Αποστολέας Θέμα: Χριστοβασιλης  (Αναγνώστηκε 1354469 φορές)

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.037
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #2500 στις: Παρ 31 Ιαν 2014 18:21 »
Αργήσαμε 2 μήνες...Σιγά ρε...Πως κάνετε έτσι....Άντε από εδώ παλιοουέφα...Άκου εκεί που τα θέλεις στην ώρα σου και τακτοποιημένα....Ουουουουουουου....

Συνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.598
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #2501 στις: Παρ 31 Ιαν 2014 18:24 »
λοιπον μαγκιτες, λεγομαι γεροδημος αρης (ναι, ο μαλλιας ο σγουρομαλλης που εχω 10χρονια να ερθω γηπεδο) μπηκα να γραψω την γνωμη μου γιατι εχω πονεσει και αγαπησει την ομαδα και την παρακολουθω και την υποστηριζω απ οπου και αν βρισκομαι. Και να πω και κατι ακομα ''η ποιοτητα των φιλαθλων ποδοσφαιρου με ανησυχει ολοι οι αλλοι παρερχονται.

  Ρε Άρη αν κάνω λάθος πες μου ρε φίλε. Είσαι αυτός που δεκαετία 90 ήταν 7 συνήθως με το ταμπούρλο; Από άλσος μεριά ή
κάνω λάθος; Που βρίζατε-με Χρηστίδη; Σωστά θυμάμαι ή λέω μαλακίες;

  Αν σωστά θυμάμαι ρε φίλε εγώ διαφορετικό σε θυμάμαι και πάντως όχι υποστηρικτή μιας κατάστασης που διώχνει τον κόσμο από το γήπεδο. Τότε με Χρηστίδη είχαμε άνετα 3-4 χιλιάδες Β' Εθνική και τώρα να μαζευόμαστε 10 νοματαίοι; Ντροπή ρε Άρη. Όσο υπερβολικοί και να είμαστε, γιατί όποιος αγαπάει πολύ είναι υπερβολικός και κάνει και λάθη, αυτά που έχει κάνει ο πρόεδρος είναι ασυγχώρητα. Τι να πω παραπάνω. Τα έχουν πει όλα οι άλλοι.
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος jimakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.675
  • Ορφέας Αιγάλεω-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1972
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #2502 στις: Παρ 31 Ιαν 2014 18:26 »
Ρε τον σταρχιδιστή... νόμισε ότι έχει να κάνει με τον Καχριμάν-μπέη... :P
Blue to the hair...

Αποσυνδεδεμένος Mikkael_Sin

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 4.158
  • ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΥΡΝΑΒΟΣ;
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #2503 στις: Παρ 31 Ιαν 2014 19:08 »
Παράθεση
αλλωστε ο χριστοβασιλης τα λεφτα τα εβγαλε στην αμερικη οπου δεν μπορεις να κλεψεις την εφορια

Μια χαρά την κλέβεις την εφορία στην Αμερική.

Η διαφορά είναι οτι εκεί σε πιάνουν. Αν τύχει δε και είσαι κι απ' αλλού, ΠΑΣ από εκεί που ήρθες  ;)

Κατά τ' άλλα, μια χαρά τα λέτε. Σ' άλλον αρέσει ο χβ και του κάνει για πρόεδρας (αρκετή β' εθνική φάγαμε, μη ζητάμε και πολλά) σ' άλλους δεν αρέσει γιατί νιώθουν οτι αυτή η ομάδα δεν έχει ταβάνι (Γκ. Όγιος).

Εμένα πάλι, δε μ' αρέσει το άδειο γήπεδο και η απαξίωση του ΠΑΣ στις συνειδήσεις των πολυάριθμων οπαδών του.


 :mono:
"I'VE CROSSED AN OCEAN OF WINE TO FIND YOU..."
     - Απέραντος ο θάνατος δίχως μήνες κι αιώνες -
             Η ΖΩΗ ΜΕ ΤΟ ΦΟΒΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΖΩΗ

Συνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.598
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #2504 στις: Παρ 31 Ιαν 2014 19:18 »


   101 σελίδες και συνεχίζουμε. Α ρε Χονδρέ!
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος rusis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 609
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #2505 στις: Παρ 31 Ιαν 2014 19:19 »

Αποσυνδεδεμένος spyros_porsche

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 729
  • DjS
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #2506 στις: Παρ 31 Ιαν 2014 19:34 »
Λοιπόν ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ.
Δεν γουσταρω ΧΒ και το εχω πει ΑΛΛΑυπαρχει θεμα απο οτι καταλαβαινω.
Περασαμε φετος σφαγες και σφαγες φαγαμε και τρωμε λασπη απο παντου και ηρθε σημερα ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ με τον λεβαδειακο η αποφαση της ΟΥΕΦΑ;Δεν μας θελουνε στην σουπερλιγκα τρωμε πολεμο μεγαλο απο παντου.

