Αποστολέας Θέμα: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ  (Αναγνώστηκε 113777 φορές)

Αποσυνδεδεμένος PASsenger

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 444
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #750 στις: Τρι 16 Απρ 2024 00:24 »
Ναι δεν θα ελέγξουν τίποτα.Θα πληρώσουν τα γαμησιάτικα της πουστο-οικογένειας και θα πουν και ευχαριστώ.

Αποσυνδεδεμένος ΠΑΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 917
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #751 στις: Τρι 16 Απρ 2024 00:29 »
Ντροπη συνταυρε. Αν καποιος ελεγε τη δικη σου οικογενεια ετσι, θα θελα να δω τι θα εκανες και τι θα ελεγες. Ξερεις ο σεβασμος σε ολους ,αναδεικνυει και το ηθος μας.

Αποσυνδεδεμένος PASsenger

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 444
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #752 στις: Τρι 16 Απρ 2024 00:34 »
Η δικιά μου οικογένεια δεν είναι κλέφτες και λωποδύτες ούτε άεργοι που ζουν εις βάρος μιας ομάδας που όλοι αγαπάμε.Μπορείς να τους υπερασπίζεσαι όσο θες,δικαίωμα σου,αλλά είναι απαράδεκτο να καταστροφολογείς μέσα στο forum όταν όλοι έχουμε την αγωνία μας για το μέλλον της ομάδας.

Αποσυνδεδεμένος ΠΑΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 917
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #753 στις: Τρι 16 Απρ 2024 00:42 »
Δεν υπερασπιζομαι κανεναν. Πρεπει ομως να ειμαστε πιο συνετοι και να μην αποδιδουμε δημοσια ακραιους και υβριστικους χαρακτηρισμους.

Αποσυνδεδεμένος tr7

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 610
    • Προφίλ
    • BLUE BULL
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #754 στις: Τρι 16 Απρ 2024 00:47 »
Παιδιά είναι αστείο να πιστεύουμε ότι δεν υπάρχουν άνθρωποι που θέλουν να πάρουν τον ΠΑΣ και να μπορούν να το κάνουν αυτό! Απλώς αυτές οι δουλειές δεν γίνονται σε μία μέρα,σε μία εβδομάδα.... Λίγη υπομονή χρειάζεται.
Υ.Γ Κάτι γράφτηκε για Ξάνθη επίσης. Ακριβώς ο ΠΑΣ, ΔΕΝ είναι Ξάνθη και δεν θα γίνει Ξάνθη!

Αποσυνδεδεμένος PASsenger

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 444
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #755 στις: Τρι 16 Απρ 2024 00:51 »
Επαναλαμβάνω και το κλείνω εδώ.Μπαίνουμε καθημερινά στο forum με αγωνία να δούμε αν κάποιος σύνταυρος έμαθε κάτι ή αν υπάρχει κάτι νεώτερο.Προσωπικά ενοχλούμαι αφάνταστα από τα σχόλια σου που δείχνουν μονίμως την καταστροφή και την συντέλεια.Στην τελική και στο ερασιτεχνικό να πάμε την ομάδα θα την υποστηρίζουμε και θα την αγαπάμε.Και εκεί,μπορεί να είμαστε χαμηλά,αλλά δεν θα έχουμε τους ΧΒ στο κεφάλι μας.Οι οπαδοί της Α' Εθνικής ας περιμένουν την επιστροφή του ΠΑΣ εκεί  για να τον ξανά υποστηρίξουν.Μέχρι τότε όμως ας μην φέρνουμε τον κατακλυσμό του Νώε.Ολοι ανησυχούμε και,πίστεψε με,τα σχόλια σου δεν βοηθούν την κατάσταση.Καλό βράδυ.

Αποσυνδεδεμένος ΠΑΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 917
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #756 στις: Τρι 16 Απρ 2024 01:03 »
Αν τα σχολια μου εμποδιζουν τη διαδικασια πωλησης ,τι να πω;;;;;;; Δεν ξαναγραφω. Αυτα που γραφεις ειναι απο χυδαια εως και αστεια. Να εισαι σιγουρος ομως ,ακομα και στην Ω εθνικη να παμε ,εγω παντα θα ειμαι εκει οπως κανω 50 χρονια τωρα, ανεξαρτητα απο το ποιος θα ειναι ο ιδιοκτητης της ομαδας. Δεν ειμαι μοδατος. Ολη την ελλαδα εχω φερει γυρα γι αυτη την ομαδα και γι αυτη τη φανελα. Οι μοδατοι αλλοι ειναι λεβεντη.Γεια σου και σενα.Καταστροφολογια δεν κανω. ,απλα σου λεω οτι ο δρομος της επιστροφης δεν θα ειναι τοσο ευκολος οσο νομιζεις.

Αποσυνδεδεμένος serifis1980

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 976
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #757 στις: Τρι 16 Απρ 2024 01:07 »
Η Ξάνθη εγκατέλειψε το σπορ μετα από το μπαράζ με τα αγρίμια. Μια χρονιά μετά τον υποβιβασμό έπαιξε για την άνοδο, δε ρεφαρισε και διαλύθηκε.
Ορόσημο είναι η ερχόμενη χρονιά. Αν δεν κάνεις κινήσεις να ανέβεις τότε χάθηκες στην αφάνεια και θα περιμένεις κάποιο μεσσία να σε βγάλει από το βούρκο.
Ο επενδυτής είναι πολύ σπάνιο να έχει αγάπη για την ομάδα, ακόμα και στην περίπτωση της αεκ και του αρη η αγάπη αυτη εκδηλώθηκε στη γ εθνική με σβησμένα χρεη

Αποσυνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.599
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #758 στις: Τρι 16 Απρ 2024 01:24 »
Από ότι φαίνεται οι κρυφοί οπαδοί του ΧΒ ειναι πολύ περισσότεροι από ότι υπολογίζαμε.

Τώρα εξηγείται γιατί αλωνιζε τόσα χρόνια χωρίς ουσιαστικά να υπάρχει εμπόδιο στη διοίκησή του, την κατεμε χειρότερη όλων των εποχών.

Κανένας Κούγιας,Κολεμπας, Χρηστίδης για να μην πάω παλιότερα δεν θα τολμούσε να δώσει την ομάδα σε παρενθετο πρόσωπο και να αλώσει την έδρα μας με χιλιάδες οπαδούς της Θεσσαλονίκης, ανάμεσα τους και μαχαιροβγάλτες( ΠΑΟΚ).

Παρόλα αυτά χωρίς περίσκεψη από άγχος ή / και ανοησία όλα αυτά παραβλέπονται μπροστά στον κίνδυνο της Β'.

Και μάλιστα από άτομα που λένε ότι έχουν ζήσει την ομάδα κυρίως στη Β'.

Ένα μόνο έχω να πω σε όλους τους θαυμαστές και τους οπαδούς της διοίκησης ΧΒ: Αν τους θέλετε τόσο πολύ, πάρτε τους στο σπίτι σας.

Μακρυά από εμάς και την ομάδα μας.
Το δρόμο θα τον βρούμε.
Ξανά και ξανά, όσες φορές και αν πέσουμε!
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος ΠΑΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 917
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #759 στις: Τρι 16 Απρ 2024 01:35 »
Οι υπαινιγμοι σου συνταυρε, δεν με ακουμπανε καθολου. Ειναι μεν σαφεις, αλλα τους προσπερναω. Αν νομιζεις οτι ειμαι υπερμαχος του ΧΒ,απλα σου λεω οσο πιο ευγενικα μπορω οτι εισαι πολυ βαθια νυχτωμενος. Δεν με ξερεις καν και ηδη μου εβαλες και σταμπα. Αν αυτο δεν ειναι ΟΡΙΣΜΟΣ του φασισμου, τι αλλο μπορει να ειναι;;;;;;;;;;

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #760 στις: Τρι 16 Απρ 2024 01:43 »
Δεν θα αγοράσει οπαδός την ομάδα.Βασικά ακόμα και οπαδός να την αγόραζε θα ξεψάχνιζε τα οικονομικά στοιχεία.
Άλλος μπορεί να είναι αισιόδοξος και άλλος απαισιόδοξος.Δεν χρειάζεται όμως αυτό να γίνει λόγος τσακωμούς.Υπομονή να δούμε τις εξελίξεις όταν υπάρξουν.

