Ψηφοφορία

Τελικό αποτέλεσμα ?

3-0
5 (8.2%)
2-0
4 (6.6%)
1-0
2 (3.3%)
3-1
2 (3.3%)
2-1
2 (3.3%)
0-0
3 (4.9%)
1-1
10 (16.4%)
2-2
0 (0%)
1-2
13 (21.3%)
0-1
13 (21.3%)
άλλο ?
7 (11.5%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 61

Η ψηφοφορία έληξε: Κυρ 28 Μάρ 2010 10:12

Αποστολέας Θέμα: Ηρακλής - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (pre game)  (Αναγνώστηκε 18098 φορές)

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.083
    • Προφίλ
Απ: Ηρακλής - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #25 στις: Πεμ 25 Μάρ 2010 16:26 »
Αν δεν δεις μπάλα θα δεις τίποτα άλλο....Κάτι είναι και αυτό....

Αποσυνδεδεμένος pagouras83

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 947
    • Προφίλ
    • http://4.bp.blogspot.com/-1XCSOdv_LKg/UcNVHujz3sI/AAAAAAAAe-s/etdLVi6cSfk/s1600/pistepseto.net.gif
Απ: Ηρακλής - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #26 στις: Πεμ 25 Μάρ 2010 17:21 »
Βρε παιδία ξέρετε κανένα λινκ να δώ τον αγώνα την ΚΥΡΙΑΚΗ?Θα λείπω εκτός Ελλάδας από αύριο και δεν θέλω να χάσω το παιχνίδι.
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία - pagouras83

Αποσυνδεδεμένος pasajax

  • Global Moderator
  • Sr. Member
  • *****
  • Μηνύματα: 318
  • Αξιοπρέπεια ρεε
    • Προφίλ
Απ: Ηρακλής - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #27 στις: Πεμ 25 Μάρ 2010 17:43 »
Θεωρώ ότι είναι άτοπο, άσχετο και προκλητικό να ασχολούμαστε εμείς οι "Γιαννενάρες" με το τι κάνουν οι άλλοι.
Το τι λένε οι οπαδοί σε οπαδικά φόρουμ άλλων ομάδων να μας νοιάζει αν εμείς είμαστε κάφροι, λαμόγια, τσιράκια κλπ.
Αν εμείς είμαστε κομπλέ...τότε να μην τους δίνουμε καμιά σημασία.

Τι μας νοιάζει στη Σαλονίκη και στην Αθήνα ποιός βαράει ποιόν;
Τι μας νοιάζει ποιός είναι πιό κάφρος από τον άλλον;
Εμείς έτσι θέλουμε να είμαστε;;;


Εδώ μέσα δεν τους θέλουμε τους κάφρους.   :stop:

Επίσης το ότι δεν πρέπει να γράφουμε καφρίλες εδώ μέσα το πιστεύουν οι περισσότεροι.
Κάποιοι από αυτούς είναι υπέρ στο να γίνονται καφρίλες....και βρίζουν τους άλλους επειδή γράφουν για καφρίλες αλλά δεν τις κάνουν. %-|

Παιδιά...να δημιουργήσετε ένα φόρουμ...και σας εγγυώμαι ότι θα έχουμε στην πρώτη σελίδα του pas.gr για ένα μήνα το link για το φόρουμ αυτό.   8)


Δύσκολο το μάτσ με τον Ηρακλή....παίζουμε με την πλάτη στον τοίχο...πρέπει να πάμε για το διπλό.
Δύσκολα τα πράματα....αλλά εμείς....ΠΑΣ είμαστε και έτσι και αλλιώς.
Μην σκύβεις το κεφάλι...

Αποσυνδεδεμένος sellos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.059
  • toros-tsiprofans
    • Προφίλ
Απ: Ηρακλής - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #28 στις: Πεμ 25 Μάρ 2010 18:42 »
Θα συμφωνισω και με το τελευταιοι κειμενο
και με τα περισσοτερα προηγούμενα..
ας βουταμε και λιγο τη γλωσσα στο μυαλο μας πριν γραψουμε..

Για το παιχνιδι τι να πουμε..
δυσκολο..δυσκολο..δυσκολο..δυσκολο..

ειναι απο τα παιχνιδια-σταθμους της ιστοριας που η ομαδα
απεχει τα τελευταια χρονια τις περισσοτερες φορές..

Αποσυνδεδεμένος CPAS1

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 517
    • Προφίλ
Απ: Ηρακλής - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #29 στις: Πεμ 25 Μάρ 2010 19:01 »
Δεν θα μπορέσω να είμαι στη Θεσσαλονίκη για το ματς, λόγω οικογενειακών υποχρεώσεων. Πολλοί φίλοι, συμπατριώτες, μέλη του forum θα είναι εκεί. Και θέλω να γυρίσουν όλοι γεροί και νικητές. Δεν έχουμε καμιά δουλειά να ανοίξουμε πόλεμο με τον Ηρακλή και τους οπαδούς του, ας πρυτανεύσει η λογική.

Αποσυνδεδεμένος mike71

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.943
    • Προφίλ
Απ: Ηρακλής - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #30 στις: Πεμ 25 Μάρ 2010 19:04 »
Παράθεση
pagouras83
 Έχω μπεί στο site του ΗΡΑΚΛΗ , οι τύποι είναι εμετικοί!
Εγώ μπήκα, έκανα και εγγραφή και ξεκίνησα τα μπινελίκια!
Βρε παιδία ξέρετε κανένα λινκ να δώ τον αγώνα την ΚΥΡΙΑΚΗ?Θα λείπω εκτός Ελλάδας από αύριο και δεν θέλω να χάσω το παιχνίδι.

γιατι ρε φιλαρακι pagouras83? :( αφου δεν θα εισαι γηπεδο γιατι να την πληρωσει καποιος αλλος που θα ειναι γηπεδο?
Θα παει κοσμος μεμονομενα αφου τα ξερετε... οταν ανακατευεις τα σκατα βρωμα θα βγει :(
« Τελευταία τροποποίηση: Πεμ 25 Μάρ 2010 19:12 από mike71 »

Αποσυνδεδεμένος pagouras83

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 947
    • Προφίλ
    • http://4.bp.blogspot.com/-1XCSOdv_LKg/UcNVHujz3sI/AAAAAAAAe-s/etdLVi6cSfk/s1600/pistepseto.net.gif
Απ: Ηρακλής - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #31 στις: Πεμ 25 Μάρ 2010 19:14 »
Παράθεση
pagouras83
 Έχω μπεί στο site του ΗΡΑΚΛΗ , οι τύποι είναι εμετικοί!
Εγώ μπήκα, έκανα και εγγραφή και ξεκίνησα τα μπινελίκια!
Βρε παιδία ξέρετε κανένα λινκ να δώ τον αγώνα την ΚΥΡΙΑΚΗ?Θα λείπω εκτός Ελλάδας από αύριο και δεν θέλω να χάσω το παιχνίδι.

γιατι ρε φιλαρακι pagouras83? :( αφου δεν θα εισαι γηπεδο γιατι να την πληρωσει καποιος αλλος που θα ειναι γηπεδο?
Θα παει κοσμος μεμονομενα αφου τα ξερετε... :(

Άσε μωρέ με τις κότες,οι τύποι γράφανε εμετικά, κανένας δεν θα σε πειράξει, αν πας με φανέλα ΜΠΑΚΑΓΙΟΚΟ τότε θα έχεις πρόβλημα!Δεν είναι σαν και εμάς, που έρχονται στην κερκίδα μας με τα διακριτικά των ομάδων τους και τους κερνάμε και καφεδάκιιιιεεε!Εμείς είπαμε η κουλτούρα στο ποδόσφαιρό!!!!
Υ.Γ  Θεσ/νίκη ζώ και τους έχω φάει στην μάπα.
Υ.Γ1  Δεν νομίζω ότι αυτο θα σας επειρεάσει, γιατί εσύ είχες σκόπο να ΠΑΣ με φανέλα ΣΙΣΙΤΣ και να φωνάζεις?Νομίζω πως όχι!Στο μουγκιτό θα πήγαινες ούτως ή άλλως.
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία - pagouras83

Αποσυνδεδεμένος mike71

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.943
    • Προφίλ
Απ: Ηρακλής - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #32 στις: Πεμ 25 Μάρ 2010 19:29 »
Νομιζω εχεις λαθος εδω
Δεν ξερω πως κινεισαι στη σαλονικη αλλα τα παλια τα χρονια που χα περασει ενα φεγγαρι επρεπε να ξερεις ολες τις διαδρομες των αστικων για να σουλατσαρεις περιξ των γηπεδων(κυριως τουμπα,χαριλαου)
Τωρα δεν ξερω αν εχουν φλωρεψει τα πραγματα ...που δεν το νομιζω,ωστοσο δεν ωφελει σε τιποτα η τακτικη αυτη.
Αλλωστε εμεις εδω μεσα κοροιδευαμε αλλους οπαδους αλλων ομαδων(παουερ ρειντζερς κλπ) που εκαναν τα ιδια.
Γενικοτερα αλλο ηταν το νοημα των λεγομενων μου,δηλαδη οποιος ειναι μαγκας στα πληκτρολογια να ειναι μαγκας κ στις κερκιδες.
Κ φυσικα αυτο να αποτελει αρχη μας κ γενικοτερα οχι για το ματς με τις γριες μονο. ;)

« Τελευταία τροποποίηση: Πεμ 25 Μάρ 2010 19:40 από mike71 »

Αποσυνδεδεμένος spyros_porsche

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 729
  • DjS
    • Προφίλ
Απ: Ηρακλής - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #33 στις: Πεμ 25 Μάρ 2010 20:43 »
Λοιπον να πουμε κατι για το παιχνιδι και να πω οτι για δευτερη φορα φετος μετα απο πανθρακικο πιστευω πολυ οτι θα ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΙΠΛΟ.Πρωτη φορα το γραφω και θα το παιξω και στο στοιχημα.
0-1 η 0-2.

Αποσυνδεδεμένος ATSAK

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 12
    • Προφίλ
Απ: Ηρακλής - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #34 στις: Πεμ 25 Μάρ 2010 22:16 »
ΡΕ pagouras83 ΕΙΣΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΝΤΕΝΕΚΕΣ ΚΑΙ ΛΟΙΠΑΜΜΕ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΠΑΣ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΤΑ ΚΑΚΑΛΑ ΕΛΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΠΕΙΣ ΡΕ ΟΠΑΔΕ ΤΟΥ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟΥ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ.

ΑΝΤΕ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΑΡΚΕΤΟΙ.

Αποσυνδεδεμένος PAS-o-media

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.613
    • Προφίλ
    • Φίλαθλοι ΠΑΣ
Απ: Ηρακλής - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #35 στις: Παρ 26 Μάρ 2010 11:36 »
Παράθεση
Ηρακλής-ΠΑΣ Γιάννινα: Δαλούκας (Τρύφωνας, Σωτηρόπουλος)
« Τελευταία τροποποίηση: Παρ 26 Μάρ 2010 12:00 από PAS-o-media »
Ο PAS-o-media είναι κοινόχρηστος λογαριασμός που χρησιμοποιείται από διάφορα μέλη του forum. Σκοπός του είναι η δημοσίευση ειδήσεων του pas.gr και η αναδημοσίευση/μεταφορά / δημοσιοποίηση κειμένων που αφορούν τον ΠΑΣ, ή ενδιαφέρουν τους φίλους του από διάφορα Μ.Μ.Ε.

Αποσυνδεδεμένος GEROKSEKOYTIS

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 147
    • Προφίλ
Απ: Ηρακλής - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #36 στις: Παρ 26 Μάρ 2010 12:01 »
Παράθεση
κακα τα ψεματα, οσες φορες προσπαθησαμε να δυναμυτισουμε καταστασεις και ατμοσφαιρες και πηγαμε και με πολυ κοσμο να υπερασπισουμε και να μην αφησουμε την ομαδα μονη της για να παρουν καποιο κρισιμο τριποντο σε εκτος εδρας παιχνιδι, τελικα πηραμε τον πουλο σε λαδοκολα και μαλιστα τις περισσοτερες φορες η σφαλιαρα ηταν και δυνατη. εκεινες τις λιγες φορες που πηγαμε με υπιο τροπο και χωρις πολλα πολλα, πες με ηλυσια, τελικως πηραμε το επιιθυμητο αποτελεσμα και γλενταγαμε

+1000000000

Ετσι θα σωθουμε
Ετσι θα παμε τελικο

Αποσυνδεδεμένος Mikkael_Sin

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 4.158
  • ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΥΡΝΑΒΟΣ;
    • Προφίλ
Απ: Ηρακλής - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #37 στις: Παρ 26 Μάρ 2010 14:25 »
Λεάνης και Πανούτσος σήμερα, πόνταραν σε ένα μεγάλο "Χ" για το συγκεκριμένο παιχνίδι.
Ο δε Πανούτσος είπε χαρακτηριστικά "ματς να σε φυλάει ο Θεός"...

Δε με χαλάει το "χ" αλλά δε φτάνει και δεν περιμένω τίποτα καλό στην Κρήτη μετά.

Διπλό στο Καυταντζόγλειο, μΠΑΣ και σωθεί η χρονιά σε ότι αφορά την κατηγορία (το εισιτήριό μου για 24 Απρίλη ισχύει, γιατί είμαστε παιδιά και κάνουμε όνειρα και γουστάρουμε).


 :mono: :mono: :mono:
"I'VE CROSSED AN OCEAN OF WINE TO FIND YOU..."
     - Απέραντος ο θάνατος δίχως μήνες κι αιώνες -
             Η ΖΩΗ ΜΕ ΤΟ ΦΟΒΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΖΩΗ

Αποσυνδεδεμένος gecks

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 590
    • Προφίλ
Απ: Ηρακλής - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #38 στις: Παρ 26 Μάρ 2010 15:56 »
1-1 ψήφισα καιγώ. Δε μας κάνει, αλλά από το τίποτα καλύτερο.


Αποσυνδεδεμένος el_antifasist

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 215
    • Προφίλ
Απ: Ηρακλής - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #39 στις: Παρ 26 Μάρ 2010 16:15 »
0-1 γιατι οπως λει και ο μιχος παιδια ειμαστε και κανουμε ονειρα , ελπιζω τουλαχιστον τωρα να μην φαμε καμμια 4αρα αδιαφορη οπως με τα σουβλακια και ξενερωσουμε τελειως .


 :mono: :mono: :mono: :mono: :mono:
πρωην pasta_italiana
PAS ANTINAZI FANS URBINO
    "TORRI INCAZZATI"

Αποσυνδεδεμένος tauri_7

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 531
    • Προφίλ
Απ: Ηρακλής - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #40 στις: Παρ 26 Μάρ 2010 17:28 »
3-1 ... γιατί έτσι ξέρουμε να κάνουμε στα κρίσιμα ματς!!! ΞΕΒΡΑΚΩΜΑ...

Αποσυνδεδεμένος davelis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.470
    • Προφίλ
Απ: Ηρακλής - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #41 στις: Παρ 26 Μάρ 2010 19:09 »
Θα παω οποτε θα κερδισουμε
εστω και με μισο γκολ διαφορά!!!!!!!


Αποσυνδεδεμένος dimitris_kzn_pas7

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 206
    • Προφίλ
Απ: Ηρακλής - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #42 στις: Παρ 26 Μάρ 2010 19:21 »
καποιοι ειναι εντελως ντενεκεδες εδω μεσα...καποιο αλανι να με ενημερωσει με pm ποσο κοστιζουν τα εισητηρια στο καυτα ???;)

Αποσυνδεδεμένος CPAS1

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 517
    • Προφίλ
Απ: Ηρακλής - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #43 στις: Παρ 26 Μάρ 2010 19:54 »
Παράθεση
Θα παω οποτε θα κερδισουμε
εστω και με μισο γκολ διαφορά!!!!!!!
Και αφού δε θα πάω εγώ που έχω δει πέντε ήττες φέτος με τους Θεσσαλονικείς...................

Αποσυνδεδεμένος vagge-lakis-buffon

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.090
    • Προφίλ
    • http://oi42.tinypic.com/x0scud.jpg
Απ: Ηρακλής - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #44 στις: Παρ 26 Μάρ 2010 19:57 »
Το ματς το χανουμε 2-0 χαλαρα διοτι αμα τα βάλεις κατω, έχουμε :

Ντασιο: τραυματιας μεχρι τέλους ... μια ψυχη ειχε η ομαδα παει και αυτη

Ελε: μετα το κραξιμο σωστο του κόσμου εξαφανίστηκε απο την πόλη... λογικό το κράξιμο Μήτσοοο πηγες Ιταλία στις μεγάλες σχολές τερματοφυλάκων αλλά Sweet home Greece.

Μενδρινός: Μια απ τα ίδια, στον Γαυρο ετρωγε παγκο, ήρθε στα Γιάννενα και το λάθος του κόσμου ήταν να τον αποθεώνει, οπότε καβάλισε αμανέ και την κάλαμο, λίγο κράξιμο έφαγε και αυτός μια ζωή τραυματίας το παίζει. (μια ζωή τον έκραζα εγω και θα τον κράζω διότι απο την αρχή έλεγα ότι ήταν και είναι άχρηστος.

Βαγγελής: αυτος αλήθεια ζεί ?? Γεια σου ρε Παράσχο με τις μεγάλες σου μεταγραφές, ο δε χοντρός πληρώνει ένσημα και επισκέψεις στο ΙΚΑ, υπήρχε και Γενάρης ο οποίος διακόπτη συμβόλαια αλλά εσυ μπούλη και οι βλάκες συνεργάτες σου, του κανατε συμβόλαιο με ρήτρα.

Σενόνε: για βόλτα ήρθε περισσότερο βοηθάει τον Ερασιτέχνη.

Μπουχάν: το παλικάρι μας μετά τον Κούσα, είναι η 3η σημαία της ομάδας μας. παίζει μπάλα με το κιλό και όχι με γραμμάρια όπως οι άλλοι άμπαλοι.
έφαγε το κεφάλι του στο κύπελλο και ας ελπίσουμε οτι ειναι σκληρό καρύδι και θα συνεχίσει όσο μπορεί γιατι ειναι μόνος του.

Ντιμπαλά: για μένα ο τζες δεν υπάρχει σαν τον Μενδρινο. Παρατηρημένος μέσα στους αγώνες παίζει στα πρώτα 10 λεπτά και μετά κρύβεται στις γραμμές για να μην μπορεί ευκολά να δεχθεί πάσες.

Μπακαγιόκο: Μου φαίνεται οτι εσφιξαν οι ζέστες και παει μ@μιώντας ( καιρός ήταν)

Τζάνης: ειναι η εκπληξη του φετινού ΠΑΣ διότι, του έβαλε μυαλό ο Ογιος και παίζει καλό ποδόσφαιρο.

Μιχαλόπουλος: ειναι το πρώτο άτομο το καλοκαίρι που έπρεπε να φύγει, ντριπλάω και σεντράρω σε έχουν παρει χαμπάρι μονο για Β κάνει και μώστρα στις καφετέριες .

Στάθης: Παίζει και προσπαθεί μιας και επανήρθε απο μεγάλο τραυματισμό.

Κούσας: η 2η σημαία της ομάδας μας, ξέρει και καταλαβαίνει τι σημαίνει να μείνει η ομάδα στην κατηγορία.

Μαιστόροβιτς: οτι του λαλη του λολοστεφανί φαίνεται οτι η φετινή χρονιά για αυτόν ειναι καθαρά αγκαρία.

Κώτσιος: Οι τυροπιτάδες οταν τον διώξανε ελεγαν αμαν θεε μου μας ακουσες, εμεις πιστεύαμε οτι θα εβαζε μυαλο, αλλά απο τους τυροπιτάδες το μονο που αποκόμμισε ειναι οι πιτες.

Βαντερσον: Προσπαθεί πολύ αλλά ειναι επιπόλαιος σε πολλά.

Ρόβας: Παιδί απο επαρχία, ηρθε απο τον Άρη δανεικός και παίζει και συμπεριφέρετε λες και ήταν χρόνια στην ομάδα.

Σαιτιώτης: Κρύβεται για να τραβάει και καλά τους επιθετικούς για να αφήνει τον Μπακαγιόκο ελεύθερο.
Πέρυσι μαζί με τον Ηλία Σολάκη εβγαζαν μάτια γιατι ο αργός και στιβαρός Σολάκης του έκανε τις μεταβιβάσεις με κεφαλίες και ήξερε που πατούσε. Δεν μπορείς στα περισσότερα ματς που παίζεις μονο σου να κανει καταμετωπο επίθεση με 5 αμυντικούς... οπότε πάει αυτος.

Κοντογκολίδης: το αγαπημένο παιδί του κόσμου.Εμεινε πίσω πολύ απο τραυματισμούς αλλά δεν μπορεί μονος του ειναι παίχτης ικανός στο ψηλό παιχνίδι, και παίχτης περιοχής.

Κανακούδης: στην υπόσχεσή του για να μείνουμε κατηγορία (τότε στο αεροδρόμιο ) μένω, αλλά απορώ πως στην Τρίπολη εβγαζε ματια και στον ΠΑΣ κανει αγκαρία.

Σικαλίας: τον φαγανε όλοι στο πρώτο του ματς με τον ΠΑΟΚ στην τούμπα, έπεσε ψυχολογικά αλλά ηρθε μ@μιώντας, περυσι κατάλαβε μεσα στο πετσί του την δίψα του κόσμου για άνοδο και φέτος καταλαβαίνει την δίψα για παραμονή/

Ζαφειρόπουλος: ήταν ξεγραμμένος απο τον κόσμο, αλλά έκλεισε πολλά στόματα για να δείξει την παροιμοια ''παλία μου τέχνη κοσκινο''.

Κασναφέρης: παιχταράς γεμίζει το κέντρο και ξέρει να κλεβει την μπάλα. Για άμυνα δεν κάνει και ο Αναστό στα μπακ που τον βάζει τον καταστρεφει.

Αράς : ο παιχταράς εμένα μου άρεσε υπερβολικά ο τζες στο κύπελλο με τον ΠΑΟΚ γιατι κανείς δεν ξέρει να κοιτά αλλού πλήν εκεί που παίζετε η μπάλα, είχε κλείσμένους τους χώρους του αντιπάλου και δεν μπορούσαν κάνουν οργανωμένη επίθεση απο την πλευρά του και το αποτέλεσμα ήταν η μπάλα πίσω και γιόμα.
Μία απ τα ίδια έκανε και στο κύπελλο προχτες με τον ΠΑΟ και μας έδειξε και επιθετικά οτι ειναι ένας κρυφός και ικανός κυνηγός και οργανωτής. (αυτά ειναι τα λάθοι της διοίκησης)


Οπότε, πάμε στον Ηρακλή με τον σταυρό στο χέρι, οι 5 ειναι τραυματίες και απο τους 18 που θα ειναι στον αγώνα οι 5 ειναι λυσασμένα σκυλιά.



Απογονοι των Σουλιωτων Γιαννιωτες λεονταρια, δειξτε και στο ποδοσφαιρο πως ειστε παλικαρια

Αποσυνδεδεμένος PAS...SOK

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 79
    • Προφίλ
Απ: Ηρακλής - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #45 στις: Παρ 26 Μάρ 2010 21:00 »
Παράθεση
  Το ματς το χανουμε 2-0 χαλαρα διοτι αμα τα βάλεις κατω, έχουμε :

Ντασιο: τραυματιας μεχρι τέλους ... μια ψυχη ειχε η ομαδα παει και αυτη

Ελε: μετα το κραξιμο σωστο του κόσμου εξαφανίστηκε απο την πόλη... λογικό το κράξιμο Μήτσοοο πηγες Ιταλία στις μεγάλες σχολές τερματοφυλάκων αλλά Sweet home Greece.

Μενδρινός: Μια απ τα ίδια, στον Γαυρο ετρωγε παγκο, ήρθε στα Γιάννενα και το λάθος του κόσμου ήταν να τον αποθεώνει, οπότε καβάλισε αμανέ και την κάλαμο, λίγο κράξιμο έφαγε και αυτός μια ζωή τραυματίας το παίζει. (μια ζωή τον έκραζα εγω και θα τον κράζω διότι απο την αρχή έλεγα ότι ήταν και είναι άχρηστος.

Βαγγελής: αυτος αλήθεια ζεί ?? Γεια σου ρε Παράσχο με τις μεγάλες σου μεταγραφές, ο δε χοντρός πληρώνει ένσημα και επισκέψεις στο ΙΚΑ, υπήρχε και Γενάρης ο οποίος διακόπτη συμβόλαια αλλά εσυ μπούλη και οι βλάκες συνεργάτες σου, του κανατε συμβόλαιο με ρήτρα.

Σενόνε: για βόλτα ήρθε περισσότερο βοηθάει τον Ερασιτέχνη.

Μπουχάν: το παλικάρι μας μετά τον Κούσα, είναι η 3η σημαία της ομάδας μας. παίζει μπάλα με το κιλό και όχι με γραμμάρια όπως οι άλλοι άμπαλοι.
έφαγε το κεφάλι του στο κύπελλο και ας ελπίσουμε οτι ειναι σκληρό καρύδι και θα συνεχίσει όσο μπορεί γιατι ειναι μόνος του.

Ντιμπαλά: για μένα ο τζες δεν υπάρχει σαν τον Μενδρινο. Παρατηρημένος μέσα στους αγώνες παίζει στα πρώτα 10 λεπτά και μετά κρύβεται στις γραμμές για να μην μπορεί ευκολά να δεχθεί πάσες.

Μπακαγιόκο: Μου φαίνεται οτι εσφιξαν οι ζέστες και παει μ@μιώντας ( καιρός ήταν)

Τζάνης: ειναι η εκπληξη του φετινού ΠΑΣ διότι, του έβαλε μυαλό ο Ογιος και παίζει καλό ποδόσφαιρο.

Μιχαλόπουλος: ειναι το πρώτο άτομο το καλοκαίρι που έπρεπε να φύγει, ντριπλάω και σεντράρω σε έχουν παρει χαμπάρι μονο για Β κάνει και μώστρα στις καφετέριες .

Στάθης: Παίζει και προσπαθεί μιας και επανήρθε απο μεγάλο τραυματισμό.

Κούσας: η 2η σημαία της ομάδας μας, ξέρει και καταλαβαίνει τι σημαίνει να μείνει η ομάδα στην κατηγορία.

Μαιστόροβιτς: οτι του λαλη του λολοστεφανί φαίνεται οτι η φετινή χρονιά για αυτόν ειναι καθαρά αγκαρία.

Κώτσιος: Οι τυροπιτάδες οταν τον διώξανε ελεγαν αμαν θεε μου μας ακουσες, εμεις πιστεύαμε οτι θα εβαζε μυαλο, αλλά απο τους τυροπιτάδες το μονο που αποκόμμισε ειναι οι πιτες.

Βαντερσον: Προσπαθεί πολύ αλλά ειναι επιπόλαιος σε πολλά.

Ρόβας: Παιδί απο επαρχία, ηρθε απο τον Άρη δανεικός και παίζει και συμπεριφέρετε λες και ήταν χρόνια στην ομάδα.

Σαιτιώτης: Κρύβεται για να τραβάει και καλά τους επιθετικούς για να αφήνει τον Μπακαγιόκο ελεύθερο.
Πέρυσι μαζί με τον Ηλία Σολάκη εβγαζαν μάτια γιατι ο αργός και στιβαρός Σολάκης του έκανε τις μεταβιβάσεις με κεφαλίες και ήξερε που πατούσε. Δεν μπορείς στα περισσότερα ματς που παίζεις μονο σου να κανει καταμετωπο επίθεση με 5 αμυντικούς... οπότε πάει αυτος.

Κοντογκολίδης: το αγαπημένο παιδί του κόσμου.Εμεινε πίσω πολύ απο τραυματισμούς αλλά δεν μπορεί μονος του ειναι παίχτης ικανός στο ψηλό παιχνίδι, και παίχτης περιοχής.

Κανακούδης: στην υπόσχεσή του για να μείνουμε κατηγορία (τότε στο αεροδρόμιο ) μένω, αλλά απορώ πως στην Τρίπολη εβγαζε ματια και στον ΠΑΣ κανει αγκαρία.

Σικαλίας: τον φαγανε όλοι στο πρώτο του ματς με τον ΠΑΟΚ στην τούμπα, έπεσε ψυχολογικά αλλά ηρθε μ@μιώντας, περυσι κατάλαβε μεσα στο πετσί του την δίψα του κόσμου για άνοδο και φέτος καταλαβαίνει την δίψα για παραμονή/

Ζαφειρόπουλος: ήταν ξεγραμμένος απο τον κόσμο, αλλά έκλεισε πολλά στόματα για να δείξει την παροιμοια ''παλία μου τέχνη κοσκινο''.

Κασναφέρης: παιχταράς γεμίζει το κέντρο και ξέρει να κλεβει την μπάλα. Για άμυνα δεν κάνει και ο Αναστό στα μπακ που τον βάζει τον καταστρεφει.

Αράς : ο παιχταράς εμένα μου άρεσε υπερβολικά ο τζες στο κύπελλο με τον ΠΑΟΚ γιατι κανείς δεν ξέρει να κοιτά αλλού πλήν εκεί που παίζετε η μπάλα, είχε κλείσμένους τους χώρους του αντιπάλου και δεν μπορούσαν κάνουν οργανωμένη επίθεση απο την πλευρά του και το αποτέλεσμα ήταν η μπάλα πίσω και γιόμα.
Μία απ τα ίδια έκανε και στο κύπελλο προχτες με τον ΠΑΟ και μας έδειξε και επιθετικά οτι ειναι ένας κρυφός και ικανός κυνηγός και οργανωτής. (αυτά ειναι τα λάθοι της διοίκησης)


Οπότε, πάμε στον Ηρακλή με τον σταυρό στο χέρι, οι 5 ειναι τραυματίες και απο τους 18 που θα ειναι στον αγώνα οι 5 ειναι λυσασμένα σκυλιά.         

H καλύτερη ανάλυση που ΄χω διαβάσει  εφέτος .. με βρίσκει μάλιστα σύμφωνο σε όλα, μα όλα..

Αποσυνδεδεμένος ΠΑΠΠΟΥΣ

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 89
  • ΟΣΟ ΜΕ ΠΛΗΓΩΝΕΙΣ....
    • Προφίλ
Απ: Ηρακλής - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #46 στις: Παρ 26 Μάρ 2010 21:11 »
+1966 :mono:


Αποσυνδεδεμένος pas_asty

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 38
    • Προφίλ
    • imageshack
Απ: Ηρακλής - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #47 στις: Παρ 26 Μάρ 2010 21:38 »
Βαγγελάκι τα λες πολύ ωραία. Μπράβο σου. Δεν πιστεύω να διαφωνούνε και πολλοί !!!

Η ομάδα για άλλη μία φορά έχει την ευκαιρία της απέναντι σε έναν σχετικά πλέον απελευθερωμένο αντίπαλο να σώσει την παρτίδα ακόμη και τώρα. Τις έχουν δοθεί τόσες κ' τόσες ευκαιρίες. Μας έχει πείσει να μην την εμπιστευόμαστε αλλά όπως είπε και ο σύνΤΑΥΡΟΣ παιδιά ήμαστε και όνειρα κάνουμε. Εμείς στηρίζουμε και απλά ελπίζουμε.. Οτι θέλει ας γίνει. Πλέον είμαι έτιμος για όλα, μια ήττα ακόμα τι να λέει ??? ΤΙΠΟΤΑ, στο ίδιο έργο θεατές.. !!!
Μας έχει σκληραγωγήσει πολύ αυτή η ομάδα. Ανοσία έχουμε πάθει.

 :mono:


ΠΑΣ Γιάννινα - Ajax of Epirus


Αποσυνδεδεμένος john-PAS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.487
  • Ενας οχτρός...
    • Προφίλ
Απ: Ηρακλής - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #48 στις: Παρ 26 Μάρ 2010 22:21 »
Ηττα με 3-0, για να μαζεψουμε τα μυαλα μας και..... να συγκεντρωθουμε στο ενα και μοναδικο σημαντικο ματς στις 7-4-2010 με τον παο :pas: :pas: :pas:
Keep Walking...

Αποσυνδεδεμένος pastakis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 4.908
    • Προφίλ
Απ: Ηρακλής - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #49 στις: Σαβ 27 Μάρ 2010 10:43 »
Ο Μανωλης Γαβαθιωτης σχολιαζει στην στηλη του  στην εφ.ΦΩΣ,για τον ορισμο Δαλουκα.

Ο εκληπτικης.....επινοησης αυτος ορισμος,<<ερμηνευτηκε>>απο ανθρωπους της πιατσας ως αποβλεπων στην οριστικη και τελεσιδικη απωλεια της ελπιδας των φιλοξενουμενων να παραμεινουν στην Α' Εθνικη.<<Να ετοιμαζεται ο ΠΑΣ για μεγαλο χειρουργειο>>,μου ελεγε χθες ανθρωπος που γνωριζει αριστα ταεσωτερικα της διαιτησιας.
<<Θα του παρουν το σκαλπ δεν γλιτωνει με τιποτα>>.