Αποστολέας Θέμα: Χριστοβασιλης  (Αναγνώστηκε 1354379 φορές)

Αποσυνδεδεμένος ''Alejandro''

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.116
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1225 στις: Παρ 03 Φεβ 2012 10:09 »
Κορεατες χορηγοι στον ΠΑΣ Γιαννενα λεει η παντα εγκυρη εφημεριδα ''ΓΑΤΑ''..http://www.contra.gr/newspapers/Sport/i_gata/h-gata.1602892.html

Υ.Γ.ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΗΣ ΚΟΡΕΑΣ!

Αποσυνδεδεμένος BILLY_STAM

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.417
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1226 στις: Παρ 03 Φεβ 2012 10:34 »
Λέτε ο Λι (που τελικά δεν έγινε η μεταγραφή του) να ήρθε για διοικητικός και όχι για παίκτης;;;;

ΥΓ. Και η Πρωταπριλιά απέχει 2 μήνες ακόμα!!!!!

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.037
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1227 στις: Παρ 03 Φεβ 2012 10:35 »
αρκεί να μην είναι σαν τους κινέζους που θα μας έφτιαχναν το γήπεδο..

Αποσυνδεδεμένος aramis

  • Global Moderator
  • Newbie
  • *****
  • Μηνύματα: 43
  • All for one One for All
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1228 στις: Παρ 03 Φεβ 2012 11:36 »
Ο επικεφαλής τους λέγεται Γκί Γκά Νι!!!!!

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1229 στις: Παρ 03 Φεβ 2012 15:34 »
Παράθεση

Έχεις γρήγορα και δυνατά μπακ στην αμυντική σου γραμμή?
Νικήσαμε!
Παράθεση

Έγραφα προχτές σε φίλο (και ας μου επιτρέψει την παράθεση ;)), για το γιαννιώτικο ρεπορτάζ …

Παράθεση
... γράψε φίλε το γιουρ νάιμ σου εδώ στο χαρτάκι, πόσα μπέρθεϊ έχεις ...
Εκτός και αν υπάρχει κάποια σκοπιμότητα ... για Γιονγκ Γιαν Λι,  λένε ...

Ο παίκτης  Γιόνγκ Γιάν Λι ή Γουγουλής, κατά άλλο αστεΐζοντα φίλο, παραμένει στα  Γιάννινα μέχρι εξεύρεσης πιθανής λύσης, κάθε άλλου είδους διαδικάσία θα ήταν υπόθεση χρόνων (αστείο μου), αλλά τα περί ΟΥΦΑ, αστειότερα.
Τελικά το δέλεαρ deal δεν ήταν ακριβώς Κινέζικο, αλλά οΛίγον Κορεάτικο …  κορεωραιότατο ακούγεται και πολύ πιθανόν αληθινό … και όχι απλά σενάριο.
Το άλλο με τον ΤσάκαΛι και τα πετροδόλαρα το ξέρετε … καμία σχέση.

Όσο για την … μερίδα  ΓΑΤΑ και τους «Ευαγγελιστές» της στα Γιάννινα
Παράθεση
Ο Βαγγέλης των Ιωαννίνων παραμένει το ίδιο αρεστός στα «παιδί» του Τσε Γκεβάρα, όσο και πριν την εποχή Αναστασιάδη στα Γιάννινα.
και συνεχίζει …
Παράθεση
… πίσω από τον Νοτιοκορεάτη παίκτη «κρύβεται» κάποια εταιρία από χώρα της Άπω Ανατολής που ετοιμάζεται να πραγματοποιήσει επενδυτικό άνοιγμα στην χώρα μας, όχι μόνο στα Γιάννινα …

Προσωπικά, 2 πράματα κρατάω από την φαντομάδικη επικαιρότητα.
1. Το δολερό  είναι ότι υπάρχουν νιαουρίσματα στο περιβάλλον της Ομάδας την ώρα που διαφαίνεται μια αγωνιστική ανάκαμψη και προσπαθεί για το κυνήγι  των τρίποντων.
2. Το  επικίνδυνο είναι ότι υπάρχουν νιαουρίσματα στο περιβάλλον της ΠΑΕ την ώρα που ενώ η γενική οικονομική κρίση στα  Σωματεία είναι καθεστώς, για την ΠΑΕ ΠΑΣ θέλουν να την εννοούν ως πτωχευτική συντέλεια.

