Αποστολέας Θέμα: Η επόμενη μέρα  (Αναγνώστηκε 73445 φορές)

Αποσυνδεδεμένος ΠΑΣΟΛΕΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.095
  • Η αρχή του τέλους ... ή ... το τέλος της αρχής;
    • Προφίλ
Απ: Η επόμενη μέρα
« Απάντηση #25 στις: Τρι 13 Απρ 2010 00:21 »
φαινεται ο κουγιας δεν μας ξεπερασε ακομα σαν μεγαλειο...

mikeb

  • Επισκέπτης
Απ: Η επόμενη μέρα
« Απάντηση #26 στις: Τρι 13 Απρ 2010 00:26 »
Ο Κουγιας μιλωντας πριν λιγο στο Μακεδονια τν μεταξυ αλλων ειπε οτι ο χριστοβασιλης ειχε βαλει στα αποδυτηρια μια αδερφη και γινοταν παρτυ μεταξυ των ποδοσφαιριστων
 %-| :) %-| :)
Φίλε μου αυτό είναι το λιγότερο,μπροστά στα άλλα όργια που είδαμε φέτος.
AnywayQ
τελικά η πέτρα του σκανδάλου (που είχε αποκτήσει και ύφος χιλίων καρδιναλίων),απομακρύνθηκε για να συνεχίσουν οι παίκτες απερίσπαστοι το έργο τους.
Ρε μέχρι και ροζ σκάνδαλα,ομοφυλοφιλικού χαρακτήρα,είχε αυτή η ταλαίπωρη ομάδα φέτος..ΕΛΕΟΣ :) :) :) :) :) :)
« Τελευταία τροποποίηση: Τρι 13 Απρ 2010 00:30 από mikeb »

Αποσυνδεδεμένος pasajax

  • Global Moderator
  • Sr. Member
  • *****
  • Μηνύματα: 318
  • Αξιοπρέπεια ρεε
    • Προφίλ
Απ: Η επόμενη μέρα
« Απάντηση #27 στις: Τρι 13 Απρ 2010 00:28 »
Ειρωνικά μιλάω:

Μα....έχει καμιά σχέση η πολιτική με το ποδόσφαιρο;;;;;;
Μην σκύβεις το κεφάλι...

mikeb

  • Επισκέπτης
Απ: Η επόμενη μέρα
« Απάντηση #28 στις: Τρι 13 Απρ 2010 00:36 »
Λέτε να δούμε και dvd?

Σκύψε...μωρή κραγμένη
Πρωταγωνιστούν:
Η κραγμένη
Ο Μπακα-τσόκος
Ο Ντι-α-μπαλα
guest star: το είδωλο
φιλική συμμετοχή: ο σουβλατζής
« Τελευταία τροποποίηση: Τρι 13 Απρ 2010 00:47 από mikeb »

Αποσυνδεδεμένος tauri_7

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 531
    • Προφίλ
Απ: Η επόμενη μέρα
« Απάντηση #29 στις: Τρι 13 Απρ 2010 09:33 »
Οι πανσοφοι γιαννιωτες δημοσιογραφοι γιατι δεν ασχοληθηκανε; Θαψιμο κανονικο...

Μα γιατί είναι κι αυτοί στο κόλπο αυτών που ζούνε απο τον ΠΑΣ, απλά είναι τα πράγματα...


Αποσυνδεδεμένος Ηλίας

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 91
    • Προφίλ
Απ: Η επόμενη μέρα
« Απάντηση #30 στις: Τρι 13 Απρ 2010 10:18 »
Ένας από τους μεγαλύτερους καρκίνους της ομάδας φέτος ήτανε οι σύνδεσμοι των οργανωμένων οπαδών της.
Η γκρίνια ξεκίνησε από το καλοκαίρι και συνεχίζεται ακόμα.
Δεν σταμάτησε στιγμή, ούτε καν κατά το πρώτο δίμηνο που η πορεία της οπάδας ήταν εκπληκτική.
Οι λόγοι της γρίνιας πολλοί και άσχετοι για όλους τους μή οργανωμένους.
Τα δίευρα, τα κιλά του προέδρου, οι συνεργάτες του, με ποιούς πίνει καφέ, τι ψηφίζει, πως θα κάνει γήπεδο κτλ.

Λοπόν νομίζω ότι η πρώτη κίνηση που πρέπει να κάνει ο πρόεδρος είναι να διαλύσει όλους τους συνδέσμους. Όλους.

ούτως ή άλλως στην ομάδα δεν προσφέρουν τίποτα.
Την καλίτερη εντός έδρας εμφάνιση φέτος την κάναμε με την Λάρισα.
Άντε για συνδεσμίτες.

Αποσυνδεδεμένος ΑΠΕΙΡΟΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.435
    • Προφίλ
Απ: Η επόμενη μέρα
« Απάντηση #31 στις: Τρι 13 Απρ 2010 11:16 »
ο ηλιας πετυχε διανα ο κερατας.
το βρηκε το τι φταιει.

τι να πεις?εκει που διαβαζεις μερικα ποστ και λες ''ξυπνησαμε'' διαβαζεις και καποια αλλα και λες ''τι μαλακες ειμαστε που ακομα φωναζουμε?για ποιον?καλα μας κανουν''
ΑΝ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ...ΣΕΙΡΑ ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ Η ΝΤΡΟΠΗ  !

Αποσυνδεδεμένος deceiver

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.224
    • Προφίλ
Απ: Η επόμενη μέρα
« Απάντηση #32 στις: Τρι 13 Απρ 2010 11:25 »
Παράθεση
Λοπόν νομίζω ότι η πρώτη κίνηση που πρέπει να κάνει ο πρόεδρος είναι να διαλύσει όλους τους συνδέσμους. Όλους.

ούτως ή άλλως στην ομάδα δεν προσφέρουν τίποτα.
Την καλίτερη εντός έδρας εμφάνιση φέτος την κάναμε με την Λάρισα.
Άντε για συνδεσμίτες.

Το πήραν το ματς με τη Λάρισα οι μη συνδεσμίτες????

ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΤΣ ΚΕΚΛΕΙΣΜΕΝΩΝ!! ΠΟΥΛΟ ΟΛΟΙ!!!
ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑ ΜΗ ΜΑΣ ΛΥΠΑΣΑΙ

Αποσυνδεδεμένος PAS-o-media

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.613
    • Προφίλ
    • Φίλαθλοι ΠΑΣ
Απ: Η επόμενη μέρα
« Απάντηση #33 στις: Τρι 13 Απρ 2010 12:52 »
Λίγο παλιό αλλά επίκαιρο.
Από Πρωινά Νέα

Παράθεση
ΣΗΚΩ ΦΥΓΕ κ. ΧΡΙΣΤΟΒΑΣΙΛΗ! 
Τρίτη 30 Μάρ 2010 10:09

Στο ματς της περασμένης Κυριακής ο ΠΑΣ... σφράγισε το εισιτήριο του υποβιβασμού του στην Β' Εθνική, σε μια χρονιά... «έμπα ψυχή - έβγα ψυχή» για όσους παρακολουθήσαμε από πολύ κοντά την ...μαρτυρική πορεία του, στα εκτός έδρας παιχνίδια κυρίως...

Μπορούμε δυστυχώς από τώρα, δυο αγωνιστικές προ του τέλους, να δείξουμε τον ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟ ΥΠΕΥΘΥΝΟ της αποτυχίας που δεν είναι άλλος απ' τον πρόεδρο της ομάδος τον κ. Χριστοβασίλη, τον άνθρωπο δηλαδή που περιφρόνησε απ' τον ερχομό του ακόμη στην πόλη μας, τους «αιμοδότες» της ομάδας, τους πολυπληθείς φιλάθλους της που στήριξαν με φανατισμό και γενναιοδωρία την εκστρατεία για τα «διαρκείας» πέρυσι το καλοκαίρι, τους ανθρώπους των τοπικών Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης -στο γραφείο τύπου της ΠΑΕ δεν ...διαβάζουν πια τοπικές εφημερίδες- ανθρώπους που αγαπούν παθολογικά χρόνια τώρα την ομάδα και είχαν την διάθεση, τον χρόνο και τις ικανότητες να προσφέρουν, από διοικητικά πόστα, την στοιχειώδη έστω επικοινωνιακή στρατηγική ώστε να οικοδομηθούν τα ερείσματα στην «παράγκα» που διοικεί το ελληνικό ποδόσφαιρο, την επείγουσα ανάγκη ενίσχυσης του ΠΑΣ με ...δυο ακόμη «Σίσιτς» -τουλάχιστον- στην μεταγραφική περίοδο του Ιανουαρίου, την αυτονόητη υποχρέωσή του να στελεχώσει την διοίκηση και να μοιράσει αρμοδιότητες σε γνώστες του αντικειμένου, αντί των πολιτικών προσώπων και πολλά άλλα ακόμη... Μπορούμε σήμερα να του φωνάξουμε το «ΣΗΚΩ ΦΥΓΕ», αφού πρώτα μας δώσει -εάν το θέλει- κι έναν οικονομικό απολογισμό των εσόδων και των εξόδων της ομάδος για την φετινή περίοδο...

«Π.Ν.»
Ο PAS-o-media είναι κοινόχρηστος λογαριασμός που χρησιμοποιείται από διάφορα μέλη του forum. Σκοπός του είναι η δημοσίευση ειδήσεων του pas.gr και η αναδημοσίευση/μεταφορά / δημοσιοποίηση κειμένων που αφορούν τον ΠΑΣ, ή ενδιαφέρουν τους φίλους του από διάφορα Μ.Μ.Ε.

Αποσυνδεδεμένος GEROKSEKOYTIS

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 147
    • Προφίλ
Απ: Η επόμενη μέρα
« Απάντηση #34 στις: Τρι 13 Απρ 2010 13:25 »
Καλα ,τα Π . Ν απο τοτε που κοπηκε απο την ΠΑΕ η συνδρομη (λογω τσιγκουνιας φυσικα) ,αρχισε τον πολεμο στον Χρ-βασιλη.Ας πηγαινει τωρα ο εκδοτης της στον Γαυρο να βλεπει υπερθεαμα...


Οσον αφορα τους συνδεσμους,πιστευω πως ειναι ατοπια να κανει το πρωτο βημα η ομαδα μας (να σταματησει τη λειτουργεια τους δηλ),ενω δεν το κανανε αλλες και αλλες ομαδες οπως η ΑΕΚ του Νικολαιδη ,και ο ΠΑΟ του Καβουρο-Βαρδινογιαννη

Εξαλου,το να υπαρχει συνδεσμος ,βολευει τον Χριστοβασιλη για 2 λογους

1)Ο βρικολακας του κανει τα χατηρια (με το αντιτιμο φυσικα)

2)Αν διαλυσει τους συνδεσμους,αυτοι θα επιβιωνουν ως ''κλαμπ'' που δεν εχει επισημοτητα και δεν μπορουν να τους ελεγξουν....



Γενικα,δεν υπαρχει κακο επαγγελμα,κομμα,συνεταιρισμος,Σ.Φ κλπ.

Τα προσωπα ,πιστευω, εκμεταλευονται τις ιδιοτητες τους προς οφελος τους,εναντια στο κοινο καλο


Ομως επειδη το κακο,οταν το βλεπουμε,πρεπει και να το αναφερουμε (ειδικα οταν ειναι επισημο γραφειο η' κομμα η' Σ . Φ στην περιπτωση μας),θα πρεπει να πουμε οτι οι B.V ,παρολο που εχουν προσφερει πολλα στο οπαδικο κινημα (κυριως τα πρωτα χρονια),τωρα η κεφαλη τους κυριως,εχουν ξεχασει την ιδιοτητα που πρεπει να εχουν.....


Επειδη ομως ειμαι αισιοδοξο ατομο,και επειδη πιστευω ακομα στον παραγοντα ''ανθρωπο-προσωπικοτητα'',ζητω απο τα αγνα μελη του εν λογω συνδεσμου ,απο τους αγνους φιλαθλους του ΠΑΣ ,να αποσυρθουν ,και να ενσωματωθουν με τους υπολοιπους αγνους φιλαθλους του ΠΑΣ .Ας δημιουργησουν εναν αλλον συνδεσμο ανεξαρτητο,η' ας συνδημιουργησουν κατι κοινο με τους αλλους συνδεσμους........


Δεν ειμαι ειδημον για το θεμα,ουτε ανηκα-ανηκω σε καποιον συνδεσμο....


Ομως ρε αδερφε ,δεν ειναι δυνατον να διαβαζω το φορουμ τους και να μη γινεται μια αναφορα στα λαθη που καναμε....

Λες και μπηκα σε χρονοπυλη και γυρισα στο 2000 η' 2002 που τοτε ΟΝΤΩΣ μας ριξαν κατηγορια.....



Φυσικα και οι αλλοι συνδεσμοι καναν λαθη (δεν κατηγορεις επισημο συλλογο χωρις στοιχεια βρε αδερφε....),αλλα εχουν τα περιθωρια βελτιωσης


Φυσικα ολοι και ολα θα κριθουν απτην ιστορια.......


« Τελευταία τροποποίηση: Τρι 13 Απρ 2010 13:34 από GEROKSEKOYTIS »

Αποσυνδεδεμένος Serpents on paradise

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 613
    • Προφίλ
Απ: Η επόμενη μέρα
« Απάντηση #35 στις: Τρι 13 Απρ 2010 14:07 »
Πόσο μ αρέσουν οι φράσεις του στιλ ''Ο Κουγιας μεταξύ άλλων είπε".Είναι άκρως διασκεδαστικές.

Ανάμεσα σε όλα αυτά τα μεταξύ άλλων λοιπόν ο Κουγιας είπε πως πήρε τον ΠΑΣ από την Δ εθνική και τον ανέβασε στην Άλφα!!!!Είπε επίσης πως η ομαδα όταν έφυγε είχε δέκα βαθμούς διαφορά από τον δεύτερο.

Μετά φυσικά είπε και τις επιλεκτικές αλήθειες που κατά καιρούς πετάει για μερίδα οργανωμένων και δόξα να χει ο θεός.Πέντε ευλογημένα χρόνια κάθισε στον ΠΑΣ αυτός ο τίμιος άνθρωπος και αντιλήφθηκε ότι οι Βαγιερος πουλάνε εισιτήρια διαρκείας τον πέμπτο.Τα προηγούμενα τέσσερα του διέφευγε το γεγονός.

Αν οι μνήμες δεν ήτανε ακόμα νωπές θα υπήρχαν πάρα πολλοί υποστηρικτές αυτών των πρακτικών και αυτών των αντιλήψεων μέσα στις τάξεις των φιλάθλων του ΠΑΣ.Ήδη μερικοί αναπολούν αλλά ντρέπονται ίσως να το παραδεχτούν.Και μετά μας φταίει ο αρχιεπίσκοπος,το σάπιο κατεστημένο και τα κυκλώματα.

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.816
    • Προφίλ
Απ: Η επόμενη μέρα
« Απάντηση #36 στις: Τρι 13 Απρ 2010 14:20 »
Παράθεση
Οι πανσοφοι γιαννιωτες δημοσιογραφοι γιατι δεν ασχοληθηκανε; Θαψιμο κανονικο...

μεταξυ μας τωρα...
υπαρχει εστω και ενας Γιαννιωτης επαγγελματιας(το τονιζω) δημοσιογραφος????

ο γυφτοπουλος δουλευει στο δικαστικο
ο τσολης στον οτε
ο ριβα δικηγορος-θαμωνας καφετεριων

ποιοι να μιλησουν?
τα παιδακια που ξεκινησαν πριν 5 χρονια και τα εχουν με τα χερια δεμενα?
η μηπως οι παλιοι πχ τσαγκας-λεκκος κτλ που αν ηταν να μιλησουν θα ειχαν μιλησει πολλα χρονια πριν? αυτοι ας μιλησουν πρωτα για το τι εγινε το 84 και το 97 και μετα ας μιλησουν για το τωρα...

Παράθεση
Λοπόν νομίζω ότι η πρώτη κίνηση που πρέπει να κάνει ο πρόεδρος είναι να διαλύσει όλους τους συνδέσμους. Όλους.

ούτως ή άλλως στην ομάδα δεν προσφέρουν τίποτα.
Την καλίτερη εντός έδρας εμφάνιση φέτος την κάναμε με την Λάρισα.
Άντε για συνδεσμίτες.

λιγμενα παιρνεται μερικοι μωρε?
εχει τοσο φρεσκο πραγμα εδω στα γιαννενα κριμα ειναι

Αποσυνδεδεμένος PAS-o-media

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.613
    • Προφίλ
    • Φίλαθλοι ΠΑΣ
Απ: Η επόμενη μέρα
« Απάντηση #37 στις: Τρι 13 Απρ 2010 14:29 »
Βήτας στο Γιαννάκη, χθες, ΚΛΙΚ
Ο PAS-o-media είναι κοινόχρηστος λογαριασμός που χρησιμοποιείται από διάφορα μέλη του forum. Σκοπός του είναι η δημοσίευση ειδήσεων του pas.gr και η αναδημοσίευση/μεταφορά / δημοσιοποίηση κειμένων που αφορούν τον ΠΑΣ, ή ενδιαφέρουν τους φίλους του από διάφορα Μ.Μ.Ε.

Αποσυνδεδεμένος KASABIAN

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 976
    • Προφίλ
Απ: Η επόμενη μέρα
« Απάντηση #38 στις: Τρι 13 Απρ 2010 14:40 »
[πχ τσαγκας-λεκκος κτλ που αν ηταν να μιλησουν θα ειχαν μιλησει πολλα χρονια πριν? αυτοι ας μιλησουν πρωτα για το τι εγινε το 84 και το 97 και μετα ας μιλησουν για το τωρα...

pagourenko πολυ σωστά τα λες  οι δημοσιογράφοι γιαννενάρες εχουν κάνει πολλές γαργάρες....και εισαι ο πρώτος που μιλάει  για το 97 ,γιατί είχα την εντύπωση μόνο εγώ το πίστευα.
Για εμένα επειδή μου βρωμάει και το  2010 και είμαι σε φάση μετά απο 15 χρόνια που παρακολουθώ από κοντά την ομάδα να το σταματησω,να αντδράσουμε εστω με φωνή στον αγώνα με παο
Δεν πάει άλλο αυτή η κοροιδία είμαι 29 χρονών και εφτασα στα λόγια του πατέρα μου που έχει κόψει εδώ και 2 δεκαετίες το γήπεδο και εγώ τον κατηγορούσα....
Την Κυριακή το βράδυ αφού του είπα μέσα στη στεναχώρια μου να μην  μιλάει για τον ΠΑΣ αφού δεν τον παρακολουθεί μου είπε στεναχωρημένος...."ο ΠΑΣ είναι η ομάδα της καρδιάς μου αλλά δεν ανέχομαι να με κοροιδευουν,τόσα χρόνια τα ιδια και πάλι τα ίδια θα γίνουν...."
μας έχει τρελάνει τελείως αυτή η ομάδα
ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑΣ ΚΑΙ ΜΟΔΑΤΟΣ

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.051
    • Προφίλ
Απ: Η επόμενη μέρα
« Απάντηση #39 στις: Τρι 13 Απρ 2010 14:40 »
Τον πείραζε για τα αυτονόητα που έλεγε....

Αποσυνδεδεμένος spiros315

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 285
    • Προφίλ
Απ: Η επόμενη μέρα
« Απάντηση #40 στις: Τρι 13 Απρ 2010 14:48 »
Ο Βήτας τα έριξε στο κατεστημένο και τη διαιτησία.Ρε ουστ άχρηστοι.

Αποσυνδεδεμένος deceiver

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.224
    • Προφίλ
Απ: Η επόμενη μέρα
« Απάντηση #41 στις: Τρι 13 Απρ 2010 14:51 »
Παράθεση
Βήτας στο Γιαννάκη, χθες, ΚΛΙΚ



Κάποιος είναι ηλίθιος! Ή εγώ ή αυτός! ΠΟΝΑΝ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΜΑΣ!!!!

ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑ ΜΗ ΜΑΣ ΛΥΠΑΣΑΙ

Αποσυνδεδεμένος KASABIAN

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 976
    • Προφίλ
Απ: Η επόμενη μέρα
« Απάντηση #42 στις: Τρι 13 Απρ 2010 14:55 »
Έτσι του είπε ο αρχιεπίσκοπος να πεί...
καλα αυτός ο Βητας δεν ήταν που έλεγε μετά το παιχνίδι με τον αρη οτι οι Γιαννιώτες δεν γεμίζουν το γήπεδο???και ξαφνικά διαμαρτυρόταν για το πανό των φοφηδων και το παιδί που έχασε το μάτι του .....διχασμένη προσωπικότητα?
ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑΣ ΚΑΙ ΜΟΔΑΤΟΣ

Αποσυνδεδεμένος CPAS1

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 517
    • Προφίλ
Απ: Η επόμενη μέρα
« Απάντηση #43 στις: Τρι 13 Απρ 2010 14:57 »
Παράθεση
Ο Βήτας τα έριξε στο κατεστημένο και τη διαιτησία.Ρε ουστ άχρηστοι.
Αναλαμβάνει κανείς τα έξοδα της δίκης και της οικογένειας για όσο θα πάω φυλακή άμα γράψω πως ΕΧΕΙ δίκιο για αυτά που λέει, και πω και με ονόματα ποιο είναι το κύκλωμα που μας έριξε;
Είναι πολλοί στην πόλη που τους γνωρίζουν αλλά δυστυχώς σιωπούν.

Αποσυνδεδεμένος KASABIAN

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 976
    • Προφίλ
Απ: Η επόμενη μέρα
« Απάντηση #44 στις: Τρι 13 Απρ 2010 14:58 »
το κάστρο έπεσε απο μέσα...
όσο για τα δικαστικά-δικηγορικά μην αγχωνεσαι ο ρίβας είναι εδώ...κέρνα τον ενα καφέ και σε αναλαμβάνει
ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑΣ ΚΑΙ ΜΟΔΑΤΟΣ

Αποσυνδεδεμένος pagouras83

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 947
    • Προφίλ
    • http://4.bp.blogspot.com/-1XCSOdv_LKg/UcNVHujz3sI/AAAAAAAAe-s/etdLVi6cSfk/s1600/pistepseto.net.gif
Απ: Η επόμενη μέρα
« Απάντηση #45 στις: Τρι 13 Απρ 2010 15:03 »
Παράθεση
Οι πανσοφοι γιαννιωτες δημοσιογραφοι γιατι δεν ασχοληθηκανε; Θαψιμο κανονικο...

μεταξυ μας τωρα...
υπαρχει εστω και ενας Γιαννιωτης επαγγελματιας(το τονιζω) δημοσιογραφος????

ο γυφτοπουλος δουλευει στο δικαστικο
ο τσολης στον οτε
ο ριβα δικηγορος-θαμωνας καφετεριων

ποιοι να μιλησουν?
τα παιδακια που ξεκινησαν πριν 5 χρονια και τα εχουν με τα χερια δεμενα?
η μηπως οι παλιοι πχ τσαγκας-λεκκος κτλ που αν ηταν να μιλησουν θα ειχαν μιλησει πολλα χρονια πριν? αυτοι ας μιλησουν πρωτα για το τι εγινε το 84 και το 97 και μετα ας μιλησουν για το τωρα...


Δεν υπάρχουν δημοσιογράφοι στην πόλη μας, μόνο ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ και ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΙΟΥΛΑΣ αξίζουν από τον σουπερ φμ..
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία - pagouras83

Αποσυνδεδεμένος Siatrovouni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.992
    • Προφίλ
Απ: Η επόμενη μέρα
« Απάντηση #46 στις: Τρι 13 Απρ 2010 16:15 »
Ο Βήτας τα έριξε στο κατεστημένο και τη διαιτησία.Ρε ουστ άχρηστοι.

Και οι bv.
Stile di vita

Αποσυνδεδεμένος timpanistis toreros

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 342
  • έτσι είναι, αν έτσι νομίζετε!
    • Προφίλ
Απ: Η επόμενη μέρα
« Απάντηση #47 στις: Τρι 13 Απρ 2010 16:21 »
Παράθεση
Δεν υπάρχουν δημοσιογράφοι στην πόλη μας, μόνο ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ και ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΙΟΥΛΑΣ αξίζουν από τον σουπερ φμ..

καλα εσυ παιρνεις Lexotanil δεν εξηγειται αλλιως...

ποιος γιαννακης ωρε? που ειναι το αν-επισημο γραφειο τυπου της παε?
που δεν "ηξερε" τους απειρωταν ακομα και σε συνδεση με τον κεντρικο σταθμο στην αθηνα?
που αναγκαστηκε να τους μαθει μετα την καταληψη στα γραφεια του σουπερ φμ, αφοτου ο προεδρος μετετρεψε τους ζωσιμαδες σε βικελιδης?
που εχει παραχαραξει-παραφρασει δηλωσεις του προεδρου των τορος στο γκολ νιους και παροπυσιαζε τους τορος ως... θετικους και αγαπημενους με τον χρηστοβασιλη?
που δεν τολμαει να κανει κριτικη στη διοικηση γιατι ουσιαστικα απο αυτην τρεφεται, μιας και αποτελει τον 1ο αποδεκτη των πληροφοριων που βγαινουν απο την παε και αρα ο σταθμος του διαχειριζεται μονοπωλιακα αυτην την προσοδο?
που δεν τολμησε να πει τιποτα αυτος και ο σταθμος του (οχι πως οι υπολοιποι δημοσιοκαφροι το κανανε) για το περιστατικο με τον κουγια κατα την ελευση κιασσου, που ειχε ως αποτελεσμα τον διασυρμο και τις μηνυσεις των οπαδων μας?

μας δουλευεις ωρε παγουρα 83???

αντε μην παρω φορα και πω για τα διαρκειας φετος, που οι δηλωσεις της παε διορθωνοτανε απο τον γιαννακη...
που ειχαμε τον γιαννακη να μας επιβεβαιωνει για την προπληρωμη των 2000 διαρκειας απο τους μπλου?

αντε τωρα με τα κορακια...
έτσι είναι, αν έτσι νομίζετε!

Αποσυνδεδεμένος ΑΠΕΙΡΟΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.435
    • Προφίλ
Απ: Η επόμενη μέρα
« Απάντηση #48 στις: Τρι 13 Απρ 2010 16:41 »
Παράθεση
αντε μην παρω φορα


να παρς αγορι μ
ΑΝ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ...ΣΕΙΡΑ ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ Η ΝΤΡΟΠΗ  !

Αποσυνδεδεμένος CPAS1

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 517
    • Προφίλ
Απ: Η επόμενη μέρα
« Απάντηση #49 στις: Τρι 13 Απρ 2010 17:32 »
Καλύτεροι δημοσιογράφοι από τους ίδιους τους παίκτες, δεν υπήρχαν φέτος!