Αποστολέας Θέμα: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες  (Αναγνώστηκε 82842 φορές)

Αποσυνδεδεμένος Crimson Glory

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.558
  • Remember, remember, the Fifth of November...
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #325 στις: Πεμ 18 Δεκ 2014 21:21 »
Άνετη νίκη.
ΧΒ,σειρά σου τώρα...

Αποσυνδεδεμένος serjohn

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 113
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #326 στις: Πεμ 18 Δεκ 2014 21:32 »
Την κλωτσια του Κατσε στα μουτρα πανω στον Χαριση...Αλλα δεν το θυμασαι ουτε αυτο,αλλα ουτε και αυτα που λενε τα παιδια απο πανω


Αλλα ξεχασα φταει ο διαιτητης επαιξε εμας 90-10

Αρε ζουδια


ε πες μου ντε οτι εισαι μυρωδιας απο μπαλιτσα.....αναποδο φαουλ και κιτρινη στον χαριση χαρισμενη....κεφαλια παει να παρει στο υψος του γονατου....ενα κορνερ εγινε αουτ και ολα νορμαλ φαουλ καρτες κτλ κτλ....

δικαια νικη ειπαμε και τελος...τα αλλα ειναι ετσι απλα λιγο κουβεντα να γινεται....δυνατο συνολο και μπροστα και πισω...καλη πορεια παιδες....

Αποσυνδεδεμένος ΑΠΕΙΡΟΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.435
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #327 στις: Πεμ 18 Δεκ 2014 21:35 »
ποιο φορουμ εχει σειρα τωρα  ρε καρντασια?

ΑΝ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ...ΣΕΙΡΑ ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ Η ΝΤΡΟΠΗ  !

Αποσυνδεδεμένος Tsopunisher-4

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 2
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #328 στις: Πεμ 18 Δεκ 2014 21:36 »
Μαγκες ελατε στο δικο μας φορουμ. Οποιος εχει ορεξη για καζουρα και μπουρδελε καταστασεις ειναι ευπροσδεκτος.

υ.γ. τα λεγαμε για τον ανυπαρκτο τσοπανη και καποιοι μας κραζαν. 3 αρπαξε απο τους παγουραδες, οταν περσι ακομη και ο κωνστανταρας ο σουρωμενακιας πηρε διπλο με τον μπαρμπα-Λινο.

γελανε και τα εξαπτερυγα με τον υπεργραφικο...

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #329 στις: Πεμ 18 Δεκ 2014 21:38 »
Σερί 4 … με τα φιλικά σωματεία Τσάτσος - Παόκ  να παίρνουν τα 3.
Τυχαίο?
-   Οδυσσέααααααα… Οδυσσέεεεεααααα…
-   Μτσουου!
-   Θα τα πούμεεεε… ναρανα, λα λαλαραλαλα.
-   Γειά ααααα…

ΠΑΣ   - ΤΣΑΤΣΟΣ        3-0
ΓΑΥΡΟΣ – ΠΑΣ            2-2
ΠΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΑΣ     1-0
ΠΑΣ – ΑΛΛΟΣ              3-0

Αυτός είναι ο ΠΑΣ… και ο Λεβαδειακός λέω να ήταν η  κακή του... μέρα.

Θέλω να πιάσει πάχνη και να πάει η τσουλήθρα σφαίρα στην αμμοκονία… ρε κοντέ που έχεις το 1/2 του κώλλου στο κεφάλι.

Υ.Γ.ΑμΟ.: MVP το Νο 3. http://xristianos.gr/forum/eikones/agioi_tis_orthodoksias/osios_zosimas_163.jpg

Υ.Γ.2: ΠΑΣ 23, ...24, ...24, ...25, ...26, ...30, ...31 ο "1ος"??? 8)

 
« Τελευταία τροποποίηση: Πεμ 18 Δεκ 2014 22:00 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος Tsopunisher-4

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 2
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #330 στις: Πεμ 18 Δεκ 2014 21:38 »
ποιο φορουμ εχει σειρα τωρα  ρε καρντασια?

