Ψηφοφορία

Τελικό αποτέλεσμα ?

4-0
10 (20.4%)
3-0
2 (4.1%)
2-0
7 (14.3%)
1-0
9 (18.4%)
4-1
1 (2%)
3-1
2 (4.1%)
2-1
8 (16.3%)
3-2
0 (0%)
4-2
0 (0%)
άλλο ?
10 (20.4%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 49

Η ψηφοφορία έληξε: Κυρ 16 Μάρ 2014 09:25

Αποστολέας Θέμα: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - bugs bunny (29η)  (Αναγνώστηκε 47865 φορές)

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.790
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - bugs bunny (29η)
« Απάντηση #150 στις: Τρι 18 Μάρ 2014 13:27 »
Μας έφαγε το savoir faire & dire Κωστάκη....

Όταν αποκάλεσα άλλα μέλη του φόρουμ ρουφιάνους σε άλλο τόπικ, το Συμφωνω το πάτησες, δεν έσβησες κανένα χαρακτηρισμό.

Άντε και καλή αποστείρωση.



υ.γ. Τους φασίστες έχω μάθει να τους συνθλίβω.

Άλλο να απευθύνεσαι σε μια κατηγορία οπαδών - ανθρώπων και άλλο σε κάποιον προσωπικά Αντώνη. Υπάρχει μια διακριτή διαφορά.
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος GAVOS

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 631
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - bugs bunny (29η)
« Απάντηση #151 στις: Τρι 18 Μάρ 2014 13:57 »
ΑΑΑ μπαβο ρε φιλε notis.
Ετσι εχει το πράγμα αδέρφια. Αυτα τα παιδια ηταν πέρυσι που τερματίσαμε 5οι.
Λενε πολοι γιατι ο τσουκαλας δεν εχει παρει ουτε 4 κιτρινες. Πολυ απλα γιατι τις παιρνει ο Λιλα και δεν γινετε να λοιπουν και οι 2 σε πολλα ματς.
Ολο το λαθος εγινε το καλοκαιρι οταν ξεκινησαμε προετοιμασία νωρις,χωρίς διακοπές,χωρίς λογο...

Αποσυνδεδεμένος Anton

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 401
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - bugs bunny (29η)
« Απάντηση #152 στις: Τρι 18 Μάρ 2014 14:15 »
Διακριτές διαφορές my ass. Αλλού αυτά, σε κανέναν που δεν ξέρει να χρησιμοποιεί τη γλώσσα. Γιατί και τότε προσωπικά είχα απευθύνει το χαρακτηρισμό του ρουφιάνου. Αλλά ο καθένας έχει τα κολλήματά του. Άλλος αφρίζει μόλις ακούει βρυκόλακα άλλος αφρίζει άμα βλέπει τον κατσουράνη. Συνέχισε να επιτελείς με καμάρι το αξίωμα του moderator του pas.gr

Απ: 23η Σκόντα Ξάνθη - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #115 στις: Πεμ 06 Φεβ 2014 13:45
Παράθεση
Τέλος επειδή είμαι κακοπροαίρετος, εσένα teo mono-pas και τον Ηλία, σας θεωρώ ρουφιάνους. Άμα δε σας αρέσει ο χαρακτηρισμός, σας επιστρέφω το ξύδι που μας έδωσε ο άλλος και σας συνιστώ να το βάλετε βαθιά στον πρωκτό σας.
« Τελευταία τροποποίηση: Τρι 18 Μάρ 2014 14:21 από Anton »

Αποσυνδεδεμένος Γρύπας

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 502
  • Αδιάλλακτος Αιθεροβάμων
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - bugs bunny (29η)
« Απάντηση #153 στις: Τρι 18 Μάρ 2014 14:52 »
ορισμένοι έχετε πολύ πλάκα...αφού βρίστηκαν κάποιοι μεταξύ τους, βγαίνετε τώρα και γράφετε για τους παίχτες...μετά φταίω εγώ που τα γράφω έτσι...
Είμαι κι εγώ ένας ανιπτόποδας δρυίδης από την Δωδώνη που μεταμορφώνομαι πότε σε αετό, πότε σε αρκούδα και πότε σε ταύρο...

