Αποστολέας Θέμα: Χριστοβασιλης  (Αναγνώστηκε 1354271 φορές)

Αποσυνδεδεμένος ''Alejandro''

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.116
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #2925 στις: Τρι 29 Απρ 2014 09:47 »
Τελικά ο Χριστοβασίλης έχει Fan Club'...Ποιούς?? όποιος είδε εχθές την εκπομπή των φοβερών και τρομερών Blue Vayeros θα κατάλαβε πολλά πράγματα..

Αποσυνδεδεμένος KASABIAN

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 973
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #2926 στις: Τρι 29 Απρ 2014 10:44 »
εγώ πάντως είδα και κάποια μικρά μεν...αλλά καρφιά προς διοίκηση...ειδικά σε θέματα με τον φάκελο, τις σχέσεις με ερασιτέχνη, και με  θέματα λειτουργίας της παε σε κάποιους τομείς. Βέβαια τα καρφάκια αυτά εκτοξεύτηκαν προς υπαλλήλους και συνεργάτες της παε και οχι ευθέως προς μεγαλομέτοχο.
ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑΣ ΚΑΙ ΜΟΔΑΤΟΣ

Αποσυνδεδεμένος gilas

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 178
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #2927 στις: Τρι 29 Απρ 2014 11:28 »
εγώ πάντως είδα και κάποια μικρά μεν...αλλά καρφιά προς διοίκηση...ειδικά σε θέματα με τον φάκελο, τις σχέσεις με ερασιτέχνη, και με  θέματα λειτουργίας της παε σε κάποιους τομείς. Βέβαια τα καρφάκια αυτά εκτοξεύτηκαν προς υπαλλήλους και συνεργάτες της παε και οχι ευθέως προς μεγαλομέτοχο.

αυτή είναι η λογικη ''πληρωνει το μαναβη,αλλα κοιταει τον κρεοπωλη λακη μου'' συμφωνα με τον νικοτσιωλη..

Πού `σαι Θανάση ήθελα να σ’ αντάμωνα Η γρουσουζιά να σπάσει

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #2928 στις: Τρι 29 Απρ 2014 12:25 »
Ναι; Προς ποιούς υπαλλήλους και συνεργάτες της παε; Προς αυτούς που είναι συγγενείς και φίλοι τους ή προς άλλους, πούναι άσχετοι ερασιτέχνες, κάνουν κακό στην ομάδα, εκθέτουν τον πρόεδρο, μπλα μπλα μπλα και πρέπει να φύγουν κι αυτοί ώστε στη θέση τους νάρθουν κι άλλοι σωστοί επαγγελματίες από τους πρώτους;  ::)


Υ.Γ: Καιρό είχε να γίνει ένα update στην ενημέρωσή μας για το όραμα, την νοοτροπία και τς πρακτικές τ πρόεδρα για τς υποδομές τς ομάδας, αλλά ευτυχώς έγινε χτες απ τον Λαδιά και έτσι μάθαμε....μία από τα ίδια, μηδέν τσίου και καμμία  8)
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος Crimson Glory

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.558
  • Remember, remember, the Fifth of November...
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #2929 στις: Σαβ 03 Μάι 2014 04:22 »
Ακόμη και οι υποστηρικτές σου έμειναν από λόγια πλέον,πρόεδρα...
Δεν πάει πολύς καιρός που είχα γράψει ότι θα σε πετάξουν σαν στημένη λεμονόκουπα...
Περίμενέ το κι αυτό...δεν αργεί...

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #2930 στις: Σαβ 03 Μάι 2014 20:35 »
Δυστυχώς εδώ π λες πρόεδρα, δεν θα υπάρξει πεδίο δόξης λαμπρό για σένα..
Εχουν αποχαιρετίσει κι άλλους αγαπημένους τους προεδρούκους με τς κλωτσιές κι έτσι, δεν έχει ρεκόρ εδώ.
Σκεψου κάτι μεγάλο και εντυπωσιακό ως στόχο για το γκραντ φινάλε και την μεγάλη έξοδο, κάτι εντυπωσιακό, κάτι για γκίνες και πάνω.


Υ.Γ: Πως παν τα επιχειρήματα στήριξής του προς το παρόν, αντέχουν ή εξαντλήθηκαν κιόλας και ξεπέσαν στα.. "δεν βλέπετε τι γίνεται, ασχοληθείτε με τον σεισμό στην Χιλή και τα παιδάκια που πεινάνε στην Αφρική και αφήστε τον Χριστοβασίλη";  :P
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος dk

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.978
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #2931 στις: Κυρ 04 Μάι 2014 17:02 »
Ακόμη και οι υποστηρικτές σου έμειναν από λόγια πλέον,πρόεδρα...
Δεν πάει πολύς καιρός που είχα γράψει ότι θα σε πετάξουν σαν στημένη λεμονόκουπα...
Περίμενέ το κι αυτό...δεν αργεί...

Οι προβλέψεις του Crimson Glory σταδιακά γίνονται πραγματικότητα ... ένα ένα τα ποντίκια εγκαταλείπουν το πλοίο;
http://www.super-fm.gr/articles/arthrografies/tema_anorganosias?fb_action_ids=10201161867203559&fb_action_types=og.likes 


Αποσυνδεδεμένος Crimson Glory

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.558
  • Remember, remember, the Fifth of November...
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #2932 στις: Κυρ 04 Μάι 2014 17:37 »
Παράθεση
Πρόεδρα,
τις λεμονόκουπες τις ξέρεις?
Έτσι θα σε πετάξουν οι "φίλοι" σου...
Τί? Δε με πιστεύεις?Έχει ξαναγίνει μεγάλε,με άλλους πριν από σένα...
Για να παραφράσω δική σου πρόσφατη κουβέντα...
Αυτοί που τώρα με αποθεώνουν σε λίγο θα με βρίζουν...
Μην πεις ότι δεν ήξερες!
Έχασες τη μεγάλη ευκαιρία να σε γράψει η ιστορία...
Όσο για μένα...θα είμαι πάντα εδώ...και θα περιμένω...


Παράθεση
Στα σοβαρά όμως τώρα:
Κρίμα γιατί κάποτε,πολύ κοντά στο ποτέ,
υπήρξε σοβαρός σύνδεσμος που πρόσφερε πραγματικά!
Έτσι τουλάχιστον μου έχουν πει πολλοί που έφυγαν από εκεί...
Πλέον είναι για λύπηση...

ΧΒ,σου το ξαναγράφω:
Αυτοί που τώρα σε αποθεώνουν,
στο τέλος θα σε πετάξουν σαν λεμονόκουπα...
Το νου σου...

Παράθεση
Παγιδεύτηκες πρόεδρα...
Όχι τώρα...ούτε φέτος...ούτε καν πέρσυ...
Παγιδεύτηκες από την πρώτη στιγμή που ήρθες στην πόλη...
Ο ίδιος ο κυρ Μάνθος σε είχε προειδοποιήσει,ο κόσμος ο ίδιος γκάριζε...
μακριά από συγκεκριμένους κύκλους!!
Κανέναν δεν άκουσες πρόεδρα...και πλέον οι μέρες σου είναι μετρημένες...
Όχι,όχι,μη φοβάσαι εμάς τον όχλο...
Τους φίλους σου να φοβάσαι,πρόεδρα!!
Σου το είχα γράψει τον Ιούλιο...το θυμάσαι?
Εμένα πάντως οι λεμονόκουπες δε μου αρέσουν και δη οι...στημένες!!
Εσένα???


Ναι φίλε dk,τα είχα προβλέψει όλα από πέρισυ...
Όχι ότι χρειάζεται να είσαι μάντης αλλά η ίδια η ιστορία αυτό δείχνει...



Συνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.597
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #2933 στις: Κυρ 04 Μάι 2014 18:06 »
Ακόμη και οι υποστηρικτές σου έμειναν από λόγια πλέον,πρόεδρα...
Δεν πάει πολύς καιρός που είχα γράψει ότι θα σε πετάξουν σαν στημένη λεμονόκουπα...
Περίμενέ το κι αυτό...δεν αργεί...

Οι προβλέψεις του Crimson Glory σταδιακά γίνονται πραγματικότητα ... ένα ένα τα ποντίκια εγκαταλείπουν το πλοίο;
http://www.super-fm.gr/articles/arthrografies/tema_anorganosias?fb_action_ids=10201161867203559&fb_action_types=og.likes
Περισσότερο για προπαγάνδα φαίνεται παρά για εγκατάλειψη.
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #2934 στις: Κυρ 04 Μάι 2014 18:09 »
Οποιος θέλει πάντως να σωθεί και τη φορά αυτή πουλώντας το καράβι, ας πάρει σωσίβιο..

   
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος Crimson Glory

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.558
  • Remember, remember, the Fifth of November...
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #2935 στις: Κυρ 04 Μάι 2014 18:14 »
Το χρονικό ενός προαναγγελθέντος θανάτου λέγεται το έργο,
φίλε mpakoulieros...
Πάμε για δεύτερο σίκουελ...
Τα χειρότερα για τον ίδιο έρχονται...
Και δυστυχώς δεν του φταίει κανένας...
« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 04 Μάι 2014 18:19 από Crimson Glory »

Αποσυνδεδεμένος dk

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.978
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #2936 στις: Δευ 05 Μάι 2014 07:25 »

Περισσότερο για προπαγάνδα φαίνεται παρά για εγκατάλειψη.
μπα είναι η τακτική του να το έχουμε δίπορτο ...
διφορούμενο κείμενο όντως  όπου "δηθεν καταγγέλει" και συγχρόνως δεν λέει όλα τα πράγματα με το όνομά τους ...
Είναι το ενδιάμεσο στάδιο ανάλογα με το ...προσωπικό συμφέρον θα καθοριστούν τα επόμενα...


Αποσυνδεδεμένος ΑΠΕΙΡΟΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.435
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #2937 στις: Δευ 05 Μάι 2014 16:50 »
δεν υπαρχει καλυτερος σε αυτα τα κολπα.
τον παρακολουθώ και του το αναγνωριζω....ειναι σε αυτα ΜΑΝΟΥΛΑ.

Αρχισυμφεροντολογος......!
αν δε παρω εντολες ξεκαθαρες,καθομαι και κοιταζω τον αερα.οπου φυσηξει συμφερον παω!

 
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 05 Μάι 2014 16:54 από ΑΠΕΙΡΟΣ »
ΑΝ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ...ΣΕΙΡΑ ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ Η ΝΤΡΟΠΗ  !

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #2938 στις: Δευ 05 Μάι 2014 17:45 »
Παράθεση
quizακι: Πόσες φορές έχουμε πάει στο cas επί Χριστοβασίλη;

Α. Μία, αυτή εδώ με την ουέφα και την άδεια για ευρώπη, δεν πήγαμε άλλη, είμαι σίγουρος.

Β. Δύο μάλλον, ετούτη εδώ κι άλλη μία που δεν κατάλαβα καλά πως και γιατί λόγω μη σωστής ενημέρωσης.

Γ. Τρεις λέω θάναι, αυτές οι δυό κι άλλη μία μάλλον που ξέχασα πιά και το γιατί, γιατί δεν θα πολυείπαν και για αυτή.

Δ. Επειδή ξεχνάω εύκολα και δεν υπάρχει και σωστή ενημέρωση, που να ξέρω, μπορεί και περισσότερες από τρεις.

