Αποστολέας Θέμα: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ  (Αναγνώστηκε 113761 φορές)

Αποσυνδεδεμένος PAS and stale bread

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.039
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #350 στις: Τετ 12 Ιούλ 2023 12:54 »
Όταν έχεις βρει



Και όλα τα άλλα τα γράφεις στην καρα&^%$#@κλάρα σου!

Αποσυνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.599
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #351 στις: Τετ 12 Ιούλ 2023 14:57 »
"Όταν οι άλλοι ξεκινάν από το 0 και εσύ από +1.800.000€ (Πήλιος - Λώλης) θεωρητικά δεν την πουλάς."

Μεγάλες αλήθειες και σε κάποιους από εμάς φάνηκε πατζάρ το 1,5εκ  :-?

Στο 7:00



7:50 Ρώσοι Γκιγκάνιδες... 


Στο 5:30 "Ευχαριστούμε τον ΧΒ που μας έκανε ανθρώπους" 🤮 🤮 🤮 🤮 🤮 🤮 🤮 🤮 🤮



Σόρρι που τον τον ανεβάζω πάλι παρόλο που τον σιχαίνομαι, αλλά αυτόν βάλανε εκπρόσωπο τύπου της ομάδας.




Τι εκπροσωπεί άραγε ο κύριος και τον φωνάζουν στα κανάλια;

Αφού δεν κατάφερε να κρατήσει ανοιχτό το σύνδεσμό του.

Τι τον φωνάζουν; Ως εκπρόσωπο πρώην συνδέσμου;
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος PASsenger

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 444
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #352 στις: Τετ 12 Ιούλ 2023 15:37 »
Πιο σιχαμερός,πεθαίνεις.

Αποσυνδεδεμένος pextempalla

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.145
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #353 στις: Πεμ 13 Ιούλ 2023 13:06 »
ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΦΟΙ ΧΡΙΣΤΟΒΑΣΙΛΗ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΥΝ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΛΑΝΟ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΙ ΣΚΟΠΕΥΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΕΩΣ ΤΩΡΑ ΠΕΠΡΑΓΜΕΝΑ ΤΟΥΣ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΕΛΙΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΘΥΜΟ!!!

Αποσυνδεδεμένος Crimson Glory

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.558
  • Remember, remember, the Fifth of November...
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #354 στις: Πεμ 13 Ιούλ 2023 14:34 »
ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΦΟΙ ΧΡΙΣΤΟΒΑΣΙΛΗ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΥΝ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΛΑΝΟ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΙ ΣΚΟΠΕΥΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΕΩΣ ΤΩΡΑ ΠΕΠΡΑΓΜΕΝΑ ΤΟΥΣ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΕΛΙΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΘΥΜΟ!!!
Συμφωνώ.

Εάν δεν απατώμαι, ο Γ. Χριστοβασίλης σχεδόν κάθε χρόνο με την έναρξη της προετοιμασίας, έδινε συνέντευξη τύπου και πάνω κάτω καταλάβαινες το πού περίπου θα πάει το πράγμα.
Οι Αφοί τί ακριβώς περιμένουν? Μόλις ανέλαβαν βαρύ φορτίο και έχουν υποχρέωση να ενημερώσουν.

Εύχομαι να με διαψεύσουν, αλλά πολύ φοβάμαι ότι Γιώργο Χριστοβασίλη θα λέμε και θα κλαίμε...

Αποσυνδεδεμένος nakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.141
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #355 στις: Πεμ 13 Ιούλ 2023 17:22 »
Άντε και βγήκαν...Και είπαν...
Θα κάνουμε αυτό...ή στόχος μας είν' εκείνος...

Τα πεπραγμένα είναι αυτά που μένουν και χαρακτηρίζουν...

Θετικό στοιχείο η κατασκευή προπονητικών μετά από 15 χρόνια. Αυτό!

Αρνητικό μέχρι στιγμής το ότι το ρόστερ εμφανίζει σημαντικές ελλείψεις,για να αποφευχθεί πορεία αντίστοιχη της περσινής,μη ξεκαθάρισμα με παίχτες 2,3 που ο προπονητής δεν υπολόγιζε στο παραμικρό.

Θα φανεί λοιπόν από τις κινήσεις που θα γίνουν και αν θα γίνουν....το να πουν εμένα δεν μου λέει κάτι..




Αποσυνδεδεμένος Crimson Glory

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.558
  • Remember, remember, the Fifth of November...
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #356 στις: Πεμ 13 Ιούλ 2023 18:15 »
Άντε και βγήκαν...Και είπαν...
Θα κάνουμε αυτό...ή στόχος μας είν' εκείνος...

Τα πεπραγμένα είναι αυτά που μένουν και χαρακτηρίζουν...

Θετικό στοιχείο η κατασκευή προπονητικών μετά από 15 χρόνια. Αυτό!

Αρνητικό μέχρι στιγμής το ότι το ρόστερ εμφανίζει σημαντικές ελλείψεις,για να αποφευχθεί πορεία αντίστοιχη της περσινής,μη ξεκαθάρισμα με παίχτες 2,3 που ο προπονητής δεν υπολόγιζε στο παραμικρό.

Θα φανεί λοιπόν από τις κινήσεις που θα γίνουν και αν θα γίνουν....το να πουν εμένα δεν μου λέει κάτι..
Εννοείται θετικό!
Αλλά ακόμη και αυτό είναι δρομολογημένο από τον πατέρα τους από πέρυσι.

Τον Γ. Χριστοβασίλη τον μάθαμε. Φρόντιζε ο ίδιος γι' αυτό.
Ρε σεις, νοείται νέος πρόεδρος σε μία ΠΑΕ και να μην συστηθεί στον κόσμο? Να δώσει το στίγμα του ότι "ξέρετε κάτι ρε μαλάκες? Αυτά κι αυτά θα κάνω. Εκείνα δεν θα τα κάνω"...
Επίσης, όντως πάντοτε υπήρχαν καθυστερήσεις στις μεταγραφές. Ποτέ όμως το φετινό χάλι. Αν είναι δυνατόν να μην έχουν ξεκαθαρίσει το τί θα γίνει με παίκτες που δεν τους θέλει ο προπονητής.
Ξεκινάει βασικό στάδιο προετοιμασίας και μας λείπουν βασικότατα κομμάτια του ρόστερ...

Αποσυνδεδεμένος SirBak

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 706
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #357 στις: Πεμ 13 Ιούλ 2023 23:13 »
Το προπονητικο ηταν υποχρεωμενοι να το φτιαξουνε .Προαπαιτουμενο για την εισπραξη απο το στοιχημα αν δεν απατωμαι

Αποσυνδεδεμένος KASABIAN

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 973
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #358 στις: Σαβ 05 Αύγ 2023 19:42 »
Εν τω μεταξύ

Φήμες για μπάσιμο εφοπλιστή σε επαρχιακή ομάδα SL1!
Εφοπλιστής που συνδέεται φιλικά με άλλον πρόεδρο ομάδας, βρίσκεται σε επαφές για να αγοράσει επαρχιακή ΠΑΕ της Super League 1 όπως αποκαλύπτει το dikisports.
Ενδιαφέρον για επαρχιακή ομάδα της Super League 1 από εφοπλιστή, αποκαλύπτει το "dikisports.blogspot.com".

Όπως αναφέρει το ρεπορτάζ, πρόκειται για εφοπλιστή που βάρεσε “κανόνι” και έφυγε από την Ελλάδα, αλλά επέστρεψε εσχάτως κι έχει δείξει ενδιαφέρον για τη συγκεκριμένη ομάδα, που συγκαταλέγεται στις μικρομεσαίες.