Αποσυνδεδεμένος ΤΑΧΑΣ

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 357
  • Γεννήθηκα ΠΑΣ και θα πεθάνω ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑ
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #761 στις: Τρι 16 Απρ 2024 01:58 »
Κάντε υπομονή ρε και αφήστε τους χαρακτηρισμούς,ο καθένας εκφράζει την άποψη του ή τον προβληματισμό του όπως τον αισθάνεται ο καθένας, αυτό δεν σημαίνει ότι είναι ΧΒ η αντιΧΒ πάει τελείωσαν αυτοί πάμε παρακάτω.
Η επόμενη μέρα θα είναι με διαφορετική διοίκηση είναι δεδομένο αυτό, έχει στρώσει χαλί ο τοπικός άρχοντας μην λέμε πάλι τα ίδια, τώρα τι δυναμική θα έχει δεν ξέρω το σίγουρο είναι ότι θα συσπειρώσει κόσμο,η άμεση άνοδος όμως δεν θα είναι καθόλου εύκολη γιατί πάμε για ένα πολύ ενδιαφέρον πρωτάθλημα με ιστορικές ομάδες και βαριές φανέλες.

Αποσυνδεδεμένος tr7

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 610
    • Προφίλ
    • BLUE BULL
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #762 στις: Τρι 16 Απρ 2024 02:27 »
Κάντε υπομονή ρε και αφήστε τους χαρακτηρισμούς,ο καθένας εκφράζει την άποψη του ή τον προβληματισμό του όπως τον αισθάνεται ο καθένας, αυτό δεν σημαίνει ότι είναι ΧΒ η αντιΧΒ πάει τελείωσαν αυτοί πάμε παρακάτω.
Η επόμενη μέρα θα είναι με διαφορετική διοίκηση είναι δεδομένο αυτό, έχει στρώσει χαλί ο τοπικός άρχοντας μην λέμε πάλι τα ίδια, τώρα τι δυναμική θα έχει δεν ξέρω το σίγουρο είναι ότι θα συσπειρώσει κόσμο,η άμεση άνοδος όμως δεν θα είναι καθόλου εύκολη γιατί πάμε για ένα πολύ ενδιαφέρον πρωτάθλημα με ιστορικές ομάδες και βαριές φανέλες.
Ακριβώς!
Λοιπόν έχουμε και λέμε ομάδες με κάποια δυναμική ή και δυνατό πορτοφόλι(πχ Κηφισιά): Λάρισα, Ηρακλής, Αν.Καρδίτσας, Νίκη Βόλου, Καλαμάτα, Παναχαϊκή, Παναργειακός ή Κόρινθος, Χανιά, Καβάλα, Μακεδονικός, Διαγόρας Ρόδου, Πανιώνιος, Αιγάλεω, Ιωνικός, Κηφισιά, Ηλιούπολη, ΑΕΚ Β, ΠΑΟΚ Β και ΠΑΣ! Θα είναι σίγουρα ένα
ενδιαφέρον πρωτάθλημα! Υ.Γ Αν ήταν και τα Τρίκαλα αντί για το Κεραμίδι...Πρωταθληματαρα!

Αποσυνδεδεμένος ΤΑΧΑΣ

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 357
  • Γεννήθηκα ΠΑΣ και θα πεθάνω ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑ
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #763 στις: Τρι 16 Απρ 2024 02:55 »
Φανταστείτε του χρόνου την ίδια μέρα για την σούπερ λιγδα Λεβαδειακός - Βόλος, Καλλιθέα -ατρομητος Αστέρας Τρίπολης - Λαμία και την ίδια μέρα στη Β' ΠΑΣ Γιάννινα -ΑΕΛ, Ηρακλής - Πανιώνιος και Καλαμάτα - Παναχαϊκή βλέπεις τις ομάδες, βλέπεις τα ονόματα πιο πρωτάθλημα θα παρακολουθήσεις?
Δεν δικαιολογώ την φετινή κατάντια αλλά η Α Εθνική έχει υποβαθμιστεί παρά πολύ παίζουν μπάλα μόνο οι τέσσερις άντε και ο Άρης,οι υπόλοιποι απλά συμπληρώνουν τις θέσεις.

