Αποστολέας Θέμα: Αδειοδότηση 2015  (Αναγνώστηκε 217023 φορές)

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Αδειοδότηση 2015
« Απάντηση #700 στις: Σαβ 02 Μάι 2015 15:44 »
Απο τα λεγομενα του,καταλαβαινω οτι Ο ΞΕΦΤΥΛΙΣΜΕΝΟΣ

ΔΕΝ ΠΑΡΑΙΤΕΙΤΑΙ



Ποια επομενα χρονια ρε μαλακα....ΦΕΥΓΕΙΣ ΕΠΙΤΟΠΟΥ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ,αι σιχτηρια

Πληρωσε και πολλα λεει ο χουβαρδας!!Ενταξει ειναι για πολλες κλοτσιες τελικα

Που ειναι ο φακελος να ανοιξεις ρε ΜΠΟΥΧΕΣΑ,που ειναι ρε κοτα λυρατη?????Σε προκαλεσε περσι ο Δημητριου,φετος η ΕΠΟ,εσυ ουτε καν μπαινεις στην διαδικασια να ανοιξεις γιατι εχεις λερωμενη την φωλια σου ρε κουφαλα



« Τελευταία τροποποίηση: Σαβ 02 Μάι 2015 15:52 από ayuto1966 »
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος jimakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.675
  • Ορφέας Αιγάλεω-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1972
    • Προφίλ
Απ: Αδειοδότηση 2015
« Απάντηση #701 στις: Σαβ 02 Μάι 2015 15:51 »
Αφού όλα καλά, όλα ανθηρά, γιατί ρε ελεεινέ δεν ανοίγεις το φάκελλο, να βγουν αγγελάκια να ψάλλουν το "ωσαννά" Άγιε μου Κιτσοβασίλη;

Γιατί ρε όρθιε κεφτέ; Γιατί;;;;;
Blue to the hair...

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.790
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Αδειοδότηση 2015
« Απάντηση #702 στις: Σαβ 02 Μάι 2015 16:01 »
Είπε για την ΜΗ - Αδειοδότηση:

Η ΠΑΕ κάθε τέλος του χρόνου πρέπει να ενημερώνει την Επιτροπή Αδειοδότησης τι χρωστάει. Εκεί 2-3 ποδοσφαιριστές μας έκαναν γνήσιο υπογραφής χωρίς να υπογράψει στο σημείο που έπρεπε κι όλα αυτά για 600 ευρώ. Η Επιτροπή είπε ναι μεν είναι πληρωμένοι οι παίκτες, αλλά ήταν παράλειψή μας.

Στη Δευτεροβάθμια δεχτήκαν τις βεβαιώσεις μας εκ παραδρομής αλλά μας είπαν ότι δεν ήμασταν σωστοί.


Τι σημαίνει "δεν υπέγραψαν στη σημείο που έπρεπε"; Σώθηκε το μελάνι; Που υπέγραψαν; Στο χαρτί υγείας; Τι νομική ισχύ μπορεί να έχει ένα χαρτί ανυπόγραφο; Αν δεν είναι κάτι άλλο είναι εγκληματικό λάθος.

Υπήρχαν κάποιες προσφυγές από τη διετία 2010-12 και με τους τόκους το ποσό έφτανε τις 135.000 ευρώ. Πληρώσαμε το ποσό πριν πάμε στη Δευτεροβάθμια αλλά πάλι δεν έγινε δεκτό.


Αυτό πρώτη φορά το ακούμε επίσημα. Για ποιο λόγο δεν πληρώθηκε πριν την Πρωτοβάθμια επιτροπή για να είμαστε καλυμμένοι και να έχουμε το κεφάλι μας ήσυχο; Δεν μπορούσε η ΠΑΕ να δώσει 135.000 ευρώ να λήξει το θέμα; Μετά πως τα βρήκε; Επίσης γνωρίζατε ότι καμία Δευτεροβάθμια επιτροπή δεν δέχεται νέα στοιχεία, αφότου πέρασαν οι προθεσμίες.

Το τρίτο θέμα ήταν η ρύθμιση στην Εφορία που ήταν εκπρόθεσμη αλλά εκεί δεν μπορούσαμε να κάνουμε κάτι άλλο. Θα μπορούσαν να μας βάλουν πρόστιμο.


Αυτό να το δεχτώ. Αν και υπήρχαν και οι 24 δόσεις που μπήκαν οι ΠΑΟ και ΠΑΟΚ. Δεν μπορούσες να μπεις σε τέτοια ρύθμιση, δεν τα κατάφερες. Ας είναι.

Το τελευταίο θέμα ήταν τα χρηματοοικονομικά. Θα πρέπει να αποδεικνύεις ότι έχεις εγγυημένη την επόμενη χρονιά. Εμείς δώσαμε το μίνιμουμ των εσόδων και το μάξιμουμ των εξόδων και με αυτά τα στοιχεία η ΠΑΕ ΠΑΣ Γιάννινα τον Ιούνιο του 2015 δείχνει κέρδος 500.000 ευρώ. Σε αυτό το σημείο δε δεχτήκαν τις μεταγραφές δύο παικτών μας στον ΠΑΟΚ παρόλο που προσκομίσαμε τα απαραίτητα στοιχεία. Δεν βάλαμε καν να φανταστείτε στα έσοδα την αύξηση του μετοχικού κεφαλαίου.

Πιθανώς δεν δέχτηκαν τις εγγυήσεις γιατί έχουμε χάσει την φερεγγυότητα μας οικονομικά ως ομάδα μετά από 4 χρόνια προβλημάτων ανεπίλυτων.

Για την επόμενη μέρα στον ΠΑΣ: "Όποιος θέλει ας έρθει να πάρει την ομάδα. Δεν είναι ο κόσμος του ΠΑΣ οι 30 που φωνάζουν. Ένας εμφανίστηκε και ξέρετε ποιος είναι. Στη μέση της χρονιάς έφυγε από άλλη ομάδα. Το πορτοφόλι μου ξέρει μόνο να πληρώνει. Βγήκε κάποιος να πει ότι για την περαίωση φταίει ο Κούγιας; Την κληρονόμησα και θα την πληρώσω".

Όταν παρέλαβες την ομάδα από τον Κούγια άλλα μας έλεγαν / λέγατε. Ότι η ομάδα δεν έχει χρέη και ότι είναι οικονομικά καθαρή. Ας μίλαγες τότε. Θα εξηγούσες στον κόσμο - τότε που σε υποδέχτηκε ως σωτήρα - πως έχουν τα πράγματα, θα του ζήταγες για να ξεχρεώσεις να σου βάλουν πλάτη και να κάνουν υπομονή για 2 χρόνια. Τότε θα σε στήριζαν. Τώρα όπως τα κατάφερες, ας τα λουστείς!
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος KASABIAN

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 973
    • Προφίλ
Απ: Αδειοδότηση 2015
« Απάντηση #703 στις: Σαβ 02 Μάι 2015 16:08 »
χρέη σε παλιούς ποδοσφαιριστές; καλά όλο το χειμώνα ο χριστόδουλος δεν έλεγε απο την εκπομπή του οτι η ΠΑΕ δεν χρωστάει σε κανέναν παλιό ποδοσφαιριστή....το τόνιζε κιόλας...
 
ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑΣ ΚΑΙ ΜΟΔΑΤΟΣ

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.036
    • Προφίλ
Απ: Αδειοδότηση 2015
« Απάντηση #704 στις: Σαβ 02 Μάι 2015 16:16 »
Με τόσα που χρωστάει τελικά τι πλήρωσε;;;;Πλήρωσε 135 χιλιάρικα και αυτά εκτός προθεσμίας;;;;Είναι σοβαρός;;;;Τα εκατομμύρια στην εφορία τι έγιναν;;;;Καλά για τις υπογραφές...Ούτε ερασιτέχνης...30 να ναι οι ώρες σου στον ΠΑΣ....Αυτό προθέρμανση ήταν...Έχει και αύριο συνέχεια...Όσο χρειαστεί....Άλλη φορά φέρε και τανκς για να έρθεις...Τόσο απελπισμένος είσαι....Τόσο άχρηστος...Το ξέρεις και εσύ ότι είσαι μια αποτυχία και μισή...Αλλιώς θα ερχόσουν χωρίς αστυνομίες και θα κοίταγες τον κόσμο στα μάτια...Τώρα....