Να δώσουμε και τη σωστή απάντηση στο παραπάνω quizακι.
Αυτή είναι η Γ, χωρίς να αποκλείεται και η Δ, γιατί είπαμε, από ενημέρωση ... δεν.
Να και τα αποδεικτικά για τις άλλες δύο φορές που περάσαμε από CAS επί Χριστοβασίλη:

25 Νοεμβρίου 2010

Με χθεσινό δελτίο τύπου που εκδόθηκε από το γραφείο του δικηγόρου και πρώην προέδρου του ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ Αλέξη Κούγια, γίνεται γνωστό πως τόσο ο ίδιος, όσο και η ΠΑΕ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ δικαιώθηκαν από το Ανώτατο Αθλητικό Δικαστήριο Γενεύης σχετικά με το αίτημα του παλιού ποδοσφαιριστή του ΠΑΣ Ντέρεκ Ντεκάμπς, ο οποίος μετά την αποχώρηση του Κούγια από την ιδιοκτησία της ΠΑΕ διεκδικούσε μέσω της ΟΥΕΦΑ από την ΠΑΕ το ποσό των 200.000 ευρώ. Το Ανώτατο Αθλητικό Δικαστήριο δικαίωσε την ΠΑΕ και τον Αλέξη Κούγια, απορρίπτοντας το αίτημα του Ντεκάμπς.
Στον πρώτο βαθμό η ΠΑΕ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ δεν είχε παραστεί και είχαν επιδικαστεί στο Ντεκάμπς 119.000 ευρώ.
Στο ίδιο δελτίο τύπου αναφέρεται ότι ο κ. Κούγιας θα στραφεί κατά υπαλλήλου της ΠΑΕ διεκδικώντας 30.000 ευρώ για δικαστικά έξοδα και 50.000 ευρώ αποζημίωση για ηθική βλάβη, καθώς καταλογίζει υπαιτιότητα στη μη κατάθεση του συμβολαίου του ποδοσφαιριστή στην ΕΠΟ με αποτέλεσμα να μείνει ελεύθερος.

http://www.pas.gr/forum/index.php?topic=40.msg19119#msg19119

29 Ιουνίου 2013

Δεν μου έδωσαν αδειοδότηση γιατί έχει κάνει ο κ. Ντεμόλ προσφυγή και το CAS δεν έχει βγάλει ακόμα απόφαση. Έχω τη δύναμη να σκοτώσω το CAS για να βγάλει την απόφαση;
http://www.pas.gr/forum/index.php?topic=40.msg82962#msg82962

Συμπεράσματα κανείς;
http://www.pas.gr/forum/index.php?topic=40.msg84534#msg84534

Αν δεν μας έχουν αποκρύψει κάτι οι ξευτελισμένοι πολέμιοι των προεδρικών ρεκόρ σαν κι αυτόν π λέτε, ευκαιρία να κάνει ο πρόεδρος κι άλλο ρεκόρ και όχι μόνο..
Να πάει στο CAS πάλι για την αδειοδότηση καθιστώντας σωστή την απάντηση Δ και κάνοντας το 4 στα 4........ακυρώνοντας μας ντιπ για ντιπ, διπλά να χαρεί!!!
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #2939 στις: Τρι 06 Μάι 2014 16:07 »
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος thodoris

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.723
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #2940 στις: Δευ 12 Μάι 2014 14:45 »
συγνωμη τωρα......μπορει να ακουγεται χαζο.....για μενα που δεν γνωριζω προσωπα και πραγματα...........αλλα μου φαινεται λογικο........

να κλεισει ενα ραντεβου με τον περιφεριαρχη αντιπροσωπεια των 2 συνδεσμων....και να μιλησουν εφ ολης της υλης........

εκλογες εν οψη.........

κι οποιος θελει ας μην παει στο ραντεβου........εχουμε μια βδομαδα ακομα

περιμενω καποιον απ τους συνδεσμουν να απαντησουν.........εμενα παντως μου φαινεται .....κουφο.....πως δεν εχει γινει ακομα.........

τα παοκια συλαλλητηριο θα κανουν .......εμεις μια συναντηση δεν μπορουμε???να καταγραφει ρε αδερφε τι λεει κι ο καθενας...........

και επισημη ανακοινωση οτι θα ζητηθει συναντηση......ολα γνωστα στον κοσμο.....και οποιος θελει ας δηλωσει φορτο εργασιας.........
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 12 Μάι 2014 14:50 από thodoris »

Αποσυνδεδεμένος prwtevousianos1966

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 88
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #2941 στις: Τρι 13 Μάι 2014 15:06 »
πριν καμια εβδομαδα ενας σερβιτορος δικος μας ειπε στον πατερα μου που ηταν σε γνωστη ηπειρωτικη καφετερια της Αθηνας οτι ο ΧΒ εχει πουλησει την ομαδα σε ρωσους επιχειρηματιες. δεν ξερω αν ειναι αληθεια. απλα το γραφω γιατι μολις το πρωτοακουσα με διαπερασε ενα ριγος χαρας. ΜΠΟΡΕΙ να λεω και βλακειες ομως...
ΠΑΣ ΘΥΜΗΣΟΥ ΜΙΑ ΖΩΗ ΜΑΖΙ ΣΟΥ

Αποσυνδεδεμένος ΑΠΕΙΡΟΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.435
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #2942 στις: Τρι 13 Μάι 2014 16:00 »
συγνωμη τωρα......μπορει να ακουγεται χαζο.....για μενα που δεν γνωριζω προσωπα και πραγματα...........αλλα μου φαινεται λογικο........

να κλεισει ενα ραντεβου με τον περιφεριαρχη αντιπροσωπεια των 2 συνδεσμων....και να μιλησουν εφ ολης της υλης........

εκλογες εν οψη.........

κι οποιος θελει ας μην παει στο ραντεβου........εχουμε μια βδομαδα ακομα

περιμενω καποιον απ τους συνδεσμουν να απαντησουν.........εμενα παντως μου φαινεται .....κουφο.....πως δεν εχει γινει ακομα.........

τα παοκια συλαλλητηριο θα κανουν .......εμεις μια συναντηση δεν μπορουμε???να καταγραφει ρε αδερφε τι λεει κι ο καθενας...........

και επισημη ανακοινωση οτι θα ζητηθει συναντηση......ολα γνωστα στον κοσμο.....και οποιος θελει ας δηλωσει φορτο εργασιας.........


συγνωμη τωρα......μπορει να ακουγεται χαζο.....για μενα που  γνωριζω προσωπα και πραγματα...........και μου φαινεται λογικο........

να κλεισει ενα ραντεβου με τον περιφεριαρχη ο thodoris ισως και ο ayuto και οποιος αλλος πληκτρολογιας θελει....και να μιλησουν εφ ολης της υλης........αλλα οχι μεσω skype.

αντε γιατι πολυ φορεθηκε η μαλακια με την αδρανεια των συνδεσμων κτλ.......οποιος δε γουσταρει......ΔΡΑ και δε μας ζαλιζει τα παπαρια.

δε ξερετε καν τι κανουν οι συνδεσμοι ή τι μπορει να συζητανε ή τι μπορει να τους καιει ή τι μπορει να ετοιμαζουν ή τι προβλημα μπορει να αντιμετωπιζουν ή ή ή ή........
και καλα δε ξερετε......αλλα δε κανετε καν τον κοπο να περασετε ετσι απλα για να ρωτησετε και να δειτε.....αρκειστε σε ερωτησεις και υψηλη κριτικη μεσω πληκτρολογιου.

λοιπον τερμα το παραμυθι με τους συνδεσμους.

ΑΝ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ...ΣΕΙΡΑ ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ Η ΝΤΡΟΠΗ  !

Αποσυνδεδεμένος thodoris

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.723
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #2943 στις: Τρι 13 Μάι 2014 16:20 »
εκπληκτικη η απαντηση σου

αν εκανες τον κοπο να διαβασεις και στους συνδεσμους που εγραψα .....θα διαβαζες οτι αυτο που γραφω δεν ειναι μομφη......

το αν ειμαι πληκτρολογιας η εχω κανει στο παρελθον κατι δεν σου περασε απ το μυαλο......να σου περναει που και που ......

αναξια αναφορας απαντηση .......βγαζει θυμο προς συνταυρους.......δεν το συνεχιζω....προσωπικα τα δικα σου παπαρια δεν θα τα ζαλιζα με τιποτα........εχεις μεγαλα παπαρια για μας τους υπολοιπους

οι αλλοι θελουν 300 στο γηπεδο...και συ θεωρεις τους 300 αξιους να μιλανε......ευγε αγωνιστη......να θυμασαι ομως πως στον ΠΑΣ  εισαι αγωνιστης για τον ΠΑΣ  και οχι για την παρτη σου

Αποσυνδεδεμένος ΑΠΕΙΡΟΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.435
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #2944 στις: Τρι 13 Μάι 2014 16:32 »
1.κανε εσυ τον κοπο να δεις αν εγραψα κι εκει που λες.
2.δε χρειαζεται να θεωρησω οτι πεταξες μομφη για να απαντησω οσα απαντησα.
3.δε με νοιαζει και δε με απασχολει τι εχεις κανει.....το θεμα ειναι πως τωρα ΔΕ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ
4.και βεβαια βγαζει θυμο και βεβαια μου ζαλισες τα παπαρια....και οχι μονο τα δικα μου.
5.καλη συνεχεια στον διαδικτυακο σου αγωνα


και επειδη δε θελω να επανερθω (δεν ηθελα καν να γραψω κατι) ...απαντησε μου το εξης:

γιατι αυτη σου τη προταση δεν ηρθες να τη κανεις σε κανεναν απο τους δυο συνδεσμους και να μας πεις κιολας αν μπορεις εσυ να βοηθησεις??
δε σ περασε καν απο το μυαλο οτι μπορει να μη τη διαβασει καποιος ''αρμοδιος''?
εισαι σιγουρος οτι ολοι δινουνε την ιδια σοβαροτητα την οποια δινεις εσυ σε οσα μπορει να γραφοντε σε ενα οπαδικο φορουμ?

ΑΝ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ...ΣΕΙΡΑ ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ Η ΝΤΡΟΠΗ  !

Αποσυνδεδεμένος thodoris

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.723
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #2945 στις: Τρι 13 Μάι 2014 22:44 »
Παράθεση
γιατι αυτη σου τη προταση δεν ηρθες να τη κανεις σε κανεναν απο τους δυο συνδεσμους και να μας πεις κιολας αν μπορεις εσυ να βοηθησεις??
δε σ περασε καν απο το μυαλο οτι μπορει να μη τη διαβασει καποιος ''αρμοδιος''?
εισαι σιγουρος οτι ολοι δινουνε την ιδια σοβαροτητα την οποια δινεις εσυ σε οσα μπορει να γραφοντε σε ενα οπαδικο φορουμ?

εσυ φιλε μου εισαι τοσο σιγουρος πως καποιος απο αμελεια η καναπεδια δεν ηρθε σε καποιο συνδεσμο??
απ το μυαλο σου δεν περναν αλλοι λογοι???.......υγειας??...οικογενειακοι???.....να λειπει απ την πολη???

πως γινεσαι ετσι ισοπεδωμα χωρις να ξερεις για καποιον ποιοι λογοι συντρεχουν.........
τες πα ....δεν εχω σκοπο να συνεχισω κατι.....εγραψα κατι.....με μερικους και μεσω πμ μιλησα μια χαρα.........κραταω αυτα........