Αλλά, αφού δεν βρίσκονται Ηπειρώτες … μπορεί να ευαισθητοποιηθούν οι Κορεάτες Βαγγέλη μου, με κούνια – μπέλα με ομπρέλα και με σφηνάκια τρέλα. 8)
Πάντος εμείς, ας  έχουμε ανοιχτά μάτια μας,  πολλαπλασιάζοντας στο εξής το 14 επί … όσο νομίζει ο καθένας.

ΥΓ: Βαγγέλη μύγδαλα ... με το   κούνια – μπέλα σου, θυμήθηκα ότι χτες στο «Έχεις πακέτο» εμφανίστηκε   η Άννα Μπελ … «Κορίτσια στον ήλιο» …

ΥΓ2: Φίλε Μπιτ, τι λες?  :mono:
« Τελευταία τροποποίηση: Παρ 03 Φεβ 2012 15:43 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.813
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1230 στις: Παρ 03 Φεβ 2012 17:49 »
Παράθεση
αρκεί να μην είναι σαν τους κινέζους που θα μας έφτιαχναν το γήπεδο..

μια Κινεζικη κατασκευαστικη εταιρια παντως
εχει ξεκινησει ή θα ξεκινησει συντομα(δεν εχω ενημερωθει προσφατως)
 ενα εργο στην Ηπειρο
στη Σαγιαδα

Αποσυνδεδεμένος pagouras83

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 947
    • Προφίλ
    • http://4.bp.blogspot.com/-1XCSOdv_LKg/UcNVHujz3sI/AAAAAAAAe-s/etdLVi6cSfk/s1600/pistepseto.net.gif
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1231 στις: Παρ 03 Φεβ 2012 18:35 »
ΕΧΩ ΝΕΑ!Έρχεται με ιδιωτικο αεροπλάνο ο ΚΟΡΕΑΤΗΣ επενδυτής, έχω το ονομα του , που θα ξεσηκώσει κύμα ενθουσιασμού..Αν ισχύει το όνομα αυτού  πραγματικά αλλάζουμε σελίδα. :pas: :pas: :pas:
« Τελευταία τροποποίηση: Παρ 03 Φεβ 2012 18:42 από pagouras83 »
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία - pagouras83

Αποσυνδεδεμένος ΠΑΠΠΟΥΣ

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 89
  • ΟΣΟ ΜΕ ΠΛΗΓΩΝΕΙΣ....
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1232 στις: Παρ 03 Φεβ 2012 18:46 »
Η εμπλοκή που προέκυψε με την εύρεση της μπλε κάρτας του Νοτιοκορεάτη αποτέλεσε ανυπέρβλητο εμπόδιο για την ολοκλήρωση της μεταγραφής του στον ΠΑΣ Γιάννινα και ο Λι παίρνει τελικά τον δρόμο της επιστροφής για την πατρίδα του.Στην ουσία, ο 19χρονος στόπερ στάθηκε άτυχος, αφού αγωνιστικά «κέρδισε με το σπαθί του» συμβόλαιο εξάμηνης διάρκειας στον «Αγιαξ της Ηπείρου» (έστω και αν οι μοναδικές του απολαβές ήταν τα 760 ευρώ του βασικού μισθού), αλλά αυτό θα παραμείνει ανενεργό.
Οπως αποδείχτηκε εκ των υστέρων, ο Λι δεν είχε υπογράψει ποτέ επαγγελματικό συμβόλαιο και η μεταγραφή του ως ερασιτέχνης θα έπρεπε να είχε τακτοποιηθεί μέσω του ηλεκτρονικού συστήματος καταγραφής των συμφωνιών της UEFA μέχρι τα μεσάνυχτα της 31/12/11.

απο sentragoal.gr

χουβαρδαδες......... ;) ;)





Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1233 στις: Παρ 03 Φεβ 2012 18:49 »
ΕΧΩ ΝΕΑ!Έρχεται με ιδιωτικο αεροπλάνο ο ΚΟΡΕΑΤΗΣ επενδυτής, έχω το ονομα του , που θα ξεσηκώσει κύμα ενθουσιασμού..Αν ισχύει το όνομα αυτού  πραγματικά αλλάζουμε σελίδα. :pas: :pas: :pas:



Προσεξε ρα,γιατι η ιστορια μου θυμιζει λιγο Γκιγκανι Γκιγκανι που ειναι μεγαλο αλανι!!!! :P
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος pagouras83

