Αποστολέας Θέμα: ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ  (Αναγνώστηκε 25429 φορές)

Αποσυνδεδεμένος Siatrovouni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.992
    • Προφίλ
Απ: ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #125 στις: Τετ 21 Ιαν 2015 10:27 »
Φιλε serpents δεν ειμαι κανενα παιδακι να καθομαι να αχολουμαι με τους συνδεσμους
Ποσο μαλλον οταν πιστευω οτι οι συνδεσμοι με τη σημερινη τους μορφη ειναι απο τα πιο αρρωστα πραγματα που υπαρχουν στο χωρο του ποδοσφαιρου
Ποιος ο λογος υπαρξης των συνδεσμων?
Δεν το καταλαβα ποτε
Γιατι να μην υπαρχει ενας συνδεσμος ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΠΑΣ σε ολη την ελλαδα ή σε ολο τον κοσμο?
Μηπως μπλεκουνε τα χρηματα και οι φιλοδοξιες στη μεση?
Εσυ αν εισαι σε συνδεσμο τι κανεις δηλαδη?
Προσφερεις καποιο εργο στην ομαδα?
Ποια η αναγκη να εχουμε ενα καρο συνδεσμους ΟΠΑΔΙΚΟΥΣ?
Παλια δεν ειχαμε τιποτα και τα πραγματα ητανε καλυτερα 100%
Και εγω δεν σου ζητησα να μου βρεις ετοιμη λυση στο πιατο,ειμαι σε θεση να σκεφτω μονος μου πολλα πραγματα
Εσυ προτεινες το παθος και εγω σε πηγα παραπερα να δω τι σκεφτεσαι
Αλλα με διοικησεις σαν την σημερινη και με τους οπαδους διχασμενους οπως φαινεται οτι ειναι στα γιαννενα δεν υπαρχει και πολυ μελλον
Αν νομιζεις οτι οι 2-3 συνδεσμοι που υπαρχουν και πανε εντος εκτος ειναι ο ΠΑΣ τοτε κανεις λαθος
Αν δεν γυρισει πισω η μεγαλη απογοητευμενη μαζα του κοσμου δεν υπαρχει ΠΑΣ
Αυτο δεν μπορει να γινει με χρεωμενη ομαδα , με κοροιδια στα μουτρα μας και με κοντρα των  συνδεσμων που εξυπηρετουνε δεν ξερω και εγω ποιους σκοπους


 :pas: :joker: :pashat:

καληνυχτα.
Stile di vita

Αποσυνδεδεμένος my8os

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.408
  • live long and prosper ΠΑΣ
    • Προφίλ
Απ: ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #126 στις: Τετ 21 Ιαν 2015 10:32 »
Παρόλα τα επιχειρήματα εκατέρωθεν, εγώ θα σταθώ στο εξής και 'φασιστικά' το γενικεύω για όλες τις ομάδες:

Παλια δεν ειχαμε τιποτα και τα πραγματα ητανε καλυτερα 100%

Άρα πού χάθηκε η μπάλα;

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #127 στις: Τετ 21 Ιαν 2015 10:38 »
Στο ερώτημα, τι προσφέρουν οι Σύνδεσμοι...

Άλλος προσφέρει υπηρεσίες με ανταλλάγματα  και άλλος φωνές με αλαλάγματα.
Κοινό χαρακτηριστικό, η κερκίδα, τα χρώματα και 69' φωνή (Μ.Ο.). ...
Δεν είναι όμως ακριβώς έτσι... από "αθλητικής - πολιτικής" σκοπιάς και όχι μόνον... να μην λέμε τα αυτονόητα και ούτε να σαλαμοποιούμε τα Συνδεσμιακά... με Χουλιγκανικά, που έτσι κι αλλιώς υποβόσκουν στους κόλπους...
Εδώ φαίνεται και η Συνδεσμιακή Θεώρηση και Δυναμική... όταν αποβάλει τα τέτοια φαινόμενα...

Ωστόσο η παρούσα σύνθεση και ο συσχετισμός των Συνδέσμων "ΠΑΣ", προσιδιάζει με των πολιτικών κομμάτων δηλ., τα μητρικά - γενεσιουργά κόμματα και τα αποκόμματα πχ., ΝΔ-ΑΝΕΛ και ΑΛΛΑ της, υπάρχει Σύνδεσμος που είναι αποσχισθέν τεμάχιο ενός κατ' επίφαση Συνδέσμου... και παράλληλα υπάρχει ένας αυτοφυής και πολυσυλλεκτικός μεταγενέστερος Σύνδεσμος που δεν είναι ούτε το 1 ούτε το άλλο.

Το που και πώς συνίστανται οι διαφορές τους, είναι τοις ΠΑΣι γνωστόν και μπαμαριστόν... όσοι θεωρούν (στελέχη και μέλη) ότι ο Σύνδεσμός τους είναι ο χρησιμότερος, ο ανιδιοτελής και ο αποδεκτότερος εκφραστής στο καθολικό παραδοσιακό οπαδικό σώμα του ΠΑΣ, καλά θα κάνουν ώστε τις μεμονομένες και ακηδεμόνευτες συνετά αντικειμενικές κριτικές φωνές και εμού προσωπικά (Pas.gr), αν όχι να τις συμμερίζονται τουλάχιστον να τις σέβονται και να συζητάνε που και που μαζί τους... διαφορετικά εμπίπτουν στο  "una faccia una razza" του κερκιδικού αποπροσανατολισμού και μιας επικίνδυνα αφελούς παρουσίας στην κερκίδα... για είναι 1 και αυτό, εντός και επί τα αυτά απένταντι στους απέναντι... 


Υ.Γ.: Καλημέρα  :mono:   
« Τελευταία τροποποίηση: Τετ 21 Ιαν 2015 10:53 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος born_in_drakolimni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.221
    • Προφίλ
Απ: ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #128 στις: Τετ 21 Ιαν 2015 10:42 »
Καλημερα λεει ο κοσμος τετοια ωρα


 :pas: :joker: :pashat:

Αποσυνδεδεμένος born_in_drakolimni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.221
    • Προφίλ
Απ: ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #129 στις: Τετ 21 Ιαν 2015 11:10 »
Ποια ειναι η δικη σου γενια ρε μεγαλε για να καταλαβω?
Μηπως και νιωσω ασχημα και δεν κοιμηθω το βραδυ για το κακο που σας εχουμε προξενησει τοσα χρονια
25 χρονων εισαι?
Εγω ειμαι γυρω στα 40 και δεν με νοιαζουνε ουτε λεσχες ουτε συνδεσμοι
Και ναι για μενα ολα ιδια ειναι ειτε συνδεσμοι ειτε λεσχες αφου δεν καταλαβαινω γιατι δημιουργουνται
Αμα θες δεν παιρνεις τα φιλαρακια σου να πατε γηπεδο?
Τι τον θες τον συνδεσμο?
Παλια που γεμιζαμε ολες τι εδρες πως γινοτανε?
Δεν χρειαζεται να υπαρχει συνδεσμος για να εχει η ομαδα κοσμο οπουδηποτε δεν το καταλαβαινεις?
Αλλο επειδη ειναι περιεργες οι εποχες και πατε μονο εσεις τωρα πια εκτος
Aναρωτιεμαι πως την εχετε δει καποιοι
Δημιουργουνται λες νεες γενιες πασολεδων απο τους συνδεσμους
Ευχαριστουμε πολυ ρε παιδια τι θα ειχε απογινει χωρις εσας ο ΠΑΣ
Και ποιος ειναι πιο φασιστας αραγε?
Εγω που γενικευω οπως λες ή εσυ που με λες φασιστα?




 :pas: :joker: :pashat:

Αποσυνδεδεμένος thodoris

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.723
    • Προφίλ
Απ: ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #130 στις: Τετ 21 Ιαν 2015 12:38 »
ποναει χερι....κοψει χερι??.....δεν ειναι ετσι

παντα οι διοικησεις θα φοβουνται(αν δεν κανουν τη δουλεια τους) τους οπαδους οργανωμενους.........αυτο αν το δειτε γινεται σε ολους τους τομεις της ζωης

απο την αλλη οι συνδεσμοι για μενα απο τη μια ειναι απογοητευτικοι αυτη τη στιγμη και δεν θελω να επεκταθω αλλα βρωμαν πολιτικουρα.......και αυτο ο αγνος το απεχθανεται

απο την αλλη παντα θα υπαρχουν ζενιθ και ναδιρ στα οπαδικα κινηματα.......που οφειλονται τοσο σε θεματα ομαδας οσο και σε κοινωνικα(θα παει ο αλλος τωρα με 10 φεσια στο κεφαλι να ασχοληθει με συνδεσμο.....)

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.790
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #131 στις: Τετ 21 Ιαν 2015 13:11 »
Ποια ειναι η δικη σου γενια ρε μεγαλε για να καταλαβω?
Μηπως και νιωσω ασχημα και δεν κοιμηθω το βραδυ για το κακο που σας εχουμε προξενησει τοσα χρονια
25 χρονων εισαι?
Εγω ειμαι γυρω στα 40 και δεν με νοιαζουνε ουτε λεσχες ουτε συνδεσμοι
Και ναι για μενα ολα ιδια ειναι ειτε συνδεσμοι ειτε λεσχες αφου δεν καταλαβαινω γιατι δημιουργουνται
Αμα θες δεν παιρνεις τα φιλαρακια σου να πατε γηπεδο?
Τι τον θες τον συνδεσμο?
Παλια που γεμιζαμε ολες τι εδρες πως γινοτανε?
Δεν χρειαζεται να υπαρχει συνδεσμος για να εχει η ομαδα κοσμο οπουδηποτε δεν το καταλαβαινεις?
Αλλο επειδη ειναι περιεργες οι εποχες και πατε μονο εσεις τωρα πια εκτος
Aναρωτιεμαι πως την εχετε δει καποιοι
Δημιουργουνται λες νεες γενιες πασολεδων απο τους συνδεσμους
Ευχαριστουμε πολυ ρε παιδια τι θα ειχε απογινει χωρις εσας ο ΠΑΣ
Και ποιος ειναι πιο φασιστας αραγε?
Εγω που γενικευω οπως λες ή εσυ που με λες φασιστα?




 :pas: :joker: :pashat:

Ακριβώς απο τη δικιά σου τη γενιά ξεκίνησε το οπαδικό κακό στον ΠΑΣ και η διχόνοια.

Θα μου απαντήσεις συγκεκριμένα τι προσάπτεις σε Α.Ρ. A.F. και B.V.; σε κάθε ένα ξεχωριστά; Γιατί ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ όλοι οι ίδιοι και είναι ΑΚΡΩΣ ΦΑΣΙΣΤΙΚΟ να τσουβαλιάζεις.

Με την ίδια λογική εσύ και ο Κυριάκος Μητσοτάκης που είστε 40αρηδες φάγατε τα ίδια! Φάγατε;

Μάθε να έχεις κρίση!

Κέρκιδα κάνουν οι σύνδεμοι, εκδρομές κάνουν οι σύνδεσμοι, χρώμα στην κερκίδα δίνουν οι σύνδεσμοι, νεές γενιές ΠΑΣολέδων κάνουν εν πολλοίς οι σύνδεσμοι, δεν γίνονται αυτά με ΠΑΣατέμπο και φραπόγαλο! ΕΙΤΕ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΕΣΑΙ, ΕΙΤΕ ΟΧΙ! ΕΙΤΕ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ, ΕΙΤΕ ΟΧΙ!  ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ!

Η διαφορά μας ξέρεις ποια είναι; Ότι έγω ΣΕΒΟΜΑΙ ΟΛΟΥΣ τους φίλους του ΠΑΣ! Γιατί είναι ΠΑΣ! Και αυτούς που πάνε για πασατέμπο και τους συνδέσμους. Όλοι είναι καλοί και όλοι έχουν λόγο ύπαρξης! ΔΕΝ ΑΦΟΡΙΖΩ ΚΑΝΕΝΑΝ! Γούστο και καπέλο του είναι να έρχεται κάποιος στο γήπεδο για ΠΑΣατέμπο, όπως και έρχεται συνδεσμιακά! ΜΗΝ ΒΑΖΕΙΣ ΤΑΜΠΕΛΕΣ!

Στο κάτω - κάτω αφού σε ενοχλούν οι σύνδεσμοι πήγαινε να τους τα πεις. Και για να σε πρόλαβω μην πεις:"Εγω δεν ασχολούμαι με συνδεσμους κ.λπ." Ασχολείσαι και παρασχολείσαι! Αλλιως θα τους αγνοήσεις;

ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος my8os

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.408
  • live long and prosper ΠΑΣ
    • Προφίλ
Απ: ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #132 στις: Τετ 21 Ιαν 2015 13:19 »
Στα 70's πάντως στον ΠΑΣ όταν δεν υπήρχαν σύνδεσμοι ήμασταν πιο μονιασμένοι και το κλίμα στο γήπεδο ήταν πολύ καλό αν όχι καλύτερο. Επίσης δεν υπήρχε φόβος μήπως ξεσπάσει βία.
Και αυτό το γενικεύω και σε άλλες ομάδες.

Αποσυνδεδεμένος ΑΠΕΙΡΟΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.435
    • Προφίλ
Απ: ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #133 στις: Τετ 21 Ιαν 2015 13:33 »
οτι δε μας φτανει το μυαλο ή δε θελουμε  να το καταλαβουμε ....το κατηγορουμε.

καληνυχτα και αντιο ζωη!
ΑΝ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ...ΣΕΙΡΑ ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ Η ΝΤΡΟΠΗ  !

Αποσυνδεδεμένος thodoris

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.723
    • Προφίλ
Απ: ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #134 στις: Τετ 21 Ιαν 2015 13:44 »
 ΚΑΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΘΟΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ ΠΙΟ ΛΕΙΨΟ....ΠΩ ΠΩ ΠΩΠΩ....ΠΩ ΠΩ ΠΩ ΠΩ......... :P :P :P :P

δεν γινεται ολοι ναναι κουτοι για πολυ.....για λιγο ναι..........αρα.........κοιταζουμε αν αυτο που δεν καταλαβαινουν οι αλλοι ......αρεσει??

το οτι δεν καταλαβαινουν ειναι μια πολυ απλοικη και πανευκολη δικαιολογια

εγω ξερω στη ζωη μου....οτι αρεσει περιβαλεται απο αρκετους τουλαχιστον αν οχι πολλους

το ωραιο.....η εμπνευση.....δεν αφηνει κανενα αδιαφορο

αρα???

τες πα....καλο αγωνα στον καθενα.....οπως νομιζει οτι ειναι αυτος......με γνωμονα το καλο της ομαδας και την ενοτητα.........πανω απ ολα αυτη..........

Συνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.598
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #135 στις: Τετ 21 Ιαν 2015 13:51 »
   Δρακολιμνάκια οι Σύνδεσμοι είναι ότι και τα κόμματα και οι εξωκοινοβουλευτικές οργανώσεις σε μια κοινωνία. Είναι ο μοχλός έκφρασης κάποιων πραγμάτων. Δεν είμαστε στα 70ς που η κοινωνία ήταν πιο τσιμενταρισμένη. Κάθε εποχή έχει τα δικά της καλά και κακά. Χωρίς συνδέσμους πολλά πράγματα θα ήταν διαφορετικά και χωρίς 1 συγκεκριμένο σύνδεσμο πολλά πράγματα θα ήταν καλύτερα!
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος Geopasoles

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.057
  • ΠΟΥΛΑ ΕΦΥΓΕΣ....ΟΤΙ ΕΒΓΑΛΕΣ ΕΒΓΑΛΕΣ...
    • Προφίλ
Απ: ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #136 στις: Τετ 21 Ιαν 2015 13:58 »
Ελα να βγαινουν τα ΠΑΣομετρα εξω...  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P ειμαστε εκτος θεματος απο εδω μεχρι την τριπολη...  :P :P :P :P :P :P :P :P :flag: :flag: :flag: :flag:
:pas: και  :mono:   :flag:

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.037
    • Προφίλ
Απ: ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #137 στις: Τετ 21 Ιαν 2015 15:03 »
Ούτε οι bv βγήκαν από παρθενογένεση.Ούτε οι ΑΡ,ούτε οι AF.Υπάρχει μια γενικότερη συνέχεια.Φτάνουμε στους ταύρους και ίσως και πιο πίσω.
Όσες φορές έχω βρεθεί με μεγάλους σε κουβέντα (από 40  και πάνω να πω;κάπου εκεί) κανένας δεν γουστάρει τους συνδέσμους.Όλοι είναι του στυλ ένα καλό και 10 άσχημα.Παίζει ρόλο το τι κάνουν συνήθως ποκ και ποθ αλλά υπάρχουν ράμματα και για εδώ.
Το να αλλάξει η εικόνα γενικά για συνδέσμους δύσκολα.Αν το καταφέρει κάποιος σύνδεσμος μπράβο του.Αυτό ξεκινά όμως μέσα από τους συνδέσμους και τα μέλη τους.

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #138 στις: Τετ 21 Ιαν 2015 16:05 »
Στο ερώτημα, τι προσφέρουν οι Σύνδεσμοι...

Άλλος προσφέρει υπηρεσίες με ανταλλάγματα  και άλλος φωνές με αλαλάγματα.
Κοινό χαρακτηριστικό, η κερκίδα, τα χρώματα και 69' φωνή (Μ.Ο.). ...
Δεν είναι όμως ακριβώς έτσι... από "αθλητικής - πολιτικής" σκοπιάς και όχι μόνον... να μην λέμε τα αυτονόητα και ούτε να σαλαμοποιούμε τα Συνδεσμιακά... με Χουλιγκανικά, που έτσι κι αλλιώς υποβόσκουν στους κόλπους...
Εδώ φαίνεται και η Συνδεσμιακή Θεώρηση και Δυναμική... όταν αποβάλει τα τέτοια φαινόμενα...

Ωστόσο η παρούσα σύνθεση και ο συσχετισμός των Συνδέσμων "ΠΑΣ", προσιδιάζει με των πολιτικών κομμάτων δηλ., τα μητρικά - γενεσιουργά κόμματα και τα αποκόμματα πχ., ΝΔ-ΑΝΕΛ και ΑΛΛΑ της, υπάρχει Σύνδεσμος που είναι αποσχισθέν τεμάχιο ενός κατ' επίφαση Συνδέσμου... και παράλληλα υπάρχει ένας αυτοφυής και πολυσυλλεκτικός μεταγενέστερος Σύνδεσμος που δεν είναι ούτε το 1 ούτε το άλλο.

Το που και πώς συνίστανται οι διαφορές τους, είναι τοις ΠΑΣι γνωστόν και μπαμαριστόν... όσοι θεωρούν (στελέχη και μέλη) ότι ο Σύνδεσμός τους είναι ο χρησιμότερος, ο ανιδιοτελής και ο αποδεκτότερος εκφραστής στο καθολικό παραδοσιακό οπαδικό σώμα του ΠΑΣ, καλά θα κάνουν ώστε τις μεμονομένες και ακηδεμόνευτες συνετά αντικειμενικές κριτικές φωνές και εμού προσωπικά (Pas.gr), αν όχι να τις συμμερίζονται τουλάχιστον να τις σέβονται και να συζητάνε που και που μαζί τους... διαφορετικά εμπίπτουν στο  "una faccia una razza" του κερκιδικού αποπροσανατολισμού και μιας επικίνδυνα αφελούς παρουσίας στην κερκίδα... για είναι 1 και αυτό, εντός και επί τα αυτά απένταντι στους απέναντι... 


Υ.Γ.: Καλημέρα  :mono:   

Συγνώμη, για άλλους σας πέρασα...
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
« Απάντηση #139 στις: Δευ 13 Απρ 2015 00:16 »
Προσωπικά ως Κομμουνιστής λέω όχι σε συμμετοχή μας στην ποδοσφαιρική Ευρώπη των μονοπωλίων.
Είναι καλός γαύρος... 
Σας πήρε καιρό να συμφιλιωθείτε με την ιδέα του Ζαμπούνη ?

Βαζελάρα ομαδάρα... να σε δω ρε μετά το ματς και η ισοπαλία για ρεζίλι σου.

"Καλοχώνευτα" (ψάξου λίγο....) ... αυτά δεν τα γράφουν στο Pas.gr ρε... ταβέρνα ψησταριά τα 3 πουσταριά.

Αποσυνδεδεμένος.

 
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 13 Απρ 2015 00:27 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς