Ψηφοφορία

Τελικό αποτέλεσμα ?

3-0
3 (9.4%)
2-0
2 (6.3%)
1-0
1 (3.1%)
3-1
2 (6.3%)
2-1
5 (15.6%)
0-0
2 (6.3%)
1-1
1 (3.1%)
2-2
0 (0%)
0-1
4 (12.5%)
1-2
8 (25%)
2-3
1 (3.1%)
άλλο?
3 (9.4%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 32

Η ψηφοφορία έληξε: Κυρ 23 Μάρ 2014 09:21

Αποστολέας Θέμα: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)  (Αναγνώστηκε 37991 φορές)

Αποσυνδεδεμένος VAMOS PAS

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 994
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #175 στις: Τρι 25 Μάρ 2014 17:35 »
Δυο τρεις σαν εσενα εχουν κανει το φορουμ μπαχαλο! Αιντε προφεσορες.
 Αν θες να αντιδρασεις , καντο στο καφενειο η στο γηπεδο. Μην μας τα πριζεις εδω μεσα.
Μπαινουμε να διαβασουμε κατι, κι εχετε κανει ολα τα τοπικ μπαχαλο. Αιντε...

Αποσυνδεδεμένος araxthos

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 392
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #176 στις: Τρι 25 Μάρ 2014 17:37 »
ενω εσυ με τους χαρακτηρισμους το κρατας σε επιπεδο!

για τον εαυτο μου ναι ειμαι προφεσορας! το φορουμ για να λεμε αποψεις δεν ειναι? ε! αυτη λεω!
αμα ειναι γραψτε πριν μπει καποιος,απαγορευετε η εισοδος σε οσους πιστευουν οτι ο κιτσιος στηνει κ στους μη υποστιρικτες του!

παντου το κανω οχι μονο εδω μεσα! αμα δεν σαρεσει μη κοιτας στο ξαναπα! κανεις δεν θα μου πει τι θα πω! αιντε ξεκαβαλα λιγο και εσυ γιατι πολυ γαμαομαο την εχεις δει!

Αποσυνδεδεμένος stefpas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 783
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #177 στις: Τρι 25 Μάρ 2014 17:50 »
"Τρέχει" κανένας διαγωνισμός για το ποιος θα γράψει τα περισσότερα μηνύματα στο θέμα
"Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)"???

Αν ναι και παίζει και καλό βραβείο, να μας το πείτε να πάρουμε μέρος και εμείς...
 

:mono: :mono: :mono: :mono: :mono: :mono: :mono: :mono:

Αποσυνδεδεμένος pantser

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 520
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #178 στις: Τρι 25 Μάρ 2014 20:35 »
Αραχθε εισαι ενας ανωνυμος που λες πραγματα τα οποια αν σου ζητηθει να τα πεις επωνυμα θ αλλαξεις γωνια.Απλα το ασυλο που εχεις σε κανει και νιωθεις τσε πληκτρολογιου .Απλα οτι ακους στα καφενεια και στα ραδια τα λες εδω.
ΠΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΜΟ

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #179 στις: Τρι 25 Μάρ 2014 20:58 »
Λοιπον αμα θελετε λογοκρισια πεστε το στα ισαααα ολοι σας.......


Mου λεει ο φιλος ο new pas pas καθοσον τον εκτιμω πολυ απο τα γραφομενα του και το ξερει,στην προκειμενη περιπτωση πιστευω εισαι λαθος...τι σημαινει ''οτι αμα εχει καποιος αποδειξεις να τα στειλει στον εισαγγελεα''........Μπερδευεις φιλε μου καλε την ιδιοτητα του οπαδου με τον ντεντεκτιβ!!!!!!

Ολοι μας εχουμε πει για τον Μαρινακη και για τις κομπινες που εχει κανει,εχεις δει  κανενα με κανενα απο εμας με ενα στοιχειωδες επειχειρημα........δυο μερες στελνω παρομοια παραδειγματα αλλα κανεις δεν μου απανταει


Και στο κατω κατω ειναι λαθος να ακουγονται τετοια πραγματα για την ομαδα μας???????????ΠΑΣ ειμαστε ολοι μας(σε αντιθεση με κατι κανιβαλους που μας εχουν βγαλει και βαζελους,εδω εχουμε φαει τα νιατα μας και βγαινει ο καθε βλακας γιατι περι βλακα προκειται και λεει την μαλακια του)και ολοι αγαπαμε τον ΠΑΣ,αλλα εδω διαφερουν οι τροποι αντιμετωπισης μας........

