Αποστολέας Θέμα: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες  (Αναγνώστηκε 82847 φορές)

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #300 στις: Πεμ 18 Δεκ 2014 20:10 »
Kαλα ρε εχασα τετοιο χτεσινο βραδινο παραλογισμο των γαυρομπουγατσων!!!!!!!!!!!ΑΝΕΠΙΤΡΕΠΤΟ

Ειστε αστειοι ολοι σας ρε φερεφωνα των προεδρων σας και οπαδοι της μαζας χωρις συνειδηση........Ο αλλος  ο ΠΑΟΚτζης απο την Σαμο που ζητημα να εχει παει περισσοτερες φορες απο εμας στην Τουμπα και μας το παιζει και χουλιγκαν....Καλα δεν υπαρχουνε

Γερο στομαχι παντως Συνταυροι γιατι ανεξαρτητου αποτελεσματος την Πεμπτη θα μας τα κανουν οι Γαυρομπαοκτζηδες ζεπελιν κυριολεκτικα!!!!!


Παμε στον αγωνα λοιπον

Απο τις καλυτερες ειδησεις ειναι οτι δεν παιζει ο Ρατς που θεωρω τεραστιο παιχτη και με ενα φαουλ η σεντρα μπορει να μας ξεκλειδωσει την αμυνα αρα το βαρος επιθετικα στον ΠΑΟΚ μιας και παιζει με τα ακρα γενικως ο Αναστασιαδης θα το παρει ο Σαπλιιγγιδης..........Για αυτο περιμενω τον Ναδαλες(μην κανει καμια μαλακια και δεν το βαλει ο Πετρακης)να μασαει σιδερα μιας και ειναι ο πιο γρηγορος και ο πιο αποτελεσματικος απο τους αμυντικους που διαθετουμε,τωρα για Αθανασιαδη θα προτιμουσα να βαλει Μιχαηλ παρα Τζημοπουλο πανω του γιατι μπορει να υστερει στο υψος αλλα ειναι πιο εκρηκτικος και πιο ταχυτατος σε μια μπαλια παρε βαλε για τον Αθανασιαδη οπως τα βαζει αλλωστε......Και θα κανω την εκπληξη και θα προτιμουσα βασικο Κοροβεση λογω ταχυτητας και μαρκαρισματος μιας που γυρναει πισω και θα δινει βοηθεια στον Ναδαλες.Και προσοχη στο πρεσινγκ που εφαρμοζει ο Αναστασιαδης που θα ξεκιναει απο την αμυνα μας..............Επιθετικα περιμενω να παιξει τρομερη μπαλα ο Τσαβεζ(και ομως το ειπα)αρκει να ειναι ομαδικος μιας και με την απουσια του Ρατς θα βαλει τον Τζαβελα που ειναι πιο αργος και απο τον ισκιο του και θα τον περναει αερα.........ελπιδα  μου πιο μεγαλη ειναι να βαλει τον Κατσικα να μαρκαρει τον Ιλιτς  εκει η μπαλα θα χαθει

Το ματς για εμενα με σωστο και πονηρο κοουτσαρισμα απο Πετρακη μιας και ο Παοκ επειγεται για βαθμους ξεκιναει απο ισοπαλια και φτανει μεχρι νικη μας........Εμεις πρεπει να μπουμε συνεσταλμενα στο ματς και σιγα σιγα εφοσον πιστεψουνε οτι παμε για την νικη να τους κανουμε ΚΗΔΕΙΑ..............Αντε να δουμε

p.s1)Λιλα με το μπαοκι βγαζεις γουστα...Για να σε δουμε παλι
p.s2)Χρηστοβασιλη μην ξεχασεις να μιλησεις τωρα και στο libero της Θεσσαλονικης...Α ρε ξεφτιλα



Συγχαρητηρια στον Πετρακη που ακουσε το master της προπονητικης ayuto :P

Ξυδακι top στους ερμους Μπαοκτζηδες και γεμιστε τσιπουρα στους Παγουραδες μωρεεεεεεεε
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #301 στις: Πεμ 18 Δεκ 2014 20:10 »
Να κάνουμε ομαδική επίσκεψη τώρα :P :P :P

