Αποστολέας Θέμα: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ  (Αναγνώστηκε 113882 φορές)

Αποσυνδεδεμένος PASsenger

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 444
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #500 στις: Παρ 22 Μάρ 2024 15:04 »
Ο Γιαννάκης πάντως δημοσίευσε κ τις φωτογραφίες από πεακι με συνθήματα στους τοίχους κατά χβ
Με λένε Ρίζο και όπως θέλω τα γυρίζω.

Αποσυνδεδεμένος serifis1980

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 976
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #501 στις: Παρ 22 Μάρ 2024 15:15 »
Ο Γιαννάκης πάντως δημοσίευσε κ τις φωτογραφίες από πεακι με συνθήματα στους τοίχους κατά χβ
Με λένε Ρίζο και όπως θέλω τα γυρίζω.

Πήγε που πήγε μέχρι εκεί ας βγάλει και καμμία φωτογραφία. Τα συνθήματα τα είδε, το χρεπι που έχει γίνει το Πανηπειρωτικό στα κτιριακά δε το έβγαλε καμμία φωτογραφία τόσο καιρό. Φοβάται εκεί γιατί θα τον κάψει με κεραυνό ο Δίας Καχρι

Αποσυνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.599
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #502 στις: Δευ 01 Απρ 2024 09:54 »
Ο Π.Α.Σ. Γιάννινα αλλάζει χέρια. Υπογραφές μέσα στον Απρίλιο.

του Γιώργου Γιωργάκη

Είναι οριστικό. Η ομάδα της Ηπείρου παρά τη διαφαινόμενη άρνηση του προέδρου του Π.Α.Σ. Γιάννινα κ. Παναγιώτη Χρηστοβασίλη πωλείται. Σύμφωνα με εξακριβωμένες πληροφορίες του gazzeta, δύο από τα μεγαλύτερα ονόματα της επιχειρηματικής ελίτ της πόλης βρίσκονται σε προχωρημένες συζητήσεις για την απόκτηση του πλειοψηφικού πακέτου της ομάδας της Ηπείρου. Ο κ. Χήτος (νερό Zαγόρι) από κοινού με τον όμιλο Νιτσιάκου αγοράζουν την ομάδα.

Ο άνθρωπος που φαίνεται να έχει "τρέξει" παρασκηνιακά την όλη διαδικασία δεν είναι άλλος από τον περιφερειάρχη Ηπείρου κ. Αλέξανδρο Καχριμάνη, ο οποίος ουδέποτε έχει κρύψει τα αισθήματά του για την ομάδα της πόλης.

Σύμφωνα με τα όσα έχουν γίνει γνωστά η μεταβίβαση των μετοχών θα ολοκληρωθεί το πρώτο δεκαπενθήμερο του Απριλίου και θα περιέχει ρήτρα παραμονής στη μεγάλη κατηγορία. Αν και οι πιθανότητες παραμονής της ομάδας είναι μικρές, και αυτό το γνωρίζουν οι νέοι ιδιοκτήτες, θα καταβληθεί κάθε δυνατή προσπάθεια για την επίτευξη του στόχου.

Οι συνομιλίες είχαν ξεκινήσει από την αρχή του χρόνου με την κα Χαρίκλεια Χρηστοβασίλη, ενώ οι οικονομικές λεπτομέρειες της αλλαγής παραμένουν επτασφράγιστο μυστικό. Σύμφωνα με πηγές που βρίσκονται κοντά στο περιβάλλον των δύο επιχειρηματιών, στόχος τους αποτελεί η δημιουργία μιας πανίσχυρης ομάδας, που όχι μόνο θα επιστρέψει άμεσα σε περίπτωση υποβιβασμού αλλά θα θέσει και στόχους πενταετίας.

Το ποσό που φημολογείται ότι θέλουν να επενδύσουν οι δύο επιχειρηματίες είναι μεγάλο. Αφορά την κατασκευή καινούργιου γηπέδου, κατά προτίμηση εκτός πόλης, η έκταση έχει βρεθεί απέναντι από μεγάλο σούπερ στη λεωφόρου Νιάρχου, η δημιουργία προπονητικού κέντρου, ξενοδοχειακού συγκροτήματος για την ομάδα αλλά και για εμπορική χρήση, καθώς και η κατασκευή μεγάλου εμπορικού mall απέναντι από το γήπεδο.

Όπως γίνεται εύκολα κατανοητό η επένδυση είναι μεγάλη και εκτιμάται στα 100 εκατομμύρια ευρώ. Στόχος αποτελεί η δημιουργία μιας πανίσχυρης ομάδας σε όλα τα επίπεδα, που θα ταρακουνήσει το ποδοσφαιρικό "κατεστημένο".

Αν και η συμφωνία θεωρείται "κλεισμένη" οι επόμενες μέρες θεωρούνται καθοριστικές.


Πηγή: https://www.gazzetta.gr/football/pas-giannina
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Συνδεδεμένος christos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.726
  • ΠΑΣ...γιατί κάποια πράγματα μένουν πάντα ίδια...
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #503 στις: Δευ 01 Απρ 2024 10:16 »
Πρωταπριλιατικη μαλακια να υποθεσω . Αν ναι ( που μαλλον ναι ) , σιγουρα ο υπογραφων το κειμενο κερδιζει το βραβειο Μαλακιας για την περιοδο 2023-2024, που παιζει με τον πονο χιλιαδων φιλαθλων.
Αν υπαρχει κανενας γραφιστας εδω μεσα ( νομιζω ο Jimakos) θα μπορουσε να ετοιμασει κατι και να του το απονειμουμε ως Forum…

Αν δεν ειναι πρωταπριλιατικο, πειτε μου ποτε βγαινουν τα διαρκειας 2024-2025 της Β Εθνικης για να αγορασω 2-3, αν και μενω Αθηνα και δεν θα δω ουτε ενα ματς.

Αποσυνδεδεμένος SirBak

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 706
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #504 στις: Δευ 01 Απρ 2024 10:43 »
Eννοειται ειναι μουφα....

Τουλαχιστον γραψε κατι πιο πιασαρικο οπως ΄΄Κινεζοι επενδυτες ερχονται για τον ΠΑΣ ...Με κοντεινερς ερχεται προκατασκευασμενο το νεο Ζωσιμαδες΄΄

Αποσυνδεδεμένος dk

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.978
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #505 στις: Δευ 01 Απρ 2024 10:45 »
Πρωταπριλιατικη μαλακια να υποθεσω . Αν ναι ( που μαλλον ναι ) , σιγουρα ο υπογραφων το κειμενο κερδιζει το βραβειο Μαλακιας για την περιοδο 2023-2024, που παιζει με τον πονο χιλιαδων φιλαθλων.
Αν υπαρχει κανενας γραφιστας εδω μεσα ( νομιζω ο Jimakos) θα μπορουσε να ετοιμασει κατι και να του το απονειμουμε ως Forum…
γμτ έπεσα στην παγίδα...

Αποσυνδεδεμένος KASABIAN

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 973
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #506 στις: Δευ 01 Απρ 2024 10:48 »
Την πάτησα και εγώ ρε πστμ
ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑΣ ΚΑΙ ΜΟΔΑΤΟΣ

Αποσυνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.599
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #507 στις: Δευ 01 Απρ 2024 14:05 »
Προσπάθησα να γράψω κάποιο πρωταπριλιάτικο πατσάρι που να γίνει πιστευτό αλλά ταυτόχρονα και να γελάσουμε, μπας και βγάλουμε από πάνω μας τη μιζέρια που μας δέρνει το τελευταίο (μακρύ) διάστημα.

Από κάποιους έγινε πιστευτό αλλά κανένας δεν φαίνεται να γέλασε.

Είμαστε τόσο άσχημα ψυχολογικά και έχουμε χάσει σε τέτοιο βαθμό τις ελπίδες μας που και το "καλό νέο" δεν το υποδεχόμαστε με χαρά.

Επειδή είμαι αισιόδοξος (λόγω θέλησης) σας λέω ότι το πιο βαθύ σκοτάδι είναι πριν την αυγή.

Η αυγή θα έρθει νομοτελειακά για την ομάδα μας.

ΥΓ:Ο μπαμπας φαίνεται ότι ήταν ο μόνος που πίστεψε έστω και κάτι από το κείμενό μου. Άρα μάλλον έχει ακόμη ελπίδες, πράγμα που είναι καλό. Christos μάλλον δεν έχεις πλέον καμία ελπίδα για την ομάδα μας, πράγμα που είναι κακό, πρώτα για εσένα.
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος μπαμΠΑΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 795
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #508 στις: Δευ 01 Απρ 2024 15:50 »
Προσπάθησα να γράψω κάποιο πρωταπριλιάτικο πατσάρι που να γίνει πιστευτό αλλά ταυτόχρονα και να γελάσουμε, μπας και βγάλουμε από πάνω μας τη μιζέρια που μας δέρνει το τελευταίο (μακρύ) διάστημα.

Από κάποιους έγινε πιστευτό αλλά κανένας δεν φαίνεται να γέλασε.

Είμαστε τόσο άσχημα ψυχολογικά και έχουμε χάσει σε τέτοιο βαθμό τις ελπίδες μας που και το "καλό νέο" δεν το υποδεχόμαστε με χαρά.

Επειδή είμαι αισιόδοξος (λόγω θέλησης) σας λέω ότι το πιο βαθύ σκοτάδι είναι πριν την αυγή.

Η αυγή θα έρθει νομοτελειακά για την ομάδα μας.

ΥΓ:Ο μπαμπας φαίνεται ότι ήταν ο μόνος που πίστεψε έστω και κάτι από το κείμενό μου. Άρα μάλλον έχει ακόμη ελπίδες, πράγμα που είναι καλό. Christos μάλλον δεν έχεις πλέον καμία ελπίδα για την ομάδα μας, πράγμα που είναι κακό, πρώτα για εσένα.

Προφανώς και δεν το πίστεψα, γι` αυτό και δεν απάντησα στο "ΦΗΜΕΣ Ή ΠΩΛΗΣΗ"...
Νομίζω ότι από iq, μάλλον βαδίζω ικανοποιητικά. B-)
Εγραψα στο ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ γιατί με κέντρισε το ότι, ακόμη και στη μούφα, φαίνεται το πως αντιμετωπίζουμε τα ωά... "Έδειξες τη μαμά να κάνει συζητήσεις" και όχι τα μαξούμια... Τόσο ΜΙΚΡΑ σε όλα τους... :(

Αποσυνδεδεμένος nakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.141
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #509 στις: Τρι 02 Απρ 2024 14:22 »
Έχω μια πληροφορία πως μπήκε πωλητήριο και περιμένουν ενδιαφερόμενους..

Αποσυνδεδεμένος jimakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.675
  • Ορφέας Αιγάλεω-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1972
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #510 στις: Τρι 02 Απρ 2024 14:23 »
ΠΑΣ Γιάννινα: Τέλος εποχής για την οικογένεια Χριστοβασίλη
Ο Παναγιώτης Χριστοβασίλης έκανε με δήλωσή του γνωστό ότι μετά την ολοκλήρωση της σεζόν θα αποχωρήσει από τον ΠΑΣ Γιάννινα, ανεξαρτήτως της κατηγορίας που θα βρίσκεται η ομάδα.

Τέλος εποχής στον ΠΑΣ Γιάννινα, καθώς μετά από 16 χρόνια (σ.σ. από το 2008) η οικογένεια Χριστοβασίλη δεν θα βρίσκεται την επόμενη σεζόν στο τιμόνι της ομάδας.

Αυτό έκανε γνωστό ο Παναγιώτης Χριστοβασίλης, ο οποίος ανακοίνωσε πως στο φινάλε της τρέχουσας περιόδου θα αποχωρήσει από το club ανεξαρτήτως της κατηγορίας που θα βρίσκεται ο «Αγιαξ της Ηπείρου» και αν θα συνεχίσει ή όχι στη Stoiximan Super League.

Οπως ανέφερε σχετικά βρίσκεται στη διάθεση οποιουδήποτε θελήσει να πάρει τις μετοχές του club, ενώ υπογράμμισε πως όλοι στους «Ζωσιμάδες» θα κάνουν ότι μπορούν για να... σώσουν την παρτίδα και ο ΠΑΣ να παραμείνει στα «σαλόνια» του ελληνικού ποδοσφαίρου.

Η δήλωσή του
«Όταν το 2008 πήραμε την απόφαση να εμπλακούμε στον ΠΑΣ Γιάννινα το όνειρο μας ήταν να δημιουργήσουμε μια ομάδα η οποία δεν θα αποτελούσε ασανσέρ μεταξύ της Β’ και Γ’ Εθνικής, και θα αποκτούσε την θέση που της αρμόζει.

Φτιάξαμε μια ομάδα η οποία κέρδισε τον σεβασμό φίλων και αντιπάλων, κι έγραψε χρυσές σελίδες ποδοσφαιρικής ιστορίας, ταξιδεύοντας στα γήπεδα της Νορβηγίας και της Ολλανδίας, συμμετέχοντας στα play offs του πρωταθλήματος, κυνηγώντας το όνειρο ενός τελικού Κυπέλλου, αγωνιζόμενη για 14 χρόνια στην κορυφαία κατηγορία της χώρας. Για όλα αυτά είμαστε υπερήφανοι.

Τίποτε από τα παραπάνω δεν έγινε εύκολα. Ήταν όλα αποτέλεσμα σκληρής δουλειάς, με πολλά εμπόδια, κόντρα σε δυνάμεις που βρίσκονταν απέναντι μας, προωθώντας προσωπικά ή άλλα συμφέροντα. Γι αυτό τις πιο πολλές φορές πορευτήκαμε μόνοι μας στηριζόμενοι μόνο στην αγάπη του κόσμου του ΠΑΣ Γιάννινα, γνωρίζοντας πως αυτό ίσως μας οδηγούσε σε ακόμα πιο δύσκολες καταστάσεις.

Όπως η ζωή, έτσι και το ποδόσφαιρο κάνει κύκλους και όταν κλείνει ένας κύκλος πρέπει να αναλογιστούμε τα όσα ζήσαμε, όσα καταφέραμε, όσα μας πλήγωσαν, όσα δεν εκπληρώσαμε, τι χάσαμε και τι κερδίσαμε. Ας μην κρυβόμαστε, η απώλεια του πατέρα μας, η απώλεια του Γιώργου Χριστοβασίλη, του πιο πετυχημένου προέδρου στην ιστορία της ομάδας, έκανε τα πάντα ακόμα πιο δύσκολα. Προσπαθήσαμε να ακολουθήσουμε τα βήματά του και να συνεχίσουμε το έργο του, δημιουργώντας μια ομάδα που θα έκανε περήφανο τον ίδιο και όλους τους Ηπειρώτες.

Δυστυχώς η σημερινή βαθμολογική μας θέση, δείχνει πως οι προσπάθειές μας δεν έφεραν το αποτέλεσμα που προσδοκούσαμε. Δεν μπορούμε να κρυβόμαστε και πρέπει να αναγνωρίσουμε τα λάθη μας. Δεν καταφέραμε να συσπειρώσουμε γύρω από την ομάδα όλες εκείνες τις δυνάμεις που σαν μια γροθιά θα δίνανε μαζί μας την μάχη. Πλέον, διαπιστώνουμε πως οι πολλοί δεν είναι δίπλα μας και αυτό μας βαραίνει.

Με απόλυτο σεβασμό στα όσα έχει πετύχει ο αείμνηστος πατέρας μας όλα αυτά τα χρόνια και με αίσθημα ευθύνης απέναντι στον κόσμο του ΠΑΣ Γιάννινα και όλης της Ηπείρου, υποσχόμαστε να συνεχίσουμε να παλεύουμε με ολες μας τις δυνάμεις για την παραμονή της ομάδας στην μεγάλη κατηγορία. Θεωρούμε όμως πως ήρθε η ώρα ο σύλλογος να γυρίσει σελίδα. Παραχωρούμε λοιπόν τον ΠΑΣ σε όποιον μας τον ζητήσει έτσι ώστε να τον οδηγήσει στην επόμενη ημέρα. Εμείς δεν θα σταθούμε εμπόδιο, διευκολύνοντας την αλλαγή του ιδιοκτησιακού καθεστώτος».

https://www.gazzetta.gr/football/superleague/2320787/pas-giannina-telos-i-oikogeneia-hristobasili-allagi-epohis-gia-syllogo


Λέτε;
Πρωταπριλιάτικο δεν είναι πάντως.
« Τελευταία τροποποίηση: Σαβ 06 Απρ 2024 12:17 από fon7 »
Blue to the hair...

Αποσυνδεδεμένος PASsenger

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 444
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #511 στις: Τρι 02 Απρ 2024 14:28 »
Εισακούστηκαν οι προσευχές μας.

Αποσυνδεδεμένος vaggelis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.770
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #512 στις: Τρι 02 Απρ 2024 14:32 »
Άρχισαν να το γράφουν όλες οι σελίδες. Επιτέλους.

Αποσυνδεδεμένος μπαμΠΑΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 795
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #513 στις: Τρι 02 Απρ 2024 14:36 »
Τώρα να δω ποιοι ενδιαφέρονται γι` αυτή την ομάδα...
Καλά, δεν πολυπιστεύω ότι θα σχηματίσουν και ουρά... Αλλά ελπίζουμε... Βάσιμα βεβαίως, γιατί ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ είσαι.
ΥΓ. Πριν μια βδομάδα τα ωά άλλα έλεγαν... Προφανώς με ορίζοντα το ματς με το wc...
E, Παναγιωτάκη, και αν δεν έχει όραμα ο ενδιαφερόμενος :-? τί κάνουμε;;; Που μας αφήνεις πασάκο μου;
Τώρα θα `χουμε ν` ανησυχούμε και για σας; Τί θ` απογίνετε ρε έρμο...
Και, έτσι θα φύγετε; Χωρίς ένα αποχαιρετιστήριο πάρτι, μια βεγγέρα, κάτι τελος πάντων;

Αποσυνδεδεμένος Crimson Glory

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.558
  • Remember, remember, the Fifth of November...
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #514 στις: Τρι 02 Απρ 2024 14:37 »
https://www.gazzetta.gr/football/superleague/2320787/pas-giannina-telos-i-oikogeneia-hristobasili-allagi-epohis-gia-syllogo


Λέτε;
Πρωταπριλιάτικο δεν είναι πάντως.
Και τώρα που με τον πλέον επίσημο τρόπο μπαίνει πωλητήριο στις μετοχές, για να δούμε ποιοί μάγκες θα ενδιαφερθούν.

Υ.Γ. Αποτύχατε παταγωδώς κύριε Παναγιώτη.
Στο καλό...

Αποσυνδεδεμένος nakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.141
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #515 στις: Τρι 02 Απρ 2024 14:44 »
Η ομάδα είναι στη Β. Πώληση με χρέη Παναγιωτάκη δεν υφίσταται....
Παραχώρηση λέγεται!
Το πολύ πολύ να πληρώσει ο ενδιαφερόμενος τα χρέη και όχι όλα,όχι της κακοδιαχείρισης,γιατί για τα έσοδα δεν έκαναν μαλακίες!!!!

Έκλασε η  νύφη.....

Μακάρι αυτή η ομάδα να βρει τον άνθρωπο που της αξίζει. Ευχής έργο να είναι επιφανείς επιχειρηματίες της πόλης ,έτσι ώστε η τοπική και όχι μόνο κοινωνία μας να τους αγκαλιάσει,όχι απλά να τους στηρίξει!!!!

Αποσυνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.599
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #516 στις: Τρι 02 Απρ 2024 14:48 »
Είναι απίστευτο πως πριν μισή ώρα έγραφα σε άλλο ποστ ότι θα αποχωρήσουν σίγουρα και ότι αυτό μπορεί να γίνει γρηγορότερα από ότι πιστεύουν κάποιοι.

θα κάνω άλλη μια εκτίμηση. Ο Π.Α.Σ. σύντομα θα παραχωρηθεί σε άνθρωπο που ανεξαρτήτως των στοχεύσεών του θα ανεβάσει ψηλά πολύ ψηλά την ομάδα.

ΥΓ: Παναγιωτάκη για εμένα εκτεθήκατε ανεπανόρθωτα με τη συνέντευξη τύπου. Δεν γίνεται να μας λες πριν μια εβδομάδα ότι θα μείνετε ακόμη και αν πέσουμε και ύστερα από το διαφαινόμενο υποβιβασμό να την κάνετε. Είναι ντροπή και κοροϊδία στον κόσμο αυτή η συμπεριφορά. Έτσι πορευόσασταν και με τα αγωνιστικά. Βδομάδα με τη βδομάδα, χωρίς σχέδιο, χωρίς στρατηγική γι' αυτό το βουλιάξατε το καράβι.

Στο καλό. Δεν θα λείψετε σε κανέναν. Δεν θα σας θυμάται κανείς.
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος jimakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.675
  • Ορφέας Αιγάλεω-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1972
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #517 στις: Τρι 02 Απρ 2024 14:59 »
[quoteΣτο καλό. Δεν θα λείψετε σε κανέναν. Δεν θα σας θυμάται κανείς [/quote]

Θα τους θυμόμαστε Μπακ, θα τους θυμόμαστε και θα τους σιχτιρίζουμε μια ζωή...
Έτσι τους πρέπει. Άλλους τους θυμάσαι για καλό και άλλους για κακό.
Αξέχαστοι λοιπόν και στο πυρ το εξώτερον... αυτό τους αξίζει.
Blue to the hair...

Αποσυνδεδεμένος KASABIAN

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 973
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #518 στις: Τρι 02 Απρ 2024 15:10 »
εδώ δεν μπόρεσαν να διαχειριστούνε μια καφετέρια θα διαχειριστούν μια ολόκληρη ΠΑΕ; Τα φέσια και οι πιστολιές στην πολη από εκείνο το επαγγελματικό τους εγχείρημα ακόμα βουίζουν...Είναι τόσο άχρηστοι που κάνουν τόσο την συνέντευξη όσο και την δήλωση αποχώρησης την στιγμή που η ομάδα δίνει έστω και μαθηματικά την μάχη της σωτηρίας...πανίβλακες.... και εγώ είμαι καχύποπτος κάτι δεν μου αρέσει σε αυτή την πτώση
Στο καλό και να μη μας γράφουν...
Υγ. φοβάμαι μην έρθει ο 1,76 να αγοράσει
« Τελευταία τροποποίηση: Τρι 02 Απρ 2024 15:15 από KASABIAN »
ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑΣ ΚΑΙ ΜΟΔΑΤΟΣ

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.793
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #519 στις: Τρι 02 Απρ 2024 15:13 »
Εδώ υπάρχουν δύο πιθανότητες:

1. Βρίσκεται ενδιαφερόμενος και συνεχίζουμε
2. Δεν βρίσκεται και βολοδέρνουμε στην Γ ΄Εθνικη
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος LOYZETSNOS

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 328
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #520 στις: Τρι 02 Απρ 2024 15:21 »
Εδώ υπάρχουν δύο πιθανότητες:

1. Βρίσκεται ενδιαφερόμενος και συνεχίζουμε
2. Δεν βρίσκεται και βολοδέρνουμε στην Γ ΄Εθνικη

Μέχρι να βρεθεί, η λογική λέει ότι η ΠΑΕ δεν έχει παραχωρηθεί

Αποσυνδεδεμένος μπαμΠΑΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 795
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #521 στις: Τρι 02 Απρ 2024 15:23 »
εδώ δεν μπόρεσαν να διαχειριστούνε μια καφετέρια θα διαχειριστούν μια ολόκληρη ΠΑΕ; Τα φέσια και οι πιστολιές στην πολη από εκείνο το επαγγελματικό τους εγχείρημα ακόμα βουίζουν...Είναι τόσο άχρηστοι που κάνουν τόσο την συνέντευξη όσο και την δήλωση αποχώρησης την στιγμή που η ομάδα δίνει έστω και μαθηματικά την μάχη της σωτηρίας...πανίβλακες.... και εγώ είμαι καχύποπτος κάτι δεν μου αρέσει σε αυτή την πτώση
Στο καλό και να μη μας γράφουν...
Υγ. φοβάμαι μην έρθει ο 1,76 να αγοράσει

"φοβάμαι μην έρθει ο 1,76 να αγοράσει"...
Προσπαθώντας να ερμηνεύσω το φόβο σου στην αρχή τρόμαξα γιατί νόμισα ότι αναφερόσουν στο γνωστό δικηγόρο...
Μετά όμως θυμήθηκα ότι εκείνος είναι 1.79 B-) και ηρέμησα... Ουφ...

Αποσυνδεδεμένος KASABIAN

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 973
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #522 στις: Τρι 02 Απρ 2024 15:25 »
δικό μου λάθος που δε το διευκρίνησα...1.79 είναι ο γνωστός μοντελοπνίχτης
ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑΣ ΚΑΙ ΜΟΔΑΤΟΣ

Αποσυνδεδεμένος μπαμΠΑΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 795
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #523 στις: Τρι 02 Απρ 2024 15:30 »
δικό μου λάθος που δε το διευκρίνησα...1.79 είναι ο γνωστός μοντελοπνίχτης
Αστο φίλε, από την προηγούμενη ανάρτησή σου, τώρα έχει ξεπεράσει το 1,81, οπότε δεν... B-) B-) B-)

Υγ. Για να αποκλειστεί πάντως αυτό το απευκταίο ενδεχόμενο, ίσως στα κριτήρια της πώλησης τα ωά να πρέπει να προσθέσουν ότι ό νέος ιδιοκτήτης θα είναι όχι μόνο πάνω από 1,85 - γιατί ο άλλος συνεχώς ψηλώνει - αλλά και ότι δεν θα έχει σχετιστεί ποτέ στη ζωή του με γνωστά μοντέλα... ;) και ότι δεν θα φέρει στο πρόσωπο σημάδια από τακούνι B-)
« Τελευταία τροποποίηση: Τρι 02 Απρ 2024 15:35 από μπαμΠΑΣ »

Αποσυνδεδεμένος Black_Freighter

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 579
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #524 στις: Τρι 02 Απρ 2024 15:38 »
Εδώ υπάρχουν δύο πιθανότητες:

1. Βρίσκεται ενδιαφερόμενος και συνεχίζουμε
2. Δεν βρίσκεται και βολοδέρνουμε στην Γ ΄Εθνικη

Θα αλλάξει κάτι τουλάχιστον. Να γίνει μια προσπάθεια για αλλαγή έστω γιατί με αυτήν την διοίκηση δεν θα ορθοποδησουμε και αυτό είναι δεδομένο.