Αποστολέας Θέμα: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ  (Αναγνώστηκε 113800 φορές)

Αποσυνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.599
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #775 στις: Τρι 16 Απρ 2024 13:43 »
Έχω την αίσθηση, αίσθηση είναι, εκτίμηση, όχι πληροφορία ότι οι κληρονόμοι δεν θέλουν να φύγουν.

Με διάφορους τακτικισμούς θέλουν να κερδίσουν χρόνο.

Ενδεχομένως στο τέλος θα ειπωθεί κάτι του στύλ: ορίστε βγήκαμε στην πιάτσα να πουλήσουμε αλλά κανένας δεν ήθελε στα σοβαρά την ομάδα. Όπου "στα σοβαρά" μεταφράστε κανείς δεν μας έδωσε όσα (ενδεχομένως εκτός λογικής) θέλαμε.

Μια βόλτα στα κοινωνικά δίκτυα και θα διαπιστώσει κανείς ότι όπως ανέφερε ένας φίλος παραπάνω, οι βρυκόλακες μαζί με τις νυχτερίδες τους, βγήκαν παγανιά.

Δεν θέλω να γίνω πονηρός και καχύποπτος άλλο.

Το σίγουρο για εμένα πρέπει να είναι ένα: Σε όποια κατηγορία παίζουμε η καινούργια χρονιά πρέπει να μας βρει με άλλη διοίκηση. Τέλος. Δεν υπάρχουν υποσημειώσεις σε αυτό ούτε γελοίες δικαιολογίες.
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος PASsenger

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 444
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #776 στις: Τρι 16 Απρ 2024 13:50 »
Συμφωνώ απόλυτα.Αρχισαν οι γνωστοί αυλοκόλακες να μας μιλάνε για πιθανή διάλυση,για Ξάνθες,για Γ' Εθνική και πόσο καλά είμαστε και δεν το ξέρουμε.Δυστυχώς ύποπτα παιχνίδια παίζονται στις πλάτες μας.

Αποσυνδεδεμένος tr7

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 610
    • Προφίλ
    • BLUE BULL
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #777 στις: Τρι 16 Απρ 2024 14:15 »
Σιγουρα τα χριστοβασιλακια δεν θα φυγουν τοσο ευκολα
Γιατι καλομαθανε στο ευκολο κερδος και θα εξαντλησουν καθε τετοια πιθανοτητα
Οποτε μαλλον θα πρεπει να εχουν παλι κερδος για να φυγουν ή θα φυγουν για να προλαβουν οποιαδηποτε ενδεχομενη χασουρα

Αλλα το ονειρο της εκπληκτικης επομενης Β εθνικης μη μου το καταρριπτεις ρε dio και μιλας για γ εθνικες
Θελω να την ζησω αυτη τη μεγαλειωδη χρονια στη Β εθνικη με ομιλο 20 ομαδων
Εντωμεταξυ πληροφορηθηκα οτι πεφτουν και οι β ομαδες φετος οποτε δεν θα παιξουμε με τις 4 γνωστες
Μεχρι στιγμης οι 20 ομαδες ειναι


ΠΑΣ
κηφισια
καβαλα
νεο κεραμιδι πιεριας
παναργειακος
πανιωνιος
αεκ β
χανια
ιωνικος
ηλιουπολη
καλαματα
λαρισα
ν.βολου
μακεδονικος
διαγορας
αιγαλεω
παο β
ηρακλης
παοκ β
καμπανιακος


 :pas: :pashat: :joker:
Τις έγραψα και εγώ πριν με την πεποίθηση να μείνει η Αν.Καρδιτσας και όχι ο Καμπανιακος.Επισης δεν βλέπω την Παναχαϊκή!😛😛

Αποσυνδεδεμένος Black_Freighter

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 579
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #778 στις: Τρι 16 Απρ 2024 14:47 »
Έχω την αίσθηση, αίσθηση είναι, εκτίμηση, όχι πληροφορία ότι οι κληρονόμοι δεν θέλουν να φύγουν.

Με διάφορους τακτικισμούς θέλουν να κερδίσουν χρόνο.

Ενδεχομένως στο τέλος θα ειπωθεί κάτι του στύλ: ορίστε βγήκαμε στην πιάτσα να πουλήσουμε αλλά κανένας δεν ήθελε στα σοβαρά την ομάδα. Όπου "στα σοβαρά" μεταφράστε κανείς δεν μας έδωσε όσα (ενδεχομένως εκτός λογικής) θέλαμε.

Μια βόλτα στα κοινωνικά δίκτυα και θα διαπιστώσει κανείς ότι όπως ανέφερε ένας φίλος παραπάνω, οι βρυκόλακες μαζί με τις νυχτερίδες τους, βγήκαν παγανιά.

Δεν θέλω να γίνω πονηρός και καχύποπτος άλλο.

Το σίγουρο για εμένα πρέπει να είναι ένα: Σε όποια κατηγορία παίζουμε η καινούργια χρονιά πρέπει να μας βρει με άλλη διοίκηση. Τέλος. Δεν υπάρχουν υποσημειώσεις σε αυτό ούτε γελοίες δικαιολογίες.

Δεν ξέρω ρε συ. Πιστεύω πως αν όντως υπάρχει πραγματικό ενδιαφέρον από κάποιον/ους και τους σαμποτάρει η ίδια η τωρινή διοίκηση θα βγουν να τους εκθέσουν. Ή έστω όλο και κάτι θα μάθουμε όπως πέρυσι με τον φάρα.

Αποσυνδεδεμένος ΠΑΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 917
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #779 στις: Τρι 16 Απρ 2024 15:18 »
Passenger ,αμεσως να παρεις πισω για μενα τη λεξη αυλοκολακας. Αμεσως. Αν  δε το παρεις πισω, απλα θα εισαι ενας συκοφαντης και υβριστης.Με ξερεις μωρε ανθρωπε και με κρεμας συνεχεια στα μανταλακια;;;;;;;;;; Ειπαμε να κρατησουμε ενα πολιτισμενο διαλογο εδω μεσα χωρις υπαινιγμους ,αλλα και η ανοχη στην αμετροεπεια εχει τα ορια της. Παντα προσπαθω να γραφω με επιχειρηματα και δεν προκαλω προσωπικα κανεναν. Εχω υπομονη να κανω πολιτισμενο διαλογο ,μεχρι που να σκασει γαιδαρος. Υπονοουμενα ομως για μενα δε δεχομαι. Απο που με ξερεις μωρε και μου κανεις, οχι μονο εσυ, bullying;;;;;;;;;;;;; Ας μαζευτουν καποιοι και να μη στοχοποιουν ανθρωπους χωρις καν να τους εχουν γνωρισει. Εγω δεν ειμαι απο τα παιδακια που κανουν πισω και την αποψη μου θα την διατυπωνω παντα ευπρεπως και στα ισια. Εχω μαθει στη ζωη μου να σεβομαι καθε τι με το οποιο δε συμφωνω και να αντιπαραθετω τις αποψεις μου. Ακου εκει αυλοκολακας του ΧΒ;;;;;;;;;;Απο ιδεολογια και μονο  σαν κομμουνιστης που ειμαι απο πιτσιρικας, δεν θα γινομουν ποτε αυλοκολακας ΚΑΝΕΝΟΣ κερατα. Καποιοι αλλοι δεν ξερω.
« Τελευταία τροποποίηση: Τρι 16 Απρ 2024 15:23 από ΠΑΣ »

Αποσυνδεδεμένος PASsenger

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 444
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #780 στις: Τρι 16 Απρ 2024 15:26 »
Είσαι καταπληκτικός.Δεν ανέφερα κανένα όνομα και μίλησα γενικά αλλά αμέσως θεώρησες ότι αναφέρομαι σε σένα.

Αποσυνδεδεμένος ΠΑΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 917
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #781 στις: Τρι 16 Απρ 2024 15:34 »
Οχι βεβαια .Σε μενα δεν αναφερθηκες. Στη γιαγια μου τη σχωρεμενη αναφερθηκες.Λεμε για να μην κρυβομαστε πισω απ το δαχτυλο μας, πρεπει παντα ο διαλογος να γινεται πολιτισμενα και με σεβασμο στη διαφορετικη αποψη.Αν ψαχνεις για χαζους κοιτα αλλου. Εδω δε σηκωνει. Ειμαι πολυ παλιος στο κουρμπετι, διαφωνω με πολλους σε πολλα θεματα, αλλα ολους τους σεβομαι και τους ακουω.

Αποσυνδεδεμένος PASsenger

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 444
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #782 στις: Τρι 16 Απρ 2024 15:37 »
Εντάξει συμφωνούμε.

Αποσυνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.599
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #783 στις: Τρι 16 Απρ 2024 15:54 »
Νομίζω η κουβέντα έχει ξεφύγει λίγο.

Ας μην πάμε σε προσωπικούς χαρακτηρισμούς αλλά ούτε να τα παίρνουμε όλα προσωπικά.

Είναι σαφές ότι με πολλούς τελικά, διαφωνούμε κάθετα για τη διοίκηση του συγχωρεμένου ΧΒ.

Πολλοί τη θεωρούμε την απόλυτη καταστροφή και χάσιμο μιας δεκαπενταετίας, με χρέη, άδειες, λάσπες, παρένθετες διοικήσεις, οπαδούς στις κερκίδες μας, προσπάθεια αφανισμού του φίλαθλου κόσμου κ.ο.κ..

Αυτή είναι η βάση της σοβαρότατης διαφωνίας μας.

Ας μείνουμε στις ειδήσεις/ εκτιμήσεις για την πώληση της ομάδας χωρίς καταστροφολογία και μαυρίλα.
« Τελευταία τροποποίηση: Τρι 16 Απρ 2024 15:57 από Mpakoulieros »
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος ΠΑΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 917
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #784 στις: Τρι 16 Απρ 2024 16:16 »
Εχεις δικιο mpakoulieros.Οντως ειμαστε εκτος θεματος. Τον χαρακηρισμο ομως αυλοκολακας του ΧΒ , δεν μπορω να τον δεχτω. Ποτε δεν κοιταξα ιδιοκτητες. Δεν με αφορουν αυτα. Ολοι τα ιδια σκατα ηταν και ειναι .Στο μελλον δεν ξερω τι θα συμβει. Εμενα το μονο που μ ενδιαφερει ειναι η ομαδα ,ο κοσμος ,η πολη και σκεφτομαι τι περασαμε τοσες δεκαετιες και τι μπορει να προκυψουν ακομα. Δεν εχω κανενα λογο να υποστηριζω την οικογενεια ΧΒ, απλα οπως εγραψα και παραπανω, η μαλλον ο γιγαντας fon το εγραψε πρωτος, τιποτα δεν ειναι μαυρο - ασπρο στη ζωη. ΠΑΣομετρο δε βαζω σε κανεναν. Ειμαι σιγουρος οτι ολα τα παιδια εδω μεσα, αγαπαμε την ομαδα εξισου. Ολες οι αποψεις ακομα κι αν διαφωνουμε, ειναι απολυτως σεβαστες και πρεπει να διατυπωνονται ελευθερα, αλλα και με ευπρεπεια.

Αποσυνδεδεμένος Crimson Glory

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.558
  • Remember, remember, the Fifth of November...
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #785 στις: Τρι 16 Απρ 2024 16:35 »
Απο ιδεολογια και μονο  σαν κομμουνιστης που ειμαι απο πιτσιρικας, δεν θα γινομουν ποτε αυλοκολακας ΚΑΝΕΝΟΣ κερατα.
Πάμε λίγο πιό χαλαρά:
'νταξ ρε? Ξεφορτώσατε όλοι?

Εμένα, φίλε ΠΑΣ, θα μου επιτρέψεις να κρατήσω την παράθεση!
ΑΓΟΟΟΟΡΙ ΜΟΥ!

Αποσυνδεδεμένος serifis1980

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 976
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #786 στις: Τρι 16 Απρ 2024 19:12 »
Να αυτά μου έχουν λείψει τόσα χρόνια, απλά στην Α σκηνοθετούν επαγγελματίες, ενώ στη Β είναι πιο παραδοσιακά
https://youtu.be/DI0pLfti0Vw?si=OFuXEkml9acaztts

Για να μη κουράζεστε πάτε στο 19λεπτο του αγώνα

Αποσυνδεδεμένος arispas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.148
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #787 στις: Τρι 16 Απρ 2024 21:39 »
Να αυτά μου έχουν λείψει τόσα χρόνια, απλά στην Α σκηνοθετούν επαγγελματίες, ενώ στη Β είναι πιο παραδοσιακά
https://youtu.be/DI0pLfti0Vw?si=OFuXEkml9acaztts

Για να μη κουράζεστε πάτε στο 19λεπτο του αγώνα

Στο 27ο λεπτό

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.814
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #788 στις: Τρι 16 Απρ 2024 23:40 »
Δεν υπάρχει πιθανότητα παραμονής της οικογένειας Χριστοβασίλη.
Μην ακούτε κανέναν και τίποτα.
Υπάρχει ενδιαφέρον για την ομάδα
Αν μπλοφαρουν και δεν την δώσουν ή ζητήσουν υπέρογκα ποσά είναι τελειωμένοι από την πόλη.
Η ομάδα θα πωληθεί. Μένει να μάθουμε σε ποιον ή ποιους.

Αποσυνδεδεμένος FanaticPaS

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 898
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #789 στις: Τετ 17 Απρ 2024 00:02 »
Δεν υπάρχει πιθανότητα παραμονής της οικογένειας Χριστοβασίλη.
Μην ακούτε κανέναν και τίποτα.
Υπάρχει ενδιαφέρον για την ομάδα
Αν μπλοφαρουν και δεν την δώσουν ή ζητήσουν υπέρογκα ποσά είναι τελειωμένοι από την πόλη.
Η ομάδα θα πωληθεί. Μένει να μάθουμε σε ποιον ή ποιους.
Κάνεις μεγάλο λάθος. Έχουν πολλούς γυμνοσάλιαγκες και βρυκόλακες που τους στηριζουν όλα  αυτά τα χρόνια. Οπως ο χβ δε πουλαγε με τίποτα , έτσι και αυτοι πράττουν το ίδιο. Θα βγούνε και θα πούνε δεν υπαρχει κανένας να πάρει την ΠΑΕ.
Μεγαλωσα δν εβαλα μυαλο

Αποσυνδεδεμένος tr7

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 610
    • Προφίλ
    • BLUE BULL
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #790 στις: Τετ 17 Απρ 2024 03:05 »
Δεν υπάρχει πιθανότητα παραμονής της οικογένειας Χριστοβασίλη.
Μην ακούτε κανέναν και τίποτα.
Υπάρχει ενδιαφέρον για την ομάδα
Αν μπλοφαρουν και δεν την δώσουν ή ζητήσουν υπέρογκα ποσά είναι τελειωμένοι από την πόλη.
Η ομάδα θα πωληθεί. Μένει να μάθουμε σε ποιον ή ποιους.
Κάνεις μεγάλο λάθος. Έχουν πολλούς γυμνοσάλιαγκες και βρυκόλακες που τους στηριζουν όλα  αυτά τα χρόνια. Οπως ο χβ δε πουλαγε με τίποτα , έτσι και αυτοι πράττουν το ίδιο. Θα βγούνε και θα πούνε δεν υπαρχει κανένας να πάρει την ΠΑΕ.
Πριν πέσουν οι υπογραφές μπορούν να συμβούν ΤΑ ΠΑΝΤΑ!
ΟΜΩΣ η όλη στάση τους,να πουν πουλάμε, φεύγουμε 1 εβδομάδα μετά την συνέντευξη τύπου και κυρίως πριν πέσουμε(!!!) κατηγορία δείχνει για μένα ξεκάθαρα ότι υπάρχει διάθεση ξεκάθαρη να φύγουν από την ομάδα! Δεν νομίζω  πλέον ότι η όλη κατάσταση που έχει δημιουργηθεί στην πόλη με τους υιούς , μπορεί να τους κάνει να αλλάξουν γνώμη....

Αποσυνδεδεμένος pextempalla

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.145
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #791 στις: Τετ 17 Απρ 2024 08:39 »
Να αυτά μου έχουν λείψει τόσα χρόνια, απλά στην Α σκηνοθετούν επαγγελματίες, ενώ στη Β είναι πιο παραδοσιακά
https://youtu.be/DI0pLfti0Vw?si=OFuXEkml9acaztts

Για να μη κουράζεστε πάτε στο 19λεπτο του αγώνα

Στο 27ο λεπτό
AXAXAXAXAXAAAAA.....ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ!!!!!!! Με τέτοιο στρώσιμο μπάλας στα 2 μέτρα από το τέρμα δεν πιστεύω να το έχανε ούτε ο Τζίνο  B-)

Αποσυνδεδεμένος thodoris

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.725
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #792 στις: Τετ 17 Απρ 2024 13:09 »
Αυτοι οι δημοσιογραφαρες-χομπιστες της πολης....μας εχουν τεντωσει τα νευρα με το κυπελο ερασιτεχνων....το σβορωνο....και το διπλο της αετοραχης

ΞΥΠΝΑΤΕ ΡΕ ΜΟΣΧΑΡΙΑ......ΕΝΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΜΑ ΤΗ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΡΕΠΕΙ....ΕΧΕΤΕ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΝΕΑ....ΜΟΣΧΑΡΙΑ Ε ΜΟΣΧΑΡΙΑ....ΑΜΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙ Ο ΠΑΣ ΟΥΤΕ ΚΑΤΑ ΤΥΧΗ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΣΤΑ ΣΑΙΤ ΣΑΣ.....

Αποσυνδεδεμένος dio

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 524
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #793 στις: Τετ 17 Απρ 2024 13:15 »
Αυτοι οι δημοσιογραφαρες-χομπιστες της πολης....μας εχουν τεντωσει τα νευρα με το κυπελο ερασιτεχνων....το σβορωνο....και το διπλο της αετοραχης

ΞΥΠΝΑΤΕ ΡΕ ΜΟΣΧΑΡΙΑ......ΕΝΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΜΑ ΤΗ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΡΕΠΕΙ....ΕΧΕΤΕ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΝΕΑ....ΜΟΣΧΑΡΙΑ Ε ΜΟΣΧΑΡΙΑ....ΑΜΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙ Ο ΠΑΣ ΟΥΤΕ ΚΑΤΑ ΤΥΧΗ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΣΤΑ ΣΑΙΤ ΣΑΣ.....


Kέρδισε η Αετοράχη;

Αποσυνδεδεμένος serifis1980

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 976
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #794 στις: Τετ 17 Απρ 2024 14:25 »
Να αυτά μου έχουν λείψει τόσα χρόνια, απλά στην Α σκηνοθετούν επαγγελματίες, ενώ στη Β είναι πιο παραδοσιακά
https://youtu.be/DI0pLfti0Vw?si=OFuXEkml9acaztts

Για να μη κουράζεστε πάτε στο 19λεπτο του αγώνα

Στο 27ο λεπτό
AXAXAXAXAXAAAAA.....ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ!!!!!!! Με τέτοιο στρώσιμο μπάλας στα 2 μέτρα από το τέρμα δεν πιστεύω να το έχανε ούτε ο Τζίνο  B-)

Τώρα γελάμε, του χρόνου θα τα βλέπουμε μπροστά μας...εσύ να καίγεσαι και να παλεύεις και ο άλλος να παίρνει το ματς αέρα. Να μη κουνιέται και φύλλο!!!
Στημένο? Τι στημένο, λάθος κοντρόλ έκανε το παιδί...

Αποσυνδεδεμένος my8os

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.408
  • live long and prosper ΠΑΣ
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #795 στις: Πεμ 18 Απρ 2024 00:50 »
Να αυτά μου έχουν λείψει τόσα χρόνια, απλά στην Α σκηνοθετούν επαγγελματίες, ενώ στη Β είναι πιο παραδοσιακά
https://youtu.be/DI0pLfti0Vw?si=OFuXEkml9acaztts

Για να μη κουράζεστε πάτε στο 19λεπτο του αγώνα

Στο 27ο λεπτό
AXAXAXAXAXAAAAA.....ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ!!!!!!! Με τέτοιο στρώσιμο μπάλας στα 2 μέτρα από το τέρμα δεν πιστεύω να το έχανε ούτε ο Τζίνο  B-)

Στοίχημα ότι θα το έχανε.

Αποσυνδεδεμένος dk

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.978
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #796 στις: Πεμ 18 Απρ 2024 07:17 »
Να αυτά μου έχουν λείψει τόσα χρόνια, απλά στην Α σκηνοθετούν επαγγελματίες, ενώ στη Β είναι πιο παραδοσιακά
https://youtu.be/DI0pLfti0Vw?si=OFuXEkml9acaztts

Για να μη κουράζεστε πάτε στο 19λεπτο του αγώνα

Στο 27ο λεπτό
Εμένα για ποιο λόγο ο υπερσύνδεσμος με παραπέμπει σε video 8 λεπτών;;;

Αποσυνδεδεμένος KASABIAN

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 973
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #797 στις: Πεμ 18 Απρ 2024 08:46 »
στο 27ο λεπτό του αγώνα ...οχι του video
ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑΣ ΚΑΙ ΜΟΔΑΤΟΣ

Αποσυνδεδεμένος KASABIAN

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 973
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #798 στις: Παρ 19 Απρ 2024 09:01 »
Έχω την εντύπωση οτι θα πορευτούμε και τη νεα χρονιά με αφούς ΧΒ.
Ήδη κάνει επαφές με τους υπάρχοντες παίχτες...οι οποίοι δεν απαντάνε γιατί δεν υπάρχει ξεκάθαρη κατάσταση για το αύριο. Όλοι σχολιάζουν την μαλακία του Παναγιωτάκη κα την κυβίστησή του. Παίχτες που γιουχαϊστικαν από τον κόσμο είναι πάρα πολύ στεναχωρημένοι για την πτώση. Έμαθα τραγικά σκηνικά από τον ΧΒ που δικαιολογούν απόλυτα την πτώση...και η ευθύνη είναι μόνο δικιά του

ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΠΑΣ
ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑΣ ΚΑΙ ΜΟΔΑΤΟΣ

Αποσυνδεδεμένος KASABIAN

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 973
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #799 στις: Παρ 19 Απρ 2024 10:31 »
Έχω την εντύπωση οτι θα πορευτούμε και τη νεα χρονιά με αφούς ΧΒ.
Ήδη κάνει επαφές με τους υπάρχοντες παίχτες...οι οποίοι δεν απαντάνε γιατί δεν υπάρχει ξεκάθαρη κατάσταση για το αύριο. Όλοι σχολιάζουν την μαλακία του Παναγιωτάκη κα την κυβίστησή του. Παίχτες που γιουχαϊστικαν από τον κόσμο είναι πάρα πολύ στεναχωρημένοι για την πτώση. Έμαθα τραγικά σκηνικά που έχει κάνει ο ΧΒ που δικαιολογούν απόλυτα την πτώση...και η ευθύνη είναι μόνο δικιά του

ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΠΑΣ
ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑΣ ΚΑΙ ΜΟΔΑΤΟΣ