Αποστολέας Θέμα: Χριστοβασιλης  (Αναγνώστηκε 1354436 φορές)

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1250 στις: Δευ 12 Μάρ 2012 09:34 »
Θεσσαλονίκη - Γιάννινα  ότι έβρισκα κατάπινα, προχτές.
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.037
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1251 στις: Δευ 12 Μάρ 2012 13:10 »
άκουσε για σουβλάκια και ήρθε  :P :P :P :P

Αποσυνδεδεμένος ΘΟΔΩΡΗΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.091
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1252 στις: Πεμ 15 Μάρ 2012 23:58 »
Παράθεση
Το καλοκαίρι η Superleague υπέγραψε νέα συμφωνία με την NOVΑ μέχρι το καλοκαίρι του 2015 που θα αποφέρει στις ομάδες ένα ποσό κοντά στα 47 εκ. ευρώ το χρόνο. Εκτός από αυτά ο ΟΠΑΠ ήρθε σε νέα συμφωνία με την Superleague για τα επόμενα δυο χρόνια και θα πληρώσει 5.5 εκ. ευρώ για φέτος και περίπου 8 εκ. ευρώ για το 2012-2013.

Πως θα μοιραστούν αυτά τα χρήματα; Όσον αφορά τα τηλεοπτικά, αυτό που γνωρίζουμε είναι πως δεν έχουν αλλάξει πολύ σε σχέση με την περσινή σεζόν. Δηλαδή:

--- Το 40% των χρημάτων μοιράζεται βάσει της εμπορικής αξίας *

--- Το 30% βάσει της βαθμολογικής θέσης **

--- Το 30% ισομερώς

* Η εμπορική αξία έχει να κάνει με τη θέση που καταλαμβάνει μία ομάδα, τα εισιτήρια που κόβει, την τηλεθέαση που κάνουν οι αγώνες της και άλλα μικρά.

** Ουσιαστικά αυτό που ισχύει είναι πως κάθε βαθμός που κερδίζει μία ομάδα φέρνει κι ένα ποσό στα ταμεία της. Πρόπερσι αυτό το ποσό ήταν 17.500 ευρώ, πέρσι περίπου 18.500 ευρώ και φέτος κοντά στις 18.000 ευρώ.
Τα μπόνους

Εκτός από τα τηλεοπτικά όμως υπάρχουν και τα χρήματα του ΟΠΑΠ. Τα 5.5 εκ. ευρώ φέτος θα μοιραστούν ισόποσα σε κάθε ΠΑΕ, ενώ ένα ποσό θα αφαιρεθεί για τα λειτουργικά έξοδα της διοργανώτριας Αρχής (Superleague)
SPORT24



Με κάποιους πρόχειρους λοιπόν υπολογισμούς αν μείνει ο ΠΑΣ στην κατηγορία κ συγκεντρώσει 33 βαθμούς θα βάλει εφέτος στα ταμεία του περίπου 2,5εκ Ευρώ συν τα εισιτήρια κτλ κ χωρίς να υπολογίσουμε τα μπόνους για την 1η-2η κ 3η επαρχιακή ομάδα που δινουν κάποια ψιλά.Δεν είναι καθόλου άσχημο ποσό κ έχω την απορία ο Χριστοβασίλης δηλαδή πόσα περιμένει να παίρνει για να πληρώνει κ να είναι εντάξει στις υποχρεώσεις του?Αν έχει σκοπό να παίρνει κ να μην βάζει χρήματα τότε μπορεί να γίνει ο οποιοσδήποτε πρόεδρος.Τα χρήματα που θα πάρει θα μας πεί που θα πάνε εκτός απο την τσέπη του?Δεν μπορείς να μην πληρώνεις ενώ εισπράτεις κ να κάνεις κ παράπονα συνεχώς για τα έσοδα.Αν είσαι εντάξει βγες κ ενημέρωσε τον κόσμο για τα έσοδα κ τα έξοδα της ομάδας κ μην κάνεις τον πονηρό γιατί όλα πλέον είναι γνωστά κ η πόλη μας μικρή κ εσυ αρκετά ογκώδης για να κρυφτείς!!!!!!!!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Παρ 16 Μάρ 2012 00:13 από ΘΟΔΩΡΗΣ »
''Κ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΣΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΩ''