Δια του Αιθέρος προερχόμενος, καίτοι δια Μολοσσιέας Ατραπού ανερχόμενος.-

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.790
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - bugs bunny (29η)
« Απάντηση #154 στις: Τρι 18 Μάρ 2014 15:13 »
Στο συγκεκριμένο πόστ Αντώνη που είχα πατήσει Συμφωνώ, είχες γράψει και άλλα και εκεί συμφώνησα. Το συγκεκριμένο απόσπασμα δεν το είχα διαβάσει, αν το είχα διαβάσει θα το είχα προσέξει.

Και φυσικά πολλές φορές και οι mods μπορεί να ξεφεύγουμε, έστω και πάνω στην στιγμή και πάνω στα νεύρα μας. Για αυτό είμαστε και πολλοί για να διορθώνει ο ένας τον άλλον.

Τα υπόλοιπα σε π.μ.
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος nick

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 622
  • Same old city, same old tale
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - bugs bunny (29η)
« Απάντηση #155 στις: Τρι 18 Μάρ 2014 15:58 »
τέτοιος ρατσισμός σε γιαννιώτες-ηπειρώτες και έλληνες παίχτες δεν έχω ξαναδεί στη ζωή μου...αρρώστια...πραγματικά...αηδία-εμετός-σιχασιά...

H καραμέλα του άμπαλου . Και νόμιζα είχε λιώσει τόσο καιρό. Όχι οτι περίμενα  βέβαια πως κάποιος σαν του λόγου σου θα μπορούσε να επεξεργαστεί το οτι υπάρχουν άνθρωποι που δεν κρίνουν την ικανότητα του καθενός με βάση ταμπέλα καταγωγής.

Από κει και πέρα, και αφού είσαι τόσο άσχετος... μείνε στο οτι η μπάλα έχει αέρα μέσα και οτι την κλωτσάν 22 μαντράχαλοι. Μην το κουράζεις περαιτέρω.

ΥΓ. Βλέπω οτι λιβανίζεις Τσουκαλά και σου άρεσε το δαχτυλάκι του να μας κάνει "σσσσ" και αναρωτιέμαι αν εκτός από το "σσσ" σου κάνε και κάτι παραπάνω εσένα με ή χωρίς το δάχτυλο. Μην αγχώνεσαι αμα παίζει κάτι , δεν είμαστε ομοφοβικοί άλλωστε. Αλλά μην μπερδεύεις την απόδοση του, εντός γηπέδου με την εκτός. Εδώ είναι καθαρά ποδοσφαιρικό φόρουμ, μη μπλέκεσαι με τα άλλα tabs στον browser σου.


Αποσυνδεδεμένος thodoris

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.723
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - bugs bunny (29η)
« Απάντηση #156 στις: Τρι 18 Μάρ 2014 16:28 »
απορω ρε παιδια που τα βαζετε με τους παιχτες

πραγματικα απορω...........

ειναι σα να γραφουμε 2 χρονια τζαμπα εδω μεσα.......τι να πω.......

οταν θα αποκτησουμε ενα αξιολογο προπονητη  και 2-3 παιχτακια(και με 2 βολευομαι )....τοτε αν βλεπω τα ιδια θα αρχισω με τους παιχτες......

ελεος δηλαδη..............

ταχουμε ξαναπει 150,000 φορες.......υπαρχουν παιχτες που σε παιρνουν στην πλατη και παιχτες εργαλεια........

μονο με παιχτες εργαλεια φτιαχνεις ομαδα υδραυλικων........και οι μονοι που δεν φταινε ειναι οι παιχτες


ο ενας εκανε σσσσσσ....ο αλλος εξυσε τον πισινο τ και ο αλλος βλεπει ρομαντικες ταινιες.......ελεος οχι αλλο καρβουνο
« Τελευταία τροποποίηση: Τρι 18 Μάρ 2014 16:31 από thodoris »

Αποσυνδεδεμένος deceiver

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.224
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - bugs bunny (29η)
« Απάντηση #157 στις: Τρι 18 Μάρ 2014 16:38 »
απορω ρε παιδια που τα βαζετε με τους παιχτες

πραγματικα απορω...........

ειναι σα να γραφουμε 2 χρονια τζαμπα εδω μεσα.......τι να πω.......

οταν θα αποκτησουμε ενα αξιολογο προπονητη  και 2-3 παιχτακια(και με 2 βολευομαι )....τοτε αν βλεπω τα ιδια θα αρχισω με τους παιχτες......

ελεος δηλαδη..............

ταχουμε ξαναπει 150,000 φορες.......υπαρχουν παιχτες που σε παιρνουν στην πλατη και παιχτες εργαλεια........