Αποσυνδεδεμένος ΠΑΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 917
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #764 στις: Τρι 16 Απρ 2024 03:16 »
Ενα τελευταιο εχω να γραψω επι του θεματος και δεν επανερχομαι μηπως χαλασω και τη δουλεια ,οπως μου ειπε ο Passenger. Την μεγαλυτερη αληθεια που διαβασα ειναι αυτο που εγραψε προσφατα ο fon. Δεν υπαρχει ουτε ασπρο ουτε μαυρο .Ολα ειναι γκρι.Κι αυτο δεν ισχυει μονο στη συγκεκριμενη περιπτωση, αλλα γενικοτερα σ ολη τη ζωη και σε ολα τα θεματα που αντιμετωπιζουμε καθημερινα. Τιποτα δεν πρεπει να μηδενιζουμε, τιποτα δεν πρεπει να απογειωνουμε. Η αισιοδοξια πρεπει βεβαια να υπαρχει παντα και παντου ,αλλα να συμβαδιζει και με το ρεαλισμο.Η παρεξηγηση που εγινε ,εχει να κανει μονο για λογους ευπρεπειας που πρεπει να εχουμε ολοι οταν γραφουμε δημοσια.Τιποτε αλλο .Ουτε να υποστηριξω κανεναν δεν εχω διαθεση ,αντιθετα μαλιστα τα νευρα μου  ειναι στο πικ, αλλα ο σεβασμος σε καθε ανθρωπο για μενα προσωπικα πρεπει να ειναι αυτονοητος.Οι ακραιοι χαρακτηρισμοι και τα αυθαιρετα συμπερασματα ,καλο θα ειναι να μην υπαρχουν. Αλλιως δεν μπορει να υπαρχει πολιτισμενος διαλογος, αλλα ζουγκλα.

Αποσυνδεδεμένος serifis1980

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 976
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #765 στις: Τρι 16 Απρ 2024 08:05 »
Φανταστείτε του χρόνου την ίδια μέρα για την σούπερ λιγδα Λεβαδειακός - Βόλος, Καλλιθέα -ατρομητος Αστέρας Τρίπολης - Λαμία και την ίδια μέρα στη Β' ΠΑΣ Γιάννινα -ΑΕΛ, Ηρακλής - Πανιώνιος και Καλαμάτα - Παναχαϊκή βλέπεις τις ομάδες, βλέπεις τα ονόματα πιο πρωτάθλημα θα παρακολουθήσεις?
Δεν δικαιολογώ την φετινή κατάντια αλλά η Α Εθνική έχει υποβαθμιστεί παρά πολύ παίζουν μπάλα μόνο οι τέσσερις άντε και ο Άρης,οι υπόλοιποι απλά συμπληρώνουν τις θέσεις.

Αυτό ακριβώς το νόημα είχανε και τα playoff. Όλη τη χρονιά προπόνηση και νίκες του καναπέ σα ταινία κωμωδίας και στο τέλος ένα παρτακι prive για εμάς του πάνω. Βάζουμε και έναν 6 για χαλάρωση κάθε βδομάδα

Οι υπόλοιποι να πάτε να παίξετε μόνοι σας ή στην αρένα που εμείς θέλουμε τα Σάββατα, έτσι γιατί κάτι χαλαρό πριν τη βόλτα της Κυριακής

Αν δε σας αρέσει ή αν δε συμβιβαστείτε σας διώχνουμε κιόλας.