Αποσυνδεδεμένος deceiver

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.224
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #2507 στις: Παρ 31 Ιαν 2014 19:39 »
σ' άλλους δεν αρέσει γιατί νιώθουν οτι αυτή η ομάδα δεν έχει ταβάνι (Γκ. Όγιος).


31/01 σήμερα

Katman - Podarakia
ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑ ΜΗ ΜΑΣ ΛΥΠΑΣΑΙ

Συνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.598
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #2508 στις: Παρ 31 Ιαν 2014 19:40 »


  Μετά τις τελευταίες εξελίξεις νιώθω κάπως έτσι:

  https://www.youtube.com/watch?v=t2QMzzccwzo
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος ΠΑΣ παντου

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 66
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #2509 στις: Παρ 31 Ιαν 2014 19:53 »

Μια χαρά την κλέβεις την εφορία στην Αμερική.

Η διαφορά είναι οτι εκεί σε πιάνουν. Αν τύχει δε και είσαι κι απ' αλλού, ΠΑΣ από εκεί που ήρθες  ;)

Κατά τ' άλλα, μια χαρά τα λέτε. Σ' άλλον αρέσει ο χβ και του κάνει για πρόεδρας (αρκετή β' εθνική φάγαμε, μη ζητάμε και πολλά) σ' άλλους δεν αρέσει γιατί νιώθουν οτι αυτή η ομάδα δεν έχει ταβάνι (Γκ. Όγιος).

Εμένα πάλι, δε μ' αρέσει το άδειο γήπεδο και η απαξίωση του ΠΑΣ στις συνειδήσεις των πολυάριθμων οπαδών του.


 :mono:
[/quote]δεν εχω απλα τιποτε να πω, με βρισκεις διπλα σου.

Αποσυνδεδεμένος pasgiannina1967

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 463
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #2510 στις: Παρ 31 Ιαν 2014 20:07 »
Λοιπόν ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ.
Δεν γουσταρω ΧΒ και το εχω πει ΑΛΛΑυπαρχει θεμα απο οτι καταλαβαινω.
Περασαμε φετος σφαγες και σφαγες φαγαμε και τρωμε λασπη απο παντου και ηρθε σημερα ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ με τον λεβαδειακο η αποφαση της ΟΥΕΦΑ;Δεν μας θελουνε στην σουπερλιγκα τρωμε πολεμο μεγαλο απο παντου.


Ας τα αφήσουμε αυτά επιτέλους !!!!!!!!!!!!
Αν είχαμε ομάδα χωρίς προβλήματα (πάσης φύσεως) ας δημοσίευαν κάθε ώρα και στιγμή ότι απόφαση θέλανε.
Θα γαζώναμε στον αγωνιστικό χώρο κι όλα καλά.
Ή πιστεύει κανένας ότι των παικτών τους κόπηκαν τα πόδια από την δημοσίευση και δεν θα μπορούν να παίξουν αύριο??
Το κλήμα είναι στραβό λοιπόν από μόνο του !!!! Ε θα φάει και ο γάιδαρος λίγο!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Αποσυνδεδεμένος ΠΑΣ παντου

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 66
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #2511 στις: Παρ 31 Ιαν 2014 20:28 »
Να εξηγηθω για εμενα ο χβ τελειωσε απο τον ογιος αρα απο τους πρωτους, τωρα ομως να τον βριζω καθημερινα (οσο τον εχω) και μαλιστα ως απατεωνα ενω ειναι συνεπης επιχειρηματιας αυτο βολευει γαυροβαζελους (ετσι μας λεν παραρτημα και το δεχομαστε). Για μενα ειναι ανεπαρκης για τον ρολο του εφοσον την πατησε πολλες φορες και δεν μπορεσε να ανταπεξελθει ακομη περισσοτερες ουτε καν με τους πονηρους. Με συγχωρειτε για την αντιπαραθεση, ειμαι μαζι σας.                                                  Υ.Σ. Οταν βρω χρονο θα απαντησω σε ολους. Mpakoulieros  εισαι ατσιδα.

