Αποστολέας Θέμα: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες  (Αναγνώστηκε 82913 φορές)

Αποσυνδεδεμένος gecks

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 590
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #475 στις: Παρ 19 Δεκ 2014 15:53 »
Tο συνεχίζεις το τροπάριο.
Αδερφέ, ήρθες ως πρωτοπόρος με 4 βαθμούς διαφορά από το δεύτερο και με βλέψεις για πρωτάθλημα και πάμε να το πατήσουμε το Γιάννενο.
Έδειξες μηδέν στοιχεία που δικαιολογούν όλα τα παραπάνω και στοιχειοθετούν υποτυπώδη γραμμή υπεράσπισης της εικόνας σου στο χόρτο.

Δεν πρόκειται κανένας ούτε να απολογηθεί που όπως είχε πει ο δικός σου ο Μαλεζάς "σε πήρε η μπάλα ζβάρα" (όπου μπάλα βάλε πούτσα - σόρι κιόλας για την έκφραση, αλλά αυτές ήταν οι ακριβείς λέξεις του) και δεν ήξερες τι να κάνεις στο γήπεδο, ούτε υπάρχει η παραμικρή διάθεση να μη φανεί ο οπαδός του ΠΑΣ αλαζόνας μετά από μια νίκη με 3-0 επί του πρωτοπόρου του πρωταθλήματος.
Φαντάζομαι παρακολουθείς καιρό μπάλα και απορώ και θέλω να μου πεις εσύ σε ποιο παράλληλο σύμπαν πιστεύεις ότι κάποιος οπαδός οποιασδήποτε ομάδας δε θα είχε ακριβώς την ίδια συμπεριφορά μετά από ένα τέτοιο παιχνίδι.

Έχεις χρησιμοποιήσει τουλάχιστον τέσσερις φορές το χαρακτηρισμό γαυρούλης (ή κάτι παρεμφερές) και έχεις υπονοήσει άλλες τόσες ότι επειδή ο ΠΑΟΚ προσπαθεί να κάνει κάτι τέτοιο, ο ΠΑΣ θα ακολουθούσε συμπεριφορές γαύρου αν ήταν στη θέση του, χαρακτηρίζοντας τον κόσμο του εν γένει.
Ξεκόλλα το μυαλό σου λοιπόν και να ξέρεις ότι κάθε φορά που θα χρησιμοποιείς το επιχείρημα της διαιτησίας που αν ήταν 50-50, 55-45 ή 58-42, επηρέασε 0% το τελικό αποτέλεσμα, θα είμαστε εκεί να σε επαναφέρουμε στην τάξη.
« Τελευταία τροποποίηση: Παρ 19 Δεκ 2014 15:57 από gecks »


Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.814
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #476 στις: Παρ 19 Δεκ 2014 15:54 »

Αποσυνδεδεμένος PASaris

  • Global Moderator
  • Sr. Member
  • *****
  • Μηνύματα: 466
  • Elite Member
    • Προφίλ
    • PAS Forum
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #477 στις: Παρ 19 Δεκ 2014 15:57 »
Εγώ συμφωνώ με το ΠΑΟΚι που λέει ότι ο ΠΑΣ είχε διαιτησία. Στα δικά μου μάτια, ο Βοσκάκης ήρθε σε ειδική αποστολή να κόψει βαθμούς απ'τον ΠΑΟΚ, όμως οι δύο ομάδες με την απόδοσή τους δε χρειάστηκε να τον εκθέσουν καθόλου.

Ο ΠΑΟΚ του Αναστασιάδη υποτίμησε τον ΠΑΣ, ανέβασε τα σέντερ μπακ στο κέντρο και άφηνε χώρο για τις αντεπιθέσεις.
3/4 γκολ στο τρανσίσιον στη Ξάνθη, 2/3 γκολ στο τρανσίσιον στα Γιάννενα. Δεν έμαθε απ' τα λάθη του ο καλύτερος Έλληνας προπονητής.
Έχει το ελαφρυντικό ότι του λείπουν πρωτοκλασάτοι παίχτες, όμως μπορούσε να δηλώσει τις κάρτες του Ρατς στο ματς με τη Λιβαδειά και δεν το έκανε. Επειδή είναι προπονητής άλλης δεκαετίας -ή χιλιετίας( ; ).
Με τη κίνηση-ματ που έκανε να φέρει το Γκολάσα στα πλευρά, έδωσε όλο το κέντρο στον ΠΑΣ και τον ευχαριστούμε.

Απ' την άλλη, ο,τι κι αν έκανε ο Πετράκης, του έπιασε! Όταν διάβασα τις 11άδες πίστευα ότι θα πάμε σ' ένα 4-3-3 με σφιχτό άξονα. Στο γήπεδο είδαμε 4-4-2 με Λίλα δεξιά και Τσάβες κορυφή! Δεν περίμενα να πιάσει, ειδικά το πρώτο.
Κι όμως! Τσάβες και Λίλα ήταν οι δύο κορυφαίοι, μαζί με Τσουκαλά που επιτέλους έκανε ένα καλό παιχνίδι και πήραμε τη μάχη του κέντρου.
Μέχρι κι ο Κοροβέσης που ήταν ο χειρότερος παίχτης, μαζί με τον Ίλιτς, έβαλε γκολ!

