Αποστολέας Θέμα: Σίμος Ρουμπουλάκου  (Αναγνώστηκε 3115 φορές)

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.800
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Σίμος Ρουμπουλάκου
« στις: Κυρ 09 Μάρ 2014 11:18 »
Παράθεση
Στα χακί ο Ρουμπουλάκου

Στην άκρη έβαλε αυτό το διάστημα τα ποδοσφαιρικά του παπούτσια ο Σίμος Ρουμπουλάκου, και φόρεσε τις αρβύλες.

Ο νεαρός ποδοσφαιριστής του ΠΑΣ Γιάννινα ντύθηκε στα χακί και υπηρετεί αυτό το διάστημα την στρατιωτική του θητεία.

Ο Ρουμπουλάκου παρουσιάστηκε στο Κ.Ε.Π.Β Θήβας για τη βασική εκπαίδευση.
Καλή θητεία και καλός πολίτης Σίμο!

από Sportsioannina.gr
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος sellos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.059
  • toros-tsiprofans
    • Προφίλ
Απ: Σίμος Ρουμπουλάκου
« Απάντηση #1 στις: Πεμ 13 Μάρ 2014 11:11 »
Παράθεση
Η ΠΑΕ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966, ανακοινώνει την λήξη, κοινή συναινέσει, της συνεργασίας της με τον ποδοσφαιριστή Σίμο Ρουμπουλάκου.
 
Η ΠΑΕ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966, ευχαριστεί τον Σίμο Ρουμπουλάκου για την συνεργασία και του εύχεται ολόψυχα κάθε επιτυχία στη συνέχεια της καριέρας του.

pasgiannina.gr

Αποσυνδεδεμένος KASABIAN

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 976
    • Προφίλ
Απ: Σίμος Ρουμπουλάκου
« Απάντηση #2 στις: Πεμ 13 Μάρ 2014 11:14 »
κρίμα....διώχνουμε νέα παιδιά και γυμνάζουμε, προπονούμε, δίνουμε παιχνίδια στους δανεικούς...
εκτός αν ισχύει κάτι άλλο και ήθελε και το παιδί να φύγει
ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑΣ ΚΑΙ ΜΟΔΑΤΟΣ

Αποσυνδεδεμένος pas-pan

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 490
    • Προφίλ
Απ: Σίμος Ρουμπουλάκου
« Απάντηση #3 στις: Πεμ 13 Μάρ 2014 11:16 »
Καλή συνέχεια Σίμο Ρουμπουλάκου!
Παίχτης Β' Εθνικής, δε θα μας λείψει πιστεύω!

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Σίμος Ρουμπουλάκου
« Απάντηση #4 στις: Πεμ 13 Μάρ 2014 11:36 »
Κύριε Χριστοβασίλη



Δανείζεστε  1   19/χρονο γαυράκι για πάρει παιχνίδια στα πόδια του από τα πόδια άλλων συνομηλίκων και ισάξιων παικτών του ΠΑΣ?

Γμτς  ρε Σίμο, φύγε στο καλό... είμαι σίγουρος ότι θα μας καρφώνεις κεφαλιά 1ο δοκάρι...


Υ.Γ.: Ήρθε ο Πίντο και μετά ο Πετράκης...
« Τελευταία τροποποίηση: Πεμ 13 Μάρ 2014 11:41 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος john-PAS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.487
  • Ενας οχτρός...
    • Προφίλ
Απ: Σίμος Ρουμπουλάκου
« Απάντηση #5 στις: Πεμ 13 Μάρ 2014 13:10 »
Φιλοτιμος και παθιασμενος...... δεν προκειτε να χαθει !!!

Καλη συνεχεια Σιμο και σ΄ευχαριστουμε !  :pas:
Keep Walking...

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.800
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Σίμος Ρουμπουλάκου
« Απάντηση #6 στις: Πεμ 13 Μάρ 2014 13:22 »
Καλή συνέχεια Σίμο! Καλή θητεία και καλή ποδοσφαιρική καριέρα!
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος notis

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 138
  • Ο κίνδυνος έρχεται ταχύτερα όταν περιφρονείται
    • Προφίλ
Απ: Σίμος Ρουμπουλάκου
« Απάντηση #7 στις: Παρ 14 Μάρ 2014 19:26 »
Καλή σταδιοδρομία παιχταρά...δε σου έδωσαν ευκαιρίες εδώ,αλλά είσαι καλός παίκτης και δε θα χαθείς.
Μόνο ένας κύριος με μεγάλη κοιλιά θα χτυπάει το κεφάλι του που σε άφησε να φύγεις.
Καλή τύχη,και να θυμάσαι πως πέρασες από τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ τον ΑΓΙΑΞ της Ηπείρου.


Μπορεί να παίξει πουθενα τωρα,ή απο το καλοκαίρι;
« Τελευταία τροποποίηση: Παρ 14 Μάρ 2014 19:30 από notis »
ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΥΝΕΒΕΙ ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΟΘΗΣΑΜΕ ΑΡΚΕΤΑ.

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.082
    • Προφίλ
Απ: Σίμος Ρουμπουλάκου
« Απάντηση #8 στις: Παρ 14 Μάρ 2014 20:50 »
Λογικά καλοκαίρι.Μπορεί ίσως να κλείσει σε ομάδα αλλά δεν θα έχει δικαίωμα να παίξει.

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.800
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Σίμος Ρουμπουλάκου
« Απάντηση #9 στις: Τρι 18 Μάρ 2014 21:10 »
Παράθεση
Ρουμπουλάκου στο PASsports: «Άδικο που δεν παίξαμε Ευρώπη»

Ο Σίμος Ρουμπουλάκου ανοίγει την καρδιά του στο PASsports και μιλάει αποκλειστικά, μια εβδομάδα μετά την αποχώρηση του από τον ΠΑΣ Γιάννινα, για τον 1,5 χρόνο παρουσίας του στον «Άγιαξ» της Ηπείρου, για το όνειρο της Ευρώπης που έμεινε όνειρο, για τη μη αδειοδότηση της ομάδας, αλλά και τις επιβεβλημένες αλλαγές που πρέπει να γίνουν ώστε ο ΠΑΣ να αλλάξει τελικά επίπεδο.

Η μαζική φυγή ποδοσφαιριστών το καλοκαίρι του 2012 εξαιτίας της μη αδειοδότησης της ομάδας, έφερε στον ΠΑΣ αρκετούς νεαρούς ποδoσφαιριστές, οι οποίοι δεν είχαν αγωνιστεί ποτέ ξανά σε επίπεδο Super League.

Μάλιστα εκείνη την χρονιά με την έλευση τόσων «άγουρων» παικτών, πολλοί ήταν αυτοί που πόνταραν ότι ο «Άγιαξ» της Ηπείρου θα έπαιρνε την κατιούσα για την Football Leαgue, ελέω έλλειψης ποδοσφαιρικών παραστάσεων που είχε το έμψυχο δυναμικό.  Κι όμως πολλοί διαψεύστηκαν, με τον ΠΑΣ όχι μόνο να μην υποβιβάζεται, αλλά να εκπληρώνει ένα όνειρο ετών, με την έξοδο του στην Ευρώπη.

Ένας από τους νεαρούς παίκτες που αφίχθησαν στην Ήπειρο και που ακολούθησε την διαδρομή Καλαμάτα - Γιάννενα ήταν  ο Σίμος Ρουμπουλάκου. Ένας φερέλπις ποδοσφαιριστής που είδε την πόρτα της Super League να του ανοίγεται διάπλατα.

O ερχομός του στα Γιάννενα εκείνο το καλοκαίρι ήταν μια επίτευξη στόχου που είχε βάλει με τον εαυτό του και τελικώς πραγματοποιήθηκε. Ο πρώτος χρόνος παρουσίας του στην ομάδα, ήταν καθαρά προσαρμοστικός, εντούτοις όμως, ο Γιάννης Χριστόπουλος του έδωσε την ευκαιρία να δείξει τα ποδοσφαιρικά του προσόντα. Αγωνίστηκε σε τρεις αναμετρήσεις του πρωταθλήματος και μια του κυπέλλου, ενώ την καλύτερη του εμφάνιση την πραγματοποίησε κόντρα στον Ολυμπιακό, στο «Ζωσιμάδες» για την φάση των «16» του Κυπέλλου Ελλάδος.

Εκ διαμέτρου αντίθετη ήταν η φετινή σεζόν, με τον Ρουμπουλάκου να παίρνει μεν τις ευκαιρίες, με τον Σάκη Τσιώλη στον πάγκο έχοντας αγωνιστεί σε 6 παιχνίδια, ωστόσο με τους άλλους δύο προπονητές , τον Σάββα Παντελίδη και Γιάννη Πετράκη δεν είχε χρόνο συμμετοχής.

Η λύση της συνεργασίας του με τον ΠΑΣ ξάφνιασε κάποιους, ωστόσο η ζωή προχωράει και γι΄ αυτό το λόγο ο Σίμος Ρουμπουλάκου εμφανίζεται πανέτοιμος για τον επόμενο σταθμό της ποδοσφαιρικής του καριέρας.

Ο 21χρονος ποδοσφαιριστής άνοιξε την καρδιά του και μίλησε αποκλειστικά στο PASsports.gr για τις εμπειρίες που αποκόμισε από την ομάδα, για την περσινή εξαιρετική πορεία του ΠΑΣ, για τον Γιάννη Χριστόπουλο, για την αδειοδότηση, αλλά και για την στέρηση του ονείρου που προκάλεσε ο ελλιπής φάκελος, ώστε η ομάδα να γευτεί ότι κέρδισε στον αγωνιστικό χώρο με το σπαθί της. Την συμμετοχή της στην Ευρώπη.

Αναλυτικά η συνέντευξη του Σίμου Ρουμπουλάκου αποκλειστικά στο PASsports και στον συνάδελφο Χρήστο Λεμονιά:
Καλησπέρα Σίμο και καλή θητεία να έχεις. Θέλω να μου πεις ποιες ήταν οι εμπειρίες σου όλο αυτό το διάστημα που ήσουν στο έμψυχο δυναμικό του ΠΑΣ ;
«Για μένα ήταν ένα όνειρο ζωής που ήρθα στον ΠΑΣ Γιάννινα. Οι ρίζες μου είναι από την Βόρειο Ήπειρο και ο πατέρας μου από μικρός μου έλεγε συνέχεια για τον ΠΑΣ Γιάννινα και φυσικά τον στηρίζαμε. Οπότε καταλαβαίνεις, ότι η μεταγραφή μου στον ΠΑΣ Γιάννινα εκτός από μεγάλο άλμα στην καριέρα μου, ήταν και μια εκπλήρωση ονείρου που είχα κάνει από μικρός. Η πρόκληση για μένα ήταν μεγάλη, ειδικά όταν φεύγεις από ομάδα της Γ΄Εθνικής (Καλαμάτα) και έρχεσαι σε μια μεγάλη ομάδα που αγωνίζεται στην Super League με τεράστια ιστορία και βαριά φανέλα. Ο ΠΑΣ έχει δυναμική, τρομερό κόσμο που τον αγαπάει  και για μένα ο ερχομός στον σύλλογο ήταν κάτι το μοναδικό.

Φυσικά στην αρχή για μένα ήταν δύσκολο, εξαιτίας της προσαρμογής που έπρεπε να περάσω, αφού το να φεύγεις από μια ομάδα της Football league 2 και να πηγαίνεις κατευθείαν στα βαθιά και δη στα υψηλά στρώματα δεν είναι και το πιο εύκολο πράγμα. Εντούτοις κατάφερα να μπω γρήγορα στο κλίμα της ομάδας, αλλά και στα θέλω του προπονητή μου, του κ. Χριστόπουλου και πολύ γρήγορα έγινα ένα με τον ΠΑΣ. Τι ευκαιρίες που ήθελα τις πήρα από τον Γιάννη Χριστόπουλο και φυσικά τον ευχαριστώ πολύ γι αυτό. Βέβαια κάθε μέρα έδινα το 100% των δυνάμεων μου και πάλευα συνέχεια για να δείξω στον προπονητή μου ότι αξίζω να είμαι σε αυτή την ομάδα. Προσπάθησα πάρα πολύ για να μπω στην φιλοσοφία του ΠΑΣ, αφού κάθε μέρα το μυαλό μου και η προσοχή μου ήταν στον σύλλογο».

Η περσινή εξαιρετική πορεία του ΠΑΣ η οποία εξαργυρώθηκε με την έξοδο στην Ευρώπη δεν είχε τελικώς αντίκρισμα, αφού η ομάδα δεν πήρε μέρος στο Europa League. Υπήρξε πικρία για την τελική έκβαση της υπόθεσης;
«Όταν φτάνεις στην πηγή και στο τέλος δεν πίνεις νερό σίγουρα δεν μπορείς να νιώθεις ικανοποιημένος. Η ομάδα πέρυσι πέτυχε κάτι μεγάλο, το οποίο ας είμαστε ειλικρινείς είναι δύσκολο να ξανασυμβεί ή μάλλον καλύτερα να συμβαίνει κάθε χρόνο. Η περσινή υπέρβαση που έγινε, φυσικά έγινε επειδή όλοι μας δουλέψαμε σκληρά, μοχθήσαμε στον αγωνιστικό χώρο και τίποτα δεν μας χαρίστηκε. Το μυστικό αυτής της ομάδας ήταν το οικογενειακό κλίμα που υπήρχε μεταξύ μας και μεγάλη συμβολή σε αυτό είχε η τεχνική ηγεσία. Όλοι μας ήμασταν μια γροθιά στις νίκες, αλλά και στις ήττες. Είχαμε κάποιους έμπειρους παίκτες οι οποίοι μας έδιναν ώθηση και ψυχολογία, καθώς και συμβουλές τόσο σε αγωνιστικά θέματα, όσο και σε εξωαγωνιστικά.

Δυστυχώς όμως όλο αυτό μπορεί να στέφθηκε από επιτυχία και να βγήκαμε στην Ευρώπη, αλλά τελικώς το όνειρο μας και φυσικά το όνειρο και χιλιάδων φίλων της ομάδας έμεινε όνειρο. Ο ΠΑΣ άξιζε να παίξει στην Ευρώπη και δυστυχώς δεν μας έδωσαν την ευκαιρία να ζήσουμε αυτή την πρόκληση. Ήταν απογοητευτικό που δεν συμμετείχαμε και πραγματικά μας έμεινε πικρία, αφού οι κόποι μας, οι κόποι μιας ολόκληρης χρονιάς πήγαν χαμένοι. Τα προβλήματα όμως που υπήρξαν με τον φάκελο αδειοδότησης, δεν ξεπεράστηκαν και έτσι μείναμε στο τέλος, με την απογοήτευση ζωγραφισμένοι στα πρόσωπα μας».

Πιστεύεις ότι όλο αυτό που έγινε το καλοκαίρι με «το παίρνω δεν παίρνω αδειοδότηση», επηρέασε εσάς τους ποδοσφαιριστές στην φετινή αγωνιστική πορεία με τα σκαμπανεβάσματα που είχε η ομάδα;
«Πιστεύω ότι κατά ένα μεγάλο μέρος επηρέασε. Δεν είχαμε χρόνο να ξεκουραστούμε, αφού οι αγωνιστικές μας υποχρεώσεις τελείωσαν τον Ιούνιο και τον ίδιο μήνα επιστρέψαμε για να ξεκινήσουμε προετοιμασία. Ξεκινήσαμε ουσιαστικά την δύσκολη και απαιτητική χρονιά με ένα ερωτηματικό στο παίζουμε ή δεν παίζουμε Ευρώπη. Νομίζω ότι με την μη συμμετοχή μας στην Ευρώπη, η ομάδα έχασε κάποια κίνητρα, αφού όπως προανέφερα υπήρξε απογοήτευση. Η προσπάθεια που έγινε από όλους ήταν τεράστια, όμως μέχρι εκεί. Γενικά το καλοκαίρι όλα έγιναν γρήγορα και όλο αυτό που συνέβη σίγουρα επηρεάζει και ψυχολογικά τον κάθε ποδοσφαιριστή».

Σίμο η περσινή σεζόν ήταν προσαρμογής για σένα, εντούτοις πήρες ευκαιρίες. Φέτος με τον Σάκη Τσιώλη είχες την δυνατότητα να αγωνιστείς σε κάποια παιχνίδια, όμως με τους άλλους δύο προπονητές τον κ. Παντελίδη και κ. Πετράκη δεν έγινε κάτι ανάλογο. Τι πιστεύεις έφταιξε;
«Όπως είπα την περσινή χρονιά πήρα ευκαιρίες και όλο αυτό μου έκανε καλό, αφού μπήκα για τα καλά στην φιλοσοφία και τις απαιτήσεις του ΠΑΣ. Έτσι και φέτος μπήκα με άλλον αέρα στην προετοιμασία και στις υποχρεώσεις της ομάδας, όντας πιο έτοιμος σωματικά και ψυχολογικά. Παρόλα αυτά από την αρχή της χρονιάς δεν είχα  τις ευκαιρίες, καθώς με τον κ. Παντελίδη δεν μου δόθηκε η δυνατότητα να παίξω. Όμως το ποδόσφαιρο έτσι είναι. Έχει τα καλά του, έχει και τα κακά του. Με τον κ. Τσιώλη κατάφερα και αγωνίστηκα σε 5 παιχνίδια. Θέλω να τον ευχαριστήσω γιατί με πίστεψε και το σημαντικότερο όλων είναι ότι μου ανέβασε το ηθικό και την ψυχολογία.

Από εκεί και πέρα μετά τον κ. Τσιώλη, είχαμε και άλλη αλλαγή προπονητή, με τον κ. Πετράκη να έρχεται στην ομάδα. Όμως δεν ήμουν στα πλάνα του. Όπως είπα αυτά έχει το ποδόσφαιρο, αυτός είναι ο προπονητής, αυτός αποφασίζει. Γενικά η φετινή χρονιά δεν ήταν η καλύτερη για μένα, περίμενα περισσότερες ευκαιρίες να πάρω, δεν ήρθαν, δεν πειράζει, προχωράμε μπροστά».

Τι πιστεύεις πρέπει να αλλάξει άρδην ο ΠΑΣ Γιάννινα για να ανέβει επιτέλους επίπεδο που λέμε συνέχεια, όντας μια ομάδα με δυναμική και με πάρα πολύ κόσμο, ο οποίος ωστόσο φαίνεται τα τελευταία χρόνια να έχει αποστασιοποιηθεί από τα κοινά;
«Σίγουρα για να ανέβει επίπεδο η ομάδα πρέπει να αλλάξουν και αρκετά πράγματα. Ο κ. Χριστόπουλος τη περσινή σεζόν πήγε να αλλάξει κάποια πράγματα προς το καλύτερο. Το βασικό μέλημα που πρέπει να κοιτάξουν οι άνθρωποι που διαχειρίζονται τις τύχες του ΠΑΣ, είναι το γηπεδικό. Οι γηπεδικές εγκαταστάσεις στο ΠΕΑΚΙ πρέπει να βελτιωθούν. Τα γήπεδα πρέπει να φτιαχτούν ακόμα περισσότερο και φυσικά να τα περιποιούνται. Από εκεί και πέρα και το «Ζωσιμάδες» κάποια στιγμή πρέπει να ανήκει στον ΠΑΣ. Φέτος για παράδειγμα θέλαμε να προπονηθούμε στο Εθνικό Στάδιο και δεν μας άφηναν. Γενικά πρέπει να υπάρξει μεγαλύτερη οργάνωση σε βασικά θέματα. Μόνο έτσι ο ΠΑΣ θα μπορέσει να ανέβει επίπεδο και φυσικά θα μπορεί να ανταγωνιστεί ομάδες μεγαλύτερες».

Τι προσδοκά ο Σίμος Ρουμπουλάκου να φέρει η νέα αγωνιστική χρονιά γι΄ αυτόν στην μετά ΠΑΣ Γιάννινα εποχή ;
«Καταρχήν θέλω να έχω την υγεία μου πάνω από όλα και να είμαι γερός και δυνατός για να μπορέσω να ανταπεξέλθω σε όποια ομάδα προσφέρω τις αγωνιστικές μου υπηρεσίες. Θέλω να εκπληρώσω τους στόχους μου που έχω βάλει και να μπω δυνατά από το καλοκαίρι, εφόσον ολοκληρώσω και την στρατιωτική μου θητεία, για να είμαι του χρόνου σε φουλ αγωνιστική φόρμα. Θέλω να ευχαριστήσω τους συμπαίκτες μου για την άψογη συμπεριφορά που είχαν, καθώς με αγκάλιασαν από την πρώτη στιγμή. Επίσης θέλω να ευχαριστήσω τον κ. Πετράκη, τον βοηθό του κ. Γεωργουλόπουλο, τον γυμναστή κ. Αλεξίου, τον γυμναστή τερματοφυλάκων κ. Τσελιόπουλο, καθώς και το υπόλοιπο ιατρικό επιτελείο».

Τι μήνυμα θέλεις να στείλεις στον κόσμο του ΠΑΣ ;
«Θέλω να ευχαριστήσω και αυτούς πάρα πολύ για την στήριξη και την δύναμη που μου έδωσαν φορώντας την φανέλα του ΠΑΣ. Θέλω να τους πως να στηρίζουν όπως κάνουν την ομάδα σε κάθε παιχνίδι, αφού οι ποδοσφαιριστές τους έχουν ανάγκη. Εύχομαι ολόψυχα ο ΠΑΣ να πετύχει τους στόχους του και κάθε χρόνο να πηγαίνει όλο και πιο ψηλά».

Συνέντευξη στον Χρήστο Λεμονιά

από PASsports.gr
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος PAS-o-media

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.613
    • Προφίλ
    • Φίλαθλοι ΠΑΣ
Απ: Σίμος Ρουμπουλάκου
« Απάντηση #10 στις: Τετ 19 Μάρ 2014 15:22 »
Παράθεση
«Διαζύγιο» με τον Ρουμπουλάκου
ΕΘΝΟΣΠΟΡ 14/3/2014

Ξαφνικό «διαζύγιο» με τον αριστερό αμυντικό Σίμο Ρουμπουλάκου, έναν από τους πιο ελπιδοφόρους -τουλάχιστον αυτό έλεγαν στα Γιάννενα- παίχτες του, εξέδωσε χθες ο ΠΑΣ και μάλιστα ενώ αυτός υπηρετεί τη στρατιωτική του θητεία. Ωστόσο, φήμες υποστηρίζουν πως το είχαν προετοιμάσει μετά τα σχόλια του Ρουμπουλάκου στο Facebook στην ήττα από τον Ολυμπιακό (α' γύρο).
ethnos.gr
Ο PAS-o-media είναι κοινόχρηστος λογαριασμός που χρησιμοποιείται από διάφορα μέλη του forum. Σκοπός του είναι η δημοσίευση ειδήσεων του pas.gr και η αναδημοσίευση/μεταφορά / δημοσιοποίηση κειμένων που αφορούν τον ΠΑΣ, ή ενδιαφέρουν τους φίλους του από διάφορα Μ.Μ.Ε.

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.800
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Σίμος Ρουμπουλάκου
« Απάντηση #11 στις: Παρ 02 Μάι 2014 20:42 »
Παράθεση
Κίνηση Πανιωνίου για Ρουμπουλάκου
Για την απόκτηση του Σίμου Ρουμπουλάκου κινείται σύμφωνα με πληροφορίες του Gazzetta.gr ο Πανιώνιος.
 
Ο Ρομπουλάκου που είναι κυρίως αριστερό μπακ, έμεινε ελεύθερος από τον ΠΑΣ Γιάννινα και ψάχνει ομάδα. Παράλληλα όμως ο Πανιώνιος αναζητά τον διάδοχο του Αλέξη Κούρου που συνεχίζει την καριέρα του στον Ατρόμητο. Οι Νεοσμυρνιώτες σύμφωνα με πληροφορίες του Gazzetta.gr έχουν κάνει μία πρώτη επαφή με τον παίκτη, που είναι θετικός στο να φορέσει την φανέλα της ομάδας. Άλλωστε ο Πανιώνιος έχοντας τα γνωστά προβλήματά του κοιτάζει παίκτες που να είναι ελεύθεροι και έτσι να μην κοστίζουν ακριβά. Για τον Σίμο Ρουμπουλάκου πάντως έτσι και αλλιώς υπάρχει πολύ καλή άποψη από τους ανθρώπους της ομάδας. Οι όποιες εξελίξεις θα δρομολογηθούν μετά την κατάθεση της αίτησης της ομάδας για υπαγωγή στο άρθρο 106, δηλαδή προς τα τέλη Μαϊου.

από Gazzetta.gr


ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.800
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Σίμος Ρουμπουλάκου
« Απάντηση #12 στις: Παρ 22 Ιούλ 2016 14:35 »
Στον Απόλλωνα παρέα με τον Ντάσιο και πάλι εδώ και κάποιες ημέρες ο Ντάσιος.
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!