Αποστολέας Θέμα: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016  (Αναγνώστηκε 390511 φορές)

Αποσυνδεδεμένος Crimson Glory

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.558
  • Remember, remember, the Fifth of November...
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #700 στις: Πεμ 21 Απρ 2016 14:04 »
Είμαι σοκαρισμένος...
Τί ψυχραιμία να κρατήσεις τώρα...
Ο πρόεδρας, με τα 1000 άσχημα που έχει,
έχει ΕΝΑ μόνο καλό, το ότι ΠΟΤΕ δεν ήταν μέρος του συστήματος, όταν το φώναζα έτρωγα κράξιμο...
Όταν φώναζε τις προηγούμενες χρονιές ότι αδικούνταν, με τους πραγματικά προβληματικούς φακέλους, μόνο με τις πέτρες δεν τον πήραμε, κι εγώ μαζί...
ΑΛΛΑ πώς πήρε ρε @ρχίδια της ΕΠΟ άδεια ο ΟΦΗ που έσκασε στο μέσον της χρονιάς?
Πώς η Νίκη Βόλου που τα παράτησε?
Και πώς ο πουτσαράς σήμερα?
Νόμοι μιας χρήσης που βρίσκουν εφαρμογή στου "μαλάκα" του κεφάλι...
Τέρμα ως εδώ αλήτες!
Ξέρω ποιόν έχω πρόεδρο αλλά επίσης ξέρω και ποιούς έχει να ανταγωνιστεί!
Στέκομαι χωρίς περιστροφές στο πλευρό της Ομάδας,
όπως οφείλουμε να κάνουμε όλοι!
Πρόεδρα ξεκίνα άμεσα τις διαδικασίες,
φέρε την ουέφα, και αλήθεια, δεν με νοιάζει εάν κοπείς κι εσύ!
ΤΕΡΜΑ ΚΟΥΦΑΛΕΣ, ΩΣ ΕΔΩ ΗΤΑΝ!!  >:(

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #701 στις: Πεμ 21 Απρ 2016 14:05 »
Εγώ θα έλεγα και στα αρμόδια υπουργεία να πάει.Που είναι ο ισολογισμός τους;

Το πιο πιθανό είναι να έχει κατατεθεί και να καθυστερεί για τεχνικούς λόγους απ' το ΓΕΜΗ, η δημοσίευση.
Εμένα άλλο μου φαίνεται κουφό πέραν του θέματος με τα γνήσια υπογραφής κλπ. Πώς ΠΑΕ με 5,5 εκ αρνητικά ίδια κεφάλαια, χωρίς καμμία ΑΜΚ, βρήκε χορηγούς 4-5 εκ για να τα ισοσκελίσει???Εδώ ξεπερνάει το αστείο η υπόθεση και γίνεται εξοργιστικό!!!

Το δίλημμα τώρα είναι, φέρνεις την ουεφα (με ενδεχόμενο να απορρίψει και σένα) ή όχι?
Ας έρθει η ουέφα να μας απορρίψει.Αρκεί να τα κάνουμε όλα μπάχαλο στο ποδόσφαιρο και ειδικά στην ΕΠΟ.Να τους πάρει το τμήμα αδειοδοτήσεων.Του χρόνου να τρέχουν στην Ελβετία για άδεια.

Αποσυνδεδεμένος Serpents on paradise

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 613
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #702 στις: Πεμ 21 Απρ 2016 14:06 »
Η Ξανθη φταίει για όλα,το πέταλο μας.

Τους φόβησε.

Αποσυνδεδεμένος PTOLEMEOS11

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 783
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #703 στις: Πεμ 21 Απρ 2016 14:12 »
Εχει απόλυτο δίκιο ο Grimson πως πήρε ο Οφη , η Νική και τώρα με την πρώτη με κενό φάκελο

Η ψυχραιμία μας έχει τελειώσει >:( >:( >:( >:(

Λαμογια ανθρωπακια , τι σχεση έχουν αυτοι με τα παντελονια που φορουν

Καλά δεν μιλάμε για ραδιοφωνο κτλ εδώ στην Αθήνα ποιο Πανιωνιος πεθαίνεις είναι μερικοι
« Τελευταία τροποποίηση: Πεμ 21 Απρ 2016 14:16 από PTOLEMEOS11 »

Αποσυνδεδεμένος PAS Giannis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.398
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #704 στις: Πεμ 21 Απρ 2016 14:13 »
ένα έχω μόνο να πω πλέον..... :( >:(



ΚΟΥΓΚΙΙΙΙΙ....