σπανια την πεφτουμε σε ελληνες γιατι ειναι ξενερωτοι και εκνευριζονται ευκολα. το σοου ειναι με ομαδες απο γιουροπα. παμε, τα κανουμε πουτανα και εχεις τους βελγο-ιταλο-ρωσσους να κοιτουν αποσβολωμενοι...

Αποσυνδεδεμένος ΑΠΕΙΡΟΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.435
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #331 στις: Πεμ 18 Δεκ 2014 21:41 »
ποιο φορουμ εχει σειρα τωρα  ρε καρντασια?

σπανια την πεφτουμε σε ελληνες γιατι ειναι ξενερωτοι και εκνευριζονται ευκολα. το σοου ειναι με ομαδες απο γιουροπα. παμε, τα κανουμε πουτανα και εχεις τους βελγο-ιταλο-ρωσσους να κοιτουν αποσβολωμενοι...

get a life μεγάλε........(and a team)
ΑΝ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ...ΣΕΙΡΑ ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ Η ΝΤΡΟΠΗ  !

Αποσυνδεδεμένος paspaliars

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.483
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #332 στις: Πεμ 18 Δεκ 2014 21:46 »
τρελα γουστα σημερα........ναχαμε και ενα προεδρο δεν θελαμε τιποτα αλλο..........

αυτη η ομαδα εφαγε 4 απ τη λιβαδεια.........το ξαναλεω γιατι δεν το εχω χωνεψει για φετος

οι παοκτζηδες ναι μεν αλλα........δεν ηταν να κερδισουν.......αλλα εφταιγε ο βοσκακης.......60-40 και 70-30 και 80-20 μην σου πω........ε αμα χανεις απ το γιαννενο το χωριο κατι πρεπει να πεις.........


αλλα καλα κανουν......εγω δεν ριχνω φταιξιμο........αμα παιζουν το γαυρο 80-20 γιατι να παιξουν εσενα 50-50???.........γιατι να μην παιζετε το πρωταθλημα επι ισοις οροις......και χεστηκαμε για το γιαννενο και το καθε γιαννενο............

μουμεινε ο βεζελος....που θα μ παει κι αυτος...........τον περιμενει το γιαννενο..........τοτε ειν καλο το γιαννενο......αμα μας κερδαει φταιει ο βοσκακης και οτι ειν χωριο

υ.γ.......ηρθαν μιλημενοι να μην σπασουν σημερα   :P :P :P :P ........αλλα αν σε κερδιζει γιαννενο και χωριο.......ε........σπασε και τα τραπεζια

υ.γ 2 μακαρι να το παρει απ τους γαυρους........αλλα χωρις ποιτητα δεν βλεπω προκοπη.........

υ.γ3 μην αρχισουμε 5αδες και 3αδες και λοιπα........ταπαμε το πρωι..........πρεπει να αλλαξει κατι στο μυαλο του κιτσου..........
τα πες ολα συνταυρε θοδωρη....ακομη και σ αυτη την πεντακαθαρη επικρατηση βλεπουν διαιτησιες και βοσκακηδες..ακομα και αδαρτοι κλαιγονται ... γι αυτο δε θα δουν ποτε χαιρι...
 σερτζον σα να λες οτι και με το κατω παρταλι να παιζεις θες σπρωξιμο.για τετοια τεραστια ομαδα μου μιλας...οσο ομως θα υπαρχει ΠΑΣ ο παγουρας θα σου μετραει το ειδικο βαρος..  και σημερα μετρηθηκες-ζυγιστηκες και βρεθηκες ελλιπεστατος...
  καλη τυχη στο υπολοιπο του πρωταθληματος γιατι με τετοια ομαδα σιγουρα θα τη χρειαστεις
  γραψε κι  ενα παγουραδικο γνωμικο και αφου το διαβασεις καλα στο δρομο της επιστροφης (καλο δρομο να χετε ) δειχτο και <στον τεραστιο λαο του παοκ>μηπως και συνερθετε ποτε...
<οι δικαιολογιες ειναι σαν τις κολοτρυπιδες ....ολοι εχουμε απο μια  ...δεν τη βγαζουμε ολοι ομως μπροστα  γιατι εκτος των αλλων γινεται και συνηθεια... :P :joker: :pas: :pashat:
 :flag:
« Τελευταία τροποποίηση: Πεμ 18 Δεκ 2014 22:03 από paspaliars »
....ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ AJAX ΤΗς ΗΠΕΙΡΟΥ...

