Αποστολέας Θέμα: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016  (Αναγνώστηκε 390742 φορές)

Αποσυνδεδεμένος RASTA

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.384
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #975 στις: Δευ 25 Απρ 2016 09:53 »
το κακό είναι ότι είχα "ψήσει" το μικρό πως θα παίξουμε ευρώπη,(άντε να εξηγήσεις τώρα σε 7 χρονών παιδί τι σημαίνει αδειοδότηση,ποιος χρωστάει σε ποιον κ πόσα ,τι είναι φάκελος  >:( ).....
ευρώπη κύριοι φαίνεται πως δεν έχει φέτος (δε γαμιέται μωρέ, σιγά την ήπειρο,όλες οι μαλακίες απ αυτήν δεν ξεκινάνε πάντα?)
ο νιώνιος,έπαιξε καλύτερη μπάλα από μας,βγήκε 5ος μέσα στο γήπεδο,κ μπράβο του αξίζει την έξοδο..να παίζαμε μεις καλύτερα να ήμασταν στη θέση του..θα μου πεις κάποιος ότι ο νιώνιος παραδοσιακά στήνεται στους μεγάλους του ΠΟΚ,κ συντηρείται απ το πουστόγαυρο..ΝΑΙ έτσι είναι χωρίς αμφιβολία,(ούτε οι πάνθηρες δεν έχουν το κουράγιο να το αμφισβητήσουν),όμως στη βαθμολογία δεν υπάρχει μπόνους ηθικής,ένα μπόνους που το ελληνικό πρωτάθλημα δεν θα το έπαιρνε αν μεις βγαίναμε ευρώπη στη θέση αυτωνών ,εκτός κ αν κάποιος μου πει πως μια ευρωπαική έξοδος του ΠΑΣ ή κ ένα κύπελλο ακόμα, μπορεί να λειτουργήσει σαν Κολυμβήθρα του Σιλωάμ,ξεπλένωντας τα τόσα χρόνια πουστιάς-σαπίλας κ στησίματος του παιχνιδιού....
κ μην ακούσω κάνα μπράβο για τον πρόεδρο,ή δήλωση συμπαράστασης ,σε αυτόν που φέτος έκανε απλά το αυτονόητο (κατέθεσε φάκελο κ πήρε άδεια,πόσο όμως καθαρή είναι αυτή η διαδικασία ,όρκο δε παίρνω)......προσφυγές στην ΟΥΕΦΑ τη ΦΙΦΑ κ τον ΟΗΕ,καλοδεχούμενες (αν ξέρουμε ότι υπάρχει κάτι μεμπτό στο φάκελο του νιώνιου),αλλά ελπίδες μάλλον δεν περισεύουν....καλά τα πήγαμε,το παλέψαμε,όμορφα ήταν (ρόστερ μπαρτσελόνας δε λες ότι είχαμε)πίκρα ξανά στο τέλος  >:(,ας μαζέψει ο πρόεδρας το κόσμο πίσω στο γήπεδο,ας κρατήσει προπονητή κ κορμό της ομάδας,κ του χρόνου πάμε για τα καλύτερα.....έτσι απλά,σε ένα πρωτάθλημα που την ερχόμενη σαιζόν αποκλείεται να είναι πιο καθαρό,αλλά αν μεις μέσα στο χορτάρι είμαστε ΑΓΙΑΞ.....  ;)
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 25 Απρ 2016 09:59 από RASTA »
" Ανυποχώρητος: σημαίνει να είναι το κεφάλι σου μέσα στο στόμα του λύκου κι εσύ να του λες άντε γαμήσου... "

Fidel Castro

Αποσυνδεδεμένος KASABIAN

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 973
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #976 στις: Δευ 25 Απρ 2016 10:52 »
Ναι αλλά τις προηγούμενες χρονιές φίλε RASTAπου αξιοκρατικά έπαιρνες 5η θέση τότε δεν θυμάμαι πολλούς από εμάς να μιλάμε για επικράτηση στο χορτάρι; τότε κράζαμε όλοι μας (και εγώ) δικαίως το ΧΒ που δεν έπαιρνε άδεια...
τώρα ήρθε η στιγμή να αποδοθεί ισονομία και ξεψάχνισμα του φακέλου του πανιωνίου...ο ΠΑΣ έχει έννομο συμφέρον, έχει υποστεί τις συνέπειες της μη αδειοδότησης και ότι έχανε στα χαρτιά τις προηγούμενες χρονιές ας το κερδίσει με το ίδιο τρόπο φέτος....στη Νιόν λοιπόν...
ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑΣ ΚΑΙ ΜΟΔΑΤΟΣ

