Αποστολέας Θέμα: Αξιολόγηση - αυτοκριτική του λαού του ΠΑΣ 2009-2010  (Αναγνώστηκε 11211 φορές)

Αποσυνδεδεμένος lemorsero

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.433
    • Προφίλ
Την Κυριακή τελείωσε η χρονιά και για όλους εμάς. Συνέβησαν λίγα καλά και κάποια πρωτοφανή άσχημα πράγματα. Μήπως να κάναμε καμια αυτοκριτική? Γενικά, αλλά και ανα ειδική κατηγορία:

                                          Κερκίδα

Κάναμε πρόοδο μόνο στο χρώμα και στις μπλούζες. Κατά τ΄ άλλα απαράδεκτη κερκίδα (συμβαδίζει με το συνδεσμιακό πρόβλημα), χωρίς παλμό και ήχο, χωρισμένη, με ότι να’ ναι ομοιογένεια. Π.χ. έβλεπες κάποια γνωστά φρικιά και δίπλα τους ένας ξεχασμένος 80χρονος παππούς από την εποχή του «άγιαξ της ηπείρου».
Στα τελευταία ματς κάτι έγινε πάντως.
Στα πρώτα ματς φοβόμασταν να ανάψουμε καπνογόνα επειδή μας φοβερίζαν για κάμερες κλπ (ναι, είδαμε και τους αεκτζήδες εδώ μέσα). Προς το τέλος κάτι έγινε. Ωραία τα strobο στο πέταλο σε άσχετες στιγμές, θα φαινόταν καλύτερα με πεισσότερο κόσμο.
Χάλια συνθήματα, κλεμμένα από διάφορους. Νομίζω οτι έχουμε αγχωθεί στο θέμα αυτό και δεν έχουμε καθαρό μυαλό. Έτσι προκύπτουν διάφορες αηδίες και πολλά τριάρια ότι θα μας πάρουν σηκωτούς από τα ναρκωτικά κλπ. Μια σχετική συσπείρωση τις τελευταίες εβδομάδες εκτός γηπέδου έδειξε πως έχουμε πολλά να δώσουμε…

                                         Εντός έδρας

Πολύ καλή χρονιά με ρεκόρ διαρκείας. Έχω την εντύπωση πως τα διαρκείας τελικά ήταν περίπου 4.500. Απλά πολλοί συμπεριλάμβαναν και τις προσκλήσεις στους χορηγούς που φέτος ήταν εκατοντάδες. Έτσι βγήκε προς τα έξω ένα νούμερο μεγαλύτερο από 5.000. Όποιος ξέρει σίγουρα, ας πει.

                                         Εκτός έδρας-εκδρομές

Η χρονιά ξεκίνησε φανταστικά με 503 άτομα στην ξάνθη σε 500 εισητήρια κατακαλόκαιρο. Επική εκδρομή στο χαριλάου 1000 άτομα σε 850 εισιτήρια η μεγαλύτερη που έχει γίνει στο βικελίδης τα τελευταία 3-4 χρόνια που δίνουν σε όλους  μόνο 800 εισητήρια. Ήμασταν περισσότεροι ακόμα και από τα παόκια. Μέτρια εκδρομή στο αλκαζάρ (περίπου 400 άτομα). Καλή παρουσία στην τούμπα, σίγουρα πάνω από 1000 άτομα, όμως (όπως και στη ξάνθη) μας δόθηκε κερκίδα που χωρούσε τους τριπλάσιους (πάνω από 3.000) και δε φανήκαμε καλά. Πολύ καλή παρουσία στην τρίπολη (500 άτομα). Από κει και πέρα κινηθήκαμε στη μετριότητα. Περίμενα περισσότερα στο οακα με βάζελο.

                                          Απλοί φίλαθλοι-οπαδοί του ΠΑΣ

Σταθερές αξίες και πολύ καλές παρουσίες τουλάχιστον πάνω από 5.000 σε κάθε εντός. Στα εκτός όμως πρέπει να καταλάβουμε ότι δεν πάμε για βόλτα όπως παλιά.