Αποσυνδεδεμένος θερμοσιφωνας14

  • OtherFans
  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 29
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #302 στις: Πεμ 18 Δεκ 2014 20:14 »
Να κάνουμε ομαδική επίσκεψη τώρα :P :P :P
μακαρι ...φορουμ ολων των οπαδων ειμαστε
εγγραφειτε να σας κανουν ειδικο σεξιον του ΠΑΣ με δικο του μοντερειτορ

Αποσυνδεδεμένος Siatrovouni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.992
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #303 στις: Πεμ 18 Δεκ 2014 20:17 »
Αλλη φορα να αφησετε τα fair play στην ακρη, αγαπητοι παιχτες του Ajax της Ηπειρου. Σεβασμος στην φανελα που φορατε. οκ?

 :stop: ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ 3?
Stile di vita

Αποσυνδεδεμένος Siatrovouni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.992
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #304 στις: Πεμ 18 Δεκ 2014 20:19 »


Ζεις και βασιλευεις λεβεντη μου. Ασε τον drako να βγαζει αφρους απο τις μυτες και το στομα.

 Εμας σημερα μας ανεβασες στα καγκελα με τον πανηγυρισμο σου.
Stile di vita

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.790
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #305 στις: Πεμ 18 Δεκ 2014 20:29 »
Μεγάλη νίκη λέμεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!  Καθαρή, εμεφαντική, μεηαλόπρεπεπη όπως ο ΠΑΣ!!!!

Συγχαρητήρια σε προπονητή και παίχτες!

Ο ΠΑΣ στα ποδοσφαιρικά στέκια κάνει θετική αίσθηση με την αγωνιστική του παρουσία και παίρνει τα εύσημα!

Υ.Γ. Βοσκάκη άντε Βόσκα! Κίτρινη σε κάθε γκολ και στο τέλος κόοκινη στον Μανιά!

Υ.Γ. 2 Σε λίγο στο ΠΑΣβλημωτά απο τον Τζατζίκα "Κάποιοι πικράθηκαν σήμερα..." "Τα κατάπτυστο πανό στη 1Ο, που αποδοκίμασε όλο το γήπεδο....πήραν την απαντησή.....μια χούφτα έχουν μείνει.....sold out στην 9 ε, ζ,η,θ,ι,κ,λ. έως και τ"! Έχει καταντήσει προβλέψιμος και γραφικός πλέον! :P :P :P :P :P

Υ.Γ. 3 ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟ ΓΛΥΚΟ!! Έχουμε νέοτερα;


ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος foreno

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 6
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #306 στις: Πεμ 18 Δεκ 2014 20:31 »
μπράβο στο φίλτατο σωματείο του ΠΑΣ που ξεσκισε τον παοκακο

Αποσυνδεδεμένος pastakis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 4.908
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #307 στις: Πεμ 18 Δεκ 2014 20:32 »
Λογικα αυριο το παιχνιδι θα εξαρτηθει απο εμας.Μπαινουμε σοβαροι και αποφασισμενοι και το καθαριζουμε απο το α΄ημιχρονο
 3-0

Aυτο. Τιποτα αλλο.

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #308 στις: Πεμ 18 Δεκ 2014 20:33 »
Οσο για τους Παοκτζηδες δεν τους φοβαμαι θα βρουνε μετα την τριαρα παρηγορια στους φιλους τους,τους φασιστες της Παρτιζαν.......
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος pastakis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 4.908
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #309 στις: Πεμ 18 Δεκ 2014 20:35 »
Οσοι ειναι για καζουρα με τους παοκτζηδες να το κανουν γρηγορα,τα παιδια πρεπει να πανε και αεροδρομιο να υποδεχτουν τους παιχταραδες.

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.790
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #310 στις: Πεμ 18 Δεκ 2014 20:35 »
Για αυτό σε είπαν ΑΓΙΑΞ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #311 στις: Πεμ 18 Δεκ 2014 20:37 »
Τυχεροί...Τώρα με την εγνατία....Που να είχατε τριάρα στην πλάτη και την κατάρα....αχ...

Αποσυνδεδεμένος deceiver

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.224
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #312 στις: Πεμ 18 Δεκ 2014 20:41 »
Παράθεση
Οι προετοιμασίες για τα επερχόμενα γενέθλια δεν άφησαν την Παναγιά να κάνει το θαύμα της.

Παράθεση
μπουγάτσα με παγούρι, να μενουν τα δοντια πάνω

Παράθεση
Χρονια πολλα και σ εσας. Να περασει και ο 3ος που παει για πρωταθλημα, για τις ευχες!



Υ.Γ. Προσυπογράφω εκ προοιμίου αυτό που θα γράψει ο φίλτατος αντι-Οφη.

ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑ ΜΗ ΜΑΣ ΛΥΠΑΣΑΙ

Αποσυνδεδεμένος foreno

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 6
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #313 στις: Πεμ 18 Δεκ 2014 20:44 »
πάντως όσοι θέλετε παιδιά ας κάνετε εγγραφή στο red-card.gr θέλουμε φιλάθλους κ άλλων ομάδων.
 
ντάξει οι περισσότεροι παόκια είναι

Εγώ Αρειανός είμαι

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.790
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #314 στις: Πεμ 18 Δεκ 2014 20:48 »
Παράθεση
Σπασμένα καθίσματα στους Ζωσιμάδες

Δεν πρόλαβαν να τα χαρούν στα Γιάννινα τα καθίσματα που τοποθετήθηκαν στην θύρα των φιλοξενούμενων και θα πρέπει να παραγγείλουν νέα, καθώς οι φίλαθλοι του ΠΑΟΚ ξέσπασαν πάνω τους μετά την ήττα. 

Από τα 200 καθίσματα που τοποθέτησε η διοίκηση του ΠΑΣ στο γήπεδο των Ζωσιμάδων για να φιλοξενηθούν οι οπαδοί του ΠΑΟΚ θα πρέπει να παραγγείλουν σχεδόν τα μισά. Οι οπαδοί του ΠΑΟΚ ξέσπασαν πάνω τους με το σφύριγμα της λήξης του αγώνα από τον Μιχάλη Βοσκάκη.

από Gazzetta.gr
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος serjohn

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 113
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #315 στις: Πεμ 18 Δεκ 2014 20:50 »
αλητες....χουλιγκανς...
αντι να πεταξουνε καμια  κροτιδαρα σε κορνερ στον αντιπαλο παικτη.....φλωροι τα παοκια....ουτε καν 200 καρεκλακια δεν καταφεραν

Αποσυνδεδεμένος thodoris

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.724
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #316 στις: Πεμ 18 Δεκ 2014 21:01 »
τρελα γουστα σημερα........ναχαμε και ενα προεδρο δεν θελαμε τιποτα αλλο..........

αυτη η ομαδα εφαγε 4 απ τη λιβαδεια.........το ξαναλεω γιατι δεν το εχω χωνεψει για φετος

οι παοκτζηδες ναι μεν αλλα........δεν ηταν να κερδισουν.......αλλα εφταιγε ο βοσκακης.......60-40 και 70-30 και 80-20 μην σου πω........ε αμα χανεις απ το γιαννενο το χωριο κατι πρεπει να πεις.........


αλλα καλα κανουν......εγω δεν ριχνω φταιξιμο........αμα παιζουν το γαυρο 80-20 γιατι να παιξουν εσενα 50-50???.........γιατι να μην παιζετε το πρωταθλημα επι ισοις οροις......και χεστηκαμε για το γιαννενο και το καθε γιαννενο............

μουμεινε ο βεζελος....που θα μ παει κι αυτος...........τον περιμενει το γιαννενο..........τοτε ειν καλο το γιαννενο......αμα μας κερδαει φταιει ο βοσκακης και οτι ειν χωριο

υ.γ.......ηρθαν μιλημενοι να μην σπασουν σημερα   :P :P :P :P........αλλα αν σε κερδιζει γιαννενο και χωριο.......ε........σπασε και τα τραπεζια

υ.γ 2 μακαρι να το παρει απ τους γαυρους........αλλα χωρις ποιτητα δεν βλεπω προκοπη.........

