Αποστολέας Θέμα: Χριστοβασιλης  (Αναγνώστηκε 1354374 φορές)

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1175 στις: Πεμ 12 Ιαν 2012 16:12 »
Παράθεση
ΠΑΡΑΙΤΗΣΗ κ.ΒΗΤΑ
ην παραίτηση του υπέβαλε προ ολίγου ο νομικός σύμβουλος της ΠΑΕ ΠΑΣ Γιάννινα. κ.Βήτας.Αναφέρει χαρακτηιστικά:

"Αγαπητέ κ Πρόεδρε.

Τα τελευταία τέσσερα χρόνια προσπάθησα να είμαι δίπλα σου με κάθε τρόπο υπερβαίνοντας πολλάκις τόσο τις τόσο τις υποχρεώσεις όσο και τις ευθύνες μου με αποκλειστικό γνώμονα την καλή εικόπνα της ομάδας και του προσώπου σου προς τρίτους. Ουδέποτε φοβήθηκα τη σύγκρουση από την στιγμή που αυτό το οποίο πίστευα ήταν ηθικό και έντιμο. Στα όσα θλιβερά συνέβησαν εχθές πρισετέθη και ένα περιστατικό βίαης συμπεριφοράς σε άνθρωπο ο οποίος προσπαθούσε να εργασθεί, γεγονός απολύτως κατακριτέο και καταδικαστέο.Δυστυχώς η ΠΑΕ ΠΑΣ Γιάννινα ενώ κατδίκασε αρχικά το γεγονός και μετά την εύλογη θετική αποδοχή μέσω όλων των ΜΜΕ στην συνέχεια υπαναχώρησε αποσύροντας το κείμενο απο το site της ομάδας. Η ενέργεια αυτή δημιουργεί την άσκοπη υποψία ότι επικροτεί το χθεσινό γεγονός, Επειδή όμως κάτι τέτοιο δεν συνάδει με τον δικό μου τρόπο σκέψης θεώρησε σε παρακαλώ  δεδομένο ότι εγώ πλέον δεν μπορώ να ανήκω στην τεράστια οικογένεια του ΠΑΣ Γιάννινα."

sportsioannina.gr



Καθως καθομαι στον υπολογιστη και διαβαζω post,πεφτει το ματι μου σε ενα ποσταρισμα του vagge-lakis-buffon,με μια αστραπιαια ματια διαβαζω το ονομα του Βητα....Λεω μεσα μου δεν μπορει!!!!κοντοστεκομαι να διαβασω πιο προσεκτικα και οχι δυσυχως, στην ειδηση της απομακρυνση του απο τον ΠΑΣ μου διαπερασε ενα ριγος στο κορμι μου,και μια συγκινηση ενθυνουμενος τα ποσα πολλα εχει προσφερει αυτος ο ανθρωπος στον αγαπημενο μας συλλογο,μεχρι που πεφτει το πρωτο δακρυ και λεω γιατι καλε μου ανθρωπεεεεεεε


ΒΡΕ ΔΕΝ ΠΑΣ ΣΤΑ ΤΣΑΚΙΔΙΑ Κ ΕΣΥ Κ ΟΛΟ ΤΟ ΣΥΝΑΦΙ ΣΟΥ,ΑΙ ΣΙΧΤΙΡΙΑ ΧΑΡΤΟΓΙΑΚΑ....ΑΚΟΥ ΕΚΕΙ,ΠΑΡΑΕΡΓΑΣΤΗΚΕ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΑΣ,ΥΠΕΡΒΑΙΝΟΝΤΑΣ ΚΙΟΛΑΣ ΤΙΣ ΥΠΕΧΡΕΩΣΕΙΣ ΤΟΥ!!!ΠΟΥ ΤΑ ΠΟΥΛΑΣ ΡΕ ΛΙΜΟ ΑΥΤΟ....ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΞΑΝΑΔΕΙΣ
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος sellos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.059
  • toros-tsiprofans
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1176 στις: Πεμ 12 Ιαν 2012 16:17 »
Αρχίζει το ξεχαρβαλωμα
εχει και τα θετικα του η κατά τα αλλα αθλια κατασταση
που βιωνει η ομάδα...


