Αποστολέας Θέμα: Χριστοβασιλης  (Αναγνώστηκε 1354621 φορές)

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #575 στις: Σαβ 15 Ιαν 2011 14:53 »
Πικραμένος κι απογοητευμένος ο Χρέη  Βεζυρίδη από το Κερκιδικό, γι’ αυτό και δε θα συνοδεύσει την Ομάδα στην Κομοτηνή.
Σκοπεύει να κινηθεί κατά του «πασολέ» που μπήκε στον αγωνιστικό χώρο.

Από Δευτέρα λοιπόν ο Χρέη  Βεζυρίδη με το Βήτα αφού αφήσουν στο πόδι τους Άλφα, θα κινηθούν δικαστικά κατά του Γάμα τα και προς επίλυση του Γρίφου, της εισόδου του Γάμα τα «εγκέφαλου» οπαδού, που έδωσε την Αφορμή της διακοπής του αγώνα και άλειψε με βούτυρο τη φέτα της Αθήνας.

Αλήθεια, πόσο να είναι άραγε το χαρτζιλίκι, για μια είσοδο με μπουκέτο;

Γιατί αν είναι κάτι ψίχουλα με ΦΠΑ 42%, δε λέει … να παρατάς το κάθισμα της κερκίδας.

Πράξε κι αν θα δούμε ΧΒ.

Δε μπορεί ένας Γάμα τα  …7000 κόσμο.
 >:( >:( >:(
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #576 στις: Κυρ 16 Ιαν 2011 10:32 »
Πικραμένος κι απογοητευμένος ο Χρέη  Βεζυρίδη από το Κερκιδικό, γι’ αυτό και δε θα συνοδεύσει την Ομάδα στην Κομοτηνή.
Σκοπεύει να κινηθεί κατά του «πασολέ» που μπήκε στον αγωνιστικό χώρο.

Από Δευτέρα λοιπόν ο Χρέη  Βεζυρίδη με το Βήτα αφού αφήσουν στο πόδι τους Άλφα, θα κινηθούν δικαστικά κατά του Γάμα τα και προς επίλυση του Γρίφου, της εισόδου του Γάμα τα «εγκέφαλου» οπαδού, που έδωσε την Αφορμή της διακοπής του αγώνα και άλειψε με βούτυρο τη φέτα της Αθήνας.

Αλήθεια, πόσο να είναι άραγε το χαρτζιλίκι, για μια είσοδο με μπουκέτο;

Γιατί αν είναι κάτι ψίχουλα με ΦΠΑ 42%, δε λέει … να παρατάς το κάθισμα της κερκίδας.

Πράξε κι αν θα δούμε ΧΒ.

Δε μπορεί ένας Γάμα τα  …7000 κόσμο.
 >:( >:( >:(

Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #3 στις: Ιανουάριος 18, 2010, 05:15:37 μμ »


στην ΕΡΑ

Αναφορικά με το μέλλον του στην ομάδα:

«Ήμουν έτοιμος να ανακοινώσω κάποια έργα στο γήπεδο του ΠΑΣ Γιάννινα. Πλέον, προβληματίζομαι όσο ποτέ άλλοτε με τα όσα συμβαίνουνε. Σκέπτομαι να αναθεωρήσω τις σκέψεις μου και να ασχοληθώ με κάτι άλλο στην ζωή μου»


ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΟΙ ΚΛΗΣΕΙΣ

Την ερχόμενη εβδομάδα αναμένεται να γίνουν οι κλήσεις στην ομάδα του ΠΑΣ Γιάννινα για τα γεγονότα του αγώνα με τον ΟΦΗ.
Τα αρμόδια όργανα συγκεντρώνουν τα απαραίτητα στοιχεία για να απαγγελθούν οι κατηγορίες.
Το νομικό επιτελείο του ΠΑΣ προετοιμάζεται να δόσει μία «μάχη» με αυξημένες αντιξοότητες.

* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #577 στις: Κυρ 16 Ιαν 2011 10:36 »
Πικραμένος κι απογοητευμένος ο Χρέη  Βεζυρίδη από το Κερκιδικό, γι’ αυτό και δε θα συνοδεύσει την Ομάδα στην Κομοτηνή.
Σκοπεύει να κινηθεί κατά του «πασολέ» που μπήκε στον αγωνιστικό χώρο.

Από Δευτέρα λοιπόν ο Χρέη  Βεζυρίδη με το Βήτα αφού αφήσουν στο πόδι τους Άλφα, θα κινηθούν δικαστικά κατά του Γάμα τα και προς επίλυση του Γρίφου, της εισόδου του Γάμα τα «εγκέφαλου» οπαδού, που έδωσε την Αφορμή της διακοπής του αγώνα και άλειψε με βούτυρο τη φέτα της Αθήνας.

Αλήθεια, πόσο να είναι άραγε το χαρτζιλίκι, για μια είσοδο με μπουκέτο;

Γιατί αν είναι κάτι ψίχουλα με ΦΠΑ 42%, δε λέει … να παρατάς το κάθισμα της κερκίδας.

Πράξε κι αν θα δούμε ΧΒ.

