Ψηφοφορία

Τελικό αποτέλεσμα ?

3-0
3 (9.4%)
2-0
2 (6.3%)
1-0
1 (3.1%)
3-1
2 (6.3%)
2-1
5 (15.6%)
0-0
2 (6.3%)
1-1
1 (3.1%)
2-2
0 (0%)
0-1
4 (12.5%)
1-2
8 (25%)
2-3
1 (3.1%)
άλλο?
3 (9.4%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 32

Η ψηφοφορία έληξε: Κυρ 23 Μάρ 2014 09:21

Αποστολέας Θέμα: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)  (Αναγνώστηκε 37971 φορές)

Αποσυνδεδεμένος my8os

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.408
  • live long and prosper ΠΑΣ
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #100 στις: Κυρ 23 Μάρ 2014 22:21 »
Μιντιούρης στον ΣΚΑΪ απίστευτο γέλιο: ο Βίτορ μετέφερε τη μπάλα για να τη δώσει και δεν είναι κόκκινη!!!
Καλά αυτός πόσα παίρνει για να κάνει τον κλόουν στο βαζελοκάναλο;  :pashat:

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #101 στις: Κυρ 23 Μάρ 2014 22:26 »
pas giannina 1967 δεν ειναι τελειωμενος.....Αμα κανει 4 στις 4 νικες στα εναπομειναντα ματς χτυπαμε εκτη θεση,μετα τα αφηνουμε στον προεδρο οπου θα κανει τα παντα για να παμε στην ευρωπη,πρωτο βημα ειναι να ρουφιανεψει τον βαζελο παιζει και το γαυρο δεν ξερεις ποτε,μετα παμε cas ταζει στους ευρωπαικους χασοδικες μια γουρνοπουλα απο τα Αγναντα  και τσουπ στα Ευρωπας κυριοι.....Αμα δεν το πιστευεις εισαι εγκαθετος βαζελος και λατρης του Μπεργκ
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος FanaticPaS

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 898
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #102 στις: Κυρ 23 Μάρ 2014 23:09 »
Ο Πας θα τερματισει απο 10-15η θεση αναλογα την εκβαση του αγωνος με τον πανθρακα. Με ολυμπιακο το ξερουμε το αποτελεσμα κτλ.

Το μεγαλο ερωτημα ειναι αν θα αντιδρασουμε εναντιων ΧΒ ή θα τον αφησουμε να μας ριξει του χρονου στη Β καθως
πεφτουν 4 και δεν γλιτωνουμε με τπτ.

Ε ρε γλεντια αμα βγει ο πανθρακας ευρωπας.
Μεγαλωσα δν εβαλα μυαλο

Αποσυνδεδεμένος ΑΠΕΙΡΟΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.435
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #103 στις: Κυρ 23 Μάρ 2014 23:45 »
κοτα πετρακη εισαι λιγος...πως να το κανουμε.το καταλαβα κι εγω που δε ξερω απο μπαλλα.
εισαι λιγος και ανυπαρκτος.


αυτοι ειναι οι παιχτες που εχουμε στο ελλαδισταν αυτοι ειναι που χειροκροτουν μερικοι για τη συμμετοχη τους στην εθνικη......τζαβελλας,μανιατης,μανωλας,σαλπιγγιδης,κατσουρανας.....

ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΛΑΔΟΣ αντε γαμησου

μπραβο σε οσους βρεθηκαν στη τουμπα και στο πλευρο της ομαδας μας

ΓΙΑ ΜΑΣ ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΑΜΦΙΒΑΛΛΕΙΣ
ΑΝ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ...ΣΕΙΡΑ ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ Η ΝΤΡΟΠΗ  !

Αποσυνδεδεμένος my8os

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.408
  • live long and prosper ΠΑΣ
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #104 στις: Δευ 24 Μάρ 2014 00:23 »
Τελικά ο Βελλίδης είναι πολύ καλύτερος από τον Γλυκό που παίζει στην Εθνική μας...
Τέσπα, για το ματς, παίξαμε καλά. Τέτοια να βλέπουμε κι ας χάνουμε. Εντάξει, δεν διαχειριστήκαμε το 0-1 καλά, κάναμε και λάθη που στοίχησαν, αλλά τουλάχιστον βρε παιδιά σήμερα η ομάδα έδειξε το πάθος που έλειπε από πολλά προηγούμενα παιχνίδια.

