Αποστολέας Θέμα: ΑNEΚΔΟΤΑ  (Αναγνώστηκε 285215 φορές)

Αποσυνδεδεμένος astralon

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.817
  • Plavo srce
    • Προφίλ
Απ: ΑNEΚΔΟΤΑ
« Απάντηση #400 στις: Τετ 01 Αύγ 2012 14:02 »
-Γιατί δεν δανείζουμε ποτέ αμάξι και γυναίκα?

-Διότι
το αμάξι θα κακοπεράσει
και η γυναίκα θα καλοπεράσει... ;)
 
KE EN EUROPA KIERO VERTE KE ASI VOLVERME LOKO'

Αποσυνδεδεμένος jesPAS

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 645
    • Προφίλ
Απ: ΑNEΚΔΟΤΑ
« Απάντηση #401 στις: Τετ 01 Αύγ 2012 19:25 »
Γιατί έσβησαν τη φλόγα των Ολυμπιακών Αγώνων οι Άγγλοι;

Γιατί ήταν σε χώρο για μη καπνίζοντες.
Χαμογελάτε!!!  Κάνετε τους άλλους ν' ανησυχούν....

Αποσυνδεδεμένος pastakis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 4.908
    • Προφίλ
Απ: ΑNEΚΔΟΤΑ
« Απάντηση #402 στις: Σαβ 04 Αύγ 2012 22:19 »
Ρωτάει το παιδάκι τον μπαμπά του:
-Μπαμπά εγω από που ηρθα;
-Σε γέννησε η μαμά σου παιδί μου.
-Αυτή από που ήρθε;
-Την γέννησε η πεθερά μου δηλ.η γιαγιά σου.
-Και αυτή από που ήρθε;
-Κατευθειαν από την κόλαση παιδί μου!!!

Αποσυνδεδεμένος ΑΠΕΙΡΟΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.435
    • Προφίλ
Απ: ΑNEΚΔΟΤΑ
« Απάντηση #403 στις: Τετ 08 Αύγ 2012 01:00 »
τι κανεις?
bafo
μπαφο??????

ΒΑΦΩ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ
ΑΝ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ...ΣΕΙΡΑ ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ Η ΝΤΡΟΠΗ  !

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: ΑNEΚΔΟΤΑ
« Απάντηση #404 στις: Τετ 08 Αύγ 2012 21:45 »
Στο ψιλικατζίδικο:
- Προφυλακτικά έχετε?
- Δυστυχώς, όχι.
- Καλώς, καληνύχτα.
- Καληνύχτα. Να σας ζήσει.

Αποσυνδεδεμένος pastakis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 4.908
    • Προφίλ
Απ: ΑNEΚΔΟΤΑ
« Απάντηση #405 στις: Πεμ 23 Αύγ 2012 21:51 »
Παππου ολος ο κοσμος ανησυχει μηπως η σεξουαλικη σχεση σου με την πιτσιρικα αποβει μοιραια…
Τι να κανουμε παιδι μου…έτσι είναι αυτά τα πράγματα....αν πεθανει.....πεθανε!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος PasGianninaPreveza

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 825
  • Pas Giannina Preveza Group(on the making)
    • Προφίλ
Απ: ΑNEΚΔΟΤΑ
« Απάντηση #406 στις: Πεμ 23 Αύγ 2012 22:36 »
Πάει ο χριστοβασιλης σε ένα ινστιτούτο αδυνατίσματος και αυτοί του λένε:
- "Έχουμε ένα καταπληκτικό πρόγραμμα που σε μια εβδομάδα θα έχετε χάσει τα πρώτα 50 κιλά".
Τον βάζουν σ ένα δωμάτιο, μπαίνει μια γυμνή ξανθιά και του λέει:
- "Τρέχω, τρέχεις, με πιάνεις με γ@μ@ς, όταν ακούσεις το κουδουνάκι σταματάμε".
Αρχίζει να τρέχει αυτός, πάνω που πάει να την πιάσει χτυπά το κουδουνάκι και σταματάει. Αυτό συνεχιζόταν μια βδομάδα ώσπου έχασε τα 50 κιλά.
Πολύ ευχαριστημένος γυρνά στο ινστιτούτο και λέει ότι θέλει να χάσει άλλα 50 αλλά πιο γρήγορα.
Τον βάζουν σε ένα δωμάτιο, μπαίνει σε λίγο ένας μαύρος, κατεβάζει το παντελόνι, πετάγεται ένα κοντάρι και με χοντρή φωνή λέει:
- "Τρέχεις, τρέχω, σε πιάνω σε γ@μ@ω, κουδουνάκια και μαλακίες δεν υπάρχουν".
                                                                                         Δεν σταματάμε παρόλη την αδικία, δεν σταματάμε γιατι μας χρωστά η ιστορία....

Αποσυνδεδεμένος Γρύπας

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 502
  • Αδιάλλακτος Αιθεροβάμων
    • Προφίλ
Απ: ΑNEΚΔΟΤΑ
« Απάντηση #407 στις: Παρ 24 Αύγ 2012 00:18 »
θα γίνει λίγο μαλάκας φίλε Πρέβεζα, αλλά η έκφραση πάει ως εξής: Τρέχω, τρέχεις, κυνηγάς...αν με πιάσεις με γ..ας...καμπανάκι, σταματάς...

και όταν φτάνει στον Αφρικανό, του λέει:Τρέχεις, τρέχω, κυνηγώ...αν σε πιάσω, σε γ..ώ...καμπανάκι και μαλακίες δεν έχει εδώ!!!
Είμαι κι εγώ ένας ανιπτόποδας δρυίδης από την Δωδώνη που μεταμορφώνομαι πότε σε αετό, πότε σε αρκούδα και πότε σε ταύρο...

Δια του Αιθέρος προερχόμενος, καίτοι δια Μολοσσιέας Ατραπού ανερχόμενος.-

Αποσυνδεδεμένος PasGianninaPreveza

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 825
  • Pas Giannina Preveza Group(on the making)
    • Προφίλ
Απ: ΑNEΚΔΟΤΑ
« Απάντηση #408 στις: Παρ 24 Αύγ 2012 00:27 »
θα γίνει λίγο μαλάκας φίλε Πρέβεζα, αλλά η έκφραση πάει ως εξής: Τρέχω, τρέχεις, κυνηγάς...αν με πιάσεις με γ..ας...καμπανάκι, σταματάς...

και όταν φτάνει στον Αφρικανό, του λέει:Τρέχεις, τρέχω, κυνηγώ...αν σε πιάσω, σε γ..ώ...καμπανάκι και μαλακίες δεν έχει εδώ!!!
To ανέκδοτο ειναι clopy-paste με την προσθήκη του αγαπημένου μας προέδρου  :P.
                                                                                         Δεν σταματάμε παρόλη την αδικία, δεν σταματάμε γιατι μας χρωστά η ιστορία....

Αποσυνδεδεμένος pastakis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 4.908
    • Προφίλ
Απ: ΑNEΚΔΟΤΑ
« Απάντηση #409 στις: Πεμ 30 Αύγ 2012 16:53 »
Μέσω ανακοίνωσης, η ΠΑΕ Παναθηναϊκός ενημερώνει τους οπαδούς της ομάδας για τα μέτρα ασφαλείας του αγώνα των «πρασίνων» με τον ΠΑΣ Γιάννινα. Η ανακοίνωση: «Η ΠΑΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ενημερώνει, όπως υποχρεούται από την απόφαση για τα μέτρα τήρησης της τάξης κατά τη διεξαγωγή του αγώνα Παναθηναϊκός –ΠΑΣ Γιάννινα, για τα ακόλουθα: •
 • Θα πραγματοποιηθούν αυστηροί προέλεγχοι στους φιλάθλους, σε ζώνες περιμετρικά του ΟΑΚΑ, ώστε να αποκλεισθεί η μεταφορά εντός της εγκατάστασης απαγορευμένων ή άλλων επικίνδυνων αντικειμένων, καθώς και η πρόσβαση όσων τυχόν θα στερούνται εισιτηρίων.
• Θα αποκλεισθεί η πρόσβαση και η είσοδος στο ΟΑΚΑ φιλάθλων που θα βρίσκονται σε προφανή κατάσταση μέθης ή υπό την επήρεια ναρκωτικών ουσιών.
 • Δεν θα επιτραπεί η είσοδος σε φίλαθλο φέροντα πανό ή πλακάτ με προκλητικό ή υβριστικό περιεχόμενο».

Αποσυνδεδεμένος pastakis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 4.908
    • Προφίλ
Απ: ΑNEΚΔΟΤΑ
« Απάντηση #410 στις: Κυρ 02 Σεπ 2012 19:43 »
Παιρνει ο Αλαφουζος έντρομος τηλέφωνο στο 100:
 -Γεια σας, σας παρακαλώ στείλτε άμεσα ένα περιπολικό. Με ακολουθούν 10 άτομα.
-Κρατήστε την ψυχραιμία σας κυρίε μου. Μην πανικοβάλλεστε.
-Μα τι μου λέτε τώρα. Σας λέω με ακολουθούν 10 άτομα και εσείς μου λέτε να είμαι ψύχραιμος;;;
-Ωραία πείτε μου που βρίσκεστε να στείλω άμεσα άτομα της ΔΙΑΣ.
-Στο..................Twitter!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος CPAS1

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 517
    • Προφίλ
Απ: ΑNEΚΔΟΤΑ
« Απάντηση #411 στις: Τρι 04 Σεπ 2012 17:19 »
Μια γυναίκα έχει ένα πρόβλημα με την παπαγαλίνα της η οποία λέει συνέχεια: "Είμαι πολύ ξαναμμένη, θέλεις να κάνουμε τρελλίτσες;"
Η γυναίκα δεν ξέρει τι να κάνει και μετά από καιρό καταλήγει στον παπά της ενορίας. "Παπά μου το και το.
-Τι θα κάνω με την παπαγαλίνα μου; Ο κόσμος που μπαίνει μέσα στο σπίτι μου, την ακούει να λέει αυτά τα πράγματα και δεν ξέρω τι μπορεί να σκέφτονται.."
 "Τέκνων μου μην ανησυχείς, νομίζω πως ξέρω την λύση. Εγώ έχω δύο πολύ θεοσεβούμενους παπαγάλους.
-Από το πρωί μέχρι το βράδυ διαβάζουν την Βίβλο και προσεύχονται...
Εάν την φέρεις την παπαγαλίνα σου και περάσουν μαζί κάποιο χρόνο ίσως να την επηρεάσουν θετικά και το ρεπερτόριό της να αλλάξει.
Τι λες;" "Καταπληκτική ιδέα πάτερ!!" Έτσι την επόμενη μέρα βάζουν την παπαγαλίνα μέσα στο κλουβί.
Με το που βλέπει η παπαγαλίνα τους παπαγάλους τους λέει:
"Είμαι πολύ ξαναμμένη. Θέλετε να κάνουμε τρελλίτσες;"
Τότε ο ένας παπαγάλος κοιτάει τον άλλο και λέει:
"Πέτρο πέτα την Βίβλο... Οι προσευχές μας εισακούσθηκαν.

Αποσυνδεδεμένος jesPAS

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 645
    • Προφίλ
Απ: ΑNEΚΔΟΤΑ
« Απάντηση #412 στις: Τετ 05 Σεπ 2012 17:00 »
Ήταν 4 φίλοι που πήγαιναν για κυνήγι ελαφιού για πολλά χρόνια. Φέτος, δύο μέρες πριν αναχωρήσουν, η γυναίκα του ενός, του Γιάννη, πατάει πόδι και του λέει ότι δεν θα πάει.

Οι άλλοι τρεις θύμωσαν, απογοητεύτηκαν, αλλά δεν μπορούσαν να κάνουν και τίποτα. Σε δύο μέρες που έφθασαν στον προορισμό τους, βλέπουν τον Γιάννη να έχει στήσει σκηνή, είχε μαζέψει ξύλα και ανάψει φωτιά, και είχε έτοιμο και το φαγητό.

Καλά ρε φίλε του λέει ο Κώστας, πόση ώρα είσαι εδώ? Για να σας πω την αλήθεια, λέει ο Γιάννης, ήρθα χθες το βραδάκι. Και πως έγινε αυτό, του λένε.

Χθες το απογευματάκι καθόμουν στην πολυθρόνα και έβλεπα τηλεόραση όταν ήρθε η γυναίκα μου από πίσω, μου κάλυψε τα μάτια με τα χέρια της και μου ρώτησε: Μάντεψε ποιος είναι? Της τράβηξα τα χέρια και φορούσε ένα ολοκαίνουριο σέξι νεγκλιζέ. Με τράβηξε στο υπνοδωμάτιο το οποίο είχε στολίσει με ροδοπέταλα και είχε ανάψει κεριά. Στο κρεβάτι είχε χειροπέδες και σχοινιά. Μου είπε να την δέσω στο κρεβάτι, και όταν το έκανα μου είπε: Κάνε ότι γουστάρεις!!!

Να 'μαι κι εγώ εδώ!! Ήρθα!!! 
Χαμογελάτε!!!  Κάνετε τους άλλους ν' ανησυχούν....

Αποσυνδεδεμένος HarMPas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.127
    • Προφίλ
Απ: ΑNEΚΔΟΤΑ
« Απάντηση #413 στις: Τετ 05 Σεπ 2012 22:47 »
μνια κι ερθα
να ειπω κιενα ανεγδοτο
απ τ αξα σημρες το πρωι στο γυαλι καφηνε στο περιπτρο
απ το λεγαν μουζικοι πο τ Λεμονια

εμο;;;;
ποιο ειν καλυτρο το μοτορι σ αμαξι κουρσα στα Γιανν'να;;;;;
ποιο μο;;;;;;;
του Κοκορ η νηκροφορα μο
ανβαιν μι νηκρο ζν ανφορα
το Φροτζιο απανω

ααα γεισ ετσ :pas:
ανβαιν

Αποσυνδεδεμένος jesPAS

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 645
    • Προφίλ
Απ: ΑNEΚΔΟΤΑ
« Απάντηση #414 στις: Παρ 07 Σεπ 2012 20:14 »
Είμαι σε φοβερά άσχημη ψυχολογική κατάσταση!!!!

Ή θα πηδήσω απ΄ το μπαλκόνι, ή θα πηδήσω από μπαλκόνι σε μπαλκόνι ή θα πηδήσω στο μπαλκόνι.
Χαμογελάτε!!!  Κάνετε τους άλλους ν' ανησυχούν....

Αποσυνδεδεμένος CPAS1

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 517
    • Προφίλ
Απ: ΑNEΚΔΟΤΑ
« Απάντηση #415 στις: Παρ 07 Σεπ 2012 23:59 »
Είναι λέει ένα νιόπαντρο ζευγάρι και αυτός είναι λίγο μαμάκιας....
Την πρώτη μέρα η γυναίκα του μαγείρεψε μουσακά...
Ωραίο της λέει τον έκανες αλλά σαν της μανούλας μου δεν είναι...
Την επόμενη μέρα η γυναίκα του σφουγγάρισε το σπίτι...
Α της λέει τί νοικοκυρά που είσαι... Αλλά η μανούλα μου είναι καλύτερη...
Ε τσαντίζεται και η γυναίκα και λέει θα του κάνω εγώ το καλύτερο σεξ της ζωής του.. να δούμε τότε τί θα λέει για την μανούλα του...
Μια και δυό.. βάζει ένα δαντελωτό σύνολο μαύρο σουτιέν και εσώρουχο, βάζει κάτι ωραίες μαύρες ζαρτιέρες, ρίχνει από πάνω της και ένα δαντελωτό μαύρο φόρεμα και τον περίμενε να γυρίσει από την δουλειά για να του ριχτεί....
Μπαίνει αυτός μέσα στο σπίτι βλέπει την σεξοβόμβα στα μαύρα που είχε γίνει η γυναίκα του και λέει αγχωμένος...
Γιατί φοράς μαύρα;;; Έπαθε τίποτα η μανούλα μου;;;;;;;;;;;

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.790
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: ΑNEΚΔΟΤΑ
« Απάντηση #416 στις: Κυρ 09 Σεπ 2012 11:10 »
"Δύο παοκτζήδες περπατούν στον δρόμο και συναντούν έναν φίλο τους:
- Ρε συ Μήτσο, του λένε, πού χάθηκες τόσο καιρό;
- Ε, να, είχα δουλειές.
- Μα εσύ ούτε από τον σύνδεσμο δεν περνάς πια! Τί συμβαίνει;
- Ξέρετε ρε παιδιά, ε, να, είμαι ερωτευμένος.
- Ερωτευμένος; Και οι εκδρομές που κάναμε μαζί στην Αθήνα, η Τούμπα, τα συνθήματα, τα ντου, η Παοκάρα μας... Πού πήγαν όλα αυτά;
- Αφήστε ρε παιδιά. Είμαι πολυ ερωτευμένος. Βλέπω ηλιοβασίλεμα και κλαίω. Μυρίζω λουλούδι και αναστενάζω. Για να καταλάβετε, κάθομαι και γράφω ποιήματα!!
- Ποιήματα; Εσύ; Ο πιο τρελαμένος Παοκτζής;
- Ναι. Να, τώρα τελείωσα ένα. Ακούστε το.
ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΚΡΙΝΟ
ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΟΥ ΤΟ ΔΑΚΡΥ ΠΙΝΩ
ΟΛΗ Η ΦΥΣΗ ΑΝΘΙΖΕΙ ΓΙΑ ΜΑΣ
ΓΑΜΙΕΤΑΙ Ο ΘΡΥΛΟΣ ΚΑΙ ΠΕΙΡΑΙΑΣ!!!!!!"
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος Kradas

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 254
    • Προφίλ
Απ: ΑNEΚΔΟΤΑ
« Απάντηση #417 στις: Δευ 10 Σεπ 2012 11:10 »
Πως λέγεται ο καμπανοκρούστης της Παναγίας των Παρισίων;

     Κουασιμόδος

Πως λέγεται ο καμπανοκρούστης της Παναγίας Σουμελά;

     Κουασιμίδης
Βάλτε στη φανέλα πιεσόμετρα για χορηγό!  :mono:

Αποσυνδεδεμένος jesPAS

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 645
    • Προφίλ
Απ: ΑNEΚΔΟΤΑ
« Απάντηση #418 στις: Τρι 18 Σεπ 2012 22:36 »
Ένας πολύ ντροπαλος τυπάκος μπαίνει σ ένα μπαρ και βλέπει μια πανέμορφη γυναίκα να πίνει μόνη της.
Αφού για μια ολόκληρη ώρα μαζεύει όσο κουράγιο του χρειάζεται, τελικά την πλησιάζει και της λέει πολύ προσεκτικά:…
- «Μμμ…Θα σε πείραζε αν μιλούσαμε για λίγο;»
Αυτή απαντάει με την πιο δυνατή φωνή που μπορεί να βγάλει:
- «Όχι. Δεν θα κοιμηθούμε μαζί απόψε!»
Τα μάτια όλων στρέφονται επάνω τους.
Και ο φιλαράκος μας, φυσικά, έχει γίνει κατακόκκινος από ντροπή και με το ζόρι σέρνεται πίσω στο τραπέζι του.
Μετά από λίγη ώρα, η γυναίκα τον πλησιάζει και λέει:...- «Συγνώμη εάν σε πρόσβαλα.
Ξέρεις… είμαι φοιτήτρια της ψυχολογίας, στο πτυχίο, και κάνω μια έρευνα για το πώς αντιδρούν οι άνθρωποι όταν έρχονται σε δύσκολη θέση, όταν εκτίθενται… ξέρεις, όταν βρεθούν σε καταστάσεις που τους ντροπιάζουν»
Και ο τυπάκος, με όση δύναμη έχουν τα πνευμόνια του:
- «Τι εννοείς όταν λες… Με 300 ευρώ;»!!!!
Χαμογελάτε!!!  Κάνετε τους άλλους ν' ανησυχούν....

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.813
    • Προφίλ
Απ: ΑNEΚΔΟΤΑ
« Απάντηση #419 στις: Τετ 26 Σεπ 2012 11:57 »
γιατι το χειμωνα οι πτανες μαζευονται μεσα στα μπουρδελα
ενω οι τραβεστι συνεχιζουν να κανουν πιατσα εξω?

γιατι εχουν τα αρχι..α να αντεξουν στο κρυο :P

Αποσυνδεδεμένος davelis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.470
    • Προφίλ
Απ: ΑNEΚΔΟΤΑ
« Απάντηση #420 στις: Παρ 28 Σεπ 2012 20:50 »
Το βαζω εδω γιατι μονο ετσι μπορει να εκλειφθει   

"Ειδική εγκύκλιο για τους κινδύνους που εγκυμονεί ο στοματικός έρωτας εξέδωσε ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Πειραιώς κ. Σεραφείμ, με τίτλο «Η ευθύνη και το χρέος απέναντι στο ιερό πρόσωπο του ανθρώπου και στο μέγιστο δώρο του Θεού, τη ζωή» (ο τίτλος δεν το αναφέρει, μα το μόνο θέμα που πραγματεύεται η επισκοπική εγκύκλιος είναι οι πεολειχίες και αιδοιολειχίες).
 
Σε μια σπαρακτική κατάληξη της εγκυκλίου, ο Μητροπολίτης Πειραιώς παρακαλεί θερμώς τους oppinion makers αλλά και τον πολιτικό κόσμο να μην προωθεί τις πεολειχίες και τις αιδοιολειχίες!
 
«Οφείλομε νά τονίσωμε ότι η ορολογία τών δύο ιστοσελίδων σέ αναφορά μέ τήν χυδαία πράξη πού περιγράφουν είναι απαράδεκτη. Καταδεικνύει όμως τήν τρομακτική τραγικότητα τής παραχρήσεως τών σωματικών οργάνων καί τής παραχρήσεως τής θεοσδότου ελευθερίας μας, γι’ αυτόν ακριβώς τό λόγο μέ πολλή πατρική αγάπη παρακαλούμε θερμώς όλους τούς υπευθύνους διαμορφώσεως τής κοινής γνώμης αλλά καί τούς υπευθύνους διαχειρήσεως τών πραγμάτων τού κόσμου μας νά αντιληφθούν επί τέλους τήν ευθύνη τους καί τό χρέος τους απέναντι στό ιερό πρόσωπο τού ανθρώπου καί στό μέγιστο δώρο τού Θεού, τή ζωή.»
 
Ενδιαφέρουσα είναι η παράθεση στην εγκύκλιο άρθρων για τις ιατρικές έρευνες σχετικά με τις βλαβερές συνέπειες του στοματικού έρωτα. Απ’ ό,τι φαίνεται, στον ελεύθερό του χρόνο –όταν δηλαδή δεν αποστέλλει επιστολές στην βασίλισσα Ελισσάβετ για να «μαζέψει» τον Έλτον Τζον, δεν ψιλοεπισημαίνει τον αιρετικό χαρακτήρα του Οικουμενικού Πατριαρχείου και δεν επισημαίνει ότι ο Στήβεν Χώκινγκ είναι σακάτης και άρα μιλάει με εμπάθεια- ψάχνει στο google “στοματικός έρωτας” για να βρει την άποψη της επιστήμης. Το χριστεπώνυμον πλήρωμα του Πειραιά πότε προλαβαίνει και το διαποιμαίνει;
 
Άφες αυτόν, ου γαρ οίδε τι ποιεί.
« Τελευταία τροποποίηση: Παρ 28 Σεπ 2012 20:54 από davelis »

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.813
    • Προφίλ
Απ: ΑNEΚΔΟΤΑ
« Απάντηση #421 στις: Δευ 01 Οκτ 2012 12:37 »
Ήταν 2 γειτόνισσες και λέει η μία στην άλλη:
- Ήσουν άρρωστη;
- Όχι, γιατί ρωτάς;
- Ε να, είδα το γιατρό να μπαινοβγαίνει.
- Γιατί σε σένα όταν μπαινόβγαινε ο στρατηγός είχαμε πόλεμο;

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.790
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: ΑNEΚΔΟΤΑ
« Απάντηση #422 στις: Σαβ 06 Οκτ 2012 22:58 »
- Ποιο ειναι το πιο δυνατο αυτοκινητο στον κσομο;

- Η νεκροφορα! Γιατι ανεβαινει ανηφορα με .......νεκρο!
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος jesPAS

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 645
    • Προφίλ
Απ: ΑNEΚΔΟΤΑ
« Απάντηση #423 στις: Τετ 10 Οκτ 2012 16:36 »
Η νεα μας προσευχή!

Μέρκελ ημών, η εν τοις Γερμανοίς,
αγιασθήτω το δάνειο Σου, Ελθέτω η χορηγεία Σου,
Εφαρμοσθήτω το πρόγραμμά σου,
ως εν Γερμανώ και επί της Greece.
Την δόση ημών την επιούσιον δος ημίν Τζήμερον,
Και λάβε ημάς δια τα θελήματα υμών,
μήπως και ημείς κουρέψομεν τες εφειλές ημών,
Και μη εισενέγκης ημάς εις Τσιπρισμόν,
αλλά ρύσαι ημάς και από και από τη Συγγρού.

Αμήν!
Χαμογελάτε!!!  Κάνετε τους άλλους ν' ανησυχούν....

Αποσυνδεδεμένος dk

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.978
    • Προφίλ
Απ: ΑNEΚΔΟΤΑ
« Απάντηση #424 στις: Πεμ 11 Οκτ 2012 06:15 »
Το βαζω εδω γιατι μονο ετσι μπορει να εκλειφθει   

"Ειδική εγκύκλιο για τους κινδύνους που εγκυμονεί ο στοματικός έρωτας εξέδωσε ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Πειραιώς κ. Σεραφείμ, με τίτλο «Η ευθύνη και το χρέος απέναντι στο ιερό πρόσωπο του ανθρώπου και στο μέγιστο δώρο του Θεού, τη ζωή» (ο τίτλος δεν το αναφέρει, μα το μόνο θέμα που πραγματεύεται η επισκοπική εγκύκλιος είναι οι πεολειχίες και αιδοιολειχίες).
 
Σε μια σπαρακτική κατάληξη της εγκυκλίου, ο Μητροπολίτης Πειραιώς παρακαλεί θερμώς τους oppinion makers αλλά και τον πολιτικό κόσμο να μην προωθεί τις πεολειχίες και τις αιδοιολειχίες!
 
«Οφείλομε νά τονίσωμε ότι η ορολογία τών δύο ιστοσελίδων σέ αναφορά μέ τήν χυδαία πράξη πού περιγράφουν είναι απαράδεκτη. Καταδεικνύει όμως τήν τρομακτική τραγικότητα τής παραχρήσεως τών σωματικών οργάνων καί τής παραχρήσεως τής θεοσδότου ελευθερίας μας, γι’ αυτόν ακριβώς τό λόγο μέ πολλή πατρική αγάπη παρακαλούμε θερμώς όλους τούς υπευθύνους διαμορφώσεως τής κοινής γνώμης αλλά καί τούς υπευθύνους διαχειρήσεως τών πραγμάτων τού κόσμου μας νά αντιληφθούν επί τέλους τήν ευθύνη τους καί τό χρέος τους απέναντι στό ιερό πρόσωπο τού ανθρώπου καί στό μέγιστο δώρο τού Θεού, τή ζωή.»
 
Ενδιαφέρουσα είναι η παράθεση στην εγκύκλιο άρθρων για τις ιατρικές έρευνες σχετικά με τις βλαβερές συνέπειες του στοματικού έρωτα. Απ’ ό,τι φαίνεται, στον ελεύθερό του χρόνο –όταν δηλαδή δεν αποστέλλει επιστολές στην βασίλισσα Ελισσάβετ για να «μαζέψει» τον Έλτον Τζον, δεν ψιλοεπισημαίνει τον αιρετικό χαρακτήρα του Οικουμενικού Πατριαρχείου και δεν επισημαίνει ότι ο Στήβεν Χώκινγκ είναι σακάτης και άρα μιλάει με εμπάθεια- ψάχνει στο google “στοματικός έρωτας” για να βρει την άποψη της επιστήμης. Το χριστεπώνυμον πλήρωμα του Πειραιά πότε προλαβαίνει και το διαποιμαίνει;
 
Άφες αυτόν, ου γαρ οίδε τι ποιεί.

Να αγιάσει το ...στόμα του