                                          Φίλοι και του ΠΑΣ

Είναι οι γνωστοί κομπλεξάρες που έχουν τον ΠΑΣ σε δεύτερη μοίρα. Είναι αυτοί που είναι παο και μετά ΠΑΣ, γαύροι και μετά ΠΑΣ, ΚΚΕ και μετά ΠΑΣ, ΝΔ και μετά ΠΑΣ, αντιεξουσιαστές και μετά ΠΑΣ, και πολλά άλλα που θεωρούν πρωτεύοντα.
Συχνάζουν σε όλες τις κερκίδες και έχουν ένα κοινό γνώρισμα. Όλοι τους προσπαθούν να περάσουν στον ΠΑΣ όσα δε φτάνουν στις πραγματικές αγάπες τους.

                                          Φορουμάκηδες - ιντερνετάκηδες

Υπήρχαν και φέτος πολλές κατηγορίες για μας φίλοι μου. Όπως για παράδειγμα οι παρελθοντολόγοι (μάλλον είμαι), οι στατιστικολόγοι, οι επικαιρολόγοι, οι τσαντίλες, οι μυαλοπώληδες, οι μουσικόφιλοι, οι πολιτικόφιλοι,  οι φλύαροι (μάλλον και δω είμαι), οι σταράτοι, οι «εμείς και οι άλλοι», οι «πες μου τι έγινε γιατί δεν ήμουν» και πολλοί άλλοι.

Η πιο άτιμη φάρα όμως είναι οι γκρινιαρόκοτες. Είναι αυτοί που μας τα ζαλίζουν όλη την εβδομάδα ότι φταίει ο ένας , ο άλλος, ο παραάλλος και την Κυριακή στο γήπεδο κοκοκο. Είναι αυτοί που αναλώνονται σε ωραίες εκφράσεις με πολλά θαυμαστικά και άλλα σημεία στίξεως, κατηγορούν συνέχεια τους άλλους και κρύβονται στην ανωνυμία τους. Τρανό παράδειγμα τις τελευταίες μέρες που οι εκφράσεις και τα υπονοούμενα για τον χοντρό και τον μακαριστό δίνανε και παίρνανε, στο γήπεδο όμως μούγκα. Μετά πως περιμένετε να μην το παίρνουν πάνω τους?

                                         Σύνδεσμοι φιλάθλων

Σκοπίμως δε θα γράψω τίποτα προς το παρών. Θεωρώ πως δεν πρέπει να είναι στο απυρόβλητο όπως νομίζουν. Ας κάνει όποιος θέλει την αυτοκριτική του.

Αποσυνδεδεμένος pantelis1970

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 27
    • Προφίλ
Απ: Αξιολόγηση - αυτοκριτική του λαού του ΠΑΣ 2009-2010
« Απάντηση #1 στις: Τετ 21 Απρ 2010 17:11 »
ΣΥΜΦΩΝΩ ΣΕ ΟΛΑ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΚΡΙΝΙΑΡΟΚΟΤΕΣ. ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΑ ΠΙΣΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟΥΣ ΜΑΓΚΕΣ ΚΑΙ ΒΡΙΖΟΥΝ ΑΝΩΝΥΜΑ ΑΛΛΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟΝ ΑΡΧΙΕΠΙΣΚΟΠΟ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟ.ΑΥΤΟΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΧΕΙ ΤΑ ΛΕΛΕΔΙΑ ΝΑ ΛΕΕΙ ΤΙΣ ΠΑΠΑΡΙΕΣ ΤΟΥ ΕΠΩΝΙΜΑ.Η ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΤΟΥ ΠΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΑΝΩΝΥΜΟΙ ΠΟΥ ΒΡΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΕΓΩ ΤΟΥ ΛΕΩ ΜΟΝΟ ΔΙΛΙΑΡΟΚΟΤΕΣ.ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΑΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΝΩΝΙΜΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΟΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ. ΟΙ ΣΥΝΔΕΣΜΟΙ Μ ΑΡΕΣΝ
ΤΟ ΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΙΖΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΕΠΩΝΥΜΟ ΑΝΩΝΥΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΛΙΑ

Μετά πως περιμένετε να μην το παίρνουν πάνω τους?
« Τελευταία τροποποίηση: Τετ 21 Απρ 2010 17:29 από pantelis1970 »

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Αξιολόγηση - αυτοκριτική του λαού του ΠΑΣ 2009-2010
« Απάντηση #2 στις: Τετ 21 Απρ 2010 17:22 »
Φίλε lemorsero

Συμφωνάμε . _   

* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος ΠΑΣΟΛΕΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.095
  • Η αρχή του τέλους ... ή ... το τέλος της αρχής;
    • Προφίλ
Απ: Αξιολόγηση - αυτοκριτική του λαού του ΠΑΣ 2009-2010
« Απάντηση #3 στις: Τετ 21 Απρ 2010 19:16 »
αυτους τους μοδατους... δεν θελω πραγματικα να τους βλεπω μεσα στο γηπεδο....μου ρχεται να κανω φονο.... ΝΑ ΠΩ ΝΑ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Π.Χ. ποκατζης... πεταξτε τον εξω...ομως κατι τετοιο δεν γινεται.....καπως πρεπει να τους κερδισουμε και αυτους, ο κοσμος μας αποτελει παραδειγμα προς μιμηση για γαλουχια νεων οπαδων.... αλλα η διοικηση τι κανει για αυτο? Το μονο που κανει ειναι να μικραινει το ονομα του ΠΑΣ στην συνειδηση των αντιπαλων μας, και ετσι μεγαλωνει το χασμα..

Αποσυνδεδεμένος lemorsero

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.433
    • Προφίλ
Απ: Αξιολόγηση - αυτοκριτική του λαού του ΠΑΣ 2009-2010
« Απάντηση #4 στις: Παρ 23 Απρ 2010 12:55 »
Ξέχασα να αναφερθώ για τα γκρουπάκια - παρέες που είχαν σημείο αναφοράς τη γειτονιά ή το χωριό τους, όπως για παράδειγμα KIAFA GROUP, ΚΑΡΑΒΑΤΙΑ, ΣΕΙΣΜΟΠΛΗΚΤΑ, VITSA GROUP κλπ.

Για μένα αυτοί ήταν ο MVP του λαού του ΠΑΣ για τη χρονιά 2009-10, αποδεικνύοντας πως η σχέση των παιδιών της γειτονιάς και του χωριού είναι αγαθές και χωρίς συμφέροντα.

Όσο για τους εκτός Ιωαννίνων, ψηφίζω MVP για τη χρονιά 2009-10 τo μάχιμο KOZANH GROUP  :pas:

Αποσυνδεδεμένος Siatrovouni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.992
    • Προφίλ
Απ: Αξιολόγηση - αυτοκριτική του λαού του ΠΑΣ 2009-2010
« Απάντηση #5 στις: Παρ 23 Απρ 2010 16:41 »
Πολυ ωραια ποστ lemonsero συμφωνω σχεδον 100%. Για εμενα η κερκιδα μας πρεπει να κουμανταρετε απο τα νεα παιδια 20-27 χρονων, οι μεγαλυτεροι απο πισω και οι μικροι απο διπλα να μαθαινουν. Αμα δε βαριεμαι ισως κανω κι εγω ενα ποστ. Περιμενω κριτικη και για τους συνδεσμους ομως, μην φοβαστε μονο καλο κανει η κριτικη. 

Φυσικα οποιος κρινει τους οπαδους του ΠΑΣ ειναι αυτονοητο πως πρεπει να συμμετεχει κιολας. Γιατι δεν δεχομαι κρητικη απο εναν που μενει σπιτακι του, ειναι καναπες και δεν συμμετεχει στα δρωμενα της ομαδας.
« Τελευταία τροποποίηση: Παρ 23 Απρ 2010 16:47 από Siatrovouni »
Stile di vita

Αποσυνδεδεμένος PAGOURASourdias

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 23
    • Προφίλ
Απ: Αξιολόγηση - αυτοκριτική του λαού του ΠΑΣ 2009-2010
« Απάντηση #6 στις: Σαβ 24 Απρ 2010 00:21 »
Όσο για τους εκτός Ιωαννίνων, ψηφίζω MVP για τη χρονιά 2009-10 τo μάχιμο KOZANH GROUP  :pas:
[/quote]

ΕΤΣΙ ΔΩΣΕ..!!! :mono: :mono: :mono:
PAS GIANNINA KOZANI-GROUP
ΚΑΙ Η ΣΟΥΡΔΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΠΛΕ Ο ΠΑΣ ΟΛΕ ΟΛΕ
ΕΙΣΑΙ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΤΡΟΠΟΣ ΖΩΗΣ..ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΩΣ ΤΑ ΠΕΡΑΤΑ ΤΗΣ ΓΗΣ..!!!

