Αποστολέας Θέμα: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ  (Αναγνώστηκε 113816 φορές)

Αποσυνδεδεμένος dio

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 524
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #825 στις: Δευ 22 Απρ 2024 11:28 »
2.900.000 τα χρέη προς το δημόσιο
800.000 τα χρέη προς τρίτους.
Παναγιωτάκη θέλεις να πάρεις και στο χέρι για αυτό το ερείπιο που θέλεις να πουλήσεις;

Aν είναι μόνο αυτά τα χρέη δεν είναι απαγορευτικά για κάποιον επενδυτή. Εγώ πιστεύω οτι τα χρέη είναι αρκετά περισσότερα από αυτά.

Αποσυνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.599
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #826 στις: Δευ 22 Απρ 2024 11:31 »
2.900.000 τα χρέη προς το δημόσιο
800.000 τα χρέη προς τρίτους.
Παναγιωτάκη θέλεις να πάρεις και στο χέρι για αυτό το ερείπιο που θέλεις να πουλήσεις;

Πως προκύπτει αυτό;

Κάποια πηγή;
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος PASsenger

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 444
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #827 στις: Δευ 22 Απρ 2024 12:22 »
2.900.000 τα χρέη προς το δημόσιο
800.000 τα χρέη προς τρίτους.
Παναγιωτάκη θέλεις να πάρεις και στο χέρι για αυτό το ερείπιο που θέλεις να πουλήσεις;

Πως προκύπτει αυτό;

Κάποια πηγή;
Ο ίδιος το είπε σε ιδιωτική κουβέντα

Αποσυνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.599
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #828 στις: Δευ 22 Απρ 2024 12:31 »
2.900.000 τα χρέη προς το δημόσιο
800.000 τα χρέη προς τρίτους.
Παναγιωτάκη θέλεις να πάρεις και στο χέρι για αυτό το ερείπιο που θέλεις να πουλήσεις;

Πως προκύπτει αυτό;

Κάποια πηγή;
Ο ίδιος το είπε σε ιδιωτική κουβέντα

Φαντάζομαι σε αυτά περιλαμβάνονται και τρέχουσες υποχρεώσεις. Αν είναι έτσι δεν είναι πολλά.

Αυτό δεν σημαίνει καθόλου ότι έπρεπε να έχουμε χρέη.

Μήπως είπε και σε ποιον πουλάει;
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος KASABIAN

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 973
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #829 στις: Δευ 22 Απρ 2024 12:35 »
Μήπως είπε και πόσα είναι τα έσοδα από NOVA-στοίχημα-χορηγίες;;;
ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑΣ ΚΑΙ ΜΟΔΑΤΟΣ

Αποσυνδεδεμένος SirBak

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 706
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #830 στις: Δευ 22 Απρ 2024 12:37 »
Aυτο το ποσο (σχεδον 3,5 μυρια μαζι με τα τρεχοντα)το ακουσα κι εγω σε καφετερεια χτες.

Αποσυνδεδεμένος PASsenger

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 444
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #831 στις: Δευ 22 Απρ 2024 12:39 »
Το είπε ο ίδιος.Φοβάμαι ότι μπορεί να είναι πολύ περισσότερα.

Αποσυνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.599
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #832 στις: Δευ 22 Απρ 2024 12:53 »
Ξέρει κανένας τι γίνεται με τα χρέη;

Σε περίπτωση διάλυσης της ομάδας και νεα αρχή με νέο ΑΦΜ από την Α' ερασιτεχνική τα χρέη θα κυνηγάνε την οικογένεια;

Υπάρχει κάποιος να το γνωρίζει με ακρίβεια; Αυτό είναι πολύ σημαντικό για το τι θα γίνει.

Πρόκειται για ανώνυμη εταιρεία αν δεν κάνω λάθος.
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος tr7

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 610
    • Προφίλ
    • BLUE BULL
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #833 στις: Δευ 22 Απρ 2024 14:52 »
Ωραία τα χρέη λοιπόν ας πούμε ότι όντως είναι τόσα 3,5 μύρια κοντά. Τι ζητάει η οικογένεια έχουμε καμιά ιδέα??Δλδ την δίνει χωρίς κάποιο αντίτιμο??
Υ.Γ. Με αυτά τα άρθρα που βλέπουν το φως της δημοσιότητας τελευταία,δεν θα μου κάνει εντύπωση τελικά,αν κάτσει άλλη μία χρονιά στην ομάδα η οικογένεια και βλέπουμε..... :stop:

Αποσυνδεδεμένος KASABIAN

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 973
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #834 στις: Δευ 22 Απρ 2024 15:00 »
Τo γραφείο τύπου της παε ...το γνωστό γιαννιώτικο site μας προετοίμασε ήδη για την επομένη μέρα
Προπονητικό δίδυμο Γεωργουλόπουλος-Ανθυμιάδης...πωλήσεις παιχτών με βαριά  συμβόλαια για άνετη χρονιά...και φυσικά οι αφοί ΧΒ πάλι μαζί μας
ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑΣ ΚΑΙ ΜΟΔΑΤΟΣ

Αποσυνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.599
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #835 στις: Δευ 22 Απρ 2024 15:20 »
Τo γραφείο τύπου της παε ...το γνωστό γιαννιώτικο site μας προετοίμασε ήδη για την επομένη μέρα
Προπονητικό δίδυμο Γεωργουλόπουλος-Ανθυμιάδης...πωλήσεις παιχτών με βαριά  συμβόλαια για άνετη χρονιά...και φυσικά οι αφοί ΧΒ πάλι μαζί μας

Καταντήσαμε να διαβάζουμε ακόμη και τους μπιφτεκάκηδες...
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος yazid

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.172
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #836 στις: Δευ 22 Απρ 2024 15:21 »
Ε, να μειωθεί λίγο το μπάτζετ. Δε μπορεί να παραμείνει τόσο large.

Αποσυνδεδεμένος Crimson Glory

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.558
  • Remember, remember, the Fifth of November...
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #837 στις: Δευ 22 Απρ 2024 16:56 »
Ε, να μειωθεί λίγο το μπάτζετ. Δε μπορεί να παραμείνει τόσο large.
Σημειωτέον, ο ίδιος ο πρόεδρας στη συνέντευξη - παρωδία που έδωσε, είπε ότι θα κάνει τα πάντα για να ανεβάσει αμέσως την Ομάδα...
Και τα Ραν Ταν Πλαν της πόλης απλά παρακολουθούσαν...
Άντε ρε σιχαμένοι όλοι σας...

Αποσυνδεδεμένος thodoris

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.725
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #838 στις: Δευ 22 Απρ 2024 17:10 »
Εγώ ένα ξέρω....ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΛΛΑΓΕΣ ΔΙΑΧΡΟΝΙΚΑ ΣΤΟΝ ΠΑΣ ΕΓΙΝΑΝ ΜΕ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ ΠΟΥ ΑΣΚΗΣΕ Ο ΚΟΣΜΟΣ......ας το έχουν υπόψη οι πιο μικροί και ας θυμηθούν οι μεγαλύτεροι

Ήδη θα πρέπει από πλευράς φίλων του ΠΑΣ να ετοιμάζονται τα πλάνα αυτών των ενεργειών....μαζί με τους παλαίμαχους κτλ

Αν περιμένετε από τους χομπίστες της πόλης να μαθαίνετε νέα....η από τους αφους....θα φάμε βασανιστήριο της σταγόνας που θα πάει γονα

Αποσυνδεδεμένος yazid

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.172
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #839 στις: Δευ 22 Απρ 2024 17:43 »
Ε, να μειωθεί λίγο το μπάτζετ. Δε μπορεί να παραμείνει τόσο large.
Σημειωτέον, ο ίδιος ο πρόεδρας στη συνέντευξη - παρωδία που έδωσε, είπε ότι θα κάνει τα πάντα για να ανεβάσει αμέσως την Ομάδα...
Και τα Ραν Ταν Πλαν της πόλης απλά παρακολουθούσαν...
Άντε ρε σιχαμένοι όλοι σας...

Δεν έκανε τίποτα απολύτως για να την κρατήσει στην κατηγορία (όπου υπάρχουν σημαντικά έσοδα) και θα κάνει τα πάντα για να την ανεβάσει (σε χρονιά που δε θα υπάρχουν έσοδα). 
Όντως απλά παρακολουθούσαν και δε ρώτησε κανένας αυτό το πολύ απλό.

Αποσυνδεδεμένος serifis1980

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 976
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #840 στις: Δευ 22 Απρ 2024 18:03 »
Το να μειωθεί το budget το καταλαβαίνω από τη στιγμή που έχεις βαριά χαρτιά να πουλήσεις.
Πέρα του Σορια, Καραχάλιος (Λαμία), Μπάλαν, Παμλιδη, Ροσερο, Εραμουσπε, Παντελάκη δε βλέπω κάποιον άλλο από τον οποίο θα μπορούσε να πάρει χρήματα (σ.σ. ότι κάποιον τα συμβόλαια λήγουν ή λύονται λόγω β Εθνικής). Μάλλον κίνηση εντυπωσιασμού είναι και ελπίδα να πάρει κάνα ξεροκόματο. Ρίχνουν άδεια να πιάσουν γεμάτα.
Οι υπόλοιποι ούτε θα λείψουν ούτε κανένας μας περιμένει να κάνουν το κάτι παραπάνω όταν θα φύγουν
Επιπλέον στη Β Εθνική οι ομάδες από 5-6 θέση και πάνω παίζουν στα ίσα ή και καλύτερα τις ομάδες της Α Εθνικής από τη θέση 6 και κάτω. Είναι δεδομένο και στατιστικά αποδεδειγμένο.
Το θέμα είναι να μπορέσει να κρατήσει παίκτες σημαίες όπως ο Κόντε και ο Εραμουσπε και κάποια εργαλεία τύπου Λιασο, Κύρκο, Ριενστρα για τα δύσκολα που έρχονται σε ένα πρωτάθλημα με 38 αγώνες!!! Που δε θα βγει σε πρωταθλητισμό ή αξιοπρεπή παρουσία εννοώ αν δεν έχει τουλάχιστον 18 παίκτες ετοιμοπόλεμους.
Η Α Εθνική απαιτεί 7-8 τουλάχιστον παίκτες κλειδιά για άνετη παραμονή (τέρμα, άμυνα κέντρο, αριστερό και δεξί μπακ, αμυντικό και επιθετικό χαφ, επιθετικό)
Η Β Εθνική απαιτεί 6 παίκτες κλειδιά για άνοδο (τέρμα, άμυνα, χαφ αμυντικό, χαφ επιθετικό, επιθετικό και winger )
Όσο για τον προπονητή στη Β ο Γεωργουλοπουλος είναι υπέρ αρκετός, όχι μόνο λόγο της σοβαρότητας του αλλά και της εμπειρίας του να εργάζεται με πιτσιρικάδες. Χωρίς αυτόν ο Πετράκης δε θα είχε κάνει τίποτα. Τη χρονιά που έφυγε, νομίζω είχαμε πέσει κιόλας.
Αν θελει εναλλακτική ας φέρει το Μπελά.

Αποσυνδεδεμένος Crimson Glory

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.558
  • Remember, remember, the Fifth of November...
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #841 στις: Δευ 22 Απρ 2024 19:22 »
Εγώ ένα ξέρω....ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΛΛΑΓΕΣ ΔΙΑΧΡΟΝΙΚΑ ΣΤΟΝ ΠΑΣ ΕΓΙΝΑΝ ΜΕ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ ΠΟΥ ΑΣΚΗΣΕ Ο ΚΟΣΜΟΣ......ας το έχουν υπόψη οι πιο μικροί και ας θυμηθούν οι μεγαλύτεροι

Ήδη θα πρέπει από πλευράς φίλων του ΠΑΣ να ετοιμάζονται τα πλάνα αυτών των ενεργειών....μαζί με τους παλαίμαχους κτλ

Αν περιμένετε από τους χομπίστες της πόλης να μαθαίνετε νέα....η από τους αφους....θα φάμε βασανιστήριο της σταγόνας που θα πάει γονα
'νταξ μωρέ, τώρα που γέμισε το κλειστό μπορεί να βρεθεί χρόνος να κάνουν και αυτά που λες...
Προς το παρόν, και ενώ η Ομάδα έχει πέσει εδώ και καιρό, άχνα...

Τα περισσότερα πράγματα στη ζωή είναι θέμα προτεραιοτήτων. Κανένα πρόβλημα με αυτό και απολύτως σεβαστό.
Μέχρι εκεί όμως, και τα υπόλοιπα "να' χαΝε να λέγαΝε"...
Εγώ απλά θα πω ξανά ότι χάθηκε ακόμα μία ευκαιρία.

Αποσυνδεδεμένος SirBak

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 706
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #842 στις: Δευ 22 Απρ 2024 21:42 »
΄΄Η ανακοίνωση:

Μετά το τέλος του αγώνα με τον Πανσερραϊκό, ο τεχνικός της ομάδας μας, Μιχάλης Γρηγορίου, υπέβαλε την παραίτηση του η οποία έγινε αποδεκτή.

Η ΠΑΕ ΠΑΣ Γιάννινα 1966 θα ήθελε να ευχαριστήσει τόσο τον ίδιο όσο και το επιτελείο του και τους εύχεται καλή συνέχεια στην καριέρα τους.

Για τα επόμενα δύο εναπομείνοντα παιχνίδια της σεζόν την τεχνική ηγεσία αναλαμβάνει ο Γιώργος Γεωργουλόπουλος με συνεργάτες τους Τάσο Ανθυμιάδη και Δημήτρη Χαρίση (γυμναστής), ενώ στο προπονητικό τιμ θα παραμείνει ο Κωνσταντίνος Παγανιάς ως προπονητής τερματοφυλάκων.

Παράλληλα, ήδη, ξεκίνησε η αναζήτηση του επόμενου προπονητή όπως και ο σχεδιασμός ενόψει της νέας αγωνιστικής χρονιάς.

Παράλληλα, ήδη, ξεκίνησε η αναζήτηση του επόμενου προπονητή όπως και ο σχεδιασμός ενόψει της νέας αγωνιστικής χρονιάς.''

 :'(

Αποσυνδεδεμένος Crimson Glory

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.558
  • Remember, remember, the Fifth of November...
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #843 στις: Δευ 22 Απρ 2024 21:52 »
Αυτό ακριβώς διάβαζα κι εγώ τώρα...

Ποιόν σχεδιασμό ρε νούμερα???
Εσείς δεν μπορείτε ούτε τα βασικά!

ΦΥΓΕΤΕ ΡΕ ΦΥΓΕΤΕ ΓΑΜΩΤΟ!!! ΦΥΓΕΤΕ ΡΕ ΑΧΡΗΣΤΟΙ!!!

Αποσυνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.599
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #844 στις: Δευ 22 Απρ 2024 22:09 »
Αν τελικά μείνουν οι αποτυχημένοι κληρονόμοι, η χειρότερη και πιο αποτυχημένη διοίκηση όλων των εποχών, τότε μόνο ένα πράγμα μένει να γίνει:

ούτε ευρώ στους κληρονόμους. Ούτε εισιτήριο, ούτε διαρκείας, ούτε τίποτα.
Μόνο συνθήματα και πανό που επιτακτικά θα απαιτούν να παραχωρήσουν την ομάδα ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ!

Και μια προειδοποίηση προς τις τοπικές εταιρείες που θα επιδιώξουν να διαφημιστούν στον πας των κληρονόμων: Σε όποια επιχείρηση στηρίξει οικονομικά με διαφημίσεις τον πας των κληρονόμων δεν πρόκειται να αγοράσω τίποτα. Προσωπικά από εμένα θα μπει αγοραστική απαγόρευση και εμπάργκο.

Ελπίζω το ίδιο να κάνουν και οι χιλιάδες οπαδοί της ομάδας μας.

Κληρονόμοι είστε ανεπιθύμητοι. Παραχωρείστε άμεσα την ομάδα. 
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος thodoris

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.725
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #845 στις: Δευ 22 Απρ 2024 23:05 »
Παραμένει το πωλητήριο, παρά την έναρξη σχεδιασμού της νέας χρονιάς[/b

Κύκλοι της ΠΑΕ διευκρίνιζαν, ότι δεν έχει αλλάξει κάτι στις προθέσεις της διοίκησης να αποχωρήσει, αν βρεθεί ενδιαφερόμενος. Απλώς η ομάδα είναι υποχρεωμένη να κάνει τις προεργασίες για να μη χαθεί πολύτιμος χρόνος εν όψει των νέων δεδομένων που θα διαμορφωθούν.

https://super-fm.gr/112465/paramenei-to-politirio-para-tin-enarxi-schediasmoy-tis-neas-chronias/

Αποσυνδεδεμένος thodoris

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.725
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #846 στις: Δευ 22 Απρ 2024 23:11 »
Είστε και εντελώς γκάου μερικοί εδώ μέσα.

.....ο ορισμός του προγραμματισμού και ο ακραίος οραματισμός που φτάνει στα επίπεδα του ντελιριου....είναι δυνατόν να χάσει πολύτιμο χρόνο για τη νέα χρονιά;


Αποσυνδεδεμένος PASsenger

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 444
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #847 στις: Δευ 22 Απρ 2024 23:16 »
Οι αδερφοί Χρηστοβασίλη είναι απίστευτα γελοίοι.ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ!

Αποσυνδεδεμένος Crimson Glory

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.558
  • Remember, remember, the Fifth of November...
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #848 στις: Δευ 22 Απρ 2024 23:37 »
Είστε και εντελώς γκάου μερικοί εδώ μέσα.

.....ο ορισμός του προγραμματισμού και ο ακραίος οραματισμός που φτάνει στα επίπεδα του ντελιριου....είναι δυνατόν να χάσει πολύτιμο χρόνο για τη νέα χρονιά;
Ναι, ομολογώ ότι είμαι σε φάση οξέους οργανικού ψυχοσυνδρόμου, ίσως και εντελώς γκάου.  :P
Δεν τούς πιστεύω όμως, ρε φίλε. Χρόνο είχαν άπλετο, δύο ολόκληρες ποδοσφαιρικές σεζόν. Και τώρα καθόμαστε και κοροϊδευόμαστε μεταξύ μας για το εάν χαθεί πολύτιμος χρόνος για τη νέα χρονιά...
Οι άνθρωποι είναι εντελώς γελοίοι, όπως ακριβώς τα γράφει ο PASsenger. Και άκρως επικίνδυνοι, θα προσθέσω.
Ο συγχωρεμένος ο πατέρας τους μπορεί να ήταν ό, τι θέλεις εσύ. Όμως ήσουν σίγουρος ότι την Ομάδα θα την έφτιαχνε σε χρόνο dt. Αυτοί είναι παντελώς άχρηστοι.
Εκτός από την Ομάδα, αυτοί μας έχουν καταστρέψει και την ψυχολογία. Μιλάω για τον εαυτό μου πάντα. Ποτέ δεν με θυμάμαι σε τέτοια κατάσταση. Ακόμα και τις 2 χρονιές που δεν βγήκαμε Ευρώπη λόγω άθλιας διαχείρισης εκ μέρους του πατέρα τους, μέσα μου ήξερα και πίστευα ότι ο συγχωρεμένος το "μεγάλο μπαμ" θα το έκανε ο κόσμος να χαλούσε. Και το έκανε. Ναι, το πίστευα και το έλεγα εδώ μέσα κιόλας.
Στους γόνους δεν έχω καμία απολύτως εμπιστοσύνη, θα μας διαλύσουν τελείως.
Και στην τελική, ας είμαι εγώ ο γκάου και ας βγω ο μαλάκας στο τέλος.
Είμαι σε ντελίριο.

Αποσυνδεδεμένος thodoris

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.725
    • Προφίλ
Απ: ΦΗΜΕΣ Η΄ ΠΩΛΗΣΗ
« Απάντηση #849 στις: Δευ 22 Απρ 2024 23:40 »
Είσαι γκάου;.....ειρωνικά μιλούσα ότι εισαι γκάου.....

Μη μας τρελαίνεις βραδιάτικα ρε grimson