Ψηφοφορία

Τελικό αποτέλεσμα ?

3-0
3 (9.4%)
2-0
2 (6.3%)
1-0
1 (3.1%)
3-1
2 (6.3%)
2-1
5 (15.6%)
0-0
2 (6.3%)
1-1
1 (3.1%)
2-2
0 (0%)
0-1
4 (12.5%)
1-2
8 (25%)
2-3
1 (3.1%)
άλλο?
3 (9.4%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 32

Η ψηφοφορία έληξε: Κυρ 23 Μάρ 2014 09:21

Αποστολέας Θέμα: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)  (Αναγνώστηκε 37987 φορές)

Αποσυνδεδεμένος pantser

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 520
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #75 στις: Κυρ 23 Μάρ 2014 19:35 »
ΠΑΟΚ-ΠΑΣ 0-1 Επι Αναστασιαδη,οντας αδιαφορος ο τοτε ΠΑΟΚ!!!Η τραμπα βαθμων μολις εχει ξεκινησει
ΠΑΣ-ΠΑΟΚ 1-2(Αμα θυμαμαι καλα)..Αναμενομενη ανταπαδοση την επομενη χρονια
ΠΑΟΚ-ΠΑΣ 2-1...Την ιδια χρονια στον Β γυρο(νορμαλ)
ΠΑΟΚ-ΠΑΣ 0-2 Στα πλευ οφ(νορμαλ)
ΠΑΣ-ΠΑΟΚ 1-2....Με ανατροπη!!!Ο ΠΑΣ πετυχαινει γκολ στο πρωτο,ο ΠΑΟΚ πουθενα!!!Και εκ του θαυματος ο ΠΑΣ μετατρεπεται στο δευτερο  σε Θυελλα Κατσικας και ο Παοκ σε Μπαρτσελονα γυρνοντας το σκορ στο κουκλοθεατρο και τα Μπαογκ αναμενομενα τσαμπιονς λιγκ

Φετος

ΠΑΣ-ΠΑΟΚ 0-2....Το foroum βουηξε οτι κατι σαπιο εχει παιχτει,πρωτος το ειχε αναφερει ο Πτολεμαιος με την αποδοση στο 70 ενω ηταν 0-0 το οποιο ειχα δει και εγω,εχωντας την αποδοση στο 1.5 το διπλο αμα θυμαμαι καλα!!!!Τις επομενες μερες ηρθε ραβασακι απο Ουεφα περι υποπτου χειραγωγημενου ματς

ΠΑΟΚ-ΠΑΣ 2-1....Ο ΠΑΣ παιζει θαυμασια στο πρωτο ημιχρονο,ληγει το ημιχρονο!!!Βαζει γκολ ο Λιλα 0-1 στο 70 τοσο και μεσα σε εικοσι λεπτα ο ΠΑΣ δεν υπαρχει στο γηπεδο και χανει το ματς με ανατροπη απο την ιδια ομαδα,με φοβερο και αστειο δευτερο γκολ και μαλιστα με 10 ποδοσφαιριστες,και το πιο περιεργο η οπισθοχωρηση των δικων μας παιχτων

Πες μου τον λογο γιατι να μην μου μπαινουν τωρα ολα αυτα στο μυαλο

εσυ που μυριζεσαι ολα τα στημενα του ΠΑΣ, μας ελεγες πως το ματς παει για μεγάλο σκορ. επιασες τιποτα να κονομησεις? Αν ο ΠΑΣ κερδιζε σημερα εχεις αντιρηση οτι δεν θα εβγαινες να μιλησεις για 8,5 αποδοση ? εγω λεω πως παλι θα σε καμαρωναμε και θα σε ακουγαμε να μιλας για κονομες και στοιχηματα. τωρα χασαμε ετσι οπως χασαμε και παλι στημενο το λες.
 Τωρα ακουσαμε και ενα καινουριο νεο, οτι ολα τα παιχνιδια με ΠΑΟΚ ειναι στημενα. Διαβαζεις τι γραφεις? η εισαι πιωμενος? το ακυρωμενο γκολ του μπεσερα κι αυτο στημενο ηταν??

και κατι αλλο . αν σου πω (υποθετικα) οτι το forum εχει βουηξει οτι εισαι βαζελακι, πάει να πει οτι εισαι βαζελακι?
ΠΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΜΟ

Αποσυνδεδεμένος rusis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 609
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #76 στις: Κυρ 23 Μάρ 2014 19:48 »
Πρωτη φορα φετος δεν ειχα καμια διαθεση να δω το ματς ουτε καν στην tv ,λογω και της ωρας που εγινε και γιατι περιμενα πως θα χαναμε , δε λεω οτι στηθηκαμε , αλλα δεν το χτυπησαμε το παιχνιδι , το αφησαμε για τον ΠΑΟΚ που κυνηγαει τη δευτερη θεση .Μη χαλιεστε αλλο η χρονια τελειωσε και οι παικτες κανουν αγγαρεια πλεον .

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #77 στις: Κυρ 23 Μάρ 2014 19:52 »
Δηλαδη κατσε ρε αδερφε γιατι θα τρελαθουμε εδω περα...
Οποιος εχει διαφορετικη αποψη και δεν του αρεσει αυτα που γινονται στην ομαδα πρεπει να το βουλωνει και να στρουθοκαμηλιζει......


Αυτα που γραφω εδω,δεν ειναι μονο αποψη 3-4 ατομων αλλα αρκετων Πασολεδων και πιστευω πως δεν το αμφισβητεις αυτο ετσι εεεε?Αρα εφοσον βλεπουμε τα κακως κειμενα της ομαδας με τις δικες μας υποψιες γιατι να μην το εκφρασουμε και εδω μεσα δεν καταλαβα......Στο foroum αυτο στο κατω κατω της γραφης δεν κατευθυνεται και δεν υποδυκνειεται καμια γραμμη στο πως πως θα γραψουνε και τι θα πουνε και αυτη ειναι η σωστη νοοτροπια........Οι γραμμες ειναι μονο για ξεγραμμενα ατομα

Μου λες για το μεγαλο σκορ που εγραψα..Απαντησα στο προηγουμενο post οτι στο story του αγωνα επεσα λαθος.....Και δεν ειμαι και απο τους στοιχηματιτζηδες μην νομιζεις!!!Αλλα περιμενε την μερα που θα πεσω εξω στις προγνωσεις για να εχετε μερικοι πανυγηρια

Αμα με πουν βαζελο ξερεις θα εχω μεγαλη φαγουρα....Οσοι με ξερουν με ξερουν δεν χρειαζεται να δωσω πουθενα απαντησεις!!!Τα 387 χιλιομετρα βλεπεις ειναι κοντα και δεν μετριουνται σε ποσταρισματα
« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 23 Μάρ 2014 19:58 από ayuto1966 »
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος pantser

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 520
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #78 στις: Κυρ 23 Μάρ 2014 20:06 »
αυτα τα προηγουμενα με τον ΠΑΟΚ που εγραψες οτι ο Αγγελος αρχισε την τραμπα βαθμων κτλ , δειχνουν και την σοβαροτητα με την οποια σκεφτεσαι και γραφεις. φοβερα συμπεράσματα μπραβο. 
ΠΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΜΟ

Αποσυνδεδεμένος VAMOS PAS

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 994
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #79 στις: Κυρ 23 Μάρ 2014 20:11 »
1. Μεταξυ της ελευθεριας λογου και αποψης και του γραφω οτι μου κατεβει απ το κεφαλι κι ας ειναι μαλακια, κι ας διαφωνουν σχεδον ολοι, αλλα δεν μου το κοβει κανενας, υπαρχει τεραστια διαφορα.

2. Τζαβελα κωλοπαιδαρα, εσυ επαιξες μπαλα εξω, ας οψεται ο Μποσμαν, δεν ακουμπησες πουθενα και γυρισες εδω κομπλεξικε να το παιξεις ιστορια, αμπαλε. Αρχισε να μετρας εδρες που εισαι ανεπιθυμητος πλεον. Βικελιδης,Ζωσιμαδες κι επεται και συνεχεια.

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #80 στις: Κυρ 23 Μάρ 2014 20:15 »
Σε Αναστασιαδη το πηγες το θεμα,που οντως εχει το θαυμασμο μου!!!

Μαλιστα..... μπορεις να θυμηθεις το ματς ΠΑΣ-ΠΑΟΚ το 2003 την τελευταια αγωνιστικη που ειχε ερθει 3-2 και τοτε ισως θυμηθεις ποιος ηταν προπονητης στον τοτε ΠΑΟΚ.....Αλλα εσυ σοβαρος σε αντιθεση με εμενα το ασοβαρο μπορεις να μου το βγαλεις πως το παιχνιδι αυτο εγινε στα ισα.....(ασχετα που εκεινη την χρονια επεσε σφαιξιμο γονα σε εμας)

Το ενα δεν αναιρει το αλλο..Μην τα μπερδευεις
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος Crimson Glory

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.558
  • Remember, remember, the Fifth of November...
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #81 στις: Κυρ 23 Μάρ 2014 20:18 »
Παράθεση
Ακριβως deceiver......


Το δευτερο γκολ δεν υπαρχει,ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ
....Λαθος Ακοστα τραγικο,και ποιος ο Ακοστα,σκαει ο Λουκας απο τα 30 μετρα απο αριστερα και ενω υπαρχουν δυο παιχτες δκοι μας δεν το ακολουθουνε,παιρνει την μπαλα ο Αθανασιαδης,και ενω ο Τσουκαλας βλεπει την κινηση του Λουκας το ακολουθει μετα απο 10 δευτερολεπτα


Αι στα σκατα ολοι...Η ομαδα ΖΕΧΝΕΙ απο παντου πλεον

Καθιστε μερικοι και ασχολειται με την ομαδα του ΧΒ και να συνεχιζεται να φορατε τα μπλε γιαλια σας

Σας βαρεθηκα


p.s

 Βεροια-ΠΑΣ 2-2 Υποπτο ματς χειραγωγησης απο Ουεφα
ΠΑΣ-Βεροια 0-1 Υποπτο ματς στα ματια των Πασολεδων

ΠΑΣ-Παοκ 0-2 Υποπτο ματς χειραγωγησης απο Ουεφα
Παοκ-ΠΑΣ 2-1 ???????????????????????????????


Ώστε μας βαρέθηκες αγιούτο...
Εμάς που ασχολούμαστε με τον ΠΑΣ...
Μάλιστα...
Εσύ,αλήθεια,γιατί έχεις τόση κάψα να μας κόψεις αυτή την ασχολία?
Απλά αναρωτιέμαι...
Φωνάζεις και φωνάζεις για στημένα αλλά τεκμηρίωση πουθενά...
Μόνο εικασίες...
Αν μάλιστα δεν σε ήξερε κάποιος θα ορκιζόταν για λάκκο στη φάβα...
Φυσικά πάντα βάσει εικασιών,όπως κι εσύ αλλωστε...

Ακόμα αναρωτιέμαι...γιατί τόση καούρα να κόψουμε από τον ΠΑΣ
ενώ δεν το κάνεις εσύ?
Μάλλον ΤΩΡΑ γελάνε οι πέτρες...

Τα γυαλιά μου ΝΑΙ είναι ΜΠΛΕ.
Τα δικά σου?
« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 23 Μάρ 2014 20:21 από Crimson Glory »

Αποσυνδεδεμένος VAMOS PAS

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 994
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #82 στις: Κυρ 23 Μάρ 2014 20:24 »
Κακως που σου απανταω, γιατι γραφεις ασυναρτησιες, αλλα νταξ... μου βγαινει το ματι.
 Ηταν το 3-2 στημενο το 2003 ρε γραφικε?  Στημενο που ειχε σκυλιασει ο Καραδημος , ο Γ.Χ. κι ενας δυο αλλοι?
Που ετυχε να χω γνωριμια προσωπικη με τον τοτε αρχηγο του Μπαοκ(δε γραφω ονομα για ευνοητους λογους), και μου ειχε πει σε στενο κυκλο, οτι ειχε βρωμισει η πιατσα, οτι ηταν πριμοδοτημενοι και χοντρα μαλιστα απ τον Καννελακη δυο-τρεις απ αυτους???
 Μας λυπηθηκε μονο ο Τοχουρογλου κι αφησε το τριτο κι εσυ γραφεις οτι γουσταρεις???
Αλλα δεν στα κοβει κανενας, τα διαβαζουν και δυο τρεις αλλοι, που δεν ξερουν τι τους γινεται και μετα δημιουργειται κλιμα.....

 Υ.Γ. Ζητημα αν το θυμασαι καν εκεινο το ματς.

Αποσυνδεδεμένος KostasA

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 278
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #83 στις: Κυρ 23 Μάρ 2014 20:31 »
εγώ το θυμάμαι πάντως αν και μικρός...
κάπου στο 90 φεύγα δεν βάλαμε κατι αλλά μάνστεστερ γκολάκια...;  :P :P

ps:VAMOS PAS χαλάρωσε ρε φίλε λίγο, την άποψή μας λέμε ψιλοχαβαλετζίδικα,
μην αρπάζεσαι με το παραμικρό.

Συνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.598
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #84 στις: Κυρ 23 Μάρ 2014 20:34 »

   Πάλι τα ίδια για ακόμη μια φορά. Μετά από μια ανατροπή σηκώνονται υποψίες, θεωρίες, γελάκια κτλ.

   Η προσωπική μου άποψη είναι ότι το παιχνίδι ήταν πεντακάθαρο. Αυτό είδα. Αυτή την εικόνα πήρα από το παιχνίδι. Και με όσα και αν διαβάζω εδώ ή με όσα και αν μου λένε φίλοι μου στο τηλ., η αρχική μου άποψη είναι ότι το παιχνίδι παίχτηκε στα ίσια. Οι επαφές, οι κόντρες, τα τακλιν, τα τρεξίματα ήταν πολύ δυνατά για να είναι ψεύτικα. Σε αντίθεση με το ματς της Βέροιας ή του Παναθηναϊκού που η ομάδα δεν φαινόταν να είχε διάθεση να παίξει, σήμερα μου φάνηκε σχετικά δυνατή, κανονική ομάδα να το πω αλλιώς.

   Θα πει όμως ο φίλος μου ο αούτο ναι αλλά το δεύτερο γκολ; Όντως το δεύτερο γκολ ήταν μια παρωδία, αντίδραση ερασιτεχνικής άμυνας. Αλλά δυστυχώς είμαστε ικανοί γι' αυτό. Είμαστε αυτού του επιπέδου. Θα σας θυμίσω μια παρόμοια αντίδραση της άμυνας του Π.Α.Ο.Κ. στο α' ημίχρονο όταν και δημιουργείται η μεγάλη φάση, με τον κακό για άλλη μια φορά Γιάκο, έπειτα από σέντρα του Ίλιτς. Αν ο Π.Α.Ο.Κ. κάνει τέτοια λάθη γιατί όχι και εμείς;

   Παρόλο που δεν συμφωνώ με τη θεωρία του στημένου, για το ματς με τον Π.Α.Ο.Κ., μου φαίνονται πιο πειστικοί στα λόγια τους οι υποστηρικτές αυτής της θεωρίας. Ίσως γιατί στους υπόλοιπους βλέπω τη μαλθακότητα του πληκτρολογίου, τη σιγουριά της σταθερότητας, την κρυφή η φανερή υποστήριξη στο ΧΒ.

  Τα ψέματα έχουν τελειώσει.

   Ο ΧΒ, αν τον παρομοίαζα με χειρούργο, θα έλεγα ότι επέτυχε στην εγχείρησή που έκανε αλλά ο ασθενής του απέθανε.
    Για να παραφράσω: Μείναμε στη σκουπρολίγδα αλλά ίσως να μην ήταν τελικά αυτό το ζητούμενο. Ο Π.Α.Σ. αν δεν πέθανε, αργοπεθαίνει.
    Είναι επιτακτική ανάγκη να δημιουργηθεί ένας ενιαίος φορέας συνεννόησης συνδέσμων, φιλάθλων, οπαδών,pas.grianon που θα έχει ως βασικό του στόχο την απομάκρυνση του ΧΒ και την όσο το δυνατόν ομαλότερη διάδοχη κατάσταση. Όχι άλλο πια! Αρκετά!
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος pantser

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 520
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #85 στις: Κυρ 23 Μάρ 2014 20:35 »
ayuto, ευχήσου ξανά να χασει ο ΠΑΣ (όπως εκανες με Πλατανια), κι όταν ο ΠΑΣ κερδίσει, μπορείς να άρχισεις παλι τις κωλοτούμπες. μετα το ματς με Πλατανιά κατι σε ετρωγε παλι. εγινες απιστευτα προβλεψιμος
ΠΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΜΟ

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #86 στις: Κυρ 23 Μάρ 2014 20:39 »
Οταν βγαινει ο Παντελιδης και ελεγε στους δημοσιογραφους πως ο αγωνας με τον Αιγινιακο βρωμουσε δεν σε ειδα crimson glory να λες το οτιδηποτε......Αλλα εσυ περιμενεις απο εμενα να σου βρω αποδεικτικα στοιχεια!!!καλα κρασια


Αδερφε και τους οπαδους του Πανιωνιου αμα ρωτησεις αν η ομαδα τους εχει στησει οποιοδηποτε ματς τοσα χρονια θα σου απαντησουν οχι.......Καλα για τους οπαδους του Ολυμπιακου Βολου δεν χρειαζεται να σου αναφερω

Αυτα που κοροιδευαμε παλια για αυτες τις ομαδες τωρα τα λουζομαστε και το παιζουμε μυξοπαρθενες επι ΧΒ........Ασε ρε φιλε να πουμε!!!

crimson glory μεγια σου και χαρα σου τα μπλε γυαλακια,αλλα να ξερεις πως θελουν λιγο πλυσιμο γιατι θολωνουν και δεν αντικατοπτριζουν την πραγματικοτητα.......Την φολα την ειχα φαει και εγω με αυτα τα γυαλακια,μην νομιζεις....Οσο για την σποντα σου,μπορεις να την συνεχισεις,απλος εκθετος βγαινεις μαγκα


Οσο για ''Το βαρεθηκα'' μπορει να το ειπα πανω στην οργη μου,αλλα εν μερει σκεψου ποσος κοσμος το εχει πει και εχει απομακρυνθει....Δεν εισαι εσυ καλυτερος π.χ επειδη πατας στο γηπεδο με ενα αλλο που πατουσε επι 30 χρονια και αποφασισε λογω της κοροιδιας να μην παταει στο γηπεδο.....Ποιος σου εχει δωσει το δικαιωμα να μιλας εκ μερους ολων των πασολεδων
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος lemorsero

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.433
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #87 στις: Κυρ 23 Μάρ 2014 20:43 »
1. Καταρχήν μην τσακώνεστε.

2. Βλέπω και ξαναβλέπω πως κύλισε η αγωνιστική και έχω 2 ώρες που χτυπάω το κεφάλι μου στον τοίχο.
Θα έπρεπε σίγουρα να το χτυπάν και οι παίκτες του ΠΑΣ και ο coach P. Εάν δεν το κάνουν είναι τουλάχιστον αδιαφοροι.

Μιλάμε για αγωνιστική πραγματικό λουκουμάκι. Χάσανε αγρίνιο και οφη από αδιάφορους αντιπάλους. Αυτές οι 2 οι γαμωανατροπές να μη γινόταν και θα είμασταν το απόλυτο φαβορί για την 6η θέση.
ο πούστης ο πάνθρακας το γύρισε. Εχανε 0-1 μέχρι το 72 και κέρδισε στο 90 ο καργιόλης.
ανατροπή και για μας, εκεί που είχαμε το τρίποντο στο τσεπάκι πηραμε τ' αρχ@##$ μας.

Εαν δε γινοταν αυτές οι 2 ανατροπές η βαθμολογία θα ήταν:

ΠΑΣ 39
οφη 38
πάνθρακας 37
...

Θα ήμασταν 6οι, έχουμε τον πάνθρακα στο επόμενο που θα τον λιώναμε και θα τον φτάναμε στο +4. Θα ήμασταν σίγουρα φαβορί για την 6η θέση.
Τώρα δύσκολα τα πράγματα. Ακόμα και τώρα όμως με 3 νίκες μάλλον βγαίνουμε, αλλά απ' ότι κατάλαβα μόνο εγώ ασχολούμαι, όχι μόνο στα γιάννενα, αλλά και πανελληνίως.. Μάλλον κάποιο λάθος κάνω και μου έγινε έμμονη ιδέα η 6η θέση!

Πάντως αν είχαμε σκοπό να το δώσουμε, μήπως να μην προηγούμασταν στο σκορ?
Και καλά εμείς δεν είμασταν παράρτημα του γαύρου, πως το γυρίσαμε τώρα το μπιφτέκι και γίναμε παράρτημα του εχθρού του γαύρου?
Και ο πανθρακικός δεν ήταν παράρτημα δικό μας και είχαμε το περιβόητο "εύκολο τρίποντο", άρα να μην ανησυχούμε για την 6η θέση, έτσι δεν είναι?

ΥΓ.
Πάντως στο περσινό 1-2 των πλέι οφ, όντως είχε βουίξει η πιάτσα, χωρίς να είναι σίγουρο τίποτα. ΤΟ σημερινό περισσότερο μπανταλή ήττα ήταν και ίσως αδιαφορία (εσκεμενη?) στο τέλος κάποιων παικτών μας.

Παντως είναι να χτυΠΑΣ το κεφάλι σου στον τοίχο έτσι όπως κύλισε η αγωνιστική..  γαμωτ%^%&%&%^#&$^%^*$%^&^$
« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 23 Μάρ 2014 20:47 από lemorsero »

Αποσυνδεδεμένος GAVOS

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 631
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #88 στις: Κυρ 23 Μάρ 2014 20:46 »
Ως γνωστον ο ΠΑΣ να στήνει ολα.....
Δηλαδη ειμαστε στο αρμα του γαυρου και δινουμε ματς στον ΠΑΟΚ.Ρε αλανια συνέλθετε ρε.
 Χάρηκα που χασαμε μηπως και ο ΧΒ καταλαβει οτι δεν υπαρχει προπονητης με το οναμα Πετρακης..

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.813
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #89 στις: Κυρ 23 Μάρ 2014 20:51 »
ωστε βαζελος αγιουτο α;;;
παλιοχαμορ
 :P :P :P :P
βγαλε τα πρασινα γυαλια ρεεεεεεεε :P
εδω ολα πανε ρολοι
παλιομοδατε


Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #90 στις: Κυρ 23 Μάρ 2014 20:52 »
ωστε βαζελος αγιουτο α;;;
παλιοχαμορ
 :P :P :P :P
βγαλε τα πρασινα γυαλια ρεεεεεεεε :P
εδω ολα πανε ρολοι
παλιομοδατε


Και εσυ ρε τεκνον Βρουτε.....

Οχι ρε γαμωτο με πηρατε χαμπαριιιιι οτι ειμαι δακτυλος του Αλασκουζου :P :P :P :P :P :P
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος astralon

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.817
  • Plavo srce
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #91 στις: Κυρ 23 Μάρ 2014 20:58 »
Οταν βγαινει ο Παντελιδης και ελεγε στους δημοσιογραφους πως ο αγωνας με τον Αιγινιακο βρωμουσε δεν σε ειδα crimson glory να λες το οτιδηποτε......Αλλα εσυ περιμενεις απο εμενα να σου βρω αποδεικτικα στοιχεια!!!καλα κρασια

-Kαι ο Αιγινιακός στημένος?

ΕΛΕΟΟΣ

-Τουλάχιστον, ayuto
μάθε πότε το είπε αυτό ο Παντελίδης

και τι ακριβώς είχε πει
μετά το ματς με τον Αιγινιακό...

=================================

-Αν θελουν οι mods
να μεταφέρουν την κουβέντα, στο θεμα ''στημενα''

-Για το παιχνίδι δεν έχουμε διαβάσει τιποτα....

-Εχουμε εδώ και λιγες αγωνιστικες
οτι κι αν γίνει
είναι στημενο.....

-Εχει γινει πολύ κουραστικό...

-Mα την αλήθεια....

-Αyuto αν θες να γράψεις για τα στημενα του ΠΑΣ
ανοιξε ενα άλλο θεμα
να γραφουμε εκεί....
 
KE EN EUROPA KIERO VERTE KE ASI VOLVERME LOKO'

Αποσυνδεδεμένος Crimson Glory

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.558
  • Remember, remember, the Fifth of November...
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #92 στις: Κυρ 23 Μάρ 2014 21:00 »
Ό,τι γουστάρεις κι ό,τι πεις εσύ αγιούτο...
ΟΛΟΙ κρινόμαστε εξάλλου,είτε είμαστε ψύχραιμοι είτε όχι...

Αδερφέ,μιλάω ΜΟΝΟ για την πάρτυ μου.

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.813
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #93 στις: Κυρ 23 Μάρ 2014 21:19 »
Προσωπικα θεωρω οτι οι παιχτες και η διοικηση εχουν πεταξει λευκη πετσετα
ολη μερα πρεπει να παει το αρχιδοξυσιμο γονα
αυτο που φωναζουμε τοσο καιρο
ομαδα χωρις οραμα χωρις φιλοδοξιες


για μενα το πρωταθλημα αυτο ειναι παρωδια
δεν μπορει να ριχνει ο πλατανιας 7 γκολ στην καλλονη
ο οφη να κερδιζει στο κυπελο το βαζελο
και μετα να κερδιζει η καλλονη τον οφη


Αυτη τη στιγμη πρεπει να καταλαβουμε οτι εχουμε 2 επιλογες
Η μια ειναι να συνεχισουμε με αυτον τον ιδιοκτητη και να γινουμε ξανθη
η αλλη να παλεψουμε  να ερθει στην ομαδα ενας ανθρωπος με λεφτα και οραμα
υπαρχει αυτος? εγω εχω 3 στο μυαλο μου
πρεπει να πιεσουμε να μπει πωλητηριο στην ομαδα
και αν δεν ερθει κανεις τοτε πασο
θα ειμαι ο πρωτος που θα βγει να πει κιτσιουπνε συνεχισε

αλλα για μενα αυτη η παρακμιακη κατασταση δεν πρεπει να συνεχιστει
καταλαβαινω οτι ειναι καλη περιπτωση για καποιους που σε καιρους κρισης κονομανε
αλλα μετα απο τοσα χρονια στο γηπεδο δεν μπορω να τους κανω αυτη τη χαρη



Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #94 στις: Κυρ 23 Μάρ 2014 21:21 »
Την συνεντευξη την ειχε δωσει ενα μηνα μετα την απολυση του....Και αναφερε πως ηταν  περιεργος αγωνας καθοσον ηθελαν να με διωξουν...Το ψαχνω μην ανυσηχεις
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος ikis

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 56
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #95 στις: Κυρ 23 Μάρ 2014 21:29 »
Ο ποδοσφαιρικός εγωισμός των παικτών του ΠΑΣ μετά το σημερινό ματς.
Πώς να εξηγήσω ότι ένας αντίπαλος παίκτης ρίχνει με δύναμη τη μπάλα στα παπάρια κι ο παίκτης που έχει δαρθεί, στην επόμενη στιγμή τον χαιδεύει για να περάσει εκτός ο παίκτης που τον χτύπησε. Μάλλον φταίνε οι τροφές κι η αλλαγή του πλανητικού συστήματος που επιδρά στους οργανισμούς και υπερισχύει την θηλυκότητα και την θηλυκή συμπεριφορά.
Πώς να εξηγήσω ότι είσαι 0-1 έχεις παίκτη παραπάνω και βγάζεις από το κέντρο τον Λίλα, περνάς στόπερ τον Μπέριο.
ΚΑΛΕΣ ΟΙ ΔΗΜΟΣΙΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΓΚΕΣ ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΙ ΕΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΕΓΩΙΣΜΟΣ, ΕΝΑΣ ΛΑΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΓΩΙΣΜΟ ΠΟΥ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΤΡΟΙΚΑ, ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΓΑΜΗΣΕΙ ΤΟΝ ΕΓΩΙΣΜΟ ΚΑΙ Η ΙΔΙΑ ΜΑΣ Η ΟΜΑΔΑ. ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΩ ΕΙΣΗΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ? ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ?
ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΒΑΡΑΕΙ Ο ΧΩΡΙΑΤΗΣ Ο ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ ΚΙ ΕΣΥ ΝΑ ΜΗ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙΣ ΧΑΖΟ ΕΝΩ ΜΠΟΡΕΙΣ, ΝΑ ΤΟΥ ΚΟΛΛΗΣΕΙΣ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΤΕΜΑΧΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΜΑΓΚΑΣ ΑΥΡΙΟ ΚΙ ΟΧΙ ΥΠΗΡΕΤΗΣ ΤΟΥ ΚΑΤΕΣΤΗΜΕΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΒΡΩΜΙΑΣ ΤΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ. Γιατί πολύ απλά δε ξέρεις τι γίνεται του χρόνου. Γιατί μπάλα παίζει κάποιος για τον εαυτό του. Άμα δε μπορεί να παίξει για τον εαυτό του, να πάει να παίξει σε κανά χωριό τύπου Λειβαδιάς κι όχι να γίνουν τα Γιάννενα Λειβαδιά. Αυτά, καλά στησίματα μάγκες. Γκόμενες, αυτοκίνητα, λερωμένους μισθούς και μαγκιά κλανιά κι εξάτμιση. Ποδοσφαιρικό εγωισμό πάντως δεν έχετε όπως και διοίκηση κι εκεί είναι το μόνο που σας συμπονάω. Καλά κρασιά... Εμείς είμαστε ΠΑΣ λόγω ιδέας, λόγω του ότι έχουμε κοιτάξει άπειρες φορές τους μεγάλους στα μάτια. Όποιος δεν είναι ΠΑΣ, άντε στο καλό και στη διοίκηση και στους ποδοσφαιριστές. ΕΓΩΙΣΜΟ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΠΑΝΤΩΣ. ΝΤΙΝΤΙΔΕΣ. Έτσι παίζω κι εγώ στο γήπεδο κι είμαι και παιχτούρα... :mono:

Αποσυνδεδεμένος araxthos

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 392
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #96 στις: Κυρ 23 Μάρ 2014 21:31 »
παγουρενκο να δουμε αν σαφησουν αυτοι που κονομανε να κανεις τπτ! γτ το χρημα ειναι γλυκοοο!

pantser εχω πειστει οτι εισαι λεσχιτης. απτο ματς με το βαζελο που ελεγες  τις μαιμουδες τις καναν στον ατζαγκουν οι ιδιοι οι βαζελοι για να τιμωρηθουμε και οχι δικα μας χωριατακια που εχουμε πολλα οπως ολες οι ομαδες. δλδ κατι τετιο σαν σεναριο μονο απο λεσχιτες το ακουσα την επομενη μερα και οσους τους στηριζουν απο κανεναν αλλον..... ε μαυτα που γραφεις μετα με πειθεις ακομη πιο πολυ!
νταξ τη δουλεια σου κανεις κ εσυ αλλα λιγο πιο διακριτικα.....

τα δικα μας σεναρια δλδ για στημενα σε καπια ματς ειναι εξωπραγματικα κ αυτο που ειπες εσυ τοτε ειναι σοβαρο?

για το ματς το συγκεκριμενο δν φανηκε κ κατι στημενο φοβερο! απλα ο κλασσικος αδιαφορος ΠΑΣ,αυτα που ειπε κ ο παγουρενκο πιο πανω!

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #97 στις: Κυρ 23 Μάρ 2014 21:43 »
Τελος παντων την 6 θεση μπορουμε να την πιασουμε λετε?
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος araxthos

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 392
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #98 στις: Κυρ 23 Μάρ 2014 21:47 »
Τελος παντων την 6 θεση μπορουμε να την πιασουμε λετε?

χα χα χα χα χα! εισαι ασυλοίστο (ασυλογιστο) παιδι που λεν κ στο χωριο μου!
εχεις ορεξη σημερα!
χα χα χα χα χα χα χα!
« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 23 Μάρ 2014 21:52 από araxthos »

Αποσυνδεδεμένος pasgiannina1967

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 463
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #99 στις: Κυρ 23 Μάρ 2014 21:58 »
Τελος παντων την 6 θεση μπορουμε να την πιασουμε λετε?




Ο ΠΑΣ της καρδιάς μας, με τον κ. Χριστοβασίλη πρόεδρο, είναι τελειωμένος.