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #105 στις: Δευ 24 Μάρ 2014 00:25 »
Οποιος μπορέσει να μου εξηγήσει, τι ακριβώς σκέφτηκε ο Ακόστα, όταν με βάση την διάταξη των παιχτών στο χώρο, πάσαρε στον Μπέριο και φάγαμε το 2ο, πραγματικά θα τον ευγνωμονώ.

Το βίντεο

30η Αγ. ΠΑΟΚ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2-1

Η φάση στο  0.44'

Αν δε, μπορούσε, να μου εξηγήσει, και πάλι με βάση την διάταξη των παιχτών στον χώρο, την χαλαρότητα και βραδύτητα της αντίδρασής μας, στον χρόνο των 5 + 5 δευτερολέπτων που μεσολάβησαν, μέχρι να ξεκινήσει και μετά να φτάσει, από το κέντρο στην περιοχή ο Λούκας, ώστε και να σκοράρει αμαρκάριστος, θα του ήμουν και βαθειά υποχρεωμένος.
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος pantser

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 520
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #106 στις: Δευ 24 Μάρ 2014 00:48 »
φιλε αραχθε καλα δικαιωμα σου ειναι να συμπαιραινεις αν ειμαι λεσχιτης.Δεν ειμαι ομως.Απλα εσυ βλεπεις ανεληπως τις εκπομπες .Η φαση που ανεφερα και ειδες στην εκπομπη εγινε πισω μου αλλα μαλλον την ειδαν πολλοι.
Λεσχιτης δεν ειμαι αλλα δεν ειμαι και κολοΤουμπακι οπως μας αναφερουν αυτοι.Αλλα οπως συμπρεραινω  η ρετσινια μας κολησε εξαιτιας καποιων αποψεων οπως οι δικες σου.
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 24 Μάρ 2014 00:54 από pantser »
ΠΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΜΟ

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.813
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #107 στις: Δευ 24 Μάρ 2014 00:55 »
ok ο ακοστα κανει μαλακια
η μπαλα δεν γυρναει εκει...

αλλα και οι αλλοι δυο(κολοβετσιος-μπεριος)
τι σκατα κανουν ρε πουστη μου?
κατεβαστε τον κατω ρε
σακατεψτε τον
παρτε κοκκινη
αντε γαμηθειετε αλλα καντε κατι
οπως ειπε και ενας συνταυρος
ΝΤΙΝΤΙΔΕΣ


Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #108 στις: Δευ 24 Μάρ 2014 01:03 »
Λίγη nova που είδα... ο Παοκ έπαιζε με 11 ο ΠΑΣ 10.
Ο Πετράκης,  κάθονταν σαν στημένος μαλάκας στην τεχνική περιοχή και δεν μπούκαρε μέσα να δείξει στα παιδιά 2-3 πράματα, στον Τσουκαλά* και στον Κοροβέση** πως σουτάρουν  και πως πλασάρουν σε κενή εστία και τάμπα τούμπα γκολ.
Ο Κοιλιτς, τσιγκολελετα, πλάτη  βαλσς, τάγκο... 
 
Στο ματς...

Μόλις έπαιρναν τη μπάλκα τα αμπαόκια, άδειαζε ως δια μαγείας η περιοχή... χώροι κενοί, ανοιχτοί χώροι, λες και ήταν με 11 παίκτες ο Παόκ... με 10 ο ΠΑΣ
Μόλις γυρίζανε τη μπάλα (Βελλίδης), την πηγαίναμε ως τη Μ περιοχή, τη ζαλίζαμε και τη χάναμε με πιρουέτες... σουτ ο Τσουκαλάς. πλασέ ο Κοροβέσης, τσιγκολελέτα ο Κοίλιτς... δεν έπαιρναν τη μπάλα μπροστά.
Η άμυνα... ό,τι έκανε ο Ντάσιος, ο Στρούνα  και κάτι σέντρες... Τζημόπουλος, Κολοβέτσιος καλά κρασιά...