Καποιοι απο εδω μεσα εδω δεν θελουν να ακουγεται ουτε ενα κακο πραγμα για τον ΠΑΣ,και εδω ειναι το λαθος,η αληθεια αν οχι η αληθεια οι γνωμες πρεπει να ακουγονται απο παντου......Τι παει να πει ειμαστε οπαδικο site???????????Τι θελεται να γινουμε ενα αντιστοιχο bv foroum που δινεται μια γραμμη και δεν πρεπει να παρεκκλινει κανεις......Η αποψη τεσσαρων πεντε ατομων απο εδω μεσα την εχει καλως η κακως μια μεγαλη μεριδα των ΠΑΣΟΛΕΔΩΝ και μην μου πειτε οχι,γιατι προκειται για υπεκφυγη.....


Αν θελετε να μην ακουγεται καιμια φωνη αντιδρασης μπορειτε να το πειτε απο τωρα,και να καθονται παιδακια σαν τον astralon να βαυκαλιζονται για το φετινο μεγαλειο του ΠΑΣ και το φετινοι σφαξιμο απο τα κορακια.....Εγω θα γραφω στο ιδιο μηκος κυματος και με ελευθερια λογου και δεν με ενδιαφερουν ουτε κυριως οι bv ουτε apei rotan ουτε τιποτα παρα μοναχα ο ΠΑΣ......


Γραφω για προβλεψη του αγωνα π.χ στον Πλατανια και βλεπω ενα σωρο σχολια την επομενη μερα απο Γιαννεναρες του γλυκου νερου,γιατι???????γιατι ειπα το σκορ που πιστευα.....Μιλαμε η ηλιθιοτητα στο μεγαλειο  της...Αμα ειναι ετσι προτου αρχισει αγωνας βαλε  ενα 5-0 υπερ μας για να ειμαστε ολοι ευχαριστημενοι

ΕΓΩ ΠΑΣ ΑΠΟ 392 ΧΛΜ ΜΑΚΡΙΑ ΔΕΝ ΕΓΙΝΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΘΑΡΟΤΗΤΑ ΤΟΥ,ΚΑΙ ΟΣΟ ΒΛΕΠΩ ΣΤΙΓΜΑΤΑ ΛΕΡΑΣ ΕΓΩ ΘΑ ΓΡΑΦΩ...ΤΕΛΟΣ



p.s..''Οποιος εχει λεφτα να πει να αγορασει την ΠΑΕ απο τον ΧΒ'' ποσο κοντα ειναι αυτη η εκφραση με καποια αλλη που εχει ειπωθει εδω μεσα
p.s 1..Ο αλλος κουρακτηκε που διαβαζε,φανταζου να εσκαβε
p.s 2...Ρε τον ερμο τον Pasas ποσο δικιο ειχε τελικα

« Τελευταία τροποποίηση: Τρι 25 Μάρ 2014 21:35 από ayuto1966 »
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος lemorsero

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.433
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #180 στις: Τρι 25 Μάρ 2014 21:10 »
...Οσοι με ξερουν με ξερουν δεν χρειαζεται να δωσω πουθενα απαντησεις!!!Τα 387 χιλιομετρα βλεπεις ειναι κοντα και δεν μετριουνται σε ποσταρισματα

ΕΓΩ ΠΑΣ ΑΠΟ 392 ΧΛΜ ΜΑΚΡΙΑ ΔΕΝ ΕΓΙΝΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΘΑΡΟΤΗΤΑ ΤΟΥ,ΚΑΙ ΟΣΟ ΒΛΕΠΩ ΣΤΙΓΜΑΤΑ ΛΕΡΑΣ ΕΓΩ ΘΑ ΓΡΑΦΩ...ΤΕΛΟΣ