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #2946 στις: Τετ 14 Μάι 2014 14:29 »
Ο Καρέλης, ο ΠΑΣ και ο Χριστόπουλος

Έδωσε μια συνέντευξη στα Γιάννενα το βράδυ της Τρίτης ο Γιάννης Χριστόπουλος. Και αποκάλυψε μια ιστορία που θα άλλαζε την καριέρα ενός παιδιού. Τρεις φορές είχε πάει στα γραφεία της ΠΑΕ ΠΑΣ το καλοκαίρι του 2012 τον Νίκο Καρέλη. Ο Χριστοβασίλης όμως δίστασε να τα δώσει τα λεφτά. Τα λίγα λεφτά που χρειάζονταν για να γίνει η δουλειά.
Ο μικρός έφυγε για τη Ρωσία (Άμκαρ) επέστρεψε φέτος στην Ελλάδα για τον Παναθηναϊκό και βγάζει ματάκια. Πάνω από 40 ματς έχει ο 22άχρονος επιθετικός με τους «πράσινους» και την Εθνική ομάδα φέτος. Και έχει και 13 γκολ. Από τα κορυφαία περιουσιακά στοιχεία του Παναθηναϊκού έγινε. Και πραγματικά αν κάποια στιγμή το θυμηθεί καλό είναι να στείλει στον Χριστοβασίλη ένα κουτί… σοκολατάκια. Για το καλό που του έκανε να μην τον πάρει στον ΠΑΣ.

http://fbisports.gr/2014/05/14/o-karelis-o-pas-ke-o-christopoulos/
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Συνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.597
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #2947 στις: Τετ 14 Μάι 2014 14:49 »



  Λοιπόν παιδιά για να χαλαρώσω λίγο το κλίμα εμφυλίου που έχει αναπτυχθεί. Καταρχήν όταν υπάρχει απογοήτευση υπάρχει θυμός από όλους. Μας έχει εγκλωβίσει το χοντροαπολίθωμα και δεν μπορούμε να βρούμε μια λύση φυγής προς τα εμπρός. Από τη μια έχει δίκιο ο Άπειρος όταν λέει ότι δεν γίνεται τίποτα στην πραγματική ζωή ενώ στο pas.gr ρίχνουμε κυβέρνηση, από την άλλη Άπειρε δεν γίνεται να γίνει κάτι σοβαρό αν δεν δημιουργηθεί ένα συντονιστικό των δύο συνδέσμων που θα πάρει ξεκάθαρες θέσεις και αποφάσεις. Έχει γίνει αυτό; Από όσο γνωρίζω δεν έχει γίνει.

Το σημαντικότερο είναι οι ξεκάθαρες αποφάσεις. Υπάρχει τρόπος να παρθούν. Όταν παρθούν δεν θα πρέπει να κάνει κανείς πίσω γιατί κάνουν πόλεμο σε αυτόν και το σύνδεσμό του π.χ.. Με λίγα λόγια δεν πρέπει να υπάρξουν μεσοβέζικες λύσεις και συμβιβαστικές. Και κυρίως οι πολύ ενεργοί συνδεσμίτες δεν θα πρέπει, από έναν καλώς νοούμενο εγωισμό επειδή έχουν κάνει μεγάλες προσπάθειες για τον Π.Α.Σ. και το σύνδεσμό, να έχουν αλαζονικές συμπεριφορές ή πολύ χειρότερο να προσπαθήσουν να χειραγωγήσουν τα πράγματα.
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #2948 στις: Τετ 14 Μάι 2014 18:43 »
Α ΣΙΟΥΚ


ΦΕΓΑ ΡΕ
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος Siatrovouni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.992
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #2949 στις: Πεμ 15 Μάι 2014 01:05 »
Παράθεση
Έχει γίνει αυτό; Από όσο γνωρίζω δεν έχει γίνει.

εισαι λαθος.
Stile di vita