Αν ήταν κανένας άλλος προπονητής στον πάγκο του ΠΑΣ, κάποιος ξένος ίσως, κάποιος Λατίνος, θα είχαν ήδη γραφεί άρθρα αποθέωσης για το μεγαλειώδες ταμπούρι παιχνίδι αντεπιθέσεων του προπονητή του ΠΑΣ.
Τώρα, τίποτα. Σιγή. Μόνο περιμένουμε την επόμενη στραβή, για να πούμε "Πετράκη φύγε", επειδή δεν παίζεις επιθετικό ποδόσφαιρο(!), άσχετα αν βάζεις 3 γκολ στον ΠΑΟΚ.
Για μένα, ο Πετράκης προσπαθεί να πάρει το 100% από κάθε παίχτη, απλά πιστεύω ότι δεν έχει τη προσωπικότητα να επιβληθεί στα αποδυτήρια σε ενδεχόμενη "κρίση"(βλ. ματς με Λεβαδειακό).

Τέλος, έχεις και τον Πρόεδρο των ρεκόρ, που τον ρωτάνε "τι γίνεται με την αδειοδότηση;" και απαντάει "οι καιροί είναι δύσκολοι".

Ψυχασθένεια αυτή η ομάδα.  ::)
Η στρατηγική χωρίς τακτική, είναι η πιο αργή πορεία προς τη νίκη,
η τακτική χωρίς στρατηγική, είναι ο θόρυβος πριν από την ήττα.
Σουν Τσου(Κινέζος Στρατηγός, 544 π.Χ. - 496 π.Χ.)

Αποσυνδεδεμένος serjohn

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 113
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #478 στις: Παρ 19 Δεκ 2014 16:55 »
οσο καποιος θα μιλαει για γαυρους του βορρα....ενω τον σφυραει μια ο μανταλος στη μια....και μια ο βοσκακης στην αλλη...
οσο καποιος μετα το χθεσινο ματς λεει ελα μωρε....φαση για γκολ δεν ειχες....

οσο καποιος μιλαει για την νοοτροπια των γαυρων του βορρα....που ΑΝ...τοτε ΘΑ...με επιχειρηματα παντα...

τοσο φιλε γιαννιωτη θα ακους την αληθεια....οτι με τοσο κομπλεξ μαζεμενο....οχι γαυρος....χειροτερος απο γαυρο εισαι σε νοοτροπια αγορι μου....ΑΝ μπορουσες να εισαι στην θεση του γαυρου ΘΑ αναπολουσαμε τον εντιμοτατο γαυρο....

αλλος υπονοει και αλλος πουλαει τρελιτσα και μας μιλαει για νοοτροπιες κτλ...

για αυτο με την νοοτροπια σου μια χαρα εισαι εκει που εισαι...και παραπανω δεν προκειται να πας....ο αδικημενος πας....κατατρεγμενος...σιχαματα το ποκ....σιχαματα οι 3 της θεσσαλονικης,τα ιδια σκατα....παραρτημα ο οφη....κτλ  κτλ

δακρυσα παλι... :)

επανηλθα στην ταξη ντεβιντσετι μου? :P

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #479 στις: Παρ 19 Δεκ 2014 17:20 »
Εγώ συμφωνώ με το ΠΑΟΚι που λέει ότι ο ΠΑΣ είχε διαιτησία. Στα δικά μου μάτια, ο Βοσκάκης ήρθε σε ειδική αποστολή να κόψει βαθμούς απ'τον ΠΑΟΚ, όμως οι δύο ομάδες με την απόδοσή τους δε χρειάστηκε να τον εκθέσουν καθόλου.
(...)

Εδώ νεαρέ, πλανάσαι πλάνην οικτράν και απορώ που το βάζεις και "πρωτοσέλιδο"!!!
Αν είχε 1 διαιτητή  και ο Παόκ αυτός ήταν ο…  Βοσκάκης.  Πριν από ματς ο Παόκ έβλεπε  (προέβλεπε) Βοσκάκη και άνοιγαν οι φτερούγες του πουλιού του… για το στάνταρ.
Αμάν… κάποια πράματα έχουν την τάξη τους.
Μην τα «ερμηνεύουμε» κατά το δοκούν, πόσο μάλλον στη περίσταση 3-0… αν και δε νομίζω πως υπάρχει «δοκούν».
Δεν μπορούν πλέον για λόγους που έχω αναφέρει … πέραν ότι ο χθεσινός ΠΑΣ δεν ξάπλωνε στην κλίνη του ούτε με σφαίρες.

Ανατροπή λίστας... με τα "όλα" της.

Έλλειπαν πρωτοκλασάτοι του ΠΑόκ :P ... αυτοί που έμειναν στην Σκόντα.
Και μας έλλειπε η Μπεριάρα.

Ευτυχώς που προηγηθήκαμε επί Γλύκου, διαφορετικά θα είχαμε και 1 επιπλέον προβληματάκι στην ανάλυση του ματς (ΜΜΕ), αν τα έτρωγε όλα ο Ιτάνζ.



Κάποτε ήταν ο Παόκ παλικάρι μου "ομαδάρα"... επί Βοσκαγκάτσηδων... τέλος, όλοι.
Και οι Μπριάκηδες...
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος Νίκος Καρλόβασι

  • OtherFans
  • Full Member
  • *
  • Μηνύματα: 128
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #480 στις: Παρ 19 Δεκ 2014 18:38 »
τελικά μας θέλετε στο φόρουμ ή όχι; να φύγουμε και να ξανάρθουμε λίγο πριν το ΠΑΣ-gay;  8)

Αποσυνδεδεμένος thodoris

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.725
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #481 στις: Παρ 19 Δεκ 2014 18:50 »
Παράθεση
επανηλθα στην ταξη ντεβιντσετι μου?

οσο επανηλθα εγω ......Δαρλα μου........μηπως τον εχεις ξεχασει??δανεικο απ τον βαζελο???εσυ??........πως καταδεχθηκες εσυ να παρεις δανεικο απ το ποκ???

το ......και ψοφησε........δεν εχει ποιοτητα ο παοκ για κλειστες αμυνες .......μια δυο την τριτη θα φας γκελα........τελος........

τι βοσκακηδες μας λες τωρα και πρασινα .....δανεικα ....αλογα........

Αποσυνδεδεμένος davelis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.470
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #482 στις: Παρ 19 Δεκ 2014 18:50 »
Καντε χριστουγεννα και ξαναματαελάτε ...  ;)

Ευπροσδεκτοι ..

Αποσυνδεδεμένος Νίκος Καρλόβασι

  • OtherFans
  • Full Member
  • *
  • Μηνύματα: 128
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #483 στις: Παρ 19 Δεκ 2014 19:06 »
Παράθεση
επανηλθα στην ταξη ντεβιντσετι μου?

οσο επανηλθα εγω ......Δαρλα μου........μηπως τον εχεις ξεχασει??δανεικο απ τον βαζελο???εσυ??........πως καταδεχθηκες εσυ να παρεις δανεικο απ το ποκ???

το ......και ψοφησε........δεν εχει ποιοτητα ο παοκ για κλειστες αμυνες .......μια δυο την τριτη θα φας γκελα........τελος........

τι βοσκακηδες μας λες τωρα και πρασινα .....δανεικα ....αλογα........

το τι κράξιμο είχε φάει εκείνη η διοίκηση γι αυτές τις κινήσεις δεν το ξέρεις όμως. κι ας ήταν ιστορικά στελέχη ανάμεσα  τους στην ΠΑΕ. άλλο το πάθος και η αθωότητα των οπαδών για την ομάδα τους και άλλο το τι γραμμή χαράζει η διοίκηση κι ο εκάστοτε πρόεδρος. εμείς δεν αμφιβάλουμε για την αγνή αγάπη σας για τον ΠΑΣ όπως και των Πανθήρων της Ν.Σμύρνης για τον Πανιώνιο. άλλο το ένα όμως και άλλο το άλλο. εσείς οι ίδιοι αναρτάτε πανό με την δυσαρέσκειά σας στο πρόσωπο του Χριστοβασίλη (πως σκατά τον λένε), αυτό που λόγω της αγάπης σας δεν μπορείτε να δείτε (ή να παραδεχθείτε δημόσια) σας αναφέρουμε, ίσως με πιο εμφατικό τρόπο

Αποσυνδεδεμένος thodoris

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.725
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #484 στις: Παρ 19 Δεκ 2014 19:27 »
Παράθεση
το τι κράξιμο είχε φάει εκείνη η διοίκηση γι αυτές τις κινήσεις δεν το ξέρεις όμως. κι ας ήταν ιστορικά στελέχη ανάμεσα  τους στην ΠΑΕ. άλλο το πάθος και η αθωότητα των οπαδών για την ομάδα τους και άλλο το τι γραμμή χαράζει η διοίκηση κι ο εκάστοτε πρόεδρος. εμείς δεν αμφιβάλουμε για την αγνή αγάπη σας για τον ΠΑΣ όπως και των Πανθήρων της Ν.Σμύρνης για τον Πανιώνιο. άλλο το ένα όμως και άλλο το άλλο. εσείς οι ίδιοι αναρτάτε πανό με την δυσαρέσκειά σας στο πρόσωπο του Χριστοβασίλη (πως σκατά τον λένε), αυτό που λόγω της αγάπης σας δεν μπορείτε να δείτε (ή να παραδεχθείτε δημόσια) σας αναφέρουμε, ίσως με πιο εμφατικό τρόπο

το ξερω και πολυ καλα......περισσοτερο απ οτι νομιζεις.......και συ αναρτησες πανο...δεν τα θυμασαι τωρα???........η πουλαγες το μελισση 2 μυρια στο βαζελο και εκανες την παπια......2 μυρια το μελισση.......

δηλαδη δεν εκανε ο παοκ δουλειες με το βαζελο .......τουσκασε για το μελισση 2 μυρια.....τον παιχταρα.......και πηρες και δανεικο το δαρλα......και ερχεσαι να μου πεις τι???..........οτι εγω με 120.000 πολη πηρα δανεικο και συ 1 μυριο πολη πηρες και συ........???.......εγω ειμαι τσατσος και συ περηφανος???

ασε αδερφε.......τραβα πες τα αλλου αυτα....σε τιποτα βεροιες σε τιποτα καβαλες σε τιποτα βολους......εδω γουσταρουμε οτι και συ.......στα ισα με ολους.........αφηστε λοιπον τα μαθηματα περι αυτονομιας......αλλο τα οπαδικα αλλο το διοικητικα......


Αποσυνδεδεμένος President

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 162
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #485 στις: Παρ 19 Δεκ 2014 19:30 »
Διαμαρτύρονται για το 50-50.Λογικό.Γιατί αλλιώς είναι μαθημένοι στα Γιάννενα.Το 2011 με το γκολ του Μπεσέρα που δε μέτρησε και το λόγο ξέρει μόνο ο διαιτητής.Το 2012 με το σουτ-διώξιμο του Τσουκαλά που βαφτίσθηκε γύρισμα στο Φεγκρούς και η μπάλα στήθηκε 3 μέτρα από το τέρμα.Στα πλει οφ της ίδιας χρονιάς με τις βουτιές του σαλπιγίδη που βαφτίσθηκαν φάουλ έξω από την περιοχή και απέφεραν 2 γκολ.Μπόνους οι (ατιμώρητες από τον διαιτητή Μάνταλο)χειρονομίες του εμετικού Κατσουράνη.Το 2013 με το πέναλτι -εφεύρεση του Μπέριου στο Νέσιντ στο 81' και με το σκορ μέχρι τότε 0-0.

Όντως μετά από αυτά το να σε γλιτώσει απλά από ένα κόρνερ (σε ολόκληρο ματς) δε λέει τίποτα.

ψιλογαυριζεις θιασωτη του 50-50....

α τετοιο 50-50  εννοειται στα γιαννενα....να καταλαβαινουμε κι εμεις τι ΘΑ γινοταν ΑΝ μπορουσατε να ειστε στην θεση του γαυρου....να καταλαβαινουμε τη νοοτροπια και την αλαζονεια σας....κομπλε....

ειπαμε δικαια η νικη αλλα με διαιτησια αβαντας στην εδρα σε νορμαλ πλαισια


παραθετεις κι αγωνες και παραδειγματα και κλαιω....σε ολα τα ματς που αναφερεις η διατησια  ηταν ενα αξιοπρεπεστατο 60-40 υπερ του πας....συνηθισες αλλιως και η χθεσινη αβαντα του 58-42 σε φαινεται για 50 -50.....βλεπεις τι ευκολακι ειναι να γινεσαι αλαζονας γαυρουλης....

πες κι ενα γραφικο ελα μωρε....γκολ δεν εβαζες με τιποτα....0 αξιολογες φασεις ειχες κι εκλεισε το μενου

Λοιπόν αγαπητέ, εγώ ήμουν σε αυτά τα ματσάκια μαζί με έξι (6) βέρους παοκτζίδες φιλαράκια από Κατερίνη και Θεσσαλονίκη. Σε όλα αυτά. Οι οποίοι μάλιστα σε ΟΛΑ τα ματς (και στους Ζωσιμάδες παρακαλώ) φορούσαν διακριτικά του ΠΑΟΚ. Χάρηκαν αυτοί για τις "νίκες" της ομάδας τους (σου) αλλά καθαρά το έλεγαν πως ΑΔΙΚΑ έπαιρνε τους βαθμούς η ομάδα τους. Ειδικά στο παιχνίδι με το έμμεσο... (1-3 ;). Είχαν την τόλμη να το παραδεχθούν. Γι' αυτό τους (σας) πάω. Και για άλλα βέβαια... Έτσι, σε παρακαλώ μη κάνεις σαν μιξοπάρθενο τώρα. Α και χθες και στην Θ10 είχε και δικούς σας ΜΕ ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΑ. Ξέρεις μπουφανάκια με το δικέφαλο, κινητά κλπ. Κανείς δεν τους πείραξε, κανείς δεν τους άγγιξε... Μόνο εγώ έναν που τον χτύπησα φιλικά στην πλάτη όταν του ευχήθηκα καλό δρόμο και καλό κουράγιο και κι αυτός με κοίταγε σαν χαζός...
Όσον αφορά εσάς λοιπόν, το κεφάλι ψηλά και λαμπάδες στον ΑΑ και στην Παναγία.
Και όσον αφορά εμάς, μακάρι να το πιστεύαμε λίγο παραπάνω το πράμα και θα κάναμε θαύματα. Αυτά...
 :mono: :mono: :mono: :flag: :flag: :flag:
President speaking ...

Αποσυνδεδεμένος yazid

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.172
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #486 στις: Παρ 19 Δεκ 2014 20:33 »
Αν δεν ήξερα με τι έχουμε να κάνουμε πιθανώς να έπεφτα στην παγίδα να ξεκινήσω διάλογο.
ΟΚ, ο ΠΑΟΚ σφαγιάσθηκε από τη διαιτησία χτες.

Αποσυνδεδεμένος serjohn

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 113
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #487 στις: Παρ 19 Δεκ 2014 21:06 »
μυρωδια ε??
τοση ωρα  τοσα ποστ μυρωδια ε??

βρε στα παπαρακια μου και το πρωταθλημα και να κερδισω ενα ματσακι....

τα ποστ αναφερονται....στο "γαυροι του βορρα"...."ασε δεν σας ξερουμε κι εσας....την ιδια νοοτροπια εχετε...ΑΝ μπορουσατε τα ιδια ΘΑ κανατε...."