Αποσυνδεδεμένος RASTA

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.384
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #977 στις: Δευ 25 Απρ 2016 11:24 »
Ναι αλλά τις προηγούμενες χρονιές φίλε RASTAπου αξιοκρατικά έπαιρνες 5η θέση τότε δεν θυμάμαι πολλούς από εμάς να μιλάμε για επικράτηση στο χορτάρι; τότε κράζαμε όλοι μας (και εγώ) δικαίως το ΧΒ που δεν έπαιρνε άδεια...
τώρα ήρθε η στιγμή να αποδοθεί ισονομία και ξεψάχνισμα του φακέλου του πανιωνίου...ο ΠΑΣ έχει έννομο συμφέρον, έχει υποστεί τις συνέπειες της μη αδειοδότησης και ότι έχανε στα χαρτιά τις προηγούμενες χρονιές ας το κερδίσει με το ίδιο τρόπο φέτος....στη Νιόν λοιπόν...

αν ρωτά εμένα Φίλε,τις χρονιές που βγαίναμε 5οι,το φχαριστιόμουνα ιδιαίτερα ,πίκρα στο τέλος που λόγω Χ/Β παίρναμε το πούλο-κ καλά κάναμε κ τον κράζαμε δουλειά του ήταν να παρει άδεια-,αλλά ηθικά ΔΕΝ  είχε κανείς να μου πει τίποτα,αφού όλοι είχαν δει πόσο καλά παίζαμε το τόπι μέσα στο χορτάρι......
" Ανυποχώρητος: σημαίνει να είναι το κεφάλι σου μέσα στο στόμα του λύκου κι εσύ να του λες άντε γαμήσου... "

Fidel Castro

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #978 στις: Δευ 25 Απρ 2016 11:32 »
Σύμφωνα με τις "λογικές" όσοι πήραν φέτος Άδεια, έκαναν τα απαραίτητα, τα αυτονόητα. Το ίδιο ΠΑΣ και ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ. Τί σε 3 χρόνια, τι σε 3ς μήνες... Με τη διαφορά ότι ο ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ έπαιξε την μπαλάρα.
Συσπείρωση λοιπόν, ενάντια στον ανίκανο ΧΒ πούλα και μπούλο που αφάνισε τον Κόσμο του γηπέδου, επαναφορά σεναρίων για κάθοδο στην καθαρτήρια Γ', ζήτω το ΠΟΚ και οι ομαδάρες μας...
 
Ποιος είσαι ρε ΠΑΣ, που θες ανταγωνιστική ομάδα, καθιέρωση στην 5/αδα και Ευρώπες?

Ζήτω ο ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

 
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος my8os

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.408
  • live long and prosper ΠΑΣ
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #979 στις: Δευ 25 Απρ 2016 11:48 »
αν ρωτά εμένα Φίλε,τις χρονιές που βγαίναμε 5οι,το φχαριστιόμουνα ιδιαίτερα ,πίκρα στο τέλος που λόγω Χ/Β παίρναμε το πούλο-κ καλά κάναμε κ τον κράζαμε δουλειά του ήταν να παρει άδεια-,αλλά ηθικά ΔΕΝ  είχε κανείς να μου πει τίποτα,αφού όλοι είχαν δει πόσο καλά παίζαμε το τόπι μέσα στο χορτάρι......

Τελικά αποδεικνύεται ότι δεν ήταν (μόνο) "λόγω ΧΒ". Οπότε το κράξιμο ας κατευθυνθεί (και) αλλού.

Αποσυνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.599
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #980 στις: Δευ 25 Απρ 2016 11:49 »
Κάνουμε/ αμε έφεση/ αναφορά στον αιώνιο Πούσταρο παίρνουμε εμείς τη θέση του και τελειώνει εκεί το παραμύθι τους.

Εμείς στην Ευρώπη και όλοι οι άλλοι να πάνε γαμηθούνε.

Αυτό είναι το σωστό, όχι μόνο γιατί απλά αυτό είναι το σωστό αλλά και γιατί αυτό δικαιούμαστε μετά από 40 χρόνια επιλεχτικής εφαρμογής των (α)νόμων στον τεράστιο Π.Α.Σ. Γιάννινα.

Καταγγελία στους ρουφιάνους της Ουέφα και στείλτε τις πανθηρίνες στο τσίρκο...
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος Crimson Glory

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.558
  • Remember, remember, the Fifth of November...
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #981 στις: Δευ 25 Απρ 2016 12:53 »
Ευρωπαίοι Θεοδωριδογκαγκάτσηδες...

Αποσυνδεδεμένος thodoris

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.725
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #982 στις: Δευ 25 Απρ 2016 13:45 »
μου αρεσει που ψαχνεται το "ηθικον" της ολης υποθεσεως.....

ουτε με παρθενοραφη αδερφε.....ουτε με παρθενοραφη αυτες οι ομαδουλες....στραβωνει και το βελονι εδω και πολλα χρονια....με το ζορι παρθενες δηλαδη??....να σου κανω ενα καταλογο με τους λεγαμενους της παρθενας μπαλαδορας να σιαξεις αμεσως?

ποιο χορταρι ρε??στο κρεβατι ναι...να πω....

Αποσυνδεδεμένος Crimson Glory

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.558
  • Remember, remember, the Fifth of November...
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #983 στις: Δευ 25 Απρ 2016 14:20 »
(...)
ο νιώνιος,έπαιξε καλύτερη μπάλα από μας,βγήκε 5ος μέσα στο γήπεδο,κ μπράβο του αξίζει την έξοδο..να παίζαμε μεις καλύτερα να ήμασταν στη θέση του..
(...)
Κανένα μπράβο, όταν εκ των πραγμάτων αποδεικνύεται ότι η τελική βαθμολογία είναι προϊόν αλλοίωσης αποτελέσματος στο μεταξύ μας ματς με το ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ πέναλτι που εσκεμμένα έπνιξαν και ο διαιτητής και ο επόπτης! Σφαγή έγινε στο συγκεκριμένο παιχνίδι, με ήττα ο πουσταράς ΤΕΛΕΙΩΝΕ!
Ξαναγράφω, ΒΑΡΕΘΗΚΑ να είμαι δήθεν αντικειμενικός ΜΟΝΙΜΩΣ εις βάρος της Ομάδας μου!

Αποσυνδεδεμένος my8os

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.408
  • live long and prosper ΠΑΣ
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #984 στις: Δευ 25 Απρ 2016 14:30 »
Βέβαια μετά σου λέει ότι δεν θα ήταν χαλαρός στα επόμενα 2 ματς και ειδικά σε αυτό με τον Ατρόμητο.

Αποσυνδεδεμένος CPAS1

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 517
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #985 στις: Δευ 25 Απρ 2016 15:13 »
6) Who grants a licence to clubs to compete in a UEFA competition?

Every club that has qualified for the UEFA Champions League or UEFA Europa League needs a licence, which is granted to a club by the national associations (or sometimes leagues). This is based on the UEFA Club Licensing and Financial Fair Play Regulations. UEFA then verifies documents and figures from all clubs which have been registered for one of the UEFA competitions.
http://www.uefa.com/community/news/newsid=2064391.html

Η UEFA θα κάνει έλεγχο έτσι και αλλιώς.

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #986 στις: Δευ 25 Απρ 2016 15:38 »
Νομίζω δεν κάνει σε όλους αλλά επιλέγει μερικούς τυχαία.

Αποσυνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.599
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #987 στις: Δευ 25 Απρ 2016 16:04 »
(...)
ο νιώνιος,έπαιξε καλύτερη μπάλα από μας,βγήκε 5ος μέσα στο γήπεδο,κ μπράβο του αξίζει την έξοδο..να παίζαμε μεις καλύτερα να ήμασταν στη θέση του..
(...)
Κανένα μπράβο, όταν εκ των πραγμάτων αποδεικνύεται ότι η τελική βαθμολογία είναι προϊόν αλλοίωσης αποτελέσματος στο μεταξύ μας ματς με το ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ πέναλτι που εσκεμμένα έπνιξαν και ο διαιτητής και ο επόπτης! Σφαγή έγινε στο συγκεκριμένο παιχνίδι, με ήττα ο πουσταράς ΤΕΛΕΙΩΝΕ!
Ξαναγράφω, ΒΑΡΕΘΗΚΑ να είμαι δήθεν αντικειμενικός ΜΟΝΙΜΩΣ εις βάρος της Ομάδας μου!

Δεν νόμίζω ότι είναι εκεί η ουσία. Ή μάλλον είναι και εκεί αλλά δευτερευόντως...

Όταν η ΠΑΕ Νιόνιος δεν πληρώνει τις υποχρεώσεις της για τρία χρόνια σε ποδοσφαιριστές, κράτος και εφορίες και είναι tabula rasa για τρια και πλέον συναπτά έτη τότε πολύ απλά νοθεύει τον ανταγωνισμό...

Όπερ σημαίνει ότι είναι τσάμπα μάγκες. Επομένως δεν δικαιούνται την 5η θέση. Να φέρω και εγώ το Μέσι (που λέει ο λόγος) να  μου κάνει ένα σούπερ α' γύρο και μετά να τον σουτάρω απλήρωτο. Ε πως να το κάνουμε δεν δικαιούμαι να βγω Ευρώπη.

Αυτή είναι η ουσία την οποία έχουμε πληρώσει πανάκριβα ως Π.Α.Σ..

Πως να τον κάνουμε; Αν ο Νιόνιος παίξει Ευρώπη θα πρόκειται για σκάνδαλο μεγατόνων, για Ε.Π.Ο.γκειτ.

Και είναι μεγάλη αδικία. Και όχι τυχαία, ξανά εις βάρος μας...
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #988 στις: Δευ 25 Απρ 2016 16:18 »
(...)
ο νιώνιος,έπαιξε καλύτερη μπάλα από μας,βγήκε 5ος μέσα στο γήπεδο,κ μπράβο του αξίζει την έξοδο..να παίζαμε μεις καλύτερα να ήμασταν στη θέση του..
(...)
Κανένα μπράβο, όταν εκ των πραγμάτων αποδεικνύεται ότι η τελική βαθμολογία είναι προϊόν αλλοίωσης αποτελέσματος στο μεταξύ μας ματς με το ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ πέναλτι που εσκεμμένα έπνιξαν και ο διαιτητής και ο επόπτης! Σφαγή έγινε στο συγκεκριμένο παιχνίδι, με ήττα ο πουσταράς ΤΕΛΕΙΩΝΕ!
Ξαναγράφω, ΒΑΡΕΘΗΚΑ να είμαι δήθεν αντικειμενικός ΜΟΝΙΜΩΣ εις βάρος της Ομάδας μου!



Εν μερει φιλε μου συμφωνω


Ειμαι της αποψης οτι πρεπει οποιαδηποτε ομαδα  να παιρνει αυτο που αξιζει στο χορταρι οπως εμεις το 13 και το 15 ,αλλα επειδη στην προκειμενη περιπτωση ειναι ο Πανιωνιος (και οχι Παναιτωλικος π.χ που δεν μας φταιει  σε τιποτα) που οντως επαιξε καλη μπαλα φετος υπαρχει και το αλλο κομματι της εν λογω φασης που ειναι οτι μεσα στην ομαδα τους υπαρχουνε γυρω στους 10 δανεικους και οχι 5,6 ποδοσφαριστες στα χαρτια δανεικοι απο γαυρο,επειδη χρωσταει της μιχαλους και επειδη υπαρχει δεδικασμενο με εμας ΤΟ 13 επρεπε και πρεπει να παρουμε εμεις το εισητηριο για το εισητηριο


Αλλα διαφωνω στο κομματι πως απο μια φαση ενος χεριου(που ξερεις την αποψη μου) πρεπει να το κανουμε μεσανατολικο το θεμα...Και εμεις καναμε χερι με Μανια και κακως δοθηκε με γαυρο και ο Σκονδρας(δεν θυμαμααι σε ποιον αγωνα τωρα τελευταια) εκανε χερι αλλα παλι καλα δεν  εδωσε τιποτα ο κορακα3ς....Ειμαι της αποξης οτι για να δωθει πεναλντι πρεπει να ειναι κατι ακραιο,αλλα εντω στο ελλαντα του εχουνε γαμησει την μανα με τα πεναλντι οι κορακες.Κατα τα ο Πανιωνιος επαιξε καλη μπαλα φετος αλλα ειχε την αβαντα των Ολυμπιακοδανεικων αλλα και διοικητικα απο πισω οπως τωρα με τις αδειοδοτησεις

Ο ΠΑΣ μας αξιζει την θεση βαση δικαιοσυνης,ισονομιας και ιστοριας ολα τα αλλα ερχοντε σε δευτερη μοιρα


Πιασε μπλε ρε μπακουλιερε :P


ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #989 στις: Δευ 25 Απρ 2016 16:36 »
Παράθεση
Περίοσο πάικτες 

http://www.panionios.gr/el/erasitexnis/nea-erasitexnis/911-anakoinosi-panioniou-gss.html

Για το Κατάστημα            Για το Υποκατάστημα



UEFA CHRISBASIL

« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 25 Απρ 2016 16:41 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος thodoris

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.725
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #990 στις: Δευ 25 Απρ 2016 16:38 »
ayuto1966  το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν εισαι απογονος του προκρουστη :P

οταν γινεις αρχιδιαιτητης...εκτος απ το ελευθερο για απλωμα των χεριων πανω κατω και πλαγιως...καλο θαναι να σκεφτεις και το απλωμα ρουχων μπροστα απ τα γκολποστ....των μαλλινων μονο γιατι μαλλινα φοραν στην αγγλια :P

υ.γ παντως εκτος απο το Ελλαντα....επαιζε και μια βδομαδα το χερι στον αγωνα ατλετικο-μπαρτσα....δεν ξερω αν σε ενημερωσε η ισπανικη ομοσπονδια μιας και σχεσεις εχς μονο με την αγγλικη ::)
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 25 Απρ 2016 16:43 από thodoris »

Αποσυνδεδεμένος Crimson Glory

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.558
  • Remember, remember, the Fifth of November...
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #991 στις: Δευ 25 Απρ 2016 16:44 »
Μαζί σου Mpak, δε λέμε κάτι διαφορετικό.
3 fucking χρόνια πληρώνει ο ΠΑΣ τα σοβαρότατα λάθη του ΧΒ! ΤΑ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΟΜΩΣ! ΚΑΙ ΤΑ ΠΛΗΡΩΣΕ ΚΑΙ Ο ΧΒ, δεν άκουσε και λίγα!
Είναι ώρα όμως ΒΑΣΗ ΝΟΜΟΥ να δικαιωθούμε και σαν φίλαθλοι και σαν Ομάδα αλλά και σαν εταιρεία.

Παράθεση
Και είναι μεγάλη αδικία. Και όχι τυχαία, ξανά εις βάρος μας... 

Καταλαβαίνεις, επομένως, γιατί κράζω σε σημείο έκρηξης της καρωτίδας μου ότι βαρέθηκα τις "αντικειμενικότητες" εις βάρος της Ομάδας μας!  >:(
Να το πω κι αλλιώς? Είμαι απόλυτα αντικειμενικός όταν ζητάω να εφαρμοστεί ο νόμος ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΠΡΩΤΑ ΕΦΑΡΜΟΣΤΗΚΕ ΣΕ ΕΜΑΣ! ΤΕΛΟΣ!
Ξαναλέω, γνωρίζω ποιόν έχω πρόεδρα...
Αλλά ξέρω και ποιούς αντιμετωπίζει!

Υ.Γ.: Βρε ayuto, μη με τρολάρεις άλλο με το πέναλτι του Τζήλου... Έλα και θα πάθω και τίποτα, μεγάλος άνθρωπος είμαι...
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 25 Απρ 2016 16:50 από Crimson Glory »

Αποσυνδεδεμένος thodoris

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.725
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #992 στις: Δευ 25 Απρ 2016 16:46 »
υ.γ 2 ...εγω με τζηλο διαιτητη θαθελα να σφυραι καποιος οχι μονο τα χερια αλλα και τα δακτυλα(αυτα που με βοηθεια του τζηλου μπαινουν στο βαζο με το μελι)

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #993 στις: Δευ 25 Απρ 2016 16:52 »
Σε ποιον αγωνα εγινε παρομοιο χερι με Σκονδρα στις τελευταιες αγωνιστικες?παρομοιο χερι  εγινε και με τον Παοκ στους Ζωσιμαδες  που ευτυχως  δεν δοθηκε,παρομοιο χερι εγινε και με Μανια με γαυρο που  κακως δοθηκε........



Απλα το εχουνε βρει ολοι με το παραμικρο και τσουπ πεναλντι και γινεται υστερα μυλος στο ελληνικο πρωταθλημα



Για παρακολουθησε ρε Θοδωρη λιγο αγγλικο πρωταθλημα και πες μου ποσες τετοιες φασεις γινονται και δεν δινεται τιποτα και ποσα τζαρτζαρισματα μεσα στην μεγαλη περιοχη γινονται που εδω τα εχουνε ψωμοτυρι για πεναλντι


Οταν βλεπω διαιτητες με την σφυριχτρα στο χερι και φρου φρου με το παραμικρο μου ανεβαζει το αιμα στο κεφαλι πως να το κανουμε...Παμε για να δουμε 90 λεπτα παιχνιδιου και ζητημα ειναι παρακολουθουμε 40 λεπτα καθαρου παιχνιδιου και αυτα σκαρτα εδω........Μακραν μπαγλαμαδες ο Δελφακης και ο Γιαχος


Τελος παντων αλλο ειναι το θεμα πλεον τωρα ,κουβεντα να γινεται


« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 25 Απρ 2016 16:59 από ayuto1966 »
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος VAMOS PAS

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 994
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #994 στις: Δευ 25 Απρ 2016 16:54 »
Ρε παιδες... Να κανω λιγο τον συνηγορο του δαιβολου?
 Ειμαστε σιγουροι οτι οντως ο Πανιωνιος την πηρε με λαμογια την αδεια? Οχι, γιατι εικαζουμε βασει προτερου ανεντιμου βιου.
Και γιατι να μην την πηρε σε δευτερο βαθμο δικαια, οπως την πηραμε εμεις το 2013?
 Εν ολιγοις, θελω να καταληξω στο εξης. Μην κανουμε εμεις τον βαζελο του 2016.
Με ταλανιζει μερες αυτο το ερωτημα...

Αποσυνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.599
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #995 στις: Δευ 25 Απρ 2016 17:03 »
Το σύνδρομο της Στοκχόλμης...
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #996 στις: Δευ 25 Απρ 2016 17:04 »
Φιλε η δευτεροβαθμια επιτροπη ελεγχει αν υπαρχει κακοδικια στην πρωτοβαθμια και δεν επιτρεπει κανενα νεο στοιχειο επι του θεματος

Αν αυτο που λενε π.χ για Σπυροπουλο πως τα βρηκανε τις τελευταιες μερες προ της αποφασης της δευτεροβαθμιας επιτροπης,ε τοτε εχει γινει παρατυπια επι του κανονισμου

Αν και πιστευω πως δεν ειναι το θεμα Σπυροπουλος για τον Πανιωνιο αλλα ειναι πολλα και σοβαροτερα θεματα που πρεπει να εχουνε
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος paslover

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 136
  • AJAX ΕΙΣΑΙ !!
    • Προφίλ
    • https://www.google.gr/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiH9-q_2bXSAhXJNhoKHe6XACwQjRwIBw&url=http%3A%2F%2Ftalentabout.gr%2F2016%2F10%2Fo-paiktis-pou-irthe-ston-pas-giannina-apo-tin-til
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #997 στις: Δευ 25 Απρ 2016 17:11 »
http://www.uefa.org/mediaservices/mediacontacts/
Λινκ επικοινωνίας, e-mail, της UEFA. Νομίζω ό,τι πιο επίσημο στα χέρια μας, όπου μπορούμε να αντιδράσουμε είτε συλλογικά είτε ατομικά....!! Πρέπει να γίνει εκστρατεία μηνυμάτων από όλους τους φιλάθλους μας!!
ΘΑ ΒΑΡΕΘΕΙΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΜΙΣΕΙΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΦΟΒΑΣΤΕ!! ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΣ ΣΥΝΗΘΙΣΕΤΕ !!! ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΣ ΣΕΒΕΣΤΕ !!

Αποσυνδεδεμένος Serpents on paradise

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 613
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #998 στις: Δευ 25 Απρ 2016 17:18 »
Παράθεση
Ρε παιδες... Να κανω λιγο τον συνηγορο του δαιβολου?
 Ειμαστε σιγουροι οτι οντως ο Πανιωνιος την πηρε με λαμογια την αδεια? Οχι, γιατι εικαζουμε βασει προτερου ανεντιμου βιου.
Και γιατι να μην την πηρε σε δευτερο βαθμο δικαια, οπως την πηραμε εμεις το 2013?
 Εν ολιγοις, θελω να καταληξω στο εξης. Μην κανουμε εμεις τον βαζελο του 2016.
Με ταλανιζει μερες αυτο το ερωτημα

Εμείς δεν λέμε οτι κακώς πήρε άδεια ο Πανιώνιος
Ο διευθυντής αδειοδοτήσεων της επο το λέει.

Αποσυνδεδεμένος BILLY_STAM

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.417
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #999 στις: Δευ 25 Απρ 2016 17:19 »
Και ένα mail ακόμα, για όποιον θέλει να ρωτήσει.

licensing@uefa.ch


Και έμαθα ότι απαντάνε στα mails.