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 947
    • Προφίλ
    • http://4.bp.blogspot.com/-1XCSOdv_LKg/UcNVHujz3sI/AAAAAAAAe-s/etdLVi6cSfk/s1600/pistepseto.net.gif
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1234 στις: Παρ 03 Φεβ 2012 19:02 »
ΕΧΩ ΝΕΑ!Έρχεται με ιδιωτικο αεροπλάνο ο ΚΟΡΕΑΤΗΣ επενδυτής, έχω το ονομα του , που θα ξεσηκώσει κύμα ενθουσιασμού..Αν ισχύει το όνομα αυτού  πραγματικά αλλάζουμε σελίδα. :pas: :pas: :pas:



Προσεξε ρα,γιατι η ιστορια μου θυμιζει λιγο Γκιγκανι Γκιγκανι που ειναι μεγαλο αλανι!!!! :P
Ερχέτε τώρα με αεροπλάνο ο Κορεατης..
Το όνομα αυτού είναι ΠΟΥ-ΛΙ!
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία - pagouras83

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.037
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1235 στις: Παρ 03 Φεβ 2012 20:59 »
μια Κινεζικη κατασκευαστικη εταιρια παντως
εχει ξεκινησει ή θα ξεκινησει συντομα(δεν εχω ενημερωθει προσφατως)
 ενα εργο στην Ηπειρο
στη Σαγιαδα

γενικά κινέζοι μπορεί να έρθουν...προς τα εδώ δεν ξέρω αν θα έρθουν ποτέ..κάνει και κρύο...

Αποσυνδεδεμένος chilly

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.780
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1236 στις: Κυρ 05 Φεβ 2012 21:59 »
Παράθεση
Η… ιστορία και η… φιλοσοφία (μια ανακεφαλαίωση)

Ο Χριστοβασίλης
Μέσα σε όλο αυτό το σκηνικό τις ευθύνες του έχει και ο πρόεδρος που συνεχώς ψάχνει τους «αντ' αυτού» για να «τσουλήσουν» την ομάδα. Ο ίδιος από μπάλα δεν ξέρει. Δεν είναι Κούγιας να επιλέγει αυτός τους παίκτες, ούτε έχει δείξει ποτέ πυγμή, σε σημείο που να τίθεται προ των ευθυνών του και ο τελευταίος υπάλληλος της ΠΑΕ. Αυτά είναι λίγο-πολύ γνωστά, αυτός είναι ο πρόεδρος δεν αλλάζει. Το μόνο που αλλάζει είναι ο «αντ' αυτού». Το ρόλο ανέλαβε πλέον ο ίδιος ο Άγγελος Αναστασιάδης. Θα κρίνεται αγωνιστικά, θα κρίνεται για το μεταγραφικό σχεδιασμό, θα κρίνεται για την επικοινωνιακή πολιτική, θα κρίνεται για την κατάσταση των αποδυτηρίων. Ζητούνται πολλά από έναν.
Δυστυχώς η φράση «εγώ θέλω τον πρόεδρο μόνο να πληρώνει», δεν αρκεί. Πρέπει να έχει και πιο σύνθετο ρόλο ο Χριστοβασίλης και σίγουρα πιο ενεργό. Άσκηση διοίκησης 2 μέρες το 15νθήμερο δεν νοείται σε καμία επιχείρηση, πόσο μάλλον σε μια ΠΑΕ που έχει να κάνει με νέα παιδιά που απέκτησαν φήμη και λεφτά σε χρόνο ρεκόρ.
Και δεν μπορούμε παρά να επαναλάβουμε στον πρόεδρο για πολλοστή φορά ότι δεν μπορεί να επιτρέπει να γίνεται επικοινωνιακό πάρτι εις βάρος της ομάδας. Προσβάλλεται ο οιοσδήποτε προπονητής του, ο ίδιος, η πόλη, οι φίλαθλοι και η «νιρβάνα» συνεχίζεται. «Δεν είναι δυνατόν να απαντάμε σε οτιδήποτε γράφεται», σου λένε. Γιατί; Σκάβουν ολημερίς και δεν σηκώνουν κεφάλι; Κι εντάξει σκάβουν..., ένας επιστάτης δεν προλαβαίνει να απαντήσει; Να δώσει «γραμμή» επικοινωνιακής αντεπίθεσης; Και μετά διαμαρτύρεται ο αγαπητός κ. Μόσχογλου ότι οι δημοσιογράφοι δεν στηρίζουν την ομάδα. Εδώ και τις δηλώσεις των ποδοσφαιριστών απαγόρευσαν. Και να θες, δηλαδή, να προβάλλεις κάτι θετικό από την ομάδα, δεν μπορείς.

Χτυπάμε σε ώτα μη ακουόντων. Τους τα έχουμε εξηγήσει και κατ' ιδίαν και ουδέποτε μας έλαβαν υπ' όψιν. Μπορεί και να κάνουμε λάθος, αλλά και η δική τους «συνταγή» δεν μας έχει φανεί για επιτυχημένη.

Γιάννης Γιαννάκης (part2)

www.super-fm.gr
φορεβερ

Αποσυνδεδεμένος paspaliars

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.483
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1237 στις: Κυρ 05 Φεβ 2012 23:01 »
ΕΧΩ ΝΕΑ!Έρχεται με ιδιωτικο αεροπλάνο ο ΚΟΡΕΑΤΗΣ επενδυτής, έχω το ονομα του , που θα ξεσηκώσει κύμα ενθουσιασμού..Αν ισχύει το όνομα αυτού  πραγματικά αλλάζουμε σελίδα. :pas: :pas: :pas:



Προσεξε ρα,γιατι η ιστορια μου θυμιζει λιγο Γκιγκανι Γκιγκανι που ειναι μεγαλο αλανι!!!! :P
Ερχέτε τώρα με αεροπλάνο ο Κορεατης..
Το όνομα αυτού είναι ΠΟΥ-ΛΙ!
Παλι καλα π δεν ειναι Τσου-Λι... :P
....ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ AJAX ΤΗς ΗΠΕΙΡΟΥ...

Αποσυνδεδεμένος sellos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.059
  • toros-tsiprofans
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1238 στις: Δευ 06 Φεβ 2012 00:52 »
απορία part2, που ειναι ίδια δηλαδής..

Στο Δ.Σ των μετόχων γιατι δεν του τα πες αυτα..??


Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1239 στις: Δευ 06 Φεβ 2012 01:23 »
Γιάννης Γιαννάκης (part2)
www.super-fm.gr

Παράθεση
Προτού μας πάρουν μια μέρα σηκωτούς …
 
 ... για προσωπεία (διευθυντές χωραφιών) ...

 .... δυναμικής προσπάθειας του προφανώς πελεδάτου προπονητή μας και πιθανόν αφυπνιστή του προέδρου μας κ. Αναστασιάδη, της πλειονότητας των παικτών μας που έχουν αποδείξει ότι δεν «το παίζουν ΠΑΣ» πίσω από τα αδιάλλακτα συμβόλαιά τους

Μου αρέσει αυτή η συζήτηση όταν ξεφεύγει από την τυπική βιοποριστική αρθρογραφία, καθώς διακρίνω ότι υπάρχει σχετική αλληλεπίδραση ή μάλλον ζύμωση απόψεων χώρων και περιχώρων και αυτό είναι πολύ θετικό.

Προσωπικά όμως και ενώ συμφώνησα με το (part1), έχω κάποιες ενστασούλες για το (part2) όπως:
1.«εγώ θέλω τον πρόεδρο μόνο να πληρώνει» ... Ποιός το είπε, πότε και σε ποιά επικοινωνιακή περίσταση (αφορά την έγκυρη ενημέρωση)
2. «Το ρόλο ανέλαβε πλέον ο ίδιος ο Άγγελος Αναστασιάδης» ... πράγματι, η δικτατορία του Αποδυτηριάτου αναγκαίο κακό, το ίδιο έκανε ο Οδυσσέας στους μνηστήρες, η μπουρσουαζία των συμβολαίων συγκέντρωνε το γαλάζιο πλούτο. Αρχή του τέλους? Μακάρι.
3. «Δεν είναι δυνατόν να απαντάμε σε οτιδήποτε γράφεται» ... η ΠΑΕ πρέπει να μιλάει στην ώρα της και για όλα (το 1000είπαμε)πιθανόν όμως εδώ  να εννοεί τις ΓΑΤΕΣ, γιατί δε φαίνεται να ρωτήθηκε ανοιχτά ποτέ και για συγκεκριμένα ζητήματα, άλλο τι γίνεται τι ερωτάται στα μπουθ. Για γήπεδα, ΔΕΗ, ΟΤΕ, ΔΕΥΑΙ και λοιπές δυνάμεις κάτι περισσότερο να ακούγαμε ... και όχι παράθεση εγγράφων.
4. Οι παίκτες μπορούν να  συνεντευξιάζονται ελεύθερα για το άτομό τους, την αθλητική τους ζωή, τα ενδιαφέροντα και να προβάλλονται πάνω από όλα ως θετικά πρότυπα στους νεολαίους μας,  αλλά όχι και να προσδιορίζουν αδιακρίτως, αυθεραίτως και υποκειμενικά ο καθένας με τον τρόπο του και με την τυχούσα σκοπιμότητά του την ομάδα και την όποια σχέση τους με την ομάδα, είτε θετική είτε αρνητική. Οι συνεντεύξεις είναι καλά να δίνονται στο χόρτο και μετά το μικρόφωνο έρχεται μόνο του.
Είπε π.χ. ο Ζαϊρί, μου χρωστάνε ... προφανώς έσπασε έναν κώδικα που ο ίδιος είχε αποδεχτεί.
Προ διετίας είχαν όλοι μικρόφωνα από Σίσιτς μέχρι Μαίστόροβιτς.
5. Ο Βαγγέλης το είχε στην κωλότσεπη, για ευκολία και για μεταγραφές ... κανένας δεν το αγγίζει το μαύρο κουτί.
6. Κόσμος και παρακοσμάκης ... ανέγγιχτο θέμα.

Δεν απευθύνομαι ντε και καλά στον σεβαστό κ. Γιαννάκη τον οποίο και θέλω να συγχαρώ για τις διαπιστώσεις του και τις διατυπωμένες απόψεις του, αλλά περισσότερο στην απούσα διαλεκτική διαδικασία που θα μπορούσε να παέι τον έντυπο/ηλεκτρονικό  διάλογο και την ουσιαστική κριτική 2 καλοπροαίρετα βήματα παραπέρα και σε καλό δρόμο για τον ΠΑΣ, κάτι που ο φίλος Γιάννης το επιχειρεί, κατά δύναμη και περίσταση ανάλογη.

Τέλος, εκτιμώ ότι η ΠΑΕ ως επιχείρηση έχει επιλέξει κάποια στελέχη ικανά, απλά θα πρέπει να βγουν από τον εμπρο/τεχνοκρατικό μυστικισμό και ενημερώνουν έγκαιρα τους Γιαννιώτες φιλάθλους που μοιραία προστρέχουν για ενημέρωση στις γάτες, που παραδόξως αυτές προτρέχουν της ΠΑΕ.
 ::) :mono:
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 06 Φεβ 2012 01:31 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1240 στις: Δευ 06 Φεβ 2012 17:19 »


Ο κ. Γιώργος Χριστοβασίλης  κάπου, κάποτε (?) και πιθανόν μεταξύ συνεργατών του, κάτι παρακολουθούν με ιδιαίτερο ενδιαφέρον … χρηματιστήριο, το τούρκικο, αλλά στο δρόμο?
Νομίζω πως αναγνωρίζω τον κ. Πασχάλη Μόσχογλου άκρα δεξιά (μπορεί όμως να είναι και ο διερμηνέας του Άγγελου), όχι όμως επώνυμα τον κύριο  μέσα αριστερά, ωστόσο όμως μοιάζει καταπληκτικά με κάποιον που ήταν δίπλα και σε άλλους προέδρους … τέτοια ομοιότητα??

Πάντος, κάτι σοβαρό συμβαίνει, για να έχουνε φάει τέτοιο κόλλημα.

P2

Ψιλοαργαμιση το θυμηθηκες φιλαρακι
Για σενα...

ΠΟΥ 'ΣΟΥΝ ΜΑΓΚΑ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ - ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΟΥΦΛΟΥΖΕΛΗΣ

ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΑΠ Τ ΑΛΓΕΡΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ ΚΑΜΗΛΙΕΡΗ
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 06 Φεβ 2012 17:41 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1241 στις: Πεμ 23 Φεβ 2012 14:36 »
Παράθεση
Για τον ΠΑΣ Γιάννινα: «Θέλουμε να σταματήσουν να μας αποκαλούν «ασανσέρ» και να παραμείνουμε γρήγορα στην κατηγορία. Από εκεί και πέρα ότι καλύτερο προκύψει. Εμείς υστερούμε λίγο στην επίθεση».

Για τον Άρη: «Ο Άρης  θα κάνει φέτος μεγάλη «ζημιά» στο πρωτάθλημα. Εγώ προσωπικά πιστεύω ότι θα είναι μέσα στις τρεις πρώτες θέσεις του ελληνικού πρωταθλήματος».

onsports.gr

Για τον 'Αρη έπεσε διάνα ο Πρόεδρος κ. Χριστοβασίλης, παίζει τώρα για το «ότι καλύτερο προκύψει» για τον ΠΑΣ.
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος ΘΟΔΩΡΗΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.091
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1242 στις: Πεμ 23 Φεβ 2012 14:42 »
Παράθεση
Παράθεση
Για τον ΠΑΣ Γιάννινα: «Θέλουμε να σταματήσουν να μας αποκαλούν «ασανσέρ» και να παραμείνουμε γρήγορα στην κατηγορία. Από εκεί και πέρα ότι καλύτερο προκύψει. Εμείς υστερούμε λίγο στην επίθεση».

Για τον Άρη: «Ο Άρης  θα κάνει φέτος μεγάλη «ζημιά» στο πρωτάθλημα. Εγώ προσωπικά πιστεύω ότι θα είναι μέσα στις τρεις πρώτες θέσεις του ελληνικού πρωταθλήματος».

onsports.gr

Για τον 'Αρη έπεσε διάνα ο Πρόεδρος κ. Χριστοβασίλης, παίζει τώρα για το «ότι καλύτερο προκύψει» για τον ΠΑΣ.


Εδώ δεν ειναι ικανός να κάνει προβλέψεις για την ομάδα του κ να την κουμαντάρει σωστά θέλει να κάνει κ προβλέψεις για άλλες ομάδες.Την πορείς του Λεβαδειακού την πρόβλεψε άραγε????????
''Κ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΣΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΩ''

Αποσυνδεδεμένος HarMPas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.127
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1243 στις: Κυρ 26 Φεβ 2012 13:01 »
de matakouske to Remezzo
xalasias proedrara

Παράθεση

Δεν έχω όρεξη να γράψω άλλα....άλλωστε τι σημασία έχουν.....
Άιντε καλό απόγευμα !

ααα γειασ' ετσ' κι αντιο..... όπως γράφει κάπου αλλού και κάποιος φίλος ιντερνετικός προς το παρόν.
http://www.bluevayeros.gr/forum/lofiversion/index.php/t5064.html



Αποσυνδεδεμένος BILLY_STAM

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.417
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1244 στις: Παρ 09 Μάρ 2012 14:22 »
Κι όπως γράφει και η ΓΑΤΑ ...... στα Γιάννινα ανάβουν καντήλι μπας και βρουν το Χριστοβασίλη!!!!
Αλήθεια που χάθηκε τελευταίως ο εύσωμος;;;;;;

Αποσυνδεδεμένος ΑΠΕΙΡΟΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.435
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1245 στις: Παρ 09 Μάρ 2012 14:53 »
αστον μπας και συνηθισει μακρια απο δω και βαγερει οριστικα καμια ωρα.

αι να μη βρισω τωρα και μολις εφαγα φασλακια
ΑΝ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ...ΣΕΙΡΑ ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ Η ΝΤΡΟΠΗ  !

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1246 στις: Παρ 09 Μάρ 2012 21:48 »
Παράθεση
Αλήθεια που χάθηκε τελευταίως ο εύσωμος;;;;;;
Εχε γουστο να τς δραπετευσε ο... απαχθης   ::)

Παράθεση
στα Γιάννινα ανάβουν καντήλι μπας και βρουν το Χριστοβασίλη!!!!
Λογικο, αμα σ δραπετευει ο... ομηρος   8)
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος ΘΟΔΩΡΗΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.091
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1247 στις: Παρ 09 Μάρ 2012 22:24 »
Κάπου θα βρήκε κανα καλό στέκι κ θα το έριξε στο φαϊ!!!!!!!!! :P
''Κ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΣΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΩ''

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1248 στις: Δευ 12 Μάρ 2012 00:24 »
Ζει αυτος?
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος davelis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.470
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1249 στις: Δευ 12 Μάρ 2012 09:04 »
Ηταν χτες στο ματς