Αποστολέας Θέμα: Χριστοβασιλης  (Αναγνώστηκε 1354240 φορές)

Αποσυνδεδεμένος drakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 908
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #3700 στις: Σαβ 09 Μάι 2015 19:14 »
Οἱ ὁμάδες εἶναι, ὃσω κι ἂν δὲ μᾶς ἀρέσει  ἑταιρεῖες. Ὁ Χριστοβασίλης εἶναι θεμιτό νὰ βγάζει χρήματα, ἀλλὰ θὰ ἒπρεπε νὰ εἶναι ἐντάξει στὶς ὑποχρεώσεις του (ἀδειοδότηση κτλ.). Τώρα ἒχουμε μπλέξει καὶ νὰ δοῦμε ποὺ θὰ καταλήξουμε. Τὸ πρόβλημα εἶναι ὃτι δὲν ὑπάρχει ἰσονομία, ἐὰν ὀρθῶς δὲν πήραμε ἐμεῖς ἂδεια, ἐγὼ ἒχω ἀμφιβολίες ὃτι οἱ ἂλλοι πῆραν νόμιμα. Γενικῶς καὶ λόγω στοιχήματος ὑπάρχει μία καχυποψία γιὰ τὰ πάντα (δικαιολογημένη 100%). Πάντως εἶναι λυπηρὸ λόγω ΧΒ νὰ βγάζουν γλῶσσα οἱ ἀλλόθρησκοι, ποὺ ἐπιχαίρουν γιὰ κάθε μας ἀναποδιὰ.

Συνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.597
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #3701 στις: Σαβ 09 Μάι 2015 19:19 »
Οἱ ὁμάδες εἶναι, ὃσω κι ἂν δὲ μᾶς ἀρέσει  ἑταιρεῖες. Ὁ Χριστοβασίλης εἶναι θεμιτό νὰ βγάζει χρήματα, ἀλλὰ θὰ ἒπρεπε νὰ εἶναι ἐντάξει στὶς ὑποχρεώσεις του (ἀδειοδότηση κτλ.). Τώρα ἒχουμε μπλέξει καὶ νὰ δοῦμε ποὺ θὰ καταλήξουμε. Τὸ πρόβλημα εἶναι ὃτι δὲν ὑπάρχει ἰσονομία, ἐὰν ὀρθῶς δὲν πήραμε ἐμεῖς ἂδεια, ἐγὼ ἒχω ἀμφιβολίες ὃτι οἱ ἂλλοι πῆραν νόμιμα. Γενικῶς καὶ λόγω στοιχήματος ὑπάρχει μία καχυποψία γιὰ τὰ πάντα (δικαιολογημένη 100%). Πάντως εἶναι λυπηρὸ λόγω ΧΒ νὰ βγάζουν γλῶσσα οἱ ἀλλόθρησκοι, ποὺ ἐπιχαίρουν γιὰ κάθε μας ἀναποδιὰ.

  Που σαι ρε μεγάλε; Ευτυχώς που εμφανίστηκες έστω και μετά από δύο εβδομάδες. Πάντοτε το σχόλιο σου είναι αιχμηρότατο εναντίον του Κίτσου όσο και οι περισπωμένες σου...
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος Crimson Glory

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.558
  • Remember, remember, the Fifth of November...
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #3702 στις: Σαβ 09 Μάι 2015 19:20 »
Εντάξει στα Γιάννενα όλοι είναι με τον ΠΑΣ και εγώ ζω στο Τατζικιστάν......

Κάποτε τους ποθποκίτες τους έψαχνες με τα κιάλια...
ή στην Παμβώτιδα... 8)

Κάποτε ο ΠΑΣ εξαφανίστηκε από τον ποδοσφαιρικό χάρτη
και οι πιτσιρικάδες έγιναν γαυροβάζελοι...
Ο ΧΒ ΕΓΚΛΗΜΑΤΕΙ με τις μη αδειοδοτήσεις,χάνονται νέες γενιές ΠΑΣολέδων!!
ΞΥΠΝΑ ΠΡΟΕΔΡΑ!!
Δε σε νοιάζει και καθόλου,α?
Και 10 να μείνουν εγώ δεν φεύγω,α?
« Τελευταία τροποποίηση: Σαβ 09 Μάι 2015 19:27 από Crimson Glory »

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #3703 στις: Σαβ 09 Μάι 2015 19:28 »
Παράθεση
Ειναι φανερο πως ο Dreven που κραζει τωρα τον προεδρο πρεπει να κρυφοβαζελακος και το κανει επιτηδες ωστε να φερει γκρινια στον ΠΑΣ Γιαννινα και να παρει το αυριανο παιχνιδι χαλαρα ο Βαζελος:P :P :P

Α ρε λεσχη ποσα χρονια μπροστα εισαι
Αν ήμουν γαυροβάζελος ayuto1966 η χαρά μου θα ήταν να μείνει 100 χρόνια ο Κίτσιος στον ΠΑΣ. Θα προσπαθούσα να πείσω κι εσένα. Ακίνδυνος συμβιβασμένος είναι, θα μου εκπαίδευε και παίχτες να αγοράσω, άμα ήταν φιλοαρματικός μου ακόμα καλύτερα, ποτέ βλέψεις για παραπάνω να μένω χρονιά παρά χρονιά στην απέξω, να μου στερεί αίγλη κι έσοδα, να μου φέρνει γκρίνια, θα έρχονταν και οι γαυροβάζελοι πάντα εδώ, Α, να τους βλέπω πάντα κι εγώ, κράτα τον θα σούλεγα. Τι, θα με πόναγε το τίμημα να μου κόψεις κάνα Χ ή να φάω και δύο-τρία μιά χρονιά; Αυτά ήταν για τα παόκια κάθε χρόνο, ελπίζω να άλλαξαν μυαλλά αν θεν να παν κι αυτά μπροστά, μ αυτά ζούσαν, παραπέρα γιοκ κι η ιστορία τους αναφέρει στα ψιλά. Κάντο κι εσύ, σιγά. Ωρέ αγώνα θα έκανα να σε πείσω.(και μια χαρά τα δούλεψα τα χουριατάκια θαλεγα μέσα μ)  ::)

Υ.Γ: Κι έτσι μάλιστα διαλυμένο και περαβρεχατζήδικο από κόσμο γήπεδο αλλά κι έξω, να μην ακούω και κράξιμο να απολαμβάνω και τα αστέρια της "ομαδάρας" γήπεδο-καφέ.. Θα σε βοηθούσα εγώ να το διαλύσεις και χειρότερα και να συντηρείς τη διάλυση. Οσο πιο μικρός κι αδύναμος τόσο πιο καλά. Στην Α βέβαια, για τα άλλα... Ωρέ πάρτυ θα έκανα, κράτα τον κι όσοι δεν γουστάρουν θέλουν το κακό σου θα έλεγα.
« Τελευταία τροποποίηση: Σαβ 09 Μάι 2015 19:48 από dreven »
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος drakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 908
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #3704 στις: Σαβ 09 Μάι 2015 19:31 »
Θὰ σοῦ ἀπαντήσω : "Κάποτε κάποιος μᾶς προέτρεψε νὰ μήν κατηγοροῦμε τὸν Χριστόφια, ὃταν ἦταν πρόεδρος τῆς Κύπρου. Στὴν ἀπορία μας, λόγω τῆς κομμουνιστικῆς του ἰδεολογίας, μᾶς ἀπάντησε: ὁ Ἑλληνισμὸς απέναντι στὴν Τουρκία κατεβαίνει στὸ ρίγκ μὲ τὸν Χριστόφια, ἒμεῖς ὡς ἐθνικιστὲς ἒχουμε χρέος νὰ τὸν ὑποστηρίζουμε καὶ ὂχι νὰ τὸν βαρᾶμε."
Ὃποιος πιστεύει ὃτι ἡ τακτικὴ τῶν περισσοτέρων ἀπὸ ἐσᾶς κάνει καλὸ στὸν ΠΑΣ, νομίζω ὃτι κάνει λάθος.
 Ἐγὼ ἢμουν ,εἶμαι και θὰ εἶμαι ΠΑΣ, ἀνεξαρτήτως θέσης, κατηγορίας καὶ προέδρου. :mono: :mono: :mono:


Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #3705 στις: Σαβ 09 Μάι 2015 19:35 »
Θὰ σοῦ ἀπαντήσω : "Κάποτε κάποιος μᾶς προέτρεψε νὰ μήν κατηγοροῦμε τὸν Χριστόφια, ὃταν ἦταν πρόεδρος τῆς Κύπρου. Στὴν ἀπορία μας, λόγω τῆς κομμουνιστικῆς του ἰδεολογίας, μᾶς ἀπάντησε: ὁ Ἑλληνισμὸς απέναντι στὴν Τουρκία κατεβαίνει στὸ ρίγκ μὲ τὸν Χριστόφια, ἒμεῖς ὡς ἐθνικιστὲς ἒχουμε χρέος νὰ τὸν ὑποστηρίζουμε καὶ ὂχι νὰ τὸν βαρᾶμε."
Ὃποιος πιστεύει ὃτι ἡ τακτικὴ τῶν περισσοτέρων ἀπὸ ἐσᾶς κάνει καλὸ στὸν ΠΑΣ, νομίζω ὃτι κάνει λάθος.
 Ἐγὼ ἢμουν ,εἶμαι και θὰ εἶμαι ΠΑΣ, ἀνεξαρτήτως θέσης, κατηγορίας καὶ προέδρου. :mono: :mono: :mono:


Και εγω σημερα εφαγα μια καρμποναρα μουρλια,αλλο να στο λεω και αλλο να την δοκιμασεις......

ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.037
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #3706 στις: Σαβ 09 Μάι 2015 19:36 »
Φροντίζουν κάποιοι να γεμίσει η πόλη πολλά χρώματα.Το ζωσιμάδες άδειασε αλλά δεν τους νοιάζει.Αρκεί να δικαιολογήσουν τον προεδρούλη τους.Κάνουν και εκπομπές επιπέδου Τσουκαλά.Καλά παίζει ο Τσουκαλάς να κάνει κατά λάθος κριτική στον πρόεδρο του.Αυτοί ποτέ.Καλά για τηλέφωνα και μηνύματα ούτε λόγος.Που να πάμε σε αντιπαράθεση...
Στο γήπεδο γιατί να ακουστούν άλλες φωνές;Θα ξεπατώνουμε την Κρήτη (βλέπε μάτς με βάζελο και τσιφτετέλη).Την ξεπατώσαμε την Σπιναλόγκα ρε.
Εξοντώνουμε κάθε αντίθετη φωνή.Είναι βαζελόγαυροι.Μετά λέμε ότι δεν είπαμε αυτό.Ότι τώρα ανακαλύψατε ότι υπάρχουν βαζελόγαυροι στα Γιάννενα και άλλες τέτοιες δικαιολογίες.Αν χρειαστεί θα θυμηθούμε το γιαννενάρες,μοδάτοι,γκρινιάριδες.Ότι χρειαστεί για να εξοντώσουμε κάθε αντίθετη φωνή.

Τόσες επαναλήψεις ούτε το Κωνσταντίνου και Ελένης.Έχουμε μάθει από έξω την πλοκή και τις ατάκες.

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.790
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #3707 στις: Σαβ 09 Μάι 2015 19:37 »
Εντάξει στα Γιάννενα όλοι είναι με τον ΠΑΣ και εγώ ζω στο Τατζικιστάν......

Αναγραμματισμός! Στο Τζατζικιστάν ζούμε!
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #3708 στις: Σαβ 09 Μάι 2015 19:46 »
Είναι φανερό λοιπόν ποιοί με τη δράση τους κάνουν μεγάλη ζημιά στον ΠΑΣ και λειτουργούν αντίθετα στα συμφέροντά του.
Οι ωφελιμητζίδες σφουγγοκιτσιοκωλάριοι, οι γαυροβάζελοι, οι αχάμπαροι, οι παρτάκηδες, οι σκιαγμένοι και οι ανισόρροποι.


ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΙ ΕΧΘΡΟΙ ΤΟΥ
« Τελευταία τροποποίηση: Σαβ 09 Μάι 2015 19:50 από dreven »
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #3709 στις: Σαβ 09 Μάι 2015 19:56 »
ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΟΠΑΔΟΙ ΘΑ  ΜΠΟΥΝ ΣΤΟ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΜΑΣ ΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΑΣ....

Δεν ανυσυχω


Ολα εδω πληρωνονται και θα πληρωθουν

Τελειωνουν φετος τα ψωμια τους  αυτωνων και του εργοδοτη τους


''Αριστεροι της δεξιας τσεπης και της δικτακτορικης νοοτροπιας''




« Τελευταία τροποποίηση: Σαβ 09 Μάι 2015 20:00 από ayuto1966 »
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος Crimson Glory

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.558
  • Remember, remember, the Fifth of November...
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #3710 στις: Σαβ 09 Μάι 2015 20:01 »
Παράθεση
Αλίμονο σας, γραμματείς και Φαρισαίοι υποκριτές, που μοιάζετε με τάφους ασπρισμένους, που απέξω φαίνονται ωραίοι, και μέσα είναι γεμάτοι κόκαλα πεθαμένων και κάθε ακαρθασία. Έτσι κι εσείς, απέξω φαίνεστε άγιοι στα μάτια των ανθρώπων, και μέσα είστε γεμάτοι από υποκρισία και ανομία.

Έτσι μου ήρθε.
Σας θυμίζει τίποτε?
Τον ΠΑΣ???
ΈΕΕΕΕΕΛΑ...

Αποσυνδεδεμένος alcoholic

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 126
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #3711 στις: Σαβ 09 Μάι 2015 20:03 »

[/quote]

Κάποτε τους ποθποκίτες τους έψαχνες με τα κιάλια...
ή στην Παμβώτιδα... 8)

Κάποτε ο ΠΑΣ εξαφανίστηκε από τον ποδοσφαιρικό χάρτη
και οι πιτσιρικάδες έγιναν γαυροβάζελοι...
Ο ΧΒ ΕΓΚΛΗΜΑΤΕΙ με τις μη αδειοδοτήσεις,χάνονται νέες γενιές ΠΑΣολέδων!!
ΞΥΠΝΑ ΠΡΟΕΔΡΑ!!
Δε σε νοιάζει και καθόλου,α?
Και 10 να μείνουν εγώ δεν φεύγω,α?
[/quote]

Φίλε Crimson αν ο ΠΑΣ είχε οπαδούς μόνο από χαρές θα ήταν όλοι 50+.

Οπαδός του ΠΑΣ όταν έχεις μεγαλώσει λίγο και καταλαβαίνεις τι σου γίνεται γίνεσαι γιατί γουστάρεις να είσαι διαφορετικός, γιατί νοσταλγείς την πατρίδα αν μένεις μακριά ή αγαπάς την πόλη σου αν απλά μένεις στα Γιάννενα, γιατί σου αρέσουν οι ανεπανάληπτες εκδρομές με άλλους 2 ή 5 ή με 5.000.

Όταν είσαι πιτσιρικάς σίγουρα παίζουν ρόλο τα ερεθίσματα που θα σου δώσει ο πατέρας σου, αλλά και ο παίκτης - είδωλο με τον οποίο θα ταυτιστείς και όχι οι πορείες ή οι τίτλοι. Τώρα πως εγώ είχα σαν είδωλο τον Φώταρο Ματζούκη είναι μια ανωμαλία που στα 37 δεν μπορώ να την εξηγήσω.

Αποσυνδεδεμένος PAS Giannis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.398
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #3712 στις: Σαβ 09 Μάι 2015 20:04 »
είστε όλοι διαμαρτυρόμενοι (αλλόθρησκοι)-armani (μοδάτοι)....... %-|
"Είναι θυρεός φέρον εντός αυτού όψιν αρχαίου Ηπειρωτικού νομίσματος και συμβόλου ενώσεως και αλληλεγγύης των απανταχού Ηπειρωτών, με απεικόνισιν του ταύρου και τας λέξεις "ΑΠΕΙ ΡΩΤΑΝ". Επικεφαλής της απεικονίσεως είναι η φράσις "ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ" περιβάλλεται δε το σύνολον υπό φύλλων Ηπειρωτικής δρυός"

Αποσυνδεδεμένος Crimson Glory

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.558
  • Remember, remember, the Fifth of November...
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #3713 στις: Σαβ 09 Μάι 2015 20:27 »
Παράθεση
Οπαδός του ΠΑΣ όταν έχεις μεγαλώσει λίγο και καταλαβαίνεις τι σου γίνεται γίνεσαι γιατί γουστάρεις να είσαι διαφορετικός, γιατί νοσταλγείς την πατρίδα αν μένεις μακριά ή αγαπάς την πόλη σου αν απλά μένεις στα Γιάννενα, γιατί σου αρέσουν οι ανεπανάληπτες εκδρομές με άλλους 2 ή 5 ή με 5.000.

Όταν είσαι πιτσιρικάς σίγουρα παίζουν ρόλο τα ερεθίσματα που θα σου δώσει ο πατέρας σου, αλλά και ο παίκτης - είδωλο με τον οποίο θα ταυτιστείς και όχι οι πορείες ή οι τίτλοι. Τώρα πως εγώ είχα σαν είδωλο τον Φώταρο Ματζούκη είναι μια ανωμαλία που στα 37 δεν μπορώ να την εξηγήσω.

Να υποθέσω δηλαδή τότε ότι εγώ και άλλοι που παραμείναμε ΠΑΣ στα πέτρινα χρόνια τα είχαμε όλα αυτά.Σωστά?
Άρα,φίλε μου,ποιοί είναι τότε οι μοδάτοι?
Είμαστε εμείς που φωνάζουμε ή κάποιοι άλλοι?
Ποιοί είναι τελικά οι γαυροβάζελοι?

Ο Φώταρος...
Μεγάλη μου αδυναμία το άμπαλο κασάρι!
Αλλά με μερικές...ευαισθησίες το '84...
Τί θυμήθηκες τώρα...

Εγώ,πάντως,έγινα ΠΑΣ την πρώτη φορά που βρέθηκα στο ΝΑΟ!
1978 το σωτήριον έτος.
6 χρονών.
« Τελευταία τροποποίηση: Σαβ 09 Μάι 2015 20:33 από Crimson Glory »

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #3714 στις: Σαβ 09 Μάι 2015 20:27 »
ΠΑΣ γιναμε γιναμε για την διαφορετικοτητα μας απο τους οπαδους του ΠΟΚΠΟΘ...

Τωρα θα μου πεις πως αναλυεις την λεξη διαφορετικοτητα θα σου πω


Οταν παιζαμε μπαραζ στην Ροδο ο κοσμος ηταν εκει να συμπαρσταθει παροτι ξεραμε πως παμε σαν προβατα επι σφαγης,τελικα πεσαμε...Στον γυρισμο της αποστολης στα Γιαννινα εγινε το αδιαχωρητο  στην πλατεια....Για εμενα αυτο ειναι ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΑΥΤΗΣ

Οταν η ομαδα βρισκονταν στην  Β εθνικη το 2004,ειμασταν εκει ολοι οι οπαδοι για να χειροκροτησουμε τα πιτσιρικια που παιζανε τοτε στον ΠΑΣ Γιαννινα  χωρις να παιρνουν πενηνταρακι.......Για εμενα αυτο ειναι ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΑΥΤΗΣ

Οταν ξαναπαιξαμε μπαραζ την ιδια χρονια στον Πυργο με τον Ηλυσιακο,3.5 χιλιαδες Πασολεδες πηγανε στο Πυργο και παροτι χασαμε ριξαμε το πιο ζεστο χειροκροτημα στην ομαδα αυτη με δακρυα στα ματια............Για εμενα αυτο ειναι ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΑΥΤΗΣ

Οταν πεσαμε Γ κατηγορια και παιζαμε τοτε  με Ηλτεξ Λυκους και Πανδραμαικους και εβλεπες 4.000 κοσμο στο γηπεδο ενοιωθες πως εισαι κατι διαφορετικο και εσφυζες απο καμαρι και περφανεια για το οτι εγινες ΠΑΣ Γιαννινα.........Για εμενα αυτο ειναι ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΑΥΤΗΣ


Τωρα εσυ αν εκλαμβανεις την διαφορετικοτητα το να μεινεις Α εθνικη με καθε τιμημα,να πηγαινουν 1000 οπαδοι στο γηπεδο και να εγκαταλειπεται το γηπεδο εξαιτιας του προεδρου και να αυτοκοροιδευεσαι πως ειναι ολοι γαυροβαζελοι,να σε κοροιδευει 43455 φορες στα μουτρα σου ο προεδρος  και εσυ να μην δινεις σημασια σαν αλλος οπαδος της Ξανθης και του Πανιωνιου, τοτε ναι ισως για εσενα αυτο το πραγμα ισως σημαινει να εισαι διαφορετικος απο εναν ΠΟΚΙΤΗ

Εγω οπως και πολλοι αλλοι  μεγαλωσαμε με την περηφανια του ΠΑΣ Γιαννινα και  κοσμου του, που δεν προσκυνησε ποτε κανενα πουστη προεδρο του,αλλα ουτε να ζηταμε χαρες και ελεημοσυνες απο καμια γαμημενη ΕΠΟ και απο καμια σουπερλιγκ......


Εσεις το μονο που κανετε τα τελευταια 4 χρονια ειναι να κραζετε την Αθηνα,την ΕΠΟ,την Κρητη και οτιδηποτε αλλο αρκει αυτος που να μην θιγεται να ειναι ο Χρηστοβασιλης....Γιναμε ρεζιλι στο Πανελληνιο λεγοντας οπαδοι  αλλων ομαδων'' ρε εσεις γιατι δεν κυνηγατε τον ΧΒ ο ανθρωπος ειναι μαφια'',και εσας το μονο που σας ενδιαφερει ειναι να μην χαλασετε τα κουμαντα  της κερκιδας με τις αγαστες σχεσεις σας με τον πρεοδρο
« Τελευταία τροποποίηση: Σαβ 09 Μάι 2015 20:48 από ayuto1966 »
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Συνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.597
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #3715 στις: Σαβ 09 Μάι 2015 20:46 »
Θὰ σοῦ ἀπαντήσω : "Κάποτε κάποιος μᾶς προέτρεψε νὰ μήν κατηγοροῦμε τὸν Χριστόφια, ὃταν ἦταν πρόεδρος τῆς Κύπρου. Στὴν ἀπορία μας, λόγω τῆς κομμουνιστικῆς του ἰδεολογίας, μᾶς ἀπάντησε: ὁ Ἑλληνισμὸς απέναντι στὴν Τουρκία κατεβαίνει στὸ ρίγκ μὲ τὸν Χριστόφια, ἒμεῖς ὡς ἐθνικιστὲς ἒχουμε χρέος νὰ τὸν ὑποστηρίζουμε καὶ ὂχι νὰ τὸν βαρᾶμε."
Ὃποιος πιστεύει ὃτι ἡ τακτικὴ τῶν περισσοτέρων ἀπὸ ἐσᾶς κάνει καλὸ στὸν ΠΑΣ, νομίζω ὃτι κάνει λάθος.
 Ἐγὼ ἢμουν ,εἶμαι και θὰ εἶμαι ΠΑΣ, ἀνεξαρτήτως θέσης, κατηγορίας καὶ προέδρου. :mono: :mono: :mono:

  Μόνο που ως γνωστόν, οι Έλληνες εθνικιστές είναι οι μεγαλύτεροι προδότες της Ελλάδος. Μέτρα προδοσίες:

 1. 1915 Ο Μεταξάς παραδίδει αμαχητί την ανατολική Μακεδονία και Θράκη στους συμμάχους του Αντιβενιζελικού μπλοκ, Γερμανούς και τους συμμάχους τους Βούλγαρους.

 2. Ο Στρατηγός και επιτελάρχης του Μεταξά Στρατηγός Τσακαλώτος προδίδει, παρά τη ρητή εντολή από τας Αθήνας να πολέμήσουν μέχρις εσχάτων, τη νικηφόρα Στρατιά της Δυτικής Μακεδονίας και την VIII Μεραρχία που κατατρόπωσε τους Ιταλούς φασίστες σε Ήπειρο και Αλβανία. Αποτέλεσμα; Να αποκλειστεί η Στρατιά Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης και να υποχωρήσει.

 3. Οι Συνεργάτες των Ναζι και οι κατοχικές κυβερνήσεις, όλοι γνήσια τέκνα της εθνικιστικής δεξιάς και του Μεταξικού καθεστώτος δίδουν την ανατολικής Μακεδονία στους Βούλγαρους φασίστες. Πογκρομ εναντίον του ΕΛΑΣ και Ελλήνων πατριωτών από τους Βούλγαρους φασίστες.

 4. Άμεση συνεργασία της ελληνικής εθνικιστικής δεξιάς και λοιπών φασιστικών αποβρασμάτων με την κατοχική Κυβέρνηση και τους Ναζί Γεμραναράδες. Τα Τάγματα Ασφαλείας διακρίνονται σε δολοφονίες και βασανιστήρια. Και ποιος ήταν λοχαγός σε Τ.Α. στην Πελοπόννησο; Ο μετέπειτα πράκτορας της CIA Παπαδόπουλος.

 5. Η χουντική κυβέρνηση των Αθήνων παραδίδει αμαχητί και χωρίς να ρίξει βόλι 200.000 Ελληνοκύπριους στις ορέξεις του τουρκικού φασισμού με αποτέλεσμα: χιλιάδες άμαχους νεκρούς και την τραγωδία της Κύπρου.

  Τόσο πατριώτες είστε οι εθνικιστές και οι φασίστες.

  Άλλο τόσο Π.Α.Σ. είσαι και εσύ που κάνεις ότι δεν βλέπεις και μας καλείς να το βουλώσουμε. Όπως καλούσαν να σωπάσουν και κάποιοι Τουρκοκοτζαμπάσηδες τους Επαναστάτες του 21...

« Τελευταία τροποποίηση: Σαβ 09 Μάι 2015 20:51 από Mpakoulieros »
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #3716 στις: Σαβ 09 Μάι 2015 20:57 »
(...)
 Ο νοών α(γ)νοήτω...
                                      χωρίς    (ει) New μην με παρεξηγήσεις κιόλας...

Δεν σε παραιξυγό... και δεν ανακατέβομε.

Κυνηγώ... λαγό.
Ψαρεύω... γαύρο.
 
 :mono:   
« Τελευταία τροποποίηση: Σαβ 09 Μάι 2015 21:01 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Συνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.597
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #3717 στις: Σαβ 09 Μάι 2015 20:59 »
(...)
 Ο νοών α(γ)νοήτω...
                                      χωρίς    (ει) New μην με παρεξηγήσεις κιόλας...

Δεν σε παραιξυγό... και δεν ανακατέβομε.

 :mono: :pashat:

 Άμα θες να φύγουν τα μαύρα σκοτ Αδεια πρέπει να αναμιχθείς...
 Τραγούδα και εσύ λίγο να φύγει το σκοτάδι!
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος Crimson Glory

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.558
  • Remember, remember, the Fifth of November...
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #3718 στις: Σαβ 09 Μάι 2015 20:59 »
 :P :P

Ε,το γέλιο για τα ορθογραφικά του New.

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #3719 στις: Σαβ 09 Μάι 2015 21:06 »
(...)
 Άμα θες να φύγουν τα μαύρα σκοτ Αδεια πρέπει να αναμιχθείς...
 Τραγούδα και εσύ λίγο να φύγει το σκοτάδι!

Δεν βρίσκω το κατάλληλο μίξερ...
Αν τραγουδήσουμε όλοι ποιος θα γράφει?

Δεν νομίζω ότι είμαι ουδέτερος ή μετριοπαθής... ούτε σιωπώ στα σκοτΆδεια.
Είμαι φύσει μπροστάρης...
 
 :mono: :pashat:
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος Crimson Glory

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.558
  • Remember, remember, the Fifth of November...
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #3720 στις: Σαβ 09 Μάι 2015 21:34 »
Παράθεση
Σκέφτομαι τον Γαρουφαλιά... άντε να γίνεις καλά λεβέντη μου!  :)
Θρεφτάρι μου... :(    

Σε αυτό που έγραψε ο New λίγοι έδωσαν σημασία...
"Σφαγείο"...

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.813
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #3721 στις: Κυρ 10 Μάι 2015 01:29 »
Λέγανε καλό παιδί να γίνω
δικαίωμα κανένα να μην δίνω
κι αν μ'ενοχλούνε διάφορα
να τα περνώ αδιάφορα
σε όλα τα παράλογα
τα μάτια μου να κλείνω

Κι αν μ'ενοχλούνε διάφορα
να τα περνώ αδιάφορα
σε όλα τα παράλογα
τα μάτια μου να κλείνω

Μα εγώ ζητάω απ'την ζωή
το κάτι παραπάνω
και δεν υποχωρώ
ας με περνάνε για τρελό
συμβιβασμούς δε κάνω

Μα εγώ ζητάω απ'την ζωή
το κάτι παραπάνω
και δεν υποχωρώ
σ'ότι πιστεύω κι αγαπώ
στοιχηματίζω πάνω

Μου λέγανε ν'αλλάξω το κομμάτι
αν θέλω στη ζωή να κάνω κάτι
κι αν βλέπω γύρω κρίμματα
να κάνω πίσω βήματα
τους θύτες και τα θύματα
να δω με ίδιο μάτι

Κι αν βλέπω γύρω κρίμματα
να κάνω πίσω βήματα
τους θύτες και τα θύματα
να δω με ίδιο μάτι

Μα εγώ ζητάω απ'την ζωή
το κάτι παραπάνω
και δεν υποχωρώ
ας με περνάνε για τρελό
συμβιβασμούς δε κάνω

Μα εγώ ζητάω απ'την ζωή
το κάτι παραπάνω
και δεν υποχωρώ
σ'ότι πιστεύω κι αγαπώ
στοιχηματίζω πάνω

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #3722 στις: Κυρ 10 Μάι 2015 02:16 »
Παει τον χασαμε τον pagourenko

Eνας ενας να παιρνει σειρα για δρομοκαιτειο :P
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #3723 στις: Κυρ 10 Μάι 2015 22:20 »
Ρε παγουρένκο τι είναι αυτά τα ψαγμένα;;; Απογοήτευσες το προεδρόφιλο κοινό σου...
Μπαίνουν εδώ τα παιδιά να δουν κάνα ποιοτικό δικό τους κι εσύ τους βάζεις αυτά;;; Ντροπή..
Να, πάρε βάλε κάνα κιουτσέκι για σήμερα, να μπουν και να ευφρανθούν ματάκια αυτάκια και ψυχούλες
Να, αυτό, πούναι για ήρεμα νεύρα, για παιχνιδιάρικα νεύρα, πάρτο και βάλτο, αυτό βάλτς

Нерви- як кючек
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #3724 στις: Κυρ 10 Μάι 2015 22:32 »
Στο CAS δεν ελεγες ρε οτι θα πας

Αλλα ξερω θα πεις, μα δε τερματισμαε πεμπτοι

Βγαλε τα παντελονια ρε,ετσι και αλλιως @@@@@ δεν εχεις  και βαλε καμια φουστιτσα παρδαλη
Εκτος  αν φορας τα παντελονια επειδη εχουνε τσεπουλες

α και μην ξεχασεις σαν αντρακλας που εισαι, απο εδω και τωρα  ακομα και οταν πας για κατουρημα να παιρνεις τους μπραβους σου ρεζιλι,ε ρεζιλιιιιιιιιιιιι


ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS