Αποστολέας Θέμα: Λεβαδειακός -ΠΑΣ Γιάννενα (23η Αγωνιστική)  (Αναγνώστηκε 28548 φορές)

Αποσυνδεδεμένος chilly

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.780
    • Προφίλ
Απ: Λεβαδειακός -ΠΑΣ Γιάννενα (23η Αγωνιστική)
« Απάντηση #75 στις: Κυρ 08 Φεβ 2015 16:24 »
chilly ἐσὺ αὐτὸ κατάλαβες; νὰ στὸ κάνω κέρματα λοιπὸν: Στὰ Γιάννινα ἡ πλειονότητα τῶν ὀπαδῶν του ΠΑΣ, εἶναι ΠΑΣ καὶ κάτι ἂλλο (ποκ) ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΠΑΣ. Αὐτὴ εἶναι ἡ ἀποψή μου καί εὒχομαι νὰ κάνω λάθος !
 :mono: :mono: :mono: :mono: :mono:
Mωρέ εγώ κατάλαβα. Μπαίνεις εδω μέσα είτε για να αναρτήσεις τίποτα φασιστοειδές ή για να την πεις (μετά από κάθε εκτός έδρας νίκη) σε αυτούς που υποστηρίζουν οτι ο πρόεδρος είναι ακατάλληλος (ή ύποπτος) και να μείωσεις όλο το forum. Όταν το forum εξυπηρετεί τους σκοπούς σου είναι καλό. Όταν από την άλλη, δεν σε εξυπηρετεί γίνεται κακό και κομπλεξικό. 
φορεβερ

Αποσυνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.599
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: Λεβαδειακός -ΠΑΣ Γιάννενα (23η Αγωνιστική)
« Απάντηση #76 στις: Κυρ 08 Φεβ 2015 16:24 »
chilly ἐσὺ αὐτὸ κατάλαβες; νὰ στὸ κάνω κέρματα λοιπὸν: Στὰ Γιάννινα ἡ πλειονότητα τῶν ὀπαδῶν του ΠΑΣ, εἶναι ΠΑΣ καὶ κάτι ἂλλο (ποκ) ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΠΑΣ. Αὐτὴ εἶναι ἡ ἀποψή μου καί εὒχομαι νὰ κάνω λάθος !
 :mono: :mono: :mono: :mono: :mono:

  Και εμάς η άποψη μας είναι ότι ο αγαπημένος σου Πρόεδρος δεν κάνει για την ομάδα και συν τοις άλλοις η ομάδα έχει τη φήμη για στημένα ματς, έχει πάει στα δικαστήρια γι' αυτό και έχει φέρει και εξωφρενικά αποτελέσματα. Τι δεν καταλαβαίνεις;
Αυτή είναι και η δική μας άποψη. Και εμείς επίσης ευχόμαστε να κάνουμε λάθος αν και είμαστε βέβαιοι για πολλά πράγματα!
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος drakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 908
    • Προφίλ
Απ: Λεβαδειακός -ΠΑΣ Γιάννενα (23η Αγωνιστική)
« Απάντηση #77 στις: Κυρ 08 Φεβ 2015 16:26 »
Γιὰ ὃσους δὲν θέλουν ἂλλη ἂποψη ὑπάρχει λύση:


Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.051
    • Προφίλ
Απ: Λεβαδειακός -ΠΑΣ Γιάννενα (23η Αγωνιστική)
« Απάντηση #78 στις: Κυρ 08 Φεβ 2015 16:27 »
Στην Νίκη Βόλου διπλό είναι...Γράψτε από τώρα... :P :P :P

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.051
    • Προφίλ
Απ: Λεβαδειακός -ΠΑΣ Γιάννενα (23η Αγωνιστική)
« Απάντηση #79 στις: Κυρ 08 Φεβ 2015 16:28 »
Γιὰ ὃσους δὲν θέλουν ἂλλη ἂποψη ὑπάρχει λύση:


Ποιες είναι οι άλλες σου απόψεις για τον ΠΑΣ;;;

Αποσυνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.599
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: Λεβαδειακός -ΠΑΣ Γιάννενα (23η Αγωνιστική)
« Απάντηση #80 στις: Κυρ 08 Φεβ 2015 16:38 »


   Ο Drakos γράφει εδώ μέσα είτε για να διαφημίσει το καφενείο- σνακ μπαρ που έχει είτε για να γλείψει τον Πρόεδρο και να μας πει τι ευτυχία είναι που το έχουμε είτε να μας πει σταλίνες.