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #333 στις: Πεμ 18 Δεκ 2014 21:47 »
Την κλωτσια του Κατσε στα μουτρα πανω στον Χαριση...Αλλα δεν το θυμασαι ουτε αυτο,αλλα ουτε και αυτα που λενε τα παιδια απο πανω


Αλλα ξεχασα φταει ο διαιτητης επαιξε εμας 90-10

Αρε ζουδια
ε πες μου ντε οτι εισαι μυρωδιας απο μπαλιτσα.....αναποδο φαουλ και κιτρινη στον χαριση χαρισμενη....κεφαλια παει να παρει στο υψος του γονατου....ενα κορνερ εγινε αουτ και ολα νορμαλ φαουλ καρτες κτλ κτλ....

δικαια νικη ειπαμε και τελος...τα αλλα ειναι ετσι απλα λιγο κουβεντα να γινεται....δυνατο συνολο και μπροστα και πισω...καλη πορεια παιδες....
και να πήρα μερικά σφυρίγματα ή να μην πήρες εσύ αυτά που θα ήθελες πιο σωστά,δεν είναι από αυτά που αλλάζουν το αποτέλεσμα...
έχω φάει σφαγές εγώ και ξέρω....Τα έχουν δοκιμάσει όλα πάνω μου....
Μήπως έπρεπε να βγάλει αίμα ο Χαρίσης;;;Θα μας τραυματίσετε το καλύτερο ταλέντο...Άιντε...

Και κάτι ακόμα...Αν δεν είχε Αναστασιάδη και την φανέλλα του παοκ αυτή η ομάδα θα ήταν στην μέση και κάτω...Έχεις λίγους παίχτες αξίας.

Αποσυνδεδεμένος serjohn

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 113
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #334 στις: Πεμ 18 Δεκ 2014 21:55 »
Την κλωτσια του Κατσε στα μουτρα πανω στον Χαριση...Αλλα δεν το θυμασαι ουτε αυτο,αλλα ουτε και αυτα που λενε τα παιδια απο πανω


Αλλα ξεχασα φταει ο διαιτητης επαιξε εμας 90-10

Αρε ζουδια
ε πες μου ντε οτι εισαι μυρωδιας απο μπαλιτσα.....αναποδο φαουλ και κιτρινη στον χαριση χαρισμενη....κεφαλια παει να παρει στο υψος του γονατου....ενα κορνερ εγινε αουτ και ολα νορμαλ φαουλ καρτες κτλ κτλ....

δικαια νικη ειπαμε και τελος...τα αλλα ειναι ετσι απλα λιγο κουβεντα να γινεται....δυνατο συνολο και μπροστα και πισω...καλη πορεια παιδες....
και να πήρα μερικά σφυρίγματα ή να μην πήρες εσύ αυτά που θα ήθελες πιο σωστά,δεν είναι από αυτά που αλλάζουν το αποτέλεσμα...
έχω φάει σφαγές εγώ και ξέρω....Τα έχουν δοκιμάσει όλα πάνω μου....
Μήπως έπρεπε να βγάλει αίμα ο Χαρίσης;;;Θα μας τραυματίσετε το καλύτερο ταλέντο...Άιντε...