μονο με παιχτες εργαλεια φτιαχνεις ομαδα υδραυλικων........και οι μονοι που δεν φταινε ειναι οι παιχτες


ο ενας εκανε σσσσσσ....ο αλλος εξυσε τον πισινο τ και ο αλλος βλεπει ρομαντικες ταινιες.......ελεος οχι αλλο καρβουνο


Υπάρχουν υδραυλικοί που καταβάλουν καθημερινά υπερπροσπάθεια και άλλοι που είναι μπλαζέ, αδιάφοροι κ ντίβες κ τους λες να πιάσουν έναν κάβουρα επειδή έχεις μείνει πίσω στη δουλειά (ή στο σκορ) κ πάνε περπατώντας αργά αργά να τον φέρουν και στο δρόμο πετάγονται να πάρουν κ καφέ. Υπάρχουν κι άλλοι που κρατάνε τον κάβουρα για πάρτυ τους, ακόμα κι αν θα μπορούσε να είναι πιο χρήσιμος στα χέρια κάποιου άλλου.


Εκεί είναι το πρόβλημα με τους παίκτες.

ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑ ΜΗ ΜΑΣ ΛΥΠΑΣΑΙ

Αποσυνδεδεμένος sellos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.059
  • toros-tsiprofans
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - bugs bunny (29η)
« Απάντηση #158 στις: Τρι 18 Μάρ 2014 16:46 »
Αφου μιλάμε για παίχτες
από καποιον που έχει καμια 60αρια (δεν θυμαμαι ακριβώς το νουμερο)
σερί αγωνες πρωταθλήματος, δεν μπορώ να έχω παράπονο.

Αποσυνδεδεμένος pastakis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 4.908
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - bugs bunny (29η)
« Απάντηση #159 στις: Τρι 18 Μάρ 2014 17:29 »
Αφου μιλάμε για παίχτες
από καποιον που έχει καμια 60αρια (δεν θυμαμαι ακριβώς το νουμερο)
σερί αγωνες πρωταθλήματος, δεν μπορώ να έχω παράπονο.
Πλάκα κανεις.
Για το ελληνικό πρωτάθλημα μιλαμε.
Πιστευεις οτι αν έπαιζε φέτος ο Παντος θα ηταν χειροτερος απο τα κακομαθημενα παιδάκια που φορανε την φανελα του ΠΑΣ.
Και σιγα μην θελουνε και τον Μουρινιο για προπονητη για να κάνουν σε 180' λεπτά αγώνα με το Αιγίνιο μια ευκαιρία

Αποσυνδεδεμένος αντι-ΟΦΗ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 642
  • saludar al comandante Fidel Castro
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - bugs bunny (29η)
« Απάντηση #160 στις: Τρι 18 Μάρ 2014 18:42 »
Επειδή πολύ κουβέντα γίνεται για τους παίχτες έχω να πω το εξής , αν είχες 11 παίχτες σαν τον Πάντο σίγουρα το πάθος θα περίσσευε και στις αλλαγές θα έτρεχαν σαν το Μπολτ (Τσουκαλάς) , αν είχες παίχτες που πρώτα σημαδεύουν και μετά σουτάρουν (Τσάβες) σίγουρα θα ανοίγαμε πρώτοι το σκορ , ακόμα και παίχτες που πρώτα σουτάρουν και μετά σημαδεύουν (Βίλα) πάλι μπορεί να είχαμε προηγηθεί , δυστυχώς ο Μπράνα δεν έκανε τίποτα απ τα δύο ! Αν είχες έναν προπονητή που να πίστευε πραγματικά στην ομάδα και δεν έβλεπε τον αντίπαλο σαν Μπαρτσελόνα θα μπορούσαμε να έχουμε καλύτερη τύχη ! και τέλος να είχες ένα πρόεδρο που να ονειρεύεται την ομάδα του ψηλά , τώρα που μιλάμε θα ήμασταν πιο πάνω στη βαθμολογία απ το βάζελο ! Δεν έχουμε τίποτα απ όλα αυτά !

Αμέσως με τη λήξη του παιχνιδιού έβαλα με το μυαλό μου την περσινή τετράδα (Ντε Βινσεντι - Γεωργίου - Ίλιτς - Κοροβέση) με Χριστόπουλο προπονητή αντιμέτωπους με κάτι Σιντεφελτ Τριανταφυλλόπουλους κτλ πόσα είχαν να μαζέψουν , βέβαια θα μου πει κάποιος και πέρσι με κάτι Βελάσκες Πίντο κτλ πάλι δεν κερδίσαμε !

Άλλο ένα που μου τη δίνει στα νεύρα είναι ότι ο οπαδός του Πλατανιά (αν υπάρχει) ξέρει πως είναι να κερδίζεις το παο , όπως και ο οπαδός του πανθρακικού , εμείς τι στα σκατά παθαίνουμε κάθε φορά , ούτε γκολ δε μπορούμε να τους βάλουμε ! αν θυμάμαι καλά τελευταίος που σκόραρε στα Γιάννενα ήταν ο Ανδρέας Γιώτης πριν 200 χρόνια ! 

 


ΣΑΚΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - bugs bunny (29η)
« Απάντηση #161 στις: Τρι 18 Μάρ 2014 18:42 »
Ανατροπή Λίλα (αμοντάριστη) - χέρι Σίντεφελντ

Όλα τα είπαμε, για Παίκτες, για Πετράκη, για Χριστοβασίλη... δεν είπαμε για τη φάση του 75ου΄ που ο Σίντεφελντ κατεβάζει τη μπάλα με το χέρι μπροστά στα μάτια του καραφλού κόρακα... εκεί ήταν το 1-1 που η "ψυχολογία" του θα έφερνε το 1-2... 1-3... αυτός ήταν ο Παναθηναϊκός.

Πιστεύω ότι δεν ευθύνεται η Ομάδα μας, για την "αβλεψία" του κόρακα.

http://www.onsports.gr/Onsports-TV/Podosfairo/item/388059-Panathinaikos-PAS-Giannina-To-gkol-kai-oi-kalyteres-faseis
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος born_in_drakolimni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.220
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - bugs bunny (29η)
« Απάντηση #162 στις: Τρι 18 Μάρ 2014 19:14 »
Ρε new ξεκολα με τη διαιτησια για το συγκεκριμενο ματς
Αφου τα παλικαρια δεν κατεβηκανε για να κερδισουνε παιζοντας ποδοσφαιρο
Αντε το πολυ πολυ να ισοφαριζαμε 1-1 δεν αλλαζει κατι
Η νοοτροπια ειναι που μας στερησε τις οποιες ελπιδες για νικη
Εμπα παλεψε ,βγαλε το λαδι του αντιπαλου και μετα δεν θα σου πει κανενας τιποτα
Υπαρχει και το σεναριο βεβαια οτι δεν μπορουμε να δημιουργησουμε κατι περισσοτερο<που δεν το πιστευω> οποτε καλα καναμε και κατεβηκαμε για το 0-1

Τωρα για το ποιοι παιχτες ξενυχτανε ή δεν ξερω τι αλλο κανουνε εχω να πω το εξης
Απο τη στιγμη που η αποδοση καποιου παιχτη επηρεαζεται απο τα ξενυχτια και αυτο φαινεται μεσα στο γηπεδο εχουμε θεμα
Οι περισσοτεροι απο εμας δεν μπορουμε να γνωριζουμε για καποιον παιχτη συγκεκριμενα
Αυτο αν συμβαινει πρεπει να το λυσει η διοικηση με καποιον τροπο
Τωρα το να βριζουμε εμεις παιχτη δικο μας το εχω ξαναπει οτι ειναι απαραδεκτο και ανοητο να γινεται

 :pas: :joker: :pashat:

Αποσυνδεδεμένος araxthos

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 392
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - bugs bunny (29η)
« Απάντηση #163 στις: Τρι 18 Μάρ 2014 19:38 »
Ρε new ξεκολα με τη διαιτησια για το συγκεκριμενο ματς
Αφου τα παλικαρια δεν κατεβηκανε για να κερδισουνε παιζοντας ποδοσφαιρο
Αντε το πολυ πολυ να ισοφαριζαμε 1-1 δεν αλλαζει κατι
Η νοοτροπια ειναι που μας στερησε τις οποιες ελπιδες για νικη
Εμπα παλεψε ,βγαλε το λαδι του αντιπαλου και μετα δεν θα σου πει κανενας τιποτα
Υπαρχει και το σεναριο βεβαια οτι δεν μπορουμε να δημιουργησουμε κατι περισσοτερο<που δεν το πιστευω> οποτε καλα καναμε και κατεβηκαμε για το 0-1

Τωρα για το ποιοι παιχτες ξενυχτανε ή δεν ξερω τι αλλο κανουνε εχω να πω το εξης
Απο τη στιγμη που η αποδοση καποιου παιχτη επηρεαζεται απο τα ξενυχτια και αυτο φαινεται μεσα στο γηπεδο εχουμε θεμα
Οι περισσοτεροι απο εμας δεν μπορουμε να γνωριζουμε για καποιον παιχτη συγκεκριμενα
Αυτο αν συμβαινει πρεπει να το λυσει η διοικηση με καποιον τροπο
Τωρα το να βριζουμε εμεις παιχτη δικο μας το εχω ξαναπει οτι ειναι απαραδεκτο και ανοητο να γινεται

 :pas: :joker: :pashat:

πιστευεις δρακολιμνη η διοικηση δεν ξερει τι κανουν οι παιχτες? εγω δεν το πιστευω!
δεν ζουμε στη νεα υορκη οπου κ να παν θα τους δει καποιος δεν παιζει. ασε που αυτοι πανε κ στα πιο φατσα φορα μαγαζια (λογικο,κυνηγανε τα χαλονια).
αλλα μειναν στο κυνηγι αυτο μονο και την μπαλα στα @@ τους να την κυνηγησουν!
ειναι συγκεκριμενοι παικτες σαν παρεακι,αυτοι που συνηθως σερνοντε στο χορταρι και εχουν και το θρασσος να κανουν κ χειρονομιες!
η διοικηση παλι ειναι ολοφανερο δν την ενδιαφερει σιγουρα να τους βαλει χερι,πολυ πιθανον και να τη βολευει!

Αποσυνδεδεμένος Γρύπας

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 502
  • Αδιάλλακτος Αιθεροβάμων
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - bugs bunny (29η)
« Απάντηση #164 στις: Τρι 18 Μάρ 2014 20:41 »
τέτοιος ρατσισμός σε γιαννιώτες-ηπειρώτες και έλληνες παίχτες δεν έχω ξαναδεί στη ζωή μου...αρρώστια...πραγματικά...αηδία-εμετός-σιχασιά...

H καραμέλα του άμπαλου . Και νόμιζα είχε λιώσει τόσο καιρό. Όχι οτι περίμενα  βέβαια πως κάποιος σαν του λόγου σου θα μπορούσε να επεξεργαστεί το οτι υπάρχουν άνθρωποι που δεν κρίνουν την ικανότητα του καθενός με βάση ταμπέλα καταγωγής.

Από κει και πέρα, και αφού είσαι τόσο άσχετος... μείνε στο οτι η μπάλα έχει αέρα μέσα και οτι την κλωτσάν 22 μαντράχαλοι. Μην το κουράζεις περαιτέρω.

ΥΓ. Βλέπω οτι λιβανίζεις Τσουκαλά και σου άρεσε το δαχτυλάκι του να μας κάνει "σσσσ" και αναρωτιέμαι αν εκτός από το "σσσ" σου κάνε και κάτι παραπάνω εσένα με ή χωρίς το δάχτυλο. Μην αγχώνεσαι αμα παίζει κάτι , δεν είμαστε ομοφοβικοί άλλωστε. Αλλά μην μπερδεύεις την απόδοση του, εντός γηπέδου με την εκτός. Εδώ είναι καθαρά ποδοσφαιρικό φόρουμ, μη μπλέκεσαι με τα άλλα tabs στον browser σου.

μαλακία μετά τα 20 σου χρόνια απαγορεύετε...βρες κάνα  μ##$%  να στανιάρεις...κι αν δεν βρεις γύρνα το...ξέρει εσύ πως...σου έδειξε ο τσουκαλάς...
Είμαι κι εγώ ένας ανιπτόποδας δρυίδης από την Δωδώνη που μεταμορφώνομαι πότε σε αετό, πότε σε αρκούδα και πότε σε ταύρο...

Δια του Αιθέρος προερχόμενος, καίτοι δια Μολοσσιέας Ατραπού ανερχόμενος.-

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - bugs bunny (29η)
« Απάντηση #165 στις: Τρι 18 Μάρ 2014 21:04 »
Ρε new ξεκολα με τη διαιτησια για το συγκεκριμενο ματς

 :pas: :joker: :pashat:

πιστευεις δρακολιμνη η διοικηση δεν ξερει τι κανουν οι παιχτες? εγω δεν το πιστευω!


born_in_drakolimni, χωρίς πλάκα... για να μη διακόψω τον ειρμό του araxthos, θα σου απαντήσω αύριο ή... εκτός αν πετύχω σειρά πριν τις 00:31΄...
... για την "ώρα"  :mono:
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.813
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - bugs bunny (29η)
« Απάντηση #166 στις: Τρι 18 Μάρ 2014 21:30 »
Παράθεση
μαλακία μετά τα 20 σου χρόνια απαγορεύετε...βρες κάνα  μ##$%  να στανιάρεις...κι αν δεν βρεις γύρνα το...ξέρει εσύ πως...σου έδειξε ο τσουκαλάς...


Παράθεση
τέτοιος ρατσισμός σε γιαννιώτες-ηπειρώτες και έλληνες παίχτες δεν έχω ξαναδεί στη ζωή μου...αρρώστια...πραγματικά...αηδία-εμετός-σιχασιά...

Παράθεση
κλάψε όσο θες...ρατσιστάκια - φασιστάκια του κερατά θα είστε μια ζωή..φιλικά πάντα...καλά σας κάνουν...τον τσουκαλά τον βρίζατε από την πρώτη αγωνιστική...καλά σας έκανε και την χειρονομία...μακάρι να ακολουθήσουν και άλλοι και μάλιστα Γιαννιώτες...τρομοκράτες της !@#$%...βρείτε άλλη ομάδα να χειραγωγήσετε...

πολυ καυλωμενος εισαι πουτσαρα μου και δεν θα σου βγει σε καλο
για ξεφορτωσε λιγο μαγκια
αιντε



Anton
δεν μπορουμε να κατακρινουμε καποιον απλα και μονο επειδη δε διεγραψε κατι
θεωρω την επιθεση στον ΛΑΜΙΑ φαουλ
το φορουμ εχει πολλους moderator εξαλλου
και φυσικα τα παιδια δεν μπορουν να ελεγξουν και την παραμικρη μαλακια που εμεις μπορει να γραψουμε
οταν βλεπουμε ενα μυνημα το οποιο μας προσβαλει(πρωσοπικα η εστω και αισθητικα μπορουμε να πατησουμε αναφορα στο συντονιστη ωστε να διευκολυνουμε και τα παιδια)
Επισης το οτι καποιος ειναι moderator δεν σημαινει οτι δεν θα πρεπει να εχει γνωμη για τους κατσουρανηδες τους βρυκολακες τους παγουρενκους κτλ

καλο ειναι να χαμηλωσουμε ολοι τους τονους και να κανουμε διαλογο
για μενα προκλητικα ποστ σαν αυτα του καυλωμενου παραπανω δεν εχουν θεση εδω
« Τελευταία τροποποίηση: Τρι 18 Μάρ 2014 21:37 από pagourenko1966 »

Αποσυνδεδεμένος Γρύπας

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 502
  • Αδιάλλακτος Αιθεροβάμων
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - bugs bunny (29η)
« Απάντηση #167 στις: Τρι 18 Μάρ 2014 21:56 »
Παράθεση
πολυ καυλωμενος εισαι πουτσαρα μου και δεν θα σου βγει σε καλο
για ξεφορτωσε λιγο μαγκια
αιντε

ποια μαγκιά ρε αχαρακτήριστε; οι απαντήσεις μου σε προσωπικές επιθέσεις είναι μαγκιά;μου πετάχτηκες  σαν τη πούτσα...

και άσε τις απειλές κι εσύ χορτάσαμε...αράξτε  γαμιάδες...θα τα διαβάζετε θέλετε δε θέλετε ορισμένοι...σε αυτά που έγραψα εξ αρχής θες να πεις κάτι κύριε;

πέρσι ήταν καλά που λέγαμε ότι όλοι έχουν μερίδιο στην επιτυχία...φέτος όμως είναι συγκεκριμένοι αυτοί που δεν παίζουν...

και περιμένεις να μη μιλήσει κανείς;κάθε μέρα θα τα διαβάζεται...

και τέλος, το φόρουμ είναι ανοιχτό...και ακριβώς για αυτό το λόγο θα γράφω ότι γουστάρω μέσα στα πλαίσια του φόρουμ...αυτά..και περαστικά...
Είμαι κι εγώ ένας ανιπτόποδας δρυίδης από την Δωδώνη που μεταμορφώνομαι πότε σε αετό, πότε σε αρκούδα και πότε σε ταύρο...