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #2512 στις: Παρ 31 Ιαν 2014 20:30 »
Παράθεση
101 σελίδες και συνεχίζουμε. Α ρε Χονδρέ!

Παράθεση
EΥΡΩΠΗ - ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (1 στα 3)

1 στα 3: Αδειοδότηση ελλάδας, ναι - και ναι μεν, αλλά με μία αρνητική και μία
               λανθασμένα θετική όπως είπαν, πλην ημών, όλοι, μέχρι και ο φίλικά
               προσκείμενος Σαρρής
2 στα 3:  Χριστόπουλος, τέλος - πολύ κλοκλο και πολύμηνη αναβολή ως το μπαμ κι όξω
3 στα 3:  Ευρώπη, τέλος - δύο αρνητικές αποφάσεις σε ουέφα και cas


VIEWS - PAGES - POSTS (2 στα 3)

1 στα 3: 2662 posts, ναι - αξεπέραστο ρεκόρ, ποιός να το περίμενε filosofe
2 στα 3: 107 pages, ναι - ούτε το "Χριστοβασίλης" δεν θα πιάσει ποτέ τόσες
3 στα 3:  111000+ views - 11000 από χτες μέχρι σήμερα μόνο, απομένουν 60000,
               βοηθήστε τον πρόεδρο και το ιερατείο των ρεκόρ να κάνει τουλάχιστον το
               virtual 3 στα 3, δώστε τους έστω τη χαρά της δικαίωσης για αυτό, keep clicking
               για το επόμενο εξαήμερο.

Υ.Γ: Νάναι καλά το σαϊτ και τα μέλη εδώ, που έψαχναν από ταξιδιωτικά στοιχεία μέχρι βίντεος και στοιχεία των αντιπάλων, που έψαχαν για σχετικές ειδήσεις είτε σε ξένα εϊτε σε μη γιαννιώτικα σάϊτς, που έφτασαν να επικοινωνήσουν ακόμα και με Λίνφιλντ και ΚΑΣ, και αναπλήρωσαν έτσι εν μέρει την έλλειψη ενημέρωσης από παε ιερατείο και διαπλεκόμενα γιαννιώτικα μμε που την κράτησαν για τον ΕΝΟΧΟ εαυτό τους.
http://www.pas.gr/forum/index.php?topic=3154.msg84367#msg84367


Χριστοβασιλης: 209.964 views, 102 pages, 2.531 posts


Ο πρόεδρας των ρεκόρ είναι κοντά..

Πολύ κοντά..

Να σπάσει τα πάντα όλα και να κάνει εδώ το 3 στα 3 !!!
« Τελευταία τροποποίηση: Παρ 31 Ιαν 2014 20:34 από dreven »
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος THRAKI Fans

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 190
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #2513 στις: Παρ 31 Ιαν 2014 20:44 »
Και συνεχίζει ο "άνθρωπος" να μην ακούει τον κόσμο και φέρνει δανεικό από τον γαύρο!!! Θέλει να φύγει και κάνει ό,τι μπορεί για να φύγει με τις κλωτσιές!

Αποσυνδεδεμένος lemorsero

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.433
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #2514 στις: Παρ 31 Ιαν 2014 20:46 »
Να κάνω και γω μιά χαζή ερώτηση;
Αυτά τα 6 ιδιωτικά συμφωνητικά, πως βρέθηκαν στα χέρια της επιτροπής;
Δεν θα έπρεπε λογικά να τα έχει ο ΧΒ καταχωνιασμένα στο σεντουκι του;
Τα έδωσε μονος του;
Δεν έδωσε τα φραγκα στους παίχτες και τον δώσανε;
Τι μπορεί να συνέβει;



Δεν αναφέρεται πουθενά ότι τα ιδιωτικά αυτά συμφωνητικά απεκρύβησαν. Το μέγα ζήτημα για την επιτροπή της UEFA είναι ότι δεν εμφανίζονται στις οικονομικές καταστάσεις. Αλλοιώθηκε η οικονομική εικόνα της εταιρείας προφανώς με σκοπό να μην εμφανιστεί αυτή ακόμη πιο δυσάρεστη από ότι είναι.
Και για να το απλοποιήσω λίγο αναφέρω ως παράδειγμα το εξής:
Οφείλω ως ΠΑΕ στους αμοιβόμενους ποδοσφαιριστές μου από τα επίσημα συμβόλαια 1.000.000 €
Ταυτόχρονα έχω συνάψει με κάποιους από αυτούς Ιδιωτικά συμφωνητικά ύψους 350.000 €
Αν τα τελευταία δεν τα συμπεριλάβω στις οικονομικές καταστάσεις οι υποχρεώσεις μου θα φαίνονται 1.000.000 € ενώ στην πραγματικότητα θα έπρεπε να εμφανίζονται 1.350.000 €.
Ο νοών νοείτω!!!!!!!!!!!!

