Ψηφοφορία

Τελικό αποτέλεσμα ?

3-0
3 (9.4%)
2-0
2 (6.3%)
1-0
1 (3.1%)
3-1
2 (6.3%)
2-1
5 (15.6%)
0-0
2 (6.3%)
1-1
1 (3.1%)
2-2
0 (0%)
0-1
4 (12.5%)
1-2
8 (25%)
2-3
1 (3.1%)
άλλο?
3 (9.4%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 32

Η ψηφοφορία έληξε: Κυρ 23 Μάρ 2014 09:21

Αποστολέας Θέμα: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)  (Αναγνώστηκε 37958 φορές)

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.813
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #125 στις: Δευ 24 Μάρ 2014 13:29 »
γραφουν οι bv
Παράθεση
>>Άψογη η συμπεριφορά των υπευθύνων του ΠΑΟΚ σήμερα. Διακριτικότατη η στάση της αστυνομίας. Πρόθυμοι να μας βοηθήσουν σε ότι χρειαστήκαμε.

https://www.youtube.com/watch?v=QvbJzx5L7Co

ειδικα αυτος με το γκλομπ που βαραει πολυ διακριτικος
δειτε το 0.09 του βιντεο

Συνδεδεμένος born_in_drakolimni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.220
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #126 στις: Δευ 24 Μάρ 2014 13:33 »
Το θεμα ειναι οτι περυσι η ομαδα παρουσιαστηκε ανταγωνιστικη οσο ποτε
Κατι που ζητουσε χρονια τωρα ο κοσμος
Και αυτος οχι μονο δεν ανταποκριθηκε αλλα φροντισε να διαλυσει σχεδον την ομαδα
Η περυσινη ομαδα φετος θα ητανε πανω απο την τριπολη και ανετα μαλιστα
Επομενως οτι και να συζηταμε τωρα δεν εχει νοημα
Του χρονου αν δεν παμε με τη λογικη να χτυπησουμε 5αδα θα πεσουμε
Και θα αρχισει η κλασικη κατρακυλα για μερικα χρονια
Το ολο κλιμα που αποκομιζω τωρα εγω ειναι οτι σε 1-2 χρονια θα υποβιβαστουμε
Και μετα δεν ξερω ποιος σωτηρας θα βρεθει

Οσο για το χτεσινο ματς ειχα πει κατω απο 3 ειναι επιτυχια
Με 11 ο παοκ δεν γινοτανε να φαμε λιγοτερα απο 3
Οποτε να ειμαστε και ευχαριστημενοι και ας προηγηθηκαμε 0-1
Η διαφορα κλασης των ομαδων ειναι τεραστια και το ματς γυρισε φυσιολογικα
Οπως τα γυρναγαμε εμεις καποτε στη β εθνικη με 10 παιχτες και αντιπαλο τον πανθρακικο που ερχεται μεθαυριο
Δεν πρεπει να εχουμε απαιτησεις απο την στιγμη που δεν υπαρχει κινητρο για τιποτα
Η 6η θεση ειναι ενα παραμυθι για ολες τις ομαδες μιας και ο παο θα παιξει ευρωπη

Οσο για την κοκκινη δεν δινεται σε κανενα γηπεδο του κοσμου ειδικα με το σκορ 0-0 στο 30
Εγω δεν θα την εδινα
Ειναι η κοκκινη που εγω την ονομαζω  "γαμαω το παιχνιδι "
Και το γαμησε στην κυριολεξια γιατι μπορει και να μην ξαναπηραμε σφυριγμα μετα
Για οτι εγινε μεχρι το 30 εχω να πω οτι αυτο που χανει ο γιακος θελει προσπαθεια για να μην παει καν στο τερμα η μπαλα
Μπορει να ειμαστε και η πιο αναποτελεσματικη ομαδα της λιγκας με βαση της ευκαιριες που κανουμε

Και κατι τελευταιο που εχει να κανει με τους παιχτες μας
Γιατι εκτος απο τον λιλα και τον ντασιο δεν υπαρχει αλλος που να ταυτιζεται με τον μεσο οπαδο του πας?
Ολοι αγευστοι , αχρωμοι ,αψυχοι και αδιαφοροι μεχρι αηδιας
Δεν μπορουνε να βγαλουνε αληθινο παθος και τσαμπουκα
Συμπεριφερονται σαν μισθοφοροι και λογικο ειναι να μην γινονται ενα με τον κοσμο
Μηπως επειδη και η συμπεριφορα της διοικησης ειναι αναλογη και χωρις συναισθημα απεναντι στον μεσο οπαδο?


 :pas: :joker: :pashat:

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #127 στις: Δευ 24 Μάρ 2014 14:18 »
Μπορεί χτες να μας ξετρύπωσε μούφα βαζελολαγό, αλλάααα, το σωστό να λέγεται, πολλά μπράβο στον παγουρένκο, που σήμερα με εξαιρετική χρήση της όσφρησης, ξετρύπωσε τον κωλοτουμπιστό πούλεγε "ιστορίες" για την τίγρη στο ανέκδοτο  :P
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος araxthos

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 392
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #128 στις: Δευ 24 Μάρ 2014 14:21 »
γραφουν οι bv
Παράθεση
>>Άψογη η συμπεριφορά των υπευθύνων του ΠΑΟΚ σήμερα. Διακριτικότατη η στάση της αστυνομίας. Πρόθυμοι να μας βοηθήσουν σε ότι χρειαστήκαμε.

https://www.youtube.com/watch?v=QvbJzx5L7Co

ειδικα αυτος με το γκλομπ που βαραει πολυ διακριτικος
δειτε το 0.09 του βιντεο

μαλλον αυτους τους βοηθησαν,τα παιδια απτους αλλους συνδεσμους ας πανε να πνιγουν! αφου αυτη ειναι η πολιτικη τους ανεκαθεν!

παρασιτα της κοινωνιας!

επισης παγουρενκο μας ζαλιζουν οτι πηγαν στις δικες των οπαδων που δικαζονταν και πως οι αλλοι ειναι μονο για να φωναζουν λεφτερια στους οπαδους κ για τα pc! τα γνωστα δλδ!
και οτι με 3 νικες μπορουμε την 6η θεση! ακομη σαυτο το παραμυθι επιμενουν! οτι να ναι!
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 24 Μάρ 2014 14:43 από araxthos »

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.037
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #129 στις: Δευ 24 Μάρ 2014 14:49 »
γραφουν οι bv
Παράθεση
>>Άψογη η συμπεριφορά των υπευθύνων του ΠΑΟΚ σήμερα. Διακριτικότατη η στάση της αστυνομίας. Πρόθυμοι να μας βοηθήσουν σε ότι χρειαστήκαμε.

https://www.youtube.com/watch?v=QvbJzx5L7Co

ειδικα αυτος με το γκλομπ που βαραει πολυ διακριτικος
δειτε το 0.09 του βιντεο

μην χαλάμε τις καρδιές μας με τα παόκια...τι να μας πει και η βεροια...

Αποσυνδεδεμένος Γρύπας

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 502
  • Αδιάλλακτος Αιθεροβάμων
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #130 στις: Δευ 24 Μάρ 2014 14:57 »
Παράθεση
Γιατι εκτος απο τον λιλα και τον ντασιο δεν υπαρχει αλλος που να ταυτιζεται με τον μεσο οπαδο του πας?

ποιους θεωρείς μέσο οπαδό;και πως συμπέρανες αυτήν την ταύτιση;
αυτοί οι παίχτες που ανέφερες είναι οι αντίστοιχοι μανιάτηδες,κατσουράνηδες,ζέκες κλπ του ελληνικού πρωταθλήματος...κάνε αυτή την ταύτιση καλύτερα...

Είμαι κι εγώ ένας ανιπτόποδας δρυίδης από την Δωδώνη που μεταμορφώνομαι πότε σε αετό, πότε σε αρκούδα και πότε σε ταύρο...

Δια του Αιθέρος προερχόμενος, καίτοι δια Μολοσσιέας Ατραπού ανερχόμενος.-

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #131 στις: Δευ 24 Μάρ 2014 14:58 »
ειδικα αυτος με το γκλομπ που βαραει πολυ διακριτικος
δειτε το 0.09 του βιντεο
Ποιον βαράει και γιατί...? δηλ., πως προκλήθηκε το νταραβέρι σε εκείνον τον μικρό κλοιό... (ερώτημα).


Και 2 λόγια επιπλέον για το ματς και τέλος...

Όποιος εστιάζει άλλου είναι ή βλάκας ή οικειοθελώς αλλήθωρος.

Εγώ είμαι αυτός και ρωτάω σοβαρά...

Μα πόοοοοοοοσο γλάστρες μπορεί να είναι αυτοί οι παίκτες* μας... που κατεβαίνουν να παίξουν παραγγελία στο άμπαλο τέμπο αυτής της κυριολεκτικά απαράδεκτης 3πλέτας (Πρόεδρος, Γ. Αρχηγός, Προπονητής) που ποδηγετεί την Ομάδα ???

* παίκτες... εννοώ τους ώριμους επαγγελματίες ποδοσφαιριστές, που ενδεχομένως να έχουν, 1 γαμώτο, 2 φιλοδοξίες, 3 όνειρα... σύνολο, 6 προοπτικές... δηλ., τους επαγγελματίες, που έκαναν την περσινή υπέρβαση του ΠΑΣ.

Ο Κοροβέσης που σπριντάριζε και κάρφωνε από πλάγια θέση...
Ο Τσουκαλάς που τρύπαγε άμυνες και κλείδωνε ματς...
Ο Μπέριος που δεν έπαιζε ακόμα...

Τέλος πάντων… όσοι ήταν χτες στην κερκίδα και παρακολούθαγαν κανονικά το ματς, κανείς δεν έβρισε ούτε τον πρόεδρο, ούτε τον προπονητή, ούτε πούστη τον 1, ούτε καριόλη τον άλλο… ούτε καν τον γ. αρχηγό.
Μαλάκα Κοροβέση τι κάνεις!?…
Ηλίθιε Τσουκαλά για ποιόν παίζεις!?...
Που ΠΑΣ ρε Ίλιτς με πλάτη!?
Πάρτε ρε τη μπάλα μπροστά!!!...
Και πράγματι, ήταν πάρα πολλές οι φάσεις που έβγαιναν βολέ ή σέντρες, που έπρεπε να βγουν από τα ριμπάουντ και να πάρουν την μπάλα μπροστά… και όχι να κοιτάνε αν θα σκάσει στην κεφάλα τους.
Μετά, λες ρε γαμώτο... δεν το έμαθαν ακόμα το πλασέ!!!



Επειδή μιλάμε για τον ΠΑΣ... σε κάθε περίπτωση, οι παίκτες μας δεν κατεβαίνουν κάτεργο  με το βαρίδι του ισοβίτη στον αστράγαλο, που ενδεχομένως να τους φοράει η 3πλέτα (Χριστοβασίλης, Νιαρχάκος, Πετράκης) κάθε φορά που «συνθέτει / στήνει» την 14άδα στα ματς...



... εννοείται ότι οι παίκτες μας, έχουν προσωπική άποψη για το συλλογικό παιχνίδι τους, όπως π.χ.,  επίγνωση του ρόλου τους στη θέση που παίζουν ή θα παίξουν, δημιουργική ελευθερία κινήσεων εφ’ όσον «βλέπουν» συμπαίκτες και αντιπάλους και ασφαλώς τη βούληση να επιλέξουν το πόδι τους ώστε να κάνουν σουτ ή πλασέ…

...όπως το έκανε π.χ., ο "ελεύθερος" Λούκας (με την ασίστ του Νάχτο) που κράταγε μπάλα με το δεξί από δεξιά, ενώ το πόδι του είναι το αριστερό. Τι θα κάνει ο παίκτης για να βρει το πόδι του? Αναγκαστική αλλαγή πορείας… δηλ., προσποίηση.
Αυτό δεν το ξέρουν της αμύνης τα παιδιά?

Δυστυχώς, σε αυτήν την ομάδα χτες, βασικά μόνο Ντάσιος, Λίλα, Στρούνα, Βελλίδης και 1ς που έχει γαμάτο κοντρόλ / κολλητό κατέβασμα / πάσα ακριβείας… Ακόστα... που έστρωσε κάπως τα πράματα  στην επίθεση, όπου και το 1-0.

Όλοι οι Παίκτες μας ξέρουν μπάλα  και εμείς οι άμπαλοι... :mono:
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 24 Μάρ 2014 15:55 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος deceiver

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.224
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #132 στις: Δευ 24 Μάρ 2014 15:04 »
Παράθεση
Γιατι εκτος απο τον λιλα και τον ντασιο δεν υπαρχει αλλος που να ταυτιζεται με τον μεσο οπαδο του πας?

ποιους θεωρείς μέσο οπαδό;και πως συμπέρανες αυτήν την ταύτιση;
αυτοί οι παίχτες που ανέφερες είναι οι αντίστοιχοι μανιάτηδες,κατσουράνηδες,ζέκες κλπ του ελληνικού πρωταθλήματος...κάνε αυτή την ταύτιση καλύτερα...

άλλο πράγμα να δείχνεις διάθεση κ πάθος, άλλο να πουλάς οπαδιλίκι κ να κάνεις καραγκιοζιλίκια.
αλλά ξέχασα, εσύ προτιμάς τον Τσουκαλά(, το Μιχαηλ, τον Τζιμόπουλο, κλπ) απ' το Λίλα, για... δημοκρατικούς λόγους.

περαστικά :stop:
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 24 Μάρ 2014 15:14 από deceiver »
ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑ ΜΗ ΜΑΣ ΛΥΠΑΣΑΙ

Αποσυνδεδεμένος chilly

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.780
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #133 στις: Δευ 24 Μάρ 2014 15:29 »
Παράθεση
Γιατι εκτος απο τον λιλα και τον ντασιο δεν υπαρχει αλλος που να ταυτιζεται με τον μεσο οπαδο του πας?

ποιους θεωρείς μέσο οπαδό;και πως συμπέρανες αυτήν την ταύτιση;
αυτοί οι παίχτες που ανέφερες είναι οι αντίστοιχοι μανιάτηδες,κατσουράνηδες,ζέκες κλπ του ελληνικού πρωταθλήματος...κάνε αυτή την ταύτιση καλύτερα...

άλλο πράγμα να δείχνεις διάθεση κ πάθος, άλλο να πουλάς οπαδιλίκι κ να κάνεις καραγκιοζιλίκια.
αλλά ξέχασα, εσύ προτιμάς τον Τσουκαλά(, το Μιχαηλ, τον Τζιμόπουλο, κλπ) απ' το Λίλα, για... δημοκρατικούς λόγους.

περαστικά :stop:
Aυτός βασικά προτιμάει Τριανταφυλλόπουλο και λαγό.
φορεβερ

Συνδεδεμένος PasGianninaPreveza

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 825
  • Pas Giannina Preveza Group(on the making)
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #134 στις: Δευ 24 Μάρ 2014 15:41 »
Παράθεση
4η σεζον χωριατακια ζνλαλφα,δεν ειναι και λιγα.
Ο ΠΑΣ Ανήκει στις ομάδες που η κατηγορία δεν έχει σημασία(ίσως να είμαι αθεράπευτα ρομαντικος, αλλά θεωρώ αδυνατο να δηλώνεις οπαδος του ΠΑΣ Γιάννινα χωρις να εισαι λιγο η πολύ ρομαντικος). Σημασία έχει να πρωταγωνιστείς, να έχεις κόσμο στο γήπεδο που κάνει τα δικά του, να τα βάζεις με της ''μεγαλες'' ομάδες του τόπου και να μην εισαι υποτακτικός σε κανέναν.. Η Α εθνική αν είναι όπως φέτος, να την βράσω. Δεν ξέρω, νιώθω οτί αυτή είναι η πιο ξενέρωτη σεζόν που έχω ζήσει ποτέ. Ούτε διακρίσεις, ούτε άγχη ούτε τίποτα. Οι καταστροφικές σεζόν ήταν πολύ πιο ενδιαφέρουσες.
                                                                                         Δεν σταματάμε παρόλη την αδικία, δεν σταματάμε γιατι μας χρωστά η ιστορία....

Αποσυνδεδεμένος astralon

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.817
  • Plavo srce
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #135 στις: Δευ 24 Μάρ 2014 16:12 »
Aσος με μεγαλο και περιεργο σκορ...


Παντως ετσι απο περιεργεια θα εκανα ενα ντου σε κατι bwin κ λοιπες εταιριες γυρω στο 70 λεπτο
εδω κατα τη γνωμη μου ειν το ζουμι οσων ειπε ΑΠΟ ΤΑ ΠΡΙΝ ο μαντης καλφας :P κι απαντηση στο ερωτημα δεν ειδα...οσοι τον αμφισβητουν απλα εχουν μεσανυχτα απο στοιχημα κι απο live στοιχηματισμο...περιμενω  να μαθω ποσο εδινε ο ασσος στο 70...
εδω οι καλες αποδοσειιις...ΔΕΝ ΠΟΥΛΑΜΕ σημερα...για να ικανοποιηθουν κι οι τελευταιοι δυσπιστοι ,μεταξυ αυτων κι εγω...ΧΑΡΙΖΟΥΜΕΕΕΕΕ.....ΔΙΑΛΙΕΧΤΕΕΕΕ.... :( >:(

Υ.Γ. ΡΕ ΣΥ κοροβεσακο  ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟΥς ΕΙΠΕς ΝΑ ΜΗ ΣΕ ΒΓΑΖΟΥΝ ΤΕΤ Α ΤΕΤ ΟΙ ΜΑΛΑΚΕς ΟΙ ΣΥΜΠΑΙΧΤΕς ΣΟΥ ΚΑΙ Σ ΕΚΘΕΤΟΥΝ ΕΤΣΙ...φτυσιδια στο γυαλι και βρισιδια του τυπου<κ..λοπαιδι και τσμα τσμι >δεν εχω ξανακουσει σε καφενειο γεματο  Γιαννιωτες για παιχτη του πας... :( αιντ αδειασε μας τη γωνια...

Υ.Γ.2 Οποιος δεν ειδε και σημερα τι τσιγκολελετα παιζεται γυρω απ την ομαδα δεν προκειται να δει ποτες...

Υ.Γ.3 ποτε θα φουσκως το ποταμ τς αντιδρασης δεν ξερω αλλα οταν φουσκωσ πρεπ να καθαρισ πολλες κοπριες π μαζευτκαν και ζεχνν... >:(

-Πρέπει να έχετε βγάλει πολλά φράγκα σύνταυρε paspaliari...

-Ένα σου ξέφκε μόνο
οτι, και 0-1 να τελείωνε το μάτς
πάλι το ''70ό λεπτό,''
προσφέρονταν για ντού...

-Η ..τσιγκολελέτα βέβαια
προσαρμόζεται εύκολα επιλεκτικά και όπου γουστάρουμε
μόνο που επιχειρηματολογικά,
παρα-ειναι ξεφτισμένη και κούρασε αρκετά...

-Επόμενο ΠΑΣ-Πανθρακικός Πέμπτη 17.15
προλαβαίνεις για Δελφούς...
...όλο και κάποιο λαβράκι θα βγεί...
 
KE EN EUROPA KIERO VERTE KE ASI VOLVERME LOKO'

Αποσυνδεδεμένος paspaliars

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.483
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #136 στις: Δευ 24 Μάρ 2014 18:38 »
  μιας κι αναφερθηκες προσωπικα σ εμενα,φιλε αστραλον θεωρω σωστο ν αποσαφηνισω 2 3 πραγματα μηπως και  βοηθησω τον τροπο σου αντιληψης των πραγματων, αντιπαρερχομενος τη φανερα ειρωνικη διαθεση ,μιας και η αγνοια ενος θεματος συχνα οδηγει σ εκνευρισμο..
  αφου ενδιαφερεσαι να μαθεις για το ..στοιχηματικο μου προφιλ σ λεω με πληρη ειλικρινεια οτι τον τελευταιο καιρο παιζω μονο σκουπροκουβαδολιγκ by pas.gr. :P .κι αυτο οχι φανατικα.επαιζα ομως παλιοτερα ιντερνετικα σε στοιχηματικες εταιριες κατι φραγκοδιφραγκα ..Αυτο , οσο κι αν σ φαινεται παραξενο μ εμαθε να διαβαζω το ταμπλω των αποδοσεων..

  το γεγονος οτι δεν παιζω εγω ,δεν εχει και μεγαλη σημασια,παιζουν  πολλοι αλλοι, κι αναλογα με τα πονταρισματα διαμορφωνονται κι οι αποδοσεις .

  τα σκαμπανεβασματα των αποδοσεων μ αλλα λογια σε συγκεκριμενα σημεια του παιγνιδιου ,λενε πολλα  ...σ αυτο εστιαζει ο αγιουτο,επειδη προφανως ξερει να ερμηνευει τους αριθμους κι αυτο το σημειο επισημανα κι εγω,κατι που σ ενα αμυητο φαινεται ως θεωρια συνωμοσιας..
  κατι ακομα που μ εμαθε η μικρη αυτη στοιχηματικη μου καριερα :P ειναι να μη βαζω ποτε τα λεφτα μου απεναντι απ τα συναισθηματα ...μ αλλα λογια δε θα πονταριζα ποτε σε βαρος της ομαδας ,κατι που θα θελα να συμβαινει μ ολους οσους ειναι κοντα στο περιβαλλον του ΠΑΣ ειτε ειναι στην κερκιδα ειτε οπουδηποτε αλλου...αυτο ειν το χειροτερο που θα μπορουσε να συμβει σε μια ομαδα,  κι ειν διαφορετικο απ το να πονταρει καποιος σε νικη της  ..
  και για να το προχωρησω το θεμα λιγο πιο περα μαθε οτι αυτος η αυτοι που γραφουν το σεναριο ειναι αυτοι που μπορουν πολυ ευκολα να βγαλουν  φραγκα κι οχι εγω κι εσυ που μαστε θεατες στο εργο  ..
  αυτο που γινε δηλαδη στο παιγνιδι του πρωτου γυρου δεν πρεπει να χει  προηγουμενο,κι ειναι μια αποδειξη οτι συμβαινουν αυτα που ισχυριζομαι..
το να κλεινουμε τα ματια δεν ειναι λυση ...επειδη εσυ δεν ασχολεισαι δεν παει να πει οτι δε γινονται...
  ειμαι σιγουρος οτι τα χουμαροσκυλα του φορουμ ξερουν πολυ καλα τι θελω να πω...
φιλικα παντα...
....ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ AJAX ΤΗς ΗΠΕΙΡΟΥ...

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #137 στις: Δευ 24 Μάρ 2014 18:45 »
Aσος με μεγαλο και περιεργο σκορ...


Παντως ετσι απο περιεργεια θα εκανα ενα ντου σε κατι bwin κ λοιπες εταιριες γυρω στο 70 λεπτο
εδω κατα τη γνωμη μου ειν το ζουμι οσων ειπε ΑΠΟ ΤΑ ΠΡΙΝ ο μαντης καλφας :P κι απαντηση στο ερωτημα δεν ειδα...οσοι τον αμφισβητουν απλα εχουν μεσανυχτα απο στοιχημα κι απο live στοιχηματισμο...περιμενω  να μαθω ποσο εδινε ο ασσος στο 70...
εδω οι καλες αποδοσειιις...ΔΕΝ ΠΟΥΛΑΜΕ σημερα...για να ικανοποιηθουν κι οι τελευταιοι δυσπιστοι ,μεταξυ αυτων κι εγω...ΧΑΡΙΖΟΥΜΕΕΕΕΕ.....ΔΙΑΛΙΕΧΤΕΕΕΕ.... :( >:(

Υ.Γ. ΡΕ ΣΥ κοροβεσακο  ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟΥς ΕΙΠΕς ΝΑ ΜΗ ΣΕ ΒΓΑΖΟΥΝ ΤΕΤ Α ΤΕΤ ΟΙ ΜΑΛΑΚΕς ΟΙ ΣΥΜΠΑΙΧΤΕς ΣΟΥ ΚΑΙ Σ ΕΚΘΕΤΟΥΝ ΕΤΣΙ...φτυσιδια στο γυαλι και βρισιδια του τυπου<κ..λοπαιδι και τσμα τσμι >δεν εχω ξανακουσει σε καφενειο γεματο  Γιαννιωτες για παιχτη του πας... :( αιντ αδειασε μας τη γωνια...

Υ.Γ.2 Οποιος δεν ειδε και σημερα τι τσιγκολελετα παιζεται γυρω απ την ομαδα δεν προκειται να δει ποτες...

Υ.Γ.3 ποτε θα φουσκως το ποταμ τς αντιδρασης δεν ξερω αλλα οταν φουσκωσ πρεπ να καθαρισ πολλες κοπριες π μαζευτκαν και ζεχνν... >:(

-Πρέπει να έχετε βγάλει πολλά φράγκα σύνταυρε paspaliari...

-Ένα σου ξέφκε μόνο
οτι, και 0-1 να τελείωνε το μάτς
πάλι το ''70ό λεπτό,''
προσφέρονταν για ντού...

-Η ..τσιγκολελέτα βέβαια
προσαρμόζεται εύκολα επιλεκτικά και όπου γουστάρουμε
μόνο που επιχειρηματολογικά,
παρα-ειναι ξεφτισμένη και κούρασε αρκετά...

-Επόμενο ΠΑΣ-Πανθρακικός Πέμπτη 17.15
προλαβαίνεις για Δελφούς...
...όλο και κάποιο λαβράκι θα βγεί...


Σε παρακαλω για πηγαινε στο τοπικ ΠΑΣ-ΠΑΟΚ και κοιτα τι εγραψα εγω και ο Πτολεμαιος.......Ειπα οτι εγιναν τρομερα πραγματα σε στοιχηματισμα του διπλου στο 0-0 και σε δευτερολεπτα αρχισε η ειρωνια.στα καπακια ομως τις επομενες μερες ηρθε το ραβασακι απο Ουεφα....


Αλλα ξερω αποκλειεται λαθος θα κανει και η ουεφα,ΔΑΚΤΥΛΟΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ...Αφου ειναι γνωστο ολοι μας κυνηγουνε!!!!!Μυαλα οπαδων σαν των οπαδων των Ολυμπιακου Βολου μου θυμιζεται αρκετοι εδω μεσα.....Ποιος ο Μπεος αποκλειεται,και στο κατω κατω δεν υπαρχουν αποδειξεις...ειναι αθωος!!!αρε κατακαημενα Γιαννινα

Ειμαστε ΑΘΩΟΙ...ΦΩΝΑΧΤΕ ΤΟ......

Ο ΚΑΘΑΡΟΣ ΠΑΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΠΑΡΤΕ ΤΟ ΧΑΜΠΑΡΙ!!!!!!εχουμε γινει τα ιδια σκατα με ομαδες που κοροιδευαμε τοσα χρονια οπως Πανιωνιο,Λεβαδειακο,και Βεροια....
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 24 Μάρ 2014 18:51 από ayuto1966 »
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος araxthos

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 392
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #138 στις: Δευ 24 Μάρ 2014 19:13 »
εδω κλειδωσαν το ματς της καλλονης απτο πρωι!

ειμαι στη καφετερια κ ο αλλος απο κινητο διπλα μου "ελα ρε μλκ 10 ευρω οτι θα βαλει ο γκολ η λειβαδεια" και φαπ το βαζει!
αμα δεν ασχολειστε καλα λενε μην..... τα περνετε ομως γτ εμεις ξερουμε!

παλι πηγε ποσος κοσμος κ επαιξε τη βεροια διπλο (κοσμος που δεν ξερει) ο τζες που ηξερε (εννοω τι του γινονταν,οχι ηξερε καποιος του το σφυριξε) τ βαλε εκει που πρεπει κ πηρε λεφτα!

ξυπνατε παιζοντε εκατομυρια εκει μεσα οχι τα 10 ευρω του τζε κ θα ασχολουντε αυτοι ρομαντικα οπως σκεφτεστε καποιοι νομιζετε?

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #139 στις: Δευ 24 Μάρ 2014 19:30 »
Για τους τσάτσους δεν είναι αλήθεια, να, ορίστε, διαψεύδουν τα κακόβουλα δημοσιεύματα και την προσπάθεια των στοιχηματικών να ρίξουν σκιές επάνω στο καμάρι της κρήτης και στο διαμάντι παράγοντα που έχει, ο οποίος δυσφορώντας έντονα, θα προβεί μάλιστα και σε διαμαρτυρίες προς τα θεσμικά όργανα του ποδοσφαίρου, γιατί αμαυρώνονται οι καλές ιδέες του και το όραμα που έχει για την μπάλλα και την ομάδα  :P

http://fbisports.gr/2014/03/24/ta-nevra-ke-i-omilia-tou-poulinaki/
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος deceiver

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.224
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #140 στις: Δευ 24 Μάρ 2014 21:19 »
εδω κλειδωσαν το ματς της καλλονης απτο πρωι!

ειμαι στη καφετερια κ ο αλλος απο κινητο διπλα μου "ελα ρε μλκ 10 ευρω οτι θα βαλει ο γκολ η λειβαδεια" και φαπ το βαζει!
αμα δεν ασχολειστε καλα λενε μην..... τα περνετε ομως γτ εμεις ξερουμε!

παλι πηγε ποσος κοσμος κ επαιξε τη βεροια διπλο (κοσμος που δεν ξερει) ο τζες που ηξερε (εννοω τι του γινονταν,οχι ηξερε καποιος του το σφυριξε) τ βαλε εκει που πρεπει κ πηρε λεφτα!

ξυπνατε παιζοντε εκατομυρια εκει μεσα οχι τα 10 ευρω του τζε κ θα ασχολουντε αυτοι ρομαντικα οπως σκεφτεστε καποιοι νομιζετε?

Προσωπικά, είμαι διατεθειμένος να πιστέψω τις πληροφορίες και τις γνώσεις οποιουδήποτε, αρκεί να μου προσκομίσει κέρδη. Δικά του. Ή να μου πεί, βάλε ένα χιλιάρικο ρε φίλος κι αν στραβώσει στο εγγυώμαι εγώ. Με τα δεκάρικα του τζε δε βάφονται αυγά.

Δεν αμφιβάλω ότι το ποδόσφαιρο (παγκοσμίως) είναι βουλιαγμένο στα στοιχηματικά σκατά, αλλά οτιδήποτε πέραν αυτού που προανέφερα το ακούω σαν ξυπνητζίδικο πρόλογο - no offence.

Τζάμπα κουβέντες κάνουμε.
ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑ ΜΗ ΜΑΣ ΛΥΠΑΣΑΙ

Αποσυνδεδεμένος Anton

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 401
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #141 στις: Δευ 24 Μάρ 2014 21:51 »
https://www.youtube.com/watch?v=YNmzn9n49oU&feature=youtu.be


Το ξαναβάζει ο Λίλα και λέμε πάμε σα πέρυσι στα playoff...Μετά από 3 λεπτά επανήλθαμε στη φετινή μουντή πραγματικότητα. Τουλάχιστον πήγαμε εκδρομή!

Αποσυνδεδεμένος astralon

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.817
  • Plavo srce
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #142 στις: Δευ 24 Μάρ 2014 22:09 »
αντιπαρερχομενος τη φανερα ειρωνικη διαθεση

-Ειρωνικής διάθεσης
έχω τύχει και εγώ στο παρελθον σύνταυρε paspaliari
χωρίς αυτό να σημαίνει οτι υπάρχουν ''αντίποινα'' συμπεριφοράς εκ μέρους μου...

  αυτο που γινε δηλαδη στο παιγνιδι του πρωτου γυρου δεν πρεπει να χει  προηγουμενο,κι ειναι μια αποδειξη οτι συμβαινουν αυτα που ισχυριζομαι..

-Τι ακριβώς έγινε στον α' γυρο δηλαδή ...και τι ειναι απόδειξη?
-Εσύ δέχεσαι τους τζίρους και τα στοιχήματα ως απόδειξη?

-Την νόμιμη αυτή κλεψιά και απατεωνιά (τον τζόγο δηλαδή)
που οι ίδιοι οι ταγοί του ποδοσφαίρου εισήγαγαν στην ζωή μας κ στο ποδόσφαιρο
όχι μόνο την συντηρούν
αλλα σε προτρέπουν κιόλας ΠΑΙΞΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ...

-Απο την μιά δέχεσαι το ΣΤΟΙΧΗΜΑ στην ζωή σου (με οποιονδηποτε τρόπο)
απο την άλλη το κατηγορείς οτι διαφθείρει ήθη
και γεμίζει τσέπες...

-Αλλα αυτό ειναι τεράστια υποκρισία (και δεν αναφερομαι προσωπικά).

-Ή το πολεμάς πραγματικά τις δυσμενείς επιπτώσεις του με οποιοδήποτε κόστος
ή δεν ασχολείσαι καθόλου με αυτό, και με το προιον στο οποίο αναφέρεται...

-Ενδιάμεσες τακτικές και προσεγγίσεις
είναι για κουβεντούλα στο ιντερνετ...

-Αρα, πρέπει να' μαστε και πολύ χαιβάνια
που ακόμα βλέπουμε μπάλα στην Ελλάδα...

-Ο,τι και να δέχεσαι όμως, δεν βλέπω να αναφέρεσαι σε ονόματα
γιατί μπάλα
δεν παίζει ούτε ο astralon , ουτε ο paspaliaris...

-Θα μου πείς τώρα, στον αντίποδα,
τα live στοιχηματικά στησίματα  αναμφισβήτητα υπάρχουν
τρανταχτό παράδειγμα
ο γνωστός ο Κωστάκης πχ, όταν φόραγε την αρειανή φανέλα 
σύμφωνα με στοιχεία που βγήκαν στο φως απο τον κοριό
εμπλεκόταν σε υπόθεση με τα στημενα
οτι δηλαδή πήγε και έπιασε κοτζάμ Τέβεζ (μέσω συμπάικτη του)
για να πάρει την σέντρα ο Άρης
στο ματς Aρης -Σίτι...

-Δεν διαφωνούμε σ΄αυτό..
-Ούτε αμφισβητώ οτι κονομάνε απο τον τζόγο...

-Ο Κωστάκης πήρε δρόμο απο τον Άρη λόγω αυτού του γεγονότος..
-Και ο Κωστάκης συνεχίζει να παίζει μπάλα, παρόλα αυτά...

-Θεωρώντας λοιπόν βέβαιο οτι
και στο ματς του α' γυρου κάτι παίχτηκε
και σε όλα τα ματς των ''α' γύρων ''
ασφαλώς στοχοποιούνται αυτοί που βρίσκονται μεσα στο χόρτο...

-Το να μου λές ,οτι '''αυτό που παίχτηκε στο α' γυρο''...και σε ''τσιγκολελέτες''  χτές
χωρίς ονόματα
συγνώμη αλλα σοβαρή πειθώ δεν έχει...

-Ποιός δηλαδή ήταν τσιγκολελέτα στον α' γύρο
και ποιός ήταν χτές?

-Το να μην αναφέρεις ονόματα
αλλα να αναφέρεσαι γενικά ''σε αυτό που συνέβη''
στηριζόμενος στους τζίρους και στα αποδοτικά σκαμπανεβάσματα
περιμένοντας ενδεχομένως  καναν ''κοριο της ΕΥΠ'' μέχρι να σε επιβεβαιώσει μελλοντικά
συγνώμη
αλλα είναι χτύπημα κάτω απο την μέση...

-Αν κάποιος στην δουλειά σου
σου κάνει κάτι αντίστοιχο και σε κατηγορήσει για διαφθορά και κονόμα
ή για οτιδηποτε
είμαι σίγουρος, δεν θα σου αρέσει...

-Και ειμαι σίγουρος οτι η αόριστη αναφορά σου
θα αναμένει επιβεβαίωσης... εσαεί..

-Και ΑΝ βγεί κανας διάλογος βαρβάτος που θα μας αφορά άμεσα
τότε βεβαίως θα έχεις το δίκιο με το μέρος σου
και θα βγείς να κάνεις τα μούτρα του astralon κρέας...
..που σε αμφισβητούσε, που ηταν ειρωνικός
..που έχει κλειστά τα μάτια
και που βέλαζε στο λιβάδι....

-Καλα χαίρω πολύ!

-Αυτήν την στιγμή
έτσι όπως μπορώ να το καταλάβω με το φτωχό μου το μυαλό
αφήνεις αιχμές -τουλάχιστον ΚΑΙ για το ματς του α' γύρου-
προς τον παίκτη (όσον αφορά τον ΠΑΣ) που εμπλέκεται στο πέναλτι...

-Εκτός κι αν ξέρεις
οτι τα σπρωξε ο Σπάθας ή ο Νέτσιντ!

-Και για χτές...για ποιούς...???

-Πες μου ένα όνομα
ή στείλτο μου πμ στην τελική , να δώ ποιός κονομάει
φορώντας ή υπηρετώντας την φανέλα του ΠΑΣ!


-Αλλα δυστυχώς ονόματα δε λές.
-Και καλά κάνεις δηλαδή...

-Πάντως σύμφωνα με την παρούσα λογική
όλα τα παιχνίδια και τα πρωταθλήματα που έχουν γίνει
απο καταβολής του ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΟΣ
είναι στημένα...ή μπορούν να χαρακτηριστούν στημένα...

-Άρα τέμνουσες ευθείες
δεν πρόκειται να βρούμε ποτέ....

 =====================================

-Εγώ δεν αγαπάω τον ΠΑΣ περισσότερο απο σένα.
-Ούτε το πάιζω πιο Πασολες απο σενα.

-Αλλά ανώνυμες αοριστίες, εικασίες, συμπερασματολογίες,
αναπόδεικτες κατηγορίες, σκιές, και πληκτρολογίες
δεν χαρακτηρίζουν ώριμες και πειστικές συμπεριφορές...

-Κάνε να χειροκροτήσω αυτά που θα πείς και θα κάνεις...
-Αλλά κάνε με....

-Θα διαφωνούμε ξερω μέχρι την Δευτέρα Παρουσία
εχω ξεκαθαρίσει τις θέσεις μου εδώ και καιρό
αλλα δυστυχώς επαναλαμβανόμαστε διαρκώς...

-Φιλικά επίσης...
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 24 Μάρ 2014 22:12 από astralon »
 
KE EN EUROPA KIERO VERTE KE ASI VOLVERME LOKO'

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #143 στις: Δευ 24 Μάρ 2014 22:24 »
Astralon και εσυ και πολλοι αλλοι  κατηγορουσατε τον Oφη ως τσατσο και παραρτημα του Βαζελου....

Ωραια μπορεις να μου φερεις απτες αποδειξεις?


Αρα με την λογικη αυτη που οπως προειπες,εφοσον δεν εχεις αποδειξεις και εχεις μοναχα ενδειξειςδεν δικαιουσαι να κατηγορησεις κανεναν και για  οποαδηποτε λογο(παραδειγμα εφερα ετσι)
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 24 Μάρ 2014 22:29 από ayuto1966 »
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος my8os

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.408
  • live long and prosper ΠΑΣ
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #144 στις: Δευ 24 Μάρ 2014 22:28 »
Astralon και εσυ και πολλοι αλλοι  κατηγορουσατε τον Oφη ως τσατσο και παραρτημα του Βαζελου....

Ωραια μπορεις να μου φερεις απτες αποδειξεις?

Μαριάννα Βαρδινογιάννη: «Η οικογένειά μας πάντα προστάτευε και στήριζε τις προσπάθειες του ΟΦΗ»

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #145 στις: Δευ 24 Μάρ 2014 22:31 »
Astralon και εσυ και πολλοι αλλοι  κατηγορουσατε τον Oφη ως τσατσο και παραρτημα του Βαζελου....

Ωραια μπορεις να μου φερεις απτες αποδειξεις?

Μαριάννα Βαρδινογιάννη: «Η οικογένειά μας πάντα προστάτευε και στήριζε τις προσπάθειες του ΟΦΗ»


Ρε mythos ολοι ξεροουμε τι επαιζε με ΟΦΗ.....Απλα παραδειγμα φερνω!!!

Παραδειγματος χαρην αυτο που αναφερεις ειναι ενδειξη και οχι αποδειξη......Καθοσον καποιος Οφιτζης μπορει να υποστηριξει οτι ο ΟΦΗ ηταν του Θοδωρα Βαρδινογιαννη και η δηλωση αυτη δεν δηλωνει κατι μεμπτο λεω εγω τωραααααααα ως δικηγορος του διαολου
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος my8os

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.408
  • live long and prosper ΠΑΣ
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #146 στις: Δευ 24 Μάρ 2014 22:34 »
Όταν ομολογεί η νύφη ότι η οικογένεια στήριζε τον ΟΦΗ αποτελεί απόδειξη όχι ένδειξη.

Αποσυνδεδεμένος vaggelis-pas

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 158
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #147 στις: Δευ 24 Μάρ 2014 22:40 »
ayuto ξερεις ποσα τετοια εγιναν  φετος κ δεν ηρθαν ποτε.Ενα παραδειγμα ειναι το Παναιτωλικος-Πανιωνιος.  Ο ασος πριν το ματς κ στο live ειχε παρει μεγαλυτερο πονταρισμα κ απο το δικο μας με τον ΠΑΟΚ. Τελικο αποτελεσμα 0-0.Μην τσουβαλιαζουμε τα πραγματα.Δεν πιστευω πως ειναι αθωος ο χοντρος αλλα οι λογικες καφενειου που οταν ερχονται τα ματς που εχουν παρει πονταρισμα  ειναι στημενα δεν ταιριαζει




« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 24 Μάρ 2014 22:44 από vaggelis-pas »

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #148 στις: Δευ 24 Μάρ 2014 22:42 »
Όταν ομολογεί η νύφη ότι η οικογένεια στήριζε τον ΟΦΗ αποτελεί απόδειξη όχι ένδειξη.


Αντε και ειναι αποδεικτικο στοιχειο στα ματια των οπαδων ολοκληρης της χωρας....Τιμωρηθηκε ποτε ο ΟΦΗ για συνδιοικηση και για τις σχεσεις αγαπης με τον Βαζελο σε αυτα τα 25 χρονια απο ΕΠΟ,Αθλητικη δικαιοσυνη κτλ?ΟΧΙ αρα τυπικα ειναι αθωος και κακως σπιλωνεται το ονομα του


Θελω να καταληψω πως ενας οπαδος δεν ειναι ουτε ντεντεκτιβ,ουτε μπατσος για να ανακαλυπτει τα κακως κειμενα....Απλα αυτα βασιζονται σε βιωματα απο αυτα που εχουν δει τα ματια μας στο ελλ.ποδοσφαιρο!!

Στην προκειμενη περιπτωση με εμας δεν γινεται να ακουγεται απο αρκετες φωνες  απο την αρχη της χρονιας πως ο ΠΑΣ θα καταληξει απο 8 εως 12 θεση.....Και σαφως οι λογοι για τους οποιους φτασανε σε αυτο το συμπερασμα σαφως και  δεν ειναι αγωνιστικοι!!!!

Εχω ξαναπει πως η ομαδα οποτε ηθελε επιαζε μπαλα και χτυπουσε οποιαδηποτε ομαδα,εεεε δεν γινεται ρε πουστη μου να χτυπας Ολυμπιακο,Ατρομητο,Βαζελο,Τριπολη(ασχετα αμα χασαμε σε μερικα παιξαμε καλη μπαλα).,και να χανεις με κατεβασμενα χερια απο Βεροια,Απολλων,Πανιωνιους κ.τλ......Τετοια σκαμπανεβασματα σε αγωνιστικη αποδοση απο παιχνιδι σε παιχνιδι τοσα χρονια που παρακολουθω ΠΑΣ δεν εξω ξαναδει!!!!Και σαφως το μυαλο μου με οδηγουν σε αλλα μονοπατια.....Τι πιο απλο
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 24 Μάρ 2014 22:53 από ayuto1966 »
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος my8os

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.408
  • live long and prosper ΠΑΣ
    • Προφίλ
Απ: Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (30η)
« Απάντηση #149 στις: Δευ 24 Μάρ 2014 22:45 »
Αντε και ειναι αποδεικτικο στοιχειο στα ματια των οπαδων ολοκληρης της χωρας....Τιμωρηθηκε ποτε ο ΟΦΗ για συνδιοικηση και για τις σχεσεις αγαπης με τον Βαζελο σε αυτα τα 25 χρονια απο ΕΠΟ,Αθλητικη δικαιοσυνη κτλ?ΟΧΙ αρα τυπικα ειναι αθωος και κακως σπιλωνεται το ονομα του

μα δεν έγινε κάποια μηνυτήρια αναφορά για να ασχοληθεί η δικαιοσύνη και εξάλλου η Μαριάννα το ομολόγησε μετά από πολλά χρόνια... όταν δλδ τα φίδια καβάλησαν άλλο άρμα (γαύρο ή παοκ).