Χάσαμε σε ταχύτητα και συντονισμό στην αντεπίθεση, στην κόντρα... η γραμμή της Μ. περιοχής ήταν το όριό μας... μετά συρματόπλεγμα.
Έκανε και ο Άντι 1,2 σουτ... πέτυχε το 3ο, επειδή το πίστευε... ο Λίλα την πάει την Τούμπα.

Ο ΠΑΣ φάνηκε ότι δεν ήθελε να σκοράρει (μετά τα αποδυτήρια)... τώρα ο Πετράκης γιατί δεν παραιτείται, είπαμε γιατί ... ο Πετράκης δεν είναι ούτε μπακ, ούτε χαφ, ούτε φορ, ούτε ρέφερι, ούτε πρόεδρος, ούτε οπαδός... ο ρέφερι δεν διαμόρφωσε σκορ, να το ξεκαθαρίζουμε αυτό.

* ο κόκκινος παίκτης του Παόκ
** δεν σέβεται κανενός Πασολέ την παρουσία και τα χιλόμετρα... ελάχιση διαδρομή Ταρίφας ΠΑΣ...

1 λάθος έκανε ο Πετράκης που δεν σούταρε τον Τσουκαλά... στο 47΄...

Μετά ήρθε  ο Ακόστα να χαλάσει το παιχνίδι, με τον τρόπο που κατέβαζε αριστοτεχνικά τη μπάλα, κολλητά στο παπούτσι και έψαχνε κανέναν ξύπνιο...  και ο Λίλα από σεβασμό στην προσπάθεια του Ακόστα,  έκανε το 3ο σουτ...

Αν η προϊστορία  θέλει να σημειώσει κάτι από αυτό το ματς... κάναμε άνω κάτω την Τούμπα και την 14αδα του Παόκ 1 τσούρμο αντιεπαγγελματίες γλυφοκόρακες... ρεζιλεύτηκε ο Παόκ του Ιβάν, εντελώς Γ΄ Ερασιτεχνική η Εθνική Ελλάδος, τους... αλήτες.

Ακόμα... να σημειώσει ότι οι Πασολέδες είναι Περήφανοι και δεν έχουν ανάγκη από Σβαρτζενέγκερ.
Αίσχος.
 
1. Καταρχήν μην τσακώνεστε.
(...)

Υ.Γ.: Ο Μπράνα αδικείται, η ομάδα "κρατιέται"  ... Καλαματιανέ μας στιγμάτισες.

Υ.Γ.2: Πρόεδρε, καλό το ροζ πουκάμισο, αλλά δεν ήταν για την Τούμπα.
 
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 24 Μάρ 2014 01:36 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος araxthos

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 392
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #109 στις: Δευ 24 Μάρ 2014 01:09 »
φιλε αραχθε καλα δικαιωμα σου ειναι να συμπαιραινεις αν ειμαι λεσχιτης.Δεν ειμαι ομως.Απλα εσυ βλεπεις ανεληπως τις εκπομπες .Η φαση που ανεφερα και ειδες στην εκπομπη εγινε πισω μου αλλα μαλλον την ειδαν πολλοι.
Λεσχιτης δεν ειμαι αλλα δεν ειμαι και κολοΤουμπακι οπως μας αναφερουν αυτοι.Αλλα οπως συμπρεραινω  η ρετσινια μας κολησε εξαιτιας καποιων αποψεων οπως οι δικες σου.

βλεπω την εκπομπη γτ γελαω με τη καταντια! απογορευεται να βλεπεις κωμωδιες? και δεν ειπα πριν οτι το δα στην εκπομπη,ειπα οτι το ακουσα απο λεσχιτες! μπορει να το ακουσα στο δρομο,στην πλατεια! εσυ ειπες για εκπομπη!

