Αποστολέας Θέμα: Ολυμπιακός - ΠΑΣ Γιάννινα  (Αναγνώστηκε 17775 φορές)

Αποσυνδεδεμένος Siatrovouni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.992
    • Προφίλ
Απ: Ολυμπιακός - ΠΑΣ Γιάννινα
« Απάντηση #25 στις: Σαβ 06 Δεκ 2014 22:21 »


Stile di vita

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.814
    • Προφίλ
Απ: Ολυμπιακός - ΠΑΣ Γιάννινα
« Απάντηση #26 στις: Σαβ 06 Δεκ 2014 22:26 »
Αν επαιρναν Χ την τεταρτη και να χανανε αξιοπρεπως σημερα
Θα ημουν πολυ περηφανος
Δυστυχως θα κανουν πολυ καιρο να ανεβουν στα ματια μου
Και το ξαναλεω αν πεινανε να μιλησουν.
Οσο δεν μιλανε ειναι υπευθυνοι για οτι βλεπουμε.



MVP  mr. MANTALOS

Αποσυνδεδεμένος pastakis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 4.908
    • Προφίλ
Απ: Ολυμπιακός - ΠΑΣ Γιάννινα
« Απάντηση #27 στις: Σαβ 06 Δεκ 2014 22:36 »
Σημερα αν διαιτητης ηταν ο Σαββας και ο Καραπαπας αντι του Μανταλου θα φευγαμε με το διπλο απο το Καραισκακη.
Παντος(Τασος) και με αυτον το χαρηκαμε τον βαθμο φυγαμε ευχαριστημενοι και σαν νικητες.

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Ολυμπιακός - ΠΑΣ Γιάννινα
« Απάντηση #28 στις: Σαβ 06 Δεκ 2014 22:51 »
44:42… ο Κοροβέσης στέλνει μπάλα (2 μπάλες) με τον Ίλιτς από κανονική θέση.



44:50… ο Β΄επόπτης Καμπούτης υποδεικνύει το Ίλιτς offside.

Το μπαίναλτυ... τυπικό τρολάρισμα / αλληλοσπρώξιμο θέσης και ευκαιρία για βούτηγμα.
Ο άτυχος Σκόνδρας... θα έπρεπε να έχει υπόψη το savoir vivre των Κοράκων στη μικρή του τηγανιού.
Δώσαμε αβάντζο, διαφορετικά...
« Τελευταία τροποποίηση: Σαβ 06 Δεκ 2014 23:21 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος drakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 908
    • Προφίλ
Απ: Ολυμπιακός - ΠΑΣ Γιάννινα
« Απάντηση #29 στις: Σαβ 06 Δεκ 2014 23:06 »
Πῆγα στὸ Καραϊσκάκη ἒχοντας πιεῖ 2-3 κιλὰ τσίπουρο, πανηγύρισα στὰ γκὸλ τοῦ ΠΑΣ καὶ γύρισα σπίτι ὁδηγώντας ! :mono:

Αποσυνδεδεμένος Geopasoles

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.057
  • ΠΟΥΛΑ ΕΦΥΓΕΣ....ΟΤΙ ΕΒΓΑΛΕΣ ΕΒΓΑΛΕΣ...
    • Προφίλ
Απ: Ολυμπιακός - ΠΑΣ Γιάννινα
« Απάντηση #30 στις: Σαβ 06 Δεκ 2014 23:31 »
Διορισμενοι πρωταθλητες...σκατα στο στομα σας...θα επρεπε να.ντρεπεστε που παιζεται σε αυτην την ομαδα...ρεντικολα το παιζετε και πρωταθλητες και παει η βουτα γονα γ@μω το σπιτι σας κωλογαυροι πουθεναδες...οσφπ καριολη γαμω την αθηνα ολη...ντροπη του ελληνικου ποδοσφαιρου...βλεπουμε ποδοσφαιρο...τι βλεπουμε ρε συνταυροι...αφου με το παραδακι πανε ολα...μιλημενος διαιτητης και σενα σου κλεινει η φωνη.στην καφετερεια....πουθεναδες γαυροι...που πηρατε το κυπελο απο τον αστερα και ιχνος ντροπης ρε... ρε βλακεντιοι βλεπουμε και εμεις ρε...βαλτε τα πρωταθληματα και το κυπελο εκει που ξερετε για να διδαξω και εγω λιγο ηθικη....νουμερα του πειραια και λιμοκοντοροι του ελληνικου ποδοσφαιρου...ασταδιαλα ρε... ξοδευεται εκατομυρια να πιασετε καθε διαιτητη της χωρας...κανετε και πρωταθλητισμο ρε νουμερα των εκατομυριων...τις δεκαρας δεν μπορω να πω...γιακο μπραβο για το γκολ αλλα δεν σε ξεπλενει αυτο δυστυχως...
υγ.αν.ειναι παρτε εμενα προπονητη στον ολυμπιακο....με πιασμενα τα σημαιακια θα τα παω γαματα τα λεω και ωραια.σε συνεντευξης...μην μασατε που ειμαι ΠΑΣ....
:pas: και  :mono:   :flag:

Αποσυνδεδεμένος PAS and stale bread

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.039
    • Προφίλ
Απ: Ολυμπιακός - ΠΑΣ Γιάννινα
« Απάντηση #31 στις: Σαβ 06 Δεκ 2014 23:36 »
Ποιος είναι ο αληθινός ΠΑΣ; ο σημερινός ή αυτός της τετάρτης;  δεν ξέρω.  %-|


Ξέρω ότι αυτόν τον ΠΑΣ τον σημερινό και αυτόν της τούμπας θέλουμε όλοι.

Διανύουμε μια σεζόν σαν σκουπρολίγκα φέτος που είναι ντιπ για τα σκλια. Αν είχαμε την σοβαρότητα που είχαμε πριν από 2 και 3 χρόνια αυτή η ομάδα με τα "τριτοδεύτερα" θα χτυπούσε 2η και 3η θέση για πλάκα.

Έτσι να παίζεις σαν ΠΑΣ και ας σε πελεκήσει η διαιτησία με πέναλτυ και με κάρτες. Βλέπεις ότι είναι τόσο χάλια που δεν μπορούν και πάλι να σε κερδίσουν.

Ο κυρ πρόεδρας μας έχει αφαιρέσει προ πολλού το δικαίωμα στο όνειρο της Ευρώπης, που και να έρθει (λέμε τώρα) πάλι θα φάμε πόρτα.

Κάποιοι παίζουν στοίχημα με τις ψυχές  μας.  :(

Αυτοί που δεν μπορούν να κάνουν στην μπάντα ή να φάνε off (διοίκηση και παίχτες) και να ανοίξουν οβεληστήριο στην πλατεία να πουλάνε πιτόγυρα.


Εσείς που μας δείξατε ότι αξίζετε, δώστε μας το δικαίωμα στο όνειρο ενός τίτλου επιτέλους. 

Αφού για μας το πρωτάθλημα τελειώνει στην 7η θέση που αρέσει του προέδρου σας (μας)

Χτυπήστε το κύπελλο.Μοναδική μας ευκαιρία. Έστω να πάμε τελικό.  ΜΠΟΡΕΙΤΕ !!!  και ας μην έχετε διοίκηση και ας είμαι off topic. Έχετε πελέ; και ας μας πετσοκόψουν πρώτη φορά θα 'ναι; :mono:

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.793
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Ολυμπιακός - ΠΑΣ Γιάννινα
« Απάντηση #32 στις: Σαβ 06 Δεκ 2014 23:41 »
ΠΑΣ ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2 - 2
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος Mikkael_Sin

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 4.158
  • ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΥΡΝΑΒΟΣ;
    • Προφίλ
Απ: Ολυμπιακός - ΠΑΣ Γιάννινα
« Απάντηση #33 στις: Κυρ 07 Δεκ 2014 00:19 »
Λόγω τιμής, ήμουν βέβαιος για το σημερινό χειρουργείο. Το πόσο θα με πείραζε δεν ήξερα. Και νομίζω οτι όλο αυτό οφείλεται στο ότι ενώ ξεκίνησα για να δω κωμωδία, είδα προσπάθεια, πάθος και αυτοθυσία αλλά και χαμένες ευκαιρίες κι ένα γκολ προβαδίσματος.

Ε, άσε με να το χαρώ βρε Πούστη.

Έφυγα με τόσα νεύρα στη λήξη που γύρισα σπίτι με τα πόδια, χωρίς να έχω πιεί 2-3 κιλά τσίπουρο, γιατί δεν μπορούσα να οδηγήσω.

Πάω να δω ένα ματς, γιατί μου το χαλάς; Είστε ΤΟΣΟ ΑΛΗΤΕΣ που δεν ντρέπεστε καθόλου. Πραγματικά δεν μπορώ να το πιστέψω. Και πάλι λάδι θα σας βγάλουν.

Δεν υπάρχει σημείο που μπορείς να το ακουμπήσεις και να μη λερωθείς.

Το παιχνίδι, στη μεγαλύτερη διάρκειά του, ήταν φόλα. Τόσα λάθη, ούτε στο τοπικό. Κι απ' τις 2 ομάδες. Το Κολοκοτρωνίτσι αξίζει να πάρει πρωτάθλημα και του το εύχομαι. Θα έλεγα μάλιστα να κάτσουμε να χάσουμε εκεί, κόβοντας βαθμούς απ' όλους τους συνδιεκδικητές. Και να επιστρέψουμε και το τρίποντο που τους πήραμε. Σε ότι αφορά την 11αδα που παρατάξαμε, νομίζω οτι ο Ρακς πήρε το χαρτάκι του και χθες και κατέβασε μια λογική για την περίσταση ομάδα. Δεν είχε να χάσει κάτι, έχει να λέει κι οτι πήρε αποτέλεσμα με τα "δεύτερα" στο τηγάνι. Αποκάλυψη ο Χαρίσης, καλοί οι Μιχαήλ και Σκόνδρας, έξοδοι Μεσολογγίου αλλά και καίριες επεμβάσεις από το Βελλίδη.

"Χ"άρηκα που δεν έπαιξαν Θέμης και Τσουκαλάς. Μπορούσε να παίξει χειρότερα κι απ' το συνεπώνυμό του Τάκη. Διαφωνούσα εξ' αρχής για τη χρησιμοποίηση του Ίλιτς από το α'. Μόνη ελπίδα για κάτι καλό, να πηγαίναμε το ματς στο "Χ" ως το τέλος και να το κλέβαμε. Ως προς αυτό, θεωρούσα τη χρησιμοποίηση Μανιά στην αρχή επιβεβλημένη. Πίστευα σε Ηλιάδη και ΠΑΣαλίδη. Ο Ακόστα πήγε να βγάλει ΦΑΣΑΡΑ και του υπέδειξαν φαουλ οι αλήτες.

Είπα και χτες, έτσι είναι ο αθλητισμός, μια στα πατώματα και μια στα ουράνια. Χαιρόμαστε για το σημερινό αλλά ούτε το προχτεσινό θα ξεχάσουμε εύκολα, ούτε ότι μας ενόχλησε.

Έτσι όπως είναι δεν αξίζει να ασχολείσαι. Αξίζει μόνο να γυρίσει ο κόσμος στα γήπεδα και να τσακίσει τους ΑΛΗΤΕΣ που μας χαλάνε τις Κυριακές.   

Νικήσαμε σήμερα, με μέτριο ποδόσφαιρο αλλά ικανοποίηση για το αποτέλεσμα εκεί και τα αξιόπιστα και αξιόμαχα "δεύτερά" μας.

Νικήσαμε σήμερα.

 :mono:
"I'VE CROSSED AN OCEAN OF WINE TO FIND YOU..."
     - Απέραντος ο θάνατος δίχως μήνες κι αιώνες -
             Η ΖΩΗ ΜΕ ΤΟ ΦΟΒΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΖΩΗ

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.814
    • Προφίλ
Απ: Ολυμπιακός - ΠΑΣ Γιάννινα
« Απάντηση #34 στις: Κυρ 07 Δεκ 2014 01:03 »
ξεχασαμε να πουμε οτι ειχαμε sold out στην 9α και παραλιγο και στην 9β

Αποσυνδεδεμένος ahpas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 609
    • Προφίλ
Απ: Ολυμπιακός - ΠΑΣ Γιάννινα
« Απάντηση #35 στις: Κυρ 07 Δεκ 2014 01:04 »
ο θεος υπαρχει και μας αγαπαει γκολ στο 88 ποιος ο γιακος !!!!!!!!!!!ποσα θες για να μας τρελανεις.ο γαυρος ειναι ο καθρεπτης της σαπιλας της  ελληνικης κοινωνιας ευχομαι καλη τυχη στη μαλμε για να βγουν στην τελευταια θεση οι πουθεναδες που ηθελαν και προκριση τα γιδια(ζητω συγνωμη απο τα γιδια)

Αποσυνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.599
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: Ολυμπιακός - ΠΑΣ Γιάννινα
« Απάντηση #36 στις: Κυρ 07 Δεκ 2014 01:17 »

   Πραγματικά θα πω κάτι και μπορεί ορισμένοι να με ειρωνευτούν:

  Ρε μάγκες αν είχαμε έναν Πρόεδρο λιγότερο κοιλιόδουλο, που δεν θα είχε στόχο το γρήγορο άμεσο κέρδος με όποιον τρόπο, αν είχαμε κρατήσει Άγγελο, αν είχαμε έναν βοηθητικό της προκοπής, αν δεν αφήναμε τον κάθε Λεβαδειακό να κάνει παρέλαση στο Ζωσιμάδες, αν κρατούσαμε παίχτες σαν το Ντεβινσέντι, ε τότε πείτε μου δεν θα θέταμε και εμείς έστω θεωρητικά υποψηφιότητα για πρωτάθλημα;
   
      Ξέρω πολλά τα αν και με τα αν δεν βάεφις αυγά. Θα έρθει η ώρα που θα χτυπάμε και πρωτάθλημα, θα το δείτε...

  ΥΓ: ΧΒ πρέπει να δικαστείς στο διεθνές δικαστήριο της Χάγης για την γενοκτονία που προκάλεσες στους οπαδούς του Π.Α.Σ. Γιάννινα.

  ΥΓ1: Γιάκο σήμερα σε παραδέχθηκα. Έπαιξες καλά στο παιχνίδι και έβαλες γκολάρα. Έτρεξες και έδειξες πάθος. Το κυριότερο  έδειξες γιαννιώτικο τσαμπουκά και ηπειρώτικη μαγκιά στο πανηγυρισμό. Έφαγες ποτήρι πλαστικό και δεν έκανες τον πεθαμένο όπως οι Βεζυρίδηδες της Φ.Ο.Φ.Η.Σ.. Έτσι θέλει μαγκιά, δύναμη και περηφάνια και συνεχή προσπάθεια. Ζήτα συγνώμη για τις χειρονομίες σε ανύποπτη στιγμή και όλα θα ξεχαστούν. Ζήτα συγνώμη όμως...

  ΥΓ3: Πως είναι δυνατόν να τρώμε 4 από τους ανύπαρκτους παραγκόβιους του Λεβαδειακού και να πετσώνουμε το Γαύρο στο κωλοχανείο του;

  ΥΓ4: Το ματς σήμερα αν σφυρίζονταν στην ΑΓΓΛΊΑ ΘΑ ΉΤΑΝ 0-2 ή 0-3.

  ΥΓ5: Ζήτω ο Π.Α.Σ. αλλά χωρίς διοίκηση! >:(

  Αδέρφια και κάτι ακόμα:


                       :mono: ρε κουφάλες!
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος αντι-ΟΦΗ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 642
  • saludar al comandante Fidel Castro
    • Προφίλ
Απ: Ολυμπιακός - ΠΑΣ Γιάννινα
« Απάντηση #37 στις: Κυρ 07 Δεκ 2014 01:20 »
Προσπάθησα , πριν τον αγώνα ,να φτιάξω στο δηλητηριασμένο μου μυαλό ένα σενάριο  :

1 ημίχρονο 1 τελικό (3,4-0): ... το πούλο χοντρέ ! ανοίξαμε τα πόδια πάλι στο γαύρο ! παίξαμε με ρεζέρβες κτλ κτλ
Χ ημίχρονο 1 τελικό (1,2-0): ... για φιλικό κατεβήκαμε ! μη στεναχωρήσουμε το Βαγγέλη κτλ κτλ
2 ημίχρονο 1 τελικό (λίγο ήθελε): πάλι λεφτά έβγαλαν οι δυο χοντροί κτλ κτλ

τελικά δεν έγινε τίποτα απ όλα αυτά 2-2

Τώρα στα αγωνιστικά , κόουτς Π όταν ένα παιχνίδι δεν μπορείς να το χάσεις το κερδίζεις!!! παίξαμε 25 λεπτά μπάλα (10-25 και 80-90) και βάλαμε 2 γκολ ! παρά το γεγονός ότι ο αντίπαλος έπαιζε με 14 παίχτες δεν υπήρχε στο γήπεδο ! Κόουτς Π δεν πίστεψες σήμερα στο διπλό , σε μπέρδεψε το όνομα του αντιπάλου , ήξερες ότι παίζουμε και με αριθμητικό μειονέκτημα και μοιραία ήρθε το 2-2 !

Κρατάμε το βαθμό για ψυχολογικούς λόγους στο πολύ δύσκολο πρόγραμμα που ακολουθεί
Κρατάμε το όνομα Ναδάλες νομίζω έχει θέση στην 11αδα όπως και πολλοί άλλοι.
Κρατάμε και τη τεράστια εμφάνιση του διαιτητή Μπάνταλου η Μπανταλού η Μάνταλου ! ότι κι αν έκανες δε σου βγήκε , πέναλτι φάουλ , ατελείωτο σπρώξιμο και πάλι 2-2 !

Να χαίρεστε το θίασο που έχετε εκεί κάτω στο λιμάνι , να χαίρεστε αυτή την ομάδα του μεγάλου εξυγιαντή Βαγγέλη Μαρινάκη , να μην απορείτε και να μην εκνευρίζεστε όταν η υπόλοιπη Ελλάδα θα είναι με τη Μάλμε τη Τρίτη και τέλος να το χωνέψετε καλά ...

ότι είστε η πιο σιχαμένη ομάδα του πρωταθλήματος


ΣΑΚΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος Crimson Glory

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.558
  • Remember, remember, the Fifth of November...
    • Προφίλ
Απ: Ολυμπιακός - ΠΑΣ Γιάννινα
« Απάντηση #38 στις: Κυρ 07 Δεκ 2014 04:57 »
...ε τότε πείτε μου δεν θα θέταμε και εμείς έστω θεωρητικά υποψηφιότητα για πρωτάθλημα;
   
      Ξέρω πολλά τα αν και με τα αν δεν βάεφις αυγά. Θα έρθει η ώρα που θα χτυπάμε και πρωτάθλημα, θα το δείτε...

Α μάλιστα!Εσύ το προχώρησες κι άλλο!
Εγώ μιλάω για 5άδες κι εσύ για πρωτάθλημα!
Με ξεπέρασες στις ουτοπικές σκέψεις!  :P
Α ρε αθάνατοι ΠΑΣολέδες,γι'αυτό μας γουστάρω!

Υ.Γ. 1 Πρέπει να τα έχεις πολύ βαριά τελικά...
Προέρχεσαι από την φολάρα του 0-4,
με τους οπαδούς σου διχασμένους και ΠΑΣ στο καπάκι
να παίξεις με έναν αντίπαλο που θέλει να σε κατασπαράξει...
Και κατεβαίνεις με τσαμπουκά και φωνάζεις ότι είσαι ο ΠΑΣ!
Και τον κερδίζεις!Με τα πιτσιρίκια!
Απίστευτα ψυχικά αποθέματα!

Υ.Γ. 2 Αντιλαμβάνεστε μερικοί το πόσο άδικα είχατε κράξει
πρόπερσι τον Χριστόπουλο στα ματς με τον γαύρο?
Τι πουλημένο τον είπατε,τι στημένο τον είπατε,
τι ότι κατέβασε τα βρακιά...τα θυμάστε...πιστεύω...
Αν λοιπόν σήμερα τρώγαμε άλλη μια 4άρα,
να υποθέσω ότι τον κόουτς θα τον στήνατε στο ρολόι...επειδή κατέβηκε με τα μικρά...

Υ.Γ. 3 Βρωμοβάζελοι μακριά μου!
Έρχεται η σειρά σας!!
 :mono: ρε κουφάλες!!
« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 07 Δεκ 2014 05:05 από Crimson Glory »

Αποσυνδεδεμένος KΕΡΑΜΙΤΣΙΩΤΗΣ

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 13
    • Προφίλ
Απ: Ολυμπιακός - ΠΑΣ Γιάννινα
« Απάντηση #39 στις: Κυρ 07 Δεκ 2014 10:16 »
ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΦΙΛΟΙ ΕΙΔΑΝΕ ΤΑ ΑΙΣΧΟΙ ΠΟΥ ΕΓΙΝΑΝ ΣΤΟ ΤΗΓΑΝΙ ΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ.ΟΦΣΑΙΝΤ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ.ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ ΦΑΟΥΛ ΣΤΟ ΓΚΟΛ ΤΟΥ ΓΑΥΡΟΥ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΕΝΑΛΝΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ.

Αποσυνδεδεμένος spyros_porsche

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 729
  • DjS
    • Προφίλ
Απ: Ολυμπιακός - ΠΑΣ Γιάννινα
« Απάντηση #40 στις: Κυρ 07 Δεκ 2014 10:30 »
Σκόνδρας ,Χαρίσης,Σαπαλίδης,Ναδάλες έδειξαν με Παοκ αλλα και με Οσφπ και μάλιστα σε εκτός έδρας οτι έχουνε θέση στην ενδεκάδα γιατι αυτοί που την έχουν καπαρωμένη την έχουνε δει λίγο.
Μιχαήλ η στο κέντρο της άμυνας η στα δεξιά φέτος είναι λίρα 100.
Γιάκος ξέρει μπάλα θέλει ψυχολογία και περισσότερο μυαλό.
Χαρίσης εξαιρετικός αν συνεχίσει έτσι θα πάει ψηλά.
Τζημόπουλος φέτος τραγικος(και ύποπτος για μένα) και πολύ καλά έκανε ο Πετράκης και τον άφησε έξω.

Μάνταλε υπάρχει και Θεός καριόλη. Ολα εδώ πληρώνονται.
Καλημέρα στα φιλαράκια μου απο Κάρπαθο.

Αποσυνδεδεμένος Pappas7

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 245
    • Προφίλ
Απ: Ολυμπιακός - ΠΑΣ Γιάννινα
« Απάντηση #41 στις: Κυρ 07 Δεκ 2014 11:12 »
ΡΕ ΜΠΙΝ ΛΑΝΤΕΝ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΝΑ ΟΔΗΓΑΩ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ ΣΤΟ ΠΕΡΑΙΑ ΝΑ ΤΟ ΡΙΞΩ ΤΑ ΠΑΓΟΥΡΙΑ ΠΩΣ ΓΑΜΑΝΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΕΙΞΩ!!! :mono: :mono: :mono: :mono: :mono:

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Ολυμπιακός - ΠΑΣ Γιάννινα
« Απάντηση #42 στις: Κυρ 07 Δεκ 2014 11:21 »

   Πραγματικά θα πω κάτι και μπορεί ορισμένοι να με ειρωνευτούν:
  (...)
  ΥΓ: ΧΒ πρέπει να δικαστείς στο διεθνές δικαστήριο της Χάγης για την γενοκτονία που προκάλεσες στους οπαδούς του Π.Α.Σ. Γιάννινα.

  ΥΓ1: Γιάκο σήμερα σε παραδέχθηκα.

Δεν έχω κέφια για καυγάδες, Κυριακή... αλλά, θα μου επιτρέψεις να χαρακτηρίσω "ήπιο", τα λες γαμάτα και τζαμάτα.
Ναι, ναι, ναι!!!
Αυτό το προφίλ σου μου αρέσει... είσαι τρέλα με ουτοπίες στη φανέλα.

Στο Υ.Γ.:. Μόνο που για το διεθνές δικαστήριο της Χάγης θα πρέπει να σχηματιστεί μια φάλαγγα κατ΄άνδρα  με τον 1ο στην Νομαρχία και τον τελευταίο στο Ρολόι... δεν ξέρω αν ο Λάκης περπατάει...?

 Στο ΥΓ1:  Τελικά, δεν ξέρω από που ξεφυτρώνουν εκείνοι που στοχοποιούν παίκτες. Και αυτό γιατί, ούτε στο γήπεδο εκφράζεται / εκδηλώνεται, ούτε στα ΜΜΕ... δεδομένου ότι και η 3/πλέτα των φιλοπροεδρικών BV-TV απλώνει δίχτυ προστασίας / αντιμετώπισης τέτοιων φαινομένων (πριν ήταν ο Κώτσιος, ο Τζάνης... πρέπει να σταματήσουν αυτά... έλεγαν)... Πιστεύω ότι οι γαυροβάζελοι υποκινούν τα πράματα, αυτοί που γουστάρουν να βλέπουν τον Τσάτσο στους Ζωσιμάδες.   

"γενοκτονία στους οπαδούς του Π.Α.Σ. Γιάννινα."...
Αντιθέτως, οι προεδρίες γεννοβόλησαν μια τάξη οπαδών, τους έθρεψαν ως γενίτσαρους και εκείνοι με τη σειρά τους έδιωξαν παραδοσιακούς οπαδούς.
Δηλαδή, πόσο θέλει για να το καταλάβουμε αυτό?
Μεγάλα παιδιά είμαστε… ας μην το αποσιωπούμε.
Ξεχνάς ότι πριν 3 χρόνια «έκαναν τοπογραφικά στα τσιμέντα»? Χώριζαν τις κερκίδες από την στροφή 11 ως την στροφή 7.
Προηγούμενα αποδέχτηκαν το δίχτυ... για ποιά κερκιδική κουλτούρα μιλάμε... όταν πήγαμε γήπεδο με ξέσκεπες κερκίδες και ξηρό γήπεδο???
Αλλά δεν είναι του παρόντος θέματος… 

Ολυμπιακος – LIVE…

Παράθεση
Πάντως... 46'  χωρίς κάρτες και ανάποδα, άλλο και τούτο.
Δύσκολη η διαχείριση του 0-1 στο β'... πρέπει να διατηρηθεί ο ρυθμός, γιατί αν καθίσεις πίσω θα πιέζεσαι ασφυκτικά.

Τα όργανα... τι ΠΑΣ ρε Σκόνδρα εκεί μέσα ρε γμτ.
...να και οι κάρτες, να και τα ανάποδα.

ΑΝΤΙ-ΟΦΗ... Φίλε μου κάνεις σαν να πήγαμε 1η φορά στο Καραϊσκάκης... αδικείς τα δεδομένα.
Τι θα έκανες ως προπονητής στον τηγανόπαγκο σαν έβλεπες το Μάνταλο να δείχνει δόντια με την 1η κίτρινη… πιστεύω ότι ο Πετράκης διατήρησε την ψυχραιμία γενικά.
Στο 3-2 του 2013 δηλαδή, πώς ήταν?
Εκ του αποτελέσματος, είναι ο 4ος κόουτς που επιστρέφει με βαθμό από το τηγάνι (Ζέτσεφ, Σιόντης, Παράσχος) σε 20 ματς.

Για τους "στημενατζήδες"... Εδώ είναι ο υποψήφιος νταμπλούχος κ. Μαρινάκης του 2-1...
http://content-mcdn.sentragoal.gr/filesystem/images/20141206/engine/liveblog_LARGE_t_1301_106431186_type7.jpg
Ο Μήτσελ...http://www.contra.gr/Soccer/Europe/article3182736.ece/BINARY/w460/michel.jpg
 
Μάνταλος τέλος... ο τελευταίος υπηρέτης των Κόκκινων. Διαιτητής που θα ξαναπαίξει έτσι Ολυμπιακό, θα πει ότι έχει σκεφτεί να κρεμάσει σφυρίχτρα... πόσοι τέτοιοι είναι ακόμα?



Νew Pas. Pas  :mono: σταθερά και απαρέγκλιτα... ΔΙΠΛΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ (ΚΑΙ ΠΕΡΙΞ ΤΗΣ)


Υ.Γ.: Φατσούλες κομμένες.
« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 07 Δεκ 2014 11:54 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος President

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 162
    • Προφίλ
Απ: Ολυμπιακός - ΠΑΣ Γιάννινα
« Απάντηση #43 στις: Κυρ 07 Δεκ 2014 11:42 »
" ...Η ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ

Ο Μάνταλος ελέγχεται για το πέναλτι που έδωσε σε βάρος του ΠΑΣ και ισοφάρισε ο Ολυμπιακός, συζήτηση μπορεί να γίνει και αν ήταν φάουλ του Κασάμι στον Αυγενικού στη φάση που μπήκε το 2ο γκολ του Ολυμπιακού και σε 2-3 αμφισβητούμενα φάουλ. Καλοί οι επόπτες Καραβασίλης (Καβάλας) και Καμπούρης (Εύβοιας)..."

Από: gianninasports.(http://gianninasports.blogspot.gr/2014/12/blog-post_66.html)...
Ρε παιδιά των bluevayeros κι εσείς στην κεντρική σας σελίδα αυτό; "Άψογοι" οι βοηθοί ?

Α ρε Άγγελε, πόσο δίκιο είχες...
Α ρε ΠΑΣ, πόσο ψηλά μπορείς να πας...
Α ρε λαέ του ΠΑΣ, δείξε μια φορά την δύναμή σου...
« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 07 Δεκ 2014 11:47 από President »
President speaking ...

Αποσυνδεδεμένος dk

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.978
    • Προφίλ
Απ: Ολυμπιακός - ΠΑΣ Γιάννινα
« Απάντηση #44 στις: Κυρ 07 Δεκ 2014 12:10 »
Οι υπεύθυνοι του χθεσινού, (με Κομπότη) έχουν συναίσθηση τι έκαναν αναρωτιέμαι;
αυτό που κατάφεραν -μαζί με τους ηθικούς αυτουργούς - είναι να μας στερήσουν και μέρος της μίας χαρά ανάμεσα στις 10 λύπες που συντηρούν τη σπίθα για τον ΠΑΣ...  Ξεφτυλίσαμε την πιό σιχαμένη ομάδα στην Ελλάδα και δεν το χαιρόμαστε όσο του αρμόζει!!!  :( 

Αποσυνδεδεμένος ΑΠΕΙΡΟΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.435
    • Προφίλ
Απ: Ολυμπιακός - ΠΑΣ Γιάννινα
« Απάντηση #45 στις: Κυρ 07 Δεκ 2014 12:13 »
ξεχασαμε να πουμε οτι ειχαμε sold out στην 9α και παραλιγο και στην 9β

κι ομως δε δημιουργηθηκε κανενα προβλημα.......τεραστια η εμπειρία μας να διαχειριζόμαστε τέτοιες καταστασεις.Τα ηγετικα μας στελεχη άξια.

AΝΑΜΕΝΟΜΕΝΟ

υγ.πολυ γελασα ρε pagourenke

υγ1.https://www.youtube.com/watch?v=TEAswSrsDug 

« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 07 Δεκ 2014 12:45 από ΑΠΕΙΡΟΣ »
ΑΝ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ...ΣΕΙΡΑ ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ Η ΝΤΡΟΠΗ  !

Αποσυνδεδεμένος kokolpas

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 23
    • Προφίλ
Απ: Ολυμπιακός - ΠΑΣ Γιάννινα
« Απάντηση #46 στις: Κυρ 07 Δεκ 2014 13:17 »
Ετσι καταντησε το φορουμ. 2-2 στο καραισκακη και το μονο που διαβαζουμε ειναι διασκεδαστικα σχολια για σολντ αουτ στην θυρα 9 και αλλες τετοιες αμηχανες προσπαθειες να διασκεδασει ο γελωτοποιος τον βασιλια. Για γελια εισαστε. το χτεσινο 2-2 μαλλον προκαλει αφωνια λογω της μεγαλης συγκινησης.καλο μεσημεριανο

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Ολυμπιακός - ΠΑΣ Γιάννινα
« Απάντηση #47 στις: Κυρ 07 Δεκ 2014 13:59 »
13/03/2010   Ολυμπιακός - ΠΑΣ Γιάννινα   2-2

0-1 Μπουχάν   
1-1 Ντάρμπισιρ
2-1 Λούα Λούα
2-2 Καζναφέρης 54’
          ...
0-1 Μιχαήλ
1-1 Φορτούνης
2-1 Κασάμι
2-2 Γιάκος  88’   

Κι εκεί που το Pas.gr σκάλιζε ... ξύπνησε το redgoal.gr...

Παράθεση
Σατανική σύμπτωση για ΟΣΦΠ-ΠΑΣ και -7
Κυριακή, 07 Δεκεμβρίου 2014 11:39
http://www.redgoal.gr/2013-10-08-16-20-48/item/17530
(...)
Στην κορυφή τότε δεν ήταν ο ΠΑΟΚ αλλά ο Παναθηναϊκός ο οποίος όπως σήμερα, έτσι και πριν από 4,5 χρόνια είχε αντιμετωπίσει την επομένη της γκέλας του Θρύλου, τον Αστέρα στην Τρίπολη... - See more at: http://www.redgoal.gr/2013-10-08-16-20-48/item/17530#sthash.2aMeR0oc.dpuf

Αστέρας - Βάζελος / Τριτσώνης 0-1  (σ.σ. Τριτσώνης - Ζωσιμάδες: "Λέτο είσαι καλά, πονάς?") ... για να δούμε, τι θα πει σήμερα ο ηθοποιός Κομίνης πουστις ...
 
05/02/2014   ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 1-0
18/04/2012   ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ  0-2

... ενώ δεν έχει σφυρίξει ποτέ Ολυμπιακό, αν εξαιρέσουμε το...

30/11/2011   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ  6-0

Τότε,  μάστορα του  redgoal.gr και απανταχού Γαυροβάζελοι, τα κοράκια τα είχατε κλουβί στο "φίφτι-φίφτι".
Ο Μάνταλος έγραψε χτες τους "καιρούς" στα... 00 ίδια του.
Θέλω να πιάσει πάχνη στη γηπεδάρα και να πάει η τσουλήθρα σφαίρα στην αμμοκονία... Αναστασίου Γλάστρα, που θα  κανόνιζες ΑΓΙΑΞ - Άγιαξ φιλικό. 


« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 07 Δεκ 2014 14:26 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος XARIS1966

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 477
    • Προφίλ
Απ: Ολυμπιακός - ΠΑΣ Γιάννινα
« Απάντηση #48 στις: Κυρ 07 Δεκ 2014 14:40 »
απολυτη παρανοια...γι αυτο ειμαστε ΠΑΣ... :P :P :mono: :mono: :mono: :mono: :mono: :mono: :mono:

πιστεψτε στους εαυτους σας και μην τους αδικειτε ....

ΓΑΜΗΣΤΕ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ ....το ποκ , το ποθ τα παντα ολα...κοντρα σε ολους και σε ολα...

ευχομαι στους γαβρους και στα κορακια οτι χειροτερο....στη φυλακη να σαπισετε ρε αλητες...ξεφτιλισμενοι ουτε για φτυσιμο δεν ειστε...

 :mono: :mono: :mono: :mono: :mono: :mono: :mono: :mono: :mono: :mono: :mono: :mono: :mono: :mono: :mono:

Αποσυνδεδεμένος davelis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.470
    • Προφίλ
Απ: Ολυμπιακός - ΠΑΣ Γιάννινα
« Απάντηση #49 στις: Κυρ 07 Δεκ 2014 14:41 »
Τι κραταω απο το χτεσινό ματς
Την εμφανιση Βελλίδη, Χαρίση,Σαπαλίδη, Ηλιάδη (λιγο) και ισως Ναδάλες
Το οτι ο Μιχαήλ δεν πανηγυρισε στο γκόλ του
Το οτι ο πιο αχρηστος (και σε αυτο το ματς) εβαλε γκόλ λές και ηταν θεια δίκη για το γαυρο.
Το οτι ο Αυγενικόυ δεν...
Το κουρασμένο παλλικάρι Ιλιτς

Μπραβο στην ομάδα,ελπιζουμε σε περισσότερα..

Δυστυχώς οι ιδιοι δεν μας αφησαν να το χαρουμε.
Κιας το εχει υποψιν του ο κος Πετρακης, οτι αν γρηγορα δεν παταξει το καρκινωμα, θα τον φανε σαν τον προκατοχό του..