   Τρομακτικά επιχειρήματα από έναν ακραιφνή εθνικιστή με φασιστικές τάσεις.

   Μια ερώτηση μόνο: Πόσο καιρό έχεις να έρθεις γήπεδο;
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος dk

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.978
    • Προφίλ
Απ: Λεβαδειακός -ΠΑΣ Γιάννενα (23η Αγωνιστική)
« Απάντηση #81 στις: Κυρ 08 Φεβ 2015 16:45 »

αν δεν είχες αγκούσα και εμμονή να  "βγείς από πάνω" θα είχες καταλάβει ότι το σχόλιο μου ΔΕΝ αφορούσε στους τόνους της ορθογραφίας.... Με αφήνει παγερά αδιάφορο αν γράφεις στην αρχαΐζουσα, στην καθαρεύουσα, στα γιαννιώτκα, στην Ελληνική γλώσσα (η οποία ενημερωτικά είναι η δημοτική) ή στα greeklish. Ακόμα και αυτό όταν γίνεται σε σημείο εμμονής και αντίθετα με τα ισχύοντα κάτι δείχνει βέβαια, αλλά δεν έχει άμεση σχέση με τη συγκεκριμένη συζήτηση.
Προφανώς η αναφορά σε λανθασμένο τόνο, αφορά στην προσπάθειά σου (και όχι μόνο δική σου) να κατηγορείς συνομιλητές σου και να προσπαθείς σε κάθε περίπτωση να υποστηρίξεις-δικαιολογήσεις διοίκηση και παραδιοίκηση. Το να δικαιολογεί κάποιος αυτούς οι οποίοι μας μας έχουν στερήσει από την αξιοπρέπειά μας ανεξαρτήτως αποτελεσμάτων το κρίνω επιεικώς "ανορθόγραφο" ... Ακριβώς αυτό εγώ το εκτιμώ ως δηλητηριώδες, "παράτονο" και ασεβές ως προς την ιστορία της ομάδας (σε τέτοια έκταση τουλάχιστον)...
Αυτό βέβαια αποφεύγεις να το απαντήσεις επί της ουσίας ...

και να σχολιάσω και την άποψη που αν δεν κάνω λάθος κατέγραψε ο vamos ο οποίος σου έδωσε δίκιο ...
...οι αυτόματες σκέψεις περί στημένων έχουν κάποια βάση, αποτελούν νέο χαρακτηριστικό άρρηκτα δεμένο με  την ιδιοκτησία και την παραδιοίκηση αποδεδειγμένα. Δυστυχώς δεν προέκυψαν από παρθενογέννεση στο μυαλό των φιλάθλων καθώς εμφανίζονται ενδείξεις με όλο και μεγαλύτερη συχνότητα πλέον, και είναι λογικό να έχουν καταστρέψει ότι συμβόλιζε, για κάποιους ρομαντικά ανορθόγραφους, η ομάδα της πόλης μας. Αμφισβητείται πλέον, δικαίως ή αδίκως,  κάθε αγωνιστικό αποτέλεσμα ...   Δύσκολα όμως μπορεί να κατηγορήσει κάποιος όσους κάνουν και γράφουν αυτή την αυθόρμητη πλέον σκέψη.
Αν προσέξετε δεν είμαι από αυτούς οι οποίοι υιοθετούν τις θεωρίες συνομωσίας άκριτα, αλλά οι ενδείξεις και σε κάποιες περιπτώσεις και οι αποδείξεις δυστυχώς όλο και πληθαίνουν ...  Η πηγή του προβλήματος βέβαια δεν είναι οι σκέψεις των φιλάθλων αλλά τα γεγονότα και αυτοί οι οποίοι τις καλλιέργησαν (Ενδεικτικά αν θέλετε ψάξτε τους "αναίτιους" πανηγυρισμούς στο γήπεδο της Βέροιας προ 3ετίας των ηλιθίων παράσιτων της ομάδας οι οποίοι "καρφώθηκαν" δημόσια για τα στοιχηματικά κέρδη τους μετά από τις αντίστοιχες υποδείξεις των τότε εκλεκτών συνεργατών της ιδιοκτησίας... Επιπρόσθετα φροντίστε να ενημερωθείτε για την υπόδειξη του ιδιοκτήτη προς τους απλήρωτους 4 βασικούς παίκτες της ομάδας οι οποίοι διαμαρτυρήθηκαν για επιλεκτική πληρωμή συμπαίκτη τους ... συμπτωματικά βέβαια 2 ημέρες πριν το 0-4 με τη Λειβαδιά)
   
Να καταλήξω με τη διαπίστωση ότι η ντροπή από γεγονότα σαν αυτά του 1ου γύρου με τη Λειβαδιά και από τα υπονοούμενα με τα Χανιά, δεν σβύνει ούτε με κατάκτηση πρωταθλήματος ... για μένα τουλάχιστον ...   

 :mono: 

 
« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 08 Φεβ 2015 16:56 από dk »

Αποσυνδεδεμένος VAMOS PAS

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 994
    • Προφίλ
Απ: Λεβαδειακός -ΠΑΣ Γιάννενα (23η Αγωνιστική)
« Απάντηση #82 στις: Κυρ 08 Φεβ 2015 16:48 »
Κι εσυ mpakouliere  με την ιδια λογικη γραφεις εδω μεσα μονο για να ξεβαφτισεις και να κατηγορησεις παικτες, διοικηση, προπονητη. Εχεις δεν εχεις εναν χρονο εδω και γραφεις μονο οταν γκελαρει η ομαδα.
 Οσον αφορα τις πολιτικες πεποιθησεις του drakou(με τις οποιες εννοειται οτι διαφωνω καθετα και οριζοντια) τι σχεση εχουν με την ομαδα και τις τσαμπουνας συνεχως? Καμια, αλλα λογια ν αγαπιομαστε.
 dk επειδην τωρα ειδα τι εγραψες, εσυ, οπως και ο chilly που απαντησατε στον drako δεν γραφετε μονο οταν η ομαδα γκελαρει, οπως μερικοι γνωστοι και μη εξαιρετεοι, ουτε τα βγαζετε ολα στημενα.
« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 08 Φεβ 2015 16:52 από VAMOS PAS »

Αποσυνδεδεμένος drakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 908
    • Προφίλ
Απ: Λεβαδειακός -ΠΑΣ Γιάννενα (23η Αγωνιστική)
« Απάντηση #83 στις: Κυρ 08 Φεβ 2015 16:54 »
Πολλά χρήματα δὲν μπορεῖς νὰ βγάλεις στὸ στοίχημα  μὲ ἐξωφρενικά ἀποτελέσματα ἀλλὰ μόνο μέ φυσιολογικά. Ὃταν σηκώσεις τὸ τηλέφωνο ἢ πατήσεις στό πληκτρολόγιο 5000 € μία ἀνατροπή, καμία ἑταιρεία δὲν τὸ δέχεται. Πρέπει νὰ ἒχεις πολλοὺς διαφορετικούς κωδικούς σὲ πολλὲς ἑταιρείες καὶ πάλι εἶναι ἀμφίβολο. Τά χρήματα πέρνονταν εὒκολα παίζοντας 200.000 σέ νίκη π.χ. τοῦ ΠΑΣ ἐπὶ τοῦ Διαγόρα στὸ 1.50 ποὺ δινόταν τότε ἢ στὸ OVER ποὺ εἶχε παραπάνω. Στήσιμο μπορεῖ νὰ γίνει ὡραιότατα στὸ ἑπόμενο γκόλ, αὐτὰ  ὃμως ποὺ φέρνουν στὴ δημοσιότητα εἶναι ἀγῶνες ποὺ ἒχασαν χρήματα οἱ BOOK,  εἲτε τυχαῖα εἲτε ἀπὸ μή ἐλεγχόμενα στησίματα.
Σ' ἓναν ἀγώνα Β' Ἐθνικῆς στὸ 87΄καί ἐνῶ τὸ σκόρ ἦταν 0-0, τὸ 2-0 ἒδινε 1,24 στὸν "Κινέζο" καὶ φυσικά ἦρθε. Παίζει μία ὁμάδα ἐκτὸς ἓδρας καὶ ὁ τερματοφύλακας τῆς ἀντιπάλου ὁμάδος παίζει 5.000 € ὑπέρ τῆς ἂλλης, σᾶς πληροφορῶ ὃτι κέρδισε ἡ ἂλλη ὁμάδα ἀλλὰ αὐτὸς ἒπιασε πέναλτυ. Παίκτης ἐθνικῆς ἒπαιξε 100.000 πρόκριση τῆς ἀντιπάλου ὁμάδος στὰ ἡμιτελικὰ μεγάλης διοργάνωσης καὶ τὸν ἢπιε.
Ἂστε τὰ στησίματα γιατὶ ἀπὸ ὃπου καὶ νὰ τὴν πιάσεις τὴν δουλειά βρωμάει καὶ ἀπολαῦστε τον ΠΑΣ  μπὰς καὶ τὸν δοῦμε ΕΥΡΩΠΗ.