υ.γ3 μην αρχισουμε 5αδες και 3αδες και λοιπα........ταπαμε το πρωι..........πρεπει να αλλαξει κατι στο μυαλο του κιτσου..........

« Τελευταία τροποποίηση: Πεμ 18 Δεκ 2014 21:08 από thodoris »

Αποσυνδεδεμένος serjohn

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 113
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #317 στις: Πεμ 18 Δεκ 2014 21:07 »
θοδωρη μου καλη η νικη....δικαια και αξια....αλλα κατσε ξαναδες το ματσακι....
αν ειδες 50-50 κανενα θεμα δεν εχω....εγω παραδεχομαι τις ηττες μου...σε καθε ματς σου ευχομαι τοτε να σε σφυραει ο βοσκακης οπως σημερα εμενα....

εμεις δεν εχουμε μαθει να περνουμε ματσακια με το ετσι με το θελω ειτε φιλικα.....κι ετσι γουσταρουμε το ποδοσφαιρακι...ησασταν καλυτεροι,χασαμε και παμε παρακατω....ας εχει και 90-10 ο γαυρος....εγω θελω παντου 50-50 και με μικρη αβαντα σττην εδρα δεν με χαλαει....σημερα ηταν κατι παραπανω

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #318 στις: Πεμ 18 Δεκ 2014 21:07 »
Θα μπορούσε να ήταν χειρότερα...2 γκολ από τον Ντιμπαλά δεν έφαγε ποτέ κανένας....

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #319 στις: Πεμ 18 Δεκ 2014 21:11 »
θοδωρη μου καλη η νικη....δικαια και αξια....αλλα κατσε ξαναδες το ματσακι....
αν ειδες 50-50 κανενα θεμα δεν εχω....εγω παραδεχομαι τις ηττες μου...σε καθε ματς σου ευχομαι τοτε να σε σφυραει ο βοσκακης οπως σημερα εμενα....

εμεις δεν εχουμε μαθει να περνουμε ματσακια με το ετσι με το θελω ειτε φιλικα.....κι ετσι γουσταρουμε το ποδοσφαιρακι...ησασταν καλυτεροι,χασαμε και παμε παρακατω....ας εχει και 90-10 ο γαυρος....εγω θελω παντου 50-50 και με μικρη αβαντα σττην εδρα δεν με χαλαει....σημερα ηταν κατι παραπανω



Ειστε μικροι θεουληδες τελος..............................

Για πες μου που εκανε λαθη ο κορακας και θα σου απαριθησω και τα δικα μας τα οποια δεν εδωσε νακανουμε την σουμα μας ντε..περιμενω γιατι το να πετατε κατι στον αερα χωρις επειχηρηματα εσεις και οι βαζελοι το εχετε κανει επαγγελμα

Γιατι ο Γκεμπελς μπροστα σας ειναι γατακι


και μην ξεχννιομαστε

ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ
« Τελευταία τροποποίηση: Πεμ 18 Δεκ 2014 21:15 από ayuto1966 »
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος thodoris

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.724
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #320 στις: Πεμ 18 Δεκ 2014 21:14 »
Παράθεση
θοδωρη μου καλη η νικη....δικαια και αξια....αλλα κατσε ξαναδες το ματσακι....
αν ειδες 50-50 κανενα θεμα δεν εχω....εγω παραδεχομαι τις ηττες μου...σε καθε ματς σου ευχομαι τοτε να σε σφυραει ο βοσκακης οπως σημερα εμενα....

εμεις δεν εχουμε μαθει να περνουμε ματσακια με το ετσι με το θελω ειτε φιλικα.....κι ετσι γουσταρουμε το ποδοσφαιρακι...ησασταν καλυτεροι,χασαμε και παμε παρακατω....ας εχει και 90-10 ο γαυρος....εγω θελω παντου 50-50 και με μικρη αβαντα σττην εδρα δεν με χαλαει....σημερα ηταν κατι παραπανω

θεωρω οτι ηταν 50-50.......λογο τιμης......αν κανω λαθος απολογουμε.......
ναι μακαρι να με παιζει ετσι ο καθε βοσκακης..........δεν αντεχετε το 90-10........δε λεει ρε αδερφε .......χειρουργειο στο χειρουργειο...........και αν θες να βλεπουμε και στο παρελθον τις διαιτησιες.......εκει να δεις σφαγεια.......αλλα τοτε κανεις δεν ειπε πως σφαξαμε τα γιαννενα..........τοπαιρνες το ασακι και εμενα εγω κολωνα να βριζω το κορακι που δεν διαμορφωνε αποτελεσμα(οπως της μοδας ειναι να λεγεται).......αλλα παραποιουσε αποτελεσμα.........

τες πα........καλη συνεχεια........περιμενω και το βαζελο αν και αυτος σαν τριτος στη σειρα θα ερθει υποψιασμενος.........


υ.γ....το αουτ που εδειξε στο ψιλοκρεμαστο του τσαβεζ θα μπει στο πανθεον μαζι με το οφσαιτ του γαυρου.........γατα ο βοσκακης

Αποσυνδεδεμένος Siatrovouni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.992
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #321 στις: Πεμ 18 Δεκ 2014 21:14 »
θοδωρη μου καλη η νικη....δικαια και αξια....αλλα κατσε ξαναδες το ματσακι....
αν ειδες 50-50 κανενα θεμα δεν εχω....εγω παραδεχομαι τις ηττες μου...σε καθε ματς σου ευχομαι τοτε να σε σφυραει ο βοσκακης οπως σημερα εμενα....

εμεις δεν εχουμε μαθει να περνουμε ματσακια με το ετσι με το θελω ειτε φιλικα.....κι ετσι γουσταρουμε το ποδοσφαιρακι...ησασταν καλυτεροι,χασαμε και παμε παρακατω....ας εχει και 90-10 ο γαυρος....εγω θελω παντου 50-50 και με μικρη αβαντα σττην εδρα δεν με χαλαει....σημερα ηταν κατι παραπανω

τα κορνερ μας που γιναν αουτ υπερ του μπαοκ τα ειδες? τι οπαδικα γυαλια φορας? για να ξερω με τι ατομο μιλαω .. καιρος να φευγεις φιλος και εσυ και το υπολοιπο paok troll squad που κουβαληθηκε εδω μεσα.
Stile di vita

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #322 στις: Πεμ 18 Δεκ 2014 21:17 »
Την κλωτσια του Κατσε στα μουτρα πανω στον Χαριση...Αλλα δεν το θυμασαι ουτε αυτο,αλλα ουτε και αυτα που λενε τα παιδια απο πανω


Αλλα ξεχασα φταει ο διαιτητης επαιξε εμας 90-10

Αρε ζουδια
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #323 στις: Πεμ 18 Δεκ 2014 21:17 »
αυτός με την γκόμενα ελπίζω να μην πήγε στο γήπεδο...Καλύτερα ροματζάδα...
κρεββατομουρμούρα τώρα...που με έφερες...να δω τους άχρηστους...
« Τελευταία τροποποίηση: Πεμ 18 Δεκ 2014 21:23 από fon7 »

Αποσυνδεδεμένος ΑΠΕΙΡΟΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.435
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #324 στις: Πεμ 18 Δεκ 2014 21:19 »
ελα και μας ζαλισατε τις αρχιδαρες μας τοσες μερες γαυροι του πειραια και του βορρα.
ενα πουτσομα και στη βαζελα τωρα και χαιρετίσματα στην εσωστρεφεια

ΜΕΓΑΛΕ ΛΙΛΑ ΠΑΙΧΤΑΡΑ ΑΛΑΝΙ ΚΑΙ ΣΗΜΑΙΑ....

σαλπιγγιδη ζουμπα θερμωσιφωνα σου γαμω τον μανατζερ

sold out ΚΑΙ σημερα σε 9αβγδε......

ενα πανι που εγραφε ΟΣΟ ΜΕ ΠΛΗΓΩΝΕΙΣ-ΤΟΣΟ ΤΑ ΤΣΕΠΩΝΕΙΣ...ΠΟΥΛΑ ΦΥΓΕ ξέρει κανεις τπτ?

περαστικα στα αφεντικα.............
ΑΝ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ...ΣΕΙΡΑ ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ Η ΝΤΡΟΠΗ  !