ακούς πρόεδρα???


 :mono: ρε μ@υν@πανα...

ΥΓ να με συμπαθάει η ευγένειά σας ...αλλά...
"Είναι θυρεός φέρον εντός αυτού όψιν αρχαίου Ηπειρωτικού νομίσματος και συμβόλου ενώσεως και αλληλεγγύης των απανταχού Ηπειρωτών, με απεικόνισιν του ταύρου και τας λέξεις "ΑΠΕΙ ΡΩΤΑΝ". Επικεφαλής της απεικονίσεως είναι η φράσις "ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ" περιβάλλεται δε το σύνολον υπό φύλλων Ηπειρωτικής δρυός"

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.813
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #705 στις: Πεμ 21 Απρ 2016 14:15 »
Η Ξανθη φταίει για όλα,το πέταλο μας.

Τους φόβησε.

Και εδω θα ειναι η μεγαλη μαγκια μας
Η κερκιδα αυτη να μην ειναι φωτοβολιδα
Ολοι ενωμενοι να αφησουμε το παρελθον πισω και να κοιταξουμε μπροστα

Το σαββατο ολοι στο γηπεδο

Αποσυνδεδεμένος fadomas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.076
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #706 στις: Πεμ 21 Απρ 2016 14:18 »
Το θέμα είναι όσο μπορούμε ούτε εμείς να το αφήσουμε έτσι...

δε ξέρω πως και τι να κάτσουμε να σκεφτούμε παράληλες κινήσεις και του κόσμου...

Μακάρι να χαμε τη δυναμική να διακόπταμε και τους αγώνες που θα γίνουν!!

Αποσυνδεδεμένος Crimson Glory

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.558
  • Remember, remember, the Fifth of November...
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #707 στις: Πεμ 21 Απρ 2016 14:19 »
Μετά ΚΑΙ το σημερινό...
Για εμένα ο ΠΑΣ βγήκε ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ, ΟΠΩΣ ΒΓΗΚΕ ΚΑΙ ΠΕΡΣΙ, ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ 2013!
ΤΕΛΟΣ!
Βάλτε στον τάχα σας τις άδειες βρωμόσκυλα!

Αποσυνδεδεμένος my8os

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.408
  • live long and prosper ΠΑΣ
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #708 στις: Πεμ 21 Απρ 2016 14:21 »
Εχει απόλυτο δίκιο ο Grimson πως πήρε ο Οφη , η Νική και τώρα με την πρώτη με κενό φάκελο

Αν δεν απατώμαι η Νίκη Βόλου δεν είχε πάρει αδειοδότηση.

Αποσυνδεδεμένος apnea73

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.605
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #709 στις: Πεμ 21 Απρ 2016 14:25 »
Να ζητήσουμε από uefa άνοιγμα όλων των  φακέλων. Αν δεν είναι εντάξει να μη  πάει κανεις
....

Αποσυνδεδεμένος PTOLEMEOS11

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 783
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #710 στις: Πεμ 21 Απρ 2016 14:27 »
Α ρε κατακαημένη Ηπειρος μια ζωή στην αδικία , ως πότε συνταυροι να το ανεχόμαστε

Μου αρέσει που λένε τα λαμόγια , ότι  είναι σωστο τώρα γιατί με την Ευρώπη τους ξεπληρωνουμε τα χρέη κτλ γινόμαστε βιώσιμοι

Και Ο ΠΑΣ τι θα ήταν τρεις χρονιες τωρα με ουεφα ,

Αλλο Πανιωνιος και αλλο ΠΑΣ , ΧΆΟς

Αποσυνδεδεμένος THIMIOS

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 151
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #711 στις: Πεμ 21 Απρ 2016 14:30 »
Μούδιασμα.....

Αποσυνδεδεμένος ΛΟΚΟ

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.846
    • Προφίλ
    • Γιαννενάρα
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #712 στις: Πεμ 21 Απρ 2016 14:34 »
Αν ισχύουν οι παπάτζες Διώγου, ότι η επιτροπή δέχτηκε την υπογραφή του νόμιμου αντιπροσώπου, γιατί το γνήσιο της υπογραφής δεν υπάρχει σαν θεσμός στη Γαλλία (μεταξύ άλλων)...

Όντως δεν υπάρχει αλλά, και στη Γαλλία ισχύει η διακρατική συμφωνία σφραγίδας Apostille.
που για χρήση στο εξωτερικό, βεβαιώνεται το γνήσιο της υπογραφής ΚΛΙΚ.

Δεν είναι κει η δλειά μ φαίνεται κύριε Μάκη. Βαφτίσαταν κάποιον νόμιμο εκπρόσωπο, που ίσως να μην τον ξέρουν ούτε κατ' όψη οι παίχτες στς οποίους χρωστάτε και καθαρίσατε.

Για το απαχπάν ΚΛΙΚ, ενημερώθηκε και η θκιά μας ΠΑΕ.

ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΘΕΙΤΕ ΡΕ, ΑΝΤΕ.
Να ισχύουν οι νόμοι ρε κουφάλες, αλλά όχι μόνον για τον ΠΑΣ σούργελα

Αποσυνδεδεμένος nkats_99

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 616
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #713 στις: Πεμ 21 Απρ 2016 14:43 »
Aν ισχύουν αυτά περί υπογραφής ας κάνει και τον κόπο η ΠΑΕ να επικοινωνήσει με τους παίχτες που χρωστάει ο νιονιος και να απαντήσουν οι ίδιοι αν έχουν διακανονιστεί οι οφειλές τους!  Τι να πώ! ΠΑΕ που χρωστάει 9 μυρια, επισήμως, και να παίρνει άδεια γιατί έχει πλάνο βιωσιμότητας πρώτη φορά βλέπω!!! Εδω θα μου πείς πήρε άδεια ο  φοφης που 'έριξε κανόνι! Τι πλάνο βιωσημότητας και λαλακίες! Μόνο για τον ΠΑΣ ισχύουν αυτά!

Αποσυνδεδεμένος vaggelis-pas

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 158
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #714 στις: Πεμ 21 Απρ 2016 14:45 »
«Είναι πεντακάθαρη η νίκη μας – θα προσφύγουν στην UEFA επειδή έχουν εκτεθεί»
Νίκη που δεν μπορεί να αμφισβητηθεί νομικά από κανέναν χαρακτήρισε ο Χρήστος Δάρρας την εξασφάλιση άδειας από τον Πανιώνιο μέσω του ΣΠΟΡ FM 94,6 και έριξε «βέλη» προς τον ΠΑΣ.

 «Είναι πεντακάθαρη η νίκη μας – θα προσφύγουν στην UEFA επειδή έχουν εκτεθεί»

Λιτό και περιεκτικό ήταν το σχόλιο του Χρήστου Δάρρα στον ΣΠΟΡ FM 94,6 λίγη ώρα μετά την εξασφάλισης της άδειας από την πλευρά του Πανιώνιου μέσω της δευτεροβάθμιας επιτροπής της ΕΠΟ.

Ο πρόεδρος των «κυανέρυθρων» τόνισε ότι πρόκειται για μια πεντακάθαρη νίκη από τη διοίκηση του συλλόγου και όταν ερωτήθηκε για τον ΠΑΣ που σκοπεύει να προσφύγει στην UEFA, απάντησε: «Ο καθένας μπορεί να προσφύγει οπουδήποτε, είναι δικαίωμά του. Είναι νίκη όλου του Πανιώνιου, είναι πεντακάθαρη νίκη. Δεν αμφισβητείται νομικά από κανέναν αυτή η νίκη. Καμία αντίδραση δεν θα έχουμε εμείς, ας προσφύγουν όπου θέλουνε, Θα προσφύγουν επειδή έχουν εκτεθεί. Αυτό που ήταν να κάνουμε το κάναμε».

Παράλληλα, ευχαρίστησε όλους τους συντελεστές της φετινής εξαιρετικής πορείας του Πανιώνιου.

Αναλυτικά μίλησε στους Γιώργο Χελάκη, Σωτήρη Κωσταβάρα για:

-την εξασφάλιση της άδειας που σημαίνει και συμμετοχή στα πλέι οφ: «Ποτέ δεν έχει μπει σε πτωχευτικό κώδικα ο Πανιώνιος. Θέλω να ευχαριστήσω όλους τους ανθρώπους που μας σταθήκανε όλη τη χρονιά, όπως και τους ποδοσφαιριστές και το τεχνικό επιτελείο. Ο καθένας μπορεί να προσφύγει οπουδήποτε, είναι δικαίωμά του. Είναι νίκη όλου του Πανιώνιου, είναι πεντακάθαρη νίκη. Δεν αμφισβητείται νομικά από κανέναν αυτή η νίκη. Καμία αντίδραση δεν θα έχουμε εμείς, ας προσφύγουν όπου θέλουνε, Θα προσφύγουν επειδή έχουν εκτεθεί. Αυτό που ήταν να κάνουμε το κάναμε.

Όλη τη χρονιά είχαμε χαμηλό προφίλ, έτσι θα κάνουμε και τώρα. Είναι μια διοικητική νίκη για τον Πανιώνιο. Ευχαριστώ όσους συμβάλανε για αυτό το αποτέλεσμα. Το αποτέλεσμα το σημερινό ήταν το «εύγε» στην προσπάθεια που κάναμε όλον αυτόν τον καιρό. Είναι κάτι που το περίμενε χρόνια ο κόσμος και τώρα. Και μόνο που πέρυσι σωθήκαμε στο 101’ και φέτος ο κόσμος θα δει την ομάδα του στην Ευρώπη σε λίγο καιρό αυτό τα λέει όλα. Είμαι στην ΠΑΕ και ακούτε τι πανηγυρισμούς κάνουμε. Όλος ο κόσμος θα μας δει να βλέπουμε στην Ευρώπη».

-τις φιλοδοξίες με τις οποίες μπαίνει στα πλέι οφ: «Πάντα έχει φιλοδοξίες και τώρα πολύ περισσότερο».

-το αν υπάρχει ενδιαφέρον για κάποιον παίκτη του Πανιωνίου που κάνουν καλή σεζόν: «Μην με μπλέκεται με αυτά τώρα, αφήστε να το χαρούμε».

sport-fm.gr

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #715 στις: Πεμ 21 Απρ 2016 14:46 »
Κατ' αρχήν, ψυχραιμία και ενότητα για 1  ΠΑΣ που θα χτυπάει καθαρή 5/αδα και όχι να ποντάρει σε ελλιπείς Φακέλους.
Δεν ζήλεψα τότε την έξοδο της Σκόντας, στη θέση μας...


Σε αναμονή αντιδράσεων ΠΑΕ...

Παράθεση
Δημητρίου: «Δεν μπορώ να σας απαντήσω. Είμαι υποχρεωμένος να σεβαστώ την υπογραφή μου … ο δεύτερος βαθμός εκδικάζει αν ήταν σύννομη και σωστή η πρωτόδικη απόφαση. Δεν κάνει αναψηλάφηση της υπόθεσης. Αν προσκομιστούν νέα στοιχεία δεν μπορούν να ληφθούν υπόψη.»
http://www.sport-fm.gr/article/podosfairo/den-mporoun-na-lifthoun-nea-stoixeia-upopsi-gia-tis-adeiodotiseis/3157679

Συμπέρασμα: Εκ των πραγμάτων, η εισήγηση Δημητρίου και η απόφαση Π.Ο.Α. θεωρήθηκαν λανθασμένες ή “μη σύννομες” από την Δ.Ο.Α. …  όπου και η υπογραφή του.

Το 2012 που ο ΠΑΣ αδειοδοτήθηκε από την Π.Ο.Α., ο Δημητρίου έκανε αμέσως Κανονική  έφεση και η Δ.Ο.Α. ανέτρεψε την απόφαση της Π.Ο.Α… οπότε θα πρέπει να υποστηρίξει την υπογραφή του.
Το 2013 κόπηκε από την  την Π.Ο.Α. (αρνητική εισήγηση Δημητρίου και για ΠΑΟ) και την πήρε με έφεση στην η Δ.Ο.Α. (και ο ΠΑΟ) παρά τις αντιρρήσεις Δημητρίου.
Μετά έφερε ο ΠΑΟ την UEFA… (ΠΑΣ 44 β. – ΠΑΟ 39 β.)

Αν γίνει νομικό “νταβαντούρι” - διάβημα, η UEFA θα ενδιαφερθεί 100% για το Financial Fair Play του Νιώνιου και τις διαδικασίες...

 :mono:
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος PTOLEMEOS11

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 783
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #716 στις: Πεμ 21 Απρ 2016 14:52 »
To θέμα είναι ότι δυστυχώς δεν θα γίνει τίποτα .....................  :( :( γιατι βλέπω να πέφτουν εκβιασμοι κτλ ,  οπως κάνουν οι δυνατοι πάντα προς τους αδύναμους
Προεδρε μην μασας !!
παιξτε αυριο κανα φιλικό με τα αφεντικά σας
« Τελευταία τροποποίηση: Πεμ 21 Απρ 2016 14:58 από PTOLEMEOS11 »

Αποσυνδεδεμένος deceiver

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.224
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #717 στις: Πεμ 21 Απρ 2016 14:54 »
ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑ ΜΗ ΜΑΣ ΛΥΠΑΣΑΙ

Αποσυνδεδεμένος PASas_

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 727
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #718 στις: Πεμ 21 Απρ 2016 14:55 »
ΑΝ ήταν πεντακάθαρη η νίκη σας κ. Δάρρα και δεν την αμφισβητούσε κανένας, τότε θα είχε γίνει ομόφωνα δεκτή η έφεση κι όχι κατά πλειοψηφία. Αυτό σημαίνει ότι τη "νίκη" σας την αμφισβητούν ακόμα και αυτοί που την εκδίκασαν, εκτός του ΠΑΣ και του αρμόδιου εισηγητή, και γι' αυτό προβλέπω ότι θα περάσετε όμορφα στην UEFA.
Καταγγελία της απόφασης στην UEFA χθες, ανεξαρτήτως κόστους ή πιθανών εκβιασμών να μη την κάνουμε.

Αποσυνδεδεμένος nkats_99

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 616
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #719 στις: Πεμ 21 Απρ 2016 14:59 »
Παράθεση
ανεξαρτήτως κόστους ή πιθανών εκβιασμών να μη την κάνουμε.

Aν έχει πρόβλημά κόστους, που δεν νομίζω,  ο πρόεδρος ας κάνει μια παράκληση στον κόσμο και εδώ είμαστε! Πρίν 13 χρόνια σε εκπομπή του Τσόλη είχε μαζευτεί το ποσό που θέλαμε! Θα κάνω το σκατό μου παξιμάδι θα στερίσω από τα παιδιά μου πράγματα αλλά αν έχει ο ΠΑΣ δίκιο τον πουστη τον νιονιο θα τον γαμήσουμε!

ΥΓ! Συγνώμη για τις βρισιές αλλά πόσο ευγένεια ακόμη!!!ΠΟΣΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!

Υ

Αποσυνδεδεμένος Siatrovouni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.992
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #720 στις: Πεμ 21 Απρ 2016 15:00 »
Το καλυτερο σεναριο! Και θα παμε Ευρωπη και θα ξεφτυλισουμε το μπουρδελο της ΕΠΟ!

 Προεδρε για πρωτη φορα ειμαστε μαζι σου κανε το αυτονοητο!

IOANNINA REVOLUTION ARMY
Stile di vita

Αποσυνδεδεμένος vagge-lakis-buffon

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.090
    • Προφίλ
    • http://oi42.tinypic.com/x0scud.jpg
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #721 στις: Πεμ 21 Απρ 2016 15:01 »
Ψυχραιμία, με το καλο να δοθεί και η Ιονια οδος και μετα βλεπουμε πως θα πτωχεύσει ολο υο πουστο Ελλαδιστάν.

Ειχαμε τν φοφη τωρα εχουμε και τν νιονιο.
3& ο κουκος ομαδα κοσμος.
Με 3 λαμογια.

Εμενα με προβληματίζει το ταξιδακι που ειχε κανει ο Γκαγκατσης στην Ουεφα, πολυ πριν το ματς το θκο μας με τν Πλατανια.

Πρωην αρχιδι της ΕΠΟ, 2004 κυπελλο πηρε η Εθνική... ολο και καποιες "φιλιες" πηγε να βγει ωστε εδω που φτακαμε να γινει κ εκει η στραβή.

Ο Χριστοβασίλης ειναι καιρος να ενωθεί με Κουγια ( τι λεω παναγιαμ εδω που φτασαν τα αρχιδια), Σαββιδη και Ξανθη και καπνά.

Φαίνεται για αλλη μια φορα φαίνεται ότι κατω απ το αυλακι κανουν οτι θελουν.

Επικοινωνία με Κοντονη, και άμεσο Γκρεξιτ.

ΟΙ ΝΟΜΟΙ ΕΦΑΡΜΌΖΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ

Τα βλέπουμε για αλλη μια φορα οτι κυβερνήσεις κανουν οτι θελουν οπως το θελουν και οταν το θελουν οταν παίζονται μεγαλα συμφέροντα. Αν ειναι τοσο στο ποδόσφαιρο που ειναι και φανερό κ απο τηλεοπτικους δεκτες, τοτε φανταστείτε τι γίνεται σε επίπεδο πολιτικής σκηνής με μνημόνια και και και ....

ΕΛΛΑΔΙΣΤΑΝ ΡΕ ΓΑΜΩ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ ΣΑΣ ΓΑΜΩ ΤΙΣ ΥΠΗΡΕΣΊΕΣ ΣΑΣ @@@@@@@@@@ @@@@#@@@@
« Τελευταία τροποποίηση: Πεμ 21 Απρ 2016 15:06 από ΛΟΚΟ »
Απογονοι των Σουλιωτων Γιαννιωτες λεονταρια, δειξτε και στο ποδοσφαιρο πως ειστε παλικαρια

Αποσυνδεδεμένος ΛΟΚΟ

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.846
    • Προφίλ
    • Γιαννενάρα
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #722 στις: Πεμ 21 Απρ 2016 15:03 »
ανεξαρτήτως κόστους ή πιθανών εκβιασμών να μη την κάνουμε

Από χθες οι αντικειμενικές δημοσιογραφάρες, μουρμούραγαν (ίσως και για να λύσουν τα χέρια της 2βάθμιας) ότι τελικά ο ΠΑΣ, δεν θα πάει στην UEFA, ότι θα έχει προβλήματα κι αυτός κτλ κτλ.

Και σήμερα μετά την πληροφορία ο καρπετόπουλος μονολογώντας ...καλά θα ήταν να μην το προχωρήσει στην UEFA ο ΠΑΣ να μην γίνουμε ρεζίλι.

Στην UEFA με ΟΠΟΙΟ κόστος πρόεδρα, να τα κάνουμε όλα κολυμπηθρόξυλα.

Αποσυνδεδεμένος pagouras83

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 947
    • Προφίλ
    • http://4.bp.blogspot.com/-1XCSOdv_LKg/UcNVHujz3sI/AAAAAAAAe-s/etdLVi6cSfk/s1600/pistepseto.net.gif
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #723 στις: Πεμ 21 Απρ 2016 15:03 »
Καθάρισε ο Βαγγελας, εγώ αυτό έχω να πω...Μαντήλι να κλάψουν δεν είχαν αυτοί.Για αλλη μια φορά η εφαρμογή των νόμων κατά το δοκούν, και πάντα εις βάρος της ομάδας μας.
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία - pagouras83

Αποσυνδεδεμένος peter luke

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 2
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #724 στις: Πεμ 21 Απρ 2016 15:07 »
https://www.businessregistry.gr/publicity/show/123005760000

10/2/2015 τελευταιος ισολογισμος παε πανιωνιου 30/6/2014

διαβαστε τελευταια παραγραφο στο πιστοποιητικο του ορκωτου ελεγκτη!!!!