δικα μας μπανταλα δν παιζει να ταν δλδ? ειδες διακριτικα? αν ειδες οκ παω πασο!
οχι παντα το αδικο στους αλλους! γτ αν ηταν οντως δικα μας πρωτα πρεπει να κραξεις αυτους και μετα να ψαχνεις για βαζελους!
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 24 Μάρ 2014 01:48 από araxthos »

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #110 στις: Δευ 24 Μάρ 2014 01:12 »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος araxthos

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 392
    • Προφίλ

Συνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.597
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #112 στις: Δευ 24 Μάρ 2014 01:20 »
φιλε αραχθε καλα δικαιωμα σου ειναι να συμπαιραινεις αν ειμαι λεσχιτης.Δεν ειμαι ομως.Απλα εσυ βλεπεις ανεληπως τις εκπομπες .Η φαση που ανεφερα και ειδες στην εκπομπη εγινε πισω μου αλλα μαλλον την ειδαν πολλοι.
Λεσχιτης δεν ειμαι αλλα δεν ειμαι και κολοΤουμπακι οπως μας αναφερουν αυτοι.Αλλα οπως συμπρεραινω  η ρετσινια μας κολησε εξαιτιας καποιων αποψεων οπως οι δικες σου.

   Είσαι δεν είσαι πάντως λεσχίτης, βρισκέσαι στο 0,1% που τους διαβάζει τόσο καλά ώστε στο κολοΤουμπάκια να μην ξεχάσεις να βάλεις το Τ κεφαλαίο. Τυχαίο; Μπορεί...
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος paspaliars

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.483
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #113 στις: Δευ 24 Μάρ 2014 01:25 »
Aσος με μεγαλο και περιεργο σκορ...


Παντως ετσι απο περιεργεια θα εκανα ενα ντου σε κατι bwin κ λοιπες εταιριες γυρω στο 70 λεπτο
εδω κατα τη γνωμη μου ειν το ζουμι οσων ειπε ΑΠΟ ΤΑ ΠΡΙΝ ο μαντης καλφας :P κι απαντηση στο ερωτημα δεν ειδα...οσοι τον αμφισβητουν απλα εχουν μεσανυχτα απο στοιχημα κι απο live στοιχηματισμο...περιμενω  να μαθω ποσο εδινε ο ασσος στο 70...
εδω οι καλες αποδοσειιις...ΔΕΝ ΠΟΥΛΑΜΕ σημερα...για να ικανοποιηθουν κι οι τελευταιοι δυσπιστοι ,μεταξυ αυτων κι εγω...ΧΑΡΙΖΟΥΜΕΕΕΕΕ.....ΔΙΑΛΙΕΧΤΕΕΕΕ.... :( >:(

Υ.Γ. ΡΕ ΣΥ κοροβεσακο  ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟΥς ΕΙΠΕς ΝΑ ΜΗ ΣΕ ΒΓΑΖΟΥΝ ΤΕΤ Α ΤΕΤ ΟΙ ΜΑΛΑΚΕς ΟΙ ΣΥΜΠΑΙΧΤΕς ΣΟΥ ΚΑΙ Σ ΕΚΘΕΤΟΥΝ ΕΤΣΙ...φτυσιδια στο γυαλι και βρισιδια του τυπου<κ..λοπαιδι και τσμα τσμι >δεν εχω ξανακουσει σε καφενειο γεματο  Γιαννιωτες για παιχτη του πας... :( αιντ αδειασε μας τη γωνια...

Υ.Γ.2 Οποιος δεν ειδε και σημερα τι τσιγκολελετα παιζεται γυρω απ την ομαδα δεν προκειται να δει ποτες...

Υ.Γ.3 ποτε θα φουσκως το ποταμ τς αντιδρασης δεν ξερω αλλα οταν φουσκωσ πρεπ να καθαρισ πολλες κοπριες π μαζευτκαν και ζεχνν... >:(

« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 24 Μάρ 2014 01:31 από paspaliars »
....ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ AJAX ΤΗς ΗΠΕΙΡΟΥ...

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #114 στις: Δευ 24 Μάρ 2014 01:25 »
0,1%

0,2% ... με New Pas. Pas,  γαυροβαζελοχριστιδολεσχίτης.

* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος microsurfer

  • Global Moderator
  • Full Member
  • *****
  • Μηνύματα: 207
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #115 στις: Δευ 24 Μάρ 2014 01:27 »
Πάντως το λάθος της άμυνας στο τελευταίο γκολ δεν το κάνει κανείς από τους δυο κεντρικούς αμυντικούς, ο Λίλα (μάλλον) δεν επέστρεψε που ήταν στην ίδια ευθεία με τον μπαοκτσή. Αντίθετα ο Τζημόπουλος ξάπλωσε τον αντίπαλο αλλά δυστυχώς η μπάλα είχε ήδη φύγει...

Αποσυνδεδεμένος Mad Bulls

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 277
  • LEFKADA GROUP
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #116 στις: Δευ 24 Μάρ 2014 01:38 »
Δεν ξέρω αν φταίει ο χοντρός ή αν φταίει Πετράκης, ή αν φταίει ο Ερμής που είναι ανάδρομος...
Αυτό που ξέρω είναι ότι ομάδα που παίζει από το 30' με παίχτη παραπάνω και κάνει 1,5 ευκαιρία και η κατοχή της μπάλας είναι 40-60 υπέρ της άλλης ομάδας... τότε αυτή η ομάδα δεν είναι ο δικός μου ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ!!

Αναλάβετε κάποια στιγμή τις ευθύνες σας κύριοι... και εσύ χοντρέ ότι και να κάνεις τώρα θα έρθει η ώρα που εσύ θα φύγεις και εμείς θα είμαστε ακόμα εδώ, νικητές και απαλλαγμένοι από σένα...
10 YEARS LEFKADA GROUP

Αποσυνδεδεμένος paspaliars

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.483
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #117 στις: Δευ 24 Μάρ 2014 02:08 »
Παράθεση
Ακόμα και τώρα όμως με 3 νίκες μάλλον βγαίνουμε, αλλά απ' ότι κατάλαβα μόνο εγώ ασχολούμαι, όχι μόνο στα γιάννενα, αλλά και πανελληνίως.. Μάλλον κάποιο λάθος κάνω και μου έγινε έμμονη ιδέα η 6η θέση!
Παράθεση
μονο εσυ κι ο κιτσιοπετρακς απ την αναποδη... ;)

  κι αν δεν ασχολιοσουν απο νωρις ισως ο χοντρος να ταν ακομα στ χωνεψ απο κανα κοντοσουβλ ,να τον επερν ο υπνος για κανα διμηνο κι οταν θα ξυπναγε μπορει να βρισκονταν στ δυσαρεστη θεση να τρεχ γι αδειοδοτησεις απο  Σαρακοστη...ενω τωρα ολα τα χει σιαγμενα για το Πασχα και τροχαει τα δοντια τ μαναχα για τον οβελια,π περιμενει πως και πως...
υ.γ.φταιει κι εκειος ο Καλαματιανος π μας κακομαθε και μας εβγαλε απ τα πατροπαραδοτα συνηθεια μας... :stop:
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 24 Μάρ 2014 02:11 από paspaliars »
....ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ AJAX ΤΗς ΗΠΕΙΡΟΥ...

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.037
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #118 στις: Δευ 24 Μάρ 2014 10:55 »
Πως καταφέραμε και χάσαμε χθες,ένας Πετράκης το ξέρει.10 παίχτες,νικάς 1-0 και τελικά χάνεις 2-1.Αν είναι δυνατόν.Παλιοκαλαματιανέ μας χάλασες.Που να είναι αυτή η ψυχή.Φέρτον πίσω και στείλε τον Πετράκη στο νησί του.Χθες δεν θα χάναμε.Βάζεις Μπέριο εκεί.Στο 2-1 φαινόταν πόση ώρα τι θα γίνει.Μονάχα οι παίχτες μας δεν πήραν χαμπάρι μάλλον.Το μόνο που κρατάμε είναι η συμμετοχή του Νάκου.Βάλτον πιο νωρίς όμως.Αντί για Μπέριο πέτα μέσα Νάκο και παίξε για την νίκη.
Μεγάλοι μάγκες τα παόκια...Πόσες κόκκινες έπρεπε να φάνε;Πέρα βρέχει ο βοσκάκης.Το έχασε το ματς και ήταν εύκολο.

Αποσυνδεδεμένος nakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.140
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #119 στις: Δευ 24 Μάρ 2014 11:23 »
καλα το δευτερο γκολ του παοκ δεν υπαπχει.
Πανε και τα δυο στοπερ στον ενα επιθετικο δινοντας ο μπεριος οσο περισσοτερο χωρο μπορουσε στον επερχομενο λουκας.

Για ρωτηστε κανα πιτσιρικι που παιζει σε τσικο 7-8 χρονων τι κανουν παιδι μου οι αμυντικοι σε τετοιες φασεις;Αν εχει και χιουμορ σου απαντα πανε στο κορνερ μηπως και κανουν λαθος οι επιθετικοι και χασουν το γκολ.

Αι και του χρον!δεν ειμαστε για να χαλαμε καρδιες τωρα.Που ξερς, μπορει στο μελλον να μας χρειαστει κανα ποντακι.4η σεζον χωριατακια ζνλαλφα,δεν ειναι και λιγα.

Αποσυνδεδεμένος PizzAS

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 483
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #120 στις: Δευ 24 Μάρ 2014 11:44 »
Να χαιρομαστε τον προπονηταρα μας που μας ΕΣΩΣΕ και τον προεδραρα μας που κανει προσπαθειες να τον κρατησει και για του χρονου πριν υπογραψει στην Barca που αλαζει προπονητη.
Η αληθεια ειναι οτι ο Βοσκακης ηταν οτι να'ναι χθες,αλλα δεν επιτρεπεται να εισαι τοσο ηττοπαθης.
Παιζαμε 1 ωρα με παιχτη παραπανω και ο παοκ ειχε κατοχη και εμεις περιμεναμε,τι περιμεναμε δεν ξερω...
Στις επομενες αγωνιστικες καθηστε να παρακολουθησετε το μπουρδελο του υπερβαρου,εγω θα ξαναδω παιχνιδι οταν ξαναγινει ΠΑΣ!
Σαν ΠΑΣ επιβαλεται να χτυπας τα παιχνιδια με τους <μεγαλους> και οχι να τους ανοιγεις τα ποδια για να τα εχεις καλα με ολους.
Δυστυχως για τον κ.Χρηστοβασιλη περασαν 3 ανθρωποι απο τον παγκο της ομαδας μας που δεν χαμπαριαζαν τιποτα και σεβοταν τον κοσμο που ετρεχε και φωναζε στα τσιμεντα,που δεν επαιρναν χαρτακι απο κανεναν μανατζερ για την 11αδα και που προσπαθησαν να μας αλαξουν την νοοτροπια.Το αποτελεσμα ηταν και οι 3 να φυγουν νυχτα με αρκετους τονους λασπη στις πλατες τους.
Καληνυχτα πας,εις το επανιδειν ΠΑΣ.....

Αποσυνδεδεμένος PizzAS

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 483
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #121 στις: Δευ 24 Μάρ 2014 11:53 »
Και να συμπληρωσω κατι που ξεχασα.
Πολλα τα 15 ευρω που ζηταει η μανα το Τζαβελα,δεν τα αξιζει

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #122 στις: Δευ 24 Μάρ 2014 12:22 »
Να πω κι εγώ τι βλέπω στο 2ο γκολ κι ο καθένας ας το ρίξει όπου θέλει, στην κακιά στιγμή, στην κούραση, στο θολωμένο το μυαλό, στο "μάτι" το κακό, στο άγχος για το εισιτήριο το ευρωπαϊκό, στο κάτστε να χάσουμε για τον χ, ψ λόγο, στον βάζελο, στον λόκο, όπου θέλει.

Ο Ακόστα με τη θέση που έχει, βλέπει κατά μέτωπο την  τ ε ρ ά σ τ ι α  τρύπα για τον παοκ στο χώρο του κέντρου, όπου κινούνται δύο παίχτες μας και μπορεί να βγει τρομερή επίθεση γιατί τα παόκια έχουν ξεμείνει στην από εδώ μεριά, και παρόλη την  ά ν ε σ η  να πασάρει εκεί, γυρίζει τη μπάλλα προς τα πίσω..

Αμέσως μετά κι ενόσω ο Μπέριος, κυρίως, και ο Κολοβέτσιος παλεύουν να διορθώσουν την κατάσταση, ο Τσουκαλάς που είναι  δ ί π λ α,  δ ί π λ α! στον Λούκας που αργεί πάρα πολύ να ξεκινήσει από το κέντρο, μένει  α κ ί ν η τ ο ς  και με πολύ μεγάλη καθυστέρηση κινείται προς τα πίσω  χ α λ α ρ ά,  χ α λ α ρ ά!

Επίσης χαλαρά και καθυστερημένα κινείται προς τα πίσω και ο Τζημόπουλος που είναι παραδίπλα από τον Λούκας, πιό πίσω του μεν, αλλά που βλέπει καθαρά τι γίνεται, όπως και ο Λίλα από δω μεριά, που κι αυτός κινείται με ελαφρό τροχάδην προς τα πίσω.

10 δεύτερα είναι όλα κι όλα, ξαναδείτε τα και μη κοιτάμε μόνο τη μπάλλα, αλλά και "γήπεδο"

Εξίσου  α π α ρ ά δ ε κ τ η  είναι και η ισοφάριση του παοκ, όπου μεταξύ των Βίλα, Τσουκαλά, Κοροβέση σε πρώτη φάση, και Λίλα, Στρούνα, Κολοβέτσιου σε δεύτερη, ελίσσεται ο Στοχ, ουσιαστικά  μ η  πιεζόμενος και σουτάρει ανενόχλητος σκοράροντας μετά από 100 μήνες!


Υ.Γ: Βρήκα τι φταίει και δεν τα πάει καλά τελευταία ο κόουτς "Π".
Μαρτύραγαν τς προάλλες οι γνώστες Κρητικοί, ποιό το μυστικό της επιτυχίας του, να μεταμορφώσει και να σώσει κατά 99% τον ΠΑΣ λέει.
Οτι έφυγε δλδ από εκεί και από κυρ Γιάννης.....έγινε Γιάννης Πετράκης.
Και βλέπω σήμερα εδώ(κάτω κάτω αριστερά) να τον αποκαλούμε κυρ Γιάννη ξανά!
Ε, πως να πάει καλά μετά..
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Συνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.597
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #123 στις: Δευ 24 Μάρ 2014 12:40 »



   Ρε παιδιά σας please. Μην κρίνετε τον Πετράκη ως προπονητή. Δεν είναι προπονητής ο άνθρωπος, πρώην ποδοσφαιριστής είναι. Γιατί ήρθε ένας yesman νομίσατε και έφυγε ένας κόουτς; Δεν υπάρχει ο άνθρωπος.
 
   Μην βαράτε πιστολιές στον αέρα. Ο μόνος υπεύθυνος για όλα αυτά που γίνονται είναι ο κύριος ΧΒ. Τέλειωσε. Όποιος εστιάζει άλλου είναι ή βλάκας ή οικειοθελώς αλλήθωρος. Και θα δείτε που θα κάνει απόπειρα να μας τον φορτώσει και του χρόνου.
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος sellos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.059
  • toros-tsiprofans
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #124 στις: Δευ 24 Μάρ 2014 13:27 »
Μαλλον θα συμφωνήσω κατά πολύ με την φράση pasgiannina1967
o ΠΑΣ είναι κλινικά νεκρός και αμφιβάλω ζωηρά εαν μπορεί να ανακάμψει με αυτό το σχημα
(διοικητικό, παραδιοικητικο, προπονητικό..όπως το βλέπει ο καθένας).

Για τον αγώνα
τι να πούμε?
Λογικο να χάνεις από τον ΠΑΟΚ στην Τούμπα
άσχημος ο τρόπος που γίνεται.

Και δεν με απασχολεί εαν είναι στήμενο  κάποιο ή καποια παιχνίδια (δεν μπορω να το αποδείξω αλλωστε).
Μου αρκεί όμως που αυτή η ομάδα αδιαφορεί
και έχει δίκιο ο lemorsero
αυτή η ομάδα θα μπορούσε να βγει 6η κάνοντας πλάκα
και 5η εαν ήταν λιγο σοβαρή.

Εδώ φαίνεται πως παραγίνεται πλάκα...και δεν έχει πλάκα πλεον.

Υ.Γ.
Συγχαρητήρια στα παιδια που ήταν για ακομη μια φορά στην κερκίδα,
εκεί, στο πέταλο πάνω..