Δε μπορεί ένας Γάμα τα  …7000 κόσμο.
 >:( >:( >:(

Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #3 στις: Ιανουάριος 18, 2010, 05:15:37 μμ »


στην ΕΡΑ

Αναφορικά με το μέλλον του στην ομάδα:

«Ήμουν έτοιμος να ανακοινώσω κάποια έργα στο γήπεδο του ΠΑΣ Γιάννινα. Πλέον, προβληματίζομαι όσο ποτέ άλλοτε με τα όσα συμβαίνουνε. Σκέπτομαι να αναθεωρήσω τις σκέψεις μου και να ασχοληθώ με κάτι άλλο στην ζωή μου»


ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΟΙ ΚΛΗΣΕΙΣ Ιανουάριος. 16  2011

Την ερχόμενη εβδομάδα αναμένεται να γίνουν οι κλήσεις στην ομάδα του ΠΑΣ Γιάννινα για τα γεγονότα του αγώνα με τον ΟΦΗ.
Τα αρμόδια όργανα συγκεντρώνουν τα απαραίτητα στοιχεία για να απαγγελθούν οι κατηγορίες.
Το νομικό επιτελείο του ΠΑΣ προετοιμάζεται να δόσει μία «μάχη» με αυξημένες αντιξοότητες.

Να συγκεντρώσεις το υλικό ... του ματς
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος Mikkael_Sin

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 4.158
  • ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΥΡΝΑΒΟΣ;
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #578 στις: Δευ 17 Ιαν 2011 00:55 »
Παράθεση
Σκέπτομαι να αναθεωρήσω τις σκέψεις μου και να ασχοληθώ με κάτι άλλο στην ζωή μου»

Γίνε φιλοτελιστής.
"I'VE CROSSED AN OCEAN OF WINE TO FIND YOU..."
     - Απέραντος ο θάνατος δίχως μήνες κι αιώνες -
             Η ΖΩΗ ΜΕ ΤΟ ΦΟΒΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΖΩΗ

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #579 στις: Δευ 17 Ιαν 2011 01:16 »
Παράθεση
Σκέπτομαι να αναθεωρήσω τις σκέψεις μου και να ασχοληθώ με κάτι άλλο στην ζωή μου»

Γίνε φιλοτελιστής.

Πρίν ένα χρόνο αυτά.
Αλλά για να δούμε, ή θα συλλέγει ή θα κολλάει.
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος davelis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.470
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #580 στις: Δευ 17 Ιαν 2011 10:57 »
Σιγά μην φύγει....

Τόσα φράγκα κυκλοφορούν, γήπεδο ελπίζει να πάρει (με εμπορικό κέντρο φυσικά, για την βιωσιμότητα), μικρομεσαίου βεληνεκούς επιχειρηματίας είναι και θα γίνει γνωστός στο Πανελλήνιο. (Ξέρει κανένας από σας κανέναν κάτοικο Βοιωτίας? Ενώ ο Κομπότης είναι πασίγνωστος)

Σιγά μην φύγει....
 ;) ;) ;)

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #581 στις: Πεμ 24 Φεβ 2011 18:02 »
Ακουσα το πρωϊ τον Γιαννακη να λεει πως η παε σκεφτεται να στραφει κατα του οπαδου που μπηκε στο γηπεδο με τσατσο και να ζητησει αποζημιωση για την οικονομικη ζημια απο προστιμο και κεκλεισμενων.

Μαλιστα...

Ελπιζω λοιπον...

Να σκεφτεται να κανει το ιδιο και για τα ποσα που χρεωσαν την παε:

1) Για τον οπαδο-ους μαϊμου σεκιουριτι που εριχνε-αν κροτιδες και οχι μονο, μεσα απο τον αγωνιστικο χωρο στον ιδιο αγωνα.

2) Για τον οπαδο που αναψε πυρσο και αυτους που διαμαρτυρηθηκαν για τη συλληψη του εξω απο το γηπεδο και χρεωσαν ετσι την παε με 45.000 ευρω προστιμο στον αγωνα με Βεροια.

3) Για αυτους που στο ματς με Εργοτελη χρεωσαν την παε με 25.000 ευρω προστιμο εξαιτιας πανο και συνθηματων σε βαρος τσατσου, θεσμικων επο και λιγκας.

4) Σιγα-σιγα και εναντιον οσων οπαδων φταινε για αλλα μικροτερα ποσα για φετος.

5) Καθως επισης και αναδρομικα για οσους οπαδους φταιξανε για τα περσινα και προπερσινα προστιμα.

Γιατι... αυτο θα ειναι το σωστο, τιμιο και ηθικο, αν θελει να κανει μια τετοια αρχη και να πληρωνουν αυτοι που φταινε...

Αλλιως... κι αν μεινει μονο στον εναν και του ''φορτωθουν'' τα παντα ολα αμαρτηματα...

Για εμενα θα προκειται καθαρα περι επιλεκτικης κινησης, βαναυσα υποκριτικης και δειγμα μεγιστου τσαρλατανισμου.

Ή οποιος εφταιξε σε οτι εφταιξε, οσο εφταιξε, οποτε εφταιξε και για οσο χρεωσε την παε με προστιμα να πληρωσει αυτος...

Ή κανενας να μην πληρωσει τιποτα!!!

ΕΛΕΟΣ πια με τον Χριστοβασιλη - Κιτσιομπιλη - Κιτσιομαη!!!

Αν και κανονικα...

Την μεγαλυτερη οικονομικη αποζημιωση πρεπει να την απαιτησει απο τον εαυτο του και τους παπαρες με τους οποιους απο κοινου..

Σε διοικηση, μεριδα τοπικου πολιτικου κοσμου, μεριδα τοπικου δημοσιογραφικου κοσμου και ΔΥΣΤΥΧΩΣ μεριδα πασολεδικου( ? ) οπαδικου χωρου..

Με συμπεριφορες, λογια και πραξεις..

Εδιωξαν και εξακολουθουν να διωχνουν τον κοσμο απο το γηπεδο..

Ταλαιπωρησαν και συνεχιζουν να ταλαιπωρουν τον ΠΑΣ και τον κοσμο του..

Να την καταβαλει στο ΤΑΜΕΙΟ της ΟΜΑΔΑΣ..

Και μετα να μας απαλλαξει απο την και τις παρουσιες τους, ''κανοντας'' την απο ομαδα και τοπο ΑΠΑΝΤΕΣ.

Κι αυτος και οσοι ξενοφερτοι εγκληματιες ηρθαν μαζι του και οσοι ηταν εδω και συνεργαστηκε μαζι τους!!!


Κιτσιο-μαη...         ΕΛΕΟΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΕΛΕΟΣ !!!




                       
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος paspaliars

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.483
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #582 στις: Πεμ 24 Φεβ 2011 18:14 »
Σωστος ρε Dreven για αλλη μια φορα...χ 1966
πανω στα νευρα μου με κατι μ.....να παντουλκους που μπηκαν εδω μεσα ,περασε ξωφαλτσα το καινουργιο
ΜΕΓΙΣΤΟ σφαλμα τ πραεδρα.....πρεπ να χει μεγαλ θολουρα στο μυαλο του μ αυτα που λεει...
κατι παει να συμμαζεψει ο Αγγελης αλλα η ορχηστρα παιζει πολυ φαλτσα
 :mono:
....ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ AJAX ΤΗς ΗΠΕΙΡΟΥ...

Αποσυνδεδεμένος HarMPas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.127
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #583 στις: Πεμ 24 Φεβ 2011 18:39 »
Ακουσα το πρωϊ τον Γιαννακη να λεει πως η παε σκεφτεται να στραφει κατα του οπαδου που μπηκε στο γηπεδο με τσατσο και να ζητησει αποζημιωση για την οικονομικη ζημια απο προστιμο και κεκλεισμενων.

Μαλιστα...

Ελπιζω λοιπον...

Να σκεφτεται να κανει το ιδιο και για τα ποσα που χρεωσαν την παε:

1) Για τον οπαδο-ους μαϊμου σεκιουριτι που εριχνε-αν κροτιδες και οχι μονο, μεσα απο τον αγωνιστικο χωρο στον ιδιο αγωνα.

2) Για τον οπαδο που αναψε πυρσο και αυτους που διαμαρτυρηθηκαν για τη συλληψη του εξω απο το γηπεδο και χρεωσαν ετσι την παε με 45.000 ευρω προστιμο στον αγωνα με Βεροια.

3) Για αυτους που στο ματς με Εργοτελη χρεωσαν την παε με 25.000 ευρω προστιμο εξαιτιας πανο και συνθηματων σε βαρος τσατσου, θεσμικων επο και λιγκας.

4) Σιγα-σιγα και εναντιον οσων οπαδων φταινε για αλλα μικροτερα ποσα για φετος.

5) Καθως επισης και αναδρομικα για οσους οπαδους φταιξανε για τα περσινα και προπερσινα προστιμα.

Γιατι... αυτο θα ειναι το σωστο, τιμιο και ηθικο, αν θελει να κανει μια τετοια αρχη και να πληρωνουν αυτοι που φταινε...

Αλλιως... κι αν μεινει μονο στον εναν και του ''φορτωθουν'' τα παντα ολα αμαρτηματα...

Για εμενα θα προκειται καθαρα περι επιλεκτικης κινησης, βαναυσα υποκριτικης και δειγμα μεγιστου τσαρλατανισμου.

Ή οποιος εφταιξε σε οτι εφταιξε, οσο εφταιξε, οποτε εφταιξε και για οσο χρεωσε την παε με προστιμα να πληρωσει αυτος...

Ή κανενας να μην πληρωσει τιποτα!!!

ΕΛΕΟΣ πια με τον Χριστοβασιλη - Κιτσιομπιλη - Κιτσιομαη!!!

Αν και κανονικα...

Την μεγαλυτερη οικονομικη αποζημιωση πρεπει να την απαιτησει απο τον εαυτο του και τους παπαρες με τους οποιους απο κοινου..

Σε διοικηση, μεριδα τοπικου πολιτικου κοσμου, μεριδα τοπικου δημοσιογραφικου κοσμου και ΔΥΣΤΥΧΩΣ μεριδα πασολεδικου( ? ) οπαδικου χωρου..

Με συμπεριφορες, λογια και πραξεις..

Εδιωξαν και εξακολουθουν να διωχνουν τον κοσμο απο το γηπεδο..

Ταλαιπωρησαν και συνεχιζουν να ταλαιπωρουν τον ΠΑΣ και τον κοσμο του..

Να την καταβαλει στο ΤΑΜΕΙΟ της ΟΜΑΔΑΣ..

Και μετα να μας απαλλαξει απο την και τις παρουσιες τους, ''κανοντας'' την απο ομαδα και τοπο ΑΠΑΝΤΕΣ.

Κι αυτος και οσοι ξενοφερτοι εγκληματιες ηρθαν μαζι του και οσοι ηταν εδω και συνεργαστηκε μαζι τους!!!


Κιτσιο-μαη...         ΕΛΕΟΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΕΛΕΟΣ !!!
                     

dreven

γι όλα αυτήνα απ λες, 

κι φέρναι  το Κιουτσιογάκη
πότε ως δούνε κι πότε ως λαβείν
πότε ως θύμα κι πότε ως θύτ
στο διοικητκό τ το έργο - χειρο

θα πάρ καιρό για να αντισταθμστούν
κι ελέω  πάντα "αυτνού"
κι ελέω των "πασ(ο)λέδων

εφ' όσον δεν είν υπόλογος σε καέναν εντέλει
κ όσ έχνε τα ΜΜΕσα στα Γιάνν-να δεν έχνε μπέσα κι πάθος
να ασκήσνε κριτκή, έλεχο κι πόσο μάλω να βοηθήσνε
σε μια κατάστασ  απ έχει λίγη αντάρα

ευτυχώς κάτ δημοτικοί αρχόντ δεν έχνε ρόλο πλέον
ίσως πρέπ να ανανεώσ κι το μετικό - συνεργατκό ρόστιρ τ

εκτός κι αν είν μοναχοφάης
απ σημαίν καλονκοκύρς

κι σ λέω γω οτ
ο Κιουτσιογάκς είν ακόμα στο πείραμα κι στο πείραγμα
δε ξέρω κι αμφιβάλου αν θα προκάμει τν όποια εφαρμογή
όσο η περπατσιά τ είν μοσκαρίσια
κι όχι ταυρίσια

πρέπ να  κόψω κι γω το χούι ν ανάφτω τσ "πυρσοί"

Αποσυνδεδεμένος maletsko

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 173
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #584 στις: Πεμ 24 Φεβ 2011 21:00 »
Πρόταση στην ΠΑΕ:

Για την καλύτερη διαχείριση των νομικών υποθέσεων να απολυθεί ο ΒΗΤΑΣ και ο ΓΑΜΑΣ και να προσληφθεί ο ΚΟΥΓΙΑΣ...
Δεν πάτε να γκλιστε πέτρες ρε εσείς που είστε μέσα στο μαγαζί;

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #585 στις: Πεμ 24 Φεβ 2011 21:53 »
Παράθεση
Για την καλύτερη διαχείριση των νομικών υποθέσεων να απολυθεί ο ΒΗΤΑΣ και ο ΓΑΜΑΣ και να προσληφθεί ο ΚΟΥΓΙΑΣ...
Μου ειπαν για ακομα καλυτερη προσταση που ακουστηκε σημερα, σιγουρα πιο... ''γουστοζικη'' απο αυτη που εκανες μαλετσκο εσυ κι ενδεχομενως και πιο ...''αποδοτικη''  8)

Τον δικηγορο πρεπει να τον βαλει ο Κιτσιομπιλης λεει αρχηγο στους οργανωμενους, για να μην εχει ξανα εκτροπα στην κερκιδα και τον αρχηγο των οργανωμενων, δικηγορο στην παε για να την αθωωνει σε δικες αν, παρελπιδα, ξαναυπαρξει αναγκη  :P 
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #586 στις: Παρ 25 Φεβ 2011 02:29 »
εμένα αυτό με τον οπαδό και την παε μου φαίνεται για μπαρούφα...Δεν νομίζω ότι έχει γίνει ποτέ κάτι τέτοιο στην Ελλάδα και δεν νομίζω να γίνει η αρχή σε μας...Και ο Ντέμης πήγε να κάνει κάτι αλλά και αυτός πάπαλα...Δεν νομίζω λοιπόν να είμαστε τόσο μπροστά εμείς για να πρωτοτυπήσουμε στην Ελλάδα...Πρωτοτυπούμε σε άλλα σημεία εμείς...

Αποσυνδεδεμένος bulux

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 539
    • Προφίλ
    • Βούτυρο στο ψωμί σας
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #587 στις: Παρ 25 Φεβ 2011 16:39 »
Τα 105 χιλιάρικα είναι πολλά. Βάλε και τα κεκλεισμένων των θυρών...