  Η αποφαση Αναφερει οτι η ΕΠΟ ΕΝΤΟΠΙΣΕ 6 ιδιωτικα συμφωνητικα.
Τέλος πάντων, καλύτερα να μην το διάβαζα γιατί μπερδεύτηκα πιο πολύ



Ο "εντοπισμός" συνίσταται στην διαπίστωση της μη καταχώρησης των συμφωνητικών στις χρηματοοικονομικές καταστάσεις. Ήταν γνωστά τα συμφωνητικά αλλά όχι καταχωρημένα. Κλασική περίπτωση αλλοίωσης.

Στην σελίδα 4, παρ. 10 της απόφασης δίνεται ξεκάθαρα η απάντηση στην απορία σου.

Ο εντοπισμός είναι το θέμα που (ακόμα) και γω (ο Θεός) δεν το' πιασα.
Προφανώς στο παράδειγμα του pg1967 αντί για 1.350.000 που έπρεπε να εμφανίζονται, εμφανίζονται τελικά 1.000.000. Αλλά και τι να λέει η δουλειά? Δε νομίζω να είναι το θέμα το ύψος των υποχρεώσεων (έστω οτι είχες ένα φθηνότερο συμβόλαιο), όσο η παράνομη πράξη της σύστασης συμφωνητικού η οποία δεν έπρεπε ποτέ να φτάσει στα χέρια της επιτροπής. Άρα το "αφελές" ερώτημα του taxidriver παραμένει και ταλανίζει (ακόμα) κι εμένα με πιθανότερη εξήγηση αυτό που έχω με bold kai υπογραμμισμένο.

Αποσυνδεδεμένος araxthos

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 392
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #2515 στις: Παρ 31 Ιαν 2014 21:02 »
σηκωωωωω κ φυγεεεεεεε!!!

μας εχεις κανει αρρωστους χοντρομα@#$αααα!!!
αιντε στο διαολο!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Παρ 31 Ιαν 2014 21:52 από Achilleas »

Αποσυνδεδεμένος pasgiannina1967

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 463
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #2516 στις: Παρ 31 Ιαν 2014 21:06 »
Να κάνω και γω μιά χαζή ερώτηση;
Αυτά τα 6 ιδιωτικά συμφωνητικά, πως βρέθηκαν στα χέρια της επιτροπής;
Δεν θα έπρεπε λογικά να τα έχει ο ΧΒ καταχωνιασμένα στο σεντουκι του;
Τα έδωσε μονος του;
Δεν έδωσε τα φραγκα στους παίχτες και τον δώσανε;
Τι μπορεί να συνέβει;



Δεν αναφέρεται πουθενά ότι τα ιδιωτικά αυτά συμφωνητικά απεκρύβησαν. Το μέγα ζήτημα για την επιτροπή της UEFA είναι ότι δεν εμφανίζονται στις οικονομικές καταστάσεις. Αλλοιώθηκε η οικονομική εικόνα της εταιρείας προφανώς με σκοπό να μην εμφανιστεί αυτή ακόμη πιο δυσάρεστη από ότι είναι.
Και για να το απλοποιήσω λίγο αναφέρω ως παράδειγμα το εξής:
Οφείλω ως ΠΑΕ στους αμοιβόμενους ποδοσφαιριστές μου από τα επίσημα συμβόλαια 1.000.000 €
Ταυτόχρονα έχω συνάψει με κάποιους από αυτούς Ιδιωτικά συμφωνητικά ύψους 350.000 €
Αν τα τελευταία δεν τα συμπεριλάβω στις οικονομικές καταστάσεις οι υποχρεώσεις μου θα φαίνονται 1.000.000 € ενώ στην πραγματικότητα θα έπρεπε να εμφανίζονται 1.350.000 €.
Ο νοών νοείτω!!!!!!!!!!!!

  Η αποφαση Αναφερει οτι η ΕΠΟ ΕΝΤΟΠΙΣΕ 6 ιδιωτικα συμφωνητικα.
Τέλος πάντων, καλύτερα να μην το διάβαζα γιατί μπερδεύτηκα πιο πολύ



Ο "εντοπισμός" συνίσταται στην διαπίστωση της μη καταχώρησης των συμφωνητικών στις χρηματοοικονομικές καταστάσεις. Ήταν γνωστά τα συμφωνητικά αλλά όχι καταχωρημένα. Κλασική περίπτωση αλλοίωσης.

