Αποστολέας Θέμα: Χριστοβασιλης  (Αναγνώστηκε 1354494 φορές)

Αποσυνδεδεμένος PAS-o-media

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.613
    • Προφίλ
    • Φίλαθλοι ΠΑΣ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #475 στις: Πεμ 23 Σεπ 2010 11:55 »
Κανελλάκης σε Χριστοβασίλη: «Δεν είσαι άνδρας…»




Παράθεση
Οι διαμάχες ήταν πολύ έντονες μεταξύ και άλλων παραγόντων στο χθεσινό Δ.Σ της Football League...

Ο πρώην μεγαλομέτοχος του Ιωνικού, Χρήστος Κανελλάκης έδωσε το «παρών» και ήρθε σε αντιπαράθεση με τον Γιώργο Χριστοβασίλη για τη μεταγραφή του Εμίλιο Φουρτάδο…

«Δεν είσαι άνδρας. Δεν ήταν ηθικό αυτό που έκανες. Είχαμε συμφωνήσει να μου δώσεις 20.000 ευρώ για τον Φουρτάδο και έπραξες λάθος», είπε στον αντιπρόεδρο της Football League και πρόεδρο του ΠΑΣ Γιάννινα, ο οποίος φυσικά αρνήθηκε τις κατηγορίες.

Ο πρόεδρος του Αγροτικού Αστέρα, Κώστας Ριαβόγλου είπε στον πρόεδρο του Παναιτωλικού, Φώτη Κωστούλα: «Ήρθατε στον Εύοσμο και μου σπάσατε όλα τα καθίσματα στο πέταλο».

Όλες αυτές οι «κόντρες» προκαλέσουν την αγανάκτηση του προέδρου της Καλλιθέας, Νίκου Σαλευρή: «Έλειψα δύο χρόνια από τη κατηγορία και βρήκα τα πράγματα πολύ χειρότερα από ό,τι τα άφησα».

sportdog.gr
Ο PAS-o-media είναι κοινόχρηστος λογαριασμός που χρησιμοποιείται από διάφορα μέλη του forum. Σκοπός του είναι η δημοσίευση ειδήσεων του pas.gr και η αναδημοσίευση/μεταφορά / δημοσιοποίηση κειμένων που αφορούν τον ΠΑΣ, ή ενδιαφέρουν τους φίλους του από διάφορα Μ.Μ.Ε.

Αποσυνδεδεμένος deceiver

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.224
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #476 στις: Πεμ 23 Σεπ 2010 12:05 »
Απ' ότι διαβάζω από πάνω, το χτεσινό ΔΣ πρέπει να ήταν πιο απολαυστικό κι από συνέντευξη τύπου του Αναστό!
ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑ ΜΗ ΜΑΣ ΛΥΠΑΣΑΙ

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #477 στις: Πεμ 23 Σεπ 2010 12:20 »
Πρωτη αποφαση, αβαντα στο σουβλακι...
Πως το ειχε πει ο προεδρας με τη θεσμικη θεση που κατεχει στην επαε;
Θα πνευσει νεος ανεμος, εξυγιανσης, καθαρσης κτλ;
Αναρωτιεμαι... επεμενε γι' αυτο χτες και δεν τον ακουσαν οι αλλοι εξυγιαντες;
Να περιμενουμε παραιτηση κι απο το ποστο αντιπροεδρου;
 
Υ.Γ: Ο Κανελλακης δεν καταλαβαινει απο μερακια  ::)
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος thodoris

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.723
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #478 στις: Πεμ 23 Σεπ 2010 13:13 »
Παράθεση
Γ.Κομπότης: Πολύ ερασιτεχνικό για μένα...

NAFTEMPORIKI.GR Πέμπτη, 23 Σεπτεμβρίου 2010 11:36

   
    *
    *

Πολύ ερασιτεχνική χαρακτήρισε ο πρόεδρος του Λεβαδειακού Γιάννης Κομπότης την υπόθεση δωροδοκίας στην οποία ενεπλάκη το όνομα του μετά από καταγγελία του τερματοφύλακα των Τρικάλων Χρήστου Πουρή.

Σε δηλώσεις του μετά το διοικητικό συμβούλιο της Football League, ο κ. Κομπότης σημείωσε μεταξύ άλλων:

«Δεν θέλω να βγαίνω κάθε μέρα στις τηλεοράσεις. Έχω οικογένεια, παιδιά και δεν είναι ωραία εικόνα αυτή. Σας λέω όμως και πάλι ότι η όλη η υπόθεση ήταν πολύ ερασιτεχνική για να την κάνω εγώ. Αν είχα κάνει κάτι τέτοιο εγώ και με έπιαναν θα είχα αυτοκτονήσει».

Στη συνέχεια ο πρόεδρος του Λεβαδειακού τα έβαλε με τον πρόεδρο των Τρικάλων, Βαγγέλη Πλεξίδα: «Εγώ τον πήρα τηλέφωνο όταν έμαθα τι είχε γίνει και του είπα: "Ερχομαι στο ξενοδοχείο για να τα πούμε. Δεν έχω απολύτως καμία σχέση με την υπόθεση". Του είπα του Πλεξίδα ότι κάποιο λαμόγιο πάει να του φάει λεφτά. Τελικά έγινε ό,τι έγινε και πέρασα αυτήν την ταλαιπωρία. Ηταν σε κακή κατάσταση η ομάδα μου, έγινε κι αυτό, οπότε χάσαμε εύκολα». Ωστόσο όπως τόνισε, «δεν υπάρχει περίπτωση να μην ανέβουμε στη Super League», ενώ αναφορικά με την άρνησή του να μιλήσει ξανά με τον Πλεξίδα είπε: «Τι να πάω να πω με αυτόν που μου έκανε μηνυτήρια αναφορά και εγώ τραβιόμουν όλο το βράδυ (σ.σ. πέρασε από αυτόφωρο); Εάν πήγαινα θα ήταν σαν να έκανα πίσω».

«Είπα και το ξαναλέω ότι θα πάνε φυλακή όσοι έχουν ευθύνες στο όλο θέμα», υπογράμμισε ο πρόεδρος του Λεβαδειακόύ.

πηγή : gazzetta.rg

ωρε τουτοι εδω εχουν ξεσαλωσει
σα να λεει...ναι το κανω...αλλα επαγγελματικα

Αποσυνδεδεμένος PAS-o-media

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.613
    • Προφίλ
    • Φίλαθλοι ΠΑΣ
Ο PAS-o-media είναι κοινόχρηστος λογαριασμός που χρησιμοποιείται από διάφορα μέλη του forum. Σκοπός του είναι η δημοσίευση ειδήσεων του pas.gr και η αναδημοσίευση/μεταφορά / δημοσιοποίηση κειμένων που αφορούν τον ΠΑΣ, ή ενδιαφέρουν τους φίλους του από διάφορα Μ.Μ.Ε.

Αποσυνδεδεμένος PAS-o-media

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.613
    • Προφίλ
    • Φίλαθλοι ΠΑΣ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #480 στις: Πεμ 23 Σεπ 2010 19:53 »
Αντίθετοι οι Απειρωτάν σε χορηγία ονόματος     
23.09.10

Την αντίθεσή τους εξέφρασαν με ανακοίνωσή τους οι "Απειρωτάν" σε ενδεχόμενο χορηγίας του ονόματος της ομάδας του ΠΑΣ Γιάννινα. Υπήρχε τις προηγούμενες μια φημολογία ότι στην ΠΑΕ συζητούσαν ένα τέτοιο ενδεχόμενο, ωστόσο αυτή δεν επιβεβαιώθηκε και προφανώς αφορούσε μόνο κάποια μεγάλη χορηγία για το γήπεδο.

"Αναφορικά με τη φημολογία που ανέκυψε τις τελευταίες μέρες - που αναπαράχθηκε ακόμα κι από τοπικά Μ.Μ.Ε.- σχετικά με συζητήσεις, μεταξύ της διοίκησης της Π.Α.Ε. ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ και μεγάλης εταιρείας, οι οποίες αφορούσαν στην παραχώρηση των δικαιωμάτων του ονόματος της ομάδας μας, θεωρούμε υποχρέωση απέναντι στην ιστορία της ομάδας και την αξιοπρέπειας των φιλάθλων της να αναφέρουμε τα εξής:

1) Ελπίζουμε πως η διοίκηση - παρόλο που δεν έχει διαψεύσει έως τώρα τίποτα επισήμως - δεν έχει δεχθεί να συμμετάσχει σε διαπραγματεύσεις κοστολόγησης του ονόματος, του σήματος, των χρωμάτων και της ιστορίας της ομάδας.

2) Δηλώνουμε απερίφραστα την αντίθεση μας απέναντι στην εμπορευματοποίηση του ποδοσφαίρου και ειδικότερα στο ενδεχόμενο αλλαγής του ονόματος, του σήματος ή των χρωμάτων της ομάδας μας.

3) Ξεκαθαρίζουμε ότι σε περίπτωση που προχωρήσουν σε παρόμοια διαδικασία για την ομάδα μας, τώρα ή στο μέλλον, θα μας βρούνε απέναντι τους.

Τα μέλη των:
ΑΠΕΙΡΩΤΑΝ
BLUE VAYEROS ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ"

super-fm.gr
Ο PAS-o-media είναι κοινόχρηστος λογαριασμός που χρησιμοποιείται από διάφορα μέλη του forum. Σκοπός του είναι η δημοσίευση ειδήσεων του pas.gr και η αναδημοσίευση/μεταφορά / δημοσιοποίηση κειμένων που αφορούν τον ΠΑΣ, ή ενδιαφέρουν τους φίλους του από διάφορα Μ.Μ.Ε.

Αποσυνδεδεμένος djtonakos

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 151
  • ΠΑΣ,γιατί έτσι!!!!
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #481 στις: Πεμ 23 Σεπ 2010 20:43 »
Μάγκες,ακούγεται ότι σήμερα θα ανακοινωθεί η χορηγία με την Coca Cola!!!Φήμες??????Θα δείξει.
Αν είναι να πέσω,ας πέσω.Όμως δε θα κάνω σε κανέναν αυτά που κάνανε σε μένα.Γιατί αν αρχίσω να τα κάνω κ εγώ θα είναι σαν να δικαιολογώ αυτά που μου κάνανε.

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #482 στις: Πεμ 23 Σεπ 2010 20:57 »
Λες;
Δε νομιζω.
Μηπως λες αυτην για τα παιδακια στην μαθητικη κερκιδα που λεγανε παλια;
Αν λες γι΄αυτην μπορει.
Η αλλη δε νομιζω.
Αλλα μπορει λεω εγω, δεν ξερω, μπορει λεω, μπορει λοιπον και μετα απο τιποτα συνεχεις συσκεψεις ολων των εμπλεκομενων φορεων μεταξυ τους, διοικηση, ειδικοι οπαδοι και δημοσιογραφοι, μπορει για να μαζευτει το θεμα να πουν παρεξηγηση κλπ, ηταν αλλη η συμφωνια για την οποια λεγαμε εμεις και νατη για τα παιδακια ειναι αυτη κι αυτη...
Γιατι βλεπς, βλεπω πως βγηκαν καποιοι τωρα μετα τις ανακοινωσεις των συνδεσμων κι αφου επαιξαν σε γιαννιωτικα καναλια και αθηναικα σαιτ αυτες κι εκει που ελεγαν για 100% αληθινη και διασταυρωμενη, τωρα λενε κατι περι προφανων... και γι΄αυτο λεω μπορει...
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος davelis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.470
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #483 στις: Παρ 24 Σεπ 2010 09:09 »
Ο κυριως χορηγός μας ειναι το Ζαγόρι ο οποιος βρισκεται σε "επιχειριματικό πολεμο" με τον ομιλο κοκακολας για το νερό.
Νομιζω λοιπον οτι δεν τρεχει τιποτα.

Αποσυνδεδεμένος sellos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.059
  • toros-tsiprofans
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #484 στις: Παρ 24 Σεπ 2010 10:59 »
Νταξ απ'οτι βλεπω ακομη ΠΑΣ λεγομαστε...κατι ειναι και αυτο..

Εμενα μ'φανηκε αυτη η κινηση "ριχνω άδεια να κοψω αντιδρασεις"
και στο μελλον γλέπουμε..
Οκ, δεν διαφωνει κανενας, το ποδοσφαιρο ειναι επαγγελματικο (με ασχετους επαγγελματιες βεβαια,αλλα ειναι αλλη κουβεντα) και οι χορηγιες χρειαζονται,αλλα να μιλαμε για το ίδιο το όνομα της ομαδας δεν...

Υ.Γ Στον super fm σε ενα απο τα παραπαν βιντιου αναφερθηκε οτι ο Χήτος ειναι εκπροσωπος της εν λογω εταιρειας στα Γιαννινα...
δεν το ξερω,απλα τ'ακουσα και το γραφω..

« Τελευταία τροποποίηση: Παρ 24 Σεπ 2010 11:16 από sellos »

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #485 στις: Παρ 24 Σεπ 2010 11:45 »
Από Τσολη στο δημ. ραδιο.
Ειχε ακουστει κατι για το ονομα και το καλοκαιρι.
Τωρα τελευταια πυκνωσαν οσα ακουγονται.
Απο την παε ουτε επιβεβαιωνουν, ουτε διαψευδουν.
Μαθαινει οτι η εταιρια ζηταει αλλαγη του χρωματος.
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος sellos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.059
  • toros-tsiprofans
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #486 στις: Παρ 24 Σεπ 2010 11:55 »
Τωρα αυτο με το χρωμα μου φαινεται καπως υπερβολικο..
δεν ξερω ρε γμτ τι γινετε..

φοβαμαι μην αλλαξουν και το σήμα..


Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #487 στις: Παρ 24 Σεπ 2010 12:39 »
Δέκα χρόνια ειχα να πιω coca cola και ήπια μισή χτες.
Τι σου κάνει η διαφήμιση εκ των έσω …
Εν π.π.

Αξιον απορίας όμως είναι το πόθεν έσχε αυτή η έντονη φημολογία περί coca fola που προκάλεσε όλη αυτή τη συζήτηση, η οποία κατά τη γνώμη μου είναι άκρως άτοπη, σχετικά με την μονοσήμαντη κι αδιαπραγμάτευτη ένοια «ΠΑΣ»

Η coca cola που δεν πάει με όλα, υπήρξε και παραμένει απλά χορηγός και τίποτα περισσότερο από την κλασσική διαφήμισή της, όπως κι άλλες φίρμες που ράβονται στις φανέλες και στα σώβρακα, που ωστόσο αφήνουν λίγο χώρο για το έμβλημα
Ας πληρώσουν αναλόγως σε ποιο ραφι της ΠΑΣφανέλας θέλουν να τοποθετήσουν το προϊόν τους.

Όσο για τους επίδοξους  cocaπασάδες, θα τους συνιστούσα να πίνουν στο εξής σουρωτή για να χωνέψουν την … coca fola τους. :stop:

Η σουρωτή πάει με όλα.
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος Kradas

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 254
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #488 στις: Παρ 24 Σεπ 2010 12:56 »
Ακόμα και να ισχύει αυτό περί coca-cola (που δεν τπ πολυπιστεύω) δε νομίζω να γίνει ποτέ. Μας έχω εμπιστοσύνη (στους πασολέδες). Θα τους πάρουμε με τις πέτρες και θα έχουμε και δίκιο. Δεν θα το τολμήσει κανείς στο μέλλον.
Βάλτε στη φανέλα πιεσόμετρα για χορηγό!  :mono:

Αποσυνδεδεμένος PAS-o-media

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.613
    • Προφίλ
    • Φίλαθλοι ΠΑΣ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #489 στις: Παρ 24 Σεπ 2010 12:59 »
COCA-COLA - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ;
Ημερομηνία καταχώρησης Παρασκευή 24 Σεπτέμβριος από Χάρης Δάφλος
Παράθεση
Φημολογία των τελευταίων ημερών φέρει την ΠΑΕ να συνομιλεί με τη γνωστή εταιρεία αναψυκτικών προκειμένου, εάν έρθουν σε συμφωνία να υπάρξει μετονομασία της ομάδος με την προσθήκη του εμπορικού σήματος της εταιρείας.

 Όπως μας ενημέρωσε ο Αθλητικός μας συντάκτης Ν. Τσόλης, σύμφωνα με τις ίδιες πληροφορίες η εταιρεία ενδιαφέρεται ακόμη και για την αλλαγή της φανέλας της τοπικής μας ομάδας, ενώ ήδη είχαμε την πρώτη ανακοίνωση-αντίδραση για την συγκεκριμένη προοπτική από το σύνδεσμο φιλάθλων της Αθήνας "LOS TOROS LOKOS" που δηλώνει κάθετη αντίθεση στην αλλαγή της ονομασίας, του εμβλήματος και της φανέλας της ομάδας. Να αναφέρουμε πάντως ότι δεν υπάρχει έως τώρα καμία επίσημη ανακοίνωση για τη συγκεκριμένη περίπτωση. Όσον αφορά τα αγωνιστικά, χωρίς κανένα πρόβλημα ο ΠΑΣ ολοκληρώνει σήμερα την προετοιμασία του για τον αγώνα της Κυριακής με την Ηλιούπολη και φιλοδοξεί να κατακτήσει την τρίτη συνεχόμενη νίκη και να εδραιωθεί στην πρώτη θέση της βαθμολογίας της Β΄ Εθνικής.
dimotikoradiofono.gr

Ο PAS-o-media είναι κοινόχρηστος λογαριασμός που χρησιμοποιείται από διάφορα μέλη του forum. Σκοπός του είναι η δημοσίευση ειδήσεων του pas.gr και η αναδημοσίευση/μεταφορά / δημοσιοποίηση κειμένων που αφορούν τον ΠΑΣ, ή ενδιαφέρουν τους φίλους του από διάφορα Μ.Μ.Ε.

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.037
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #490 στις: Παρ 24 Σεπ 2010 14:23 »
Πάμε σαν άλλοτε...;;; (φίλμνετ)

Και μην γίνουμε αγιοβασίληδες...έχουμε καιρό μέχρι τα Χριστούγεννα....

Αποσυνδεδεμένος Mikkael_Sin

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 4.158
  • ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΥΡΝΑΒΟΣ;
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #491 στις: Παρ 24 Σεπ 2010 20:45 »
Γελοιότητες.

Ο ΠΑΣ, θέλετε δε θέλετε, είναι το "παραμύθι" χιλιάδων ανθρώπων (ακόμα). Ποιος θα αγόραζε ρε το "Fanta κοκκινοσκουφίτσα";

Είναι σκαλισμένο άλλωστε και στη βάση του μνημείου του "Άγνωστου ΠΑΣολέ"...

"Αν ΠΑΣ ν' αλλάξεις τ' όνομα, το σήμα και το χρώμα, εμείς θα πάμε φυλακή κι εσύ θα ΠΑΣ στο χώμα"


 :mono:
"I'VE CROSSED AN OCEAN OF WINE TO FIND YOU..."
     - Απέραντος ο θάνατος δίχως μήνες κι αιώνες -
             Η ΖΩΗ ΜΕ ΤΟ ΦΟΒΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΖΩΗ

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #492 στις: Παρ 24 Σεπ 2010 21:09 »
Eστω και ισχυει και στο παραμικρο αλλαξετε ειτε στο σημα της ομαδας,ειτε στην φανελα,ειτε στο ονομα αυτης της θρυλικης ομαδας που λεγεται ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ...ΒΡΕΙΤΕ ΜΕΡΟΣ ΝΑ ΚΡΥΦΤΗΤΑΙ >:(


ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος torosblasphemy

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 279
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #493 στις: Παρ 24 Σεπ 2010 22:32 »
Αποκλειεται να ειναι αληθεια δεν παιζει
...Μέχρι Την Άκρη Του Κόσμου Ταξίδεψα...

Αποσυνδεδεμένος pastakis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 4.908
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #494 στις: Παρ 24 Σεπ 2010 22:43 »
Η αληθεια ειναι οτι ο Χριστοβασιλης αγοραζει την coca-cola

Αποσυνδεδεμένος bulux

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 539
    • Προφίλ
    • Βούτυρο στο ψωμί σας
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #495 στις: Παρ 24 Σεπ 2010 22:57 »
Ο Αγγελής έχει την μυστική συνταγή της Coca Cola, και ο τσιριμώκος έφυγε απο την ομάδα γιατί προσπάθησε να την κλέψει.
'ΠΑΣ μην μας λυπασαι'... και κάποιοι το πήραν τοις μετρητοις και μας έχουν γονατίσει
ΠΑΣ και ξερό βατραχοπόδαρο

Αποσυνδεδεμένος doorsas

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 163
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #496 στις: Σαβ 25 Σεπ 2010 09:42 »
πτανα κοκα κολα .....εσυ τα κανεις ολα



 :mono: ρε χαλεδες παιδια της αρπακολας  :mono:

Αποσυνδεδεμένος Αντώνς

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 433
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #497 στις: Σαβ 25 Σεπ 2010 20:25 »
Δε λένε καλύτερα το αμερικανόζουμο ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ; 8)
Se ci coglie la crudele morte, dura vendetta verrà dal partigian..

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #498 στις: Κυρ 26 Σεπ 2010 18:23 »
Κύριε Χριστοβασίλη τι τζίρο κάναμε σήμερα; ... αν επιτρέπεται ...

Εεε, εγώ σας λέω πως δεν επιτρέπεται.

Βάζω λοιπόν εγώ το κρασί, εσείς βάλτε το νερό.

Και μάθετε επιτέλους να πίνετε παρέα.

Δώστε την ευκαιρία στα πιτσιρίκια να δουν ποδόσφαιρο.

Δεν επιτρέπεται.

Φαίνεται ότι η κρίση όχι μόνο δε σας αγγίζει αλλά και δε σας συγκινεί καθόλου, σχετικά με τον ντουνιά αυτής της Πόλης που σας αποδέχεται και σας αποκαλεί

 πρόεδρο του ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966.

 :stop:

 
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος chilly

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.780
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #499 στις: Κυρ 26 Σεπ 2010 23:04 »
Μιλήσαμε με ένα παιδί από την CocaCola σήμερα στο γήπεδο. Μου είπε οτι κακώς έβριζα την εταιρία που δουλεύει. Η εταιρία θέλησε να διαφημιστεί στην φανέλα. Η ΠΑΕ της είπε όμως οτι αν θέλει υπάρχει και το όνομα το οποίο είναι διαθέσιμο για χορηγία. Αυτά.
Με άλλα λόγια τα πάντα πωλούνται πλέον σε αυτή την ομάδα από την συγκεκριμένη διοίκηση.
φορεβερ