Δια του Αιθέρος προερχόμενος, καίτοι δια Μολοσσιέας Ατραπού ανερχόμενος.-

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - bugs bunny (29η)
« Απάντηση #168 στις: Τρι 18 Μάρ 2014 22:01 »
Ρε βλακα οταν ξεκινας το ποστ και αναφερεις φασιστακια ρατσιστακια για ηπειρωτες ελληνες και ενα σωρο μαλακιες που κατεβαζει η κουτρα σου ρε υποστηρικτη του 3 ραιχ τι θελεις να σου απαντησουν για τον Τσουκαλα και τον Κοροβεση

Αυτα πανε σε κανενα συνδεσμο των χρυσων αυγων να τα πεις..αιντε ιμιτασιον ελληναρα να πουμε
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - bugs bunny (29η)
« Απάντηση #169 στις: Τρι 18 Μάρ 2014 22:11 »
(... έκανα cut)

 :mono: :mono: :mono:

« Τελευταία τροποποίηση: Τρι 18 Μάρ 2014 23:02 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.813
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - bugs bunny (29η)
« Απάντηση #170 στις: Τρι 18 Μάρ 2014 22:15 »
τι εγραψες εξαρχης χαρακτηρισμενε?
οτι ειναι παιχταρας ο τσουκαλας και καλως μας εκανε σσσσσσ?

ας μην ειχε τον ντεβισεντι περισυ που μαρκαρε εκοβε μοιραζε σκοραρε και θα σ ελεγα εγω τι εκανε περισυ ο τσουκαλας
Ας μην ειχε το Λιλα διπλα και θα σ ελεγα εγω τι εκανε ο τσουκαλας

Ας μην ειχε ο Κορορβεσης που δεν τον υπολογιζε κανεις τον Γεωργιου απο την αλλη που τον μαρκαραν 3 και ανοιγε χωρους και θα σ ελεγα εγω τι εκανε ο κοροβεσης
φετος που τον πηραν γραμμη δεν μπορει να δωσει πασα στα 3 μετρα

Αποσυνδεδεμένος Γρύπας

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 502
  • Αδιάλλακτος Αιθεροβάμων
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - bugs bunny (29η)
« Απάντηση #171 στις: Τρι 18 Μάρ 2014 22:52 »

Παράθεση
οτι ειναι παιχταρας ο τσουκαλας και καλως μας εκανε σσσσσσ?

Παιχταράς μπορεί να μην είναι, αλλά  αν είσαι ένας από αυτούς που τον έβριζαν από την αρχή της χρονιάς, καλά σου έκανε…

Παράθεση
ας μην ειχε τον ντεβισεντι περισυ που μαρκαρε εκοβε μοιραζε σκοραρε και θα σ ελεγα

ναι είδα και φέτος από την  πρώτη αγωνιστική πως ζορίστηκε…και στον ΟΦΗ ας πούμε ήταν χώμα…

Παράθεση
Ας μην ειχε το Λιλα διπλα και θα σ ελεγα εγω τι εκανε ο τσουκαλας

Τα καλύτερα παιχνίδια φέτος τα έκανε με τον θέμη δίπλα…

Επίσης ο Τσουκαλάς δεν έδειξε να είναι κανένας πονηρός, να κάνει τον τραυματία όποτε βαριόταν να παίξει…δεν έπαιρνε αδικαιολόγητες κίτρινες και κόκκινες για να κάνει Σ/Κ στο σπίτι του…

Παράθεση
Ας μην ειχε ο Κορορβεσης που δεν τον υπολογιζε κανεις τον Γεωργιου απο την αλλη που

Καλά λες, αν θυμάμαι  καλά τον Γεωργίου (Ηπειρώτης), άμπαλο τον λέγατε και σιγά τον παίχτη και ας πάει όπου θέλει και δε θα μας λείψει κλπ…

Ο Κοροβέσης ήρθε από Γ εθνική 19 χρονών και έβαλε 6 γκολ άλλες τόσες ασίστ και για τον  Χριστόπουλο ήταν αναντικατάστατος…

Άλλο;
Είμαι κι εγώ ένας ανιπτόποδας δρυίδης από την Δωδώνη που μεταμορφώνομαι πότε σε αετό, πότε σε αρκούδα και πότε σε ταύρο...

Δια του Αιθέρος προερχόμενος, καίτοι δια Μολοσσιέας Ατραπού ανερχόμενος.-

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.813
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - bugs bunny (29η)
« Απάντηση #172 στις: Τρι 18 Μάρ 2014 23:04 »
ωραια...
ασχετα με το αν συμφωνω με αυτα που λες
αν ειχες απαντησει ετσι απο χθες δεν θα γινοταν ολο αυτο το μπαχαλο



Παράθεση
Παιχταράς μπορεί να μην είναι, αλλά  αν είσαι ένας από αυτούς που τον έβριζαν από την αρχή της χρονιάς, καλά σου έκανε…
παιχτης που δεν τιμα τον κοσμο και κανει σσσσ η πεταει τη φανελα για μενα ειναι τελειωμενος


Παράθεση
ναι είδα και φέτος από την  πρώτη αγωνιστική πως ζορίστηκε…και στον ΟΦΗ ας πούμε ήταν χώμα…
διαλεγει παιχνιδια?

Παράθεση
Επίσης ο Τσουκαλάς δεν έδειξε να είναι κανένας πονηρός, να κάνει τον τραυματία όποτε βαριόταν να παίξει…δεν έπαιρνε αδικαιολόγητες κίτρινες και κόκκινες για να κάνει Σ/Κ στο σπίτι του…
αμυντικος χαφ με 4-5 κιτρινες για μενα χαρακτηριζεται τουλαχιστον αδιαφορος

Παράθεση
Καλά λες, αν θυμάμαι  καλά τον Γεωργίου (Ηπειρώτης), άμπαλο τον λέγατε και σιγά τον παίχτη και ας πάει όπου θέλει και δε θα μας λείψει κλπ…

Ο Κοροβέσης ήρθε από Γ εθνική 19 χρονών και έβαλε 6 γκολ άλλες τόσες ασίστ και για τον  Χριστόπουλο ήταν αναντικατάστατος…

πραγματι τον γεωργιου εγω δεν το πηγαινα γιατι ηταν και ειναι χασογκολης
απο εκει και περα ηταν γρηγορος και τραβουσε παιχτες επανω
και λογικο ειναι τον κοροβεσακο της γ εθνικης να μην  τον υπολογιζει κανεις και να τα παστελωνει
φετος ομως που επρεπε να παρει την ομαδα πανω του απεδειξε οτι δεν μπορει
τωρα αν αυριο ο προεδρας φερει μεσσι και ινιεστα πιστευω πως ο κοροβεσης θα αρχισει να σκοραρει ξανα




(... έκανα cut)

 :mono: :mono: :mono:

 :P :P :P :P

Αποσυνδεδεμένος VAMOS PAS

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 994
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - bugs bunny (29η)
« Απάντηση #173 στις: Τρι 18 Μάρ 2014 23:48 »
Σωστος ο Γρυπας στο τελευταιο ποστ που αφορα αμιγως ποδοσφαιρικο θεμα. Για τα αλλα, οταν σταματησει να μπλεκει κι αυτος και  μερικοι αλλοι την μπαλα με την πολιτικη κουβεντιαζουμε εκ νεου.
 Και μερικοι μην πεταγεστε σαν τις τσουτσες... Υπερασπιστες των παντων. Τσε Γκεβαρα των πληκτρολογιων.

Υ.Γ. Μπορει ο Πετρακης να εκανε λαθος προσεγγιση του ματς, παντως ακομα κι ετσι θα το επαιρνε το τριποντο, αν δεν ηταν τερμα κωλοφαρδος ο βαζελος.

Αποσυνδεδεμένος XARIS1966

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 477
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - bugs bunny (29η)
« Απάντηση #174 στις: Τετ 19 Μάρ 2014 00:22 »
Για τα ξενυχτια...και για  να ξεκολησουμε απο το μυαλο μας...
Οσες φορες τους εχω πετυχει εξω  μετα τα μεσανυχτα παντα στο παρεακι ηταν ο νιαρχακος.
Ολα τα ξενυχτια προφανως ειναι εν γνωσει της διοικησης, απλα ο στοχος της χρονιας δηλαδη η παραμονη επετευχθη νωρις και περνανε καλα...  τοσο απλα!

Φετος δεν πηγαιναμε για ευρωπη, ουτε καν για εκτη θεση...
Ανετη παραμονη και η δουλεια μας να γινεται...απλα τα πράγματα