Αποσυνδεδεμένος Gus

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 6
    • Προφίλ
Απ: Αξιολόγηση - αυτοκριτική του λαού του ΠΑΣ 2009-2010
« Απάντηση #7 στις: Δευ 26 Απρ 2010 20:26 »
Εμενα η γνωμη μου ειναι πως πρεπει να εχουμε κοινη και οχι χωρισμενη κερκιδα,αυτο ειναι το σημαντικοτερο!Αμα γινει καταρχασ αυτο ολα τα αλλα θα επακολουθησουν μονα τουσ! :mono: :mono:

Αποσυνδεδεμένος PAS_OLD_7_

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 1
    • Προφίλ
    • http://www.facebook.com/photo.php?pid=30085629&id=1115612607
Απ: Αξιολόγηση - αυτοκριτική του λαού του ΠΑΣ 2009-2010
« Απάντηση #8 στις: Τρι 27 Απρ 2010 04:52 »
ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΗΝ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΑΝΑ ΓΕΙΤΟΝΙΕΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ...ΞΕΧΑΣΤΕ ΚΑΙ ΞΕΣΤΡΑΒΩΣΤΕ ΟΛΟΙ ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΣΤΡΑΒΩΜΕΝΟΙ ΜΕΤΑΞΥ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΝΤΕ ΣΑΝ ΣΥΝΔΕΣΜΟΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΛΚΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ...ΚΑΝΤΕ ΠΕΡΑ ΤΟΘΣ ΠΟΥΘΕΝΑΔΕΣ ΤΟΥ ΠΑΣ ΑΦΗΣΤΕ ΑΛΛΟΥΣ ΣΤΙΣ ΠΟΡΕΙΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΑΡΧΗ...ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΚΙ ΑΛΛΟΙ...VIVA PAS

Αποσυνδεδεμένος zboutsam

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 4
  • vazelia vapste mas ta spitia...floroi!!!
    • Προφίλ
Απ: Αξιολόγηση - αυτοκριτική του λαού του ΠΑΣ 2009-2010
« Απάντηση #9 στις: Τρι 27 Απρ 2010 05:06 »
μπραβο lemorsero απο τα καλητερα ποστ π εχω δει!!!συμφονω για τις γειτονιες!!!μακαρι να εχουμε κοσμο και του χρονου και να μην ξενεροσι ο κοσμος!!!

ΠΑΣ OLD G7

Αποσυνδεδεμένος Pagourakos

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 79
  • Refuse,Resist
    • Προφίλ
    • https://www.youtube.com/watch?v=zCfMH_kJZu8
Απ: Αξιολόγηση - αυτοκριτική του λαού του ΠΑΣ 2009-2010
« Απάντηση #10 στις: Τρι 27 Απρ 2010 17:07 »
Παράθεση
Όσο για τους εκτός Ιωαννίνων, ψηφίζω MVP για τη χρονιά 2009-10 τo μάχιμο KOZANH GROUP

Ευχαριστουμε πολυ για την ψηφο σου lemorsero...   :P

Του χρονου θα μαστε ακομα καλυτεροι...Με ακομα ποιο δυναμικες παρουσιες ΠΑΝΤΟΥ,για την αρρωστεια μας...

                                     HARD CORE CORNER GROUP | DIFFERENT DRUG 7 |

Αποσυνδεδεμένος fastmanakos

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 329
    • Προφίλ
Απ: Αξιολόγηση - αυτοκριτική του λαού του ΠΑΣ 2009-2010
« Απάντηση #11 στις: Τετ 28 Απρ 2010 14:38 »
Παράθεση
υχαριστουμε πολυ για την ψηφο σου lemorsero...   :P

Του χρονου θα μαστε ακομα καλυτεροι...Με ακομα ποιο δυναμικες παρουσιες ΠΑΝΤΟΥ,για την αρρωστεια μας...



έννοια σας και του χρόνου θα σας κοντράρει στα ίσα και η σαλόνικα  ;)

Αποσυνδεδεμένος ΑΠΕΙΡΟΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.435
    • Προφίλ
Απ: Αξιολόγηση - αυτοκριτική του λαού του ΠΑΣ 2009-2010
« Απάντηση #12 στις: Τετ 28 Απρ 2010 20:09 »


ΑΝ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ...ΣΕΙΡΑ ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ Η ΝΤΡΟΠΗ  !

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Αξιολόγηση - αυτοκριτική του λαού του ΠΑΣ 2009-2010
« Απάντηση #13 στις: Τετ 28 Απρ 2010 20:29 »
Μωρε καλα το ειχα δει εγω το ''ονειρο'' οτι ετσι θα γινει στο τελος η δουλεια...

Ελληνικός Κινηματογραφος - Αλέκος Τζανετάκος
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος Siatrovouni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.992
    • Προφίλ
Απ: Αξιολόγηση - αυτοκριτική του λαού του ΠΑΣ 2009-2010
« Απάντηση #14 στις: Τετ 28 Απρ 2010 22:14 »
Απο που ειναι το αποκομμα? Ποιος το υπογραφει?
Stile di vita

Αποσυνδεδεμένος mh_per_

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 620
    • Προφίλ
Απ: Αξιολόγηση - αυτοκριτική του λαού του ΠΑΣ 2009-2010
« Απάντηση #15 στις: Τετ 28 Απρ 2010 22:31 »
Sportday-Μοιρωτσος (που εκανε κ το μεγαλο 2πλο αφιερωμα στη χρονια μας την προηγουμενη βδομαδα).
When the going gets tough, the tough get going

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.800
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Αξιολόγηση - αυτοκριτική του λαού του ΠΑΣ 2009-2010
« Απάντηση #16 στις: Πεμ 29 Απρ 2010 11:52 »
Sportday-Μοιρωτσος (που εκανε κ το μεγαλο 2πλο αφιερωμα στη χρονια μας την προηγουμενη βδομαδα).

Να και ενα καλο της αθηναϊκης δημοσιογραφιας, αυτη δεν φοβαται να γραψει αληθειες, πραγματα και καταστασεις....ενω οι γιαννιωτες δημοσιογραφοι τοσα χρονια κοιτανε τις δημοσιες σχεσεις τους και οχι το καλο της ομαδας!
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.051
    • Προφίλ
Απ: Αξιολόγηση - αυτοκριτική του λαού του ΠΑΣ 2009-2010
« Απάντηση #17 στις: Πεμ 29 Απρ 2010 12:40 »
Ή μπορεί να πεις ότι μας πήραν χαμπάρι και εκεί...Επίσης είδαν ότι ο ΠΑΣ πουλάει οπότε ασχολήθηκαν και λίγο παραπάνω...

Αποσυνδεδεμένος REX

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 407
    • Προφίλ
Απ: Αξιολόγηση - αυτοκριτική του λαού του ΠΑΣ 2009-2010
« Απάντηση #18 στις: Πεμ 29 Απρ 2010 13:15 »
Εγω, παλι, ειμαι σιγουρος οτι ξεκινησε το ξηλωμα. Η πρωτη σειρα θα φυγει δυσκολα, μετα θα γινει πανηγυρι. Ο κυκλος του αρχιεπισκοπου, εχει κλεισει οριστικα.

Αποσυνδεδεμένος Steve-ToRosLoCosS

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 343
    • Προφίλ
Απ: Αξιολόγηση - αυτοκριτική του λαού του ΠΑΣ 2009-2010
« Απάντηση #19 στις: Πεμ 29 Απρ 2010 14:22 »
REX +1966
Αναστασιάδης: «Θα κάνω μια έκκληση, κοιτάξτε να τα βρείτε στα Γιάννινα και να ενωθείτε.» .

Αποσυνδεδεμένος stefpas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 783
    • Προφίλ
Απ: Αξιολόγηση - αυτοκριτική του λαού του ΠΑΣ 2009-2010
« Απάντηση #20 στις: Πεμ 29 Απρ 2010 14:35 »
Μακάρι ρε παιδιά
............................ αλλά πολύ δύσκολο το βλέπω στην παρούσα φάση.......
:mono: :mono: :mono: :mono: :mono: :mono: :mono: :mono:

Αποσυνδεδεμένος sellos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.059
  • toros-tsiprofans
    • Προφίλ
Απ: Αξιολόγηση - αυτοκριτική του λαού του ΠΑΣ 2009-2010
« Απάντηση #21 στις: Πεμ 29 Απρ 2010 15:32 »
Oτι πουλαει ειναι πραγματικοτητα..
οτι λεει αληθεις,επισης..

Δυο παραλληλες σκεψεις περναν απο το μυαλο μου..
ή εχει ανοιξει πόλεμος
ή όντως πλησιάζει η μερα της βιτσας και της ροχάλας..
« Τελευταία τροποποίηση: Πεμ 29 Απρ 2010 15:40 από sellos »

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Αξιολόγηση - αυτοκριτική του λαού του ΠΑΣ 2009-2010
« Απάντηση #22 στις: Πεμ 29 Απρ 2010 15:50 »
απο sentragoal.gr και το Βαρομετρο της Ημερας

Παράθεση
Με θέα τη λίμνη...

Το νέο in στέκι των Ιωαννίνων λέγεται «Remezzo» και είναι το cafe club του γιου του προέδρου του ΠΑΣ, Γιώργου Χριστοβασίλη. Μάλιστα, όπως λέγεται, πολλές είναι οι αποφάσεις που παίρνονται για την ομάδα με θέα τη λίμνη και με τη συμμετοχή των πιστών οργανωμένων «Blue Vayeros»!

50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος vagge-lakis-buffon

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.090
    • Προφίλ
    • http://oi42.tinypic.com/x0scud.jpg
Απ: Αξιολόγηση - αυτοκριτική του λαού του ΠΑΣ 2009-2010
« Απάντηση #23 στις: Πεμ 29 Απρ 2010 16:07 »
Παράθεση
οι αποφάσεις που παίρνονται για την ομάδα με θέα τη λίμνη και με τη συμμετοχή των πιστών οργανωμένων «Blue Vayeros»


Αυτοι εκτος οτι ειναι φιλαθλοι και οπαδοι της ομαδας, που κολλανε με τα διοικητικα της ???

Που κολλανε??

Αρα και εγω που ειμαι φιλαθλος και οπαδος του ΠΑΣ μπορω να παρω αποφασεις για το μελλον της ομαδας που υποστηρίζω και αγαπω ???
« Τελευταία τροποποίηση: Πεμ 29 Απρ 2010 16:13 από vagge-lakis-buffon »
Απογονοι των Σουλιωτων Γιαννιωτες λεονταρια, δειξτε και στο ποδοσφαιρο πως ειστε παλικαρια

Αποσυνδεδεμένος ΑΠΕΙΡΟΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.435
    • Προφίλ
Απ: Αξιολόγηση - αυτοκριτική του λαού του ΠΑΣ 2009-2010
« Απάντηση #24 στις: Πεμ 29 Απρ 2010 17:11 »
απο sentragoal.gr και το Βαρομετρο της Ημερας

Παράθεση
Με θέα τη λίμνη...

Το νέο in στέκι των Ιωαννίνων λέγεται «Remezzo» και είναι το cafe club του γιου του προέδρου του ΠΑΣ, Γιώργου Χριστοβασίλη. Μάλιστα, όπως λέγεται, πολλές είναι οι αποφάσεις που παίρνονται για την ομάδα με θέα τη λίμνη και με τη συμμετοχή των πιστών οργανωμένων «Blue Vayeros»!

κειμενο απο το σημεριονο goal (εφημεριδα)
ΑΝ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ...ΣΕΙΡΑ ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ Η ΝΤΡΟΠΗ  !