Αποστολέας Θέμα: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016  (Αναγνώστηκε 390924 φορές)

Αποσυνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.599
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1075 στις: Πεμ 28 Απρ 2016 11:41 »
Λοιπόν απαιτώ από τους οργανωμένους να φωνάξουνε/ με στο επόμενο ματς με νιόνιο αυτό το υπέροχο σύνθημα του πασπαλιάρις με τη φουσκή.

Φίλε Πάρις βρήκα την αχίλλειο πτέρνα σου.
Λοιπόν αν έρθει η Ουέφα την γάμησε το Πανιωνάκι. Ξέρεις γιατί δεν μπορούν αν κοροϊδέψουν στα στοιχεία που λές; Γιατί υπάρχει η αρνητική εισήγηση του Δημητρίου, που από ότι φαίνεται είναι και το πιο σοβαρό άτομο εκεί μέσα. Τέρμα, ΑΝ έρθει η Ουέφα, ΑΝ, το Πανιωνάκι τη γάμησε, δεν πα να βάλει βύσμα και τον Σόϊμπλε. Τέλος.

Το θέμα είναι ΑΝ θα έρθει. ΑΝ τα λαμόγια την εμποδίσουν από το να έρθει.
« Τελευταία τροποποίηση: Πεμ 28 Απρ 2016 11:44 από Mpakoulieros »
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1076 στις: Πεμ 28 Απρ 2016 11:42 »
  Έχετε τρελαθεί όλοι ε; ή ποιο σωστά το πάθος για την έξοδο στο ouefa και η αγάπη για την ομάδα δεν αφήνει κανένα να δει ρεαλιστικά την κατάσταση!
 
  Δεν είναι δυνατόν να μην βλέπετε τι πρόκειται να γίνει!
Δυστυχώς για όλους μας άλλα δεν θα δούμε για άλλη μια φορά Ευρώπη... 
  Νομίζετε ότι όλα αυτά τα λαμόγια στην ΕΠΟ και γύρο από αυτήν, είναι τίποτα παιδάκια ή τους έχετε για ερασιτέχνες σε όποια λαμογιά σχεδιάζουν και στη συνέχεια εκτελούν; Τους έχετε για άσχετους; Πως δεν ξέρουν να κάνουν την δουλειά τους; Πως θα άφηναν την ''δουλειά''  ακάλυπτη με κίνδυνο να εκτεθούν, την στιγμή που ήξεραν πως υπάρχει η σοβαρή πιθανότητα να ελεγχθούν απο την ouefa;άλλωστε τους είχε προειδοποιήσει ο Χριστοβασίλης πριν την απόφαση!   
  Εγώ σας λέω -και μακάρι να πέσω έξω- οτι είναι οι καλύτεροι, οι ποιο οργανωμένοι (σε όσα μαγειρεύουν), οι ποιο ψυλλιασμένοι και αυτοί που έχουν περισσότερο από  καθένα άλλο το ''how know'' έτσι ώστε να ''περάσει'' ο φάκελος του αιώνιου καθαρός απο την ouefa! Και θα είναι καθαρός!!! Είναι ήδη καθαρός!!! Όχι γιατί ήταν, αλλά γιατί τον έκαναν. Γιατί φρόντισαν να τον κάνουν. Γιατί απλά έκαναν ότι ''έπρεπε'' για να είναι νόμιμος και καθ όλα εντάξει!!! Έτσι θα είναι ο φάκελος όταν τον ελέγξουν (αν τον ελέγξουν) οι τις ouefa...
Τι είπαν οι πανιώνιοι μετά την αδειοδότηση; ''δεν προστέθηκαν νέα στοιχεία''
Αλήθεια (λέω εγώ τώρα), πόσο δύσκολο είναι να κρατηθεί ένας αριθμός πρωτοκόλλου;
Πόσο δύσκολο είναι να μπει μια θεώρηση του γνησίου της υπογραφής εκ τον υστέρων με παλιά όμως ημερομηνία ή και χωρίς ημερομηνία (νομίζω δεν είναι απαραίτητη στην θεώρηση η ημερομηνία, αλλά μικρή σημασία έχει αυτό.)
Ποιος λέει ότι ο αιώνιος  είχε μπει σε διαδικασία πτώχευσης; Εμείς;  ...οκ γιατί αυτοί με δημόσια δήλωση στα ΜΜΕ του προέδρου τους μετά από ερώτηση δημοσιογράφου λένε ότι ''πότε η ομάδα δεν έχει μπει σε διαδικασία  πτώχευσης''...

  Είναι προσωπικό στοίχημα της ΕΠΟ να ''περάσει'' ο φάκελος. Δική τους θα είναι η ζημιά, το κόστος, και η ξεφτίλα αν δεν ''περάσει'' απο την ouefa. Γιαυτό το λόγο φρόντισαν γιαυτό από πριν. Δεν θα βάζαν τον κώλο τους στον τορβά και την θεσούλα τους σε όποιο κίνδυνο αν δεν ήταν σίγουροι πως όλα φαίνονται νόμιμα, και τα αλλάξαν έτσι ώστε να είναι ΝΌΜΙΜΑ και κανένας να ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΊ ΝΑ ΑΠΟΔΕΊΞΕΙ ΤΊΠΟΤΑ...
Δεν είναι βλάκες ούτε τρελοί, έμπειρα λαμόγια είναι και  αν δεν γινόταν να ''φτιάξουν''  νόμιμο τον φάκελο δεν θα έδιναν την αδειοδότηση...

Και έτσι όλοι θα βγουν λάδι  και όλοι θα λένε (και θα λέμε) οτι τελικά χωρίς καμία αμφιβολία  ήταν οκ ο φάκελος (και η ΕΠΟ), αφού τον έλεγξε και η ouefa...

 Αφήστε λοιπόν τι είχε γίνει το 2013 γιατί τότε η ομάδα λεγόταν ΠΑΣ. Τώρα η ομάδα λέγετε έτσι όπως απεύχονται όλοι οι πατεράδες του κόσμου να λένε τον γιο τους...

*Υ.Γ.: Αν ο φάκελος δεν ''περνάει'' δεν θα περάσει και η ouefa για τον έλεγχο από την ΕΠΟ! ;)
**Υ.Γ.: Θέλω όσο τίποτε άλλο να κάνω λάθος...
 :mono:

"Ανάθεμα" κι αν κατάλαβα τι λες... !?!?!?

Υ.Γ.: Δηλ., ο Νιώνιος... κάποιος πρόεδρός του, κάτι ΜΜΕ... η ΕΠΟ που ό,τι χαρτί λείπει το συμπληρώνει και το υπογράφει, η UEFA (διοργανώσεις) που δεν εξετάζει FFP ομάδων που είχαν 5 χρόνια να καταθεσουν Φάκελο... κ.ά., ...
« Τελευταία τροποποίηση: Πεμ 28 Απρ 2016 11:47 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος Serpents on paradise

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 613
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1077 στις: Πεμ 28 Απρ 2016 12:00 »
Αν το καλοσκεφτούμε εν πολλοίς το θέμα τελειωσε.Και εννοώ ότι ο μεσος φίλος του ΠΑΣ
αυτό που απαιτούσε είναι η διοίκηση του να πράξει τα δέοντα και να κυνηγήσει το θέμα
μέχρι εκει που πάει χωρις να σκεφτεί το κόστος και τις διαιτησίες του χρόνου.

Ε αυτό εγινε.Γ αυτό και λανθασμένα έγραψα ότι θα τους κερδίσουμε διότι τους κερδίσαμε.
Κερδίσαμε την αξιοπρέπεια μας και σηκώσαμε κεφαλι.Ο ηπιος το χρωστούσε να το κανει
καταρχήν στους παιχτες και έπειτα στον κοσμο που με την παρουσια στην Ξάνθη έδειξε ζωντανος
κ αυτος.