Αποσυνδεδεμένος Crimson Glory

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.559
  • Remember, remember, the Fifth of November...
    • Προφίλ
Απ: Λεβαδειακός -ΠΑΣ Γιάννενα (23η Αγωνιστική)
« Απάντηση #84 στις: Κυρ 08 Φεβ 2015 17:02 »
drakos,σοβαρά τώρα,
τα posts σου δεν διαβάζονται...
Αν θέλεις γράψε όπως οι υπόλοιποι.

Αποσυνδεδεμένος drakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 908
    • Προφίλ
Απ: Λεβαδειακός -ΠΑΣ Γιάννενα (23η Αγωνιστική)
« Απάντηση #85 στις: Κυρ 08 Φεβ 2015 17:03 »
dk Δὲν σοῦ ἀπάντησα γιατὶ ἁπλῶς εἶμαι ἀπολύτως βέβαιος ὃτι καὶ στοίχημα παίζουν οἱ παράγοντες καὶ κανέναν ἀγώνα προσπαθοῦν νὰ μαγειρέψουν.
Δυστυχῶς ἡ ἀθωώτητα χάθηκε μὲ τὸ στοίχημα καί παρακολουθοῦμε πλέον τὸ ποδόσφαιρο σάν θέαμα  ἀνάλογο μ΄αὐτό τοῦ ΚΑΤΣ καὶ τοὺς ρομαντισμούς τοὺς ἒφαγε τὸ χρῆμα. Ἒτσι δουλεύει τό σύστημα, γιὰ κοίταξε λίγο τὶ διαφημίζουν οἱ φανέλες τῶν ὁμάδων. Αὐτὰ σοῦ τὰ λέω ἐκ πείρας.

Αποσυνδεδεμένος dk

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.978
    • Προφίλ
Απ: Λεβαδειακός -ΠΑΣ Γιάννενα (23η Αγωνιστική)
« Απάντηση #86 στις: Κυρ 08 Φεβ 2015 17:03 »
  ΠΑΣ  μπὰς καὶ τὸν δοῦμε ΕΥΡΩΠΗ.
δυστυχώς πλέον η 1η σκέψη στη φράση αυτή είναι να μεταφερθεί στα ανέκδοτα...
αλήθεια έχω άδικο ή αν τελικά κωφεύσουν και στραβωθούν όλοι και παρά τους κανόνες μας στείλουν στην Ευρώπη θα έχει την ίδια αξία;;;;

Όσο για τη στοιχηματική μέθοδο στην οποία αναφέρεσαι  συμφωνώ μαζί σου. Αυτό όμως δεν  αναιρεί και τα ακραία φαινόμενα τα οποία αποδίδουν περισσότερο από τα 1,50 που αναφέρεσαι Για παράδειγμα αναφέρω  το Ηλιούπολη - Λειβαδιά 2-0 με ανατροπή στο 2-4 ή το αντίστοιχο του αιώνιου με τους πενητες της Δυναμό Τυφλίδας ...  Αλήθεια στο παιχνίδι ΠΑΣ -- Λειβαδιά μήπως η ήττα με 2 γκόλ αβαντάζ στο γηπεδούχο έδινε μεγάλη απόδοση ;;;; Εννοείται όχι στο ακριβές σκόρ το οποίο είναι επιρρεπές σε οποιαδήποτε στραβοκλωτσιά...

Στο τελευταίο σου post συμφωνώ για το ρόλο του στοιχήματος ... Εφόσον το δέχεσαι όμως αυτό, σκέψου αν αντικρούει τη διάθεσή σου να υποστηρίξεις τον ιδιοκτήτη, ο οποίος φαίνεται να είναι πολύ πιό έμπειρος στο ζήτημα, από τους 2 μας ...

...
« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 08 Φεβ 2015 17:08 από dk »

Αποσυνδεδεμένος PAS Giannis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.398
    • Προφίλ
Απ: Λεβαδειακός -ΠΑΣ Γιάννενα (23η Αγωνιστική)
« Απάντηση #87 στις: Κυρ 08 Φεβ 2015 17:07 »
Στην Νίκη Βόλου διπλό είναι...Γράψτε από τώρα... :P :P :P


Άστα αυτά. ..

Εγώ το σκέφτηκα πρώτος :P
"Είναι θυρεός φέρον εντός αυτού όψιν αρχαίου Ηπειρωτικού νομίσματος και συμβόλου ενώσεως και αλληλεγγύης των απανταχού Ηπειρωτών, με απεικόνισιν του ταύρου και τας λέξεις "ΑΠΕΙ ΡΩΤΑΝ". Επικεφαλής της απεικονίσεως είναι η φράσις "ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ" περιβάλλεται δε το σύνολον υπό φύλλων Ηπειρωτικής δρυός"

Αποσυνδεδεμένος dk

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.978
    • Προφίλ
Απ: Λεβαδειακός -ΠΑΣ Γιάννενα (23η Αγωνιστική)
« Απάντηση #88 στις: Κυρ 08 Φεβ 2015 17:09 »
Στην Νίκη Βόλου διπλό είναι...Γράψτε από τώρα... :P :P :P


Άστα αυτά. ..

Εγώ το σκέφτηκα πρώτος :P
τό βλεπες τόπαιξες;;;

Αποσυνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.599
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: Λεβαδειακός -ΠΑΣ Γιάννενα (23η Αγωνιστική)
« Απάντηση #89 στις: Κυρ 08 Φεβ 2015 17:12 »
Κι εσυ mpakouliere  με την ιδια λογικη γραφεις εδω μεσα μονο για να ξεβαφτισεις και να κατηγορησεις παικτες, διοικηση, προπονητη. Εχεις δεν εχεις εναν χρονο εδω και γραφεις μονο οταν γκελαρει η ομαδα.
 Οσον αφορα τις πολιτικες πεποιθησεις του drakou(με τις οποιες εννοειται οτι διαφωνω καθετα και οριζοντια) τι σχεση εχουν με την ομαδα και τις τσαμπουνας συνεχως? Καμια, αλλα λογια ν αγαπιομαστε.
 dk επειδην τωρα ειδα τι εγραψες, εσυ, οπως και ο chilly που απαντησατε στον drako δεν γραφετε μονο οταν η ομαδα γκελαρει, οπως μερικοι γνωστοι και μη εξαιρετεοι, ουτε τα βγαζετε ολα στημενα.

  Ποτέ δεν κατηγόρησα παίχτη. Το μόνο που αξιολόγησα ήταν η επίδοσή τους. Δικαίωμά μου είναι. Αφού πληρώνω το διαρκείας μου και το εισιτήριό μου χρόνια τώρα και δεν λείπω σχεδόν ποτέ κάθε Κυριακή από τον γήπεδο.

  Ποτέ δεν κρύβομαι και πάντοτε γράφω ύστερα από κάθε αποτέλεσμα. Δεν θέλω ποτέ η ομάδα μου να χάσει. Θέλω μόνο να πάμε πάντοτε μπροστά και να νικάμε συνεχώς. Τα υπονοούμενα που αφήνεις ότι θέλω να χάνουμε για να δικαιωθεί η θεωρία μου είναι ανάξια σοβαρής αντιπαράθεσης και ασχολίαστα.

  Πόσο χρόνο έχω εδώ στο φόρουμ δεν έχει σημασία. Παρεμπιπτόντως έχω πολύ πάνω από 1 χρόνο. Το πόσο χρόνο έχω στα γήπεδα ανά την Ελλάδα μετράει. Και είμαι σίγουρος ότι έχω πολύ περισσότερο από εσένα.

  Το μόνο που κριτικάρω αλύπητα είναι η διοίκηση. Με επιχειρήματα για τα πεπραγμένα της όλα αυτά τα χρόνια. Άμα κάνει κάλο ο ΧΒ έχω το θάρρος να του το αναγνωρίσω. Αυτό δεν σημαίνει ότι δεν θα ασκούμε κριτική στα ποδοσφαιρικά εγκλήματα που έχει διαπράξει!
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος VAMOS PAS

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 994
    • Προφίλ
Απ: Λεβαδειακός -ΠΑΣ Γιάννενα (23η Αγωνιστική)
« Απάντηση #90 στις: Κυρ 08 Φεβ 2015 17:29 »
Δεν ασκεις κριτικη, απλα κραζεις! Μην μπερδευεσαι.
 Τωρα το αν εχεις περισσοτερα χρονια απο μενα στο γηπεδο δεν το ξερεις στανταρ. Και μην φασκεις και αντιφασκεις, γιατι εσυ εγραψες για πασομετρα πριν. Το πιασες τσακαλακο?

Αποσυνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.599
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: Λεβαδειακός -ΠΑΣ Γιάννενα (23η Αγωνιστική)
« Απάντηση #91 στις: Κυρ 08 Φεβ 2015 17:42 »

   Τι θέλει σβήσιμο ακριβώς; Η παραδιοίκηση δεν παίρνει λεφτά; Τόσα και τόσα έχουν δει το φως της δημοσιότητας. Πλέον το φωνάζουν και στο γήπεδο: Δεν είμαστε υπάλληλοι είμαστε οπαδοί σου------> άρα κάποιος είναι υπάλληλος--------> άρα κάποιος βγάζει φράγκα-----------> είσαι μέσα σε αυτούς; Γιατί κατά καιρούς τους εκθείαζες.
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος drakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 908
    • Προφίλ
Απ: Λεβαδειακός -ΠΑΣ Γιάννενα (23η Αγωνιστική)
« Απάντηση #92 στις: Κυρ 08 Φεβ 2015 17:45 »
Στὸν ἀγώνα Πανιώνιος-Δυναμό Τιφλίδος ἒγιναν τὰ ἑξῆς ὡραῖα: Τὸ προηγούμενο βράδυ πῆγαν τοὺς Γεωργιανούς παῖχτες σὲ στιπτηζάδικο στὴ Συγγροῦ, τοὺς μέθυσαν καὶ τοὺς ἒστειλαν τὸ πρωί σὲ ξενοδοχεῖο μὲ συνοδεία γυναικῶν. Στὸν ἀγῶνα σερνόντουσαν καὶ τοὺς ἂφησαν νὰ βάλουν ἓνα γκόλ στὸ πρῶτο ἡμίχρονο καὶ μετὰ τοὺς κέρδισαν στὸ δεύτερο ἡμίχρονο. Ἡ ἀνατροπή εἶχε φτάσει κάτω ἀπό 2. Τὰ πολλὰ τὰ ἒπαιξαν νίκη τοῦ Πανιωνίου καὶ στὸ live. Ἡ πλάκα ἒχει μὲ τὰ κόλπα ποὺ κάνανε οἱ τὺποι, στέλνανε και παίζανε ἐπιδεικτικά 50.000 ἓναν ἂσσο σὲ ἑλληνικό ἀγώνα καὶ μετὰ τὸν ἒπαιζε ὂλη ἡ πιάτσα καὶ αὐτοὶ ἒπαιζαν τὸ διπλό ποὺ ἐν τω μεταξὺ εἶχε φτάσει στὰ ὓψη.

Αποσυνδεδεμένος VAMOS PAS

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 994
    • Προφίλ
Απ: Λεβαδειακός -ΠΑΣ Γιάννενα (23η Αγωνιστική)
« Απάντηση #93 στις: Κυρ 08 Φεβ 2015 17:51 »
Με διασκεδαζεις αφανταστα αδερφε με τα σοβαροτατα επιχειρηματα που εχεις. Καποιος, καπου, καποτε κλπ. και επειδη καποιοι φωναζουν ετσι στο γηπεδο, παει να πει οτι ετσι ειναι.
 Τελος παντων, παροτι περναω καλα, θα πρεπει να σ αφησω τωρα. Εγω θα παω να τα παρω κι εσυ κατσε κραξε λιγο ακομα σαν τη θεια μου στο χωριο.
 Βλεπεις εγω κατηγοριες μεσω πληκτρολογιου σαν εσενα δεν κανω. Στα ισα μονο. Κοιτα να ξαναγραψεις αν (σκατα στο στομα μου) χασουμε απο τον Πανιωνιο.
« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 08 Φεβ 2015 18:09 από VAMOS PAS »

Αποσυνδεδεμένος teo mono-pas

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 71
    • Προφίλ
Απ: Λεβαδειακός -ΠΑΣ Γιάννενα (23η Αγωνιστική)
« Απάντηση #94 στις: Κυρ 08 Φεβ 2015 18:19 »
chilly ἐσὺ αὐτὸ κατάλαβες; νὰ στὸ κάνω κέρματα λοιπὸν: Στὰ Γιάννινα ἡ πλειονότητα τῶν ὀπαδῶν του ΠΑΣ, εἶναι ΠΑΣ καὶ κάτι ἂλλο (ποκ) ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΠΑΣ. Αὐτὴ εἶναι ἡ ἀποψή μου καί εὒχομαι νὰ κάνω λάθος !
 :mono: :mono: :mono: :mono: :mono:

  Και εμάς η άποψη μας είναι ότι ο αγαπημένος σου Πρόεδρος δεν κάνει για την ομάδα και συν τοις άλλοις η ομάδα έχει τη φήμη για στημένα ματς, έχει πάει στα δικαστήρια γι' αυτό και έχει φέρει και εξωφρενικά αποτελέσματα. Τι δεν καταλαβαίνεις;
Αυτή είναι και η δική μας άποψη. Και εμείς επίσης ευχόμαστε να κάνουμε λάθος αν και είμαστε βέβαιοι για πολλά πράγματα!
φήμη για στημένα είχε και παλιότερα (αποδεδειγμένα), αν είσαι ΠΑΣ πρεπει να γνωρίζεις,πήγε δικαστήρια και αθωώθηκε, τα εξωφρενικά αποτελεσματα ποια είναι ρεφιλε;

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.816
    • Προφίλ
Απ: Λεβαδειακός -ΠΑΣ Γιάννενα (23η Αγωνιστική)
« Απάντηση #95 στις: Κυρ 08 Φεβ 2015 18:22 »
σε λιγο σκαει μυτη και ο kokolpas
θα μας λυσει ολες τις αποριες


Παράθεση
φήμη για στημένα είχε και παλιότερα (αποδεδειγμένα), αν είσαι ΠΑΣ πρεπει να γνωρίζεις,πήγε δικαστήρια και αθωώθηκε, τα εξωφρενικά αποτελεσματα ποια είναι ρεφιλε;
βεβαια δν εχει καταδικαστει ως ενοχος και κανενας στην Ελλαδα για στημενα παιχνιδια
ολοι αθωοι. βαρδινογιαννηδες, κοσκωταδες κοκκαλης, μητροπουλοι, μαρινακηδες κτλ κτλ
ισως τελικα ολα πανε τοσο καλα και εμεις ολοι ειμαστε οι κακοι και οι συνομωσιολογοι


Δεν κατηγορω τον μπροεδρα οτι στηνει
αν στηνει απλα κανει οτι κανουν ολοι
ποιος ειναι αυτος που θα παει κοντρα στο ρευμα?
Χιλια αλλα μπορει να του καταλογισω αλλα αυτο και να ισχυει με αφηνει αδιαφορο
Ας ηταν σωστος στα αλλα...
« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 08 Φεβ 2015 18:31 από pagourenko1966 »

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.816
    • Προφίλ
Απ: Λεβαδειακός -ΠΑΣ Γιάννενα (23η Αγωνιστική)
« Απάντηση #96 στις: Κυρ 08 Φεβ 2015 18:40 »
Παράθεση
κομποτιακός - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Στο πλευρό της αγαπημένης μας ομάδας στο γήπεδο της Λιβαδειάς βρέθηκαν μέλη του συνδέσμου μ και μαζί με τα παιδιά από την Αθήνα κατάφεραν να κερδίσουν άνετα την μάχη της κερκίδας τραγουδώντας καθ' όλη τη διάρκεια του αγώνα.
Στο πρώτο ημίχρονο  οι 20 ΠΑΣολεδες τοποθετήθηκαν στη θύρα 1 του γηπέδου δίπλα απο παιδιά Γυμνασίου αλλά και τους αλλόθρησκους της πόλης. Κατόπιν, στο δεύτερο ημίχρονο τοποθετήθηκαν στη θύρα 3, μαζί με την ομάδα Κ-20 αλλά και δίπλα στους γραφικούς οπαδούς του λεβαδιακού. Ο σύνδεσμος της αντίπαλης ομάδας (Barbarians) βρίσκεται σε ανοιχτή κόντρα με την διοίκηση κομπότη και κάνει αποχή από το γήπεδο. 

ΥΓ. Χωρίς προσκλήσεις... Χωρίς λίστες... Χωρίς παρακαλετά... Χωρίς κολλητιλίκια... Χωρίς υπαλληλίκια...

http://azzurrafamilia.blogspot.gr/2015/02/blog-post_8.html

Αποσυνδεδεμένος teo mono-pas

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 71
    • Προφίλ
Απ: Λεβαδειακός -ΠΑΣ Γιάννενα (23η Αγωνιστική)
« Απάντηση #97 στις: Κυρ 08 Φεβ 2015 18:48 »
Μηδενιστες είστε μωρέ οι περισσότεροι εδώ μέσα,τη μια έτσι την αλλη γιουβετσι, παιρνει αποτελέσματα, κρυβεστε, πριν πάρει λέτε θα χασει κερδιζει λέτε ευτυχώς  που δε δικαιωθηκατε, κουβέντα γα το χβ, χάνει φταίει ο χοντρός, τη μια ο γιακοςς,την αλλη ο Κοροβέσης την άλλη ο Τσουκαλάς, γκρίνια,γκρίνια, γκρίνια..... δε πειράζει εμένα αυτός ο ΠΑΣ μου αρέσει, είμαι περήφανος για αυτον και γουσταρω....με κανει και χαίρομαι στη δυσκολη αυτή εποχή, με γεμίζει, ειδικα φέτος έκανε μεγαλα αποτελεσματα, ποτε είδατε μωρέ μονο 4 ήττες? ποτε ειδατε τετοιο πάθος? ποτε ? ποτέ! η ιστορία γράφει και θα γράψει για τις αγωνιστικες της επιτυχίες!!! εσείς κραξτε για αυτό μονο κάνετε δυστυχώς, δεν ξέρετε να επαινείτε και να αναγνωριζετε ,όλα τυχαία έγιναν δηλαδή? μηδενειστε καλοί είστε σε αυτο ...... Α! και περιμένετε την επόμενη στραβη....

Αποσυνδεδεμένος ΑΠΕΙΡΟΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.435
    • Προφίλ
Απ: Λεβαδειακός -ΠΑΣ Γιάννενα (23η Αγωνιστική)
« Απάντηση #98 στις: Κυρ 08 Φεβ 2015 18:48 »
Παράθεση
φευγεί για το σπίτι του ξενερωμένος στεναχωρημένος και μόλις πάει να τον πάρει ο ύπνος αυτή η πουτάνα του κάνει αναπάντητη !


πολυ καλο ποστ φιλε αντιοφη.  8) :P

δυστυχώς όμως με αναπαντητη δε γαμησε κανεις.......ποσο μαλλον δε παντρευτηκε!   :P :P

πολλα πολλα μπραβο στα παιδια που πηγανε στη λεβαδια. (και χωρις προσκλησεις)
ΑΝ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ...ΣΕΙΡΑ ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ Η ΝΤΡΟΠΗ  !

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.800
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Λεβαδειακός -ΠΑΣ Γιάννενα (23η Αγωνιστική)
« Απάντηση #99 στις: Κυρ 08 Φεβ 2015 18:58 »
Μηδενιστες είστε μωρέ οι περισσότεροι εδώ μέσα,τη μια έτσι την αλλη γιουβετσι, παιρνει αποτελέσματα, κρυβεστε, πριν πάρει λέτε θα χασει κερδιζει λέτε ευτυχώς  που δε δικαιωθηκατε, κουβέντα γα το χβ, χάνει φταίει ο χοντρός, τη μια ο γιακοςς,την αλλη ο Κοροβέσης την άλλη ο Τσουκαλάς, γκρίνια,γκρίνια, γκρίνια..... δε πειράζει εμένα αυτός ο ΠΑΣ μου αρέσει, είμαι περήφανος για αυτον και γουσταρω....με κανει και χαίρομαι στη δυσκολη αυτή εποχή, με γεμίζει, ειδικα φέτος έκανε μεγαλα αποτελεσματα, ποτε είδατε μωρέ μονο 4 ήττες? ποτε ειδατε τετοιο πάθος? ποτε ? ποτέ! η ιστορία γράφει και θα γράψει για τις αγωνιστικες της επιτυχίες!!! εσείς κραξτε για αυτό μονο κάνετε δυστυχώς, δεν ξέρετε να επαινείτε και να αναγνωριζετε ,όλα τυχαία έγιναν δηλαδή? μηδενειστε καλοί είστε σε αυτο ...... Α! και περιμένετε την επόμενη στραβη....

Ψέματα και προπαγάνδα Θόδωρα;

Ποιος κρύφτηκε μετά από θετικά / αρνητικά αποτελέσματα της ομάδας; Πάντα εδώ είναι όλοι! Αλλά το ψέμα είναι πιο βολικό από την αλήθεια και το ξέρεις!

Αντίθετα περιέργως εσύ εμφανίζεσαι μόνο σε τέτοιες στιγμές, στα δύσκολα που εμείς είμαστε εδώ εσύ κάπου έχεις κρυφθεί Θόδωρα!

Υ.Γ. Είχες γράψει ότι έχεις πληροφορίες ότι ο ΧΒ πούλησε τον Πάτση -> http://www.pas.gr/forum/index.php?topic=4046.125. Για να καταλάβεις πόσα σοβαρά μπορεί κάποιος να πάρει την άποψη σου!

Υ.Γ. 2 Εμείς είμαστε μηδενιστές εδώ μέσα και άλλοι 100.000 Γιαννιώτες Θόδωρα. Για αυτό το γήπεδο είναι άδειο κάθε Κυριακή! Αλήθεια αφού η ομάδα έχει μόνο 4 ήττες, ο κόσμος γιατί της έχει γυρίσει τη πλάτη;
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!