Μάλιστα, ο εν λόγω -χρεοκοπημένος- εφοπλιστής συνδέεται και με πρόεδρο ΠΑΕ από τους Big5.
https://www.sdna.gr/podosfairo/1108893_fimes-gia-mpasimo-efoplisti-se-eparhiaki-omada-sl1

« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 06 Αύγ 2023 00:34 από fon7 »
ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑΣ ΚΑΙ ΜΟΔΑΤΟΣ

Αποσυνδεδεμένος Crimson Glory

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.558
  • Remember, remember, the Fifth of November...
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #359 στις: Παρ 09 Φεβ 2024 22:09 »
Σωκράτης Παπασταθόπουλος και Αβράαμ Παπαδόπουλος πήγαν να αγοράσουν τον ΠΑΣ Γιάννινα

Παράθεση
https://www.sportime.gr/podosfairo/sokratis-papastathopoulos-ke-avraam-papadopoulos-pigan-na-agorasoun-ton-pas-giannina/

3 μύρια, λέει, έδιναν αλλά δεν δέχτηκαν τα αδέρφια.
Το πολύ ενδιαφέρον είναι ότι μαζί τους είναι και ο ατζέντης Φάρας. Πάντα σύμφωνα με το άρθρο.

ΦΥΓΕΤΕ ΡΕ!!!

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.793
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #360 στις: Παρ 09 Φεβ 2024 23:16 »
Σωκράτης Παπασταθόπουλος και Αβράαμ Παπαδόπουλος πήγαν να αγοράσουν τον ΠΑΣ Γιάννινα

Παράθεση
https://www.sportime.gr/podosfairo/sokratis-papastathopoulos-ke-avraam-papadopoulos-pigan-na-agorasoun-ton-pas-giannina/

3 μύρια, λέει, έδιναν αλλά δεν δέχτηκαν τα αδέρφια.
Το πολύ ενδιαφέρον είναι ότι μαζί τους είναι και ο ατζέντης Φάρας. Πάντα σύμφωνα με το άρθρο.

ΦΥΓΕΤΕ ΡΕ!!!

Δεν θα το έλεγες και ευλογία να μας αναλάβουν, αυτοί οι 2 ειδικά ο Αβρααμ. Δεν ξέρω εάν έχουν και την οικονομική δυνατότητα να το κάνουν και για ποιο λόγο.

Εάν ισχύει το ρεπορτάζ φυσικά.
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος PAS and stale bread

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.039
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #361 στις: Παρ 09 Φεβ 2024 23:33 »
💥Όχι μια αλλά... δύο προτάσεις!
🤝Το ενδιαφέρον του για την αγορά του ΠΑΣ Γιάννινα έδειξε ο Κωνσταντίνος Φάρας μαζί με τους... Σωκράτη Παπασταθόπουλο και Αβραάμ Παπαδόπουλο.
🤫 Φήμες όμως θέλουν αυτή τη πρόταση να έρχεται δεύτερη χρονικά μετά την κρούση που έκανε ο γνωστός σε όλους πλέον Ατζούν Ιλίτζαλι.
❓Το τί θα προκύψει, και κυρίως το τί ξημερώνει για τον Άγιαξ της Ηπείρου μόνο η παρούσα διοίκηση και ο Θεός μπορεί να το γνωρίζει!
POSTάκιας: Ο Τζες


https://www.facebook.com/photo?fbid=932657035529991&set=a.343478354447865

Αποσυνδεδεμένος FanaticPaS

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 898
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #362 στις: Σαβ 10 Φεβ 2024 00:26 »
Ο τουρκαλάς έχει αγοράσει και το Βόλο νομίζω
Μεγαλωσα δν εβαλα μυαλο

Αποσυνδεδεμένος pextempalla

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.145
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #363 στις: Σαβ 10 Φεβ 2024 01:39 »
Σωκράτης Παπασταθόπουλος και Αβράαμ Παπαδόπουλος πήγαν να αγοράσουν τον ΠΑΣ Γιάννινα

Παράθεση
https://www.sportime.gr/podosfairo/sokratis-papastathopoulos-ke-avraam-papadopoulos-pigan-na-agorasoun-ton-pas-giannina/

3 μύρια, λέει, έδιναν αλλά δεν δέχτηκαν τα αδέρφια.
Το πολύ ενδιαφέρον είναι ότι μαζί τους είναι και ο ατζέντης Φάρας. Πάντα σύμφωνα με το άρθρο.

ΦΥΓΕΤΕ ΡΕ!!!

Δεν θα το έλεγες και ευλογία να μας αναλάβουν, αυτοί οι 2 ειδικά ο Αβρααμ. Δεν ξέρω εάν έχουν και την οικονομική δυνατότητα να το κάνουν και για ποιο λόγο.

Εάν ισχύει το ρεπορτάζ φυσικά.
Μπορεί να είναι σκατογαυροι αλλά μπορεί μαζί με τον Φάρα να έκαναν ένα ενδιαφέρον πρότζεκτ. Με την παραμονή των βλαμενων δεν πρόκειται να δούμε κάτι διαφορετικό.
Δώστε την ομάδα και άντε στα σκατά

Αποσυνδεδεμένος PASsenger

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 444
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #364 στις: Σαβ 10 Φεβ 2024 08:18 »
Είναι φανερό πια ότι ενδιαφερόμενοι για την ομάδα μας υπάρχουν αλλά οι δύο υπάνθρωποι δεν θέλουν να πουλήσουν.
ΟΥΣΤ ΡΕ ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΑ.ΔΡΟΜΟ ΣΚΟΥΠΡΑ.

Αποσυνδεδεμένος nakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.141
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #365 στις: Σαβ 10 Φεβ 2024 10:05 »
Τα πράγματα είναι απλά:
Το μόνο επιχείρημα που ακούγονταν από ελάχιστους πλέον που απέμειναν χβασιλικους ήταν πως μας έχουν στην Α.
Last year! Πλέον με όποιον και να τους συγκρίνεις δεν υστερούν, πραγματικά δεν υπάρχουν.
Ακόμη και με τον Αβραάμ,το γαυρακι. Ο Φάρας,ο Αβραάμ και ο ο Σωκράτης,παρότι αντιπαθητικοί,οι  2 τελευταίοι και σε μένα,για μας έτσι όπως είμαστε τώρα μοιάζουν Αμπράμοβιτς μπροστά στα χαπατα.
Ξέρουν από μπάλα και ξέρουν πως πρέπει να ρίξουν κάνα φράγκο για να βγάλουν,σε αντίθεση με τους ατάλαντους που μόνο σμαζευουν....

ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΠΙΕΣΗ ΠΟΙΠΟΝ ΣΤΟ ΕΠΌΜΕΝΟ ΜΑΤΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ,ΟΠΩΣ ΚΟΥΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΝ. ΟΛΟΙ ΣΤΑ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΑ ΧΏΡΙΣ ΑΚΡΟΤΗΤΕΣ,ΜΟΝΟ ΠΙΕΣΗ ΤΡΟΜΕΡΗ ΜΕ ΦΩΝΗΗΗ

Αποσυνδεδεμένος KASABIAN

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 973
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #366 στις: Σαβ 10 Φεβ 2024 10:39 »
Μακάρι να πωληθεί η ΠΑΕ.... αγοραστές υπάρχουν.
Είτε η τριάδα φαρα-παπασταθ-παπαδοπουλος είτε ο ο ατζουν  όπως είπε κ ο συνέταιρος φαντάζουν Αμπράμοβιτς.
Χέστηκα αν είναι γαύροι...το χρήμα κ το σύγχρονο ποδόσφαιρο δυστυχώς δεν έχουν χρωμα. Όραμα, στόχους κ οργάνωση να μου δώσει κάποιος για την ομάδα κ είμαι μαζί του
Υγ. Τα αρδακια των Ιωαννίνων δεν έγραψαν κάτι για την είδηση -φημη ενδιαφέροντος για πώληση της ΠΑΕ ενώ λίγες μέρες πριν έβγαλαν την είδηση για δήθεν πώληση του ΟΦΗ
Υγ2. Η ΠΑΕ έχει τα αντανακλαστικά για ανακοινώσεις διάψευσης...σε άλλα πράγματα ακόμα περιμένουμε
« Τελευταία τροποποίηση: Σαβ 10 Φεβ 2024 10:42 από KASABIAN »
ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑΣ ΚΑΙ ΜΟΔΑΤΟΣ

Αποσυνδεδεμένος PASiopulo

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.340
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #367 στις: Σαβ 10 Φεβ 2024 10:59 »
Σκοτώθηκε ο παναγιωτάκης να απαντήσει για τις φήμες ... "αναστατώσουν με διάφορες ανυπόστατες φήμες το εσωτερικό της ομάδας" ....

Χέσε μας ρε φίλε που περιμέναμε τις φήμες για να μας αναστατώσουν. Κάνατε την ομάδα μπουρδέλο και σας φταίνε οι φήμες τώρα.

Γι αυτό μόνο σε έπιασε ο πόνος να βγάλεις ανακοίνωση και να κάνεις και υποδείξεις στους φίλους τις ομάδας.


Αποσυνδεδεμένος thodoris

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.725
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #368 στις: Σαβ 10 Φεβ 2024 11:08 »
Η ΠΑΕ διέψευσε και προέτρεψε να μη υποθέτουμε τόσο εύκολα φήμες που είναι ανυπόστατες
ΤΕΛΙΣ ΤΟΝΙΖΕΙ ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΡΟΕΧΕΙ Η ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ

ΚΥΡΙΟΙ ΠΑΝΙΒΛΑΚΕΣ...ΒΔΕΛΕΣ ΠΟΥ ΤΟΥΦΑΤΕ ΤΟ ΑΙΜΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ....ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ  ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΓΕΝΑΡΗ ΓΙΑ ΤΗ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ;

ΕΧΟΥΝ ΔΙΚΙΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ...5  ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ 1 ΓΕΝΑΡΗ ΕΤΟΙΜΕΣ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΕΦΕΡΑΝ....ΚΑΙ ΣΕΙΣ ΚΟΙΤΑΤΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑΣΤΕΣ;.......

ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΕΛΕΙΩΝΑΝ ΟΙ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ 31 ΓΕΝΑΡΗ Κ ΟΧΙ 31 ΜΑΗ ΡΕ ΜΑΗΔΕΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΑΗ ΘΑ ΦΕΡΝΑΤΕ ΠΑΙΧΤΕΣ....ΓΙΑ ΤΗ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ.....

ΒΑΓΙΕΡΕΤΕ ΟΠΩΣ ΕΙΣΤΕ


Αποσυνδεδεμένος Crimson Glory

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.558
  • Remember, remember, the Fifth of November...
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #369 στις: Σαβ 10 Φεβ 2024 12:15 »
Μακάρι να πωληθεί η ΠΑΕ.... αγοραστές υπάρχουν.
Είτε η τριάδα φαρα-παπασταθ-παπαδοπουλος είτε ο ο ατζουν  όπως είπε κ ο συνέταιρος φαντάζουν Αμπράμοβιτς.
Χέστηκα αν είναι γαύροι...το χρήμα κ το σύγχρονο ποδόσφαιρο δυστυχώς δεν έχουν χρωμα. Όραμα, στόχους κ οργάνωση να μου δώσει κάποιος για την ομάδα κ είμαι μαζί του
Υγ. Τα αρδακια των Ιωαννίνων δεν έγραψαν κάτι για την είδηση -φημη ενδιαφέροντος για πώληση της ΠΑΕ ενώ λίγες μέρες πριν έβγαλαν την είδηση για δήθεν πώληση του ΟΦΗ
Υγ2. Η ΠΑΕ έχει τα αντανακλαστικά για ανακοινώσεις διάψευσης...σε άλλα πράγματα ακόμα περιμένουμε
Σε όλα θα συμφωνήσω μαζί σου σύνταυρε!
Μόνη μου αντίρρηση ο Τούρκος καναλάρχης. Όχι βέβαια επειδή είναι Τούρκος, αλλά επειδή βλέπω πράγματα που δεν μου αρέσουν και που έχουν να κάνουν με επικίνδυνες πολιτικές σκοπιμότητες. Ο Ατζούν έφερε τον Τερίμ στην βαζέλα για πολύ συγκεκριμένους λόγους, ο φούζος συνέταιρος του Ατζούν, Ατζούν και Τερίμ κολλητοί του Σουλτάνου, Τερίμ γκρίζος λύκος... Κάντε τους συνειρμούς.
Χίλιες φορές ο... όποιος Μπασίρ από το Πακιστάν παρά ο Ατζούν.

ΦΥΓΕΤΕ ΡΕ ΑΘΛΙΟΙ!!!

Αποσυνδεδεμένος KASABIAN

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 973
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #370 στις: Σαβ 10 Φεβ 2024 12:28 »
Για να είμαστε ειλικρινείς όσοι ασχολούνται στην Ελλάδα με το ποδόσφαιρο προεδροι-παραγοντες τα ίδια σκατα είναι....για αυτούς μπίζνα είναι κ όχι αγάπη για τις ομάδες.
Οπότε από την στιγμή που θέλω να παρακολουθώ το επαγγελματικό ποδόσφαιρο ξέρω ότι αγνές προθέσεις δεν υπάρχουν...
Ναι προτιμώ ατζουν για την  ΠΑΕ  ΠΑΣ Γιάννινα (πραγματικότητα).... λαϊκή βάση για τον ΠΑΣ Γιάννινα (επιθυμία αλλά ουτοπία)
ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑΣ ΚΑΙ ΜΟΔΑΤΟΣ

Αποσυνδεδεμένος jimakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.675
  • Ορφέας Αιγάλεω-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1972
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #371 στις: Σαβ 10 Φεβ 2024 12:32 »
Ρε Παναγιωτάκη δεν γίνεται να σε πετύχω μια φορά στη Γλυφάδα ; Δεν έχω τη διάθεση να χειροδικήσω φυσικά... απαγορεύεται από το νόμο, δεν είναι και του χαρακτήρα μου άλλωστε.😋😁 Θα εύρισκα κι εγώ έναν τρόπο, όπως τα παιδιά του συνδέσμου στα Γιάννινα, να σου πω, με ωραίες λέξεις και χειρονομίες, πόσο πολύ εκτιμάω που αφιερώνεις τόσες ώρες τη μέρα, τη βδομάδα, το μήνα αλλά και χρήμα για το κοινό ποδοσφαιρικό μας ιδεατό πάθος. Ύστερα θα χωρίζαμε σαν καλοί φίλοι με την υπόσχεση να ξαναβρεθούμε στην φιέστα σωτηρίας στο τέλος της σεζόν. Εεε; Έτσι δεν είναι; Δεν είναι κάτι που θα ήθελες κι εσύ;
Γιατί ρε διεστραμμένα υπανθρωπάκια, αποφεύγετε να βρεθείτε αντιμέτωποι με κόσμο και δημοσιογράφους να εξηγήσετε τι ακριβώς θέλετε και επιδιώκετε από τον σύλλογο και τι θα θέλατε να μας απαλλάξετε από τη θλιβερή παρουσία σας;

Πόσο τυχεροί είστε που έχετε την ηγεσία αυτού του συλλόγου και όχι κάποιου ΠΑΟΚ ή ΑΡΗ ή ΒΑΖΕΛΟΥ να μην ξέρετε που να κρυφτείτε... Αλλά έχει η ζωή γυρίσματα κι εγώ έχω καλή σχέση με την ελπίδα.

Ελπίζω να τα πούμε από κοντά κάπως, κάποτε...
Blue to the hair...

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #372 στις: Σαβ 10 Φεβ 2024 13:26 »
Παράθεση
Με αφορμή νέα δημοσιεύματα μερίδας του Τύπου σχετικά με το ιδιοκτησιακό καθεστώς της ομάδας η ΠΑΕ ΠΑΣ Γιάννινα 1966 διαψεύδει κατηγορηματικά την ύπαρξη πρότασης ή συζητήσεων για την πώληση της ομάδας. Την ώρα που η ομάδα δίνει τον πιο κρίσιμο αγώνα της φετινής σεζόν -μέχρι τον επόμενο – παρατηρείται μια πρόθεση από ΜΜΕ να αναστατώσουν με διάφορες ανυπόστατες φήμες το εσωτερικό της ομάδας.

Στην ΠΑΕ ΠΑΣ Γιάννινα 1966 δεν έχει φτάσει καμία πρόταση για την αγορά των μετοχών της. Όλα αυτά είναι αερολογίες κι εκ του πονηρού ειδικά αυτή την χρονική στιγμή. Ο στόχος μας είναι ένας και ξεκάθαρος, και δεν είναι άλλος από την σωτηρία της ομάδας και αυτό είναι το μήνυμα στους φιλάθλους της ομάδας μας, οι οποίοι καλό θα είναι να μην υιοθετούν αβασάνιστα κάθε πληροφορία ή φήμη που βλέπει το φως της δημοσιότητας.

Για την πόλη και το σήμα στην καρδιά!
pasgiannina.gr

Κοίτα να δεις που τα παιδάκια αν θέλουν βγάζουν και ανακοινώσεις.Ακόμα περιμένουμε να κάνουν βέβαια μια συνέντευξη τύπου που αυτοί προανήγγειλαν.Σας έπιασε ξαφνικά ο πόνος για την ομάδα,όταν όλη την υπόλοιπη χρονιά είστε ανύπαρκτοί.Πουθενάδες.Τι άγιος Βασίλης,τι αφοί Χβ,το ίδιο και το αυτό.Σκούπρα όλοι οι αγώνες εδώ και πολύ καιρό για την ομάδα μας είναι κρίσιμοι.Άσχετα αν δεν έχετε πάρει χαμπάρι.Τόσο καιρό που σας φωνάζουν,που είστε ρε ανύπαρκτοί;
Όταν λέμε μερίδας του τύπου,εννοούμε το ένα δημοσίευμα του σπορτάιμ;Της ίδιας εφημερίδας που δίνατε θέματα εσείς για να γράφει εναντίον προπονητών που δεν γουστάρατε;Για να τους κάνετε μη αρεστούς στον περισσότερο κόσμο;
Στα τσακίδια να πάτε.Ένα πράγμα μένει μόνο να κάνετε και να το κάνετε σωστά.Να βρείτε μια σωστή διάδοχη λύση και να ξεκουμπιστείτε το γρηγορότερο.

Αποσυνδεδεμένος yazid

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.172
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #373 στις: Σαβ 10 Φεβ 2024 13:42 »
[...ο στόχος μας είναι η σωτηρία της ομάδας...] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Το αποδεικνύετε και με έργα άλλωστε αυτό.

Γαύροι-ξεγαύροι ή βάζελοι ή ό,τι κερατο είναι οι φερόμενοι ως αγοραστές αυτό μας πειράζει? Γιατί αυτοί που έχουμε είναι ένθερμοι οπαδοί του ΠΑΣ.

Αποσυνδεδεμένος Black_Freighter

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 579
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #374 στις: Σαβ 10 Φεβ 2024 13:51 »
Ας πω και εγώ την αποψάρα μου πάνω στις φήμες.
Για όσους θυμούνται είχα αναφέρει στην αρχή της χρονιάς ότι είχε γίνει απόπειρα αγοράς του ΠΑΣ. Η πληροφορία μου ήταν για τον Φάρρα αλλά με διαφορετικούς συνεργάτες και όχι αβρααμ ή παπασταθόπουλο και μάλιστα με πιο πολλά λεφτά από ότι αναφέρουν τα δημοσιεύματα αν θυμάμαι καλά. Άρα υπάρχει έστω μερική αλήθεια στις φήμες και ίσως και απόλυτη σε περίπτωση που βρήκε άλλους συνεργάτες και ξαναέκανε προσπάθεια (με λιγότερα λεφτά προφανώς βλέποντας την κατάσταση της ομάδας).
Όσο για τον ατζούν η αλήθεια είναι δεν ξέρω τι πολιτικές συνδέσεις έχει στην τουρκία αλλά είναι όσο πιο κοντά μπορούμε να φτάσουμε ρεαλιστικά σε κάποιον που μπορεί να κάνει πραγματική επένδυση. Μιλάμε για εκατομμυριούχο με net worth 100 εκατομμύρια δολάρια με δικιά του εταιρία μίντια, αναγνωρίσιμο. Για επιχειρηματία του βεληνεκούς μια επένδυση ελάχιστων εκατομμυρίων στον ΠΑΣ δεν είναι τίποτα, συν ότι έχει και άλλες ομάδες (hull η πιο αναγνωρίσιμη) και φαίνεται να προσπαθεί να κάνει άνοιγμα και σε αυτή την αγορά.