Είσαι τόσο άμπαλος στα διοικητικά που ο ποδοσφαιριστής που κάνει κοντρόλ με το καλάμι φαίνεται Μαραντόνα μπροστά σου...
Πόσο ξύδι έβαλες στην σαλάτα του ισολογισμού;;;;

Αποσυνδεδεμένος pastakis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 4.908
    • Προφίλ
Απ: Αδειοδότηση 2015
« Απάντηση #705 στις: Σαβ 02 Μάι 2015 16:27 »
ΕΦΥΓΕΣ


Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Αδειοδότηση 2015
« Απάντηση #706 στις: Σαβ 02 Μάι 2015 16:27 »
ΔΕΝ ΠΕΙΘΕΙ ΟΥΤΕ ΤΟΝ ΕΥΑΤΟ ΤΟΥ ΠΛΕΟΝ....


Ειναι τρομερο


Ο κοσμος βουιζει να ανοιξει αυτον τον γαμημενο φακελο αλλα αυτος για αλλη μια φορα το αποφευγει σαν διαολο με το λιβανι,καθε φορα που χανεται η αδειοδοτηση εμφανιζεται για να κανει συνεντευξη τυπου στους δικους του δημοσιογραφους με στημενες ερωτησεις,λεει το παραμυθακι του σαν γαγαρο νερο οπως παντα ,πως οι αλλοι μας αδικουνε που δεν παιρνουμε αδειοδοτηση,πως τα εχουμε ολα καλως καμωμενα και διαφοροι αλλοι παντα μας πολεμανε και στο τελος λεει κομπλε ξεμπερδεψα και με τους πελατες μου....Ελα ομως που φετος δεν


Αλλα απο την συνεντευξη αυτη μαθαμε και αλλα ωραια

Οτι θα παραμεινει στον ΠΑΣ..........Κυριοι ο ανθρωπος το εχω ξαναπει δεν εχει ουτε τσιπα αλλα ουτε ιχνος αξιοπρεπειας!!!Το μονο που τον ενδιαφερει ειναι η τσεπη του και τιποτα αλλο,ενα καθικι ειναι που μπηκε στην μπαλα για να τα κονοομησει με την κακη εννοια του ορου.....Λεγαμε για τον Κουγια,αλλα ο κοντος ειχε πει καποτε πως αν η πολη μου γυρισει την πλατη εγω θα φυγω απο τον ΠΑΣ,το εκανε και εδειξε πως παροτι μαλακας ψυχοπαθης φερθηκε ειχε αρχιδια σε σχεση με τον  χοντροπετσο

''Το πορτοφολι μου ξερει μονο να πληρωνει''.....Βεβαιως το πορτοφολι σου ξερει να πληρωνει αφου απο τα εσοδα του ΠΑΣ τα λεφτα μετακινιουνται απο το πορτοφολι σου στην γαμωεταιρια σου και τα γαμωχρωματα σου ρε καριολη


''Δεν ειναι ο κοσμος του ΠΑΣ τα 30 ατομα που φωναζουν''.........Εμ βεβαια ο κοσμος του ΠΑΣ ειναι τα 10 ατομα απο την λεσχη και τα αλλα δεκα δημοσιογραφακια της σειρας που αβανταρουν εσενα εεεεεεεε



Κατσε στην ομαδα αλλα μετα μην κλαιγεσαι

Εσυ επελεξες πλεον για το πως θα φυγεις απο την ομαδα..Τα δυσκολα για εσενα απατεωνα ΜΟΛΙΣ ΑΡΧΙΣΑΝΕ



ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος chilly

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.780
    • Προφίλ
Απ: Αδειοδότηση 2015
« Απάντηση #707 στις: Σαβ 02 Μάι 2015 16:27 »
TI ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΥΡΙΟ? ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΒΡΙΖΟΥΝ ΕΙΝΑΙ 30.
ΑΥΡΙΟ ΓΗΠΕΔΟ. Μοds κλειδώστε το θέμα και το μόνο που πρέπει να είναι ανοικτό να είναι το ΠΑΣ-Εργοτέλης. ΑΥΡΙΟ ΓΗΠΕΔΟ.
φορεβερ

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Αδειοδότηση 2015
« Απάντηση #708 στις: Σαβ 02 Μάι 2015 16:31 »
Εχει δικιο o chilly..........

Κλειστε το θεμα αδειοδοτηση


ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.036
    • Προφίλ
Απ: Αδειοδότηση 2015
« Απάντηση #709 στις: Σαβ 02 Μάι 2015 16:32 »
Ελάτε στο γήπεδο!!!!!

Δεν ξέρω πως μεταφέρθηκε αλλά μπας και μας δουλεύει;;;;;Διαβάζω την παρακάτω φράση....

Παράθεση
Είναι η πρώτη φορά στα 40 χρόνια που παίζουμε 5η συνεχόμενη χρονιά στη Σούπερ Λίγκα.
http://www.passports.gr/index.php?option=com_k2&view=item&id=15876:live-%CE%B7-%CF%83%CF%85%CE%BD%CE%AD%CE%BD%CF%84%CE%B5%CF%85%CE%BE%CE%B7-%CF%84%CF%8D%CF%80%CE%BF%CF%85-%CF%84%CE%BF%CF%85-%CF%87%CF%81%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%BF%CE%B2%CE%B1%CF%83%CE%AF%CE%BB%CE%B7&Itemid=138

εεεεεεεεεεεεεεεεε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;2 λάθη σε μισή πρόταση;;;;;;;;;;
« Τελευταία τροποποίηση: Σαβ 02 Μάι 2015 16:36 από fon7 »

Αποσυνδεδεμένος pAg0uRiNh0.7.

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 171
  • Support your Local Team
    • Προφίλ
    • Games-Hellas.gr - no1 gaming community in Greece!
Απ: Αδειοδότηση 2015
« Απάντηση #710 στις: Σαβ 02 Μάι 2015 16:37 »
AN TON ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ 30 ΑΤΟΜΑ ... ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΛΑΚΕΣ! ΟΛΟΙ ΓΗΠΕΔΟ


PAS GIANNINA 7 // KASTORIA FANS.

Αποσυνδεδεμένος PAS Giannis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.398
    • Προφίλ
Απ: Αδειοδότηση 2015
« Απάντηση #711 στις: Σαβ 02 Μάι 2015 16:43 »
 με το πέρας της σεμνής τελετής ...των 30!!!!!!{εδώ γελάμε :P :P :P γιατί μας μέτρησα... ;)

ο κος Πετράκης (νυν προπονητής της ομάδας)

μας ανέφερε ότι είναι 1,5 χρόνο πλεον στα Γιάννενα, έχει δεθεί με την ομάδα και ότι αυτό που πρέπει να κάνει (η ομάδα) είναι να τερματίσει στην 5η θέση...αυτό του ζητήσαμε δλδ...

είπε κι άλλα πολλά αλλά τι να έλεγε ο άνθρωπος??? προσπάθησε να κρατήσει τα προσχήματα...

καληνύχτα μας...

ΑΥΡΙΟ ΟΛΟΙ ΓΗΠΕΔΟ!!!!!!



"Είναι θυρεός φέρον εντός αυτού όψιν αρχαίου Ηπειρωτικού νομίσματος και συμβόλου ενώσεως και αλληλεγγύης των απανταχού Ηπειρωτών, με απεικόνισιν του ταύρου και τας λέξεις "ΑΠΕΙ ΡΩΤΑΝ". Επικεφαλής της απεικονίσεως είναι η φράσις "ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ" περιβάλλεται δε το σύνολον υπό φύλλων Ηπειρωτικής δρυός"

Αποσυνδεδεμένος GIWRGIS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.121
    • Προφίλ
Απ: Αδειοδότηση 2015
« Απάντηση #712 στις: Σαβ 02 Μάι 2015 16:47 »
Ο δρόμος για την "Ξανθοποίηση" του ΠΑΣ συνεχίζεται, καθώς η κοροϊδία δε σταματά από τον επίδοξο Πανόπουλο της Ηπείρου.

Ο ΠΑΣ θα μείνει με 600-700 εισιτήρια στα εντός έδρας ματς,
ο κόσμος θα γυρίσει την πλάτη του στην ομάδα,
το γήπεδο θα έχει προσέλευση μόνο με ομάδες του ΠΟΚ,
 η ΠΑΕ θα κερδίζει κάθε χρόνο 500-1000 χιλιάρικα,
τα οποία θα εκταμιεύονται για έργα στο γήπεδο που δε θα γίνονται ποτέ,
για ταμειακές διευκολύνσεις του προέδρου που δε θα επιστρέφονται ποτέ και για συμμετοχή σε ποσοστά άλλων εταιρειών που δεν έχουν καμία σχέση με τον ΠΑΣ.

Οι ΑΠΕΙ ΡΩΤΑΝ και οι συν αυτώ, προσπαθούν αλλά είναι μόνοι.
Χωρίς ευρύτερη συμμετοχή των παραδοσιακών ΠΑΣολέδων, οι οποίοι αδιαφορούν, δε θα αλλάξει κάτι.
Ακόμη και να διευρυνθεί η προσπάθεια αποδοκιμασίας, δε βλέπω να πουλάει την ΠΑΕ.
Ίσως ταρακουνηθεί λίγο, αλλά μετά τα καλοκαιρινά μπάνια θα μπούμε ξανά στη γνωστή ρότα...
Μόνος σοβαρός αντίπαλος της ΠΑΕ πλέον είναι το ΣΔΟΕ.

Δυστυχώς.

Αποσυνδεδεμένος Crimson Glory

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.558
  • Remember, remember, the Fifth of November...
    • Προφίλ
Απ: Αδειοδότηση 2015
« Απάντηση #713 στις: Σαβ 02 Μάι 2015 17:16 »
Οι επαγγελματίες δημοσιογράφοι της πόλης θα νιώθουν άψογα
μετά ΚΑΙ το σημερινό,φαντάζομαι...
Τον ζόρισαν άσχημα τον πρόεδρο με ερωτήσεις φωτιά!
"Το κάναμε και σήμερα το καθήκον μας!"...
Γυρίστε μόνο λίγο πλευρό...
Χειρότεροι από αυτόν...

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Αδειοδότηση 2015
« Απάντηση #714 στις: Σαβ 02 Μάι 2015 17:32 »
Δεν διάβασα τι γράφτηκε πιό πριν
Δεν υπήρχε περίπτωση να ακούσω Κιτσιομπίλη
Μία ερώτηση μόνο. Εφυγε; Μ ένα ναι ή όχι
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος Crimson Glory

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.558
  • Remember, remember, the Fifth of November...
    • Προφίλ
Απ: Αδειοδότηση 2015
« Απάντηση #715 στις: Σαβ 02 Μάι 2015 17:34 »
ΟΧΙ...

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Αδειοδότηση 2015
« Απάντηση #716 στις: Σαβ 02 Μάι 2015 17:35 »
Οκ.
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος PAS Giannis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.398
    • Προφίλ
Απ: Αδειοδότηση 2015
« Απάντηση #717 στις: Σαβ 02 Μάι 2015 17:51 »
όσο θα μας μετράει....30...

δεν το κουνάει... >:(



γι αυτό ΟΛΟΙ ΓΗΠΕΔΟ ρεεεεε...

"Είναι θυρεός φέρον εντός αυτού όψιν αρχαίου Ηπειρωτικού νομίσματος και συμβόλου ενώσεως και αλληλεγγύης των απανταχού Ηπειρωτών, με απεικόνισιν του ταύρου και τας λέξεις "ΑΠΕΙ ΡΩΤΑΝ". Επικεφαλής της απεικονίσεως είναι η φράσις "ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ" περιβάλλεται δε το σύνολον υπό φύλλων Ηπειρωτικής δρυός"

Αποσυνδεδεμένος LOYZETSNOS

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 328
    • Προφίλ
Απ: Αδειοδότηση 2015
« Απάντηση #718 στις: Σαβ 02 Μάι 2015 18:02 »
ο τυπος μετα απο μερικα απο αυτα που ειπε ειναι εχθρος ολων μας!
οσοι εχετε τη δυνατοτητα πηγαιντε αυριο στο γηπεδο και στειλτε τον απο εκει που ηρθε!
 :mono:  :pas:  :joker:  :pashat:

Αποσυνδεδεμένος yazid

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.171
    • Προφίλ
Απ: Αδειοδότηση 2015
« Απάντηση #719 στις: Σαβ 02 Μάι 2015 18:21 »
Απλά πράγματα.Απαντήσεις σε 3 ερωτήματα χρειαζόταν σήμερα.
-Γιατί δεν πήραμε άδεια?
-Ποιά η οικονομική κατάσταση της ομάδας?
-Τι γίνεται από δω και πέρα?

Αντί για απαντήσεις, βαρετό μπλα μπλα και κουβέντες του τύπου ''ο ΠΑΣ δεν είναι οι 30 εκεί έξω'', ''εγώ μόνο λεφτά ξέρω να βάζω'', ''ολοι πληρωμένοι, αλλά ξέχασαν να υπογράψουν''  %-| %-| %-| %-| %-| %-| %-| %-| %-| %-| %-| %-| %-| %-| %-| %-| %-| %-| %-| %-| %-| %-| %-| %-| %-| %-| %-| %-| %-| %-| %-| %-| %-| %-| %-| %-| %-| %-| %-| %-| %-| %-|
Δικαιολογίες μαθητή 1ης γυμνασίου στην ερώτηση ''γιατί δεν έγραψες καλά στο διαγώνισμα'':
''είχα διαβάσει, αλλά τα μπέρδεψα'', ''είχα διαβάσει αλλά τα ξέχασα'', ''έγραψα καλά,αλλά ο καθηγητής δε με συμπαθεί''.
Αν και πιο πειστικές φαίνονται οι χαζοδικαιολογίες του μαθητή από αυτά που ακούστηκαν σήμερα.



Ερώτημα: Υπάρχει κανένας που πίστευε ότι σήμερα θα δίνονταν πειστικές απαντήσεις και θα ακούγονταν -επιτέλους- λίγες και σοβαρές κουβέντες?
Εγώ πάντως όχι και τολμώ να πω ότι και κανένας άλλος εκτός από παρατρεχάμενους οι οποίοι έτσι κι αλλιώς ό,τι και ν'ακούσουν από το συγκεκριμένο άτομο, το θεωρούν Ευαγγέλιο.

Αποσυνδεδεμένος pastakis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 4.908
    • Προφίλ
Απ: Αδειοδότηση 2015
« Απάντηση #720 στις: Σαβ 02 Μάι 2015 18:47 »

Αποσυνδεδεμένος xman strikes again

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 8
    • Προφίλ
Απ: Αδειοδότηση 2015
« Απάντηση #721 στις: Σαβ 02 Μάι 2015 19:45 »
Περί  αδειοδότησης ο λόγος…

Ακούω από εδώ… ακούω από εκεί …επιτυχημένος ο ένας…. συνεχή παρουσίες στην SUPER LEUGUE … μεταγραφές  βιωσιμότητες, πλανά ανάπτυξης κι δεν συμμαζεύετε…  Αδικία κατά της ομάδας για τη χαλάμε την πιάτσα κλπ
Τα πράματα είναι πιο απλά
Αύριο έχει ματς πας –Εργότελης κι η κατάσταση έχει ως εξής άλλοι δεν θα πάνε καθόλου άλλοι θα πάνε να κράξουν αλλού θα πάνε να υποστηρίξουν τα συμφέροντα τους... αλλοι  για βόλτα  αλλά όλοι μαζί δεν συμμετάσχουν στο πάρτι  που θα γινόταν σε περίπτωση αδειοδότησης ….
Τι να το κάνω εγώ αν έχω ρεκόρ βαθμολογίας… αν έχω διεθνείς  αν….αν..αν… κλπ  η μπάλα είναι χαρά και κλίμα για αυτούς που βλέπουν ποδόσφαιρο και για αυτούς που έχουν συμφέροντα να υπάρχει αυτή η κατάσταση ας υποστηρίξουν αυτή την διοίκηση εγώ  ούτε τη στηρίζω ούτε δεν τη στήριζω …θα πάω γήπεδο αλλά χαρά δεν θα έχω κι υπεύθυνος για αυτό είναι ένας που προΐσταται και μερικοί παρατρεχάμενοι που συντηρούν αυτήν την κατάσταση.
Η μπάλα κύριοι είναι γιορτή και αύριο γιορτή δεν έχει …τα υπόλοιπα περί  ωραιοποίησης της κατάσταση είναι για αυτούς που τους βολεύει αυτή η κατάσταση.
Για τους υπόλοιπους χάλασε η μανέστρα…..
Υγ. οποίος θέλει ρεκόρ βαθμών μεταγραφές κλπ ας παίζει manager στο  pc… Στο πραγματικό ποδόσφαιρο η γιορτή μετράει και αύριο  γιορτή δεν θα έχει για τον απλό τον κόσμο. Για την εταιρεία πας καλά φαίνονται τα πράγματα  και μάλλον βολεύονται με αυτήν τη κατάσταση η αν δεν είναι καλά εμένα δεν με ενδιαφέρει δεν είμαι εταίρος. φίλαθλος και οπαδός  του πας είμαι
Για τον μεγάλο λαό του πας που κοιμάται στον καναπέ δεν είναι γιορτή είναι μαρτύριο.
Γιατί στη βρύση φτάσαμε  αλλά μετά από τόση δίψα μείναμε με το λαστιχάκι…. Για δεύτερη φορά και χωρίς νερό….
Καληνύχτα πας
« Τελευταία τροποποίηση: Σαβ 02 Μάι 2015 19:49 από xman strikes again »

Αποσυνδεδεμένος spyros_porsche

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 729
  • DjS
    • Προφίλ
Απ: Αδειοδότηση 2015
« Απάντηση #722 στις: Σαβ 02 Μάι 2015 19:58 »
Καλά ρε πλάκα μας κάνετε;30 άτομα για διαμαρτυρία;Και θέλετε να έχετε και συνδέσμους και δεν  ξέρω τι  άλλο;
Ποιος θα  σας λάβει σοβαρά υπόψιν;

Αποσυνδεδεμένος doorsas

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 163
    • Προφίλ
Απ: Αδειοδότηση 2015
« Απάντηση #723 στις: Σαβ 02 Μάι 2015 20:02 »
Ο ΠΑΣ δεν είναι ηλικιακός …

 βάλτο στο μυαλό σου καλά αυτό προδότη των ονείρων μας


 … και ΟΥΣΤ !!!

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.790
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Αδειοδότηση 2015
« Απάντηση #724 στις: Σαβ 02 Μάι 2015 20:14 »
"Όποιος ήθελε να πειστεί, πείστηκε"

Σαϊκόδουλας
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!