Αποστολέας Θέμα: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ  (Αναγνώστηκε 113839 φορές)

Αποσυνδεδεμένος μπαμΠΑΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 795
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #450 στις: Τετ 20 Μάρ 2024 15:01 »
Εγώ, εάν ήμουν ποδοσφαιριστής του Π.Α.Σ. αυτή τη στιγμή,
θα περίμενα πώς και πώς να πει η διοίκηση ότι δίνει την Ομάδα. Τουλάχιστον έτσι θα έβλεπα και ένα φως στο τούνελ.
"... να πει η διοίκηση ότι δίνει την Ομάδα"
Αν πει μόνο αυτό, το "γάμησαν και ψόφησε". Εκεί να δεις ανασφάλεια για το μέλλον και σταρχιδισμός του αγωνιστικού τμήματος ενόψει play outs. Προπονητής και παίκτες δεν θα ξέρουν τι τους περιμένει και αν υπάρχει μέλλον για την ομάδα και γι` αυτούς. Οπότε γάματα με μεγάλα γράμματα, και συντάσσομαι απόλυτα με τον σύνταυρο serifis1980 που έγραψε "Αν κάνει τέτοιο πράμα, παραμονή αγώνα με Παναιτωλικό θα είναι πολύ μεγάλος μ@λ@κ@ς, να μη πω ότι θα το κάνει σκόπιμα για να φύγει πριν σκάσει το καράβι στα βράχια. Μετά θα βγει και θα πει ότι εγώ δεν έφταιγα που έπεσε η ομάδα!!! Ανευθυνουπευθυνος με ψυχιλες διαταραχές! Φτωχοί στην τσέπη, φτωχοί στη ψυχή, φτωχοί και στο μυαλό!".
Αν όμως ανακοινώσει ολοκληρωμένη πώληση και νέο ιδιοκτήτη, τότε το πράγμα αλλάζει. Με άλλο κίνητρο θα κατέβει το αγωνιστικό τμήμα στα επόμενα παιγνίδια.
Οπερ έδει δείξαι...

Αποσυνδεδεμένος jimakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.675
  • Ορφέας Αιγάλεω-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1972
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #451 στις: Τετ 20 Μάρ 2024 15:28 »
Με σημαντική βεβαιότητα η ομάδα θα πέσει κατηγορία.
Ο Παναγιωτάκης με αίσθημα ευθύνης και μετριοφροσύνης, θα ανακοινώσει ότι με δεδομένη την εμπειρία και την τεχνογνωσία από τα σαλόνια της Superleague1,
θα συνεχίσει να οδηγεί την ομάδα, αλλά θα μπουν κορυφαίοι χορηγοί (για την Coca Cola ακούγονται φήμες), που θα ενισχύσουν με μεγάλα κεφάλαια την ομάδα.
Θα δηλώσει ότι αποκτήθηκε γνώση, γνωριμίες και εμπειρία και η ομάδα θα ανεβεί τρένο του χρόνου, ξανά στην Superleague.
Θα δοθούν χρήματα για μεταγραφές Γλυφάδας και όχι Κάτω Ραχούλας, ο ίδιος θα παρίσταται σε κάθε αγώνα του ΠΑΣ εντός και εκτός έδρας και θα ξαναπροσλάβει τον Αναστασιάδη, για να φτιάξει χαρακτήρα η ομάδα. Τέλος σε ανταπόδωση της πίκρας που διακατέχει τον φίλαθλο κόσμο της πόλης, η είσοδος στα εντός έδρας ματς,
θα είναι ΕΝΑ (1) ευρώ. Το συγκλονιστικότερο όλων όσων θα πει, όμως, θα είναι η απόφαση ανακαίνισης των Ζωσιμάδων με αφαίρεση του στίβου και αύξηση των διαστάσεων του γηπέδου, στα ευρωπαϊκά πρότυπα, αφού το μέλλον θα είναι ευοίωνο.
Αυτά από άνθρωπο (πηγή), που πίνει καφέ και τρώει brunch κάθε πρωί στη Γλυφάδα με τον Παναγιωτάκη.