θα μας μιλησει γιαννιωτης για νοοτροπια....λες και μας ειστε αγνωστοι....καθε τρεις και λιγο για να βρασουμε τσιπουρα κατεβαινουμε....και να δουμε τα ζαγοροχωρια....οκ περηφανε γιαννιωτη??
αν εγω ειμαι γαυρος του βορρα με τη νοοτροπια μου....ειναι τιμη μου.....γιατι εσυ εισαι χειροτερος απο γαυρος....αδικημενε περηφανε....

ποιος ειπε βρε πως φταιει ο βοσκακης??με εβαλε και παραδειγματα  απο παλαιοτερα παιχνιδια ο φιλος.....
τι σχεση αυτο με το οτι επαιξε εδρα....ντροπη??ντρεπεσαι να το πεις?μπαλιτσα ειναι....επαιξε λιγο εδρα....καμια σχεση με σφαγες κι αποτελεσματα....τωρα αν εσυ θελεις να το λες 50-50 περηφανε....λεγε το...

αλλα μυρωδια καμια ε?οτι αυτο γραφεται μπας κι εμπεδωσετε για τον γαυρο του βορρα λεμε ....ενω προ 10ημερου σας σφυραγε μανταλος....αντε ξαναβρες με πρωτοπορο στην εδρα σου βοσκακη να σε σφυραει....

καλα παληκαρακια ειστε....αλλα με τον γαυρουλη στον δευτερο γυρο θα γελαω περηφανοι....και σε κανα τελικο κυπελλου να πατε με το καλο....εκει θα λυθω απο τα γελια....για γαυρους του βορρα...

εγω με κερκυρα ειχα διαιτησια εδρας οχι γαυρου...αλλα εδρας φουλ...περηφανε που θα μιλησεις για νοοτροπια.....ουτε οτι στο 50κατι καραμπινατη κοκκινη δεν τους εδωσε αναφερω για να δικαιολογηθω....ουτε λεω οτι ε  οκ ενα οφσαιντ τους εδωσε στο 35....αν εμπαινε...κι αν εμπαινε μπορει και παλι να το γυριζαμε κτλ κτλ...ουτε αναφερω παιχνιδακια που αδικηθηκα και σφαχτηκα για να δικαιολογηθω....ματακια εχω και βλεπω....

εγω εχω να παρω πρωταθλημα 30 χρονια μαν....κι αν παιζοταν το πρωταθλημα....ενα γαμημενο που λες οτι μπορω και να το παρω.....αναμεσα σε εμενα και σε καναν οφη,καμια λαρισα,καμια καστορια,καμια ξανθη 50-50 θα ειμαι στο τι θελω....και ποιος  να το παρει...
δεν εχουμε σαν οπαδοι αναγκη απο πρωταθληματα....για αλλους ειναι αυτα....μπαλιτσα βλεπουμε και το χαβαλε μας κανουμε....θα μιλησεις και για τη  νοοτροπια του οπαδου του παοκ σε σχεση με τον γαυρουλη....

χαιρετισματα απο τους γαυρους του βορρα....καλη πορεια να εχετε....και στον δευτερο γυρο θα ξαναπαιξετε με πρωτοπορο....αλλα τον οσφπ....
θα γελαει ο γαυρος του βορρα...με αυτα που θα βλεπει....οπως γελουσε και στον τελικο κυπελλου της τριπολης....γιατι?
γιατι ειπαμε ελα μωρε ολοι ιδιοι ειναι γαυροι,βαζελοι,χανουμια,μπουγατσες,αρειανα  κτλ κτλ....ΑΝ...τοτε ΘΑ....

οσοι ειδαν φαουλ του κατσε στον χαριση που θα του εσπαγε τα μουτρα...και γλιτωσε και καρτα....να σηκωσουν το χερι για να καταλαβουμε με τι μπαλαδοφατσες ομιλουμε :P

τα χαιρετισματα μου στα ομορφα γιιαννενα,καλα τσιπουρα :)


Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #488 στις: Παρ 19 Δεκ 2014 23:42 »
Σερ κάτι που δεν καταλαβαίνεις.Το γαύρος του βορρά δεν βγήκε αποκλειστικά λόγω Βοσκάκη και λόγω διαιτησίας μόνο.Βγήκε για όλα τα υπόλοιπα που σου εξήγησα.Παλατάκι στο μπάσκετ,χάρισμα χρεών,πολιτικές χάρες από βενιζέλο,τζοχατζόπουλο και λοιπούς μακεδονομάχους κτλ,χορηγίες από ΔΕΚΟ για να βγει η χρονιά και όλα αυτά που βλέπουμε.
Επίσης σκούζετε για διαιτησία ουκ ολίγες φορές.Τα ίδια και ο γαύρος.Συγνώμη αλλά στην λίστα για κακές διαιτησίες και παράπονα είσαι στο νο 4 από τον πάτο.Δεν μπορούν να μιλάνε για διαιτησία οι 3 των Αθηνών και οι 3 της Θεσσαλονίκης.Δεν γίνεται.Πως να το κάνουμε;Τι πρέπει να πουν μετά όλες οι υπόλοιπες ομάδες;
Θέλεις να πάμε στην αθλητική δικαιοσύνη;Γελάει ο κόσμος.Τι τιμωρίες θα έτρωγες από ουέφα και τι τιμωρίες τρως στην Ελλάδα.
Η 6αδα είναι η πιο ευνοημένη σε όλους τους τομείς.
« Τελευταία τροποποίηση: Παρ 19 Δεκ 2014 23:47 από fon7 »

Αποσυνδεδεμένος my8os

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.408
  • live long and prosper ΠΑΣ
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #489 στις: Παρ 19 Δεκ 2014 23:55 »
Τι να λέει... εδώ το κράτος έχει ξεχάσει τελείως την Ήπειρο ακόμα και στους Ολυμπιακούς αγώνες. Να μη θυμηθώ τώρα που αντί να κάνουν την κωπηλασία στην Παμβώτιδα που είναι εκ του φυσικού το μέρος για τέτοια αθλήματα πήγαν και το έφτιαξαν στον Σχοινιά για να έχει κύματα...

Αποσυνδεδεμένος fortior

  • OtherFans
  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 16
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #490 στις: Σαβ 20 Δεκ 2014 00:06 »
Σερ κάτι που δεν καταλαβαίνεις.Το γαύρος του βορρά δεν βγήκε αποκλειστικά λόγω Βοσκάκη και λόγω διαιτησίας μόνο.Βγήκε για όλα τα υπόλοιπα που σου εξήγησα.Παλατάκι στο μπάσκετ,χάρισμα χρεών,πολιτικές χάρες από βενιζέλο,τζοχατζόπουλο και λοιπούς μακεδονομάχους κτλ,χορηγίες από ΔΕΚΟ για να βγει η χρονιά και όλα αυτά που βλέπουμε.
Επίσης σκούζετε για διαιτησία ουκ ολίγες φορές.Τα ίδια και ο γαύρος.Συγνώμη αλλά στην λίστα για κακές διαιτησίες και παράπονα είσαι στο νο 4 από τον πάτο.Δεν μπορούν να μιλάνε για διαιτησία οι 3 των Αθηνών και οι 3 της Θεσσαλονίκης.Δεν γίνεται.Πως να το κάνουμε;Τι πρέπει να πουν μετά όλες οι υπόλοιπες ομάδες;
Θέλεις να πάμε στην αθλητική δικαιοσύνη;Γελάει ο κόσμος.Τι τιμωρίες θα έτρωγες από ουέφα και τι τιμωρίες τρως στην Ελλάδα.
Η 6αδα είναι η πιο ευνοημένη σε όλους τους τομείς.

το ότι είμαι η μόνη ομάδα που την έχει αποκλείσει η έπο απ την ευρώπη για να παίξει ο ατρόμητος λέει  κάτι ή όχι;
πείτε και σεις για τα 500 διαρκείας του τσοχατζόπουλου σαν τα αρειανά, ευτυχώς πήγαν με τη βοήθειά του εκείνη τη χρονιά 20500 και επιβιώσαμε  :P

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #491 στις: Σαβ 20 Δεκ 2014 00:06 »
Το μόνο που κερδίσαμε ήταν το ρίο-αντίρριο τότε.Μιλάμε για 2004.Καλά ο υπόλοιπος δρόμος είναι καρμανιόλα.Να πούμε για Εγνατία;Μόλις το 2008 και μετά.Τρένο;Γελάει ο κόσμος.Αεροδρόμιο;Μονάχα την ημέρα.Λιμάνι;Αθλητικές υποδομές;Ποιότητα ζωής;Τι να πιάσουμε;

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #492 στις: Σαβ 20 Δεκ 2014 00:09 »
Σερ κάτι που δεν καταλαβαίνεις.Το γαύρος του βορρά δεν βγήκε αποκλειστικά λόγω Βοσκάκη και λόγω διαιτησίας μόνο.Βγήκε για όλα τα υπόλοιπα που σου εξήγησα.Παλατάκι στο μπάσκετ,χάρισμα χρεών,πολιτικές χάρες από βενιζέλο,τζοχατζόπουλο και λοιπούς μακεδονομάχους κτλ,χορηγίες από ΔΕΚΟ για να βγει η χρονιά και όλα αυτά που βλέπουμε.
Επίσης σκούζετε για διαιτησία ουκ ολίγες φορές.Τα ίδια και ο γαύρος.Συγνώμη αλλά στην λίστα για κακές διαιτησίες και παράπονα είσαι στο νο 4 από τον πάτο.Δεν μπορούν να μιλάνε για διαιτησία οι 3 των Αθηνών και οι 3 της Θεσσαλονίκης.Δεν γίνεται.Πως να το κάνουμε;Τι πρέπει να πουν μετά όλες οι υπόλοιπες ομάδες;
Θέλεις να πάμε στην αθλητική δικαιοσύνη;Γελάει ο κόσμος.Τι τιμωρίες θα έτρωγες από ουέφα και τι τιμωρίες τρως στην Ελλάδα.
Η 6αδα είναι η πιο ευνοημένη σε όλους τους τομείς.

το ότι είμαι η μόνη ομάδα που την έχει αποκλείσει η έπο απ την ευρώπη για να παίξει ο ατρόμητος λέει  κάτι ή όχι;
πείτε και σεις για τα 500 διαρκείας του τσοχατζόπουλου σαν τα αρειανά, ευτυχώς πήγαν με τη βοήθειά του εκείνη τη χρονιά 20500 και επιβιώσαμε  :P
Έχεις επιλεκτική όραση...Μόνο εκεί σε βοήθησε ο τσοχατζόπουλος.Στα διαρκείας...
Από πότε είσαι η μόνη βρε αδερφέ;Δεν ξέρω αλλά βγήκα 5ος και δεν έπαιξα Ευρώπη.Να μην πούμε για φακέλους και άδειες και πολιτικές παρεμβάσεις...Ο γείτονας σου παρέδωσε μέχρι και κενό φάκελο και πήρε άδεια.

Αποσυνδεδεμένος serjohn

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 113
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #493 στις: Σαβ 20 Δεκ 2014 00:15 »
η πρωτη ομαδα που δεν επαιξε ευρωπη για εξωαγωνιστικους λογους ηταν ο παοκ αγορι μου...
να το ξαναπουμε...η πρωτη...
για να παιξει οχι καμια μπαρτσελονα....αλλα ο ατρομητος....

μια χαρα αδειες απο το πουθενα περνετε βλεπω για ελλαδα κατατρεγμενοι και αδικημενοι.....απο  ουεφα ομως γιοκ....
τι να πει ο ηρακλειδεας για την ευνοια την δικη σου?του πανιωνιου?και τοσω αλλων ομαδων....
με το ετσι θελω τον ριξανε στην γ....πριν δεν εφαρμοστηκε ποτε ο νομος....και μετα τον ηρακλη...αλλαξε ο νομος για να παιζεις εσυ και τοσοι λοιποι α εθνικη.....καλο το τσουβαλιασμα σας αλλα δεν εχει δρακο.....

τι διαφημιση εχεις/ειχες στη φανελα?δεν πιστευω κανα οπαπ κανα τετοιο?ντροπη ;)

Αποσυνδεδεμένος serjohn

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 113
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #494 στις: Σαβ 20 Δεκ 2014 00:16 »
και προς πληροφορηση αλλο δεν παιζω ευρωπη λογω ουεφα....
κι αλλο δεν παιζω ευρωπη λογω επο....ναι η μονη ειναι ο παοκ...

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.793
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #495 στις: Σαβ 20 Δεκ 2014 00:21 »
η πρωτη ομαδα που δεν επαιξε ευρωπη για εξωαγωνιστικους λογους ηταν ο παοκ αγορι μου...
να το ξαναπουμε...η πρωτη...
για να παιξει οχι καμια μπαρτσελονα....αλλα ο ατρομητος....

μια χαρα αδειες απο το πουθενα περνετε βλεπω για ελλαδα κατατρεγμενοι και αδικημενοι.....απο  ουεφα ομως γιοκ....
τι να πει ο ηρακλειδεας για την ευνοια την δικη σου?του πανιωνιου?και τοσω αλλων ομαδων....
με το ετσι θελω τον ριξανε στην γ....πριν δεν εφαρμοστηκε ποτε ο νομος....και μετα τον ηρακλη...αλλαξε ο νομος για να παιζεις εσυ και τοσοι λοιποι α εθνικη.....καλο το τσουβαλιασμα σας αλλα δεν εχει δρακο.....

τι διαφημιση εχεις/ειχες στη φανελα?δεν πιστευω κανα οπαπ κανα τετοιο?ντροπη ;)

Απλά σου θυμίζω ότι το 2002 υποβιβάστηκα για χρέη και όχι αγωνιστικά (που σώθηκα). Την ίδια ώρα που έσωζαν ΑΕΚ, Άρης, Πανιώνιο και λοιπούς.

Πάντως είσαι η μόνη ομάδα που έχεις δυο γήπεδα για πάρτυ σου και μόνο. Αλήθεια το κλειστό της Πυλαίας πως το έχτισες; Με λεφτά της ΚΑΕ ή με του ελληνικού λαού, μέσω Άκη, Βενιζέλου και λοιπών;
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #496 στις: Σαβ 20 Δεκ 2014 00:24 »
η πρωτη ομαδα που δεν επαιξε ευρωπη για εξωαγωνιστικους λογους ηταν ο παοκ αγορι μου...
να το ξαναπουμε...η πρωτη...
για να παιξει οχι καμια μπαρτσελονα....αλλα ο ατρομητος....

μια χαρα αδειες απο το πουθενα περνετε βλεπω για ελλαδα κατατρεγμενοι και αδικημενοι.....απο  ουεφα ομως γιοκ....
τι να πει ο ηρακλειδεας για την ευνοια την δικη σου?του πανιωνιου?και τοσω αλλων ομαδων....
με το ετσι θελω τον ριξανε στην γ....πριν δεν εφαρμοστηκε ποτε ο νομος....και μετα τον ηρακλη...αλλαξε ο νομος για να παιζεις εσυ και τοσοι λοιποι α εθνικη.....καλο το τσουβαλιασμα σας αλλα δεν εχει δρακο.....

