Αποστολέας Θέμα: Λεβαδειακός -ΠΑΣ Γιάννενα (23η Αγωνιστική)  (Αναγνώστηκε 28553 φορές)

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Λεβαδειακός -ΠΑΣ Γιάννενα (23η Αγωνιστική)
« Απάντηση #100 στις: Κυρ 08 Φεβ 2015 18:59 »
πολλα πολλα μπραβο στα παιδια που πηγανε στη λεβαδια. (και χωρις προσκλησεις)

Ώρα να πιστέψω πως η ΑμΟ παίζει καλύτερα χωρίς πανιά και τυμπανοκρουσίες.
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.051
    • Προφίλ
Απ: Λεβαδειακός -ΠΑΣ Γιάννενα (23η Αγωνιστική)
« Απάντηση #101 στις: Κυρ 08 Φεβ 2015 19:27 »
Πετάγεστε πολλοί χωρίς να πείτε κάτι στα σοβαρά της ομάδας...
Οικονομικά.Η ομάδα χρωστάει συνέχεια περισσότερα.Η προοπτική της είναι το κανόνι.Το είδαμε που δεν παίξαμε στην Ευρώπη,το είδαμε πρόσφατα με τις μεταγραφές και τις μη ανανεώσεις σε νεαρούς παίχτες.Τραγικές καταστάσεις που μας πάνε χρόνια πίσω.
Στησίματα κτλ.Ο Χβ έχει κατηγορηθεί επίσημα.Αθωώθηκε οκ.Όμως κάθε λίγο και λιγάκι έχουμε φακέλους.Παίζουμε από τα πρώτα ονόματα κάθε φορά.Τώρα κάλεσαν και τον Πανθρακικό να δώσει εξηγήσεις για στημένα.Έχει πλάκα να μας έρθει και από εκεί τίποτα.
Άδειο γήπεδο.Από το ρεπό του φιλάθλου για μια χρονιά,φτάσαμε σε μια μόνιμη κατάσταση.1200 νοματαίοι μείναμε.Τα 1000 διαρκείας αν πιστέψουμε την διοίκηση το καλοκαίρι.200 εισιτήρια κόβουμε.Ο ΠΑΣ ήταν γνωστός για τον κόσμο του...Πλέον δεν είναι...
Θετικά αποτελέσματα.Ωραίες είναι οι νίκες και η καλή πορεία.Με προβληματίζουν όμως περισσότερο.Αυτή η ομάδα βγήκε έτσι οφ στο κύπελλο;Σε 45 λεπτά;Έφαγε 4 από τα σουβλάκια εντός;Δεν είναι και τόσο φυσιολογικά αυτά.Ακόμα ένα που προβληματίζει είναι αφού έχουμε τόσο καλή ομάδα γιατί δεν είμαστε πιο ψηλά.Τι έχει το Αγρίνιο ή ο Αστέρας;Γιατί να μην χτυπήσω τρίτη θέση ή και δεύτερη;Πόσες ευκαιρίες θα έχω να γράψω ιστορία;Πάλι με τα λίγα ο γιαννιώτης.Φτωχός συγγενής.
Δανεικοί.Γιατί;Η γυναίκα του καίσαρα δεν αρκεί να είναι μόνο τίμια αλλά και να φαίνεται.Τι σου πρόσφερε ας πούμε ο Γιαννιώτης;Γιατί να δίνεις λαβές;Δεν είναι μόνο ο Γιαννιώτης.
Το χωράφι που έχουμε για γήπεδο.Κάθε χρονιά τα ίδια.Τα ίδια και οι μικρές ομάδες,τα ίδια και στις προπονήσεις.Οκ δεν είναι δικά σου αλλά ρίξε λίγο χρήμα.Ο ΠΑΣ παίζει,κάνει προπόνηση,παίζουν οι υποδομές.Έχουμε γίνει ρεντίκολο με το ειδικό μηχάνημα τόσα χρόνια.Για υποδομές τι να πούμε σε εγκαταστάσεις...Δεν....
Μεταγραφές.Βλέπουμε τι όπλα έχουν οι άλλοι και τι εμείς.Ποτέ ο ΠΑΣ να μην μπορεί;Γιατί;Καλά κάνει με τις υποδομές και τους μικρούς αλλά κάπου κάπου ας φέρει και έναν παιχταρά.Ακόμα και εδώ ο φτωχός συγγενής είμαι.

Να μην βάλω μέσα για παραδιοίκηση κτλ...
« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 08 Φεβ 2015 20:10 από fon7 »

Αποσυνδεδεμένος teo mono-pas

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 71
    • Προφίλ
Απ: Λεβαδειακός -ΠΑΣ Γιάννενα (23η Αγωνιστική)
« Απάντηση #102 στις: Κυρ 08 Φεβ 2015 20:00 »
[
[/quote]




Υ.Γ. Είχες γράψει ότι έχεις πληροφορίες ότι ο ΧΒ πούλησε τον Πάτση -> http://www.pas.gr/forum/index.php?topic=4046.125. Για να καταλάβεις πόσα σοβαρά μπορεί κάποιος να πάρει την άποψη σου!

Ή δε καταλαβαίνεις τι διαβάζεις ή καταλαβαίνεις ότι θέλεις ( μάλλον το δεύτερο ) Η επιβαιωση των γραφομένων μου επιβεβαιώθηκαν τις επόμενες μέρες για στόματος Καχριμάνη ή όχι ? οπότε πόσο σοβαρά και έγκυρα είνα, εύκολα το καταλαβαίνεις αν δεν είσαι εγκάθετος, δεν δέχεσαι άλλη άποψη και προκατειλημένος, αντιληπτό? Εμφανίζομαι όποτε εξοργίζομαι με τα γραφόμενα κάποιων ή έχω να δώσω κάποια ( έγκυρη) πληροφορία. Τα γραφόμενα κάποιων έχουν κατά τη γνώμη μου καταντήσει γραφικά..... Τελικά τι θέλετε..... Ελατε γήπεδο και αλλάξτε την κατάσταση, αστε τις καφετέριες, όπως έγινε επί Κούγια. Πλέον εκεί στη γωνία αριστερα , όπως φαίνεστε από την μεγάλη, έχετε μείνει καμιά εικοσαρια , με τη στάση σας και δίκιο να είχατε σε κάτι, τουλάχιστον στη μεγάλη χλευάζεστε... Αυτά , καλή χώνεψη και στο επανειδείν......

Αποσυνδεδεμένος my8os

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.408
  • live long and prosper ΠΑΣ
    • Προφίλ
Απ: Λεβαδειακός -ΠΑΣ Γιάννενα (23η Αγωνιστική)
« Απάντηση #103 στις: Κυρ 08 Φεβ 2015 20:03 »
Νομίζω έχει χαθεί η μπάλα και από τους μεν και τους δε.
Ο ΧΒ αν και έχει κάνει κάποια σημαντικά λάθη ίσως μπορεί να βαφτιστεί από τους καλύτερους προέδρους που είχε ο ΠΑΣ μόνο και μόνο λόγω πορείας της ομάδας. Μακάρι βέβαια κάποια στιγμή να βρεθεί καλύτερος και να μην κάνει αυτά τα λάθη.
Όμως καλό είναι οι μεν να σταματήσουν την υπερβολική γκρίνια και οι δε να σταματήσουν το υπερβολικό γλείψιμο.
Π.χ. Οι μεν σπανίως θα πουν κάτι καλό που έκανε ο ΧΒ αλλά αντίθετα κάθε μέρα σχεδόν θα επισημαίνουν τα λάθη του.
Οι δε, θα στρουθοκαμηλίζουν και θα τα βλέπουν όλα ρόδινα. Και μάλιστα παραλόγως θα αποδώσουν αποκλειστικά την αγωνιστική επιτυχία στη διοίκηση η οποία όμως δεν παίζει στο χορτάρι αλλά απλά πληρώνει. Η αγωνιστική επιτυχία είναι κυρίως έργο προπονητή και ομάδας, και κατά δεύτερο λόγο αυτού που τους πληρώνει με τα λεφτά της NOVA, ΟΠΑΠ, χορηγών, κλπ.
Ο ΧΒ δηλαδή είναι κυρίως διαχειριστής των χρημάτων και πρέπει να αξιολογηθεί έτσι, και όχι ποδοσφαιριστής ή προπονητής.

Τι έχει κάνει ο ΧΒ λοιπόν;

Αρνητικά έργα: 1) δανεικοί (συνήθως αχρείαστοι κιόλας), 2) αύξηση χρεών (βλέπε οικονομική διαχείριση), 3) στέρηση ευρωπαϊκής συμμετοχής (ως συνέπεια του #2), 4) εμπλοκή σε στημένα, 5) μικρότερη προσέλευση.
Για τα #1,2,3 είναι αποκλειστικά υπεύθυνος 100%. Για το #4 δεν μπορώ να εκτιμήσω αν έχει μερίδιο ευθύνης ή τον έμπλεξαν τρίτοι, αλλά πάντως αθωώθηκε. Για το #5 έχει μερίδιο ευθύνης, αλλά μεγάλο επίσης μερίδιο έχει και η Λέσχη που πουλάει τα εισιτήρια και οι σύνδεσμοι, που πιστεύω ένα από τα πράγματα που πρέπει να κάνουν είναι να παροτρύνουν τον απλό φίλαθλο να πάει γήπεδο. Ο απλός φίλαθλος έχει κι αυτός μερίδιο ευθύνης αλλά μικρότερο σε σχέση με της διοίκησης και των οργανωμένων.

