Αποστολέας Θέμα: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016  (Αναγνώστηκε 390562 φορές)

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #850 στις: Πεμ 21 Απρ 2016 22:57 »
Αμα στην θεση του αιωνιου  ηταν ο Παναιτωλικος παροτι αντιπαθης δεν θα ηθελα ουτε ουεφα να τους στειλουμε αλλα ουτε τιποτα γιατι τα καπνα δεν εχουνε δημιουργησει κανενα προβλημα ποτε  σε καμια ομαδα,αλλα απενταντι μας εχουμε αυτουνους που ειναι συνωνυμοι της λεξεως ''διαφθορα''

Ε δηλαδη παραπαει


p.s Tετοιο ναρκισισμο που απαντα στα ιδια μυνηματα του δεν εχω ξαναδει απο αλλον....Τρομερα πραγματα ζουμε
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #851 στις: Πεμ 21 Απρ 2016 22:58 »
Φέτος είναι κατόρθωμα με μόνο έλληνες και χωρίς εύνοια.

Βρήκες ποδοσφαιρικό πολιτισμό και την άραξες.
Το ίδιο θα έκανα...

Να σου γνωρίσω κάτι φιλαράκια από τα παλιά?

Tόμας Μπέλιτς
Ίζαακ Μπεθέρα
Ουέλινγκτον Μπαρόνι
Μάρτιν Λάτκα
Κάρλος Καστελιόνε
Μάρκους Γιόνσον
Έντιν Τσότσαλιτς
Σουλεϊμάν Όμο
Μπερνάρ Κουμόρτζι
Νταβόρ Κούκετς
Αμίρ Κούρντι
Σίτο Ριέρα
Μπόσκο Μπάλαμπαν
Φαμπιάν Εστογιανόφ
Μπεντί Μπουβάλ

Στον Νιώνιο δεν πατάει ξένος παίκτης... για τσάμπα μπάλα και κομμάτι ψωμί.
Τα περί αμιγώς ελληνικού ρόστερ, είναι μπούρδες...
« Τελευταία τροποποίηση: Πεμ 21 Απρ 2016 23:04 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος Crimson Glory

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.558
  • Remember, remember, the Fifth of November...
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #852 στις: Πεμ 21 Απρ 2016 23:00 »
Αδερφέ Δαυίδ,
εάν ο Χριστοβασίλης ήταν στο άρμα του οποιουδήποτε,
θα είχαμε ΗΔΗ βγει στην Ευρώπη!
Άιντε νυχτιάτικα!
ΓΑΜΩ ΤΟ ΠΟΚ ΣΑΣ ΡΕ!! ΣΑΣ ΦΤΥΝΩ!!

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #853 στις: Πεμ 21 Απρ 2016 23:07 »
Γυμνοσαλιαγκες πλατειας και οπαδοι αλυσιδας στην Νεα Σμυρνη


https://www.facebook.com/panionianea.gr/?fref=ts

https://www.facebook.com/www.panionios.gr/?fref=ts
« Τελευταία τροποποίηση: Πεμ 21 Απρ 2016 23:13 από ayuto1966 »
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος ΠΑΣ παντου

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 66
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #854 στις: Πεμ 21 Απρ 2016 23:07 »
και κατι ακομη από μενα (ένα μηνυμα τελευταιο προς gazzetta)
 επιλεκτικα σχολια εεε? θα σας κανω πολεμο μεσα απ το σαιτ των φιλαθλων του ΠΑΣ.... θα χασετε αμεσως αμεσως ολο το φασμα των γιαννιωτών (σας το υπόσχομαι) . Κατά τα αλλα δεν με νοιαζει ποιοι ειστε και ποιοι γραφετε (μην την πληρωσετε και αδικα καποιοι) και ετσι δεν κοιταζω ποτε για τον αρθρογραφο. Θα μπορουσα να σας κανω και χειροτερα αλλα εχω μια τοσο ευχαριστη ζωη που δεν θα ασχοληθώ μαζι σας, μονο μην σας πετυχω ποτε πουθενα από κοντα και εκφράζετε τέτοιες αποψεις. Η δουλεια σας εντεταλμενη (είμαι σιγουρος ότι υπαρχουν πολλοι εκει μεσα, που γραφετε σαν απλοι οπαδοι (η ενας με πολλα προφιλ.... τι να πω) . Λιγο μυαλο θελει για να σας καταλαβει καποιος ηδη από την ημερα της απόρριψης του φακελου του πανιωνιου , πιασατε δουλεια. Εχετε απορριψει ένα σωρο μη υβριστικα μηνυματα μονο και μονο γιατι λεγαν την αληθεια. Δυστυχως ειστε μονο αναξιοι γι αυτό που κανετε. Σας ευχαριστω  
και απορριψαν φυσικα όχι μετριοπαθή μηνυματα , αλλα αυτά που θα καναν ζημια στην δουλεια τους
« Τελευταία τροποποίηση: Πεμ 21 Απρ 2016 23:14 από ΠΑΣ παντου »

Αποσυνδεδεμένος sellos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.059
  • toros-tsiprofans
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #855 στις: Πεμ 21 Απρ 2016 23:10 »
Μάλλον λάθος ταιμινγκ δαυιδ, είμαστε λίγο νευρικομενοι τώρα.. :)

Πολλά μπορούν να ειπωθούν, εγώ μπορώ να πω πως μου άρεσε ο φετινός Πανιώνιος
και η προσπάθεια που έγινε από τον Ουζουνίδη με νέους παίχτες
Αυτό είναι άλλωστε το μέλλον των ομάδων που δεν έχουν το εμπορικό μέγεθος του ΠΟΚ,
να βγάζουν παίχτες, κάτι που διαχρονικά το έκανε ο Πανιώνιος και φαίνεται να επανέρχεται, φέτος.

Άδικο για την ομάδα του Ουζουνίδη.

Την ίδια προσπάθεια όμως κάνει εδώ και τέσσερα χρόνια ο ΠΑΣ  και εδώ είναι η ουσία της κουβέντας.
Ο ΠΑΣ τα τελευταία 3 χρόνια δεν παίρνει άδεια
με την μια φορά να έχει βγει (αγωνιστικά) Ευρώπη
και την δεύτερη να έχει σχεδόν βγει (αγωνιστικά) Ευρώπη.

Έρχεται όμως η ΕΠΟ εφαρμόζοντας τους κανονισμούς της UEFA και (καλώς ή κακώς) λέει
"όχι κύριε ΠΑΣ, να εξυγιανθείς πρώτα.."

Ή τώρα αποφασίζει λάθος η ΕΠΟ
ή πριν τρία χρόνια
Και τότε σωστά και τώρα σωστά δεν γίνεται..

Είναι απλό:
Στον ΠΑΣ οφείλεται μια Ευρωπαϊκη παρουσία και θα του δοθεί.
"αντίδικος" σε αυτό δεν είναι ο Πανιώνιος.

Είναι ζήτημα ισονομίας.

Αποσυνδεδεμένος deceiver

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.224
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #856 στις: Πεμ 21 Απρ 2016 23:14 »
Φίλε πανιώνιε,

Σεβάσου το γεγονός ότι διατηρούμε το επίπεδο μας κ προσπαθούμε να είμαστε φιλόξενοι και δε σου απαντάμε ή απαντάμε πάνω πάνω ευγενικά.
Σε συγχαίρω που ενώ πιθανότατα μένεις 10 λεπτα απ το καραισκάκη έχεις το σθένος να προτιμήσεις το γήπεδο της νέας σμύρνης και πηγαίνεις εκεί να υποστηρίξεις τη διαχρονικά πιο ΠΟΥΤΑΝΑ ΟΜΑΔΑ της χώρας που έχει εκμεταλλευτεί κάθε μικρό ψιχουλάκι και κενό νόμου που της αφήνουν και ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΦΗΣΕΙ ΑΠΙΠΩΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΓΙΑ ΑΦΕΝΤΙΚΟ. Αναφορικά, δε, με τον ΠΑΣ δεν υπάρχει μαύρη σελίδα στην ιστορία μας που να μην εμπλέκεσαι (ως τσιμπούκι κάποιου αφεντικού συνήθως).

Να πας τώρα να γιορτάσεις με τους ηθικης κ αισθητικης πανιωνιας υπεροχης συντρόφους σου και τους γελοίους ξεφτίλες σφουγγοκωλάριους των ΜΜΕ και σου υπόσχομαι πως περισσότερο θα χαρώ αν δεν παίξει η πουτάνα η ομάδα σου στην Ευρώπη, παρότι αν διαβάσεις προ ολίγων ημερών έγραψα ότι είναι άδικο να απολέσει κάτι που "δίκαια" κέρδισε στο χορτάρι, παρά αν παίξει η δική μου.

Κράτα τη συμπάθεια σου για οπαδούς ομάδων που την αναζητούν.
Εμείς ξέρουμε ποιοί είμαστε και ξέρουμε ποια είναι η ομάδα σου.
ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑ ΜΗ ΜΑΣ ΛΥΠΑΣΑΙ

Αποσυνδεδεμένος mike71

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.943
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #857 στις: Πεμ 21 Απρ 2016 23:16 »
ΕΤΣΙ ΕΞΗΓΕΙΤΑΙ Η ΛΥΣΣΑ ΚΑΠΟΙΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΤΗΣ ΞΑΝΘΗΣ!  8)
Τέτοιες μάχες πρέπει να κατακτώνται με το ζόρι και με κάθε τρόπο...
Ακόμη κι αυτούς που πριμοδοτήθηκαν από τρίτους για να μας κάνουν σήμερα τη ζημιά.
Τα λαμογάκια δε μου ξεφεύγουν πια, τα έχω κλειδώσει στο στόχαστρο και τα χτυπάω έγκαιρα.

Παράθεση
Υπάρχουν και κάποιοι mandrakoukos kai mike που είναι   ψύχραιμοι.Καληνύχτα από τη χαβούζα!
Πολύ ψύχραιμος είμαι γιατί όλα τα χα γράψει πολύ νωρίς και για την ξάνθη και για τις 2/βάθμιες επιτροπές και για σένα πολύ πριν τα μαγειρέψετε...Άλλος στη θέση μου θα σας γέμιζε γκαζάκια τον κώλο. :stop:
Όταν κάνεις το 23 μεγαλύτερο του 24, τι πιο εύκολο να προσκομίσεις "αποδεικτικά" με τα οποία να φαίνονται ότι οι ρυθμίσεις έγιναν πριν την 31η Μάρτη άρα δεν είναι εκπρόθεσμες.
Το ζήτημα είναι αν η 2βάθμια επιτροπή δεχθεί τα χαρτιά που θα φέρει ο νιόνιος, παρακάμπτοντας το γράμμα του νόμου για το οποίο εμείς καταδικαστήκαμε.
Εγω ανησυχω απλα γιατι ζουμε σε κρατος που δεν τηρει τους νομους.
Οι νιονιοι εχουν διαδωσει οτι ο λογος της απορριψης ειναι το μη γνησιο της υπογραφης σε διακανονισμους με αλλοδαπο πρωην παικτη...
...Η ανακοινωση ομως χβ οτι θα παει στην ουεφα πρεπει να μας προβληματισει.
Πολυ περισσοτερο οταν την ιδια πληροφορηση διερρεε η τριπολη πριν οριστικοποιηθει η 6η θεση.
Που σημαινει οτι η ανησυχια για τυχον δολιες ενεργειες στις επιτροπες ειναι επιβεβαιωμενη κι απο αλλου...
...Ο νιονιος ειναι 40 χρονια μεσα στη σαπιλα και δεν πρεπει να κοιμομαστε ησυχοι.

ΓΚΕ ΓΚΕ?

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #858 στις: Πεμ 21 Απρ 2016 23:17 »
sellos, πώς τα ανακατεύεις έτσι ωραία ρε φίλε μου, τα εξομοιώνεις τα πράματα!!!
Δηλαδή, όσοι είπαμε τον Σεπτέμβριο... "σπρώχνουν άγρια τον Νιώνιο" είχαμε τσίμπλες και τις έχουμε ακόμα...

Αριστερά φασόλια, δεξιά φακές... μην τα μπερδεύουμε.



Υ.Γ.: Δεν είναι "αντίδικος" ο Νιώνιος sellos, αλλά σόρι πολύ... αυτόν συναντάμε στις μεγάλες μας και στις κρίσιμες στιγμές μας. Τυχαίο??? ... πολύ σαλάμι και σιρόπι με το άτομο του Νιώνιου τώρα...
« Τελευταία τροποποίηση: Πεμ 21 Απρ 2016 23:22 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος Mikkael_Sin

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 4.158
  • ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΥΡΝΑΒΟΣ;
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #859 στις: Πεμ 21 Απρ 2016 23:25 »
Με τη γκαντεμιά μου μας δέρνει και την κατάρα που σέρνουμε, εγώ προτείνω να γραφτούμε όοοοοολοι στον πανιώνιο! 

Και γήπεδο και καμιά εκδρομή...

Μέχρι δ' εθνική μας βλέπω (με την ομάδα μας το νιόνιο) και καλά... με τα Γιάννενα ήττες μέσα-έξω για πάντα.

 ::) 
"I'VE CROSSED AN OCEAN OF WINE TO FIND YOU..."
     - Απέραντος ο θάνατος δίχως μήνες κι αιώνες -
             Η ΖΩΗ ΜΕ ΤΟ ΦΟΒΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΖΩΗ

Αποσυνδεδεμένος Crimson Glory

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.558
  • Remember, remember, the Fifth of November...
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #860 στις: Πεμ 21 Απρ 2016 23:27 »
Κανένα λάθος timing sellos!
Μελάνι πετάει να μας "τυφλώσει"...
Έχει και καταγωγή από την Ήπειρο!
ΟΥΣΤ ΡΕ ΚΟΥΦΑΛΕΣ!
Και ναι ρε, δεν έχω άλλη ευγένεια να του διαθέσω!

Αποσυνδεδεμένος Serpents on paradise

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 613
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #861 στις: Πεμ 21 Απρ 2016 23:27 »
Χαχα χαίρομαι γιατί σε κατι γαμωgazzeta πρέπει να έπεσαν πολλά καντήλια σήμερα.
Εχουν το αθλιότερο σύστημα οι πουσταράδες οι αρδ του εικοσάευρου εκεί διότι
κόβουν μηνύματα με τα οποία απλώς δεν συμφωνούν,μην που δεν παραβιάζουν κανέναν
απο τους ντεμέκ κανονισμούς τους.

Επι της ουσίας τώρα,ειναι στο χέρι του κόσμου μας να μείνει συσπειρωμένος
δίπλα στην ομάδα,να πάει γήπεδο,να δράσει και να πετύχουμε ολοι μαζί στόχους
και εντός και εκτός γηπέδων.

Αν σηκωθούμε όρθιοι θα φανεί το μποι μας.
Το φιλικό το Σάββατο θα ναι ενα δείγμα.




Αποσυνδεδεμένος mike71

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.943
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #862 στις: Πεμ 21 Απρ 2016 23:31 »
Δανεικους έχουμε 2 από τον γαβρο καραμανο και χαλκιαδακη

3 είναι δανεικοι από γαβρο (γιαννωτης ,τζανδαρης,και καραμανος) για να τελειώνει το παραμύθι.
Ώπα από 2 ξαφνικά έγιναν 3? Και θες να σε πάρουμε στα σοβαρά αδερφέ.
Ρώτα και τους άλλους φίλους στον καφενέ μας... πραγματικά είμαι ο πιο ψύχραιμος εδώ μέσα,
αλλά εσείς ρε παραρτήματα του κερατά
θα με τρελάνετε γαμώ τη σαπίλα σας και γαμώ την παράγκα σας. >:( >:( >:(

Αποσυνδεδεμένος sellos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.059
  • toros-tsiprofans
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #863 στις: Πεμ 21 Απρ 2016 23:31 »
sellos, πώς τα ανακατεύεις έτσι ωραία ρε φίλε μου, τα εξομοιώνεις τα πράματα!!!
Δηλαδή, όσοι είπαμε τον Σεπτέμβριο... "σπρώχνουν άγρια τον Νιώνιο" είχαμε τσίμπλες και τις έχουμε ακόμα...

Αριστερά φασόλια, δεξιά φακές... μην τα μπερδεύουμε.


Όσοι τα γράφαταν, μπορείτε να τα γράφετε, ίσως να ναι κι έτσι..
Εμένα μου άρεσε αυτό που έφτιαξε ο Ουζουνίδης φέτος
κάποιος μπορεί να πει
ναι, αλλά με 2,3,8 δανεικούς
άλλος, ότι σπρώχνεται
άλλος πως είναι βρώμικη ομάδα
μπορεί να ισχύουν όλα αυτά

Γι'αυτό και σημείωσα πως μπορούν να ειπωθούν πολλά, όλα αυτά όμως δεν αφορούν την αδειοδότηση..
Μια επιτροπή δεν εξετάζει
αν είχε καλή ομάδα ο Πανιώνιος
αν είναι βρώμικη
αν έχει δανεικούς
αν έχει στηρίγματα.

Υ.Γ.
Crimson, μπορεί να είναι κι έτσι..

Υ.Γ.1
Εμένα με ενδιαφέρει να μην πάρει άδεια, εφόσον δεν την δικαιούται, η ομάδα που τερμάτισε στην 5η θέση
Δεν με απασχολεί πως την λένε, αν έχει καλή ομάδα, αν είναι καθαρή, αν ειναι βρώμικη.
Και αυτό θα διεκδικήσουμε στην UEFA.
όλα τα άλλα μας αποπροσανατολιζουν από τον σκοπό μας

Αυτό προσπαθώ να πω.. :)



« Τελευταία τροποποίηση: Πεμ 21 Απρ 2016 23:39 από sellos »

Αποσυνδεδεμένος BlueCrazy-PaS

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 108
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #864 στις: Πεμ 21 Απρ 2016 23:38 »
Στα site της αϊδιας γκαζζεττα και Σια.
Πρέπει να έχουν μαζευτεί οι 50 πάνθηρες με 20 προφίλ ο καθένας και γράφουν τις γνωστές παπαριες.
Προκλητικότητες οπως οπότε θέλουμε παίρνουμε άδεια κ τα γνωστά... Ακόμα και άλλες βρωμες του ποκ μαζί τους χανουμια κ βαζελια. Όλα τα σκατά στο ίδιο μερος καταλήγουν.

Δυστηχως αυτή ή μουργα η γλίτσα του ελληνικού ποδοσφαίρου ήταν πάντα ένα καρκίνωμα που έκανε μεταστάσεις.
Ελπιζω η ΟΥΕΦΑ να έρθει κ να αποδώσει δικαιοσύνη.
Όχι ότι είναι αμόλυντη.Απλά ελπίζουμε...

Και πλέον όσο θέλω να παίξω Ευρωπη αλλά τόσο δεν θέλω να παίξει κ ο Νιονιος.

Μας τα έχουν ζαλισει με το ιστορικός.
Ιστορικός είναι και κ ο δισκος της φεστου άλλου ούτε να τον αποκρυπτογραφησουν δεν μπορούν.
Αι στα διάολο με τους καραγκιοζιδες.

Είχαμε να γράψουμε αιώνες κ σήμερα μας έσκασαν.


« Τελευταία τροποποίηση: Πεμ 21 Απρ 2016 23:42 από BlueCrazy-PaS »

Αποσυνδεδεμένος apnea73

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.605
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #865 στις: Παρ 22 Απρ 2016 00:00 »
Αφήστε όλους αυτούς που έρχονται να μας πουν τις μ@λ@κι ες τους καθώς και τα γαμωαθηναϊκα site .Τώρα θα τους μάθουμε? ??
Κανένα νεότερο από την προσφυγή μας??? :mono: :mono: :mono:
....

Αποσυνδεδεμένος pagouras83

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 947
    • Προφίλ
    • http://4.bp.blogspot.com/-1XCSOdv_LKg/UcNVHujz3sI/AAAAAAAAe-s/etdLVi6cSfk/s1600/pistepseto.net.gif
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #866 στις: Παρ 22 Απρ 2016 00:01 »
Πάντως κακά τα ψέμματα  όπως και να έχει παιδιά, φιλαθλοι, παιχτες, διοικηση εκτεθήκαμε , πανηγυρίσαμε, τραγουδήσαμε για την υποτιθέμενη εξοδο στην ευρωπη χωρις να ειμαστε σιγουροι. Φυσικα πρωτος και καλυτερος εγω, που στο προσωπικο μου φβ πανηγύριζα και  τωρα με ταραξαν την καζουρα οι φιλοι. Δύστυχος δεν συνηπολογισαμε το παρασκηνιο. Κατα τη γνωμη μου δεν μπορουμε να περιμενουμε και πολλα απο την ουεφα, λιγα μπορουν να αλλαξουν. Το ειπα και το ξαναλεω, για τον Νιονιο  καθαρισε ο Βαγγελας.
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία - pagouras83

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #867 στις: Παρ 22 Απρ 2016 00:04 »
Δεν εκτεθήκαμε και καλά κάναμε και πανηγυρίσαμε.Το χαμόγελο και την χαρά δεν θα μας την στερήσουν μερικοί ανύπαρκτοι από την Αθήνα.Ποτέ και για κανένα λόγο.

Αποσυνδεδεμένος Crimson Glory

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.558
  • Remember, remember, the Fifth of November...
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #868 στις: Παρ 22 Απρ 2016 00:06 »
Πάντως κακά τα ψέμματα  όπως και να έχει παιδιά, φιλαθλοι, παιχτες, διοικηση εκτεθήκαμε , πανηγυρίσαμε, τραγουδήσαμε για την υποτιθέμενη εξοδο στην ευρωπη χωρις να ειμαστε σιγουροι. Φυσικα πρωτος και καλυτερος εγω, που στο προσωπικο μου φβ πανηγύριζα και  τωρα με ταραξαν την καζουρα οι φιλοι. Δύστυχος δεν συνηπολογισαμε το παρασκηνιο. Κατα τη γνωμη μου δεν μπορουμε να περιμενουμε και πολλα απο την ουεφα, λιγα μπορουν να αλλαξουν. Το ειπα και το ξαναλεω, για τον Νιονιο  καθαρισε ο Βαγγελας.
Κανείς από τον ΠΑΣ δεν εκτέθηκε!
Ούτε η διοίκηση, ούτε οι φίλαθλοι!
Να κοιτάξουν μήπως εκτεθούν όσοι πανηγυρίζουν σήμερα...

Κυρ Σταύρο, πέτυχε η κάθαρση?  8)

Αποσυνδεδεμένος FanaticPaS

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 898
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #869 στις: Παρ 22 Απρ 2016 00:13 »
Ου πετυχε πολυ. Αυτο σημερα ηταν επιδειξη δυναμης της επο προς κοντονη
Μεγαλωσα δν εβαλα μυαλο

Αποσυνδεδεμένος Sven

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 199
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #870 στις: Παρ 22 Απρ 2016 00:16 »
Πρόεδρε έχεις την απίστευτη ευκαιρία αφενός να συσπειρώσεις τον κόσμο και αφετέρου να πάρεις άφεση αμαρτιών για την κακοδιαχείριση της ΠΑΕ.
Σε κράζω όπου σταθώ και όπου βρεθώ για τις λογιστικές αλχημείες που κάνεις, σήμερα-όμως-είμαι μαζί σου όπως και όλοι οι πασολέδες. Η προσφυγή στην UEFA είναι επιβεβλημένη για λόγους ισονομίας. Ίσως θα είναι η μοναδική φορά που και να μη περάσουμε απ' τον έλεγχο της UEFA, δε θα σου πει κανένας τίποτα.
Μια ζωή οι νόμοι εφαρμόζονται με απίστευτη σκληρότητα μόνο στον ΠΑΣ, μια ζωή είμαστε το πιο φτωχό γεωγραφικό διαμέρισμα σ' αυτήν την κωλοχώρα που ποτέ δεν έκανε κάτι για μας. Ήρθε η ώρα τουλάχιστον στο κομμάτι του ποδοσφαίρου, που αποτελεί μικρογραφία της κοινωνίας μας, να αλλάξει αυτό.
Είναι κοροϊδία και πρόκληση, μια ΠΑΕ με ισολογισμούς κωλόχαρτα, που χρωστάει σε όποιον μιλάει τις γνωστές διαλέκτους του κόσμου, να πάρει άδεια. Το μαχαίρι πρέπει να φτάσει στο κόκκαλο...

Πρόεδρε, κάνε το αυτονόητο... 


Αποσυνδεδεμένος ''Alejandro''

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.116
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #871 στις: Παρ 22 Απρ 2016 00:34 »
Το αστείο της υπόθεσης είναι ότι όλος αυτός ο πανικός γίνεται για ένα παιχνίδι στο πρώτο γύρο του "europa league " κάπου στο άγνωστο! Ρε Χριστοβασιλη δεν το σκέφτεσαι καλύτερα,τα έξοδα που θα κανείς για να  πας στη Νιον και να βρεις την ΟΥΕΦΑ να πληρώσεις και τα παράβολα να τους φέρεις και εδώ και να δικαιωθείς και τον Ιούλιο πάρε το αεροπλάνο και πάνε Καζακστάν να παίξεις και ξαναγυρνά από εκεί με πτήση μέσω Άγκυρας και μετά Αθηνα και από εκεί Γιαννενα μαλακεια μου φαίνεται..Με τα έξοδα αυτά φέρνεις τη Μπαρτσα στο Ζωσιμάδες για ένα φιλικό γίνεται τρελη γιορτή και άσε τους Πανιώνιους να ψάχνουν με gps το γήπεδο της Καζακστάν fc  :P

Αποσυνδεδεμένος chilly

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.780
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #872 στις: Παρ 22 Απρ 2016 00:42 »
Στην Αθήνα μαθεύτηκε ήδη.
Παράθεση
www.sdna.gr
Αντιδράσεις σε όλα τα επίπεδα, μεταξύ αυτών και των οπαδών της ομάδας, έχει προκαλέσει στον ΠΑΣ Γιάννινα η απόφαση για αδειοδότηση του Πανιώνιου.

Η σημερινή απόφαση της επιτροπής αδειοδοτήσεων της ΕΠΟ για αποδοχή της έφεσης του Πανιωνίου, αφήνει εκτός Ευρώπης την ομάδα του ΠΑΣ Γιάννινα. Έτσι εκτός από την διοίκηση που όπως έχει ήδη τονίσει θα προσφύγει στην UEFA αντιδράσεις αναμένονται και από την πλευρά των οπαδών.

Έτσι, μετά το φιλικό του Σαββάτου με την Ντόνι Σρεμ θα υπάρξει πορεία διαμαρτυρίας για την προαναφερθείσα απόφαση που τους στερεί το δικαίωμα να αγωνιστούν στην Ευρώπη.

Αντί να κάνουμε επαναστάσεις του πληκτρολογίου, αντί να βρίζουμε στο ιντερνετ, αντί να το παίζουμε Che Guevara εδώ μέσα, στο fb και όπου αλλού το παίζουμε.... καλύτερα να πάμε στο φιλικό και μετά στην πορεία.
ΟΛΟΙ ΕΚΕΙ. Η ΕΜΕΙΣ Η ΑΥΤΟΙ.
Διαλέξτε πλευρά.
φορεβερ

Συνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.599
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #873 στις: Παρ 22 Απρ 2016 02:09 »
Ο οπαδός του Νιόνιου μια χαρά μας τρόλαρε τελικά...

Σπάω το κεφάλι μου ρε πούστη μου...

Γιατί τέτοια εύνοια στο Νιόνιο; Ναι είναι το τσιπούκι του ΠΟΚ, ναι είναι ο Τσάτσος του Γαύρου ναι ναι ναι είναι βρωμιαραίοι και το κατεστημένο της Ε.Π.Ο.. Όλα γνωστά. Τι θα κερδίσουν όμως με μια απλή έξοδο στο Γιορόπα; Πόσα λεφτά θα μάσουν; Τέσσερα παιχνίδια το πολύ να παίξουν. Παπάρια δεν ξεχρεώνουν ούτε και με 104 συμμετοχές στο Γιορόπα. Οι τύποι είναι διαλυμένοι οικονομικά και το ξέρουν. Δεν τους σώζουν αυτά.

Γιατί όμως τέτοια μεγαλειώδης κινητοποίηση για την τσατσοομάδα; Ο Γκαγκάτσης πήγε Ουέφα διαβάσαμε. Ξέρουμε ότι αυτά γίνονται με τις πλάτες του Γαύρου. Εξάλλου γνωρίζουμε την επιρροή του εκεί. Γιατί ο Γαύρος ξοδεύει τόσο κεφάλαιο από την επιρροή του για την πουτάνα του; Κάτι δεν μου κολλάει εδώ.

Μήπως ρε μάγκες το παιχνίδι είναι μεγαλύτερο; Μήπως τον θέλουν περισσότερο στα πλέι οφ και εμάς δεν μας θέλουν καθόλου εκεί;
« Τελευταία τροποποίηση: Παρ 22 Απρ 2016 02:14 από Mpakoulieros »
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος FanaticPaS

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 898
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #874 στις: Παρ 22 Απρ 2016 02:38 »
Φιλε μου εννοειται και δεν θελουν ομαδα και μαλιστα με κοσμο
που δεν ειναι στο συστημα λογικο δεν ειναι;
Μεγαλωσα δν εβαλα μυαλο