Αποστολέας Θέμα: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016  (Αναγνώστηκε 390580 φορές)

Αποσυνδεδεμένος pan3

  • OtherFans
  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 39
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1150 στις: Παρ 29 Απρ 2016 01:59 »
εγω ειμαι πανιωνιος για το τι αντιπροσωπευει αυτη ομαδα για την προσφυγια και για τους προγονους μου απο την σμυρνη. για αυτα που λες δεν πηγαινα γηπεδο για χρονια. οποτε καταλαβαινω πολυ καλα τι λες αλλα καμια ομαδα και καμια δοιηκηση δεν ειναι αγια στο ποδοσφαιρο για αυτο ειμαι μπασκετικος και βλεπω κυριως μπασκετ. μακαρι να βρειτε τον δρομο σας γιατι σας συμπαθω σαν ομαδα


ευρωπη φετος δεν παιζεις αλλα αμα εχεις οτε Tv θα δεις τον πανιωνιο να παιζει!! αλλος θα κλαιει οχι εγω. και αυτο στο υπογραφει ο γκαγκατσης   ;)
« Τελευταία τροποποίηση: Παρ 29 Απρ 2016 11:35 από ΛΟΚΟ »

Αποσυνδεδεμένος Dristatiumna

  • OtherFans
  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 44
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1151 στις: Παρ 29 Απρ 2016 08:17 »
Μπήκα στο forum αρχικά για συζήτηση αλλά τέτοιο επίπεδο οπαδών έχω δει μόνο σε forum του γαύρου... Κρίμα...

Οπότε απλά να πω οτι, μην παραμυθιάζεστε, ναι ο φάκελος μας ήταν πλήρης εξ αρχής, και ναι, θα βγούμε Ευρώπη γιατί την αξίζουμε και ποδοσφαιρικά αλλά και "αδειοδοτικά".

Κάτι αστεία για "δεκανίκι" του ΠΟΚ που λέτε, φαντάζουν τόσο κωμικά στα αυτιά ενός Πανιωνίου... Μεγαλύτεροι εχθροί του ποκ από εμάς τους Πανιώνιους δεν υπάρχουν. Απορώ πραγματικά...

Anyway, καλή επιτυχία του χρόνου, μακάρι να βγείτε και εσείς Ευρώπη, στη θέση ομάδας του ΠΟΚ. Το εννοώ.
Καλή Ανάσταση παιδιά

Ένας Πανιώνιος


Αποσυνδεδεμένος paspaliars

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.483
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1152 στις: Παρ 29 Απρ 2016 09:56 »
Εγω  προκλητικε γυμνοσαλιαγκα της πλατειας ειτε παιξω ειτε δεν παιξω ευρωπη ειμαι περηφανος γι αυτο που αντιπροσωπευει η ομαδα μου οσο δεν παιρνει αλλο..πληρης συναισθηματων λοιπον γκαγκατσοπαιδο,σου λεω στριβε τωρα γιατι αρκετα σΠΑΣαμε πλακα μαζι σου...αι στα γ@μιδι@ ,,,

υγ.απορω π καθονται μερικοι κ προσπαθουν ν ανοιξουν σοβαρη κουβεντα μαζι σου....
ααα και καλο ΠΑΣΧΑ ΧΑΧΑ...ΧΑ ΧΑ ΧΑ :flag:


Kαλα γλυψιματα παιδια και σε σας...σλαρπ σλουρπ στους γκαγκατσηδες ,στους αγνωστους γνωστους επιχειρηματιες που τα χωνουν για εγγυητικες σας και σε καθε υπαλληλακο της επο που σας εξυπηρετει...
  δε σας ακουμπαει τιποτα απ οτι βλεπω...ουτε τζηλοσ στον κορφο σας ...συγνωμη στον πατο σας ηθελα να πω....   go on στο γλυψιμο του καθε νταβατζη  go on στις @@@@ ...

ααα και μη ξεχασετε μολις σκουπισετε το στομα σας απ ####### να ...σηκωσετε το λαβαρο της εΠΑναΣτασης εναντια στο ΠΟΚ...ΧΑ ΧΑ ΧΑΧΧΑΑ :P :P :P :P 

υ.γ.ΕΧΩ ΣΚΑΣΕΙ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟ ΛΕΜΕ :P :P :P :P
 :flag:




για μενα σημαινει ΠΟΥΣΤΑΡΑς ΑΙΩΝΙΟς για τους λογους που σ ανελυσα παραπανω


https://www.youtube.com/watch?v=O5nQk1oaeF8
to yfow toy tolh s antiprosvpeyei apolyta
καλο  :flag: χα λεμε και τιποτ αλλο μαζι σου...


 :mono: χα λεμε....

  τι? να συζητησω μαζι σου?ειναι σα να μου λες να πιασω κουβεντα με τη ΛΟΛΑ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ η αλλιως πανιωναρα - ξεκωλιαρα και να μιλησω σοβαρα μαζι της εν ειδη ψυχολογου..


  ε οχι δε θα το κανω γκαγκατσοπαιδο...


  δυο τρις κουβεντες μαζι της και μετα θα κανω αυτο που ξερει καλα ...εγω θα της δωσω να καταλαβει γιατι ειναι ξεκωλιαρα η <πανιωναρα>?
  τοσα χρονια δεν το καταλαβε και μαλιστα ειναι περηφανη γι αυτο που ειναι ,τι ψαχνεις αλλο?


 ζηταω συγνωμη απ τους συνταυρος που αθετησα το λογο μου κι επανηρθα μαζι σου αλλα δε βρισκεις συχνα τοσο περικαλης πτανες μπροστα σου ....ασσοι στα γλυψιματα και στην παραλλαγη...και το παιζουν και θεουσες  μετα...αυτο θα πει παραλλαγη κι αποκρυψη...οχι ομως και στον ΠΑΓΟΥΡΑ ....
ΑΥΤΟς ΣΑς ΞΕΡΕΙ ΚΑΛΑ γιατι[/size] ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑς ΠΟΛΕΜΑ ...αντε λοιπον πισω στην αυλη του νταβατζη σου ...τι εγινε σου δωσε αδεια εορτων κ ηρθες εδω?


υ.γ.λοιπον λοκο κ λοιποι συντονιστες λοκαρισε τον τυπο ...μας επεισε για την αξια του στο σλαρπ σλουρπ και τα προσοντα του
  ...χρονιαρες μερες που ναι ...
 καλο  :flag: χα  ειπαμε? ε ας το ξαναπουμε ...καλο  :flag: χα




https://www.youtube.com/watch?v=O5nQk1oaeF8


μια ερωτηση μονο...εχτος απ το χρωμα της φανελας που ν ολοιδιες,αυτος ειν ο υμνος της ομαδας σου?(οπου αγαπη βαλε τσιμπουκια κι εισαι μεσα ...ταμαμ)
....παρε κι εναν δικο μου...

https://www.youtube.com/watch?v=zCfMH_kJZu8
ααα και...καυλο :flag: χα ...στον ταχα σου
« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 01 Μάι 2016 12:56 από ΛΟΚΟ »
....ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ AJAX ΤΗς ΗΠΕΙΡΟΥ...

Αποσυνδεδεμένος LOYZETSNOS

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 328
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1153 στις: Παρ 29 Απρ 2016 10:00 »
Χαχαχα ο αλλος ο καρμοιρης λεει ειμαστε ο μεγαλυτερος εχθρος του ΠΟΚ...
καταβαθος και οι δυο ξερουν ο,τι δεν μπορουν να μας αγγιξουν καν, για αυτο και λενε αερολογιες...
Τι ακριβως να μας πουν με 800 ατομα να πατανε στο γηπεδο τους...
τελος οποιος δε μας γουσταρει(γιατι κατι αναφερθηκε παραπανω) μπορει να μη γραφει εδω...
ας πανε στα φορουμ του Πανιωνιου να γραψουν(μπορει να νοιωθουν μοναξια εκει αλλα δεν πειραζει)
 :pas:  :joker:  :pashat:




Καλο ΠΑΣχα σε όλους!!!!
μπηκαν να μας μαθουν τι εστι πανιωνιος  :P

« Τελευταία τροποποίηση: Παρ 29 Απρ 2016 12:01 από ΛΟΚΟ »

Αποσυνδεδεμένος paspaliars

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.483
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1154 στις: Παρ 29 Απρ 2016 10:11 »
https://www.youtube.com/watch?v=c-himaj-0y4
...ΚΑΛΟ :flag: ΧΑ σ ΟΛΟΥς ΣΥΝΤΑΥΡΟΙ...
...τελος απο μενα...

...θα μαι εχτος διαδικτυου... :P :P :P
....ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ AJAX ΤΗς ΗΠΕΙΡΟΥ...

Αποσυνδεδεμένος davelis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.470
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1155 στις: Παρ 29 Απρ 2016 10:43 »
Προφανώς και δεν πρόκειται να μεινει πάνω απο 5-10 λεπτα ανεβασμένος ύμνος της οποιασδήποτε ομάδας εδώ μέσα.

Πόσο μάλιστα της πιο πούστικης ομάδας στην ιστορία του ΠΑΣ.

Οποτε μην τον ανεβάζετε

Dristatiumna για σενα το λεω

Αντε ΜεγαλοΠαρασκευϊάτικα

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.814
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1156 στις: Παρ 29 Απρ 2016 11:08 »
Ρε πουθεναδες
Παιξατε καποτε με τη μπαρτσελονα
Και δε μπορεσατε να γεμισετε τη Ν. Σμυρνη
Που αν επαιζα εγω ποτε με τετοιες ομαδες δε θα με χωρουσε το ΟΑΚΑ.

Αντε γεια που λεει και ο υπασπιστης του αφεντικου σας

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.793
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1157 στις: Παρ 29 Απρ 2016 11:15 »
Dristatiumna,

Είδες που ξέρεις και το επίπεδο του φορουμ των γαύρων. Θα το επισκέφτεσαι συχνά. Είναι η πρώτη σου ομάδα.

Υ.Γ. Μια χαρά φιιλόξενο είναι το φόρουμ. Γράφουν αρκετά παιδιά κατά καιρούς οπαδοί άλλων ομάδων. ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΜΠΗΚΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΙΣ! Δείγμα φασιστικής συμπεριφοράς και νοοτροπίας που σας διακατέχει.
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος Dristatiumna

  • OtherFans
  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 44
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1158 στις: Παρ 29 Απρ 2016 11:17 »
Ρε πουθεναδες
Παιξατε καποτε με τη μπαρτσελονα
Και δε μπορεσατε να γεμισετε τη Ν. Σμυρνη
Που αν επαιζα εγω ποτε με τετοιες ομαδες δε θα με χωρουσε το ΟΑΚΑ.

Φιλαράκο, δεν γίναμε Πανιώνιοι ούτε για γεμίζουμε ΟΑΚΑ, ούτε για να κατακτάμε πρωταθλήματα..
Νόμιζα πως ως οπαδός επαρχιακής ομάδος θα το καταλάβαινες αυτό...

Μπήκα για να προκαλέσω??

Εγώ συζήτηση μπήκα να κάνω και ευχές σας έστελνα και εσείς αρχίσατε να βρίζετε χυδαία.
« Τελευταία τροποποίηση: Παρ 29 Απρ 2016 11:45 από ΛΟΚΟ »

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.793
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1159 στις: Παρ 29 Απρ 2016 11:22 »
Μπήκα για να προκαλέσω??

Εγώ συζήτηση μπήκα να κάνω και ευχές σας έστελνα και εσείς αρχίσατε να βρίζετε χυδαία.

Το για ποιο λόγο μπήκες στο φόρουμ φαίνεται από το πρώτο μην. σου.

Επίσης μπήκες επειδή ένας αχαρακτήριστος συνοπαδός σου έγραψε στο vazzelleta.gr να μπείτε στο φορουμ του ΠΑΣ. Και εσύ σαν  χάνος τσίμπησες και το έκανες.
« Τελευταία τροποποίηση: Παρ 29 Απρ 2016 11:47 από ΛΟΚΟ »
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος apnea73

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.605
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1160 στις: Παρ 29 Απρ 2016 11:59 »
Προς admin:

Γίνεται να μεταφερθούν τα μηνύματά τους κάπου αλλού?

Επίσης γίνεται να σβηστούν?

υπάρχουν άλλα site (πρασέτα γκαζόζα όπως λέγονται τέλος πάντων) για να λένε τις απόψεις τους.
Εδώ είναι site του ΠΑΣ! :mono: :mono: :mono: :mono: :mono:




Pan κάποιος που είναι γεννημένος στην Αθήνα αλλά είναι ΠΑΣ, πιάνεται στους χωριάτες?

Η ο χαρακτηρισμός σου "χωριάτες" αφορά όλους τους κατοίκους εκτός τους κατοίκους της πρωτεύουσας?

Η μήπως το είπες επειδή εκτός Αθήνας ασχολούμαστε μόνο με αγροτικές εργασίες ενώ εσείς εκεί είσαστε οι "μορφωμένοι".

Και στην τελική, εσύ από που κατάγεσαι γιατί μου φαίνεσαι, τονίζοντας το μεταπτυχιακό στο Cambridge, που μόνο εσείς οι εκ των Αθηνών ορμώμενοι έχετε κάνει, σαν τους νεόπλουτους που τονίζουν τα προσόντα τους αλλά δυστυχώς είναι μόνο λεζάντα.

Και για πες πότε έκανες την μετεκπαίδευσή σου εκεί και σε τι τομέα..Μήπως γνωριζόμαστε..
« Τελευταία τροποποίηση: Παρ 29 Απρ 2016 12:02 από ΛΟΚΟ »
....

Αποσυνδεδεμένος pan3

  • OtherFans
  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 39
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1161 στις: Παρ 29 Απρ 2016 12:02 »
καταρχας η λεξη βλαχοι ειναι τιμητικη αν εχεις ανοιξει κανενα βιβλιο. δευτερον στο cambridge εκανα προπτυχιακο και μεταπτυχιακο στην φυσικη. η λεξη χωριατες παει σε 1-2 εδω μεσα που βριζουν αισχρα. για κανεναν αλλο φιλο της ωραιας πολης των ιωαννινων. χωριατης υπαρχει σε συμπεριφορα μονο για μενα

Αποσυνδεδεμένος David gilmour

  • OtherFans
  • Jr. Member
  • *
  • Μηνύματα: 62
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1162 στις: Παρ 29 Απρ 2016 12:02 »
Εγραψα χτες ενα μηνυμα και δεν πέρασε.Δε πειραζει.Ας νομίζετε ότι έχουμε το ρόλο του "κακού" που μαζί με το Ποκ σχεδιάζουμε σχέδια για να καταστρέψουμε τον ΠΑΣ.Ας τσουβαλίασουμε όλους μαζί οπαδούς διοικήσεις και λαμόγια.
Ας κυνηγήσουμε  τον Πανιώνιο εφόσον τη φάγαμε τον πανόπουλο και τον βάζελο το 13,δεκτό,τον πιο αδύνατο είναι πιο έυκολο να  τον χτυπάμε.
Τις ίδιες μανίες καταδίωξης έχουμε περάσει και εμείς.Σαν δον κιχώτηδες να κυνηγάμε ανεμόμυλους.
Και μετά αναρωτιώμαστε εμείς γιατί έχουμε γίνει οπαδοί από το facebook και το gazzetta και δεν πηγαίνει κανείς γήπεδο και εσείς που έχετε καταντήσει με 2000 εισιτήρια μέσο όρο.
Και ας αφήνουμε τους χριστοβασίληδες,γκαγκάτσηδες να κάνουν τα χόμπι τους.

Αποσυνδεδεμένος dk

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.978
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1163 στις: Παρ 29 Απρ 2016 12:06 »
επιτέλους ο pan3 δείχνει το επίπεδο που προσπαθούσε να αποκρύψει...
Ας μην πάρει απάντηση από κανέναν μας
άλλωστε δύσκολα μπορούμε να στερήσουμε σε κάποιον, ο οποίος χαίρεται με τις κάλπικες επιτυχίες του, την χαρά του. Είναι αδύνατον πραγματικά επιχειρήματα να αντιταχθούν σε κάλπικα.
Εύχομαι αν ποτέ έχουμε τέτοιου τύπου επιτυχίες να διατηρούμε ακόμα το επίπεδο έτσι ώστε να τις θεωρούμε αποτυχίες που δεν συνάδουν με την ομάδα μας...


p.s. και για το αστείο της υπόθεσης 2 μεταπτυχιακά επαρκούν για να γράφουμε;
« Τελευταία τροποποίηση: Παρ 29 Απρ 2016 12:09 από dk »

Αποσυνδεδεμένος apnea73

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.605
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1164 στις: Παρ 29 Απρ 2016 12:07 »
Δεν αναφέρθηκα στην λέξη βλάχοι που ξέρω τι χαρακτηρίζει. Αναφέρθηκα στη λέξη χωριάτες.

Και επίσης απαντάς μόνο σε μια από τις ερωτήσεις μου.

Στις άλλες?



Φυσική?? Μπράβο.

Δεν περιμένω απάντηση στις άλλες. Οπως και δεν πρόκειται να απαντήσω κάτι σε κάποιον μη οπαδό του ΠΑΣ. Εαν θέλουμε να κάνουμε συζητήσεις, υπάρχουν άλλα fora. Εδω είναι καθαρά του ΠΑΣ.

 


....

Αποσυνδεδεμένος ΛΟΚΟ

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.846
    • Προφίλ
    • Γιαννενάρα
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1165 στις: Παρ 29 Απρ 2016 12:08 »
Δαυίδ, το μήνυμά σου είναι στο θέμα "Πανιώνιος"

Λοιποί οπαδοί του Νέου, οτιδήποτε περιέχει υποψία ειρωνίας θα πηγαίνει όπως είναι εκεί που του πρέπει.

Μας διασκεδάσατε αρκετά, ο ένας με το μεταπτειχυακώ του, ο άλλος με την εντικειμενικότητά του, αλλά δεν έχουμε όλοι την όρεξη και την διάθεση για γέλια τέτοιες μέρες.

Κι ακόμη δεν ήρθε η UEFA,  :pashat:

Αποσυνδεδεμένος pan3

  • OtherFans
  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 39
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1166 στις: Παρ 29 Απρ 2016 12:10 »
ναι φυσικη φιλε μου. εσυ τι σπουδασες?  :) απο αθηνα ειμαι με καταγωγη απο σμυρνη φιλε μου
« Τελευταία τροποποίηση: Παρ 29 Απρ 2016 12:15 από pan3 »

Αποσυνδεδεμένος Siatrovouni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.992
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1167 στις: Παρ 29 Απρ 2016 12:28 »
Καποιο κολπο του ΛΟΚΟ ειναι αυτοι για να μας κραταει σε φορμα. Ειχε φερει και 5-6 Παοκτσηδες παλιοτερα και κοντεψε να πεσει το φορουμ. 
Stile di vita

Συνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.599
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1168 στις: Παρ 29 Απρ 2016 12:56 »
Φιλε πασπαλιάρις γιατί απορείς;

Αυτοί είναι οι Πανιώνιοι! Οπαδοί στη ξεφτίλα, πότε παράρτημα του ενός πότε του άλλου. Δεν έχουν αυτοσεβασμό και αξιοπρέπεια. Γι' αυτό και άλλα λένε μπροστά άλλα πίσω.

Σκέψου να ήσουν Πανιόγαυρος. Τι μιζέρια και τι ξεφτιλίκι.

Σας το έχω πει. Όλες αυτές οι μικρές ομάδες της Αθήνας μας ΖΗΛΕΥΟΥΝ. Βλέπουν τον κόσμο μας, τις εκδρομές μας, την ακηδεμόνευτη στάση μας και βγάζουν κόμπλεξ. Λογικό είναι εδώ που τα λέμε. Μια ζωή στην ατιμία και στο τσατσιλίκι είναι.

Σε νορμάλ παιχνίδια με κάτι Πλατανιάδες δεν έχουν πάνω από 500 άτομα. Καιν αν βρέχει κιόλας ούτε 300 δεν είναι.

Με μαθηματική ακρίβεια θα σβήσουν... Τους κρατάει ζωντανούς ακόμα ο Γαύρος και οι υπάλληλοί του με κάτι ψευτοαδειοδοτήσεις αλλά ως ποτε θα τα καταφέρνει;
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος David gilmour

  • OtherFans
  • Jr. Member
  • *
  • Μηνύματα: 62
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1169 στις: Παρ 29 Απρ 2016 13:21 »
Φίλε pan3,αν θες να τρολάρεις ή να βριστείς μπες στο γκαζέττα.Σεβάσου ότι είναι οπαδικό φόρουμ.

Αποσυνδεδεμένος my8os

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.408
  • live long and prosper ΠΑΣ
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1170 στις: Παρ 29 Απρ 2016 13:23 »
Μπήκα στο forum αρχικά για συζήτηση αλλά τέτοιο επίπεδο οπαδών έχω δει μόνο σε forum του γαύρου... Κρίμα...

Μπήκα για να προκαλέσω??

Εγώ συζήτηση μπήκα να κάνω και ευχές σας έστελνα και εσείς αρχίσατε να βρίζετε χυδαία.

Δηλαδή το πρώτο σου μήνυμα δεν ήταν προκλητικό;
Μάλιστα. Μάλλον είναι της ίδιας ψυχολογικής άρνησης ότι δεν είστε δεκανίκι του ΠΟΚ και τα όποια αποτελέσματα που έχετε φέρει κατά μεγάλο μέρος οφείλεται στο ΠΟΚ.

Συνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.599
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1171 στις: Παρ 29 Απρ 2016 13:25 »
Απόδειξη των όσων λέω και του πόσο μας ζηλεύουν και μας θαυμάζουν στην τελική είναι ότι, ενώ υποστηρίζουν ότι ο Γκαγκάτσης τα έχει κανονίσει να πάρουν άδεια (στην πουστιά πάλι, κλασσικός Νέος), κάθονται και γράφουν εδώ κατεβατά.

Ρε ανύπαρκτοι 450 άτομα είσθε στην Πλατεία και άλλοι 50 Καλλιθέα όσο και να γράψετε εδώ δεν αυξάνουν τα νούμερα.

Ανύπαρκτοι οπαδοί του Γαύρου.

Θα σκάσετε από τη ζήλια σας ανύπαρκτοι. Πότε κάνατε εκδρομή σαν και αυτή τελευταία φορά;

https://www.youtube.com/watch?v=dzcnXFP0Rsc

Κακομοίρηδες που να τα δείτε αυτά τα μεγαλεία. Και είμαστε και στα κάτω μας τα τελευταία χρόνια.

Ανύπαρκτη ομάδα γειτονιάς!
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος my8os

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.408
  • live long and prosper ΠΑΣ
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1172 στις: Παρ 29 Απρ 2016 13:30 »
pan3 είσαι πολύ προκλητικός φίλε. Άντε στην ευχή της Παναγίας και μην ξαναπατήσεις εδώ μέσα.

Αποσυνδεδεμένος Serpents on paradise

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 613
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1173 στις: Παρ 29 Απρ 2016 15:52 »
Παράθεση
Ρε λοκε...

(Πάρε με τηλ να σ' εξηγήσω, Λοκος)




Φιλοι Πανιώνιοι εκείνο που κάνει εντύπωση ειναι η σιγουριά της συντριπτικής πλειοψηφίας
των συνοπαδών σας για την αρτιότητα του φακέλου.Εχετε πάρει αμπάριζα τα σαιτ και
γράφετε για το πόσο καλο φάκελο είχατε λες και είστε ολοι μέσα η έστω κοντινοί της διοίκησης.

Αυτο δείχνει ειτε στην καλύτερη περίπτωση αφέλεια ειτε στην χειρότερη σιγουριά
για την δύναμη σας εκτός γηπέδων.Και μεταξύ μας τώρα,ισχύει μάλλον το δεύτερο.


« Τελευταία τροποποίηση: Παρ 29 Απρ 2016 16:07 από ΛΟΚΟ »

Αποσυνδεδεμένος Dristatiumna

  • OtherFans
  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 44
    • Προφίλ
Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2016
« Απάντηση #1174 στις: Παρ 29 Απρ 2016 16:07 »
Αν μένεις στη Ν.Σμύρνη, φίλε Serpents, και ασχολείσαι με τον Πανιώνιο, όλο και κάποιον θα ξέρεις που είναι πολύ μέσα στην ομάδα.
Έτσι, ξέρουμε οτι ο φάκελος ήταν πολύ καλός, μετά από τεράστιο τρέξιμο από τη διοίκηση για εξόφληση και διακονονισμό εκεί που χρωστούσαμε/χρωστάμε.
Μην παραμυθιάζεστε ξαναλέω, ο φάκελος είναι πράγματι πλήρης, και η λογική λεέι πως και η ΟΥέφα να έρθει, αυτό θα πιστοποιήσει.