Θετικά έργα: 1) σκεπαστή, 2) χόρτο (που δεν είναι δικά του), 3) χτίσιμο ομάδας, 4) αγωνιστική παρουσία.
Για τα #1,2,3 ειναι αποκλειστικά υπεύθυνος 100% (εντάξει για το #3 πληρώνει ανθρώπους να του βρούνε/αξιολογήσουν παίκτες κλπ αλλά είναι το ίδιο). Για το #4 έχει μικρό μερίδιο ευθύνης καθότι μπάλα παίζουν άλλοι. Έχουμε δει και ακριβά παλτά να μην παίζουν μπάλα με τον ΠΑΣ αλλά να παίζουν αλλού καλή μπάλα. Ο πρόεδρος μπορεί να επηρεάσει την αγωνιστική παρουσία μόνο με δυο τρόπους: α) θέτοντας όραμα και στόχους, β) με οικονομική συνέπεια. Ως προς αυτά υπάρχουν κάποια συννεφάκια που βλέπουμε πού και πού.

Τώρα αν ξέχασα να συμπεριλάβω κάτι στα παραπάνω δεν πειράζει. Αυτό που θέλω να πω είναι ότι ο καθένας ζυγίζει τα υπέρ και τα κατά και βγάζει τη δική του γνώμη για τον ΧΒ. Δεν είναι σωστό όμως να πηγαίνουμε στα άκρα (για τους μεν και τους δε εννοώ).

Αποσυνδεδεμένος VAMOS PAS

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 994
    • Προφίλ
Απ: Λεβαδειακός -ΠΑΣ Γιάννενα (23η Αγωνιστική)
« Απάντηση #104 στις: Κυρ 08 Φεβ 2015 20:09 »
Το θεμα fon ειναι οτι εχετε αφησει ανεξελεγκτους 5-6 τυπους οι οποιοι εχουν κανει το φορουμ σαν τα μουτρα τους.
 Πιασμενα ολα τα ματς, πιασμενοι οι παικτες, υπαλληλοι οπαδοι, καποιος θυμαμαι εγραφε χαρακτηρηστικα για κατι δηλωσεις του Τζημοπουλου, οτι ηταν σταχτη στα ματια και οτι ηταν πιασμενος, πραγματα που δεν γραφονται με την καμια.
 Δεν λεω, να κρινεις, αλλα να γραψεις και κατι θετικο,οπως κανεις εσυ αλλα και αρκετα αλλα παιδια εδω μεσα.
Δεν γινεται ομως να εχουμε αυτους τους 5-6 να αλωνιζουν και να τα κανουν ολα σαδι που λεμε και στο χωριο μου.
 Προκαλουν αντιδρασεις, δεν το καταλαβαινετε? Εχει διαφορα η κριτικη απ το ξεκατινιασμα.

Αποσυνδεδεμένος Geopasoles

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.057
  • ΠΟΥΛΑ ΕΦΥΓΕΣ....ΟΤΙ ΕΒΓΑΛΕΣ ΕΒΓΑΛΕΣ...
    • Προφίλ
Απ: Λεβαδειακός -ΠΑΣ Γιάννενα (23η Αγωνιστική)
« Απάντηση #105 στις: Κυρ 08 Φεβ 2015 20:31 »
Ρε παιδια το 0-4 εγω επιμενω...δεν ειναι νορμαλ σκορ...για μια ομαδα που παει τρενο...ειδικα το τελευταιο γκολ σου αφηνει υπαινιγμους...και δεν εχουμε και τον πιο καθαρο προεδρο...οι περισσοτερη λεμε οτι δεν αφηνει την ομαδα να παει ψηλα...ΕΝΩ ακους ΠΡΟΕΔΡΑ...αν βγει ευρωπη και περασει στους ομιλους θα παρει 2-3 μυρια....και αυτος κυνηγαει της πενταροδεκαρες...αυτα τα μυρια απο ομιλους...ολοι θα γυρισουν στο γηπεδο...οποτε και εκει μαμονια...απο την νοβα αυτα που παιρνει...δεν ειναι εξυπνος....ενω θα ηταν τωρα παραγωγικος και σε εμας και στην τσεπη του...ας ειναι καλα ο χριστοπουλος με το μοντελο που εφαρμοσε και πιανει μεχρι τωρα...οχι οτι ο ΠΕΤΡΑΚΗΣ δεν ειναι καλος...απλα φοβατε καποια παιχνιδια και κανει κατι αψυχολογητες αλλαγες...κατα τα αλλα δεν εχω παραπονο απο αυτον...μπορει να τα χωνω αλλα πιστευω θα παει πιο ψηλα απο τον Χριστοπουλο...αφηστε τα σουβλακια τωρα παχαινουν.. :P :P :P :P :P  :flag: :flag: :flag:
:pas: και  :mono:   :flag:

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.051
    • Προφίλ
Απ: Λεβαδειακός -ΠΑΣ Γιάννενα (23η Αγωνιστική)
« Απάντηση #106 στις: Κυρ 08 Φεβ 2015 20:44 »
Το θεμα fon ειναι οτι εχετε αφησει ανεξελεγκτους 5-6 τυπους οι οποιοι εχουν κανει το φορουμ σαν τα μουτρα τους.
 Πιασμενα ολα τα ματς, πιασμενοι οι παικτες, υπαλληλοι οπαδοι, καποιος θυμαμαι εγραφε χαρακτηρηστικα για κατι δηλωσεις του Τζημοπουλου, οτι ηταν σταχτη στα ματια και οτι ηταν πιασμενος, πραγματα που δεν γραφονται με την καμια.
 Δεν λεω, να κρινεις, αλλα να γραψεις και κατι θετικο,οπως κανεις εσυ αλλα και αρκετα αλλα παιδια εδω μεσα.
Δεν γινεται ομως να εχουμε αυτους τους 5-6 να αλωνιζουν και να τα κανουν ολα σαδι που λεμε και στο χωριο μου.
 Προκαλουν αντιδρασεις, δεν το καταλαβαινετε? Εχει διαφορα η κριτικη απ το ξεκατινιασμα.
Ο καθένας γράφει την άποψη του.Μπορεί να είναι σωστή,μπορεί και λάθος.Δεν κρατάμε κάποιον από το χεράκι.Ούτε έχουμε υπογράψει το αλάθητο.Όσο περισσότερο γράφεις τόσο πιο πιθανό είναι να γράψεις και κάποιες φορές λάθος.Στατιστικά να το πάρεις.
Από εκεί και πέρα όποια πλευρά και να πάρεις τα προβλήματα υπάρχουν.Δεν γίνεται και δεν πρέπει να μπουν κάτω από το χαλάκι.Πρέπει να λυθούν επιτέλους.Χρονίζουν.Δεν μπορεί μια ζωή ο ΠΑΣ και τα Γιάννενα να είναι ο φτωχός συγγενής.

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.816
    • Προφίλ
Απ: Λεβαδειακός -ΠΑΣ Γιάννενα (23η Αγωνιστική)
« Απάντηση #107 στις: Κυρ 08 Φεβ 2015 21:08 »
Η ομαδα ειναι 6η σε ενα πρωταθλημα χωρις ΗΡΑΚΛΗ ΑΕΚ ΑΡΗ ΛΑΡΙΣΑ
με τον τσατσο διαλυμενο
με τον πανοπουλο να κανει συντηρηση και ανοιγμα προς τους ξανθιωτες χωρις πωλησεις παιχτων αρα και χωρις εσοδα, με το βαζελο στη χειροτερη στιγμη της ιστοριας του, το νιονιο γεματο δανεικους, εναν πολυ κακο ατρομητο και με ομαδες χωρια στην Α εθνικη οπως καλλονες πλατανιαδες εργοτεληδες

Οποτε το οτι η ομαδα παει καλα θα επρεπε να ηταν δεδομενο.
Αν ειναι δυνατον να ειμασταν 15οι σε ενα τετοιο πρωταθλημα
10 χρονια πριν αυτα τα ροστερ δεν θα επιβιωναν ουτε στη Γ εθνικη

Ο κυριος Χριστοβασιλης απετυχε γιατι δεν μπορεσε να ανοιχτει στον κοσμο
δεν μπορεσε να νιωσει τις αναγκες του κοσμου παρα μονο αρκεστηκε στις συμβουλες των λεσχιτων
Μια λεσχη η οποια περναει την μεγαλυτερη απαξιωση της απο ιδρυσεως κυριως γιατι αυτοι που κανουν κουμαντο ειναι οι πλεον αντιπαθητικοι στον μεσο ΠΑΣΟΛΕ.

κανεις δε μηδενιζει τιποτα.
ολοι προσφεραν. και η λεσχη και ο Χριστοβασιλης στην αρχη εκανε την προσπαθεια του
Αλλα οταν βλεπεις οτι δεν μπορεις να δωσεις αλλα ή οτι οι καιροι σε ξεπερασαν
δεν εφαρμοζεις το διαιρει και βασιλευε
αλλα κανεις στην ακρη για το καλο της ομαδας.
Εδω εγινε το αντιθετο
Ο προεδρος παραμενει στη θεση του διαλυοντας καθε εννοια οραματος
αποδεδειγμενα επιασε ταβανι με τη μη αδειοδοτηση
Δεν μπορει να προσθεσει τιποτε αλλο στην ιστορια της ομαδας
Ναι εστω και σε αυτο το σαθρο πρωταθλημα εχει την ομαδα τοσα χρονια στη μεγαλη κατηγορια
αλλα αν δεν αποφασισει να αποχωρησει για να δωσει τη θεση του σε κατι καλυτερο τοτε απλα θα γινουμε ξανθη.
Θελετε να γινουμε Ξανθη?
θελετε 25 αδιαφορα χρονια στη μεγαλη κατηγορια, με ξεπουληματα παιχτων στους μεγαλους και αδειο γηπεδο
Αν αυτο θελετε δικαιωμα σας. Εμενα κατι τετοιο με αηδιαζει


« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 08 Φεβ 2015 21:18 από pagourenko1966 »

Αποσυνδεδεμένος VAMOS PAS

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 994
    • Προφίλ
Απ: Λεβαδειακός -ΠΑΣ Γιάννενα (23η Αγωνιστική)
« Απάντηση #108 στις: Κυρ 08 Φεβ 2015 21:10 »
Kατα λαθος το συμφωνω. Ενταξει φιλε δεν καταλαβαινεις η κανεις πως οχι. Αλλο αποψη, αλλο καθομαι και συκοφαντω τον καθενα πισω απ το πληκτρολογιο και ανωνυμα.

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.051
    • Προφίλ
Απ: Λεβαδειακός -ΠΑΣ Γιάννενα (23η Αγωνιστική)
« Απάντηση #109 στις: Κυρ 08 Φεβ 2015 21:15 »
Για μένα αυτό; :-? :-?

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.816
    • Προφίλ
Απ: Λεβαδειακός -ΠΑΣ Γιάννενα (23η Αγωνιστική)
« Απάντηση #110 στις: Κυρ 08 Φεβ 2015 21:28 »
Παράθεση
Αλλο αποψη, αλλο καθομαι και συκοφαντω τον καθενα πισω απ το πληκτρολογιο και ανωνυμα.
φιλε μου πριν 3 χρονια οταν λεγαμε την αποψη μας για τον Αγγελη παλι λεγανε οτι τον συκοφαντουμε
οταν τα εσπασαν αβαβα
Οταν λεγαμε την αποψη μας για τα χρεη της ομαδας παλι λεγανε οτι συκοφαντουμε
οταν δεν παιξαμε ευρωπη αβαβα
Οταν λεγαμε οτι με τη συμπεριφορα τους καποιοι διωχνουν τον κοσμο απο το γηπεδο παλι μας λεγανε συκοφαντες
τωρα αβαβα

Αποσυνδεδεμένος VAMOS PAS

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 994
    • Προφίλ
Απ: Λεβαδειακός -ΠΑΣ Γιάννενα (23η Αγωνιστική)
« Απάντηση #111 στις: Κυρ 08 Φεβ 2015 21:44 »
Οχι για σενα fon. Pagourenko αυτα που λες εσυ δεν ειναι συκοφαντια. Ειναι οντως αποψη.
 Συκοφαντια ειναι(τουλαχιστον μεχρι αποδειξεως του αντιθετου) ολα τα παραπανω που εγραψα και τσαμπουνανε συνεχεια για στημενα ματς, στημενους παικτες κλπ.
 Ενα παραδειγμα θα σου φερω. Και για τον Κολεμπα λεγανε-λεγανε μερικοι και τι δεν λεγανε. Την καταληξη του Κολεμπα και το ποσο ζημιωθηκε το ειδαμε αρκετα αργοτερα.
« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 08 Φεβ 2015 21:59 από VAMOS PAS »

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.800
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Λεβαδειακός -ΠΑΣ Γιάννενα (23η Αγωνιστική)
« Απάντηση #112 στις: Κυρ 08 Φεβ 2015 22:31 »
[




Υ.Γ. Είχες γράψει ότι έχεις πληροφορίες ότι ο ΧΒ πούλησε τον Πάτση -> http://www.pas.gr/forum/index.php?topic=4046.125. Για να καταλάβεις πόσα σοβαρά μπορεί κάποιος να πάρει την άποψη σου!

Ή δε καταλαβαίνεις τι διαβάζεις ή καταλαβαίνεις ότι θέλεις ( μάλλον το δεύτερο ) Η επιβαιωση των γραφομένων μου επιβεβαιώθηκαν τις επόμενες μέρες για στόματος Καχριμάνη ή όχι ? οπότε πόσο σοβαρά και έγκυρα είνα, εύκολα το καταλαβαίνεις αν δεν είσαι εγκάθετος, δεν δέχεσαι άλλη άποψη και προκατειλημένος, αντιληπτό? Εμφανίζομαι όποτε εξοργίζομαι με τα γραφόμενα κάποιων ή έχω να δώσω κάποια ( έγκυρη) πληροφορία. Τα γραφόμενα κάποιων έχουν κατά τη γνώμη μου καταντήσει γραφικά..... Τελικά τι θέλετε..... Ελατε γήπεδο και αλλάξτε την κατάσταση, αστε τις καφετέριες, όπως έγινε επί Κούγια. Πλέον εκεί στη γωνία αριστερα , όπως φαίνεστε από την μεγάλη, έχετε μείνει καμιά εικοσαρια , με τη στάση σας και δίκιο να είχατε σε κάτι, τουλάχιστον στη μεγάλη χλευάζεστε... Αυτά , καλή χώνεψη και στο επανειδείν......
[/quote]

ΜΠΟΥΡΔΕΣ ΓΡΑΦΕΙΣ! Είχες γράψει ότι ο ΧΒ πουλάει στον Πάτση, και η ΠΑΕ διαψεύδει ότι υπήρξε πρόταση! 

Εμφανίζεσαι όποτε σε συμφέρει, στα δύσκολα κρύβεσαι! Ο καθείς με το χαρακτήρα!

Αλήθεια θα μου πεις γιατί ο κόσμος δεν πάει γήπεδο ή πάλι θα κρυφτείς; 
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.816
    • Προφίλ
Απ: Λεβαδειακός -ΠΑΣ Γιάννενα (23η Αγωνιστική)
« Απάντηση #113 στις: Κυρ 08 Φεβ 2015 23:03 »
Παράθεση
Και για τον Κολεμπα λεγανε-λεγανε μερικοι και τι δεν λεγανε. Την καταληξη του Κολεμπα και το ποσο ζημιωθηκε το ειδαμε αρκετα αργοτερα.
Σωστο.
εγω δεν θεωρω πως ο χριστοβασιλης κονομαει.
Αν κονομαγε θα πληρωνε και τις οφειλες
τον εκμεταλλευονται και αυτον οπως τον κυρ μανθο
Αφου δεν ακουει καλα τον κανουν

Αποσυνδεδεμένος teo mono-pas

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 71
    • Προφίλ
Απ: Λεβαδειακός -ΠΑΣ Γιάννενα (23η Αγωνιστική)
« Απάντηση #114 στις: Δευ 09 Φεβ 2015 00:37 »
[




Υ.Γ. Είχες γράψει ότι έχεις πληροφορίες ότι ο ΧΒ πούλησε τον Πάτση -> http://www.pas.gr/forum/index.php?topic=4046.125. Για να καταλάβεις πόσα σοβαρά μπορεί κάποιος να πάρει την άποψη σου!

Ή δε καταλαβαίνεις τι διαβάζεις ή καταλαβαίνεις ότι θέλεις ( μάλλον το δεύτερο ) Η επιβαιωση των γραφομένων μου επιβεβαιώθηκαν τις επόμενες μέρες για στόματος Καχριμάνη ή όχι ? οπότε πόσο σοβαρά και έγκυρα είνα, εύκολα το καταλαβαίνεις αν δεν είσαι εγκάθετος, δεν δέχεσαι άλλη άποψη και προκατειλημένος, αντιληπτό? Εμφανίζομαι όποτε εξοργίζομαι με τα γραφόμενα κάποιων ή έχω να δώσω κάποια ( έγκυρη) πληροφορία. Τα γραφόμενα κάποιων έχουν κατά τη γνώμη μου καταντήσει γραφικά..... Τελικά τι θέλετε..... Ελατε γήπεδο και αλλάξτε την κατάσταση, αστε τις καφετέριες, όπως έγινε επί Κούγια. Πλέον εκεί στη γωνία αριστερα , όπως φαίνεστε από την μεγάλη, έχετε μείνει καμιά εικοσαρια , με τη στάση σας και δίκιο να είχατε σε κάτι, τουλάχιστον στη μεγάλη χλευάζεστε... Αυτά , καλή χώνεψη και στο επανειδείν......

ΜΠΟΥΡΔΕΣ ΓΡΑΦΕΙΣ! Είχες γράψει ότι ο ΧΒ πουλάει στον Πάτση, και η ΠΑΕ διαψεύδει ότι υπήρξε πρόταση! 

Εμφανίζεσαι όποτε σε συμφέρει, στα δύσκολα κρύβεσαι! Ο καθείς με το χαρακτήρα!

Αλήθεια θα μου πεις γιατί ο κόσμος δεν πάει γήπεδο ή πάλι θα κρυφτείς;
[/quote]  ΜΑΘΕ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ.... ΤΟ ΠΟΥΛΗΣΕ ΑΠΌ ΤΟ ΠΙΕΖΕΤΑΙ ΑΠΟ ΘΕΣΜΙΚΟΥΣ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΕΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ!!!!! συμφωνώ με καποιους προλαλίσαντες ότι κάποιοι  5-6 έχουν γίνει γραφικοί. ΤΙΣ ΜΠΟΥΡΔΕΣ ΚΡΑΤΑ ΤΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΣΟΥ , ΑΛΛΩΣΤΕ ΤΟ ΥΦΟΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΓΡΑΦΟΜΕΝΑ ΣΟΥ ΣΕ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΟΥΝ.
ΥΓ . ΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ?

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.800
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Λεβαδειακός -ΠΑΣ Γιάννενα (23η Αγωνιστική)
« Απάντηση #115 στις: Δευ 09 Φεβ 2015 00:54 »
Έίχες γράψει......

Παράθεση
welcome mr Patsis to Pas Giannina . η πληροφόρηση έγκυρη τα συναισθήματα ανάμεικτα....  η πρόταση πάντως πολύ καλη για την εποχή

Ξεκάθαρα Καλωσόρισες τον Πάτση στον ΠΑΣ Γιάννινα μίλησες για τετελεσμένο γεγονός. Ούτε για θεσμικούς παράγοντες ούτε τίποτα! Εάν δεν ξέρεις το γράφεις ή δεν καταλαβαίνεις τι γράφεις είναι δικό σου πρόβλημα.

ΟΠΟΤΕ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΜΠΟΥΡΔΕΣ ΓΡΑΦΕΙΣ!

Υ.Γ. Θα μου απαντήσεις γιατί ο κόσμος έχει εξαφανιστεί από το γήπεδο πάρα την εκπληκτική κατά τα άλλα πορεία της ομάδας ή πάλι θα το κάνεις γαργάρα;
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος teo mono-pas

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 71
    • Προφίλ
Απ: Λεβαδειακός -ΠΑΣ Γιάννενα (23η Αγωνιστική)
« Απάντηση #116 στις: Δευ 09 Φεβ 2015 01:31 »
Έίχες γράψει......

Παράθεση
welcome mr Patsis to Pas Giannina . η πληροφόρηση έγκυρη τα συναισθήματα ανάμεικτα....  η πρόταση πάντως πολύ καλη για την εποχή

Ξεκάθαρα Καλωσόρισες τον Πάτση στον ΠΑΣ Γιάννινα μίλησες για τετελεσμένο γεγονός. Ούτε για θεσμικούς παράγοντες ούτε τίποτα! Εάν δεν ξέρεις το γράφεις ή δεν καταλαβαίνεις τι γράφεις είναι δικό σου πρόβλημα.
Μηδενιστες
ΟΠΟΤΕ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΜΠΟΥΡΔΕΣ ΓΡΑΦΕΙΣ
Υ.Γ. Θα μου απαντήσεις γιατί ο κόσμος έχει εξαφανιστεί από το γήπεδο πάρα την εκπληκτική κατά τα άλλα πορεία της ομάδας ή πάλι θα το κάνεις γαργάρα;

επιβαιβεωνεις τα γραφόμενα μου,μην εκτιθεσαι άλλο και μη διαστρεβλωνεις την αλήθεια, διαβαζεις και καταλαβαίνεις αυτά που θες! διάβασε 2 post παρακατω...δεν πειράζει ξέρεις καλά  απο λασπολογία , μάθε να διαβαζεις λεωωωωω!!!! το πολύ πληκτρολόγιο βλάπτει....... κάνε και κάτι άλλο δεν είναι κακό!!!! τα επι προσωπικού τα αφήνω στην άκρη , δείχνει το τροπο σκέψης και συμπεριφοράς του καθενός!!  buonanotte και εις άλλα με υγεία

Αποσυνδεδεμένος teo mono-pas

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 71
    • Προφίλ
Απ: Λεβαδειακός -ΠΑΣ Γιάννενα (23η Αγωνιστική)
« Απάντηση #117 στις: Δευ 09 Φεβ 2015 01:35 »
6635 μυνήματα? κάνε και κάτι άλλο!!!!

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.800
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Λεβαδειακός -ΠΑΣ Γιάννενα (23η Αγωνιστική)
« Απάντηση #118 στις: Δευ 09 Φεβ 2015 01:39 »
Το έχω διαβάσει και το παρακάτω. Προσπάθησες να το σώσεις αλλά μάταια. Ευτυχώς ή δυστυχώς τα γραπτά μένουν!

Τα περί λασπολογίας στα επιστρέφω.

Φυσικά μπορείς να κάνεις και αλλά πράγματα από το να εκτίθεσαι συνεχώς. Άλλωστε ακόμα ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ για ποιο λόγο πιστεύεις ότι ο κόσμος δεν πηγαίνει στο γήπεδο Δείχνοντας: α) ότι μόνο διάλογο δεν μπήκες να κάνεις, β) ότι είσαι μόνο για να κάνεις κριτική εκ των υστερών και εκ του ασφαλούς, αλλά από ουσία μηδέν.

CIAO!!!
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.800
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Λεβαδειακός -ΠΑΣ Γιάννενα (23η Αγωνιστική)
« Απάντηση #119 στις: Δευ 09 Φεβ 2015 01:42 »
6635 μυνήματα? κάνε και κάτι άλλο!!!!

6637! ΜΗνΥματα! Μην ξεχάσουμε και τα Ελληνικά που ξέρουμε!

Υ.Γ. Γιατί λογαριασμό θα σου δώσω;

ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.599
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: Λεβαδειακός -ΠΑΣ Γιάννενα (23η Αγωνιστική)
« Απάντηση #120 στις: Δευ 09 Φεβ 2015 01:43 »
   Ρε παιδιά μην απαντάτε και μην δίνετε σημασία στους υπάλληλους ή στους φιλικά διακείμενους προς τους υπαλλήλους.

   Δεν μου λες Vamos έρχεσαι γήπεδο; Αν ναι στο ματς με τον Π.Α.Ο.Κ. με το Βάζελο και στα επόμενα ματς δεν πήρες χαμπάρι άραγε ότι φωνάζεται μαζικά από δεκάδες άτομα αν όχι εκατοντάδες το: ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΠΑΔΟΙ ΣΟΥ.

  Δεν το έχεις ακούσει; Γιατί λες ότι μόνο εδώ λέγεται; Γιατί δεν έρχεσαι να μας το πεις και εκεί να σταματήσουμε; Γιατί δεν έρχεσαι να μας ρωτήσεις ποιους εννοούμε; Γιατί υποκρίνεσαι με τέτοιο τρόπο; Δεν είδα, δεν άκουσα δεν...

  Άσε το πληκτρολόγιο. Έλα στο γήπεδο με Πανιώνιο. Θα το ξαναφωνάξουμε. Θα ρθεις όμως; Μπαρμπούτσαλα....

   Αυτό και τέλος.


« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 09 Φεβ 2015 11:49 από ΛΟΚΟ »
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος teo mono-pas

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 71
    • Προφίλ
Απ: Λεβαδειακός -ΠΑΣ Γιάννενα (23η Αγωνιστική)
« Απάντηση #121 στις: Δευ 09 Φεβ 2015 01:50 »
Το έχω διαβάσει και το παρακάτω. Προσπάθησες να το σώσεις αλλά μάταια. Ευτυχώς ή δυστυχώς τα γραπτά μένουν!

Τα περί λασπολογίας στα επιστρέφω.

Φυσικά μπορείς να κάνεις και αλλά πράγματα από το να εκτίθεσαι συνεχώς. Άλλωστε ακόμα ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ για ποιο λόγο πιστεύεις ότι ο κόσμος δεν πηγαίνει στο γήπεδο Δείχνοντας: α) ότι μόνο διάλογο δεν μπήκες να κάνεις, β) ότι είσαι μόνο για να κάνεις κριτική εκ των υστερών και εκ του ασφαλούς, αλλά από ουσία μηδέν
CIAO!!!

Το διαβάσεις αλλά εγραψες  αυτό που ήθελες και όχι την αλήθεια σωστά? απο κει και πέρα τι να συζητησω? εσύ περηφανε πασολε κάτσε και γραψε απο το πληκτρολόγιο....

Αποσυνδεδεμένος teo mono-pas

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 71
    • Προφίλ
Απ: Λεβαδειακός -ΠΑΣ Γιάννενα (23η Αγωνιστική)
« Απάντηση #122 στις: Δευ 09 Φεβ 2015 01:52 »
6635 μυνήματα? κάνε και κάτι άλλο!!!!

6637! ΜΗνΥματα! Μην ξεχάσουμε και τα Ελληνικά που ξέρουμε!

Υ.Γ. Γιατί λογαριασμό θα σου δώσω;

κανένα λογαριασμό, επιβεβαιωνεις όμως  τον τιτλο του πληκρολογιακια.....

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.800
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Λεβαδειακός -ΠΑΣ Γιάννενα (23η Αγωνιστική)
« Απάντηση #123 στις: Δευ 09 Φεβ 2015 01:56 »
Δεν πειράζει! Καλό είναι και αυτό! Τουλάχιστον δείχνω να ξέρω και αρκετά καλή (όχι τέλεια) ορθογραφία!

Από ότι κατάλαβα δεν θες να μου απαντήσεις για ποιο λόγο ο κόσμος δεν πηγαίνει στο γήπεδο! Το δέχομαι! Δεν θα επιμείνω!
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος teo mono-pas

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 71
    • Προφίλ
Απ: Λεβαδειακός -ΠΑΣ Γιάννενα (23η Αγωνιστική)
« Απάντηση #124 στις: Δευ 09 Φεβ 2015 02:11 »
τα περί ορθογραφίας αλλού, όταν γραφείς απο κινητό και βιαστικά γίνονται και αναγραμματισμοί, θεωρώ οτι σου χει συμβεί και σενα.. αλλά ξέχασα εσύ δουλευεις και το τυφλό σύστημα, τοσα χρονια πληκτρολογος εχεις γράψει.....  κατα το  προσφιλές εχεις ψησει.... σχωρα με τέτοια ωρα ..... καληνύχτα