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.813
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1253 στις: Παρ 16 Μάρ 2012 00:48 »
τον οκτώβριο σε τηλεοπτική του εμφάνιση ο κ μοσχογλου είχε πει πως τον περασμένο νοέμβριο θα μας έδινε αναλυτικά τα έξοδα κ τα έσοδα της παε. Ακόμη περιμένουμε.
Οχι πως μας πέφτει κανένας λόγος μιας κ εμείς ούτε μέτοχοι είμαστε ούτε διοίκηση κάναμε.
Αλλά μιας κ το υποσχέθηκε ελπίζω να το κάνει στο τέλος της σεζόν. Να δούμε κ εμείς το ύψος της επένδυσης που κανανε κ τους πήγε τοσο στραβά.
Έτσι από απόρροια βρε αδερφέ.

Αποσυνδεδεμένος Mikkael_Sin

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 4.158
  • ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΥΡΝΑΒΟΣ;
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1254 στις: Παρ 16 Μάρ 2012 02:16 »
Παράθεση
η πόλη μας μικρή κ εσυ αρκετά ογκώδης για να κρυφτείς!!!!!!!!!!

Ακόμα κι αν έχεις κάνει μαλακία, δε χρεάζεται να κρύβεσαι αν δε σε κυνηγάει κάποιος.


Υ.Γ. Να μεταφερθεί στο "σοφές ατάκες".
"I'VE CROSSED AN OCEAN OF WINE TO FIND YOU..."
     - Απέραντος ο θάνατος δίχως μήνες κι αιώνες -
             Η ΖΩΗ ΜΕ ΤΟ ΦΟΒΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΖΩΗ

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1255 στις: Παρ 16 Μάρ 2012 03:28 »
Χριστοβασίλης - Πέφτω από τα σύννεφα

Την έκπληξή του εξέφρασε στην εφημερίδα «drevenall» ο μεγαλομέτοχος του ΠΑΣ Γιάννινα σχετικά με πρόσφατη φημολογία που τον θέλει να μην πληρώνει ενώ εισπράττει και να κάνει και παράπονα συνεχώς για τα έσοδα, γεγονός που ο κύριος Χριστοβασίλης το αρνήθηκε κατηγορηματικά. Συγχρόνως εξέφρασε την απορία του από που και για ποιό λόγο μπορεί να εκπορεύονται όλα αυτά... Μάλιστα σχολιάζοντας δυσμενώς τα φημολογούμενα περί του αν έχει σκοπό να παίρνει και να μην βάζει χρήματα στην ομάδα παρά μόνο στην τσέπη του, κι ότι έτσι μπορεί να γίνει ο οποιοσδήποτε πρόεδρος, δήλωσε πως αισθάνεται απογοήτευση κι αναρωτήθηκε αν αξίζει ακόμα μετά από όλα αυτά να ασχολείται από μεράκι με το ποδόσφαιρο και με όραμα για τον ΠΑΣ.
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος ΑΠΕΙΡΟΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.435
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1256 στις: Παρ 16 Μάρ 2012 04:04 »
επεσες μια φορα απο τα συννεφα οταν μπλεχτηκες με τα στημενα

επεσες παλι τωρα με τα οικονομικα της ομαδας.

και μου γεννιεται η απορια...................ΤΙ ΣΟΙ ΣΥΝΝΕΦΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΕ ΑΝΤΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΣΕ ΚΡΑΤΑΝΕ ???



Παράθεση
Τα χρήματα που θα πάρει θα μας πεί που θα πάνε εκτός απο την τσέπη του

πρεπει να μας πει.....πρεπει να το απαιτησουμε να μας πει......
ΑΝ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ...ΣΕΙΡΑ ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ Η ΝΤΡΟΠΗ  !

Αποσυνδεδεμένος SirBak

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 705
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1257 στις: Παρ 16 Μάρ 2012 11:03 »
Παράθεση
Ο ΠΑΣ Γιάννινα πήρε την ισοπαλία στη Λιβαδειά και την ώρα της επιστροφής για την Ηπειρο, ένας παίκτης του «Αγιαξ» είπε σε άνθρωπο της ομάδας να τους πάρει σουβλάκια να φάνε.


Ο σύλλογος των Ιωαννίνων έφυγε με τον βαθμό από τη Βοιωτία και λίγο πριν η αποστολή ξεκινήσει για τα Γιάννινα παίκτης του Αγγελου Αναστασιάδη είπε: «Αφού δεν μπορείς να φέρεις λεφτά, δεν πας να μας πάρεις κάνα καλαμάκι να φάμε;». Άραγε σε ποιον απευθυνόταν;

gazzeta

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1258 στις: Παρ 16 Μάρ 2012 11:17 »
Παράθεση
1 στα γρήγορα και να φύγω



Είναι γεγονός ότι ο φίλαθλος κόσμος  μιας ομάδας  θέλει «να βλέπει και να ακούει» και να «καμαρώνει» (που ...)  τον «ηγέτη» της και μάλλιστα του ΑΓΙΑΞ,  έστω με μια τακτική δήλωση  «προόδου» της ομάδας,   έστω  μια  ηλεκτρονική «καλημέρα»,  μέχρι και  τα τυπικά «χρόνια πολλά».
Το 3ο το κάνει τηλεφωνικά με  2 – 3 συνεργάτες του, το 2ο Χριστούγεννα – Πάσχα και το 3ο με την έναρξη – λήξη του πρωταθλήματος ή αν βρεθεί σε έκπληξη.

Λίγο - πολύ, έτσι λειτουργεί και συμμερίζομαι την άποψη  που λέει ότι ... με το παραμικρό κους - κους δε θα βγαίνει ο πρόεδρος στα μπαλκόνια.
Τώρα το κους - κους χόντρυνε και κάνει λόγο για «παντελή απουσία και για δήθεν ελαφροπηδηματική απομάκρυνση και για τη μπάγκα φράγκα σώα και αβλαβή» … τι απαντάμε εδώ???

Και λέω εγώ τώρα, σε ήπιο στυλ ... η «απόμακρη»  ή  η «ήπια» στάση του κ. Χριστοβασίλη  δε μπορεί  να θεωρείται   «μη αναμενομένη» ως  προς τη δημοσιότητα των εμφανίσεων και του λόγου του (δηλώσεων),  αν λάβουμε υπόψη το «ήπιο» του χαρακτήρος, κάτι που φάνηκε ιδιαίτερα στην κρίσιμη περίοδο που φέρονταν εμπλεκόμενος στα στημένα ... ωστόσο όμως προσθέτει  «μη αναμενόμενα» ερωτηματικά, τακτικής.
 
Προσωπικά  και με το δεδομένο της αύξησης των μετοχικών κεφαλαίων,  θα περιμένω  να εισπραχτεί  το «χρήμα» που αναλογεί στην ΠΑΕ από NOV(Α)ΟΠΑΠ (το Α διαγράφτηκε) και ασφαλώς μέσα από ποιο τραπεζικό κανάλι θα γίνει αυτό και ποιο θα είναι τελικά το καθαρό ποσό που θα εκταμιεύσει η ΠΑΕ.

Δικαιούχοι π.χ.:
Πάγια έξοδα εγκαταστάσεων τέλεσης αγώνων – προπόνησης κ.ά..
Συμβόλαια παικτών, μισθοί, κ.ά..
Βελτίωση εγκαταστάσεων – υποδομών κ.ά..
κ.ά..

Και αντιστρέφω τώρα το ερώτημα που κυκλοφόρησε … είπε ο πρόεδρος ότι θα πάρει το χρήμα και θα φύγει?

Οπότε αν ο πρόεδρος σκέφτεται να παρατήσει τη μπάλα (σχετικό με την τύχη του ΟΠΑΠ αλλά και με το επιχειρηματικό του ίδιου) τα ενδεχόμενα είναι 2 … να τακτοποιήσει όλους τους λογαριασμούς του προς τρίτους και πουλήσει τον αέρα του ΠΑΣ (?) ή να σκεφτεί σοβαρά για το χτίσιμο μιας βιώσιμης ΠΑΕ και μιας ομάδας με αξιώσεις πάνω από «παραμονές και σωτηρίες» βάζοντας ελάχιστα στην τσέπη του και με τον «κανόνα» που λέγεται Αναστασιάδης.

Γιατί, εδώ που τα λέμε, μια του «κλέφτη» τρείς του «κλέφτη», το πράμα γίνεται περίγελο για 1 κόσμο που στηρίζει μια ομάδα σε 1 γήπεδο που παρά τα εγγενή του προβλήματα αυτού και της «ομάδας» και παρά την εξευτελιστική οικονομική κρίση που μας τάλιαρε,  οι Ζωσιμάδες είναι 8οι στους γκισέδες εισιτηρίων της SL.

Ασφαλώς και ο προπονητής ή κάποια στελέχη αντιπροσωπεύουν και εκφράζουν τις θέσεις/απόψεις του προέδρου, αλλά σε καμία περίπτωση τον ίδιο τον πρόεδρο ως «ηγέτη» ομάδας που ο φίλαθλος κόσμος   θέλει να «βλέπει και να ακούει», είτε ως ένδειξη δοικητικής αξιοπιστίας,  είτε απολογητικά ως προς το στόχο, είτε παρηγορητικά για τις μέρες που σηκώνουμε … και εδώ ακριβώς είναι που κάνει κλικ η αμφισβήτηση στο πρόσωπό του, είτε στο τυχαίο ή στο επιτηδευμένο … όπως το πάρει κανείς … αλλά και στις 2 περιπτώσεις  ο πρόεδρος  είναι εκτεθιμένος από εικόνας του, ως απών και σιωπών.

Ότι και να συμβαίνει, ένας ο πρόεδρος θα όφειλε να είναι παρόν και όχι αποκλειστικά για τα της ομάδας, αλλά για την ιδιαίτερη εποχή που διέρχεται ο κόσμος  και μαζί ο κόσμος του ΠΑΣ, ο αιμοδότης του ΠΑΣ.
Δεν  είμαστε «χούλιγκανς», είμαστε παιδευμένοι  και  κοινωνικοποιημένοι άνθρωποι/πολιτες/φίλαθλοι  και αγαπάμε τον ΠΑΣ.

Προσωπικά και επειδή νε βρίσκομαι στα σύννεφα, θα σας πρότεινα να κατεβείτε στους Ζωσιμάδες, επειδή αυτό το  «θέλω να σε βλέπω, να σε ακούω και να ξέρω που το ΠΑΣ» είναι το βασικό κουμπί που πιστώνει από καιρό το λογαριασμό της  εμπιστοσύνης μας στο πρόσωπό σου και την αξιοπιστία  του προσώπου σας.

Τα μάθατε για την Αεκ … βγήκε στη γύρα.
Και γω από καιρό.
« Τελευταία τροποποίηση: Παρ 16 Μάρ 2012 11:34 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος ΘΟΔΩΡΗΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.091
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1259 στις: Παρ 16 Μάρ 2012 12:42 »
Το θέμα είναι τι κάνει τα χρήματα που παίρνει?Γιατί δεν δείχνει κανένα ενδιαφέρον για την ομάδα?Τι σκοπό έχει?
γιατί δεν βγαίνει να μιλήσει κ που το πηγαίνει το θέμα?
Ακόμα κ αν δεν τον ενδιαφέρει πλέον η ομάδα ας βγει να το πει κ ας πεί ότι την πουλάει να ξέρει κάποιος που μπορεί να τον ενδιαφέρει να τον αγοράσει.Εμένα πάντως αυτή η στάση του κ η αδιαφορία του γενικά κάτι άλλο μου δείχνει!!
-ΜΗΠΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΡΙΣΤΟΒΑΣΙΛΗ???????
-ΜΗΠΩΣ Ο ΧΡΙΣΤΟΒΑΣΙΛΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΔΙΟΡΙΣΜΕΝΟΣ?????
-ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΧΡΙΣΤΟΒΑΣΙΛΗΣ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΞΕΚΑΡΦΩΜΑ???????
Λέω εγώ τώρα ε!!!
''Κ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΣΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΩ''

Αποσυνδεδεμένος GIWRGIS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.121
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1260 στις: Παρ 16 Μάρ 2012 12:54 »
Ποια χρήματα παίρνει ο Χριστοβασίλης από τον ΠΑΣ;
Πού ζείτε;

Αποσυνδεδεμένος ΘΟΔΩΡΗΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.091
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1261 στις: Παρ 16 Μάρ 2012 13:14 »
Παράθεση
GIWRGIS
Ποια χρήματα παίρνει ο Χριστοβασίλης από τον ΠΑΣ;
Πού ζείτε;



Το καλοκαίρι η Superleague υπέγραψε νέα συμφωνία με την NOVΑ μέχρι το καλοκαίρι του 2015 που θα αποφέρει στις ομάδες ένα ποσό κοντά στα 47 εκ. ευρώ το χρόνο. Εκτός από αυτά ο ΟΠΑΠ ήρθε σε νέα συμφωνία με την Superleague για τα επόμενα δυο χρόνια και θα πληρώσει 5.5 εκ. ευρώ για φέτος και περίπου 8 εκ. ευρώ για το 2012-2013.

Πως θα μοιραστούν αυτά τα χρήματα; Όσον αφορά τα τηλεοπτικά, αυτό που γνωρίζουμε είναι πως δεν έχουν αλλάξει πολύ σε σχέση με την περσινή σεζόν. Δηλαδή:

--- Το 40% των χρημάτων μοιράζεται βάσει της εμπορικής αξίας *

--- Το 30% βάσει της βαθμολογικής θέσης **

--- Το 30% ισομερώς

* Η εμπορική αξία έχει να κάνει με τη θέση που καταλαμβάνει μία ομάδα, τα εισιτήρια που κόβει, την τηλεθέαση που κάνουν οι αγώνες της και άλλα μικρά.

** Ουσιαστικά αυτό που ισχύει είναι πως κάθε βαθμός που κερδίζει μία ομάδα φέρνει κι ένα ποσό στα ταμεία της. Πρόπερσι αυτό το ποσό ήταν 17.500 ευρώ, πέρσι περίπου 18.500 ευρώ και φέτος κοντά στις 18.000 ευρώ.
Τα μπόνους

Εκτός από τα τηλεοπτικά όμως υπάρχουν και τα χρήματα του ΟΠΑΠ. Τα 5.5 εκ. ευρώ φέτος θα μοιραστούν ισόποσα σε κάθε ΠΑΕ, ενώ ένα ποσό θα αφαιρεθεί για τα λειτουργικά έξοδα της διοργανώτριας Αρχής (Superleague)
SPORT24



Αυτά τα χρήματα φίλε!!!!Κ αυτά που είχε πάρει την περίοδο 2009-10 κ ειδικά απο τα τηλεοπτικά ήταν πάρα πόλλά συν τα 4.500 τότε διαρκείας!!!!
Εκτός κ αν έχετε την εντύπωση ότι ο Χριστοβασίλης βάζει χρήματα κ δεν παίρνει!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Παρ 16 Μάρ 2012 13:20 από ΘΟΔΩΡΗΣ »
''Κ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΣΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΩ''

Αποσυνδεδεμένος Behos

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 163
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1262 στις: Παρ 16 Μάρ 2012 13:41 »
Ο Χριστοβασίλης είναι πολύ λίγος για τον ΠΑΣ... λεφτά δεν πρόκειται να βάλει ποτέ, οικονομική διαχείριση και σχεδιασμό δεν πρόκειται να κάνει ποτέ (για να φτάνουν τα έσοδα που υπάρχουν και να ισοσκελίζουν τον προϋπολογισμό)!
Μακάρι να βρεθεί κάποιος καλύτερος, αλλά τέτοιες εποχές ...δύσκολα!

Αποσυνδεδεμένος ΑΠΕΙΡΟΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.435
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1263 στις: Παρ 16 Μάρ 2012 13:48 »
o χβ ειναι behos φιλε μου,οχι εσυ!!!

 :P
ΑΝ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ...ΣΕΙΡΑ ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ Η ΝΤΡΟΠΗ  !

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.813
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1264 στις: Παρ 16 Μάρ 2012 14:28 »
Το θέμα είναι τι κάνει τα χρήματα που παίρνει?Γιατί δεν δείχνει κανένα ενδιαφέρον για την ομάδα?Τι σκοπό έχει?
γιατί δεν βγαίνει να μιλήσει κ που το πηγαίνει το θέμα?
Ακόμα κ αν δεν τον ενδιαφέρει πλέον η ομάδα ας βγει να το πει κ ας πεί ότι την πουλάει να ξέρει κάποιος που μπορεί να τον ενδιαφέρει να τον αγοράσει.Εμένα πάντως αυτή η στάση του κ η αδιαφορία του γενικά κάτι άλλο μου δείχνει!!
-ΜΗΠΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΡΙΣΤΟΒΑΣΙΛΗ???????
-ΜΗΠΩΣ Ο ΧΡΙΣΤΟΒΑΣΙΛΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΔΙΟΡΙΣΜΕΝΟΣ?????
-ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΧΡΙΣΤΟΒΑΣΙΛΗΣ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΞΕΚΑΡΦΩΜΑ???????
Λέω εγώ τώρα ε!!!