Στην σελίδα 4, παρ. 10 της απόφασης δίνεται ξεκάθαρα η απάντηση στην απορία σου.

Ο εντοπισμός είναι το θέμα που (ακόμα) και γω (ο Θεός) δεν το' πιασα.
Προφανώς στο παράδειγμα του pg1967 αντί για 1.350.000 που έπρεπε να εμφανίζονται, εμφανίζονται τελικά 1.000.000. Αλλά και τι να λέει η δουλειά? Δε νομίζω να είναι το θέμα το ύψος των υποχρεώσεων (έστω οτι είχες ένα φθηνότερο συμβόλαιο), όσο η παράνομη πράξη της σύστασης συμφωνητικού η οποία δεν έπρεπε ποτέ να φτάσει στα χέρια της επιτροπής. Άρα το "αφελές" ερώτημα του taxidriver παραμένει και ταλανίζει (ακόμα) κι εμένα με πιθανότερη εξήγηση αυτό που έχω με bold kai υπογραμμισμένο.



Η ΕΠΟ δεν ανέφερε πουθενά ότι υπήρχαν κρυφά ιδιωτικά συμφωνητικά. Ανέφερε ότι υπήρχαν συμφωνητικά τα οποία δεν καταχωρήθηκαν στα βιβλία της εταιρείας και ως εκ τούτου επήλθε αλλοίωση της οικονομικής θέσης της εταιρείας.
Παρουσίασε δηλαδή η ΠΑΕ ανακριβείς και ψευδείς οικονομικές καταστάσεις.
Πιο απλά δεν γίνεται να το πούμε!!!!!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος ΠΑΣ παντου

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 66
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #2517 στις: Παρ 31 Ιαν 2014 21:45 »
Οσοι τελος, συμμεριζονται αποψεις οπως αυτες που παραθεσα, χτες 2και55 και σημερα το πρωι, καλα θα κανει να αναλογιστει και να ξεκαθαρισει εγω εδω βρηκα τη λογικη που θελουμε για την ομαδα, χωρις περισπασμους .

ΣΗΚΩ ΚΑΙ ΦΥΓΕ!!!!! ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΑΥΤΗ Η ΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ.






Αποσυνδεδεμένος my8os

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.408
  • live long and prosper ΠΑΣ
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #2518 στις: Παρ 31 Ιαν 2014 22:57 »
Οσοι τελος, συμμεριζονται αποψεις οπως αυτες που παραθεσα, χτες 2και55 και σημερα το πρωι

Σόρρυ σύνταυρε αλλά θα μπορούσες να παραθέσεις τα λινκ; Σιγά τώρα μην ψάχνω για μηνύματα...
« Τελευταία τροποποίηση: Παρ 31 Ιαν 2014 23:17 από my8os »

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #2519 στις: Παρ 31 Ιαν 2014 23:09 »
Εγω φιλαρακι ΠΑΣ παντου εγινα ΠΑΣ 481 χλμ μακρια απο Γιαννινα οχι για τα κυπελλα και τους τελικους του,αλλα για το οτι ηταν ομαδα με περηφανια μακρια απο τα κεντρα αποφασεων,εγινα ΠΑΣ γιατι παροτι τις σφαγες ειμασταν παντα με ψηλα το κεφαλι,εγινα ΠΑΣ γιατι εμαθα τι σημαινει Ηπειρωτικη λεβεντια!!!


Οταν μας εριχνε κατηγορια ο ΟΦΗ ειμασταν εκει διπλα του στην υποδοχη και χειροκροταγαμε την αποστολη στα Γιαννινα
Οταν μας εριχναν με το 28>29 αντιδρασαμε απεναντι στο συστημα τους με μια ψυχη ενα σωμα
Οταν μας εριχναν στο μπαραζ με τον Ηλυσιακο στον Πυργο πανω απο 4 χιλλιαδες κοσμου ηταν εκει για να υποστηριξουμε την προσπαθεια καποιων αμουστακων παιδιων ενω ξεραμε πως παμε σαν τα προβατα στην σφαγη.................

ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΕΡΗΦΑΝΟΙ,ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΔΥΣΚΟΛΟΥΣ ΚΑΙΡΟΥΣ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΣΚΥΒΑΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ



ΝΑΙ τελικα ΠΑΣ Παντου εχεις δικιο τελικα αυτη η ομαδα δεν ειναι ικανη να εχει προεδρο τον ΧΒ........