φον ελληνικα γραφω φιλε μου....δικαια η νικη...κανενας επηρρεασμος του αποτελεσματος...και να σε σφυριξε λιγο...οκ στην εδρα σου εισαι....
εσεις οι περηφανοι βαζετε ισα  κι ομοια τον οσφπ και τον παοκ και τους οπαδους τους....και εις ανωτερα....καποιος κακοπροαιρετος θα ελεγε μακαρι να μας σφυραν οταν παιζουμε αντιπαλοι οπως σας σφυραν και με τον οσφπ....ειμαστε ισα κι ομοια αφου... :)

μαθετε μπαλιτσα....στην φαση κανει φαουλ ο χαρισης....δεν ειναι δυσκολο...απλο ειναι...διεκδικησιμη μπαλια στο υψος του γονατου και παει να την παρει με το κεφαλι....να ναι καλα ο κατσε που δεν εβαλε την κοντρα γιατι θα ειχε θεμα ο  μικρος...

χαιλαιτ ο μανιας....εχει και παραπονο καποιος για την κοκκινη.... :)3 κοκκινες σε μια φαση ειναι

τεσπα καλη πορεια....τα λεμε στο δικο μας φορουμ για να βρουμε τι φταιει....
θενκς για τη φιλοξενια και τον χαβαλε....σι γιου

Αποσυνδεδεμένος Νίκος Καρλόβασι

  • OtherFans
  • Full Member
  • *
  • Μηνύματα: 128
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #335 στις: Πεμ 18 Δεκ 2014 21:57 »
ωραία μπαλίτσα σήμερα παλικάρια, μπράβο για την δίκαιη νίκη
δυστυχώς με προβληματίζει πολύ αυτός ο τόσο προβλέψιμος ΠΑΟΚ, αν μας δώσεις χώρο και μας παιξεις με αντεπιθέσεις είμαστε πάρα πολύ ευάλωτοι πίσω, έτσι ακριβώς χάσαμε και σήμερα, όπως και με τους Γάλλους

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #336 στις: Πεμ 18 Δεκ 2014 22:01 »
Τα περί γαύρου κτλ στα εξήγησα.Να μην το πιάσουμε πάλι.
Ποιος είπε το μεσημέρι για τον Μανιά;Ο Γκαρσία ήταν ή άλλος;;;Τι στόμα έχει...Αν είναι να βάζει γκολ ο Μανιάς να έρχεται να γράφει πιο συχνά....Μετά λέτε άλλους γκαντέμηδες εκεί στο φόρουμ σας....
Εις το επανιδείν!

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #337 στις: Πεμ 18 Δεκ 2014 22:01 »
ωραία μπαλίτσα σήμερα παλικάρια, μπράβο για την δίκαιη νίκη
δυστυχώς με προβληματίζει πολύ αυτός ο τόσο προβλέψιμος ΠΑΟΚ, αν μας δώσεις χώρο και μας παιξεις με αντεπιθέσεις είμαστε πάρα πολύ ευάλωτοι πίσω, έτσι ακριβώς χάσαμε και σήμερα, όπως και με τους Γάλλους
Μήπως και με την Ξάνθη;

Αποσυνδεδεμένος my8os

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.408
  • live long and prosper ΠΑΣ
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #338 στις: Πεμ 18 Δεκ 2014 22:05 »
νομίζω για την ήττα του παοκ φταίει κατά πρώτο λόγο ο βούρκος των ζωσιμάδων και κατά δεύτερον οι καινούργιες καρέκλες   :mono:

Αποσυνδεδεμένος αντι-ΟΦΗ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 642
  • saludar al comandante Fidel Castro
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #339 στις: Πεμ 18 Δεκ 2014 22:06 »


1-0 Αντι Λίλα



2-0 Νίκος Κοροβέσης



3-0 Μιχάλης Μανιάς

Παρακαλείται η ΠΑΕ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ στο επόμενο παιχνίδι με βάζελο να φροντίσει να έχει κάποιο παραβάν στο γήπεδο για να ξεντύνονται οι ποδοσφαιριστές μας στα γκολ χωρίς να πλευριτώνουν !
« Τελευταία τροποποίηση: Πεμ 18 Δεκ 2014 22:16 από αντι-ΟΦΗ »


ΣΑΚΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος Ergys Kace

  • OtherFans
  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 13
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #340 στις: Πεμ 18 Δεκ 2014 22:07 »
Κυριακη να παιξουμε το καλοπληρωμενο διπλο στον ανυπαρκτο τελη η μπορει να υπαρξει τιποτα υποπτο ?  :pashat:

Αποσυνδεδεμένος Νίκος Καρλόβασι

  • OtherFans
  • Full Member
  • *
  • Μηνύματα: 128
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #341 στις: Πεμ 18 Δεκ 2014 22:07 »
ωραία μπαλίτσα σήμερα παλικάρια, μπράβο για την δίκαιη νίκη
δυστυχώς με προβληματίζει πολύ αυτός ο τόσο προβλέψιμος ΠΑΟΚ, αν μας δώσεις χώρο και μας παιξεις με αντεπιθέσεις είμαστε πάρα πολύ ευάλωτοι πίσω, έτσι ακριβώς χάσαμε και σήμερα, όπως και με τους Γάλλους
Μήπως και με την Ξάνθη;

με την Ξάνθη δεν το αναφέρω γιατί λόγω δουλειάς δεν το παρακολούθησα οπότε δεν μπορώ να εκφέρω άποψη. όλα τα παιχνίδια στα οποία έλειψε η φρεσκάδα συγκεκριμένων παικτών (βλέπε Περέιρα, Ρατς, Μακ) καθώς και η αποτελεσματικότητα κάποιων άλλων (βλέπε Κλάους) είχαμε θέμα γιατί είμαστε ομάδα χωρίς παίκτη ηγέτη

Αποσυνδεδεμένος Crimson Glory

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.558
  • Remember, remember, the Fifth of November...
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #342 στις: Πεμ 18 Δεκ 2014 22:09 »
ΠΑΣ 5άδα έτσι!
Νίκη στην Κρήτη και τρελό SEX με βάζελο!!

Αποσυνδεδεμένος rusis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 609
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #343 στις: Πεμ 18 Δεκ 2014 22:09 »
Αργησα φετος να παω στο γηπεδο αλλα εκανα καλο ποδαρικο ! Δυστυχως καρντασια δεν εβρεχε σημερα να εχετε τη δικαιολογια τη γνωστη . Μαλλον ο Βοσκακης θα φταιει , αντι να παιξει 80 - 20 τον μεγαλο (καρναβαλο) ΠΑΟΚ  , μου παιζει 50-50 με το Γιαννενο .Ειχατε καλομαθει παλια να περνετε βαθμους εδω μεσα με φαλτσοσφυριγματα , κακο σπυρι στον κωλο σας εγινε ο ΠΑΣ , αντε και σε αλλα με υγεια !

Αποσυνδεδεμένος Siatrovouni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.992
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #344 στις: Πεμ 18 Δεκ 2014 22:12 »
 8)



σχολιο παοκτζη σε παοκφορουμ
Stile di vita

Αποσυνδεδεμένος paspaliars

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.483
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #345 στις: Πεμ 18 Δεκ 2014 22:13 »
Κυριακη να παιξουμε το καλοπληρωμενο διπλο στον ανυπαρκτο τελη η μπορει να υπαρξει τιποτα υποπτο ?  :pashat:
χμμμμ...δυσκολο ερωτημα...και μεις τριπλη μας παιζουμε και παλι εξω πεφτουμε.. :joker:
....ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ AJAX ΤΗς ΗΠΕΙΡΟΥ...