Να αναγκάσουν τον οπαδο και την παρέα του να πάει Remezzo. 105.000 με μέσο όρο 7 ευρώ το ποτό (οι γυναίκες θα παρουν κανένα κοκτέιλ ανεβάσουν το μέσο όρο, οι αντρες μπορεί να το ρίξουν με καμιά μπύρα) πρέπει να πιούν γύρω στα 15.000 ποτά. Αν τώρα η παρέα αποτελείται απο 6 άτομα πρέπει να πάνε εκεί 2.500 φορές. Με 2 ποτά την εβδομάδα (ένα ποτό μεσοβδόμαδα και ένα μέσα στο ΣΚ) έχουμε επίσκεψη για 1250 εβδομάδες. Δηλαδή 25 περίπου χρόνια. Τώρα αν η παρέα πίνει 2 ποτά στην καθησιά τότε πάμε στα 12 χρόνια! Βάλε και καμιά γύρα σφηνάκια νομίζω πως άνετα πεφτουμε στα 10 χρόνια.

Problem solved. win-win situation. Εγγυημένη διασκέδαση για τον οπαδό και την παρέα του, εγγυημένα κέρδη για τον πρόεδρο.
'ΠΑΣ μην μας λυπασαι'... και κάποιοι το πήραν τοις μετρητοις και μας έχουν γονατίσει
ΠΑΣ και ξερό βατραχοπόδαρο

Αποσυνδεδεμένος paslover

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 136
  • AJAX ΕΙΣΑΙ !!
    • Προφίλ
    • https://www.google.gr/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiH9-q_2bXSAhXJNhoKHe6XACwQjRwIBw&url=http%3A%2F%2Ftalentabout.gr%2F2016%2F10%2Fo-paiktis-pou-irthe-ston-pas-giannina-apo-tin-til
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #588 στις: Παρ 25 Φεβ 2011 20:35 »
Α ΝΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΩ !! ΑΝΑΘΕΩΡΩ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΥΣ ΠΡΟΕΔΡΟΥΣ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΝ ΑΠΟ ΕΜΑΣ..! ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΑΚΟΜΑ ΕΝΑΣ ΛΥΣΑΣΜΕΝΟΣ ΠΟΥ ΒΡΗΚΕ 1 ΜΑΓΑΖΙ ΓΩΝΙΑ, ΕΜΑΣ, ΝΑ ΜΑΣ ΞΕΦΡΑΓΚΙΑΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΟΥ. Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΤΕ ΖΕΙ ΕΙΤΕ ΠΡΟΣΠΟΙΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΖΕΙ (ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΜΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΕΔΩ ΜΟΝΟ) ΣΕ 1 ΚΟΣΜΟ ΑΓΓΕΛΙΚΑ ΠΛΑΣΜΕΝΟ, ΔΕ Μ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΤΟΥ ΣΑΝ ΑΥΤΟΝ Ή ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΙ. ΤΕΤΟΙΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΣΗ ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΑΡΑΠΕΜΠΟΥΝ ΚΑΤ ΕΥΘΕΙΑΝ ΣΕ ΠΟΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΘΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΤΟΥ ΠΑΡΑΧΡΟΝΟΥ, ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΑΙΟ !! (ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΦΟΥΤΜΠΟΛ ΛΙΓΚ ΠΑΛΙ...) Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΝΕΙ Ή ΠΡΟΣΠΟΙΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ (ΠΑΛΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΜΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΕΔΩ, ΟΤΙ ΔΗΛ ΔΕ ΘΑ ΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ) ΕΝΑΝ ΑΓΩΝΑ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΧΟΡΤΑΡΙ ΛΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΈΡΟΥΜΕ ΟΤΙ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΑΚΑ!! ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΠΑΠΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΙΝΕΖΟ ΠΟΥΛΩΝΤΑΣ ΤΡΕΛΛΙΤΣΑ ΣΕ ΟΣΟΥΣ (ΚΑΜΠΟΣΟΥΣ ΕΧΟΥΜΕ ΔΥΣΤΥΧΩΣ) ΠΑΠΑΤΖΟΚΟΥΤΟΧΟΡΤΟΦΑΓΑΔΕΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ "ΟΤΙ ΕΓΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΙΝΟΥΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΔΙΚΑΙΑ, ΖΗΤΑΩ ΣΥΥΓΝΩΜΕΣ, ΠΑΡ ΟΛΟ ΠΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΤΟΥ ΚΟΒΟΥΝΕ ΔΑΧΤΥΛΑ Κ' ΤΟΥ ΑΦΑΙΡΟΥΝΕ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΟΣ ΤΟΥΣ, ΑΦΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΥΤΑ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ ΜΩΡΕ ΤΩΡΑ, ΟΣΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΡΕ ΚΑΚΟ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ, ΠΑΛΙΟΧΑΡΑΚΤΗΡΑ, ΠΩΣ ΜΟΥ ΦΕΡΕΣΑΙ ΕΤΣΙ, ΕΣΥ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΜΕ ΑΔΙΚΕΙΣ ΟΤΑΝ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ Ή ΠΛΗΣΙΑΖΩ ΠΡΟΣ ΤΗΝ Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (ΕΝΩ Β ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΑΜΙΑΔΕΣ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΨΩΛΗ, ΑΑΑΧΧΧ ΚΡΙΜΑ....), ΑΦΟΥ ΣΤΗΝ Α' ΜΕ ΨΟΦΑΝΕ ΣΤΟ ΠΗΔΗΜΑ, ΕΝΩ ΕΓΩ ΠΑΝΤΑ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ------ΤΟ ΑΛΑΝΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ, ΔΗΛ Ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ΜΕΓΑΛΟΜΕΤΟΧΟΣ,---------ΕΓΩ Ο ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΑΚΑ ΚΑΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΑΜΠΑΛΟΒΑΣΙΛΗΣ ΕΙΜΑΙ Ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ΠΟΥ ΤΡΑΒΑΩ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΤΗΣ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΙΣΤΕ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΜΟΥ ΑΦΟΥ ΕΙΣΤΕ ΑΔΙΚΟΙ"

Η ΟΜΑΔΑ ΕΧΕΙ ΑΠΛΑ ΑΥΤΟΝ ΕΠΕΝΔΥΤΗ. Η ΟΜΑΔΑ ΕΙΝΑΙ   Α  Κ  Ε  Φ  Α  Λ Η  Η  Η :( >:( :( >:( :-? :'( %-| %-| %-| :'( :'( :'( :'( :-? :-? :-? :-? :-? :( :( :( :( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(
« Τελευταία τροποποίηση: Σαβ 26 Φεβ 2011 07:52 από Achilleas »
ΘΑ ΒΑΡΕΘΕΙΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΜΙΣΕΙΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΦΟΒΑΣΤΕ!! ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΣ ΣΥΝΗΘΙΣΕΤΕ !!! ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΣ ΣΕΒΕΣΤΕ !!

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #589 στις: Παρ 25 Φεβ 2011 20:53 »

ΣΤΟ ΚΕΝΟ Η ΠΡΟΤΑΣΗ ΜΟΜΦΗΣ ΤΟΥ ΠΑΟ-ΣΤΗΡΙΞΑΝ ΤΟΝ ΜΑΡΙΝΑΚΗ

http://newsn.wordpress.com/2011/02/25/%CF%83%CF%84%CE%BF-%CE%BA%CE%B5%CE%BD%CE%BF-%CE%B7-%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%84%CE%B1%CF%83%CE%B7-%CE%BC%CE%BF%CE%BC%CF%86%CE%B7%CF%83-%CF%84%CE%BF%CF%85-%CF%80%CE%B1%CE%BF-%CF%83%CF%84%CE%B7%CF%81%CE%B9/

Αν το ημερολόγιο έδειχνε, 25 Φεβρουαρίου 2012;
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #590 στις: Κυρ 27 Φεβ 2011 00:20 »
Όμορφος κόσμος ηθικός, αγγεληκά στημένος.
« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 27 Φεβ 2011 00:41 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #591 στις: Τετ 02 Μάρ 2011 20:45 »
Παλι καλα που δεν εβγαλες και ανακοινωση να ζητας συγνωμη και απο τα ...αγνα παιδια περυσι ρε Χριστοβασιλη, παλι καλα!!!

Αλλα θα μ πεις και τι μ αυτο, ανακοινωση συγνωμης μπορει να μην εβγαλα, αλλα εμπρακτα... το εδειξα και το παραεδειξα.

Ξανα και ξανα μαλιστα...

Σωστος!!!

Αλλα τι να περιμενει κανεις απο σενα, αμα μεχρι και ''οπαδος''(που ειναι και οι μερες του τωρα) ειχε φτασει στο σημειο να λεει περυσι για το ιδιο θεμα και εξαιτιας της ιδιας ΘΛΙΒΕΡΟΤΑΤΗΣ σκοπιμοτητας πως καλα ξηγηθηκε ο προεδρος και δεν θελουμε εμεις οι οπαδοι να παρεμβαινει σε τετοια γιατι καθαριζουμε μονοι μας;

Φετος βεβαια εχει γινει η καθιερωμενη κωλοτουμπα επι αυτου και ζητουσε ο ιδιος ΜΑΣΚΑΡΑΣ ανακοινωσεις καλυψης των οπαδων απο την ΠΑΕ για τα οσα περασαν και σε Βεροια και σε Αγρινιο...

Αλλα και παλι σαμπως η πρωτη ή η τελευταια κωλοτουμπα του ειναι;

Να, αλλη μια απο τις πολλες που μου ρχεται προχειρα στο μυαλλο ειναι αυτο με το θεμα κριτικης στους συνεργατες επιλογης προεδρου.

Ενω περυσι ο ιδιος ΚΑΡΝΑΒΑΛΟΣ ''οπαδος'' ηταν αντιθετος να γινεται οπαδικη κριτικη-παρεμβαση για τα λαθη των προεδρικων συνεργατων, πλην οτι βολευε την απομακρυνση Φιλου...

Φετος εφτασε στο σημειο οχι μονο να ειναι υπερ, αλλα να πρωταγωνιστει και ο ιδιος στο να γινεται σε βαρος ολων των συνεργατων του προεδρου, πλην Αγγελη φυσικα...

Και γιατι ολα αυτα;

Γιατι ειναι βλεπεις θεμα να μην υπαρξει προσωπικο ζορι απο κανα αγγουρι...

Κι απε μετα... παει η κωλοτουμπα γονα και ξεχνιουνται κι οι μεγαλοστομιες κι οι καθωσπρεπισμοι και ολα τα λογια τα παχια, τα... ''οπαδικα''!!!

Οπως εστρωσες κοιμηθκες Κιτσιομαη, οπως εστρωσες...

Μη ξεστρωνεις, συνεχισε να κοιμασαι, να ευχαριστεις και να πληρωνεις.

Συνεχισε... και θα ειμαστε και του χρονου ολοι μαζι, οπως και φετος...

Συνεχισε... και οταν θα φτιαξεις τα νεα γηπεδα, θα τα απολαυσετε ολοι μαζι... ΚΑΙ οι 50 που θαχετε απομεινει.

Συνεχισε ετσι...

50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.813
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #592 στις: Τετ 02 Μάρ 2011 21:00 »
Ο ΧΒ αυτη τη στιγμη αντιμετωπιζεται απο ολους οπως ο Καραμαλης πριν τις εκλογες.
ΟΛΟΙ φταιγανε
ΑΥΤΟΣ ηταν αθωος

και προσωπικα δεν μπορω να την καταλαβω αυτη τη λογικη
ΑΥΤΟΣ δεν τους εχει προσλαβει ΟΛΟΥΣ?

Το ποστ του dreven απο πανω λεει μεγαλες αληθειες

και ειδικα στη φραση:
Παράθεση
Συνεχισε... και οταν θα φτιαξεις τα νεα γηπεδα, θα τα απολαυσετε ολοι μαζι... ΚΑΙ οι 50 που θαχετε απομεινει.

Αποσυνδεδεμένος HarMPas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.127
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #593 στις: Τετ 02 Μάρ 2011 23:18 »
ο Κιουτσουμάης απ το λέτε
διοτ εγώ Κιτσιουφάη τον λογιάζω
είν μπιζνιζμάνς
κι έχει τραβήξ λαχείο
απόταν τούειπαν οι γκολτεμπόηδες
ότ, όπ ναν  έρται κρίσ
κι λαβ τα μέρτα σ

παράτσε τον ψωριάρ το Λυσιακό
ερθε κι επίβαλε τ οικονομκή τ διχτατορία
μι τ έννοια τσ σφιχτοσύνης τ

έφκιακε μια συφέρουσα  μόστρα τοπκά με όλ τ νομινκατούρα
πάτσε ποδ απ λέμε γερά
κατώς έφκιακε αναλόγως κι με τα ΠΟΚ κι λπούς προέδρς Β΄,  πράμα απ θα το ειδούμε τ χρόν;
όχιιι,  οι συγνώμες τα λεν ούλα απ τα τώρα.
πρέπ να κρατάει τα μπόσκα κι ελίστε διπλωματκά, για νάχει εύνοιες κι πατήματα
 

θα το πάει όσο τ πάει
κι όσο όπως τόρθουν
καλώς εχόντως τσ κρίσς
 
διοτ ο Κιτσιουμάης - φάης
είν μια μορφή κρισς στν κοινωνία τ Πας
μια κοινωνία απ στερείται κι διχάζτε περί τα Κιτσιουμαϊκά

κι όπως κι η κοινωνία τσ χώρας ανέχιτε τν κρίσ κι δεν αντιδράει
κι δε χουιάζ για τσ αρμεχτές τσ απ κι τα λαμόγια απ στέκται αντίκρυ τσ κι υποκρίνται για το χάλι τσ
έτσ κι η κοινωνία τ Πας, δε πολυσκοτίζτε

κι μη διαφοροποιάτε τον Πας ως μπίζνα, απ τν ποιδήποτα επιχείρησ απ υπάρχει στν περιοχή κι παράγει
κι απασχολάει εργάτες
διοτ είν εργοσάσιο απ παράγει κι πλάει προιόν
προσλαμβάνει - απολάει, περικόφτει - χρωστάει, φτωχεύει κιόλι

ξέρτε όμως κάνα ργοστάσιο να ξυχρονίζεται κι να ξοδεύβ απ τα κέρδη τ;
όχι!

ο Κιτσιουμάης - φάης, γιατί να ξοδέψ;
γιατί να ανακαινίσ;
γιατί να θελελιώσ;
γιατί να πάρ καλά μχανήματα παίχτες, αφού αυτήνα απ έχει κι εκειά απ κυκλοφοράν στ αγορά
τ κάν-νε τη δλειά τ, διοτ δεν είν κι πολύ τ ανταγωνσμού.