ΓΙΑΤΙ ΠΑΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ ΔΕΝ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ-ΠΑΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ,ΠΑΣ ΚΑΙ ΣΤΗΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΓΝΩΣΤΗ ΛΕΞΗ-ΠΑΣ ΚΑΙ ΥΠΟΔΟΥΛΩΣΗ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΟΥΤΕ ΣΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΜΑΣ....







ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.813
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #2520 στις: Παρ 31 Ιαν 2014 23:11 »

Αποσυνδεδεμένος Tiesto

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 22
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #2521 στις: Παρ 31 Ιαν 2014 23:35 »
Τα λόγια είναι περιττά…
Ποσό μακακας μπορεί να αισθάνεται ο μέσος οπαδός του Πας???
Ας μου απάντηση κάποιος….
Προσωπικά πολύ…
Γιατί τόσα ψέματα…???
Δεν είναι κακό ρε φίλε… πες: ΟΚ παιδιά παίζουμε πολύ καλή μπάλα φέτος αλλά καλμάρετε δεν πάμε πουθενά γιατί υπάρχουν προβλήματα….
Ειλικρινά πουθενά….
Και τους οπαδού πες οκ αστούς…
Σε εκείνα τα ερμα τα παιδιά που δωσανε και την ψυχή τους για μια διάκριση για αυτήν την καύλα να πάνε να παίξουν Ευρώπη και ας τρώγαμε και 10 γκολ.
Σεβασμός πουθενά….
ΝΤΡΟΠΗ ---- ΒΑΛΕ ΤΟ ΕΙΣΗΤΗΡΙΟ 1ευρω ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ 1 ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΗ…..  :stop:

Αποσυνδεδεμένος PasGianninaPreveza

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 825
  • Pas Giannina Preveza Group(on the making)
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #2522 στις: Παρ 31 Ιαν 2014 23:37 »
Αν τελικά ισχύει το δημοσιευμα...Εγώ έχω πάψει να ασχολούμαι με τον χοντρό.  Ένας βάζελος στο gazzetta έγραψε: Για να δουμε λοιπον, αν και πως θα αντιδρασει ο περήφανος λαος του ΠΑΣ.  Ολη η ουσία κρύβεται εκεί...Η Ρετσινιά δεν σου κολλαει αν ο προεδρος σου ειναι διεφθαρμενος,πουλημενος, στημενος η οτιδηποτε αλλο..Σου κολλάει αν ο λαος σου(άμα έχεις) τον αφηνει να συνεχιζει το εργο του απτόητος. O Λαος του άρη πχ δυστυχώς, κο-κο-κο.  Για να δουμε λοιπον και εμεις μαζι με τον φιλο μας τον βαζελο...Εχει τα αρχ@##$ ο λαος του ΠΑΣ πλεον να κανει αυτό που πρεπει?? Ο Λαος που θυμομαστε πριν απο 10 χρονια τα ειχε... Ο Σημερινος???  :(
                                                                                         Δεν σταματάμε παρόλη την αδικία, δεν σταματάμε γιατι μας χρωστά η ιστορία....

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.813
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #2523 στις: Παρ 31 Ιαν 2014 23:42 »
Στο χερι μας ειναι

αφηνουμε καρεκλες ντιβανια κρεβατια καφετεριες γκομενες δουλειες(οσοι εχουμε)
και παμε ολοι γηπεδο να τους δειξουμε ποιος ειναι ο ΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΣ


ΠΑΣ ΠΑΙΞΕ ΓΙΑ ΤΟ ΛΑΟ ΣΟΥ
ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ................... ΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ ΣΟΥ

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #2524 στις: Σαβ 01 Φεβ 2014 00:07 »
Παλιότερα γίνονταν κάτι κάθε χρόνο. Μετά πύκνωσε. Έγινε κάθε εξάμηνο, κάθε μήνα, κάθε βδομάδα. Τώρα είναι στο κάθε μέρα και πάει για το κάθε ώρα.

Κύριοι Χήτο και Καχριμάνη, θα συμφωνείτε για πολύ καιρό ακόμη με όοοολο αυτό; Επιλογή σας θα μ' πείτε είναι, οκ, ξέρω, αλλά ρωτάω και για να "ξέρω".

Θα συμφωνείτε για πολύ καιρό ακόμη με ΟΟΟΟΛΟ αυτό;
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης