Αποστολέας Θέμα: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016  (Αναγνώστηκε 390660 φορές)

Αποσυνδεδεμένος President

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 162
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1125 στις: Πεμ 28 Απρ 2016 22:47 »
οπως και να χει τετοιες μερες δεν θελω να τσακωθω και επειδη προς τα εκει το πατε οι περισσοτεροι παρολο που εχωπει τα καλυτερα για την ομαδα σας και τα εννοω θα σας ευχηθω χρονια πολλα καλο πασχα και πολλες επιτυχιες απο εδω και περα. απο εναν οικονομικο προσφυγα αλλα και απογονο προσφυγων της σμυρνης που σιγουρα ξερει τι παει να πει αδικια στα 40 του. αυτα.και αν ειπα κατι και προσεβαλα νερο και αλατι. δεν περιμενω κατι αντιστοιχο αλλα δεν πειραζει. χερετε!!

Εντάξει μαστερά μου που το βασικό σου επιχείρημα είναι τα 35 χρόνια νίκες επί του ΠΑΣ...
Καλή Ανάσταση και σε σένα...
Χέρετε...




Προς φόρουμ: κλειδώστε το παρών να κάνουμε Ανάσταση κι από Τρίτη βλέπουμε...

Α, και ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ σε όλους.
President speaking ...

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.793
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1126 στις: Πεμ 28 Απρ 2016 23:06 »
pan3.

Δεν μου απάντησες....περιέργως!

Ο ρόλος του Γκαγκατση στην ομάδα σου είναι μόνο προσηνιακός;
Ποια είναι η σχέση με τον γιο του Σάββα;
Αν ισχύει αυτό που λες, ότι περασε ο φάκελος από την ΟΥΕΦΑ, ποιος ήταν ο ρόλος του γιού του Σάββα;

Αυτό σου καταλογίζουμε. Το τρίγωνο Φαταούλ - Σάββα - Γκαγκάτση που έχει απλώσει τα πλοκάμια της και στην ΟΥΕΦΑ, όπως σου απέδειξα προηγουμένως και όπως απέδειξε η διιατησία στο ματς του γαύρου με την Άντερλεχτ.

Είναι ποτέ δυνατόν να αφήσει ο Πατήρ και Υιος ακάλυπτο και χωρίς βοήθεια τον....νομικό σας σύμβουλο; Αποκλείεται!

ΕΤΣΙ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ (ΠΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙΣ) ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΥΕΦΑ! ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΒΡΩΜΙΚΑ!
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος ΛΟΚΟ

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.846
    • Προφίλ
    • Γιαννενάρα
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1127 στις: Πεμ 28 Απρ 2016 23:39 »
Περίεργο για έναν του wow Κέμπριτζ να μην ξέρει αφαίρεση, εκτός αν εκεί στις Αγγλίες 2016 - 1993 κάνει 35.
Από την άλλη πολύ καλά κάνεις και καμαρώνεις γιατί σε μια έδρα που  είχες επισκεφτεί 16 φορές μέχρι το 2000 και είχες καταφέρει ένα ολοστρόγγυλο ΜΗΔΕΝ νίκες, άρχισες να κερδίζεις. Και μιλάμε για ΕΔΡΑ, όχι για μπάστε σκύλοι αλέστε Πλατεία.

Γιατί δεν σας γουστάρουμε;
Γιατί ξεπουλώντας τον "μικρό" στον βάζελο και σε αγαστή συνεργασία μαζί του το '84 και με εξτρά βοήθεια κατάχρηση καταθέσεων της Ιονικής, μας στήσατε στο μπαράζ, ανοίγοντας τη κερκόπορτα για πολλά δεινά.
Γιατί σε αγαστή συνεργασία με τον βάζελο το 2001, στήσατε κώλο στο παράρτημά του, σώζοντάς το, ενώ παράλληλα, ο ΠΑΣ, έχασε το μέλι των δύο ψηφιακών πλατφορμών την επόμενη χρονιά, πράγμα που τον οδήγησε μέχρι και τη Γ εθνική.
Γιατί επιβιώνετε τόσα χρόνια στην Α, χωρίς να το αξίζετε πολλές χρονιές, αλλά βλέπεις η Πλατεία, δίπλα στους "μεγάλους" είναι, δύσκολα ποτέ δεν τους βάζει, καλή καβάτζα είναι γι' αυτούς.

Τώρα, προσωπικά, αν είστε ή όχι παράρτημα άλλοτε ενός άλλοτε άλλου, καρφάκι δεν μου καίγεται, αρκεί που το γνωρίζετε και σας ψιλοπονάει. Όπως και το Νέος σας πονάει και ότι ο Μπέος σας έσωσε από τη καταστροφή (ducks μεταξύ μας αυτά, δεν τα λέω παραέξω).

Αυτά για τα μεταξύ μας.

Όπως βλέπεις έχουμε λόγους που θεωρούμε ότι ο Νέος, πούστικα, έχει αλλοιώσει την Ιστορία μας.

Για το προκείμενο...

Να τον χαίρεστε τον Γκαγκάτση σας τον εξυγιαντή σας.
Και τους δανεικούς σας επίσης και τα μηδενικά σας συμβόλαια και τους μη ισολογισμούς σας και τα μη γνήσια της υπογραφής και τους νόμιμους εκπροσώπους σας και τις αυξήσεις κεφαλαίου σας.
Εμείς δεν κάναμε τίποτε άλλο απ' αυτό που έπρεπε.
Προσφύγαμε στην UEFA.
Τι σας χάλασε και σκούζετε εσείς το γνωρίζετε.
Καθόλου δεν με χαλάει που σκούζετε πάντως, σκούξτε κι άλλο.

Καλό το παραμύθι με τον προέλεγχο του φακέλλου, αλλά δεν έχει Δημητρίου μέσα.
Λες να έγινε όλο αυτό και ο Δημητρίου να έκανε δυό φορές αρνητική εισήγηση, κόντρα σ' αυτούς που δίνει αναφορά;
Καλό μαλάκα τον περνάς.

Υ.Γ.
Ξέφυγαν απ' όσο βλέπω πράματα, άμα ξαναβρούμε μυαλό μπορεί να σβηστούν κάποια, πενθούσαμε βλέπετε σήμερα.
Προς pan3, υποδείξεις στα δικά σας φόρουμ, εδώ είσαι φιλοξενούμενος.

Τέλος τα οφ τόπικ από δω και κάτω.


 

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.793
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1128 στις: Παρ 29 Απρ 2016 00:12 »
pan3,

Περιμένω τις απαντήσεις σου ακόμα!

Ποιο διάλογο να κάνουμε; 4 φόρες σε έχω ρωτήσεις ένα πράγμα αλλά φοβάσαι να απαντήσεις!


μηπως μπορω να απαντησω. εδω και λιγο μου σβηνουν τα μηνυματα για ψηλου πηδημα οι αντικειμενικοι

Κακώς σου σβήνουν τα μην.

ΑΛΛΑ

Είχες την ευκαιρία να σου απαντήσω σε έχω ρωτήσει εδώ και πολύ ώρα.

Όσο για την αντικειμενικότητα, ούτε εμείς είμαστε αντικειμενικοί, ούτε εσείς. Εδώ έχετε το γνωστό Πανιώνιο δημοσιογράφο που κάνει προπαγάνδα σε καθημερινή βάση υπερ της ομάδας σου και κατά του ΠΑΣ, λέγοντας προκλητικά ψεύδη και αλλοιώνοντας τη πραγματικότητα. Ξέρεις το συνδιακαλιστή που έχεις αλλάξει καμιά 10αρία κόμματα.

ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΣΕ ΣΥΜΦΕΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ!
« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 01 Μάι 2016 13:01 από ΛΟΚΟ »
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος fire_pas

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 120
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1129 στις: Παρ 29 Απρ 2016 00:28 »
με εναν αγραμματο χωριατη δεν ανοιγω συζητηση. οι περισσοτεροι εδω μεσα ειναι μια χαρα παιδια και καταλαβαν τι λεω. εσυ αντε να βοσκησεις κανενα προβατο. ανθρωπος με μεταπτυχιακο θα κατσω να τσακωθω με σενα? για κανενα λογο. γυρνα στην ανυπαρξια και την μιζερια σου και ασε τους υπολοιπους να μιλησουμε κανονικα.
Χαιρετώ τον πρωτευουσιάνο και μεγάλη μας τιμή που είναι εδώ μαζί με μας τους  χωριάτες.
Που νομίζει ότι το μεταπτυχιακό τον έκανε ανώτερο από έναν βοσκό. Μια χαρά το πετάς το φαρμάκι σου... Αναφέρεσαι στον σύν-ταυρο αλλά μας ζωγραφίζεις όλους. Γιατί οι απαντήσεις σου σίγουρα δεν ήταν προσωπικές.
  Και μια ερώτηση: αφού ο φάκελος ήταν μια χαρά,  γιατί πήγατε πρώτα στην ουεφα;
 Α ξέχασα. Εδώ είναι ελλάντα.

Αποσυνδεδεμένος paslover

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 136
  • AJAX ΕΙΣΑΙ !!
    • Προφίλ
    • https://www.google.gr/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiH9-q_2bXSAhXJNhoKHe6XACwQjRwIBw&url=http%3A%2F%2Ftalentabout.gr%2F2016%2F10%2Fo-paiktis-pou-irthe-ston-pas-giannina-apo-tin-til
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1130 στις: Παρ 29 Απρ 2016 00:41 »
Πρώτον: Από πού κι ως που μπαίνουν οπαδοί άλλων ομάδων στο φόρουμ του ΠΑΣ;
Δεύτερον: Γιατί δε διαγράφηκε ακόμα;
Τρίτον: Γιατί ασχολείστε μαζί του;
Τέταρτον: Μιλάτε 25-30 άτομα σε έναν;
Πέμπτον: Παν 3 βγες μόνος σου έλεος τι θες τώρα εδώ να κάνεις τον κατάσκοπο....;
Δεν ασχολούμαστε με άλλες ομάδες, άρα γιατί να ασχοληθούμε μαζί σου! Η ζωή σας όλων είναι να μας φοβάστε και να μας πολεμάτε....
Έκτον: Θα σου πω κάτι κι εγώ, αλλά μη στενοχωρηθείς: Πήγαν 7 στελέχη της ΠΑΕ ΠΑΣ Γιάννενα μετά το ταξίδι του Γκαγκάτση στον Ινφαντίνο και τους είπε ότι "μια μέρα πριν ήρθαν οι πανιώνιοι και τους είπαμε ότι ο φάκελός τους είναι μια χαρά" και λύθηκαν όλοι μαζί στα γέλια........
« Τελευταία τροποποίηση: Παρ 29 Απρ 2016 00:47 από paslover »
ΘΑ ΒΑΡΕΘΕΙΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΜΙΣΕΙΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΦΟΒΑΣΤΕ!! ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΣ ΣΥΝΗΘΙΣΕΤΕ !!! ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΣ ΣΕΒΕΣΤΕ !!

Αποσυνδεδεμένος ΛΟΚΟ

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.846
    • Προφίλ
    • Γιαννενάρα
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1131 στις: Παρ 29 Απρ 2016 00:42 »
Βρε εξαφανισμένε Fire, αν αυτό έχει μεταπτυχιακό, ο Νέος είναι καθαρή ομάδα, αφήστε τον να πάει για διάβασμα, να πάρει το ενδεικτικό του, του χρόνου θα πάει γυμνάσιο έχει αγκούσες.
Παρακαλείσθε να μιλάτε για το Νέο στο θέμα του στις Άλλες ομάδες.

Υ.Γ.
Ο Fitman που βόσκει βοσκέ μου;

Αποσυνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.599
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1132 στις: Παρ 29 Απρ 2016 00:47 »
Ducks Loko εγώ που είμαι από Α.Τ.Ε.Ι. παίζει κάτι να ούμε?
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος pan3

  • OtherFans
  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 39
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1133 στις: Παρ 29 Απρ 2016 00:57 »
EDIT

To ΠΑΣ με κεφαλαία, τελευταία προειδοποίηση.

Ψιτ μεταπτυχιακέ, το ΠΑΣ είναι αρχικά και γράφεται έτσι κι αλλιώς με κεφαλαία (μεταξύ μας και δωρεάν αυτό).
« Τελευταία τροποποίηση: Παρ 29 Απρ 2016 01:00 από ΛΟΚΟ »

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.793
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1134 στις: Παρ 29 Απρ 2016 01:00 »
ναι κανω τον κατασκοπο το βρηκες. γιατι ενδιαφερεται το Fbi αν θα βγει ευρωπη ο πας

Έχεις τελειώσει και μεταπτυχιακο σε κοτζαμ Κειμπριτζ και δεν ξέρεις ότι τα αρκτικόλεξα γράφονται με κεφαλαία. Δηλαδή Π.Α.Σ.!

Ακόμα την  περιμένω τη ρημάδα την απάντηση.
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος pan3

  • OtherFans
  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 39
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1135 στις: Παρ 29 Απρ 2016 01:01 »
για τον ΠΑΣ λοιπον. μην τυχον και δεν μπορεις να κοιμηθεις το βραδυ ας το γραψω ετσι

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.793
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1136 στις: Παρ 29 Απρ 2016 01:02 »
για τον ΠΑΣ λοιπον. μην τυχον και δεν μπορεις να κοιμηθεις το βραδυ ας το γραψω ετσι

Θα ξενυχτήσω διαβάζω για το διδακτορικό μου!


Την απάντηση περιμένω!
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος pan3

  • OtherFans
  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 39
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1137 στις: Παρ 29 Απρ 2016 01:07 »
ψιτ λοκο ξερεις μπορει να το εγραψα με μικρα γιατι ετσι γραφω για ολους? μην παρεξηγησε τοσο ρε παιδακι μου και πες μου τελικα ποσο εισαι?

αν ειναι να διαβασεις λιγο θα στο στειλω μπας και ανοιξεις κανενα βιβλιο ετσι. αν ειρωνευεσαι να δεχεσαι και την ειρωνεια

τελος παντων καλο πασχα να εχουμε


« Τελευταία τροποποίηση: Παρ 29 Απρ 2016 01:14 από ΛΟΚΟ »

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.793
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1138 στις: Παρ 29 Απρ 2016 01:11 »
τελος παντων καλο πασχα να εχουμε


Τι δεν θα μου απαντήσεις;  :-? :-?
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος pan3

  • OtherFans
  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 39
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1139 στις: Παρ 29 Απρ 2016 01:13 »
αμα ειναι να εχει λυπημενη φατσα πες μου σε τι να σου απαντησω να περασεις χαρουμενο πασχα

Αποσυνδεδεμένος deceiver

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.224
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1140 στις: Παρ 29 Απρ 2016 01:14 »
μην παρεξηγησε τοσο ρε παιδακι μου και πες μου τελικα ποσο εισαι?

Ο ΛΟΚΟ? Διακοσίων, αν κ με αυτο το "παρεξηγησε" δεν τον βλεπω να τρακοσαριζει....ειναι κι ευαισθητος.

Να ερχεστε εδω, να σας συγχαίρουμε που δε γινατε γαυροι κ βαζελοι αλλα μονο τους φιλατε τα παπαρια σταυρωτα καθε τοσο!
ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑ ΜΗ ΜΑΣ ΛΥΠΑΣΑΙ

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.793
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1141 στις: Παρ 29 Απρ 2016 01:16 »
αμα ειναι να εχει λυπημενη φατσα πες μου σε τι να σου απαντησω να περασεις χαρουμενο πασχα

Μη με υπολογίζεις εμένα! Την δικιά σου άποψη θέλω! Γιατί δεν την γράφεις....απορώ!
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.793
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1142 στις: Παρ 29 Απρ 2016 01:28 »
σου ειπα οτι δεν ξερω ποια ειναι η ερωτηση που θες να σου απαντησω πες την μου. ελληνικα μιλαω

Ιδου....

Παράθεση
pan3.

Δεν μου απάντησες....περιέργως!

Ο ρόλος του Γκαγκατση στην ομάδα σου είναι μόνο προσηνιακός;
Ποια είναι η σχέση με τον γιο του Σάββα;
Αν ισχύει αυτό που λες, ότι περασε ο φάκελος από την ΟΥΕΦΑ, ποιος ήταν ο ρόλος του γιού του Σάββα;

Αυτό σου καταλογίζουμε. Το τρίγωνο Φαταούλ - Σάββα - Γκαγκάτση που έχει απλώσει τα πλοκάμια της και στην ΟΥΕΦΑ, όπως σου απέδειξα προηγουμένως και όπως απέδειξε η διιατησία στο ματς του γαύρου με την Άντερλεχτ.

Είναι ποτέ δυνατόν να αφήσει ο Πατήρ και Υιος ακάλυπτο και χωρίς βοήθεια τον....νομικό σας σύμβουλο; Αποκλείεται!

ΕΤΣΙ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ (ΠΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙΣ) ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΥΕΦΑ! ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΒΡΩΜΙΚΑ!

ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος pan3

  • OtherFans
  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 39
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1143 στις: Παρ 29 Απρ 2016 01:37 »
Η απαντηση φιλε ειναι οτι δεν ξερω τι σχεση εχουνε και στην τελικη δεν με νοιαζει εχω αλλα προβληματα στην καθημερινοτητα μου απο το να ασχολουμε με συνομοσιες ειτε ισχυουν ειτε οχι. καλο πασχα και ευχομαι του χρονου καλυτερη πορεια στην ελλαδα και γιατι οχι και ευρωπη

Αποσυνδεδεμένος my8os

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.408
  • live long and prosper ΠΑΣ
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1144 στις: Παρ 29 Απρ 2016 01:42 »
Τι ψάχνεις ρε Λαμία; Αυτούς δεν τους νοιάζει η βρωμιά. Συνηθισμένοι είναι άλλωστε σε σημείο που δεν την αναγνωρίζουν πλέον.

Αποσυνδεδεμένος pan3

  • OtherFans
  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 39
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1145 στις: Παρ 29 Απρ 2016 01:44 »
μυ8ος δεν ασχολουμαι απλα σε τετοιο βαθμο. αλλα νταξει αν ολη μερα δεν εχεις τι να κανεις λογικο ειναι να ασχολεισαι με αυτα ειδικα αν εισαι πιτσιρικος. αλλα οταν εχεις να πληρωσεις φορους ενοικια αυτοκινητα κτλ ε τοτε δεν εχεις και πολυ χρονο να ασχολεισαι με ιστοριες για αγριους

Αποσυνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.599
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1146 στις: Παρ 29 Απρ 2016 01:47 »
μυ8ος δεν ασχολουμαι απλα σε τετοιο βαθμο. αλλα νταξει αν ολη μερα δεν εχεις τι να κανεις λογικο ειναι να ασχολεισαι με αυτα ειδικα αν εισαι πιτσιρικος. αλλα οταν εχεις να πληρωσεις φορους ενοικια αυτοκινητα κτλ ε τοτε δεν εχεις και πολυ χρονο να ασχολεισαι με ιστοριες για αγριους

Και εμείς μια τα ίδια είμαστε μεταπτυχιακέ. Και εμείς πληρώνουμε και ματαξαναπληρώνουμε.

Και στο τέλος έρχεται το βρωμοΠ.Ο.Κ. να μου κλέψει την έξοδο στην Ευρώπη 2 φορές.

Και λέμε: Όχι ρε φούστη μου! Τι κωλοκράτος έχουμε. Τόσα λεφτά σκάμε για να κάνουν ακόμη κουμάντο τα λαμόγια του Γκαγκάτση;

Κατάλαβες τώρα;
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος pan3

  • OtherFans
  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 39
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1147 στις: Παρ 29 Απρ 2016 01:48 »
συμφωνω δεν αντιλεγω οτι σας κοψανε αδικα . μακαρι καποια στιγμη να βγειτε και να εχετε και καλη πορεια

Αποσυνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.599
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1148 στις: Παρ 29 Απρ 2016 01:50 »
συμφωνω δεν αντιλεγω οτι σας κοψανε αδικα . μακαρι καποια στιγμη να βγειτε και να εχετε και καλη πορεια

Δυστυχώς όμως είτε άθελά σου είτε ηθελημένα είσαι απέναντι στο σωστό, στο δίκαιο, στο καθαρό, σε αυτό που ανεβάζει τη χώρα και δεν την καταβαραθρώνει στα υπόγεια της Ε.Π.Ο..

Είσαι στη λάθος ομάδα.
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος paspaliars

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.483
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1149 στις: Παρ 29 Απρ 2016 01:50 »
Η απαντηση φιλε ειναι οτι δεν ξερω τι σχεση εχουνε και στην τελικη δεν με νοιαζει εχω αλλα προβληματα στην καθημερινοτητα μου απο το να ασχολουμε με συνομοσιες ειτε ισχυουν ειτε οχι. καλο πασχα και ευχομαι του χρονου καλυτερη πορεια στην ελλαδα και γιατι οχι και ευρωπη
καλο ΠΑΣχα λεγεται ανορθογραφτε του γκει μπριτζ....και καλυτερα γλυψιματα σ ευχομαι  απο μερους μου και τα δακρυα σου οταν θα με βλεπεις στην ευρωπη ν ανακατευονται με τα σαλια σου... :flag:
....ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ AJAX ΤΗς ΗΠΕΙΡΟΥ...