Αποστολέας Θέμα: Χριστοβασιλης  (Αναγνώστηκε 1354655 φορές)

Συνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.599
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #3075 στις: Πεμ 28 Αύγ 2014 01:13 »
    Δημοκρατία στην αυθαιρεσία μάγκες!

    Αυτή είναι η αρχή μιας πολιτείας με ισονομία!
   
   Αυθαίρετοι οι Βάζελοι ε, αυθαίρετοι και εμείς. Δημοκρατία δεν έχουμε;

   Και για να μην ξεχνιόμαστε, το μόνο αυθαίρετο που πρέπει να γκρεμιστεί είναι η διοίκηση ΧΒ!
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος chris.t

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 94
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #3076 στις: Σαβ 06 Σεπ 2014 12:05 »
Πρόεδρα τίποτα δεν θέλω να σου πω αλλά ήμουνα με ένα λακαμά και σε θυμήθηκα....

Συνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.599
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #3077 στις: Κυρ 07 Σεπ 2014 14:04 »

   Είπα να γράψω καμιά μαλακία γιατί τις τελευταίες μέρες απέχετε όλοι. Νεκροταφείο έχει καταντήσει το φόρουμ!
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.790
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #3078 στις: Κυρ 07 Σεπ 2014 14:49 »

   Είπα να γράψω καμιά μαλακία γιατί τις τελευταίες μέρες απέχετε όλοι. Νεκροταφείο έχει καταντήσει το φόρουμ!

Και τι να σχολιάσει ο κόσμος φίλε μου;

Αγωνιστική δραστηριότητα δεν υπάρχει, στο γήπεδο πηγαίνουν 1500 άτομα σε πρεμιέρα!!!! του ΠΑΣ (και που είσαι ακόμα), μεταγραφές δεν έγιναν, το όνειρό της Ευρώπης χάθηκε, ο κόσμος είναι ξενερωμένος με την ομάδα, η διοίκηση είναι στον κόσμο της και η παραδιοικησή κάνει ότι γουστάρει;

Θυμήσου τι προσμονή υπήρχε πριν λίγα χρόνια για τους αγώνες του ΠΑΣ, πως πήγαινε ο κόσμος, τι συζητήσεις γινόντουσαν σε ΠΑΣολέδικες παρέες και στέκια και σύγκρινε τα με τώρα!

Υ.Γ Και άλλες φορές η ομάδα πέρναγε δύσκολα (διοίκηση πρωτοδικείου - 2003 - 2004), αλλά ο κόσμος δεν ήταν τόσο ξενερωμένος όπως τώρα!
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος taxidriver

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 123
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #3079 στις: Τρι 09 Σεπ 2014 02:24 »
"Όσον αφορά τα Γιάννενα, στο απόσπασμα που είδε το φως της δημοσιότητας φέρεται να μιλάει ένα στέλεχος μεγάλης ΠΑΕ με αντιπρόεδρο ΠΑΕ Θεσσαλονίκης. «Λοιπόν άκου δύο πράγματα. Πρώτον, αυτός ο παπάρας των Ιωαννίνων που λέγαμε, θυμάσαι - Ναι. - Έχω έναν τύπο που δούλευε για εμένα και τώρα δουλεύει στα Γιάννενα και μου είπε ότι ψαχνόταν αυτός να βάλει έναν Χαλκιδαίο στην ομάδα. Μου λέει ο δικός μου γιατί δεν πας να του μιλήσεις να του ζητήσεις το management...». To ότι συζητείται το ενδεχόμενο αγοράς ομάδας φαίνεται και από ατάκα που ακολουθεί και κάνει λόγο για το οικονομικό της «άνοιγμα.»"

http://www.gazzetta.gr/football/article/649473/proorizan-tin-aek-gia-doryforo

Αποσυνδεδεμένος SAS

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 340
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #3080 στις: Τρι 09 Σεπ 2014 08:17 »
τι σε ωοιαζουν εσενα τα εσοδα ρε μεγαλε?????
σου πηρε λεφτα??  και στα χρωσταει??????
χεχεχεχεχεχεχεχε
ε ωρε με κατι δηθεν φιλαθλους που μπλεξαμε...
και στην τελικη αμα θες βαλε και εσυ 5 μυρια ευρος να παρεις τν ομαδα και αλλα τοσα για μετεγραφες μονο στα πρωτα 2 χρονια και αλλα τοσα στα δυο που ακολουθησαν σου βγαζω εξω τα 2-3 τελευταια,κανε μια σουμα,γυρω στα 20 μυρια,με εσοδα 2,5 -3 την χρονια σε Α,τα χρονια στην Β ασε....
αφηστε τον ΑΝΘΡΩΠΟ στην ΗΣΥΧΙΑ του,που δεν εχει,διοτι θελει τον ΠΑΣ μεγαλο και θα τον κανει...
και στην τελικη αν εβαλε την ομαδα σε μπελαδες ΜΟΝΟαυτος ,θα την βγαλει...,
ΞΥΠΝΑΤΕ     σας το εχω ξαναπει,   αν ξερετε οτι υπαρχει καποιος πεστε το , ολοι μαζι σας..,     αλλα χωρις να εχω βρει επενδυτη να φυγει ο χοντρος ο τοφαλος ,ο ταγαρας,ο @@@,ο ετσι ο αλλιως ο αλλιωτικος,ο πασαλιμανιωτικος,ΞΕΧΑΣΤΕ ΤΟ,τουλαχιστον απο εμας τους υγιεις φιλαθλους,  διοτι εσεις αν θεωρειτε τους ευατους σας υγιεις θελετε σιγουρα γιατρο,οι προσωπικες διαφορες,δεν σας εδωσε εισητηρια,διοικου οι αλλοι κτλ,πιστεψτε μας,μας αφηνουν ΠΑΓΕΡΑ αδιαφορους,δεν ειμαι ουτε ΑΠΕΙ ουτε ΒΑΓΕΡ,και αν ηθελα να παω καπου θα πηγενα στους δευτερους,μονο και μονο διοτι υποστηριζουν την ΟΜΑΔΑ,εσεις την εχετε δει επαναστατες χωρις επενδυτες χωρις ολοκληρωμενες ιδεες,αν και πολλες ειναι καλες...,κατι σαν οι κουμουνιστες της κερκιδας,κατι απο θηρα 10 του ΗΡΑ,καπου ξεχασατε ομως οτι τα τοιχοι επεσαν και το σφυρι με το δρεπανι πεθαναν..,
ΞΥΠΝΑΤΕ, δειτε σε τι εποχη ζουμε....,ο Αρης στην γ,καθαρος σε λιγο και επενδυτης πουθενα,στα 10000 εισητηρια σιγουρα,εγω γιατι να διωξω τον δικο μου χωρις να εχω αλλον μπορειτε να μου πειτε?????
και μην πειτε να φυγει αυτος και μετα θα ερθουν....,τα ειπαμε ΞΥΠΝΑΤΕ
ο Χ.Β ηρθε ενω ηπηρχε ο Κουγιας...,
και γιατι να τον διωξω??? εκανε λαθη???ΝΑΙ ,οκ θα τα διορθωσει....,εχει ξεκινησει την προσπαθεια ηδη....,
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑ ΜΟΥ

ΠΑΓΟΥΡΕΝΚΟ  μην απαντησεις,ασχολησου με την γραμματικη εσυ Μπαμπινιωτη μου...
και την σημειολογια της λεξης ιστος ιστοσελιδα κτλ,βλεπω και ακουω οτι εχεις καλη σχεση με τους ιστους
ΜΟΝΟ ΠΑΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ΡΕΕΕΕΕ,  ΘΗΡΑ 7   ,    ΚΙΑΦΑ 7
ONLY PAS GIANNINA

«Κοιτάξτε να τα βρείτε εδώ. Να ενωθείτε, παράγοντες, γήπεδα, ερασιτέχνης, ΠΑΕ, γίνεται όλοι σας ένα και θα διεκδικεί η ομάδα ΟΥΕΦΑ σε λίγα χρόνια.»

Αποσυνδεδεμένος my8os

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.408
  • live long and prosper ΠΑΣ
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #3081 στις: Τρι 09 Σεπ 2014 09:05 »
τι σε ωοιαζουν εσενα τα εσοδα ρε μεγαλε?????
σου πηρε λεφτα??  και στα χρωσταει??????
χεχεχεχεχεχεχεχε
ε ωρε με κατι δηθεν φιλαθλους που μπλεξαμε...
και στην τελικη αμα θες βαλε και εσυ 5 μυρια ευρος να παρεις τν ομαδα και αλλα τοσα για μετεγραφες μονο στα πρωτα 2 χρονια και αλλα τοσα στα δυο που ακολουθησαν σου βγαζω εξω τα 2-3 τελευταια,κανε μια σουμα,γυρω στα 20 μυρια,με εσοδα 2,5 -3 την χρονια σε

Αν χρωστάει στο κράτος σημαίνει ότι χρωστάει σε μένα και σε σένα και σε όλους, άρα μας νοιάζει.
Τώρα η ανάλυση που κάνεις περί εσόδων-εξόδων επέτρεψέ μου να πω είναι τόση πρόχειρη που δεν αξίζει κριτικής. Υπήρξε όμως ένα άρθρο προ μηνών που έκανε μια καλύτερη ανάλυση με μια απορία στο τέλος για το πού πήγαν τα λεφτά. Δεν έχω χρόνο να βρω το λινκ αλλά ψάξτε το.

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.790
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #3082 στις: Τρι 09 Σεπ 2014 09:07 »
αφηστε τον ΑΝΘΡΩΠΟ στην ΗΣΥΧΙΑ του,που δεν εχει,διοτι θελει τον ΠΑΣ μεγαλο και θα τον κανει...

Φαίνεται από το καλό στο καλύτερο πάει η ομάδα. Ε ρε πρόβατααααααααααααα!!!!!!!!!!!!


δεν ειμαι ουτε ΑΠΕΙ ουτε ΒΑΓΕΡ,και αν ηθελα να παω καπου θα πηγενα στους δευτερους,μονο και μονο διοτι υποστηριζουν την ΟΜΑΔΑ

Οι ΒΑΓΕΡ υποστηρίζουν την ομάδα;;;; :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P Καλά ότι με αυτούς θα ήσουνα δεν χρειάζεται να μας το έγραφες. Ο κάθε εις πάει εκεί που ταιριάζει η .......κουλτούρα και η ...........αξιοπρέπεια.



εσεις την εχετε δει επαναστατες χωρις επενδυτες χωρις ολοκληρωμενες ιδεες,αν και πολλες ειναι καλες...,κατι σαν οι κουμουνιστες της κερκιδα.

Αμάν κΟΥουνιστές όχι κΟμουνιστές. Και δεν το γράφω για ορθογραφικούς λόγους. Αλλά όσοι κάνουν το συγκεκριμένο λάθος  ανήκουν σε ένα συγκεκριμένο πολιτικό χώρο. Ίσως έτσι "εξηγούνται" αυτά που γράφεις.

Είσαι τόσο "υγιής" φίλαθλος που πιστεύεις ότι οι Βαγέρ κάνουν καλό στην ομάδα! :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P  Το ότι πιστεύεις ότι είσαι υγιής φίλαθλος θα σου σύστηνα να το γρΆψεις στα "Ανέκδοτα" http://www.pas.gr/forum/index.php?topic=44.0 . Θα σου πατήσω και "Συμφωνώ"! :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος gilas

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 178
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #3083 στις: Τρι 09 Σεπ 2014 09:09 »
Ενδιαφερον θα ειχε ο διαλογος παπάρα-Ταρνανά... :P

Πού `σαι Θανάση ήθελα να σ’ αντάμωνα Η γρουσουζιά να σπάσει

Αποσυνδεδεμένος SAS

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 340
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #3084 στις: Τρι 09 Σεπ 2014 10:47 »
οχι φιλε μου,
ετσι εξηγουνται αυτα που γραφετε εσεις......,
αναρχικοι,δηθεν αριστεροι,κουμουνιστες,αυτονομη θηρα 10 του ΗΡΑ,τι ζηλεψατε ορε???
την 10 του ηρακλη και μετα λετε δεν θελετε να συνδιοικησετε με μια μελλοντικη διοικηση???
ONLY PAS GIANNINA

«Κοιτάξτε να τα βρείτε εδώ. Να ενωθείτε, παράγοντες, γήπεδα, ερασιτέχνης, ΠΑΕ, γίνεται όλοι σας ένα και θα διεκδικεί η ομάδα ΟΥΕΦΑ σε λίγα χρόνια.»

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #3085 στις: Τρι 09 Σεπ 2014 11:09 »
Όχι δεν θέλουμε συνδιοίκηση.Θέλουμε απλά μια σοβαρή ΠΑΕ και οι λέσχες και οι οπαδοπατέρες να πάνε εκεί που πρέπει.Τόσο απλά.
Αυτοί που κάνουν καλό στην ομάδα σε έχουν ταράξει στο τριάρι διαχρονικά.
Με λένε ρίζο και όπως θέλω τα γυρίζω.Για διάβασε λίγο και νομεκλατούρα,αν θυμάμαι σωστά.
Αν βάζαμε από 2,5+5 εκατομμύρια για μεταφραφές και αγορά μόνο τότε τι βάλαμε για τα υπόλοιπα;7,5 εκ σε μια χρονιά και έχουμε ακόμα.
Να σε ρωτήσω...Αστέρας,Ατρόμητος,Ξάνθη,Παναιτωλικός που βρίσκουν και βάζουν λεφτά;
Α και κάτι ακόμα...Αυτή η καραμέλα πάρε την ομάδα εσύ και κάνε ότι θέλεις.Ας την πάρει η συνδιοίκηση την ομάδα και να κάνει ότι θέλει.Όχι να πλευρίζει τον κάθε πρόεδρο.Κολέμπας και μετά το χάος.Κούγιας και μετά το χάος.Χβ και μετά το χάος.
Φίλοι και εχθροι χρόνια ολόκληρα...

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.790
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #3086 στις: Τρι 09 Σεπ 2014 11:22 »
οχι φιλε μου,
ετσι εξηγουνται αυτα που γραφετε εσεις......,
αναρχικοι,δηθεν αριστεροι,κουμουνιστες,αυτονομη θηρα 10 του ΗΡΑ,τι ζηλεψατε ορε???
την 10 του ηρακλη και μετα λετε δεν θελετε να συνδιοικησετε με μια μελλοντικη διοικηση???

Όχι φίλε μου ΔΕΝ θέλει κάνεις από όσους υπονοείς συνδιοικησή. Απόδειξη; Ότι ήταν σε έναν χώρο που την είχαν, σιχαθήκαν με αυτά που έβλεπαν και λακίσαν. Και για αυτό ο συγκεκριμένος χώρος έμεινε με 10 άτομα ηλικίας 50+! Αν ήθελαν να είναι μέσα στα κόλπα θα έμεναν εκεί. Αλλά ευτυχώς τα παιδιά είναι έντιμα. ΑΠΛΗ ΛΟΓΙΚΗ!!!

Φαντάσου ότι θεωρείς ότι κάνουν καλό στην ομάδα αυτοί που μιμούνται με κάθε τρόπο τον Χατζηχρήστο της Original και αυτοί που θεωρούν τους Super 3 πρότυπο συνδέσμου!!! Με δημόσια δήλωση τους!!!!
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #3087 στις: Τρι 09 Σεπ 2014 15:18 »
Κλασικο κλισε φαν των Χριστοβασιλικων

''Σκασε 5 εκατομμυρια και παρε την ομαδα''


Δηλαδη οτι να ναι η μαριωρη,οτι λεει ο οπαδοπατερας το επαναλαμβανουν αυτολεξει οι τζεδες......


Οι θεσεις μας ειναι στα τσιμεντα,ειμαστε οπαδοι,ειμαστε φιλαθλοι,δινουμε απο το υστερημα μας λεφτα για να παρακολουθησουν το προιον(οπως το εχει κανει ο χοντροπετσος) και εχουμε καθε δικαιωμα να ασκουμε κριτικη σε πραγματα που βλεπουμε στραβα


Δηλαδη ρε μαγκα ο Μπομπολας επειδη εχει λεφτα, και κανει ουσιαστικο κουμαντο σε ολην την Ελλαδα ο λαουτζικος πρεπει να κανει τουμπεκι ψιλοκομμμενο

Πραγματικα σηκωνω τα χερια ψηλα.........

Αλλα μ αρεσε ο αλλος που εβαλε και τονο απο πολιτικη κουβεντα!!!!!Πραγματικα αν παραλληριζεις τους οπαδους  με ψευδοεπαναστατες ριχνοντας και το σφυροδρεπανο στην μεση, εγω μπορω να σε αποκαλεσω σαν εσενα και τους ομοιους σου ως παρατρεχαμενοι βολεψακηδες και ως ''Οι Μπουμπουκοι  της κερκιδας'' 
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #3088 στις: Τρι 09 Σεπ 2014 15:32 »
Ειχα πιασει αμα θυμαμαι καλα μια κουβεντα με τον Παστακη περι Γ εθνικης τοτε,και του ειχα αναφερει οτι ειναι μεγαλη λερα ο Ταρναρας απο Χαλκιδα και το γνωριζαν ολοι στην κατηγορια,πλην της αλλης ειχα μιλησει και με προεδρο μιας ομαδας Γ εθνικης που μου ειχε πει τι ρολο βαραει....

Αλλα παμε  στο ζουμι της υποθεσης

Ειχε βγαλει ανακοινωση η ΠΑΕ ΠΑΣ Γιαννινα τοτε περι συνεργασιας με τον Ταρναρα?Ας μου πει καποιος αμα θυμαται

Αν ναι ,δεν χρειαζεται να αναλυσουμε αν η ΠΑΕ μας το σκεφτηκε αυτο το ενδεχομενο


ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος chris.t

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 94
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #3089 στις: Τρι 09 Σεπ 2014 15:46 »
Εεεεεε...... είναι αλήθεια χαμόρια  το είπε και ο ΚωτσιουΚφός

Αποσυνδεδεμένος SAS

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 340
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #3090 στις: Τρι 09 Σεπ 2014 16:27 »
εγω φιλε δεν ειμαι Χριστοβασιλικος,εγω ειμαι ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ,
ΕΣΥ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΕΙΣΑΙ?????
γιατι κανεις αυτον τον διαχωρισμο????
για να προκαλεσεις προβλημα????
ε μαθε οτι εισαι λιγος και δεν μπορεις αν αυτος ειναι ο σκοπος σου

ONLY PAS GIANNINA

«Κοιτάξτε να τα βρείτε εδώ. Να ενωθείτε, παράγοντες, γήπεδα, ερασιτέχνης, ΠΑΕ, γίνεται όλοι σας ένα και θα διεκδικεί η ομάδα ΟΥΕΦΑ σε λίγα χρόνια.»

Αποσυνδεδεμένος ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΦΩΤ

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 16
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #3091 στις: Τρι 09 Σεπ 2014 16:55 »
Ειχα πιασει αμα θυμαμαι καλα μια κουβεντα με τον Παστακη περι Γ εθνικης τοτε,και του ειχα αναφερει οτι ειναι μεγαλη λερα ο Ταρναρας απο Χαλκιδα και το γνωριζαν ολοι στην κατηγορια,πλην της αλλης ειχα μιλησει και με προεδρο μιας ομαδας Γ εθνικης που μου ειχε πει τι ρολο βαραει....

Αλλα παμε  στο ζουμι της υποθεσης

Ειχε βγαλει ανακοινωση η ΠΑΕ ΠΑΣ Γιαννινα τοτε περι συνεργασιας με τον Ταρναρα?Ας μου πει καποιος αμα θυμαται

Αν ναι ,δεν χρειαζεται να αναλυσουμε αν η ΠΑΕ μας το σκεφτηκε αυτο το ενδεχομενο
Αν οχι?
Ρε εχετε μια γνωμ καλα κανετ. αλλοι εχουμε διαφορετικη. γιατι πρεπ η θκια σας ναναι η σωστη? εγω θελω τον ΠΑΣ στν Α κι ειμαι περηφανος και χαρουμενος πουναι. εσεις δεν τ θελετε γιατι ντρπεπεστε λετε. ε τι να κανουμε? να σκοτωθουμ μεταξυ μας? εσυ σπιρο δεν μουπες πια χρονια ησαν περηφανος με τ διοικησ τ ΠΑΣ . και σαν καποτε δην εινι τωρα. για ρωτα παλιοτερους για ουλα. ιγω ρωτσα κι μουπαν . κι λεω ζητω ο ΠΑΣ κι ταλλα στα τσακιδια αρκει να υπαρχ η ομαδα μ κι ετσ εχω να ελπιζω. καταλαβαταν?  Εσυ αγιουτε π δεν εισαι μπουμπουκος τς κερκιδας τι εισαι τελικα  γιατι ουλα τα ξερς κι επαφες με προεδρς εχς. πες λοιπον μ στοιχεια τι εκανε ο @@@@@ τι σουπαν να μαθουμε κι μεις γιατι μονο ακουμε απουδιξεις πελε. α κι αν δεν μπορας για τον @@@@ πες μας για τον ταρνα. μουπαν σουπαν ακσα ακσαν λεω κι γω. τι ισχυει ομως. κι κουβεντα κανουμ μη παραξηγατε οσους δε συμφωναν.
ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑ ΜΟΥ Σ ΑΓΑΠΩ

Συνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.599
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #3092 στις: Τρι 09 Σεπ 2014 17:17 »
εγω φιλε δεν ειμαι Χριστοβασιλικος,εγω ειμαι ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ,
ΕΣΥ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΕΙΣΑΙ?????
γιατι κανεις αυτον τον διαχωρισμο????
για να προκαλεσεις προβλημα????
ε μαθε οτι εισαι λιγος και δεν μπορεις αν αυτος ειναι ο σκοπος σου

    Δουλεύεις στο λογιστήριο της ΠΑΕ;Ότι είσαι υπάλληλος το ξέραμε. Αυτό που δεν ξέραμε ήταν ότι είσαι ο "λογιστής" του Προέδρου. Γιατί πως αλλιώς εξηγείται να μας αραδιάζεις τόσες μπούρδες για τα οικονομικά της ομάδας;

   Και εγώ σου λέω ότι ο ΧΒ δεν έβαλε 20 εκατομ. που αναφέρεις αλλά έβαλε 2. Έχεις καμιά απόδειξη για το αντίθετο;
   Μας πέθανες πάλι στην μπαρουφιά, μην ξαναγράψεις σε παρακαλώ, εδώ είναι φόρουμ φιλάθλων-οπαδών όχι υπαλλήλων!
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος chris.t

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 94
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #3093 στις: Τετ 10 Σεπ 2014 13:22 »
Ρε ο πρόεδρας έχει φράγκα. Το ξέρω και εγώ το ξέρω από καλή άκρη  ::). Μια φορά πάντος αυτά τα μύρια που λέει ο φίλος πιο πάνω τα έβγαλε από την μια τσέπη τα έκανε και μια γύρα κουβεντιαστή , να τα δούμε όλοι και τα έβαλε στην άλλη. Και δεν τα ξαναείδαμε από τότε όπως δεν ξέρουμε και τι τα έκανε.     

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #3094 στις: Τετ 10 Σεπ 2014 14:06 »
Κάπως έτσι λοιπόν κι ενόσω περιμένουμε να δούμε τι γράφουν οι επιγραφές που ανακαλύφθηκαν στην Αμφίπολη, ξέρουμε από τώρα τι θα γράφει η επιγραφή που θα ανακαλύψει ο αρχαιολόγος του μέλλοντος κατά τις ανασκαφές στο Ζωσιμάδες


                                    "Ο τζάμπα μάγκας ζει και τον λένε Κιτσιομπίλη"

50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΦΩΤ

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 16
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #3095 στις: Παρ 12 Σεπ 2014 10:40 »
Επδη το ψαξα και ρωτσα. Αν ο μπιλ φυγ αναλαμβαν δικσ πρωτοδκειου. αυτη δεν βαν λεφτα. ο μπιλ δεν ασχολειτε τα χρεη μενε. οι ποδοσφαιρστες μετα τι θα γενουν? το πιθανοτερο επειδης δεν θαχνε καμμια εμπιστοσυν αφου η πρωτοδικειου τιποτι δεν μπορει να τσ καν θα κανε προσφυγες και θα φυγνε. εκτος κι αν βρεθει καποιος και παρ τν ομαδα και ριξ χρημα. αλλα αυτος τωρα δεν υπαρχ. αν υπαρξ ο μπιλ φευγ. δεν εχ προβλημα. Οσ  λπον λετε να φυγ ας σκεφτειτε και μετα τι θα γεν αν δεν υπαρξ αμεσως αλλος. γιαυτο εγω λεω. ειμαι ΠΑΣ κι μακαρ να βρεθει άλλος για καλυτερα. μεγαλυτερο προβλημα δεν κανω. εχουμε προβλημα. μεγαλο. αν φυγ τωρα χωρις να υπαρχ αμεσως αλλος θαχμ μεγαλητρο. ξανα εποχη κουλεμπα για οσους ξερν. οσ δεν ξερν ας ρωτησνε να μαθν.
Ολοι γηπεδο με τ ξανθ. μονο νικη.
ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑ Μ Σ ΑΓΑΠΩ

Αποσυνδεδεμένος ΑΠΕΙΡΟΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.435
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #3096 στις: Παρ 12 Σεπ 2014 10:54 »
επειδη το εψαξα και ρωτησα και ενημερωθηκα......τιποτα απο ολα αυτα που λες δε θα συμβουν και ολα μα ολα θα ειναι καλυτερα αν τη πουλεψει.

αντε βγαλε ακρη
ΑΝ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ...ΣΕΙΡΑ ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ Η ΝΤΡΟΠΗ  !

Αποσυνδεδεμένος my8os

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.408
  • live long and prosper ΠΑΣ
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #3097 στις: Παρ 12 Σεπ 2014 11:24 »
Επδη το ψαξα και ρωτσα.

Ποιον, τον Ρότσα;  :P
Αν ο ΠΑΣ πέσει στη γ' τα χρέη προσωποποιούνται και πάνε στον ΧΒ.
Δεν μπορεί να φύγει απλά έτσι.

Συμφωνώ ότι αν δεν υπάρχει άλλος τότε καλύτερα να μείνει.
Σίγουρα όμως δεν υπάρχει άλλος; Και αν υπάρχει θα είναι καλύτερος;
Φυσικά όλοι έχουν αυτές τις απορίες.
Όμως ένα είναι σίγουρο: κριτικές για τα λάθη της διοίκησης δεν πρέπει να φιμώνονται.

Αποσυνδεδεμένος ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΦΩΤ

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 16
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #3098 στις: Παρ 12 Σεπ 2014 11:30 »
επειδη το εψαξα και ρωτησα και ενημερωθηκα......τιποτα απο ολα αυτα που λες δε θα συμβουν και ολα μα ολα θα ειναι καλυτερα αν τη πουλεψει.

αντε βγαλε ακρη
αυτα πουμαθα εγω ειν αυτο π γινετ με το νομο. αυτα πουμαθες εσυ πια ειναι?. αν φυγ δλδ σημερα τι θα γεν? δεν θα μπει πρωτοδικίο? τι θα γεν π θαν πιο καλα?. πιος αναλαμβαν να πληρων η να χρωσταει στς παιχτες?. με πιον θα μιλαν αυτοι για τα συμβολαια τς?. μουπαν οτι θα γεν οπως με τον κλουλεμπα. εσενα σουπαν οτ αν φυγ θα γεν κατ αλλο?

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #3099 στις: Παρ 12 Σεπ 2014 11:33 »
επειδη το εψαξα και ρωτησα και ενημερωθηκα......τιποτα απο ολα αυτα που λες δε θα συμβουν και ολα μα ολα θα ειναι καλυτερα αν τη πουλεψει.

αντε βγαλε ακρη
αυτα πουμαθα εγω ειν αυτο π γινετ με το νομο. αυτα πουμαθες εσυ πια ειναι?. αν φυγ δλδ σημερα τι θα γεν? δεν θα μπει πρωτοδικίο? τι θα γεν π θαν πιο καλα?. πιος αναλαμβαν να πληρων η να χρωσταει στς παιχτες?. με πιον θα μιλαν αυτοι για τα συμβολαια τς?. μουπαν οτι θα γεν οπως με τον κλουλεμπα. εσενα σουπαν οτ αν φυγ θα γεν κατ αλλο?
Βγαίνεις και λες πουλάω κύριοι.Τόσο απλά.Για δες ας πούμε τι έκανε ο Βελής στον Απόλλων.
Το μετά τον πρόεδρα το χάος φτάνει πια.