Αποσυνδεδεμένος chilly

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.780
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1177 στις: Πεμ 12 Ιαν 2012 16:45 »
Είναι και απλήρωτος....
φορεβερ

Αποσυνδεδεμένος ΘΟΔΩΡΗΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.091
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1178 στις: Πεμ 12 Ιαν 2012 18:12 »
Λέγαμε για το επίπεδο άλλων ομάδων-έχουμε πεί καφρους τους γαύρους-μπουρδ....λο την ΑΕκ στα διοικητικά-έχουμε ασχοληθεί με τον όφη κ τις σχέσεις του με τον βάζελο-έχουμε πεί ζουλού τους Παναιτωλικούς-ομαδούλες πχ την Καλλιθέα κ έχουμε ασχοληθεί άπειρες φορές με άλλες ομάδες μα έχουμε πέσει πάρα πολύ χαμηλά με όλα αυτά που γίνονται το τελευταίο διάστημα.Το μόνο που δεν είμαστε πλέον είναι ποδοσφαιρική ομάδα.Αυτή η κατρακύλα που έχουμε μας έχει κάνει ρόμπα σε όλη την Ελλάδα,δεν είναι η αγωνιστική κρίση που περνάει η ομάδα αλλα όλα αυτά με τις επιθέσεις σε δημοσιογράφους-με τις παραιτήσεις κ γενικά με την απουσία της διοίκησης.Ίσως μάζι με την εποχή Χριστίδη είναι πιο άσχημες φάσεις στην ιστορία του ΠΑΣ.Δεν υπάρχει τίποτα να λειτουργεί κ το σημαντικό είναι ότι παιζουμε στην SuperLeague κ όχι στην β'.Κ το κακό είναι ότι όλο αυτό θα έχει κ συνέχεια κ θα μας πάει ακόμα πιο κάτω μέχρι να γελάει με εμάς όλη η Ελλάδα.Αυτά συμβαίνουν όταν αναλαμβάνουν τις ομάδες άνθρωποι άσχετοι με τον χώρο κ άνθρωποι που δεν μπορούν επιβληθούν κ να βάλουν σε τάξη την επιχειρησή τους.
ΕΠΙΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑΣ ΜΗΔΕΝ-ΓΙΝΑΜΕ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ Κ ΧΑ'Ι'ΔΑΡΙ
''Κ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΣΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΩ''

Αποσυνδεδεμένος davelis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.470
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1179 στις: Πεμ 12 Ιαν 2012 18:43 »
Παράθεση
Είναι και απλήρωτος....

Γιαυτο εφυγε φιλε μου. ;)
Για κανεναν αλλο λόγο.
Τα ποντικια φευγουν πρωτα.

Αποσυνδεδεμένος PTOLEMEOS11

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 783
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1180 στις: Παρ 13 Ιαν 2012 11:59 »
Παιδια πραγματι δεν ξερεις τι να πεις για αυτον τον ανθρωπο , εγω τον πιστευω τον παω, οτι αγαπάει αυτην την ομαδα και κανει οτι μπορει για αυτην.
 Η ομαδα ειναι στην Α εθνικη . Τωρα αν τα οικονομικα ειναι χαλια , δεν εχει πειθω και προγραμμα ωστε να εχει διπλα του ικανούς ανθρώπους ωστε να φτιαξουν μια καλή ομάδα, τι να πω δεν ξερω....το θέμα ειναι οτι δεν του βγαίνει να φτιαχτει μια καλή ομαδα, και δείχνει ότι έχει χάσει λίγο το παιχνίδι...
Ο ΠΑΣ  ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ  ΜΕΓΑΛΗ ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΧΙΛΙΑΔΟΥΣ ΛΑΟΥ ΣΕ ΟΛΗΝ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ουτε παναιτωλικου-λεβαδειακου-Κέρκυρας κτλ , τοπικές ομάδες


Εγω το εχω ξαναπεί οποιος Πρόεδρος φτιάξει γήπεδο στον ΠΑΣ αυτός θα μείνει στην ιστορία !! ας πει εγω την θέλω την ομάδα με μικρό μπατζετ για δυο-τρια χρονια και να επικεντρωθώ στο γήπεδο. Αυτο όμως θέλει χρημα . και το ερωτημα ειναι απο όλους τους επιχειρηματιες της Ηπειρου,
. WHO HAS THE MONEY AND THE GUTS???


Αποσυνδεδεμένος HarMPas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.127
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1181 στις: Παρ 13 Ιαν 2012 15:00 »
Ο ΜΑΚΑΡΓΙΟΣ ΤΩ  ΖΩΣΜΑΔΩΝ %-| %-| %-| %-|
Παράθεση
για τσ παπαδαι μι τα ρασα απ  ροκαναγαν τα πρασα
εσυ κοβς υπνο στο γκαναπε σ :(
κι τ φευγατ η  μανα  ντομος ζντο   να καμαρωσ  το γιο τς μεγαλοπροηδρα τ  Πας Γιαν’ννα 
μι τσ  ευλογιαι τ  Βαγγελ  Ζγαρα
πασλα  εεε πασλα
δγιοτ εσυ κι αλλα καμποσα νουμρα νικοτσιολιαζμενα 
φκιακεταν στ  λιγς   πολλοι
ΞΕΠΛΑΙΑΣΤΕ ΡΑΑΑΑΑΑΑ %-|

κι καταφερταν  τσ  πενηντατρις  μπλουαερδες  να εχνε πλεο     λογο κι  αποφασιζμε :(
>ενα αρχεπισκοπος >εντεκα διακς   κι >σαραντα  παπαδοπαιδγια νηστκωμενα
αυτηνοι ειν οι μπλουβαεροι  ρα νουμρα
 
κι στεκηστε σα τα ζομπια  τρογυρα   τα ριζιλια τσ  γκερκιδας  ---- τσ  νεανικιας ---ας τν ειπουμε νεανκια %-|
κι δε γιομιζτε τ   νεα κι τα πεταλα  κι να τσ αδειαστε ντιπ κατα  ντιπ
παρα μον τσ αυγατιστε τ  δυναμ κι το ντορο τσ
κι καταντησαμαν τ  κοζμ τ  Πας το περιγελο  το πανελληνιο

κι εφτακαν   να  καμνε κυβερνησ   σ τσ Ζωσμαδαι  μεσα %-|
κι να τρων προπονται κι παιχται κι ψυχαι  να τρων πασολεδκες

ο Μπιρμπας  πο τουτ  τν ωρα  14.59 κι ως   ωρας  24.01 το βραδ  σημερις  :stop:
ΣΤΗΡΙΖ   ΧΣΤΟΒΑΣΙΛ   ΛΟΓΟΝ  >ΑΝΑΣΤΑΣ  Η  ΑΔΗ [κι τρεις παιχται να ερθνε  ως το βραδ]
δε τν περω στο λαιμο μ αμανες δε λαγαρισ  η δλεια  --- γκεκι;;;;;;;;;;
φταν μον  να   ΒΡΟΝΤΗΞ  ΤΟ ΧΕΡ  ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖ ----αδεσημερις
ΚΙ ΒΓΕΙ ΚΟΝΤΡΑ ΜΙ ΤΑ ΜΟΥΣΚΛΑ ΤΣ  ΓΚΕΡΚΙΔΑΣ απ τα βαφτσαν δυναμ ---- τωργια
αλλος  πως να κρεμας το  πορτοφολια τ  κι τν καπα τ  στν  μπλατανο τ  Αρχιμαντριου

δγιοτ--- πο μνια μεργια ----- καλα να παθ απ μ χωρζε τσ γκερκιδαι
για τσ πενηνταδγυο  ΝΤΝΑΤΣΚΑΝΑΡΑΙΟΙ
κι αφκε τσ  αναπηρ  το μπαρμπα  Χρηστο  μι το μπαστουν απ τν πεταε ο Χρηστιδς  οξω
κι μαξουμια  ουλα ξεσκηπα
κι εντελ  τν ΠΑΣ ξεβρακωτο στ αγκουρια
για σμασει τα οργανωμενς

ααα γειασ ετσ μπραβο κι  :pas: :joker:

ΥΓ: το οποιον --- το δγιαβαζμα ειν προαιρετκο ---ταειπαμαν αυτηνα  :(           τα υπολπα ειν για τσ  κατιναι απ το παιζνε Πας κι λουλας κι μαχλας κι βαμος μαχαλας%-|
« Τελευταία τροποποίηση: Παρ 13 Ιαν 2012 15:20 από HarMPas »

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1182 στις: Παρ 13 Ιαν 2012 16:25 »
Το αστειο ολης της υποθεσης ειναι οτι για αλλη μια φορα ο ΧΒ ειναι σαν μην υπαρχει για τον ΠΑΣ......εδω εχει γινει της πουτανας το καγκελο εδω και δυο βδομαδες στον αγαπημενο μας συλλογο και δν εχει αξιωθει να δωσει μια συνεντευξη να μας εξηγησει για τα προβληματα που εχουν δημιουργηθει η τουλαχιστον να δικαιολογηθει ρε αδερρφε,καλα για μεταγραφες δεν το συζηταω....


ΑΥΤΗ Η ΗΡΕΜΙΑ ΚΑΙ Η ΝΩΘΡΩΤΗΤΑ TOY XB,ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΙΚΗ Κ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΥΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΚΟΥΓΙΑ.....


ΜΙΛΑ ΡΕ ΓΚΑΣΜΑ


http://youtu.be/BPo1FBI1U8k
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος Γρύπας

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 502
  • Αδιάλλακτος Αιθεροβάμων
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1183 στις: Παρ 13 Ιαν 2012 16:53 »
Παράθεση
ΑΥΤΗ Η ΗΡΕΜΙΑ ΚΑΙ Η ΝΩΘΡΩΤΗΤΑ TOY XB,ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΙΚΗ Κ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΥΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΚΟΥΓΙΑ.....


ΜΙΛΑ ΡΕ ΓΚΑΣΜΑ

θα μιλήσει με πράξεις πιστεύω κι όχι με λόγια...
Είμαι κι εγώ ένας ανιπτόποδας δρυίδης από την Δωδώνη που μεταμορφώνομαι πότε σε αετό, πότε σε αρκούδα και πότε σε ταύρο...

Δια του Αιθέρος προερχόμενος, καίτοι δια Μολοσσιέας Ατραπού ανερχόμενος.-

Αποσυνδεδεμένος Euskadi

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 132
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1184 στις: Παρ 13 Ιαν 2012 17:10 »
μετα το σουβλισμα του αρνιου
το πασχα εξω απο το μαγαζι του
ή πριν?
Ί δ ω μ ε ν ...

Αποσυνδεδεμένος Blue_cat

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 63
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1185 στις: Παρ 13 Ιαν 2012 19:26 »
Ποιος να μιλήσει ρε παίδες ο Χ.Β.? χαχαχαχα το άλλο με τον Τοτό το ξέρατε. Πότε μίλησε για να μιλήσει τώρα, μην τρελαθούμε! Αφήστε που πιστεύω πως δεν ξέρει να μιλάει κιόλας. Το έχω ξαναπεί (και θα φανώ κομπλεξικός) ο άνθρωπος είναι τυχαίος και άσχετος από ποδόσφαιρο και αυτό το μαρτυρούν οι κινήσεις του. Το ό,τι μπορεί να έχει λεφτά δε μου λέει τίποτα, αυτό που κάνει από τότε που έχει έρθει είναι να κρύβεται..και μάλιστα επιλέγει πρόσωπα τα οποία θα μπορούν να τον καλύψουν σε τέτοιες περιπτώσεις (Αγγελής) και σε λίγο τον εγκαταλείπουν και αυτοί (βλ. Βήττας) βλέποντας ό,τι πρόκειται για έναν άνθρωπο άβουλο και οκνό, που τρέμει τη σκιά του. Απορώ πως δεν έχει φύγει ακόμα και ο αγγελής..μάλλον δεν θα αργήσει η στιγμή. Επίσης, απορώ και με τα άλλα τα πρόβατα του Δ.Σ...σήμερα λέει πήγε ο Σουκουβέλος να μιλήσει στην ομάδα..χαχαχαχα. Ρε τι ακούμε?
- Η εικόνα που έχω εγώ (και όχι μόνο θα έλεγα) είναι ότι έχουμε πρόεδρο ο οποίος δεν βρίσκεται το περισσότερο διάστημα στην ομάδα, επομένως πολλά πράγματα γίνονται εξ αποστάσεως με ό,τι σημαίνει αυτό. Εδώ έχει βάλει άλλους να κάνουν κουμάντο και βλέπετε τι γίνετε.. πάτα το άλλο κουμπί του τηλεκοντρολ Χ.Β. γιατί νομίζεις οτι οι ομάδες γίνονται από την καρέκλα..Θα σου έλεγα ξύπνα, αλλά δεν το βλέπω.Καληνύχτα λοιπόν!
Vamos ΠΑΣ, vamos Argentina!!

Αποσυνδεδεμένος John

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 306
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1186 στις: Παρ 13 Ιαν 2012 19:30 »
ΕΠΕΣΤΡΕΨΑΜΕ ΣΟΦΟΤΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΑ ΛΑΘΗ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΧΡΟΝΙΑ.

ΓΙ ΑΥΤΟ ΛΟΙΠΟΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΘΗ...ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ.
3η Πτέρυγα Ψυχιατρικής Κλινικής CLUB[/size]


Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.037
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1187 στις: Παρ 13 Ιαν 2012 23:59 »
ας κάνει κάτι χρήσιμο όσο προλαβαίνει...και θα τον γράψει ίσως η ιστορία...να αφήσει στα γραφεία στο πεάκι ένα σημείωμα για τον επόμενο τι να μην κάνει μπας και γλυτώσουμε χρόνο...

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1188 στις: Σαβ 14 Ιαν 2012 00:16 »
...να αφήσει στα γραφεία στο πεάκι ένα σημείωμα για τον επόμενο τι να μην κάνει μπας και γλυτώσουμε χρόνο...

Παράθεση
Κύριε Χριστοβασίλη, ο ΠΑΣ Γιάννινα μετά από μία χρονιά επιστρέφει και πάλι στη μεγάλη κατηγορία. Ποιοι είναι οι στόχοι και οι φιλοδοξίες;

Ο κυριότερος στόχος είναι να εξασφαλίσουμε τη παραμονή στη Σούπερ Λίγκα. Όσο πιο νωρίς γίνει αυτό τόσο πιο εύκολα θα απελευθερωθεί η ομάδα και θα δείξει καλύτερα στοιχεία. Βεβαίως στόχος είναι και να μην υποπέσουμε στα λάθη που κάναμε στη προ διετίας θητεία μας στην κατηγορία αυτή.



ο Μπιρμπας  πο τουτ  τν ωρα  14.59 κι ως   ωρας  24.01 το βραδ  σημερις  :stop:
ΣΤΗΡΙΖ   ΧΣΤΟΒΑΣΙΛ   ΛΟΓΟΝ  >ΑΝΑΣΤΑΣ  Η  ΑΔΗ [κι τρεις παιχται να ερθνε  ως το βραδ]
Ο κούκος βγήκε και είναι 24 περασμένες  :P :P :P :P :P
« Τελευταία τροποποίηση: Σαβ 14 Ιαν 2012 00:22 από mh_per_ »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.037
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1189 στις: Σαβ 14 Ιαν 2012 00:59 »
αμ δεν έφερε τους 3... :P

Αποσυνδεδεμένος paspaliars

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.483
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1190 στις: Σαβ 14 Ιαν 2012 01:24 »
μηπως το βραδ σε μας κραταει κανα εξαμηνο,οπως οι πολικες νυχτες? :P
....ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ AJAX ΤΗς ΗΠΕΙΡΟΥ...

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.037
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1191 στις: Σαβ 14 Ιαν 2012 11:14 »
εγώ ήξερα για την βροχή...τώρα μαθαίνω και για το βράδυ... :P

Αποσυνδεδεμένος spiros315

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 285
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1192 στις: Σαβ 14 Ιαν 2012 21:39 »
Επειδή τα πράγματα είναι απλά ας πούμε τι πρέπει να κάνει ένας πρόεδρος σε μια ομάδα επαγγελματική και ιστορική όπως ο ΠΑΣ.
--Να πληρώνει στην ώρα του
--Να έχει αξιόλογους συνεργάτες
--Να κάνει σωστές μεταγραφές
--Να κάνει ελκυστικό το προιόν με σωστό marketing και δίκαιες τιμές εισητηρίων
--Να μην συνδιοικει με οργανωμένους
--Να αποφεύγει πειρασμους όπως το να στήνει αγώνες
--Να μην ανήκει σε κλίκες των αθηναικών ομάδων
Κάποιοι εδώ μέσα είστε τόσο κακόπιστοι που θεωρείτε ότι ο πρόεδρος μας δεν τα κάνει όλα αυτά.Ντροπή σας %-|

Αποσυνδεδεμένος PizzAS

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 483
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1193 στις: Σαβ 14 Ιαν 2012 21:46 »
Ο <προεδρος> το πηρε αποφαση οτι πεσαμε,ας κανουμε και εμεις το ιδιο να μην χαλαμε την ζαχαρενια μας ολη μερα.Αν αντι για μεταγραφες κανεις αποδεσμευσεις,σημαινει οτι κοιτας πως θα βγει καλυτερα(οικονομικα) μια χαμενη χρονια.
Με την προσληψη Αναστασιαδη ειχε δηλωσει<οσο αντεξει ο αγγελος και εγω αυτην την πολη,θα ειμαστε εδω>.Ε,λοιπον δεν σε αντεχουμε εμεις ρε χοντρε,αη στο διαολο.Τον Αγγελο αν μπορεις αστον,ετσι κι αλλιως δεν πιστευω οτι εσυ τον πληρωνεις!!!

Αποσυνδεδεμένος Geopasoles

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.057
  • ΠΟΥΛΑ ΕΦΥΓΕΣ....ΟΤΙ ΕΒΓΑΛΕΣ ΕΒΓΑΛΕΣ...
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1194 στις: Σαβ 14 Ιαν 2012 21:55 »
Πούλησε το,το τιμημένο δεν μπορώ δεν μπορώ να περιμένω...
ΥΓ.γίνονται και τροποποιήσεις για να σας ξεκουραζουμε κιόλας... :P
« Τελευταία τροποποίηση: Σαβ 14 Ιαν 2012 22:39 από Geopasoles »
:pas: και  :mono:   :flag:

Αποσυνδεδεμένος fastmanakos

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 329
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1195 στις: Σαβ 14 Ιαν 2012 22:18 »
Κούρασε αυτό με τους μοδάτους.

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.790
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1196 στις: Δευ 16 Ιαν 2012 11:24 »
Εγω΄λεω οτι οι οπαδοι του ΠΑΣ χωριζονται σε δυο κατηγοριες: σε αυτους που αγαπαμε τον ΠΑΣ αγνα και χωρις αντλαγματα και στους αλλους που ειναι οι "νταβατζηδες" και δυναστες της ομαδας. Απο εκει περα ο καθε ενας μπορει να βαλει οποιο επιθετο θελει (μοδατος, επικινδυνος, ρουφιανος κλπ.), μικρη σημασια εχει!   
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1197 στις: Τρι 17 Ιαν 2012 16:49 »
Στην χθεσινή εκπομπή  ΔΙΚΗ ΣΚΑΙ, το αφεντικό της εκπομπής πέταξε στον προσκεκλημένο  Κούγια ένα έγγραφο σχετικό με  Σαρμιέντο και με υπογραφή Καραγιάννη.
Ο προσκεκλημένος (ασφαλώς αισθάνθηκε προσβεβλημένος για το off topic του θέματος) άφησε να εννοηθεί ότι είναι άλλου παπά ευαγγέλιο, το έγγραφο αυτό.

* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος PAS-o-media

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.613
    • Προφίλ
    • Φίλαθλοι ΠΑΣ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1198 στις: Κυρ 22 Ιαν 2012 01:30 »
Παράθεση
----Με άνοιγμα 2.000.000 ευρώ ο ΠΑΣ Γιάννινα έχει ημερομηνία λήξεως, για την εποχή Χριστοβασίλη. Οι κακοί χειρισμοί και οι άστοχες μεταγραφές που έγιναν, κυρίως, πριν από 2 χρόνια, ακολουθούν ακόμα τον ΠΑΣ.
http://www.balleto.gr/periexomeno/metagrafologos/ta_kala_aconiaa_sto_telos_gia_ton_olumpiako.html

Παράθεση
----Στον ΠΑΣ Γιάννινα είναι δραματική η κατάσταση στα οικονομικά της ομάδας και πλέον φαίνεται ότι απλώς και μόνο είναι ζήτημα χρόνου να ακουσθεί το…μπαμ επειδή όχι μόνο έχουν συσσωρευθεί οφειλές, αλλά έχει κουρασθεί και ο Χριστοβασίλης….
http://www.balleto.gr/periexomeno/metagrafologos/h_doxa_tousallaxe_ta_sxedia.html

Παράθεση
----Οι παίκτες του ΠΑΣ Γιάννινα βλέπουν ότι έγιναν στόχος για τους οπαδούς της ομάδας τους, ωστόσο, δε θέλουν να αναφερθούν σε ότι, στην πραγματικότητα, συμβαίνει στον ΠΑΣ για να μην εκθέσουν πρόσωπα και καταστάσεις. Με τα σημερινά δεδομένα, ωστόσο, δεν προχωράει ο ΠΑΣ.

Όπου κατά τα άλλα, είχαν την…έμπνευση να κάνουν συμβόλαιο με τον Ζαϊρί για 330.000 ευρώ τον χρόνο…
http://www.balleto.gr/periexomeno/metagrafologos/kerdizei_pontous_sto_limani_o_itanz.html

Παράθεση
---Ψάχνει ο Χριστοβασίλης να βρει τον τρόπο για να φύγει από τον ΠΑΣ Γιάννινα, με το μικρότερο δυνατό κόστος για αυτόν. Η υπόθεση του ΠΑΣ θυμίζει την εποχή Κολέμπα. Του ανθρώπου που είχε διοικήσει τον ΠΑΣ, αλλά, στο τέλος έφυγε κάτω από αποδοκιμασίες και αφού πρώτα έχασε πολλά χρήματα.

Η ιστορία είναι πολύ πιθανό ότι θα επαναληφθεί. Στον ΠΑΣ, άλλωστε, αρχίζουν να το παραδέχονται ότι πολύ δύσκολα θα σωθεί από τον υποβιβασμό η ομάδα τους. Περιθώρια, άλλωστε, για ενίσχυση δεν υπάρχουν.
http://www.balleto.gr/periexomeno/metagrafologos/h_amfisbitisiakourase_ton_salpiggidi.html
« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 22 Ιαν 2012 01:57 από PAS-o-media »
Ο PAS-o-media είναι κοινόχρηστος λογαριασμός που χρησιμοποιείται από διάφορα μέλη του forum. Σκοπός του είναι η δημοσίευση ειδήσεων του pas.gr και η αναδημοσίευση/μεταφορά / δημοσιοποίηση κειμένων που αφορούν τον ΠΑΣ, ή ενδιαφέρουν τους φίλους του από διάφορα Μ.Μ.Ε.

Αποσυνδεδεμένος Mikkael_Sin

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 4.158
  • ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΥΡΝΑΒΟΣ;
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1199 στις: Κυρ 22 Ιαν 2012 06:54 »
Ωραία...
"I'VE CROSSED AN OCEAN OF WINE TO FIND YOU..."
     - Απέραντος ο θάνατος δίχως μήνες κι αιώνες -
             Η ΖΩΗ ΜΕ ΤΟ ΦΟΒΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΖΩΗ