Αποστολέας Θέμα: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες  (Αναγνώστηκε 82896 φορές)

Συνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.599
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #150 στις: Τετ 17 Δεκ 2014 02:35 »

       Ρε Γαύροι και Παοκτζήδες μας τα έχετε πρήξει. Εντάξει ρε πουσταράδες δεν έχουμε την ιστορία σας ούτε τον κόσμο σας. Πως θα μπορούσαμε κιόλας σε μια μικρή πόλη 150.000 κατοίκων;

    Αυτό δεν σημαίνει ότι δεν αγαπάμε εξίσου το ίδιο και μάλλον περισσότερο την ομάδα μας σε σχέση με εσάς. Ο Π.Α.Σ. είναι ιστορικά μεγάλη ομάδα και όχι μια καλή ομάδα της επαρχίας που είπε ο Κερατσινιώτης γαύρος.

   Του Παοκτζήδες υποτίθεται ότι τους χρωστάμε κάτι προπέρσυνα και κάτι παλιά αλλά το κόμπλεξ που βγάζουν στα Μ.Μ.Ε. και ο Μικρομεγαλοϊδεατισμός τους σου φέρνει αναγούλα. Μάγκες όπως έχετε έρθει και εσείς Γιάννενα έχουμε πάει και εμείς άπειρες φορές Θεσσαλονίκη και έχουμε κόψει την πόλη και το επίπεδό της, που κατ'εμέ είναι αναλογικά κατώτερο των Ιωαννίνων. Σίγα την είναι η Θεσσαλονική και το ποδόσφαιρό της να πούμε. Αν βγείτε εκτός (Γ)Ελλάδος και δείτε το πράγμα συγκριτικά είστε στο όριο του ανύπαρκτου.

    Γαύροι ποτέ δεν ήμασταν παράρτημά σας και ούτε θα γίνουμε. Κρητικοί με τάγκα (βλέπε Ο.Φ.Η.) εμείς δεν θα γίνουμε. Οι καλές σχέσεις του ανύπαρκτου Προέδρου μας με το Βαρέλα σας έχουν δώσει το δικαίωμα σε Ζελέδες και Παοκτζήδες να λένε ένα κάρο ασυναρτησίες. Όποτε παίζουμε μαζί χτυπάμε κάθε παιχνίδι εναντίον σας. Γι' αυτο και τα τελευταία χρόνια σας έχουμε καρφώσει πολλά στο τηγάνι.

     Μάγκες ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΤΟ: Παίζουμε για την πάρτυ μας και δεν θέλουμε να έχουμε κανένα μαλάκα πάνω από το κεφάλι
     μας. Έχουμε σκοπούς πολλούς και τρελούς για Ευρώπες και Πρωταθλήματα, Κύπελλα και τίτλους. Κοροϊδέψτε όσο θέλετε
     όταν θα γίνουν πραγματικότητα θα μας αναγνωρίσετε.

  ΥΓ: Αν ήταν στο χέρι μου και δεν υπήρχε βαθμολογική ανάγκη, θα έδινα το ματς στον Π.Α.Ο.Κ., λόγω κάποιων παλιών χρωστούμενων. Όμως μάγκες θέλουμε το τρίποντο για να σωθούμε γρήγορα και να διεκδικήσουμε μια θέση εκεί που μας στέρησαν οι ζελέδες και ο Πρόεδρός μας πρόπερσυ: στην Ευρώπη. Οπότε μολών λαβέ!
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος serjohn

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 113
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #151 στις: Τετ 17 Δεκ 2014 02:35 »
μονοι θα το παρουμε...σωστος....διπλο αντρικειο...
και καποια στιγμη οταν θα παρει διπλο καμια λειβαδια καμια κερκυρα μεσα στην τουμπα και σωθουν και πεσει καποιος αλλος....ή  δεν βγει ευρωπη καποιος αλλος.....θα ακουμε για στησιμο του παοκ κτλ κτλ....
τοτε θα ξαναμπουμε να ποσταρουμε γελακια....αχαριστοι....να πεις οτι ειναι και μακρινο το σκηνικο....στα κοντα ειναι....και μας βαζει ο αλλος το ιδιο με τους γαυρους

Αποσυνδεδεμένος fortior

  • OtherFans
  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 16
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #152 στις: Τετ 17 Δεκ 2014 02:38 »

       Ρε Γαύροι και Παοκτζήδες μας τα έχετε πρήξει. Εντάξει ρε πουσταράδες δεν έχουμε την ιστορία σας ούτε τον κόσμο σας. Πως θα μπορούσαμε κιόλας σε μια μικρή πόλη 150.000 κατοίκων;

    Αυτό δεν σημαίνει ότι δεν αγαπάμε εξίσου το ίδιο και μάλλον περισσότερο την ομάδα μας σε σχέση με εσάς. Ο Π.Α.Σ. είναι ιστορικά μεγάλη ομάδα και όχι μια καλή ομάδα της επαρχίας που είπε ο Κερατσινιώτης γαύρος.

   Του Παοκτζήδες υποτίθεται ότι τους χρωστάμε κάτι προπέρσυνα και κάτι παλιά αλλά το κόμπλεξ που βγάζουν στα Μ.Μ.Ε. και ο Μικρομεγαλοϊδεατισμός τους σου φέρνει αναγούλα. Μάγκες όπως έχετε έρθει και εσείς Γιάννενα έχουμε πάει και εμείς άπειρες φορές Θεσσαλονίκη και έχουμε κόψει την πόλη και το επίπεδό της, που κατ'εμέ είναι αναλογικά κατώτερο των Ιωαννίνων. Σίγα την είναι η Θεσσαλονική και το ποδόσφαιρό της να πούμε. Αν βγείτε εκτός (Γ)Ελλάδος και δείτε το πράγμα συγκριτικά είστε στο όριο του ανύπαρκτου.

    Γαύροι ποτέ δεν ήμασταν παράρτημά σας και ούτε θα γίνουμε. Κρητικοί με τάγκα (βλέπε Ο.Φ.Η.) εμείς δεν θα γίνουμε. Οι καλές σχέσεις του ανύπαρκτου Προέδρου μας με το Βαρέλα σας έχουν δώσει το δικαίωμα σε Ζελέδες και Παοκτζήδες να λένε ένα κάρο ασυναρτησίες. Όποτε παίζουμε μαζί χτυπάμε κάθε παιχνίδι εναντίον σας. Γι' αυτο και τα τελευταία χρόνια σας έχουμε καρφώσει πολλά στο τηγάνι.

     Μάγκες ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΤΟ: Παίζουμε για την πάρτυ μας και δεν θέλουμε να έχουμε κανένα μαλάκα πάνω από το κεφάλι
     μας. Έχουμε σκοπούς πολλούς και τρελούς για Ευρώπες και Πρωταθλήματα, Κύπελλα και τίτλους. Κοροϊδέψτε όσο θέλετε
     όταν θα γίνουν πραγματικότητα θα μας αναγνωρίσετε.

  ΥΓ: Αν ήταν στο χέρι μου και δεν υπήρχε βαθμολογική ανάγκη, θα έδινα το ματς στον Π.Α.Ο.Κ., λόγω κάποιων παλιών χρωστούμενων. Όμως μάγκες θέλουμε το τρίποντο για να σωθούμε γρήγορα και να διεκδικήσουμε μια θέση εκεί που μας στέρησαν οι ζελέδες και ο Πρόεδρός μας πρόπερσυ: στην Ευρώπη. Οπότε μολών λαβέ!

ωραίος, γιατί έβαλες τα δεύτερα στο καραισκάκι;

Αποσυνδεδεμένος serjohn

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 113
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #153 στις: Τετ 17 Δεκ 2014 02:41 »
μπακουλιερε αγορι μου...που θα μας μιλησεις και για μεγαλοιδεατισμο και πρασιναλογα....
ειμαστε μιλιουνια και ειμαστε παντου πασακα μου....
ξανακατεβα με τα δευτερα στο καραισκακης....

Αποσυνδεδεμένος fire_pas

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 120
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #154 στις: Τετ 17 Δεκ 2014 02:41 »
   Μαζευτηκαν τα δυο λιμανια εδω μεσα και μας
εχουν ταραξει μστα τσιμπουκια...
  Οτι αποτελεσμα και να ερθει θα ειναι στημενο
για εσας τους πεντακαθαρους...
 :mono: ρε λαμογια!!!

Αποσυνδεδεμένος Sven

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 199
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #155 στις: Τετ 17 Δεκ 2014 02:42 »

       Ρε Γαύροι και Παοκτζήδες μας τα έχετε πρήξει. Εντάξει ρε πουσταράδες δεν έχουμε την ιστορία σας ούτε τον κόσμο σας. Πως θα μπορούσαμε κιόλας σε μια μικρή πόλη 150.000 κατοίκων;

    Αυτό δεν σημαίνει ότι δεν αγαπάμε εξίσου το ίδιο και μάλλον περισσότερο την ομάδα μας σε σχέση με εσάς. Ο Π.Α.Σ. είναι ιστορικά μεγάλη ομάδα και όχι μια καλή ομάδα της επαρχίας που είπε ο Κερατσινιώτης γαύρος.

   Του Παοκτζήδες υποτίθεται ότι τους χρωστάμε κάτι προπέρσυνα και κάτι παλιά αλλά το κόμπλεξ που βγάζουν στα Μ.Μ.Ε. και ο Μικρομεγαλοϊδεατισμός τους σου φέρνει αναγούλα. Μάγκες όπως έχετε έρθει και εσείς Γιάννενα έχουμε πάει και εμείς άπειρες φορές Θεσσαλονίκη και έχουμε κόψει την πόλη και το επίπεδό της, που κατ'εμέ είναι αναλογικά κατώτερο των Ιωαννίνων. Σίγα την είναι η Θεσσαλονική και το ποδόσφαιρό της να πούμε. Αν βγείτε εκτός (Γ)Ελλάδος και δείτε το πράγμα συγκριτικά είστε στο όριο του ανύπαρκτου.

    Γαύροι ποτέ δεν ήμασταν παράρτημά σας και ούτε θα γίνουμε. Κρητικοί με τάγκα (βλέπε Ο.Φ.Η.) εμείς δεν θα γίνουμε. Οι καλές σχέσεις του ανύπαρκτου Προέδρου μας με το Βαρέλα σας έχουν δώσει το δικαίωμα σε Ζελέδες και Παοκτζήδες να λένε ένα κάρο ασυναρτησίες. Όποτε παίζουμε μαζί χτυπάμε κάθε παιχνίδι εναντίον σας. Γι' αυτο και τα τελευταία χρόνια σας έχουμε καρφώσει πολλά στο τηγάνι.

     Μάγκες ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΤΟ: Παίζουμε για την πάρτυ μας και δεν θέλουμε να έχουμε κανένα μαλάκα πάνω από το κεφάλι
     μας. Έχουμε σκοπούς πολλούς και τρελούς για Ευρώπες και Πρωταθλήματα, Κύπελλα και τίτλους. Κοροϊδέψτε όσο θέλετε
     όταν θα γίνουν πραγματικότητα θα μας αναγνωρίσετε.

  ΥΓ: Αν ήταν στο χέρι μου και δεν υπήρχε βαθμολογική ανάγκη, θα έδινα το ματς στον Π.Α.Ο.Κ., λόγω κάποιων παλιών χρωστούμενων. Όμως μάγκες θέλουμε το τρίποντο για να σωθούμε γρήγορα και να διεκδικήσουμε μια θέση εκεί που μας στέρησαν οι ζελέδες και ο Πρόεδρός μας πρόπερσυ: στην Ευρώπη. Οπότε μολών λαβέ!

ωραίος, γιατί έβαλες τα δεύτερα στο καραισκάκι;

για να φυλάξω τα πρώτα για μαζί σου ρε...τραβάς κανα ζόρι?

Αποσυνδεδεμένος fire_pas

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 120
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #156 στις: Τετ 17 Δεκ 2014 02:46 »
  Με τα δευτερα παιζουμε γιατι μ΄αυτα παιρνουμε τα
παιχνιδια με ομαδουλες. πχ τηγανι (μας το στερησαν το διπλο), τουμπα

Αποσυνδεδεμένος Siatrovouni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.992
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #157 στις: Τετ 17 Δεκ 2014 02:47 »
Γιατι με εσενα στην Τουμπα με τα πρωτα επαιξα? Με τα δευτερα πηρα Χ στο τηγανι, σου εκανα μια χαρα δωρακι και πας και τρως 4 απο την Ξανθουλα. Πρωταθλημα δεν παιρνεις γιατι εισαι μπουγατσολαος.
Stile di vita

Συνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.599
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #158 στις: Τετ 17 Δεκ 2014 02:49 »
μπακουλιερε αγορι μου...που θα μας μιλησεις και για μεγαλοιδεατισμο και πρασιναλογα....
ειμαστε μιλιουνια και ειμαστε παντου πασακα μου....
ξανακατεβα με τα δευτερα στο καραισκακης....

  Που είστε μιλιούνια ρε αδερφέ στη Μακεδονία; Εκτός από Μακεδονία υπάρχετε ως συμπαγής κόσμος; αρχ@##$ πελέ. Μην μιλάτε ρε Παόκια για το Καραϊσκάκη. Το γαμήσαμε το Γαύρο, του κόψαμε βαθμούς με διαιτησία 90-10. Τι άλλο θέλετε δηλαδή να στήσουμε κώλο σε εσάς; Εδώ δεν είναι Καβάλα και Βέροια καρντάσια. Εδώ είναι ΓΙΑΝΝΕΝΑ ή ΓΙΑΝΝΕΝΟ όπως το λέτε.

   Αν θέλετε να  μας κερδίσετε παίξτε μπαλίτσα.

   ΥΓ: Για καιρό τον Π.Α.Ο.Κ. τον συμπαθούσα πολύ μέχρι που είδα να μας βγάζετε κομπλεξ μικρομεγαλισμού.
         Μακάρι να πάρετε το πρωτάθλημα σας το εύχομαι και το επιθυμώ. Και για τον Άγγελαρα γιατί είναι τεράστιος
         προπονητής. Ιστορικά δεν σας ταυτίζω με τη βρώμικη ομάδα του Ολυμπιακού. Αλλά οπαδικά μοιράζεστε όλες τις αρνητικές μαλακίες!
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος Sven

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 199
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #159 στις: Τετ 17 Δεκ 2014 02:49 »
άντε στο μαντρί σας ρε μπουγάτσες καί ελάτε εδω παραμονή κυπέλλου με την καλαμαριά για να γλύφετε γελοίοι...

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #160 στις: Τετ 17 Δεκ 2014 02:50 »
Και στην τουμπα τα δευτερα παιζουν παντα...

Αποσυνδεδεμένος fire_pas

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 120
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #161 στις: Τετ 17 Δεκ 2014 02:52 »
 Ποια μπουγατσα απ΄ολες? αυτη με τα σκατα?

Συνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.599
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #162 στις: Τετ 17 Δεκ 2014 02:53 »
Γιατι με εσενα στην Τουμπα με τα πρωτα επαιξα? Με τα δευτερα πηρα Χ στο τηγανι, σου εκανα μια χαρα δωρακι και πας και τρως 4 απο την Ξανθουλα. Πρωταθλημα δεν παιρνεις γιατι εισαι μπουγατσολαος.

το κυπελλακι??ποσως μας καιει το κυπελλακι.....καλα και το πρωταθλημα δεν μας καιει....αυτα ειναι για σας τους κρυφογαυρουληδες που απο ντροπη δηλωνετε και πας :mono:....
οσο για το μπουγατσολαος....οι ηπειιρωτικες σας πιτες μια τριχα απο το δεξι αρχιδι της μπουγατσας ειναι :)
παρε κι ενα ντεβιντσετι δωρο πασακα μου

  Ρε φίλε μπαίνεις εδώ μέσα να μας βρίσεις και να πεις Γαύρους. Αντε και εγώ σε λέω Σλάβο, πατσίσαμε; Φίλε να σέβεσαι για να σε σεβόμαστε ειδάλλως δρόμο.
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος Mikkael_Sin

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 4.158
  • ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΥΡΝΑΒΟΣ;
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #163 στις: Τετ 17 Δεκ 2014 02:54 »
Ρε μαλάκες 3 ώρες έλειψα και το κάνατε ποκποθτοπικ (πουτάνα);

Τα δευτεροτρίτα μας φέτος απέδειξαν οτι είναι καλύτερα απ' τα σαπάκια των κρατικών ομάδων βορείου και νοτίου ελλάδος. Τι συζητάτε;

Άει ban σε όλα. Στείλτε τους. Ξενερώνουμε
"I'VE CROSSED AN OCEAN OF WINE TO FIND YOU..."
     - Απέραντος ο θάνατος δίχως μήνες κι αιώνες -
             Η ΖΩΗ ΜΕ ΤΟ ΦΟΒΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΖΩΗ

Αποσυνδεδεμένος serjohn

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 113
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #164 στις: Τετ 17 Δεκ 2014 02:55 »
μπακουλιερε αγορι μου...που θα μας μιλησεις και για μεγαλοιδεατισμο και πρασιναλογα....
ειμαστε μιλιουνια και ειμαστε παντου πασακα μου....
ξανακατεβα με τα δευτερα στο καραισκακης....

  Που είστε μιλιούνια ρε αδερφέ στη Μακεδονία; Εκτός από Μακεδονία υπάρχετε ως συμπαγής κόσμος; αρχ@##$ πελέ. Μην μιλάτε ρε Παόκια για το Καραϊσκάκη. Το γαμήσαμε το Γαύρο, του κόψαμε βαθμούς με διαιτησία 90-10. Τι άλλο θέλετε δηλαδή να στήσουμε κώλο σε εσάς; Εδώ δεν είναι Καβάλα και Βέροια καρντάσια. Εδώ είναι ΓΙΑΝΝΕΝΑ ή ΓΙΑΝΝΕΝΟ όπως το λέτε.

   Αν θέλετε να  μας κερδίσετε παίξτε μπαλίτσα.

   ΥΓ: Για καιρό τον Π.Α.Ο.Κ. τον συμπαθούσα πολύ μέχρι που είδα να μας βγάζετε κομπλεξ μικρομεγαλισμού.
         Μακάρι να πάρετε το πρωτάθλημα σας το εύχομαι και το επιθυμώ. Και για τον Άγγελαρα γιατί είναι τεράστιος
         προπονητής. Ιστορικά δεν σας ταυτίζω με τη βρώμικη ομάδα του Ολυμπιακού. Αλλά οπαδικά μοιράζεστε όλες τις αρνητικές μαλακίες!

ακομα νομιζεις οτι ειμαστε μιλιουνια στη μακεδονια μονο?
εισαι και κοσμογυρισμενος παναθεμα σε....πηγαινε καμια γερμανια κανα βελγιο καμια ολλανδια...καμια πατρα καμια κρητη....στην πολη σου κοιτα....γιατι κατεβαινω συχνα προς τα μερη σας...
που θα με βαλεις ομοιο με τον γαυρουλη οπαδικα....με χωρις πρωταθλημα 30 χρονια....που αν παιξουμε τελικο κυπελλου ξερω γω...γιαννενα-παοκ....το γιαννενο θα θελω να το παρει....οπως περισυ που αν περνουσε ο οφη τον ζελο....ο οφη θα ηθελα να το παρει....

Αποσυνδεδεμένος fire_pas

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 120
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #165 στις: Τετ 17 Δεκ 2014 02:56 »
  Μας λεει κρυφογαυρους ο γαυρος του βορρα...
 

Αποσυνδεδεμένος bloodangell

  • OtherFans
  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 4
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #166 στις: Τετ 17 Δεκ 2014 02:57 »
τελικα θα μας το δωσετε;;; θα ειμαι μεσα...οπως και περσυ...στην δικη σας θυρα.... και μετα μπυρα στο μαυρο προβατο

Αποσυνδεδεμένος fire_pas

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 120
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #167 στις: Τετ 17 Δεκ 2014 02:59 »
 Καλως να μας ερθεις και καλα πιωματα!
Απ΄το αλλο ΟΧΙ.

Συνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.599
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #168 στις: Τετ 17 Δεκ 2014 03:02 »
μπακουλιερε αγορι μου...που θα μας μιλησεις και για μεγαλοιδεατισμο και πρασιναλογα....
ειμαστε μιλιουνια και ειμαστε παντου πασακα μου....
ξανακατεβα με τα δευτερα στο καραισκακης....

  Που είστε μιλιούνια ρε αδερφέ στη Μακεδονία; Εκτός από Μακεδονία υπάρχετε ως συμπαγής κόσμος; αρχ@##$ πελέ. Μην μιλάτε ρε Παόκια για το Καραϊσκάκη. Το γαμήσαμε το Γαύρο, του κόψαμε βαθμούς με διαιτησία 90-10. Τι άλλο θέλετε δηλαδή να στήσουμε κώλο σε εσάς; Εδώ δεν είναι Καβάλα και Βέροια καρντάσια. Εδώ είναι ΓΙΑΝΝΕΝΑ ή ΓΙΑΝΝΕΝΟ όπως το λέτε.

   Αν θέλετε να  μας κερδίσετε παίξτε μπαλίτσα.

   ΥΓ: Για καιρό τον Π.Α.Ο.Κ. τον συμπαθούσα πολύ μέχρι που είδα να μας βγάζετε κομπλεξ μικρομεγαλισμού.
         Μακάρι να πάρετε το πρωτάθλημα σας το εύχομαι και το επιθυμώ. Και για τον Άγγελαρα γιατί είναι τεράστιος
         προπονητής. Ιστορικά δεν σας ταυτίζω με τη βρώμικη ομάδα του Ολυμπιακού. Αλλά οπαδικά μοιράζεστε όλες τις αρνητικές μαλακίες!

ακομα νομιζεις οτι ειμαστε μιλιουνια στη μακεδονια μονο?
εισαι και κοσμογυρισμενος παναθεμα σε....πηγαινε καμια γερμανια κανα βελγιο καμια ολλανδια...καμια πατρα καμια κρητη....στην πολη σου κοιτα....γιατι κατεβαινω συχνα προς τα μερη σας...
που θα με βαλεις ομοιο με τον γαυρουλη οπαδικα....με χωρις πρωταθλημα 30 χρονια....που αν παιξουμε τελικο κυπελλου ξερω γω...γιαννενα-παοκ....το γιαννενο θα θελω να το παρει....οπως περισυ που αν περνουσε ο οφη τον ζελο....ο οφη θα ηθελα να το παρει....

  Δεν αντιλέγω ότι έχεις κόσμο στην Ευρώπη από Μακεδονία όμως. Στα Γιάννενα δεν υπάρχετε καθόλου. Είναι ζήτημα οι Γιαννιώτες παοκτζήδες να είναι καμιά 100 σε 150.000 κόσμο. Οι υπόλοιποι είναι όλοι φοιτητές από Μακεδονία. Φίλε δεν έχω σκοπό να τσακώθω από εδώ μέσα. Αν πιστεύεις ότι είστε στην υπόλοιπη Ελλάδα σαν τον Π.Α.Ο. ή το Γαύρο τότε μάλλον μπερδεύεις τα όνειρα με την πραγματικότητα. Στη Μακεδονία είστε πρώτοι αλλά η Μακεδονία είναι το 23-27% του ελληνικού πληθυσμού.

   Εκτός από εκεί δεν πολύ υπάρχετε. Στις Γερμανίες και στα Βέλγια υπάρχετε λόγω μακεδόνων μεταναστών.


  Μακάρι να πάρετε το πρωτάθλημα αλλά εμείς θα παίξουμε τη μπάλα μας.

 Σεβασμός στον Π.Α.Σ. και τον κόσμο του. Έχει και αυτός τη δική του ιστορία!
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος bloodangell

  • OtherFans
  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 4
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #169 στις: Τετ 17 Δεκ 2014 03:03 »
Καλως να μας ερθεις και καλα πιωματα!
Απ΄το αλλο ΟΧΙ.

ερχομαι συχνα...ανηψια σπουδαζει σε σας και ερχομαι με την γυναικα κατι 3ημερα....

τεσπα ... Πεμπτη θα σας στεναχωρησω αλλα θα εχει μπουγατσα με φαλλο

Αποσυνδεδεμένος serjohn

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 113
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #170 στις: Τετ 17 Δεκ 2014 03:04 »
καλο ματσακι να χαρουμε....με το καλο εμεις να το παρουμε :)
και καλη μετεπειτα πορεια να εχετε γιαννιωτες....
ευχαριστουμε για την φιλοξενια 8)

Αποσυνδεδεμένος serjohn

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 113
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #171 στις: Τετ 17 Δεκ 2014 03:09 »
μπακουλιερε μου σαν τον γαυρο και τον ζελο δεν ειμαι και δεν θα γινω και το γουσταρω....
στο τελευταιο μου πρωταθλημα που λες ζητημα να υπηρχε παοκτσης κατω απο την λαρισα....
πλεον υπαρχουν παντου και πολλοι με κανενα δεσμο με βορειο ελλαδα....και ναι και στα γιαννενα....και οπου και να πας....
χωρις να εχω πρωταθληματα κερδισμενα αξια ή δωσμενα δεν εχει σημασια....

στην βορειο ελλαδα τον κοσμο που εχω εγω σε ποσοστο δεν τον φτανει κανεις σε κανενα γεωγραφικο διαμερισμα....ειμαι  δυναμη εδω....ο γαυρος και ο βαζελος δεν ειναι δυναμη πουθενα....μοιραζονται

τεσπα....απλα να καταλαβεις οτι δεν υπαρχει μεγαλομανια....τι να κανουμε?δεδομενα ειναι αυτα και χωρις να εχω πρωταθληματα κτλ....παοκ εισαι

καλο ματσακι και παλι...και αν ειστε αξιοι καλως να κερδισετε....δε ειναι αυτοσκοπος μας το πρωταθλημα...δεν ειμαστε γαυρουληδες παιδες....

Συνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.599
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #172 στις: Τετ 17 Δεκ 2014 03:16 »
μπακουλιερε μου σαν τον γαυρο και τον ζελο δεν ειμαι και δεν θα γινω και το γουσταρω....
στο τελευταιο μου πρωταθλημα που λες ζητημα να υπηρχε παοκτσης κατω απο την λαρισα....
πλεον υπαρχουν παντου και πολλοι με κανενα δεσμο με βορειο ελλαδα....και ναι και στα γιαννενα....και οπου και να πας....
χωρις να εχω πρωταθληματα κερδισμενα αξια ή δωσμενα δεν εχει σημασια....

στην βορειο ελλαδα τον κοσμο που εχω εγω σε ποσοστο δεν τον φτανει κανεις σε κανενα γεωγραφικο διαμερισμα....ειμαι  δυναμη εδω....ο γαυρος και ο βαζελος δεν ειναι δυναμη πουθενα....μοιραζονται

τεσπα....απλα να καταλαβεις οτι δεν υπαρχει μεγαλομανια....τι να κανουμε?δεδομενα ειναι αυτα και χωρις να εχω πρωταθληματα κτλ....παοκ εισαι

καλο ματσακι και παλι...και αν ειστε αξιοι καλως να κερδισετε....δε ειναι αυτοσκοπος μας το πρωταθλημα...δεν ειμαστε γαυρουληδες παιδες....

  Ελπίζω πάντως, στην περίπτωση που δεν σας βγαίνει το παιχνίδι, να μην αρχίστε ομορφιές, επεισόδια και τέτοια και κυρίως να μην αναμασήσετε τη βαζέλικη και αλαφούζικη προπαγάνδα περί παραρτήματος.
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος serjohn

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 113
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #173 στις: Τετ 17 Δεκ 2014 03:20 »
φιλε το παραρτημα δεν θα στο πει κανεις επειδη επαιξες μπαλιτσα και σκυλιασες να κερδισεις καποιον....δικαιωμα σου και τιμη σου....
θα στο πει καποιος αν αλλου δεν σκυλιαζεις να κερδισεις και το παιζεις αδιαφορος....γενικως μιλαω....

την κερκυρα την λεω γαυροπαραρτημα γιατι πριν λιγο καιρο ειχε εκτος καμια ντουζινα βασικους....και κερδισε αυτος ο οσφπ 0-4...και οχι γιατι σκυλιασε μαζι μου στην τουμπα κι επαιξε μπαλιτσα....καλα εκανε

Αποσυνδεδεμένος bloodangell

  • OtherFans
  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 4
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #174 στις: Τετ 17 Δεκ 2014 03:28 »
φιλε το παραρτημα δεν θα στο πει κανεις επειδη επαιξες μπαλιτσα και σκυλιασες να κερδισεις καποιον....δικαιωμα σου και τιμη σου....
θα στο πει καποιος αν αλλου δεν σκυλιαζεις να κερδισεις και το παιζεις αδιαφορος....γενικως μιλαω....

την κερκυρα την λεω γαυροπαραρτημα γιατι πριν λιγο καιρο ειχε εκτος καμια ντουζινα βασικους....και κερδισε αυτος ο οσφπ 0-4...και οχι γιατι σκυλιασε μαζι μου στην τουμπα κι επαιξε μπαλιτσα....καλα εκανε

μην ξεχνας τους ντεβισεντιδες