Κάτι λέει εδώ προς το τέλος με τα κεφάλαια ο θοδωρής. ;-)
Αν κάποιος θέλει να αγοράσει που απευθύνεται στον χβ η στον εβανς;

Αποσυνδεδεμένος ΘΟΔΩΡΗΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.091
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1265 στις: Παρ 16 Μάρ 2012 14:31 »
Το θέμα είναι τι κάνει τα χρήματα που παίρνει?Γιατί δεν δείχνει κανένα ενδιαφέρον για την ομάδα?Τι σκοπό έχει?
γιατί δεν βγαίνει να μιλήσει κ που το πηγαίνει το θέμα?
Ακόμα κ αν δεν τον ενδιαφέρει πλέον η ομάδα ας βγει να το πει κ ας πεί ότι την πουλάει να ξέρει κάποιος που μπορεί να τον ενδιαφέρει να τον αγοράσει.Εμένα πάντως αυτή η στάση του κ η αδιαφορία του γενικά κάτι άλλο μου δείχνει!!
-ΜΗΠΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΡΙΣΤΟΒΑΣΙΛΗ???????
-ΜΗΠΩΣ Ο ΧΡΙΣΤΟΒΑΣΙΛΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΔΙΟΡΙΣΜΕΝΟΣ?????
-ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΧΡΙΣΤΟΒΑΣΙΛΗΣ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΞΕΚΑΡΦΩΜΑ???????
Λέω εγώ τώρα ε!!!

Κάτι λέει εδώ προς το τέλος με τα κεφάλαια ο θοδωρής. ;-)
Αν κάποιος θέλει να αγοράσει που απευθύνεται στον χβ η στον εβανς;


Ή ΜΗΠΩΣ ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΟΥ????
''Κ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΣΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΩ''

Αποσυνδεδεμένος ''Alejandro''

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.116
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1266 στις: Παρ 16 Μάρ 2012 15:29 »
Mην μου πειραζεται το Μπουλουκο μου αφηστε τον στην ησυχια του τωρα που οραματιζεται και το μελλον του ΠΑΣ! :P

Αποσυνδεδεμένος jimakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.675
  • Ορφέας Αιγάλεω-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1972
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1267 στις: Παρ 16 Μάρ 2012 16:03 »
Παράθεση
Παράθεση από: pagourenko1966 στις Σήμερα στις 15:28
Παράθεση από: ΘΟΔΩΡΗΣ στις Σήμερα στις 13:42
Το θέμα είναι τι κάνει τα χρήματα που παίρνει?Γιατί δεν δείχνει κανένα ενδιαφέρον για την ομάδα?Τι σκοπό έχει?
γιατί δεν βγαίνει να μιλήσει κ που το πηγαίνει το θέμα?
Ακόμα κ αν δεν τον ενδιαφέρει πλέον η ομάδα ας βγει να το πει κ ας πεί ότι την πουλάει να ξέρει κάποιος που μπορεί να τον ενδιαφέρει να τον αγοράσει.Εμένα πάντως αυτή η στάση του κ η αδιαφορία του γενικά κάτι άλλο μου δείχνει!!
-ΜΗΠΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΡΙΣΤΟΒΑΣΙΛΗ???????
-ΜΗΠΩΣ Ο ΧΡΙΣΤΟΒΑΣΙΛΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΔΙΟΡΙΣΜΕΝΟΣ?????
-ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΧΡΙΣΤΟΒΑΣΙΛΗΣ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΞΕΚΑΡΦΩΜΑ???????
Λέω εγώ τώρα ε!!!

Κάτι λέει εδώ προς το τέλος με τα κεφάλαια ο θοδωρής. ;-)
Αν κάποιος θέλει να αγοράσει που απευθύνεται στον χβ η στον εβανς;


Ή ΜΗΠΩΣ ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΟΥ????


Στον Α.Κ...  :P
Blue to the hair...

Αποσυνδεδεμένος ΘΟΔΩΡΗΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.091
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1268 στις: Παρ 16 Μάρ 2012 18:06 »
Παράθεση
Παράθεση από: pagourenko1966 στις Σήμερα στις 15:28
Παράθεση από: ΘΟΔΩΡΗΣ στις Σήμερα στις 13:42
Το θέμα είναι τι κάνει τα χρήματα που παίρνει?Γιατί δεν δείχνει κανένα ενδιαφέρον για την ομάδα?Τι σκοπό έχει?
γιατί δεν βγαίνει να μιλήσει κ που το πηγαίνει το θέμα?
Ακόμα κ αν δεν τον ενδιαφέρει πλέον η ομάδα ας βγει να το πει κ ας πεί ότι την πουλάει να ξέρει κάποιος που μπορεί να τον ενδιαφέρει να τον αγοράσει.Εμένα πάντως αυτή η στάση του κ η αδιαφορία του γενικά κάτι άλλο μου δείχνει!!
-ΜΗΠΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΡΙΣΤΟΒΑΣΙΛΗ???????
-ΜΗΠΩΣ Ο ΧΡΙΣΤΟΒΑΣΙΛΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΔΙΟΡΙΣΜΕΝΟΣ?????
-ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΧΡΙΣΤΟΒΑΣΙΛΗΣ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΞΕΚΑΡΦΩΜΑ???????
Λέω εγώ τώρα ε!!!

Κάτι λέει εδώ προς το τέλος με τα κεφάλαια ο θοδωρής. ;-)
Αν κάποιος θέλει να αγοράσει που απευθύνεται στον χβ η στον εβανς;


Ή ΜΗΠΩΣ ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΟΥ????


Στον Α.Κ...  :P




Εισαι κ ΜΑΡΤΥΡΙΑΡΗΣ!!!!!!!!! :P :P :P
''Κ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΣΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΩ''

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.037
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1269 στις: Παρ 16 Μάρ 2012 18:39 »
Υπάρχει και άλλη απάντηση...σε όλους τους παραπάνω +....... :P :P :P :P

Αποσυνδεδεμένος ΑΠΕΙΡΟΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.435
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1270 στις: Παρ 16 Μάρ 2012 19:00 »
ΜΑΓΚΕΣ..........ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΜΕ!!!!!!!

ΘΑ ΜΠΟΥΝΕ ΛΕΦΤΑ ΣΤΑ ΤΑΜΕΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!

ΠΩΣ?????


ΑΝΟΙΞΕ Η ΓΑΡΙΒΑΛΔΗ................ΝΤΟΥ!!!!!!

 :P
ΑΝ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ...ΣΕΙΡΑ ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ Η ΝΤΡΟΠΗ  !

Αποσυνδεδεμένος Proctor

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 329
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1271 στις: Σαβ 17 Μάρ 2012 15:52 »
Διακρίνω μια ειρωνική νότα στα γραφόμενα του συνταύρου Απείρου? :P :P
ΕΝΑΣ-ΕΝΑΣ ΠΑΙΔΙΑ, ΟΛΟΙ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ.

Αποσυνδεδεμένος ahpas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 609
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1272 στις: Κυρ 18 Μάρ 2012 10:36 »
τον πουλοοο χοντρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

Αποσυνδεδεμένος ΑΠΕΙΡΟΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.435
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1273 στις: Κυρ 18 Μάρ 2012 10:59 »
Διακρίνω μια ειρωνική νότα στα γραφόμενα του συνταύρου Απείρου? :P :P

βουλομενο γραμμα διαβαζεις...... :P
ΑΝ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ...ΣΕΙΡΑ ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ Η ΝΤΡΟΠΗ  !

Αποσυνδεδεμένος ''Alejandro''

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.116
    • Προφίλ
Απ: Χριστοβασιλης
« Απάντηση #1274 στις: Κυρ 18 Μάρ 2012 23:12 »
Και ξαφνικα μετα τη νικη μας τη Κυριακη επι του Εργοτελη θα σκασει μυτη ο χοντρος με θα μας πεταξει την ωραια του ατακα...''το ειχα πει και περυσι οτι θα γυρναγαμε Σοφοτεροι!!'' :P :P