Οπότε ησυχάστε και ηρεμήστε...ο ΠΑΣ θα είναι σε σίγουρα και στιβαρά χέρια. Το πάθημα έγινε μάθημα και στο εξής πάμε για μεγάλα πράγματα.
Blue to the hair...

Αποσυνδεδεμένος KASABIAN

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 973
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #452 στις: Τετ 20 Μάρ 2024 15:54 »
βάλτε στο galop και επιλογή οτι...το λεωφορείο θέλει άμεσα service
ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑΣ ΚΑΙ ΜΟΔΑΤΟΣ

Αποσυνδεδεμένος Crimson Glory

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.558
  • Remember, remember, the Fifth of November...
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #453 στις: Τετ 20 Μάρ 2024 16:14 »
Εγώ, εάν ήμουν ποδοσφαιριστής του Π.Α.Σ. αυτή τη στιγμή,
θα περίμενα πώς και πώς να πει η διοίκηση ότι δίνει την Ομάδα. Τουλάχιστον έτσι θα έβλεπα και ένα φως στο τούνελ.
"... να πει η διοίκηση ότι δίνει την Ομάδα"
Αν πει μόνο αυτό, το "γάμησαν και ψόφησε". Εκεί να δεις ανασφάλεια για το μέλλον και σταρχιδισμός του αγωνιστικού τμήματος ενόψει play outs. Προπονητής και παίκτες δεν θα ξέρουν τι τους περιμένει και αν υπάρχει μέλλον για την ομάδα και γι` αυτούς. Οπότε γάματα με μεγάλα γράμματα, και συντάσσομαι απόλυτα με τον σύνταυρο serifis1980 που έγραψε "Αν κάνει τέτοιο πράμα, παραμονή αγώνα με Παναιτωλικό θα είναι πολύ μεγάλος μ@λ@κ@ς, να μη πω ότι θα το κάνει σκόπιμα για να φύγει πριν σκάσει το καράβι στα βράχια. Μετά θα βγει και θα πει ότι εγώ δεν έφταιγα που έπεσε η ομάδα!!! Ανευθυνουπευθυνος με ψυχιλες διαταραχές! Φτωχοί στην τσέπη, φτωχοί στη ψυχή, φτωχοί και στο μυαλό!".
Αν όμως ανακοινώσει ολοκληρωμένη πώληση και νέο ιδιοκτήτη, τότε το πράγμα αλλάζει. Με άλλο κίνητρο θα κατέβει το αγωνιστικό τμήμα στα επόμενα παιγνίδια.
Οπερ έδει δείξαι...
Αυτό ακριβώς εννοούσα αδελφούλη μου.  :)
Δικό μου εκφραστικό λάθος.  :dab:

Αποσυνδεδεμένος thodoris

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.725
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #454 στις: Τετ 20 Μάρ 2024 16:28 »
"να εξαντλήσουμε όλες τις πιθανότητες για παραμονή....όλοι μαζί ....μια αγκαλιά...μια παρέα....μια πόλη μια ομάδα...και μετά είμαστε πρόθυμοι αν βρεθεί κάποιος να δώσουμε την ομαδα... σε κάθε περίπτωση η ομάδα δεν θα μείνει ξεκρεμαστη...κτλ κτλ κτλ"

Δεδομένου ότι δεν θέλουμε να δούμε ούτε ζωγραφιά την πάρτη τους....θα είναι μια συνέντευξη ...δούλεμα.. 

Οποιαδήποτε άλλο σενάριο(δεν θεωρώ ότι θα ανακοινώσει πώληση)....θα ξεπερνάει την αηδία 2 κατηγορίες πάνω....


Α και που είστε....χομπίστες...επαγγελματίες που θα βρείτε εκει ...μην πάτε για απλή καταγραφή.. .αν έχετε τα κακαλα θα του πείτε τι νιώθει ο κόσμος και ποιον θεωρεί υπεύθυνο και πόσο ανεπιθυμιτοι ειναι

Αποσυνδεδεμένος nakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.141
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #455 στις: Τετ 20 Μάρ 2024 17:55 »
Τη δεδομένη στιγμή οποιαδήποτε άλλη αναφορα-οποιαδηποτε- πέρα από το ότι η ΠΑΕ πωλήθηκε είναι ίσως ακόμα μια τραγική στιγμή για τους γόνους.
Γνωρίζουν πως είναι ανεπιθύμητοι,θα μιλάμε για τρομερή μαλακιά να πουν κάτι άλλο πριν από τον τελικό των τελικών( άσχετα από την κατάληξη των πλέι άουτ),εξάλλου οι ελπίδες είναι ελάχιστες και κυρίως μαθηματικές...
Κάνε λοιπόν Παναγιωτάκη το μοναδικό καλό στην ομάδα μας,δωστην και άντε στο καλό!!!!

Αποσυνδεδεμένος yazid

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.172
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #456 στις: Τετ 20 Μάρ 2024 18:24 »
"να εξαντλήσουμε όλες τις πιθανότητες για παραμονή....όλοι μαζί ....μια αγκαλιά...μια παρέα....μια πόλη μια ομάδα...και μετά είμαστε πρόθυμοι αν βρεθεί κάποιος να δώσουμε την ομαδα... σε κάθε περίπτωση η ομάδα δεν θα μείνει ξεκρεμαστη...κτλ κτλ κτλ"

Δεδομένου ότι δεν θέλουμε να δούμε ούτε ζωγραφιά την πάρτη τους....θα είναι μια συνέντευξη ...δούλεμα.. 

Οποιαδήποτε άλλο σενάριο(δεν θεωρώ ότι θα ανακοινώσει πώληση)....θα ξεπερνάει την αηδία 2 κατηγορίες πάνω....


Α και που είστε....χομπίστες...επαγγελματίες που θα βρείτε εκει ...μην πάτε για απλή καταγραφή.. .αν έχετε τα κακαλα θα του πείτε τι νιώθει ο κόσμος και ποιον θεωρεί υπεύθυνο και πόσο ανεπιθυμιτοι ειναι


Τα κτλ,κτλ είναι: ''δε μας αγκάλιασε η τοπική κοινωνία, μας πολεμάει ο όχλος''

Αποσυνδεδεμένος PASsenger

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 444
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #457 στις: Τετ 20 Μάρ 2024 18:31 »
Να αφήσει τις μαλακίες το ζώο το τετράποδο και να πει αυτό που περιμένουμε όλοι να ακούσουμε.Αν έχει σκοπό να πει μπανταλομάρες ας την αναβάλλει την συνέντευξη και ας πάει για brunch στο Κολωνάκι το μούλικο.

Αποσυνδεδεμένος serifis1980

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 976
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #458 στις: Τετ 20 Μάρ 2024 19:18 »
Δε πιστεύω πως είναι ώρα για συνέντευξη με θέμα την αλλαγή ιδιοκτησίας. Περισσότερο το βλέπω ως αποποίηση ευθυνών σε περίπτωση που επέλθει το μοιραίο. Σου λέει, ο πονηρός, κάτσε να προλάβω να τα πω τώρα γιατί σε καμμία βδομάδα αν δε πάρουμε το ματς με τον Παναιτωλικό, δε θα βλέπω τα Γιάννενα ούτε ζωγραφιστα.

Απλά θα αφήσει να εννοηθεί πως η ομάδα, αφού το απαιτεί ο λαός, θα αλλάξει χέρια ομαλά.

Το θέμα είναι ότι σε κάθε περίπτωση, τη δεδομένη χρονική στιγμή, μόνο κακό θα κάνει στην ομάδα. Το σίγουρο είναι πως οι παίχτες σίγουρα ξέρουν είτε για αλλαγή ιδιοκτησίας, είτε για παραμονή του ίδιου, είτε για την περίπτωση αφήνουμε την ομάδα να πάει στο βροντο.

Για μένα, η αγελάδα στέρεψε από γάλα και όποιος νέος έρθει θα πρέπει να ξηλωθεί αρκετά για να φτιάξει κάτι υποτυπώδες για αρχή και βλέπουμε. Αν δεν έχει σοβαρή οικονομική επιφάνεια, η νέα κατάσταση θα τον παρασύρει στη δίνη της β γ εθνικής μέχρι διαλύσεως. Τα οικονομικά δεδομένα Έλληνα επιχειρηματία και ειδικά τύπου Σιόντη δε θα φτάσουν ούτε μέχρι παρέλαση Οκτωβρίου αν η ομάδα είναι στη β. Δε θα ορθοποδήσει ποτέ.

Αυτό φοβάται ο Τζες και θέλει να ξεφύγει. Έχω πάντως μέσα μου τον έχω ικανό να τα κάνει όλα πουτανα και να φύγει χωρίς γυρισμό και να μας οδηγήσει στη διάλυση.

Δείτε τι έγινε με Πανιώνιο,  4-5 χρόνια μετά και τώρα που θα είναι στη β ψάχνεται για επενδυτή βαρβατο.

Τα οικονομικά δεδομένα στη χώρα είναι τραγικά και κανείς δε θέλει να ρισκάρει επενδύσεις. Ειδικά στο ποδόσφαιρο και ειδικά χωρίς εγγυημένα έσοδα (τηλεοπτικά, στοίχημα, χορηγίες). Για φιλάθλους δε μιλάω μιας και πρέπει να έχεις γήπεδο κοντά 15-20.000 γεμάτο μόνιμα για να πεις ότι έχει σοβαρά έσοδα

Αποσυνδεδεμένος serifis1980

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 976
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #459 στις: Τετ 20 Μάρ 2024 20:27 »
"να εξαντλήσουμε όλες τις πιθανότητες για παραμονή....όλοι μαζί ....μια αγκαλιά...μια παρέα....μια πόλη μια ομάδα...και μετά είμαστε πρόθυμοι αν βρεθεί κάποιος να δώσουμε την ομαδα... σε κάθε περίπτωση η ομάδα δεν θα μείνει ξεκρεμαστη...κτλ κτλ κτλ"

Δεδομένου ότι δεν θέλουμε να δούμε ούτε ζωγραφιά την πάρτη τους....θα είναι μια συνέντευξη ...δούλεμα.. 

Οποιαδήποτε άλλο σενάριο(δεν θεωρώ ότι θα ανακοινώσει πώληση)....θα ξεπερνάει την αηδία 2 κατηγορίες πάνω....


Α και που είστε....χομπίστες...επαγγελματίες που θα βρείτε εκει ...μην πάτε για απλή καταγραφή.. .αν έχετε τα κακαλα θα του πείτε τι νιώθει ο κόσμος και ποιον θεωρεί υπεύθυνο και πόσο ανεπιθυμιτοι ειναι

Εδώ δεν έχουν τα κακαλα να ρωτήσουν 5-10 πράματα παραπάνω στη συνέντευξη τύπου ή να απαιτήσουν να γίνεται μια συνέντευξη τύπου ανά 2 βδομάδες κλπ. Πάνε εκεί για να βγάλουν την υποχρέωση στην τοπική κοινωνία και για τη μαύρη τους τη μοίρα, που δε τους έκανε δημοσίους υπαλλήλους στην πόλη που παράγει τέτοιους με μεγάλη επιτυχία τα τελευταία 30-40 χρόνια!

Αποσυνδεδεμένος giorgos

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 19
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #460 στις: Τετ 20 Μάρ 2024 20:57 »
 ΘΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙ  ΤΑ  ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ  ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΣΕΖΟΝ

Αποσυνδεδεμένος Tsimendos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.514
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #461 στις: Τετ 20 Μάρ 2024 20:58 »
Και αν βγει και πει, φταίμε για όλα, ήταν η πρώτη μας χρονιά στο τιμόνι της ομάδας, κάναμε κακές επιλογές και δε μας βγήκε, θα προσπαθήσουμε να σώσουμε την ομάδα και αν δε γίνει θα δώσουμε τα πάντα για να ανέβει άμεσα, τι άποψη θα σχηματίσουμε; να φύγουν σίγουρα, γιατί δεν υπάρχει εμπιστοσύνη είναι η γνώμη μου.

Αποσυνδεδεμένος thodoris

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.725
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #462 στις: Τετ 20 Μάρ 2024 21:33 »
Παράθεση
Και αν βγει και πει, φταίμε για όλα, ήταν η πρώτη μας χρονιά στο τιμόνι της ομάδας, κάναμε κακές επιλογές και δε μας βγήκε, θα προσπαθήσουμε να σώσουμε την ομάδα και αν δε γίνει θα δώσουμε τα πάντα για να ανέβει άμεσα, τι άποψη θα σχηματίσουμε; να φύγουν σίγουρα, γιατί δεν υπάρχει εμπιστοσύνη είναι η γνώμη μου.

Εδω απετυχε στις εξετασεις τριτης δημοτικου.....τωρα θα θελησει μεταπτυχιακο?
γελανε και οι πετρες

Αποσυνδεδεμένος SirBak

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 706
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #463 στις: Τετ 20 Μάρ 2024 21:56 »
Θα ανακοινωσει α)την επιστροφη Σταικου ως βοηθου του Γεωργιου
β)Την συνεχιση δανεισμου Τουτου για 6 μηνες
γ)Μινι διαρκειας για τα 3 παιχνιδια
και δ)το κοινωνικο προσωπο της διοικησης ολα αυτα τα χρονια

Επισης επειδη δεν προλαβαινουμε να ενεργοποιησουμε τις καμερες στο γηπεδο θα δηλωσουμε ως εδρα το γηπεδο του Αγναντιακου

Αποσυνδεδεμένος PASsenger

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 444
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #464 στις: Τετ 20 Μάρ 2024 23:30 »
Μπορεί να πει ότι αποχωρεί αλλά ο βραβευμένος με Πούλιτζερ τοπ δημοσιογράφος Γιάννης Γιαννάκης να τον παρακαλέσει να μείνει γιατί μετά από αυτόν υπάρχει το χάος.Επίσης ο κορυφαίος πανελίστας-αθλητικός αναλυτής Αλέκος Καρύτσας να ζητήσει συγγνώμη εκ μέρους όλης της φίλαθλης γνώμης των Ιωαννίνων και να εκλιπαρήσει την συγχώρεση του Panagiotis Christovasilis παρακαλώντας τον να παραμείνει πρόεδρος εφ'όρου ζωής.

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.814
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #465 στις: Πεμ 21 Μάρ 2024 00:24 »
Κάτι που δεν ρώτησα ποτε.
Ο Παναγιώτης είναι ο χοντρός (σαν εμένα) ή ο άλλος?

Αποσυνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.599
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #466 στις: Πεμ 21 Μάρ 2024 00:55 »
Δεν θέλω να κάνω υποθέσεις αλλά εκτιμώ ότι συνέντευξη τύπου για να ανακοινωθεί πώληση μόνο ο κοντός έχει κάνει.

Πιο πολύ θηωρω ότι θα πει κάτι του στυλ: η οικογένειά μου δεν θα αφήσει την ομάδα που έφτασε στην κορυφαία στιγμή της ιστορίας της με τον πατέρα μου μόνη της.Οτι και να γίνει θα στηρίξουμε την ομάδα.Μπλα μπλα μπλα.

Μακάρι να κάνω λάθος.

Ποιος αφήνει ρε παιδιά την κότα με τα αυγά;
Και επειδή το ανέφερε φίλος από πάνω.Εμεις δεν είμαστε Πανιώνιος.Ουτε από άποψη αγοράς ούτε από άποψη οικονομικής κατάστασης.Γιατι να διαλυθουμε; Για ένα, δύο εκατομμύρια που είναι ρυθμισμένα και σε δόσεις;Ακόμη και επιχειρηματίας της επιφάνειας του Σιόντη μπορεί να τρέξει την ομάδα αν παγώσουν οι δόσεις για ένα εξάμηνο.

Ας μην φέρνετε την καταστροφή.
Ναι η κατάσταση στη χώρα είναι άθλια αλλά είμαστε μεγάλη ομάδα και πρέπει να έχουμε αυτοπεποίθηση και να μην μιζέρια ζούμε.

ΥΓ: θα παρακαλούσα τους διαχειριστές να κόβουν με συνοπτικές διαδικασίες ρατσιστικά επαγγελματικά στερεότυπα που έχουν καλλιεργηθεί στις πιο μαύρες μέρες των μνημονίων.Δεν πρέπει να αναπαράγονται εδώ μέσα αθλιότητες
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος KASABIAN

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 973
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #467 στις: Πεμ 21 Μάρ 2024 08:49 »
Κάτι που δεν ρώτησα ποτε.
Ο Παναγιώτης είναι ο χοντρός (σαν εμένα) ή ο άλλος?
Ο άλλος είναι ..... ο Γιαννάκης
ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑΣ ΚΑΙ ΜΟΔΑΤΟΣ

Αποσυνδεδεμένος PASiopulo

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.340
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #468 στις: Πεμ 21 Μάρ 2024 09:25 »
την συνέντευξη πιστεύω θα την κάνει απλά για να γλιτώσει το κράξιμο στον αγώνα με τον Παναιτωλικό ή να το μειώσει όσο μπορεί

το τι θα πει δεν ξέρω αλλά φαντάζομαι τις γνωστές παπαριές του τύπου "να έχουμε συσπείρωση όσο έχουμε ακόμα μαθηματικές ελπίδες και μετά ότι αν δεν τα καταφέρουμε θα είναι ανοιχτός σε προτάσεις για πώληση, ενώ αν τα καταφέρουμε θα συνεχίσει αποτρέποντας τα λάθη του παρελθόντος και τα συναφή"


Αποσυνδεδεμένος KASABIAN

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 973
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #469 στις: Πεμ 21 Μάρ 2024 11:58 »
Το παράδοξο είναι οτι δεν έχουν βγει ακόμη δημοσιεύματα τύπου sportime, όπου πάντα πριν από κρίσιμο παιχνίδι διαβάζαμε για την επικείμενη πώληση
ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑΣ ΚΑΙ ΜΟΔΑΤΟΣ

Αποσυνδεδεμένος serifis1980

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 976
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #470 στις: Πεμ 21 Μάρ 2024 14:50 »
Το παράδοξο είναι οτι δεν έχουν βγει ακόμη δημοσιεύματα τύπου sportime, όπου πάντα πριν από κρίσιμο παιχνίδι διαβάζαμε για την επικείμενη πώληση

Ακόμα είναι νωρίς. Πιστεύω μέχρι την Τετάρτη Πέμπτη θα εμφανιστούν σχετικά άρθρα

Αποσυνδεδεμένος jimakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.675
  • Ορφέας Αιγάλεω-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1972
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #471 στις: Πεμ 21 Μάρ 2024 15:17 »
Αν υπήρχε πιθανότητα να ακουστεί κάτι καλό, θα την είχε διαρρεύσει στα "ημέτερα" μέσα ο Παναγιωτάκης.
Οπότε θα ακουστούν μάλλον οι γνωστές παπάντζες.
Σε απλό κόσμο θα επιτραπεί να παρακολουθήσει τη συνέντευξη ή θα παραστούν μόνο οι γνωστοί δυναμικοί δημοσιογράφοι,
που ξύπνησαν ξαφνικά και κάνουν τις κριτικές τους, εδώ και 10-15 μέρες;

Ορμάτε Τούρκοι στ' άλογα... :P
 
Blue to the hair...

Αποσυνδεδεμένος dio

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 524
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #472 στις: Πεμ 21 Μάρ 2024 15:40 »
Κυπραίο μεγαλομέτοχο δεχόμαστε;

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.793
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #473 στις: Πεμ 21 Μάρ 2024 15:47 »
Κυπραίο μεγαλομέτοχο δεχόμαστε;

Για ρίξε όνομα
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.814
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #474 στις: Πεμ 21 Μάρ 2024 16:06 »
Κυπραίο μεγαλομέτοχο δεχόμαστε;

Εδώ δεχτηκαμε Αρτινο