ναν καλά οι τράπεζες, τα φοροευεργετήματα, οι μεσάζοντες κι σφογγοκωλάριοι τ πιχειρισιακού τ περβάλλοντος
πάρε κι συ, να κι συ, τσίπα κι συ, γλείψε κι συ κι αφήτεμε να κάμω τη δλειά μ
διοτ υπάρχει κι η κρίσ

ποιός κερδίζ απ τν εχώρια κρίσ;
τα εχώρια  λαμόγια τυα χτεσνά τα σημερνά τα ανέκαθε κι τα 100σέγγονά τσ

ετσ κι αυτήνος παραχπάν ο κύργιος
κερδάει απ τοπκή κι απ πασολέδκη αντίληψ για τν κρίσ
 
διοτ θα σπει ο κύργιος, είχα μεράκι, τούχα τάμα  στον αι Γιώργη, να αφιερωθού κι να σκώσω τον Πας
μας έλαβαν τόσες αβαρίες, τμωρίες, η ομάδα δε προστατεύτε απ τον κόσμο κι κρίσ κι οι τα θεσμικά τα μπόδια απ μας τχαίν-νε
μερκά πράματα δε τα είχμαν υπολογίσ

αλλά δε θα το βάλμε κάτ
Ο Πας είν η Ήπειρος, ο Πας ειν ο λαός τ
κι θα κάνουμε ότ περάει απ το χέρ μας να τον κρατήσμε όρθιο

δυστχώς όμως, απ τα χέρια των προέδρων περάν μόν παράδες χάχαλο
κι η μια η μπίζνα τσοντάρ στν άλλ κι εν μέρος στν άκρ για πάσα 'ωρα

με ποιό χέρ να κάμει τα έργα κι τσ μέρς τ:

αρκετά είπα, ας κάμω κι καμιά αλλ δλειά


μπορεί να τα καταφέρ στο μπάτο μπάτο ο άνθωπος ... δε ξέρω
αλλά η στάση τ μι προβληματίζ
όσο χοντρός είν, αλλο τόσο ευέλκτος είν
κουμάντο στο Πας κάν η τζιέπη τ

αλλά ξέρτε κάτ;

ξέρτε πότες θα  γέν Πας;
φόντες γένω γω παΠας

διοτ δεν είν τ Πας είν μπίζνας

υγ: προσπάθσα να μπω στ θέση τ, αλλά δε τα κατάφρα. δε μπορώ να καταλάβω τι διάολο μαγαζιά είν αυτήνες οι ΠΑΕ, δε μπορώ

Αποσυνδεδεμένος HarMPas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.127
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #594 στις: Πεμ 03 Μάρ 2011 18:19 »

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.813
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #595 στις: Δευ 07 Μάρ 2011 16:37 »
Στις 6 σημερα καθαρα δευτερα τι μπορει να κανει το δεξι χερι του προεδρου??

Α. χχχ
Β. Να πεταει χαρταετο?
Γ. Να δινει συνεντευξη στο Γιαννακη?

Σωστη απαντηση η Γ.

Αποσυνδεδεμένος REX

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 407
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #596 στις: Τρι 08 Μάρ 2011 11:04 »
Μη πειραζετε τον παχιο, ξεκινησε και η νηστεια...

Αποσυνδεδεμένος paspaliars

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.483
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #597 στις: Τρι 08 Μάρ 2011 13:05 »
Στις 6 σημερα καθαρα δευτερα τι μπορει να κανει το δεξι χερι του προεδρου?


A.Nα βουταει τη λαγανα στον ταραμα?
Β.Να τσιμπαει λιγο χαλβα ....ακομα...?
Γ.Να σπιζ το πιατο μι τ φασλαδα?
 :P :P :P :P :P :joker: :P :P :P :P :P
 
Ιδου η απορια.... :mono: :P
....ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ AJAX ΤΗς ΗΠΕΙΡΟΥ...

Αποσυνδεδεμένος pagouras83

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 947
    • Προφίλ
    • http://4.bp.blogspot.com/-1XCSOdv_LKg/UcNVHujz3sI/AAAAAAAAe-s/etdLVi6cSfk/s1600/pistepseto.net.gif
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #598 στις: Τρι 08 Μάρ 2011 13:30 »
Στις 6 σημερα καθαρα δευτερα τι μπορει να κανει το δεξι χερι του προεδρου?


A.Nα βουταει τη λαγανα στον ταραμα?
Β.Να τσιμπαει λιγο χαλβα ....ακομα...?
Γ.Να σπιζ το πιατο μι τ φασλαδα?
 :P :P :P :P :P :joker: :P :P :P :P :P
 
Ιδου η απορια.... :mono: :P

Εγώ θα έβαζα και Δ: ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΠΡΟΒΕΙΟ ΚΕΜΠΑΠ!
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία - pagouras83

Αποσυνδεδεμένος paspaliars

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.483
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #599 στις: Τρι 08 Μάρ 2011 13:43 »
δηλ.τι υπονοας οτι δεν τυρι τς πατρο -παρα-δοτες συνηθειες?? ;) :joker:
ΑΝΗΚΟΥΣΤΟ....κ ΑΝΕΠΙΤΡΕΠΤΟ προς τα παγουροηθη και τα συνηθεια μας  .... 8) :joker:
κατα θετω αυτη τη στιγμη προταση μομφης , :P ανατροπης :P και.............................................. . μπεναλτυ :P :joker: ....
....ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ AJAX ΤΗς ΗΠΕΙΡΟΥ...