Αποσυνδεδεμένος fortior

  • OtherFans
  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 16
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #346 στις: Πεμ 18 Δεκ 2014 22:15 »
Αργησα φετος να παω στο γηπεδο αλλα εκανα καλο ποδαρικο ! Δυστυχως καρντασια δεν εβρεχε σημερα να εχετε τη δικαιολογια τη γνωστη . Μαλλον ο Βοσκακης θα φταιει , αντι να παιξει 80 - 20 τον μεγαλο (καρναβαλο) ΠΑΟΚ  , μου παιζει 50-50 με το Γιαννενο .Ειχατε καλομαθει παλια να περνετε βαθμους εδω μεσα με φαλτσοσφυριγματα , κακο σπυρι στον κωλο σας εγινε ο ΠΑΣ , αντε και σε αλλα με υγεια !

με βροχή συνήθως διπλό δεν σας κάνουμε;
ίσα ίσα συμπαθέστατοι μας είστε, όποτε ξαναχρειαστούμε-είτε αλλαξοκωλιές εδώ είμαστε

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #347 στις: Πεμ 18 Δεκ 2014 22:15 »
8)



σχολιο παοκτζη σε παοκφορουμ

Καθόλου ανύπαρκτοι δεν ήσαστε...



 "Γαμιέται ο ΠΑΣ και ο κάθε Παγουράς"?

Υ.Γ.: Κάντε διάλογο με τα μαλακισμένα που το παραμύθι των "μεγάλων" ομάδων τους ξεβάφει σαν της πουτάνας το κραγιόν και κάντε μούτρα στους Συνταύρους του forum.
Ωραίοι ρε και μετά από 1 τέτοιο ματς...

Υ.Γ.2: Όπως θα έλεγε και ο astralon... "το ματς ανάγεται σε εποχές Μοντές, Αλβαρέζ, Κοντογιωργάκης".
 
« Τελευταία τροποποίηση: Πεμ 18 Δεκ 2014 22:30 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #348 στις: Πεμ 18 Δεκ 2014 22:17 »
New η αλήθεια είναι ότι το έλεγαν όταν τους βρίζαμε εμείς.Εκτός και αν το έλεγαν και άλλες φορές και δεν ακούγονταν. :P ::)

Αποσυνδεδεμένος Νίκος Καρλόβασι

  • OtherFans
  • Full Member
  • *
  • Μηνύματα: 128
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #349 στις: Πεμ 18 Δεκ 2014 22:19 »
Αργησα φετος να παω στο γηπεδο αλλα εκανα καλο ποδαρικο ! Δυστυχως καρντασια δεν εβρεχε σημερα να εχετε τη δικαιολογια τη γνωστη . Μαλλον ο Βοσκακης θα φταιει , αντι να παιξει 80 - 20 τον μεγαλο (καρναβαλο) ΠΑΟΚ  , μου παιζει 50-50 με το Γιαννενο .Ειχατε καλομαθει παλια να περνετε βαθμους εδω μεσα με φαλτσοσφυριγματα , κακο σπυρι στον κωλο σας εγινε ο ΠΑΣ , αντε και σε αλλα με υγεια !

μας μπερδεύετε φίλος, τσουβαλιάζεις την νοοτροπία του μέσου ΠΑΟΚτσή και την συγκρίνεις με λογικές γάβρων. δεν είναι η διαιτησία καραμέλα στα χείλη μας, αν κάνεις μια βόλτα από Θεσσαλονικιώτικα φόρουμ ή παρακολουθήσεις σχόλια σε τοπικά ραδιόφωνα θα το καταλάβεις αυτό. όταν βγαίνει να κοροϊδέψει-ειρωνευτεί αθηναίος τάχα αμερόληπτος σε προκαλεί να αναφέρεις σφαλτσοσφυρίγματα, με σένα όμως Γιαννιώτη δεν έχω τίποτα να χωρίσω για να με τσουβαλιάζεις και να με χεις ίσα κι όμοια με τους κακομαθημένους του κέντρου είτε κόκκινους, είτε πράσινους είτε κίτρινους
στο ξαναλέω, πέρα για πέρα δίκαιη η νίκη σας σήμερα. και δεν είμαι η εξαίρεση, είμαι ο μέσος ΠΑΟΚτσής