Τώρα αν θα ρθει η ουεφα,αν ο Γκαγκάτσης γαμιεται,αν είναι μαζι μας ο Δημητρίου αν αν αν
ε με τα αν δεν βγαίνει ακρη και ουτε στο χερι μας είναι πλέον.Γνωρίζουν και γνωρίζουμε ότι είναι
δυνατότεροι εκτος γηπέδου από εμας και αυτό συνήθως στο ελλ ποδόσφαιρο αρκεί.

Αν το τελος της υπόθεσης είναι αυτό που ολοι θέλουμε τοτε θα υπάρξει η ηθική δικαίωση και η συμμετοχή
σε πλει οφ και Ευρωπη και αν όχι,αν επικρατήσουν ξανα τα σκιάχτρα τοτε ο κόσμος θα πρέπει να
συνεχίσει να είναι καυλωμένος διπλα στην ομάδα και να την βοηθήσει ακόμα περισσότερο του χρόνου.


Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1078 στις: Πεμ 28 Απρ 2016 12:04 »
Το κουμπί της υπόθεσης ή πέτρας σκανδάλου, βρίσκεται στο Άρθρο 9. Παρ., 6β, ...

http://www.epo.gr/media/files/ADEIODOTHSH/KANONISMOS_ADEIODOTHSHS_EDITION_2012.pdf
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος Tsimendos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.514
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1079 στις: Πεμ 28 Απρ 2016 12:16 »
Για να καταλάβω κι εγώ τη λογική...η ουεφα δηλαδή θα αφήσει να παίξει στην Ευρώπη ο νιόνιος, το οποίο σημαίνει :
1) αφήνει έκθετο τον εδώ ελεγκτή της
2) χαλάει ότι έχει φτιάξει ως τώρα με το fpp για τον τεράστιο νιονιο
3) καλύπτει την επο γιατι είναι η καλύτερη ομοσπονδία στο ευρωπαικό ποδόσφαιρο
4) γράφει στα παπάρια της κατι συλλόγους τυπου φενερ και δικαιωνει μονο τον νιόνιο.
Ρε δεν πάμε καθόλου καλά. Ήδη ο νιονιος μετράει δυο ποδοσφαιριστές μείον λόγω επιστροφών. Αν δεν πάρει άδεια δεν θα έχει μαντήλι να κλάψει στο νεο πρωτάθλημα. Θα παίζει με 17χρονα. Γι'αυτό και έγινε όλη η μανούρα. Και να τον κόψει η uefa στην Ελλάδα θα μπορεί να κάνει μεταγραφές...

Αποσυνδεδεμένος KASABIAN

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 976
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1080 στις: Πεμ 28 Απρ 2016 12:23 »
Τα είπε όλα ο Tsimendos....συμφωνώ απόλυτα
ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑΣ ΚΑΙ ΜΟΔΑΤΟΣ

Αποσυνδεδεμένος Tsimendos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.514
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1081 στις: Πεμ 28 Απρ 2016 12:27 »
Εδω έκοψε δυο χρόνια τις μεταγραφές στις μπαρτσελόνα,σιτι και παρι αλλά ο τιτανομεγιστοτεράστιος πανιωνιος θα παίξει.