Τη μια λες 392 την άλλη 387. εδώ θα μιλάς σοβαρά, δε θα λες τη μια το ένα και την άλλη το άλλο... :pashat:


ΥΓ.

https://www.youtube.com/watch?v=ZvIZaxPXMp0

Λάθος τίτλος στο βίντεο. Κανονικά θα έπρεπε να λέει:
"οι οπαδοί του παναθηναικού και του ολυμπιακού και της αεκ (όσο κι αν θέλουν να μας πείσουν για το αντίθετο) στην Τούμπα"

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #181 στις: Τρι 25 Μάρ 2014 21:14 »
Ενα τσιγαρο δρομος ειναι ετσι και αλλιως τα πεντε χλμ.....παιζει να ειναι και τα δυο νουμερα λαθος στο μεταξυ :P ......Ποιος ακουει μετα το astralon οτι δεν εχω επειχηρηματα
« Τελευταία τροποποίηση: Τρι 25 Μάρ 2014 21:27 από ayuto1966 »
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #182 στις: Τρι 25 Μάρ 2014 21:36 »
Mου λεει ο φιλος ο new pas pas (...) ........Μπερδευεις φιλε μου καλε την ιδιοτητα του οπαδου με τον ντεντεκτιβ!!!!!!

ayuto1966... καμία αμφιβολία ότι ήμαστε τα φαβορί για το βραβείο στο διαγωνισμό που λέει ο φίλος stefpas :)... εκτός αν μας παραβγεί ο araxthos.

O ρόλος... "του οπαδου με τον ντεντεκτι"... καταλαβαίνω, αλλά δεν το βλέπω έτσι, γιατί δεν είμαι τίποτα από τα 2 έτσι.
Είμαι 1ς απλός πολίτης οθωμανικά φορολογούμενος που δεν σκοπεύει να κλείσει άλλες οικονομικές τρύπες... πόσο μάλλον να δείξει ανοχή σε όσους επιχειρούν να ανοίγουν καινούριες. 

Τουτέστιν, μπορώ να χαρακτηρίσω και να καταδείξω κάποιον x ως λαμόγιο, εφ' όσον τεκμηριώνω την πράξη/πράξεις του.
Και αν το θες, ο πρόεδρος για μένα δεν είναι απλά πρόεδρος, είναι ταξικός εχθρός μου (εργοστασιάρχης παρακαλώ, φορέας ανάπτυξης/αΠΑΣχόλησης), αλλά δεν έχω τα στοιχεία εκείνα... και  οι Μαρξ, Ένγκελς μιλάνε πολύ γενικά για την περίπτωσή του... ως προέδρου ταξικού εχθρού.

Και για να ήμαστε definition on topic...



... κι εδώ τελειώνω. %-|


Υ.Γ.: Χιλιόμετρα 398, 77... τόσα τα βγάζει το apostaseis,gr.
« Τελευταία τροποποίηση: Τρι 25 Μάρ 2014 22:20 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.790
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #183 στις: Τρι 25 Μάρ 2014 21:37 »
Πέρα από θέμα mods, είναι και θέμα συνομιλητών.

Δεν έχω μπει στη κουβέντα εσκεμμένα. Αλλά από στιγμή που ένα παιχνίδι δεν μπορούμε να αποδείξουμε ότι είναι στημένο, δεν είναι,

Ότι έχει φουντώσει η κουβέντα για τα στημένα στα αθλητικά στέκια είναι γεγονός.

Ας μπει λοιπόν η ΟΥΕΦΑ (γιατί από τους άχρηστους της ΕΠΟ δεν βλέπω χαϊρί), ας ψάξει και ας τιμωρήσει τους όποιους ενόχους.

Ένοχος που δεν έχει αποδειχθεί η ενοχή του, είναι αθώος.