τι διαφημιση εχεις/ειχες στη φανελα?δεν πιστευω κανα οπαπ κανα τετοιο?ντροπη ;)
Και εμάς έπαιξε κάποια Ξανθη...Την ίδια ώρα που κάποιες άλλες ομάδες που χρωστούσαν στην εφορία πήραν κανονικά άδεια.Και αυτές έτρεχαν στον Σαμαρά.
Δεύτερη σεζόν που δεν έχω άδεια.
Να σου θυμίσω ότι κάποτε μου έβγαλαν -90 βαθμούς και έπεσα για να μείνει ο ιωνικός.Την ίδια εποχή κάτι άλλες ομάδες χρωστούσαν περισσότερα και δεν τις άγγιξε κανένας.Να μην θυμηθούμε τι σφαγές έφαγα εκείνα τα χρόνια.Όλα τα δοκίμασαν πάνω μου.Ατυχές το παράδειγμα ακόμα μια φορά.
Ο ΟΠΑΠ είναι τα τελευταία χρόνια.Εσύ αδερφέ ουκ ολίγα χρόνια όποτε χρειάστηκες λεφτά έπεσε χορηγία.Και έβγαζες την χρονιά.Σε μένα δεν έχει γίνει κάτι τέτοιο ποτέ.
Από εκεί και πέρα αν νομίζεις ότι είσαι πιο αδικημένος γενικά από τον ΠΑΣ η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά...Είπαμε να έχουμε οπαδικά γυαλιά αλλά όχι και έτσι...

Αποσυνδεδεμένος serjohn

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 113
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #497 στις: Σαβ 20 Δεκ 2014 00:32 »
η πρωτη ομαδα που δεν επαιξε ευρωπη για εξωαγωνιστικους λογους ηταν ο παοκ αγορι μου...
να το ξαναπουμε...η πρωτη...
για να παιξει οχι καμια μπαρτσελονα....αλλα ο ατρομητος....

μια χαρα αδειες απο το πουθενα περνετε βλεπω για ελλαδα κατατρεγμενοι και αδικημενοι.....απο  ουεφα ομως γιοκ....
τι να πει ο ηρακλειδεας για την ευνοια την δικη σου?του πανιωνιου?και τοσω αλλων ομαδων....
με το ετσι θελω τον ριξανε στην γ....πριν δεν εφαρμοστηκε ποτε ο νομος....και μετα τον ηρακλη...αλλαξε ο νομος για να παιζεις εσυ και τοσοι λοιποι α εθνικη.....καλο το τσουβαλιασμα σας αλλα δεν εχει δρακο.....

τι διαφημιση εχεις/ειχες στη φανελα?δεν πιστευω κανα οπαπ κανα τετοιο?ντροπη ;)

Απλά σου θυμίζω ότι το 2002 υποβιβάστηκα για χρέη και όχι αγωνιστικά (που σώθηκα). Την ίδια ώρα που έσωζαν ΑΕΚ, Άρης, Πανιώνιο και λοιπούς.

Πάντως είσαι η μόνη ομάδα που έχεις δυο γήπεδα για πάρτυ σου και μόνο. Αλήθεια το κλειστό της Πυλαίας πως το έχτισες; Με λεφτά της ΚΑΕ ή με του ελληνικού λαού, μέσω Άκη, Βενιζέλου και λοιπών;

με τα αρχιδια μου το εχτισα....ευρωπαικο τροπαιο εφερα ξερεις....αν ξερεις τι σημαινε για την χωρα εκεινη την εποχη ευρωπαικο τροπαιο....πιεσα και το κερδισα και πολυ καλα εκανα....αν οι αλλοι κοιμονται ποσως με ενδιαφερει....
μαγκια μου...
εγω αγορι μου ευνοημενη ομαδα ειμαι....αδικημενη ειμαι σε σχεση με τους 3 του ποκ...τα γραφικα οτι ΑΝ...τοτε ΘΑ....να τα πεις σε κανα παιδακι....κατεστημενο δεν ημουν ποτε,δεν εγινα και δεν θα γινω....

ή στο μπασκετ μηπως δεν μπορουσα να γινω κατεστημενο??οταν επαιζα μονος αφου εριξα τον αρη.....με ευρωπαικη κουπα....με γηπεδο στα σκαρια κι εχοντας παρει το πρωταθλημα....αυτα να τα πεις σε κανα χθεσινο....

και για να δεις οτι κατι δεν παει καλα με το  παραμυθακι σας....η λαρισα εχει πρωταθλημα,κυπελλο,πανιωνιος το ιδιο μεχρι και η καστορια.....

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #498 στις: Σαβ 20 Δεκ 2014 00:35 »
Και εμείς σας κάναμε κράτος αλλά δεν κάνουμε και έτσι...Αλλιώς θα παίζατε διαβαλκανικό....Οι μεγαλύτεροι ευεργέτες είναι από την Ήπειρο....
Οπότε οι κούπες σου είναι χαμηλότερα...

Αποσυνδεδεμένος serjohn

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 113
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 VS μπουγατσες
« Απάντηση #499 στις: Σαβ 20 Δεκ 2014 00:36 »
τα γραφικα οτι ΑΝ...τοτε ΘΑ....να τα πεις σε κανα παιδακι....κατεστημενο δεν ημουν ποτε,δεν εγινα και δεν θα γινω....

ή στο μπασκετ μηπως δεν μπορουσα να γινω κατεστημενο??οταν επαιζα μονος αφου εριξα τον αρη.....με ευρωπαικη κουπα....με γηπεδο στα σκαρια κι εχοντας παρει το πρωταθλημα....αυτα να τα πεις σε κανα χθεσινο....