Αποσυνδεδεμένος mike71

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.943
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1082 στις: Πεμ 28 Απρ 2016 12:30 »
Ο βρεγμένος τη βροχή δεν την φοβάται.
Μη μασάτε ΠΑΣολέδες από υπονοούμενα και απειλές που τα διοχετεύουν με διάφορα δημοσιεύματα οι μαφιόζοι ου ΠΟΚ.
Οι εγκληματικές οργανώσεις πάντα έτσι λειτουργούσαν.
Και να μας κόψουν από την Ευρώπη ξανά και να μας στήσουν στον τοίχο του χρόνου, εμείς είμαστε οι νικητές.
Είμαστε η μοναδική ομάδα που αξίζει το σεβασμό για όλα όσα έχει υποστεί από τις συμμορίες του ελληνικού ποδοσφαίρου
Ποιος θα μπορεί να μας πει κουβέντα ανεξαρτήτως αποτελέσματος.
Ειδικά αν οριστικοποιηθεί η κίβδηλη αδειοδότηση του παραρτήματος της πλατείας.
Οι εικόνες της ΠΑΣΟΛΕΔΙΚΗΣ απόβασης στην Ξάνθη θα ταξιδεύουν εις το διηνεκές στο διαδίκτυο.
Μιας μετακίνησης που ούτε οι ομάδες του ΠΟΚ ΠΟΘ είναι άξιες να κάνουν.
Απλά γιατί αυτοί που γεμίζουν το γήπεδο της Ξάνθης είναι οι οπαδοί της 1 ώρας ή του 30λεπτου απόστασης.
Ποκιτες και ποθιτες των γειτονικών νομών...άντε κ με τη βοήθεια καμιάς 100άδας επαγγελματιών οπαδών από τα κέντρα.
Καμιά σχέση με τους ΠΑΣολέδες που κατάπιαμε εκατοντάδες χιλιόμετρα για τον ΠΑΣ, κάνοντας επίδειξη οπαδικής δύναμης σε δύσκολους καιρούς.
Δεν μπορούν συγκριθούν μαζί μας και όλοι ξέρουμε πως άλλοι τόσοι ΠΑΣολέδες μείναν πίσω για λόγους ανωτέρας βίας ο καθένας.
Μεγάλη νίκη πέτυχε ο ΠΑΣ λοιπόν τη στιγμή που κανείς δεν μπορεί να μαζέψει λαό.
Απονομή πρωταθλήματος με άδεια γήπεδα ή επιτηδευμένα μισογεμάτα με παιδάκια των ακαδημιών γονιών συγγενών κλπ.
Αδικίες και ψέμματα που θα τα κουβαλάνε μια ζωή στη ράχη τους, όπως τόσες και τόσες ομάδες που ζουν στη λήθη με τ όνομά τους λερωμένο(οφη κλπ).
ΜΟΝΟ ΠΑΣ ΡΕ! ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ;)

Αποσυνδεδεμένος KASABIAN

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 976
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1083 στις: Πεμ 28 Απρ 2016 12:41 »
α ρε mike71 τα γράφεις τόσο ωραία και είναι πραγματικά και αληθινά αυτά που αναφέρεις...
τελικά είναι τόσο ωραία να είσαι μόνο ΠΑΣ...
ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑΣ ΚΑΙ ΜΟΔΑΤΟΣ

Αποσυνδεδεμένος PTOLEMEOS11

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 783
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1084 στις: Πεμ 28 Απρ 2016 13:19 »
Γεια σας συνταυροι και απο εμενα.
Οσο για την υπόθεση και εγώ απο ενστικτο δεν είμαι αισιόδοξος διοτι έχουμε να κάνουμε με τους καλούς ανθρωπους της Επο.
Γκαγκατσης , πρωην προεδρος της επο επι εποχή παράγκας,
 Ειναι σαν να είσαι διευθυντης για πολλά χρόνια σε ένα καταστημα να έχεις όλους τους δικούς σου ανθρώπους εκει  ,
 εσεις τι λέτε να μην υπάρχει κάποια μικρή βοήθεια ;) ;) ;)
Δάρας κτλ  όλοι ξέρουμε τι σημαινει και όλα τα καλά παιδιά που ξέρουν όλα τα κόλπα γυρω απο την πλατεία που είναι δίπλα τα γραφεια της ΕΠΟ ,
και μιλάμε για εναν Πανιωνιο ο οποιος τα τελευταια χρόνια παραπαίει μόνο αυτή την χρονιά εκανε κάτι,
 ούτε κάν φάκελο δεν έχει κάνει το κόπο να καταθέσει %-| %-| %-|
 , μιλάμε για  μία απόλυτα εξαρτωμενη ομάδα, μόνο το σήμα μένει να αλλάξουν και το μπλε να το κάνουν ασπρο.

Εαν δικαιωθούμε και η Ουεφα δεν πτοηθεί απο τιποτα  απο Θεωδωρίδη μερια κτλ - ακουστει η εισήγηση του Δημητρίου που είναι αρνητική,- τότε θα μίλάμε για μια απολύτη δικαιώση και ξεφτίλα απο την μεριά της επο ,θα γίνουν ρεζίλι.
Για αυτό ίσως  έχουν φυλάξει καλά τον κώλο τους  με λαμογιές βεβαίως βεβαίως

Η ουσία είναι ότι δείξαμε ακόμη μια φορά τι σημαινει να έισαι ΠΑΣ , αξιοπρέπεια  περηφάνεια και πάθος για την δικαιοσύνη.
καμιά σχεση με αλλους οπάδους και ειδικά του Πανιωνίου που δεν τους περίμενα ετσι να υποστηρίζουν την σαπίλα

Απαιτούμε δικαιοσύνη και ισονομία

Θα δούμε



Καλη Ανασταση  σε όλους !!!


« Τελευταία τροποποίηση: Πεμ 28 Απρ 2016 13:26 από PTOLEMEOS11 »

Αποσυνδεδεμένος aramis

  • Global Moderator
  • Newbie
  • *****
  • Μηνύματα: 43
  • All for one One for All
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1085 στις: Πεμ 28 Απρ 2016 14:28 »
Παλιά αν ήσουν πολύτεκνος, ή ανάπηρος πολέμου έπαιρνες μια άδεια για ταξί ή περίπτερο....Τώρα δίνουν δώρο άδειες ως συνοδευτικό μεταγραφών. Στο ελληνικό ποδόσφαιρο μια ζωή παίζει η ίδια χιλιοπαιγμένη (μπα)κασέτα........

Υ.Γ. Τελικά είναι,φαίνεται, καρμικό να πληρώνουμε κι εμείς το κατιτίς μας στις μεταγραφικές κινήσεις του Πανιώνιου.Το '84 για το Σαραβάκο, τώρα για τον Μπακασέτα, να δούμε μην αποφασίσει στο μέλλον να δώσει κι άλλους στο ΠΟΚ. Έρανο μας βλέπω να κάνουμε!

Αποσυνδεδεμένος pagouras7

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 226
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1086 στις: Πεμ 28 Απρ 2016 18:12 »
'''''''''''''''Gazzetta σε παρακαλώ πέρασε το επιτέλους.Συνπανιωνιοι κάντε ένα πέρασμα από το τοπικό τους φόρουμ και θα καταλάβετε για τι πράγμα μιλάμε.Οι άνθρωποι έχουν πρόβλημα 30ετιας,μας βρίζουν με τα χειρότερα,ακούγονται απίστευτες ανακρίβειες και ότι και να γίνει έρθει δεν έρθει η ΟΥΕΦΑ εμείς κατ'αυτους είμαστε χρεωμένοι.Μιλαμε για μισος.Τωρα τι κοινο υπάρχει μεταξύ μας,άβυσσος η ψυχή τους.Η μια ομάδα 15 παρουσίες στην Α,η άλλη το μισό Ελληνικό ποδόσφαιρο σε 2 ηπείρους και για 3ο αιώνα,σεβασου τον κόπο μου''''''''''''''''

αλητες,στενοχωρειτε τα παιδια...ντροπη ρε..

http://www.gazzetta.gr/football/article/913458/oristiko-ekane-kataggelia-stin-uefa-o-pas-giannina#comments

Αποσυνδεδεμένος FanaticPaS

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 898
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1087 στις: Πεμ 28 Απρ 2016 18:35 »
τι να πεις πει ο φιλαθλος του υποκαταστηματος και μιας πλατειας με 10 φιλαθλους υπαλληλους
Μεγαλωσα δν εβαλα μυαλο

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.799
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1088 στις: Πεμ 28 Απρ 2016 19:28 »
ΜΠΑΣΤΑΔΡΟ ΠΑΝΙΩΝΑΚΙ που έγραψες το μην. στο vazelleta.gr, μιας και μας διαβάζεις, διάβασε και αυτά που θα σε γράψω:

1. ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΑΤΑ ΣΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ!
2. Ποιος είσαι εσύ ρε βλακάκο που θα υποδείξεις σε ένα σαϊτ ποιο οπαδικό φορουμ θα επισκεφθούν; Λες και είναι υποχρεωμένοι να σε ακούσουν.
3. Με ποιο δικαίωμα ΡΟΥΦΙΑΝΕΥΕΙΣ το τι γράφετε εδώ μέσα; Ε ΡΟΥΦΙΑΝΟΣΠΕΡΜΑ;
4. Αν δεν σου αρέσει αυτά που γράφουμε εδώ μέσα ΠΟΤΕ ΣΟΥ ΜΗ ΣΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΞΑΝΑΔΙΑΒΑΣΕΙΣ.
5. Που το είδες το μίσος ρε ΣΤΟΚΕ; Που τα είδες τα ψέμματα; Είναι ψέμματα η παρουσία του Γκαγκάτση στην ομαδούλα σου; Είναι ψέμα ότι είσαι το καλύτερο παράρτημα του γαύρου και του βάζελου; Είναι ψέμα ότι επι 4 χρόνια δεν παρουσίαζες καθόλου φάκελο; Είναι ψέμα ότι ο Δημητρίου έδωσε αρνητική εισήγηση; Ε ΗΛΙΘΙΕ;
6.  ΜΗ ΞΑΝΑΤΟΛΜΗΣΕΙΣ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙΣ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΓΑΥΡΟΒΑΖΕΛΑΚΟ - ΠΑΝΙΩΝΑΚΙ! ΣΟΥΡΓΕΛΟ!

Υ.Γ. ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΑΤΑ ΣΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ !

Υ.Γ. 2 Αν δεν σου αρέσει το ποστ να πεις στη μαμά σου να μας κάνει "ντα"!
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.599
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1089 στις: Πεμ 28 Απρ 2016 20:02 »
Λοιπόν για να μην τα παίρνετε κρανίο με τους Πανιώγαυρους ας ελαφρύνουμε λίγο την κατάσταση.

Τι μου θυμίζει ρε το Πανιωνάκι, τι μου θυμίζει;

-Α, το φίλο μου το Νίκο. 40 χρονών με δύο παιδιά μικρά, επέστρεψε σπίτι του μετά από δεκάωρο σε ψησταριά. Τυλίγει πίτες το παληκάρι για να ζήσει.

-Επιστρέφοντας σπίτι έκλεισε αθόρυβα την πόρτα γιατί ήταν τόσο κουρασμένος που δεν είχε το κουράγιο ούτε θόρυβο να κάνει.

-Και εκεί που κλείνει αθόρυβα την πόρτα πίσω του βλέπει στο σαλόνι τη γυναίκα του καβάλα στο Γιώργο, τον γείτονα του, ίδιο μπαλκόνι μοιράζονται εδώ και χρόνια.

-Σαλεύει, τα χάνει, θες απ΄το θέαμα, θες απ' την κούραση, θες απ΄το σοκ πάει στη κουζίνα, ρίχνει λίγο νερό στα μούτρα του, ανοίγει μια μπύρα, κάθεται 2-3 λεπτά στο τραπέζι και αποφασίζει να ξαναπάει στο σαλόνι.

-Με τρεμάμενο χέρι και τη μπύρα στο χέρι μπουκάρει μέσα και τι βλέπει;

- Η γυναίκα του βάφει τα νύχια της, βλέπει σε επανάληψη Μενεγάκη 5 η ώρα το απόγευμα (έχει απεργία κλασσικά) και του λέει:

- Α ήρθες αγάπη μου δεν σε άκουσα...

Αυτός είναι ο Πανιώνιος...

Όταν πάνε να σε βγάλουν τρελό και σου λένε απέδειξε του ηλίου φαεινότερο είναι λάθος να παίζεις το παιχνιδάκι τους.
Αυτοί ξέρουν ποιοι είναι. Εμείς ξέρουμε ποιοι είμαστε. Αυτοί ξέρουν ποιους έχουν απέναντί τους!
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος pan3

  • OtherFans
  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 39
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1090 στις: Πεμ 28 Απρ 2016 20:13 »
παιδες πανιωνιος ειμαι αλλα γιατι τετοιο μισος για την ομαδα? μακαρι να ερθει η ουεφα και αν δεν ειναι καλος ο φακελος που ειναι αλλα τελος παντων αν δεν το αξιζουμε να παιξετε εσεις. μην φανατιζεστε τοσο και βριζετε τους οπαδους μιας ομαδας που δεν υπαρχει προηγουμενο. καλο πασχα να εχετε και ριξτε λιγο τους τονους. βγαζοντας χολη δεν κερδιζετε κατι

50 years PAS GIANNINA

  • Επισκέπτης
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1091 στις: Πεμ 28 Απρ 2016 20:23 »
παιδες πανιωνιος ειμαι αλλα γιατι τετοιο μισος για την ομαδα? μακαρι να ερθει η ουεφα και αν δεν ειναι καλος ο φακελος που ειναι αλλα τελος παντων αν δεν το αξιζουμε να παιξετε εσεις. μην φανατιζεστε τοσο και βριζετε τους οπαδους μιας ομαδας που δεν υπαρχει προηγουμενο. καλο πασχα να εχετε και ριξτε λιγο τους τονους. βγαζοντας χολη δεν κερδιζετε κατι

Συγγνωμη αλλα εγω γιατι βλεπω ακριβως το αντιθετο? Κατα τα αλλα οπως τα λες. Τι σε πειραζει να γινει ελεγχος αφου τα εχεις ολα καλα? Και αν τα εχεις να παιξεις μπραβο σου. Βλεπεις να σε εβρισα καπου εγω τωρα πχ; κανενα προβλημα..

Μονο ΠΑΣ!!!

Αποσυνδεδεμένος THIMIOS

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 151
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1092 στις: Πεμ 28 Απρ 2016 20:24 »
Φίλε πανιώνιε έχω ξανά απαντήσει σε ομοιδεάτη σου, μπορείς να συνεχίζεις να γιορτάζεις την έξοδο στην Ευρώπη. Σε πολύ ήρεμο ύφος, μην ασχολείσαι με το φόρουμ μας. Δεν δεχόμαστε μαθήματα ούτε από εσάς, ούτε από κανέναν. Η αξιοπρέπεια μας......δεν μας το επιτρέπει. Δυστυχώς δεν θα μπορέσετε ποτέ να το καταλάβετε. Μόνο αυτή την λέξη να θυμάστε.  Α Ξ Ι Ο Π Ρ Ε Π Ε Ι Α .

Αποσυνδεδεμένος pan3

  • OtherFans
  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 39
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1093 στις: Πεμ 28 Απρ 2016 20:26 »
εγω θελω να ερθει η ουεφα και δεν με νοιαζει να κοπω η οχι αναλογα με το τι αξιζω. αν δεν το αξιζω χιλιες φορες να μην παιξω. εχω ζησει και εποχες σπανεα αν ξερεις και ξερω και εγω απο αδικια δεν θελω να αδικησω κανεναν. ειδικα μια ομαδα τα τελευταια χρονια πολυ φιλοτιμη που παιζει ωραιο ποδοσφαιρο και αξιζε να βγει ευρωπη 2 φορες και το στερηθηκε αδικα.

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.799
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1094 στις: Πεμ 28 Απρ 2016 20:46 »
Να μας πεις για το ρόλό του Γκαγκάτση στην ομάδα σου και για την σχέση με τον γιο του Σάββα. (που είναι στην ΟΥΕΦΑ)
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος my8os

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.408
  • live long and prosper ΠΑΣ
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1095 στις: Πεμ 28 Απρ 2016 20:49 »
εγω θελω να ερθει η ουεφα και δεν με νοιαζει να κοπω η οχι αναλογα με το τι αξιζω. αν δεν το αξιζω χιλιες φορες να μην παιξω. εχω ζησει και εποχες σπανεα αν ξερεις και ξερω και εγω απο αδικια δεν θελω να αδικησω κανεναν. ειδικα μια ομαδα τα τελευταια χρονια πολυ φιλοτιμη που παιζει ωραιο ποδοσφαιρο και αξιζε να βγει ευρωπη 2 φορες και το στερηθηκε αδικα.

Και αν δώσει το ΟΚ η ουεφα πού ξέρεις αν δεν έχουν κρατηθεί πρωτόκολλα με 31/3 για να είστε τυπικά εντάξει στα μάτια της ουεφα; Αν δεν έχουν γίνει άλλες λαμογιές από την ίδια την ΕΠΟ αφενός για να φανεί εντάξει με την ουεφα και αφετέρου να εξυπηρετήσει τον Γκαγκάτση;
Δεν καταλαβαίνεις ότι όποιο αποτέλεσμα και να έρθει με την ουεφα, πάντα θα σας υποπτευόμαστε για την πραγματική σας αξία λόγω του ότι είστε ανέκαθεν παράρτημα του γαύρου;
Σε παραπέμπω στο μήνυμα του σύνταυρου από πάνω περί ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑΣ.

Αποσυνδεδεμένος VAMOS PAS

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 994
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1096 στις: Πεμ 28 Απρ 2016 20:50 »
Ο συγκεκριμενος Πανιωνιος, μια χαρα τα ειπε και μπραβο του απο μενα.
 Απλα φιλε Πανιωνιε, την αντιστοιχη χολη οπως λες, βλεπω κι εγω σε ολα τα αθλητικα σαιτ και απο παρα πολλους δικους σας φιλαθλους.
 

Αποσυνδεδεμένος pan3

  • OtherFans
  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 39
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1097 στις: Πεμ 28 Απρ 2016 20:50 »
Ο γκαγκατσης ηρθε στην παε σαν νομικος και δικηγορος και αυτος ειναι ο ρολος του. οπως ειχαμε παλαιοτερα τον σουφλερη. επισης να σε πληροφορησω οτι η παε απο τον σεπτεμβρη προσελαβε 5 νομικους ειδικους στο διεθνες αθλητικο δικαιο για να φτιαξουν τον φακελο. ο γκαγκατσης βασικα ηρθε για τις δικαστικες διαμαχες με σπυροπουλο κτλ. ελπιζω να σε καλυψα. ο φακελος δουλευεται 6 μηνες απο 6 εγκριτους νομικους εκ των οποιων ενας απο το εξωτερικο.

Αποσυνδεδεμένος President

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 162
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1098 στις: Πεμ 28 Απρ 2016 20:51 »
παιδες πανιωνιος ειμαι αλλα γιατι τετοιο μισος για την ομαδα? ...

Από τα πολλά ... πάρε ένα ενδεικτικό:
Πανιώνιος - ΟΦΗ 0 - 2
... πριν καμμιά δεκαπενταριά χρονάκια.
... ήσουν σε αυτόν τον αγώνα;
... ξέρεις τι έγινε τότε;
President speaking ...

Αποσυνδεδεμένος pan3

  • OtherFans
  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 39
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1099 στις: Πεμ 28 Απρ 2016 20:55 »
για το παραρτημα του γαυρου που λες αυτο ισχυε τα τελευταια 3 χρονια οπου ηταν στην δοιηκηση διαφορα λαμογια για αυτο εφυγε ο κοσμος απο το γηπεδο. με την νεα δοιηκση εχουμε πουλησει 1 παιχτη στον παοκ 3 στον βαζελο και 4 φυγανε ελευθεροι στην αεκ και 0 παιχτες στον γαυρο. πλεον γινεται καλη δουλεια και με βοηθεια απο τον τσακιρη που εχει λεφτα. εχουμε ισοροπησει και δινουμε περισσοτερα στους 3 παρα στον γαυρο. ελπιζω να κοψουμε εντελως τις σχεσεις γιατι τους συχαινομαι μεχρι αηδιας ολους