Υ.Γ. Από τη στιγμή που δεν είναι δυνατόν να υπάρξει σύγκλιση απόψεων ανάμεσα στους μεν και στους δε με κανένα τρόπο, δεν έχει όφελος να το συνεχίζετε.
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Συνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.598
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #184 στις: Τρι 25 Μάρ 2014 22:30 »

 Να πω και εγώ τη μαλακία μου. Να ξεκαθαρίσω κάτι από μεθοδολογικής απόψεως γιατί από ότι βλέπω θα έρθουν και άλλες τέτοιες συζητήσεις

 
Πέρα από θέμα mods, είναι και θέμα συνομιλητών.

Δεν έχω μπει στη κουβέντα εσκεμμένα. Αλλά από στιγμή που ένα παιχνίδι δεν μπορούμε να αποδείξουμε ότι είναι στημένο, δεν είναι,

Ότι έχει φουντώσει η κουβέντα για τα στημένα στα αθλητικά στέκια είναι γεγονός.

Ας μπει λοιπόν η ΟΥΕΦΑ (γιατί από τους άχρηστους της ΕΠΟ δεν βλέπω χαϊρί), ας ψάξει και ας τιμωρήσει τους όποιους ενόχους.

Ένοχος που δεν έχει αποδειχθεί η ενοχή του, είναι αθώος.

  Εδώ θα μιλάμε με νομικούς όρους ή με ποδοσφαιρικούς; Αν είναι να μιλάμε με νομικούς τότε μην ξαναπεί κανένας σας ότι ο Γιάκος δεν ξέρει μπάλα. Γιατί εκτός ότι μπορεί να σας κάνει μήνυση για μείωση ποδοσφαιρικής προσωπικότητας, η κρίση σας είναι προσωπική και δεν μπορεί να αποδειχθεί.

  Αλλά και επειδή (θέλουμε να) μιλάμε ποδοσφαιρικά ο αούτο και ο φίλος μου ο άραχθος, να προσέξουν τι λένε γιατί κάποια πουλάκια εδώ μέσα αρέσκονται στις νομικές και όχι ποδοσφαιρικές-υποκειμενικές θεωρήσεις του αγώνα και του κάθε αγώνα. Και σε αυτή την περίπτωση ας προσέχουν τι γράφουν γιατί το μόνο πρωτογενές πλεόνασμα της Ελλάδος, είναι στους ρουφιάνους. Και ας προστατέψουν και αυτόν τον ελεύθερο καφενέ που φιλοξενεί τις υποκειμενικές μας απόψεις, που παρά τις τεράστιες πιέσεις που έχει δεχθεί (ξέρω τι λέω), δεν έγινε δικαστήριο.

  Το ποδόσφαιρο είναι ωραίο γιατί ακριβώς δεν δύναται να αποδείξεις 100% αυτό που λές. Ποδοσφαιρικά πάντα μιλώντας. Νομικά μάλλον δεν μπορείς να αποδείξεις τίποτα. Αυτό δεν σημαίνει ντε και καλά ότι έχεις λάθος.Δυστυχώς με όσα έχουν ακουστεί για το ελληνικό και παγκόσμιο ποδόσφαιρο όλοι είναι καχύποπτοι με τα πάντα και τους πάντες.
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος PASaris

  • Global Moderator
  • Sr. Member
  • *****
  • Μηνύματα: 466
  • Elite Member
    • Προφίλ
    • PAS Forum
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #185 στις: Τετ 26 Μάρ 2014 01:21 »
Εσείς που διαρρηγνύετε τα ιμάτιά σας για την "καθαρότητα" του πρωταθλήματος και κατά προέκταση του ΠΑΣ, μου θυμίζετε τη γιαγιά μου που συγκινείται βλέποντας "Πάμε Πακέτο".

Όσο πιθανό είναι μάνες να βρίσκουν παιδιά μέσω τηλεοπτικής εκπομπής εν έτει 2014 και όλοι να σπαράζουν στο κλάμα κατά τη διάρκεια της εκπομπής, άλλο τόσο "καθαρό" είναι και το πρωτάθλημα της Σούπερ Λιγκ.

Έλα, όμως, που δεν έχω αποδείξεις ότι είναι στημένη η εκπομπή.  8)

Όσοι θέλετε να συνεχίσετε να ζείτε στο ροζ συννεφάκι σας, δικαίωμά σας. Μη μας ζητάτε όμως να σας ακολουθήσουμε κιόλας.
Η στρατηγική χωρίς τακτική, είναι η πιο αργή πορεία προς τη νίκη,
η τακτική χωρίς στρατηγική, είναι ο θόρυβος πριν από την ήττα.
Σουν Τσου(Κινέζος Στρατηγός, 544 π.Χ. - 496 π.Χ.)

Αποσυνδεδεμένος araxthos

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 392
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #186 στις: Τετ 26 Μάρ 2014 01:25 »
Αραχθε εισαι ενας ανωνυμος που λες πραγματα τα οποια αν σου ζητηθει να τα πεις επωνυμα θ αλλαξεις γωνια.Απλα το ασυλο που εχεις σε κανει και νιωθεις τσε πληκτρολογιου .Απλα οτι ακους στα καφενεια και στα ραδια τα λες εδω.

αμα ειχα στοιχεια να εισαι σιγουρος 100% οτι θα πηγαινα να τα δωσω εκει που πρεπει! αλλα αμα ειχε ο απλος κοσμακης τα στοιχεια θα χε και τα ηνια! αυτα περι αποδεικτικων στοιχειων εκει στην εκπομπη ακουγοντε πολυ,γιαυτο σου λεω με πειθεις ακομα πιο πολυ! μακαρι να κανω λαθος!

αποδειξε μου και εσυ οτι ηταν βαζελοι αυτοι που καναν τις μαιμουδες!  θελω φωτογραφιες η και βιντεο με διακριτικα με το τρυφιλι! 
« Τελευταία τροποποίηση: Τετ 26 Μάρ 2014 01:37 από araxthos »

Αποσυνδεδεμένος born_in_drakolimni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.220
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #187 στις: Τετ 26 Μάρ 2014 11:24 »
Το πακετο στημενο???
Πες μου οτι δεν κανεις πλακα τωρα αληθεια
Δεν θα μας ξαναφησουνε να μιλησουμε για στημενα ματς αν συγκρινεις αυτα τα 2
Αλλο παραδειγμα πρεπει να χρησιμοποιησεις


 :pas: :joker: :pashat:

Αποσυνδεδεμένος PAS-o-media

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.613
    • Προφίλ
    • Φίλαθλοι ΠΑΣ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #188 στις: Τετ 26 Μάρ 2014 11:50 »
Παράθεση
http://sfapeirotan.blogspot.gr/2014/03/2-1.html





Τέτοιο ματς δεν χάνεται!!!
Ο PAS-o-media είναι κοινόχρηστος λογαριασμός που χρησιμοποιείται από διάφορα μέλη του forum. Σκοπός του είναι η δημοσίευση ειδήσεων του pas.gr και η αναδημοσίευση/μεταφορά / δημοσιοποίηση κειμένων που αφορούν τον ΠΑΣ, ή ενδιαφέρουν τους φίλους του από διάφορα Μ.Μ.Ε.

Αποσυνδεδεμένος Γρύπας

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 502
  • Αδιάλλακτος Αιθεροβάμων
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #189 στις: Τετ 26 Μάρ 2014 12:32 »
@PAS-o-media

nothing but troll


troll = One who posts a deliberately provocative message to a newsgroup or message board with the intention of causing maximum disruption and argument.

Είμαι κι εγώ ένας ανιπτόποδας δρυίδης από την Δωδώνη που μεταμορφώνομαι πότε σε αετό, πότε σε αρκούδα και πότε σε ταύρο...

Δια του Αιθέρος προερχόμενος, καίτοι δια Μολοσσιέας Ατραπού ανερχόμενος.-

Αποσυνδεδεμένος PAS-o-media

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.613
    • Προφίλ
    • Φίλαθλοι ΠΑΣ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #190 στις: Τετ 26 Μάρ 2014 14:28 »
@Γρύπας

Nothing but
Ο PAS-o-media είναι κοινόχρηστος λογαριασμός που χρησιμοποιείται από διάφορα μέλη του forum. Σκοπός του είναι η δημοσίευση ειδήσεων του pas.gr και η αναδημοσίευση/μεταφορά / δημοσιοποίηση κειμένων που αφορούν τον ΠΑΣ, ή ενδιαφέρουν τους φίλους του από διάφορα Μ.Μ.Ε.
Ο PAS-o-media είναι κοινόχρηστος λογαριασμός που χρησιμοποιείται από διάφορα μέλη του forum. Σκοπός του είναι η δημοσίευση ειδήσεων του pas.gr και η αναδημοσίευση/μεταφορά / δημοσιοποίηση κειμένων που αφορούν τον ΠΑΣ, ή ενδιαφέρουν τους φίλους του από διάφορα Μ.Μ.Ε.

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.790
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #191 στις: Τετ 26 Μάρ 2014 14:59 »
@PAS-o-media

nothing but troll


troll = One who posts a deliberately provocative message to a newsgroup or message board with the intention of causing maximum disruption and argument.

Αμάν με τη πάρτη σου ρε Γρύπα! Αμάν! Γράφεις για να γράφεις! Προκαλείς για να προκαλείς! Τι έγραψες τώρα; Τίποτα! Απλά για να έχεις κάτι να γράψεις, απλά για να γκρινιάξεις!
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος Γρύπας

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 502
  • Αδιάλλακτος Αιθεροβάμων
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #192 στις: Τετ 26 Μάρ 2014 15:20 »
@Γρύπας

Nothing but
Ο PAS-o-media είναι κοινόχρηστος λογαριασμός που χρησιμοποιείται από διάφορα μέλη του forum. Σκοπός του είναι η δημοσίευση ειδήσεων του pas.gr και η αναδημοσίευση/μεταφορά / δημοσιοποίηση κειμένων που αφορούν τον ΠΑΣ, ή ενδιαφέρουν τους φίλους του από διάφορα Μ.Μ.Ε.

No Shit Sherlock

No Shit Sherlock = A phrase often used towards someone who states the obvious

και έπειτα από την διευκρίνηση να παραδώσω κι ένα απόφθεγμα:

Το βαρβαρίζειν εστί φιλοσοφείν - Γρύπας

Παράθεση
Αμάν με τη πάρτη σου ρε Γρύπα! Αμάν! Γράφεις για να γράφεις! Προκαλείς για να προκαλείς! Τι έγραψες τώρα; Τίποτα! Απλά για να έχεις κάτι να γράψεις, απλά για να γκρινιάξεις!

Όχι Λαμία...το μόνο που δεν κάνω είναι να γράφω για να γράφω...το ξέρεις πολύ καλά...τώρα σίγουρα δεν θα χαρακτήριζα ποτέ έναν απρόσωπο λογαριασμό...προφανώς χαρακτήρισα 

  απόψεις και συμπεριφορές
Είμαι κι εγώ ένας ανιπτόποδας δρυίδης από την Δωδώνη που μεταμορφώνομαι πότε σε αετό, πότε σε αρκούδα και πότε σε ταύρο...

Δια του Αιθέρος προερχόμενος, καίτοι δια Μολοσσιέας Ατραπού ανερχόμενος.-

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.790
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #193 στις: Τετ 26 Μάρ 2014 15:32 »
Και ποιες απόψεις και συμπεριφορές χαρακτήρισες σε αυτή τη περίπτωση;
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος Γρύπας

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 502
  • Αδιάλλακτος Αιθεροβάμων
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #194 στις: Τετ 26 Μάρ 2014 15:51 »
Και ποιες απόψεις και συμπεριφορές χαρακτήρισες σε αυτή τη περίπτωση;

Εις το όνομα του Ρόδου
και αφού έδειξες ενδιαφέρον, σου λέω πως είναι οι ίδιες που χαρακτηρίζω εδώ και 4-5 χρόνια...
Είμαι κι εγώ ένας ανιπτόποδας δρυίδης από την Δωδώνη που μεταμορφώνομαι πότε σε αετό, πότε σε αρκούδα και πότε σε ταύρο...

Δια του Αιθέρος προερχόμενος, καίτοι δια Μολοσσιέας Ατραπού ανερχόμενος.-

Αποσυνδεδεμένος PAS-o-media

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.613
    • Προφίλ
    • Φίλαθλοι ΠΑΣ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #195 στις: Τετ 26 Μάρ 2014 16:08 »
@Γρύπας

Nothing but
Ο PAS-o-media είναι κοινόχρηστος λογαριασμός που χρησιμοποιείται από διάφορα μέλη του forum. Σκοπός του είναι η δημοσίευση ειδήσεων του pas.gr και η αναδημοσίευση/μεταφορά / δημοσιοποίηση κειμένων που αφορούν τον ΠΑΣ, ή ενδιαφέρουν τους φίλους του από διάφορα Μ.Μ.Ε.

No Shit Sherlock

No Shit Sherlock = A phrase often used towards someone who states the obvious
Στου κουφού τη πόρτα όσο θέλεις βρόντα

Στου κουφού τη πόρτα όσο θέλεις βρόντα = A phrase often used towards someone who seems or pretend not to understand the obvious

Τέλος off topic
« Τελευταία τροποποίηση: Τετ 26 Μάρ 2014 16:11 από PAS-o-media »
Ο PAS-o-media είναι κοινόχρηστος λογαριασμός που χρησιμοποιείται από διάφορα μέλη του forum. Σκοπός του είναι η δημοσίευση ειδήσεων του pas.gr και η αναδημοσίευση/μεταφορά / δημοσιοποίηση κειμένων που αφορούν τον ΠΑΣ, ή ενδιαφέρουν τους φίλους του από διάφορα Μ.Μ.Ε.

Συνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.598
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #196 στις: Τετ 26 Μάρ 2014 18:18 »
Παράθεση
http://sfapeirotan.blogspot.gr/2014/03/2-1.html
Τέτοιο ματς δεν χάνεται!!!

   Από ΑΠΕΙΡΩΤΑΝ:

   ΤΟ ΠΟΥΛΗΜΑ ΤΗΣ ΕΔΡΑΣ ΜΑΣ στους αρειανούς δεν παραγράφεται από τον κόσμο του  Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ  και θα είναι η πιο μαύρη σελίδα στην ιστορία του σταδίου   "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ". (ΕΝΝΟΩΝΤΑΣ ΤΟΝ ΑΡΧΙΛΕΧΡΙΤΗ).

    Ποτέ δεν θα ξεχάσουμε αυτή την προδοσία, εφάμιλλη της άλλης μεγάλης ρουφιανιάς σε εκείνο το ματς του Ο.Α.Κ.Α. με τον Παναθηναϊκό   
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.790
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.ΟG
« Απάντηση #197 στις: Πεμ 27 Μάρ 2014 12:37 »
Γρύπα μόνο εσύ έχεις καταλάβει τι θες να γράψεις. (αν φυσικά θες κάτι)

Ας τα πάρουμε τα πράγματα από την αρχή: Ο κοινόχρηστος λογαριασμός του PAS - O - MEDIA, ανεβάζει ένα κείμενο του ενός από τους δύο συνδέσμους της ομάδας, που δεν είναι ούτε η πρώτη και λογικά ούτε η τελευταία φορά που γίνεται κάτι τέτοιο. Απαντάς κάτι για troll. Όταν σου επισημαίνω εγώ ότι απλά γράφεις για να γράφεις μου απαντάς ότι δεν είναι έτσι και ότι είναι οι ίδιες απόψεις που χαρακτηρίζεις εδώ και 4 - 5 χρόνια.

1. Το φόρουμ με την νέα του μορφή υφίσταται 4 χρόνια, 2 μήνες και κάτι ψηλά.
2. Εσύ είτε ως Μολοσσός, είτε ως GyPas, είτε ως Γρύπας έκανες εγγραφή αρκετά αργότερα.
3. ΟΧΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΙΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΚΡΙΤΙΚΑΡΕΙΣ.
4. Το πρόβλημα σου στη συγκεκριμένη περίπτωση ποιο είναι; Με τους ΑΠΕΙ ΡΩΤΑΝ, με την ανακοίνωση, με το φόρουμ, με τον PAS - O - MEDIA; Για πες, για πες.....
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!