Αποσυνδεδεμένος PASiopulo

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.340
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #766 στις: Τρι 16 Απρ 2024 08:49 »
ο Γιαννάκης χθες είπε ότι όσα λεφτά ήταν να πάρουμε από το στοίχημα τα πήραμε φέτος και ότι το συμβόλαιο της Νοβα δεν ισχύει για του χρόνου.

δεν ξέρω αν είναι αλήθεια ή όχι, απλά το αναφέρω επειδή έδω τα παιδιά έγραψαν άλλα

βέβαια το στοίχημα συνεχίζεται είναι λίγο κουφό να έχουμε προπληρωθεί εκτός αν εγώ δεν κατάλαβα καλα και η αναφορά ήταν μόνο για τη νοβα
« Τελευταία τροποποίηση: Τρι 16 Απρ 2024 08:53 από PASiopulo »

Αποσυνδεδεμένος pextempalla

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.145
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #767 στις: Τρι 16 Απρ 2024 09:09 »
Καλα ξεμπερδεματα συνταυροι. Τα Χριστοβασηλακια στρωσανε το χαλι. Για να δουμε τωρα τα χουβαρντοπαιδα ντοπια και μη τι θα κανουν Μωρε ψιλο γαζι πεφτει.Μια χαρα το εγραψε ο dio. Ας καθονται τωρα οι σωτηρες ,να μετρανε κανα χρονο τα χρεη και τους παραδες. Αυτο και μονο για μενα λεει πολλα. Δεν υπαρχει συνταυροι απ οτι φαινεται προς το παρον κανενας επενδυτης με οραμα και καυλα για την ομαδα. Κουραγιο μονο σε μας και τα παιδια μας ,που δεν ξερω και γω ποσα χρονια ακομα θα πρεπει να κανουμε υπομονη. Υγ Τι ειναι μωρε ο ΠΑΣ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;Εμπορευμα στο παζαρι και το κοιταμε απ εδω κι απο κει;;;;;;;;;;;;;;Α ωρε που καταντησαμε. Κουραγιο. Υγ 1.Αληθεια ξερει κανενας σε ποια κατηγορια παιζει η Ξανθη;;;;;;;;;;;;;
Σύνταυρε, πες ότι εσύ είχες την οικονομική επιφάνεια να αγοράσεις την ομάδα. Θα την αγόραζες αβλεπί και θα έδινες όσα σου ζήταγαν τα ζώα; Δε θα έκανες έλεγχο να δεις τι χρωστάνε και τι βάρος θα αναλάβεις; Γιατί πολύ εύκολα βλέπω ότι κατηγορείς τους ντόποιους επιχειρηματίες.
Εδώ ολόκληρη ΑΕΚ και ο Μελισσανίδης την πήρε όταν έπεσε στη Γ για να μη φορτωθεί χρέη.
Μόνο με το συναίσθημα δε γίνεται τίποτε. Το πιο βασικό σήμερα είναι να έχεις ένα οικονομικό επίπεδο για να μπορείς να τρέξεις μια ομάδα και όχι να καταστραφείς αγοράζοντάς τη. Και τα παραδείγματα υπάρχουν και σου είναι γνωστά.....Δεν είναι εποχές να πάει να γίνει κανείς "ήρωας" γιατί στο τέλος θα τον πούνε και Μαλάκα με Μ κεφαλαίο.....

Αποσυνδεδεμένος nakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.141
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #768 στις: Τρι 16 Απρ 2024 09:45 »
Παρατηρώ και εδώ και στο Facebook αρκετούς συντασσομενους ακόμη με τα φαντάσματα του παρελθόντος!!!
Ορίστε,λένε,κανένας δεν θέλει να αναλάβει άμεσα!
Κατά την άποψη στους εμμεσως- πλην σαφως- αναφέρουν πως θα ήταν καλύτερα να πάμε με τους γόνους στη Β!!!!!
Καθόλου τυχαία δε μου φαίνεται η νέα κωλοτουμπα!! Σα να έχει πέσει γραμμή. Καλύτερα με τη φτηνια αλλιώς διάλυση.

Από όσους μας ενδιαφέρει ο ΠΑΣ η νοοτροπία πρέπει να είναι μια!!! Οι γόνοι και ο ΠΑΣ δεν πάνε μαζί. Βρυκολακες επανακάμπτουν....

Τα χρέη στην οικογένεια και λευτεριά στον ΠΑΣ. ΧΒδες τέλος.


Αποσυνδεδεμένος antreas

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 57
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #769 στις: Τρι 16 Απρ 2024 10:04 »
ο Γιαννάκης χθες είπε ότι όσα λεφτά ήταν να πάρουμε από το στοίχημα τα πήραμε φέτος και ότι το συμβόλαιο της Νοβα δεν ισχύει για του χρόνου.

δεν ξέρω αν είναι αλήθεια ή όχι, απλά το αναφέρω επειδή έδω τα παιδιά έγραψαν άλλα

βέβαια το στοίχημα συνεχίζεται είναι λίγο κουφό να έχουμε προπληρωθεί εκτός αν εγώ δεν κατάλαβα καλα και η αναφορά ήταν μόνο για τη νοβα

Δίκιο έχει ο Γιαννάκης.Τα λεφτά τα πήραμε φέτος.Μετα το μπέρδεμα που χε γίνει με τον Ιωνικό τότε το πληρώνουν στα μέσα της χρονιάς.
Επομένως του χρόνου η ομάς δεν έχει τέτοια έσοδα και εννοείται το συμβόλαιο με τη νονά δεν ισχύει.Το συμβόλαιο ισχύει για Α Εθνική μόνο.

Αποσυνδεδεμένος μπαμΠΑΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 795
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #770 στις: Τρι 16 Απρ 2024 10:08 »
Είμαι σίγουρος ότι δεν ακούω μόνο εγώ τον αγαπημένο μου ΠΑΣ, να μου σιγοτραγουδάει:
"Έλα κοντά μην κάνεις πίσω
Το χέρι κράτα μου στα σκοτεινά

Έλα κοντά να σου μιλήσω
Γι' αυτά που μέσα δεν χωράνε πια
Να με προσέχεις
Γιατί έχω πέσει χαμηλά έχω πέσει χαμηλά
Μάτια μου γλυκά να με αντέχεις
Να με προσέχεις
Μέχρι να σηκωθώ ξανά
Λίγο ακόμα μοναχά
Μάτια μου γλυκά να με αντέχεις

Να με προσέχεις
Έλα κοντά το κόσμο κρύψε
Τον κόσμο αυτό που μου ζητά πολλά
Έλα κοντά μια σπίθα ρίξε
Να βγει απ'την στάχτη μου ξανά φωτιά

Να με προσέχεις
Γιατί έχω πέσει χαμηλά έχω πέσει χαμηλά
Μάτια μου γλυκά να με αντέχεις
Να με προσέχεις
Μέχρι να σηκωθώ ξανά
Λίγο ακόμα μοναχά
Μάτια μου γλυκά να με αντέχεις
Να με προσέχεις"

Εμείς αυτή την ιερή αποστολή πρέπει να έχουμε - mission from God ;)
Μόνο εμείς, ότι, από όποιον και ΌΠΟΥ αν γίνει...
Tο νου μας...
Το σαραβαλάκι μας έχει ακόμη χιλιάδες χιλιόμετρα να ταξιδέψει...
Ας βλέπουμε άλλες ομάδες στις εκπομπές της Βίλατζ Γιουνάιτεντ
Αιντε, με τους σωτήρες, τους χουβαρντάδες και τα λοιπά ντερβισόπεδα...
 :flag:

ΥΓ. Αν μπορούσε να σηκωθεί ένα πανό, και να μείνει μόνιμα κολλημένο στους Ζωσιμάδες:
"ΕΓΩ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΣΕΧΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ ΞΑΝΑ"...
« Τελευταία τροποποίηση: Τρι 16 Απρ 2024 10:17 από μπαμΠΑΣ »

Αποσυνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.599
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #771 στις: Τρι 16 Απρ 2024 10:41 »
ΠΑΣ Γιάννινα: Φευγάτοι
Πρώτος όλων αποφάσισε να πηδήξει από το καράβι ο Παναγιώτης Χριστοβασίλης. Τουλάχιστον αυτή την πρόθεση εξέφρασε. Γιατί το αν θα υπάρξει διάδοχος, θα το δούμε. Το Sportime.gr αποκάλυψε το ενδιαφέρον του Νίκου Σιόντη. Δεν είναι ο μόνος που κάνει τέτοιες σκέψεις. Λογικό αυτό, αφού ο ΠΑΣ Γιάννινα είναι μία από τις μεγαλύτερες ομάδες της περιφέρειας. Κανείς δεν αμφιβάλει πως θα υπάρξουν επίδοξοι αγοραστές. Το θέμα είναι πόσοι θα παραμείνουν μέχρι τέλους, όταν μάθουν τα ακριβή οικονομικά στοιχεία, αλλά και τις κινήσεις που έκανε φέτος σε οικονομικό επίπεδο η νυν διοίκηση.

Μετά τον αγώνα με τον ΟΦΗ το Sportime.gr αποκάλυψε και το ενδεχόμενο άμεσης αποχώρησης του Μιχάλη Γρηγορίου. Η επιβεβαίωση ήρθε από τα δικά του χείλη μετά την ήττα από τον Αστέρα Τρίπολης. «Μου ζητήθηκε να μείνω έως το τέλος για να υπάρξουν σημάδια σοβαρότητας» υποστήριξε. Δεδομένο είναι πως και ο δικός του κύκλος έκλεισε. Για συγκεκριμένο λόγο πήγε. Είτε τα κατάφερνε είτε όχι, θα αναζητούσε κάτι άλλο το καλοκαίρι.

Οι ερασιτεχνικοί χειρισμοί της διοίκησης σε πολλά θέματα είχαν βοηθήσει ώστε να πάρουν πολλοί αντίστοιχες αποφάσεις. Εδώ υπάρχουν παίκτες που πριν καν ξεκινήσουν τα πλέι άουτ, εξέταζαν το ενδεχόμενο αλλαγής μάνατζερ για να πάρουν πιο εύκολα μεταγραφή. Παίκτες που έχουν συμβόλαιο με τον ΠΑΣ Γιάννινα, παίζουν μόνιμα βασικοί και είναι χρόνια στην ομάδα! Ο ένας μετά τον άλλον οι ποδοσφαιριστές δεν βλέπουν φως και ήδη το ψάχνουν για αλλού.

https://www.sportime.gr/podosfairo/super-league-nea-15-4-o-enas-meta-ton-allon-psachnonte-na-figoun-apo-ton-pas-giannina-i-diastasi-apopseon-ston-astera-tripolis-ke-to-vari-simvoleo-pou-provlimatizi-ston-panserraiko/


Ούτε που να το σκέφτεστε να παραμείνετε. Αποτύχατε σε όλα. Φύγετε και παραχωρείστε την ομάδα χωρίς δικαιολογίες.

Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος dio

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 524
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #772 στις: Τρι 16 Απρ 2024 11:05 »
Να ετοιμάζεται η διοίκηση του ερασιτέχνη ΠΑΣ να υποδείξει τον εκλεκτό που θα οδηγήσει την ομάδα στην Γ΄Εθνική.

Αποσυνδεδεμένος pextempalla

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.145
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #773 στις: Τρι 16 Απρ 2024 13:21 »
ΠΑΣ Γιάννινα: Φευγάτοι
Πρώτος όλων αποφάσισε να πηδήξει από το καράβι ο Παναγιώτης Χριστοβασίλης. Τουλάχιστον αυτή την πρόθεση εξέφρασε. Γιατί το αν θα υπάρξει διάδοχος, θα το δούμε. Το Sportime.gr αποκάλυψε το ενδιαφέρον του Νίκου Σιόντη. Δεν είναι ο μόνος που κάνει τέτοιες σκέψεις. Λογικό αυτό, αφού ο ΠΑΣ Γιάννινα είναι μία από τις μεγαλύτερες ομάδες της περιφέρειας. Κανείς δεν αμφιβάλει πως θα υπάρξουν επίδοξοι αγοραστές. Το θέμα είναι πόσοι θα παραμείνουν μέχρι τέλους, όταν μάθουν τα ακριβή οικονομικά στοιχεία, αλλά και τις κινήσεις που έκανε φέτος σε οικονομικό επίπεδο η νυν διοίκηση.

Μετά τον αγώνα με τον ΟΦΗ το Sportime.gr αποκάλυψε και το ενδεχόμενο άμεσης αποχώρησης του Μιχάλη Γρηγορίου. Η επιβεβαίωση ήρθε από τα δικά του χείλη μετά την ήττα από τον Αστέρα Τρίπολης. «Μου ζητήθηκε να μείνω έως το τέλος για να υπάρξουν σημάδια σοβαρότητας» υποστήριξε. Δεδομένο είναι πως και ο δικός του κύκλος έκλεισε. Για συγκεκριμένο λόγο πήγε. Είτε τα κατάφερνε είτε όχι, θα αναζητούσε κάτι άλλο το καλοκαίρι.

Οι ερασιτεχνικοί χειρισμοί της διοίκησης σε πολλά θέματα είχαν βοηθήσει ώστε να πάρουν πολλοί αντίστοιχες αποφάσεις. Εδώ υπάρχουν παίκτες που πριν καν ξεκινήσουν τα πλέι άουτ, εξέταζαν το ενδεχόμενο αλλαγής μάνατζερ για να πάρουν πιο εύκολα μεταγραφή. Παίκτες που έχουν συμβόλαιο με τον ΠΑΣ Γιάννινα, παίζουν μόνιμα βασικοί και είναι χρόνια στην ομάδα! Ο ένας μετά τον άλλον οι ποδοσφαιριστές δεν βλέπουν φως και ήδη το ψάχνουν για αλλού.

https://www.sportime.gr/podosfairo/super-league-nea-15-4-o-enas-meta-ton-allon-psachnonte-na-figoun-apo-ton-pas-giannina-i-diastasi-apopseon-ston-astera-tripolis-ke-to-vari-simvoleo-pou-provlimatizi-ston-panserraiko/


Ούτε που να το σκέφτεστε να παραμείνετε. Αποτύχατε σε όλα. Φύγετε και παραχωρείστε την ομάδα χωρίς δικαιολογίες.

Είδατε τι ωραία τα γράφει το sportime; Δε σας αρέσει κιόλας.... :)) :)) :))

Αποσυνδεδεμένος born_in_drakolimni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.222
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #774 στις: Τρι 16 Απρ 2024 13:25 »
Σιγουρα τα χριστοβασιλακια δεν θα φυγουν τοσο ευκολα
Γιατι καλομαθανε στο ευκολο κερδος και θα εξαντλησουν καθε τετοια πιθανοτητα
Οποτε μαλλον θα πρεπει να εχουν παλι κερδος για να φυγουν ή θα φυγουν για να προλαβουν οποιαδηποτε ενδεχομενη χασουρα

Αλλα το ονειρο της εκπληκτικης επομενης Β εθνικης μη μου το καταρριπτεις ρε dio και μιλας για γ εθνικες
Θελω να την ζησω αυτη τη μεγαλειωδη χρονια στη Β εθνικη με ομιλο 20 ομαδων
Εντωμεταξυ πληροφορηθηκα οτι πεφτουν και οι β ομαδες φετος οποτε δεν θα παιξουμε με τις 4 γνωστες
Μεχρι στιγμης οι 20 ομαδες ειναι


ΠΑΣ
κηφισια
καβαλα
νεο κεραμιδι πιεριας
παναργειακος
πανιωνιος
αεκ β
χανια
ιωνικος
ηλιουπολη
καλαματα
λαρισα
ν.βολου
μακεδονικος
διαγορας
αιγαλεω
παο β
ηρακλης
παοκ β
καμπανιακος


 :pas: :pashat: :joker: