Αποστολέας Θέμα: Αξιολόγηση - αυτοκριτική του λαού του ΠΑΣ 2009-2010  (Αναγνώστηκε 11215 φορές)

Αποσυνδεδεμένος tauri_7

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 531
    • Προφίλ
Απ: Αξιολόγηση - αυτοκριτική του λαού του ΠΑΣ 2009-2010
« Απάντηση #25 στις: Πεμ 29 Απρ 2010 18:52 »
Αρα και εγω που ειμαι φιλαθλος και οπαδος του ΠΑΣ μπορω να παρω αποφασεις για το μελλον της ομαδας που υποστηρίζω και αγαπω ???

Όχι, γιατί δεν αρκεί να είσαι φίλαθλος. Πρέπει να είσαι και Blue Vayeros...!!!


Αποσυνδεδεμένος Siatrovouni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.992
    • Προφίλ
Απ: Αξιολόγηση - αυτοκριτική του λαού του ΠΑΣ 2009-2010
« Απάντηση #26 στις: Πεμ 29 Απρ 2010 19:18 »
Τι εγινε ρε παιδια? Επρεπε να τα γραψουν οι σκατορουφιανοι οι δημοσιοκαφροι για να πιστεψετε καποια πραγματα? Σε αλλο γηπεδο πηγαινετε τοσο καιρο, αλλη ομαδα βλεπετε? Στραβα ματια και λο? Για ποσο ακομα? Δεν βαρεθηκατε να σας μαμανε? Φερνουν-διωχνουν παιχτες προπονητες και εσεις κοιμαστε..

Αλλα εκδρομες κανονικα με αυτους που βριζετε και ολα καλα.. Διπροσωποι κοτο-Γιαννιωτες ειστε (δεν παει σε κανεναν συγκεκριμενα ο χαρακτηρισμος)

Και φυσικα οταν καποιοι πανε να αλλαξουν το σκηνικο που επικρατει στην ομαδα μας και στα οπαδικα μας, βγαινετε κατευθειαν και λετε οι " να οι Γκρινιαρηδες" " οι Αντιδραστικοι" "που μας σκιζουν καθε φορα τα @@" και αλλα ομορφα..

Και θελετε να αλλαξουν τα πραγματα μετα? Αντε δρομο κι εσεις, εσεις κανετε το μεγαλυτερο κακο με τη σιωπη σας..
Stile di vita

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.800
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Αξιολόγηση - αυτοκριτική του λαού του ΠΑΣ 2009-2010
« Απάντηση #27 στις: Πεμ 29 Απρ 2010 19:23 »
Χθες νομιζω, ειχα γραψει κατι οτι το μελλον του αρχιεπισκοπου αρα και της ομαδας κρινεται τον Οκτωβρη!

Οι τσακαλοι επιασαν αμεσως πιστευω τι ακριβως εννοω! Αν τοτε σπασει κα το  τελευταιο αποστημα - κρατημα του, δυσκολα θα την γλιτωσει μετα!

Εναν ανθρωπο εχει τωρα να τον κραταει και δεν εννοω τον Χρηστομπιλ!
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος pas1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 841
    • Προφίλ
Απ: Αξιολόγηση - αυτοκριτική του λαού του ΠΑΣ 2009-2010
« Απάντηση #28 στις: Πεμ 29 Απρ 2010 20:37 »
ΓΑΜΙΕΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΟΝΟ ΠΑΣ

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Αξιολόγηση - αυτοκριτική του λαού του ΠΑΣ 2009-2010
« Απάντηση #29 στις: Παρ 30 Απρ 2010 00:06 »

Μετά τους 60, διάβασα και την ανακοίνωση των Blue Vayeros Θεσσαλονίκης, πολλά απ’ τα παιδιά (παλιοί) είναι φίλοι μου, τους δίνω Μπράβο, όχι μόνο γι’ αυτά που είπανε, αλλά γι αυτά που σίγουρα φαίνεται να υπόσχονται για το πολυπόθητο ενιαίο και ενωτικό των φιλάθλων του ΠΑΣ.  Είναι σημαντικό το γεγονός ότι, οι Blue Vayeros Θεσσαλονίκης φώτισαν και περίγραψαν  εύστοχα και θαρρετά  το φαινόμενο «ΠΑΕ ΠΑΣ – 2009 - 10»
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος sellos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.059
  • toros-tsiprofans
    • Προφίλ
Απ: Αξιολόγηση - αυτοκριτική του λαού του ΠΑΣ 2009-2010
« Απάντηση #30 στις: Παρ 30 Απρ 2010 00:29 »
Παράθεση
Τι εγινε ρε παιδια? Επρεπε να τα γραψουν οι σκατορουφιανοι οι δημοσιοκαφροι για να πιστεψετε καποια πραγματα?
ευκολο ειναι?
οταν το βλεπεις πρωτη φορα...λες μπα δεν μπορει,παραισθησεις έχω..
αμα το ματαβλεπεις..ή υπαρχει ή έχεις παραισθησεις διαρκείας (όχι εισιτηρια :))

Παράθεση
Χθες νομιζω, ειχα γραψει κατι οτι το μελλον του αρχιεπισκοπου αρα και της ομαδας κρινεται τον Οκτωβρη!
δεν νομιζω πως θα ζοριστουμε..ειμαστε παντως καιρου..
ασε που δεν αλλαζει και πολυ ευκολα ο καιρος στα Γιαννενα
το πολυ-πολυ να αλλαξει η πλευρα απο οπου θα βρεχει..
αποτελεσμα,ιδιο,θα συνεχισει να βρεχει..

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Αξιολόγηση - αυτοκριτική του λαού του ΠΑΣ 2009-2010
« Απάντηση #31 στις: Παρ 30 Απρ 2010 02:24 »
Τα νεα του χωριου

Δυο ανθρωπακια εκτελουντα χρεη εκπροσωπου τυπου του χωριου, προ απειλων εργω και λογω απο λυκο και την 10μελη αγελη του που λυμαινονται το χωριο και κατατρωνε τα σωθικα του συμπαθους Ταυρου και συμβολου του χωριου, λιγο λιγο και επι δεκαετια προσκαλωντας κατα καιρους και τα ξαδερφια τους τα τσακαλια να λαβουν μερος στο φαγοποτι, σπερνωντας καθ ολα αυτα τα ετη τρομο και λυπη σε ολο το χωριο, επελεξαν απο δειλια να ριξουν βορα στα αγρια αυτα θηρια ανθρωπο που ηρθε απο μακρια προς βοηθεια του Ταυρου, αλλα και ολων των αγαθων χωρικων και να αυτογελοιοποιηθουν παριστανωντας τον δικαιο ρεφερυ του ανισου ματς, χαμογελωντας συγχρονως πλατια προς τους συγχωριανους τους και λεγοντας τους ''ευτυχως τελος καλο - ολα καλα και ολα μελι - γαλα πια.''

Στο χερι των πολλων χωρικων ειναι, οπως και ηταν παντα, να παρουν στα χερια ολα εκεινα τα απαραιτητα εφοδια που φοβουνται οι λυκοι και θαρραλεα να τους κηνυγησουν με αυτα μακρια απο το χωριο μια για παντα αν θελουν να δουν στα μερη τους προκοπη και τον Ταυρο συμβολο υγιη.

Επιστρεφοντας να ολοκληρωσουν το καλο εργο τους φτυνωντας σε σειρα και κατα παραταξη τους δυο αναξιους εκτελουντες χρεη εκπροσωπου τυπου του χωριου και οσους αλλους δειλιασαν μπροστα στα θηρια ή και συνεργαστηκαν μαζι τους επι δεκαετια, να τους παραδωσουν στην αιωνια χλευη και ανυποληψια, ανθρωπινα και επαγγελματικα και να φρουρουν μερα νυχτα για παντα τον Ταυρο και το χωριο τους μην τυχον και ξαναεμφανιστουν αρπακτικα και αθρωπακια ανυποληπτα και συνεργασιμα με αυτα.
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Αξιολόγηση - αυτοκριτική του λαού του ΠΑΣ 2009-2010
« Απάντηση #32 στις: Παρ 30 Απρ 2010 10:08 »
σήμερα εδώ, αύριο εκεί κι όπου γωνία Μαγαζί

    Τελικά με όλα όσα και πολύ καλώς γράφτηκαν και υπογράφτηκαν κι αποτελούν σημαντικές κριτικές για τη χρονιά που πέρασε, βγαίνει κι ένα απλοϊκό συμπέρασμα, κριτική δηλαδή με … άλλα λόγια, όπως κι η παραπάνω δυνατή παραβολή του dreven.

    Η ομάδα λοιπόν περιγράφεται σαν ένα μονοπώλιο σταθερής αξίας, σαν ένα Μαγαζί πολύβουο, πολυάνθρωπο και για όλα τα γούστα, αρκεί το πορτοφόλι. Μόνο ταμεία, ράφια και πελάτες. Ωστόσο όμως είναι, ανώνυμο, απρόσωπο κι αδιαφανές, αφύλαχτο, χωρίς κάμερες και κυρτούς καθρέφτες, με κακό και πλεονάζων προσωπικό που συνεχώς μασάει κάτι καθώς εργάζεται.
   Με πελάτες κράχτες τζαμπατζήδες και κλεφτρόνια που τους πετάνε και κανένα ληγμένο, έτσι να φωνάζουν, να συκοφαντούν τα άλλα Μαγαζιά και να κρατάνε την πελατεία κι ο μπακάλης το Μαγαζί του κι όσο τον πάει. Είναι τόσο φυσικό, για τέτοια Μαγαζιά, να αλλάζουν χέρια και μέσα σε μια νύχτα. Το Μαγαζί όμως παραμένει πάντα το ίδιο, με το ίδιο φτηνό ενοίκιο, ενώ οι πελάτες αυξάνονται συνεχώς σε κάθε αλλαγή ή νέα προσφορά. Ψωνίζουν από ένα Μαγαζί με αυθαίρετες τιμές, με παραπλανητικές διαφημίσεις για υψηλό καταναλωτικό ενδιαφέρον, με μαύλισμα μέσω προσφορών  -δυο σ’ ένα - με κληρώσεις δόλωμα, για την εξασφάλιση του υψηλού τζίρου και των υπερκερδών, χώνοντας σκάρτο πράμα σε μόνιμους και περαστικούς πελάτες.
   Μαγαζί που αγοράζει φτηνά και αμφιβόλου προελεύσεως προϊόντα και αγαθά, τα οποία τα λουστράρει και τα πουλάει ακριβά, χωρίς να υπόκειται σε κανένα αγορανομικό ή υγειονομικό έλεγχο και με διπλά βιβλία. Πουλάει τα πάντα χωρίς ηθικές αναστολές, γιατί πάνω απ’ όλα είναι η αρπαχτή και το κέρδος κι όχι η ποιότητα που πρέπει να απολαμβάνει ο πελάτης που τα ακουμπάει ταχτικά και τσιμπημένα στο ταμείο.
    O πελάτης δεν υπάρχει για το αφεντικό του μονοπωλιακού υπερΜάγαζου, άμα θέλεις έρχεσαι στο Μαγαζί μου, σου λέει. Εγώ έχω το Μαγαζί, εγώ ραφιάζω το πράμα, εγώ το πουλάω κι όσο είμαι εγώ μπάστακας εδώ κι όποιος άλλος κι αν το πάρει, εσύ πάντα θα αγοράζεις, θα πληρώνεις πρώτα, θα σακουλιάζεις μετά και μούγκα και το μπούλο σου κι ότι θέλεις κάντα αυτά που ψώνισες. Εγώ ως μπακάλης είμαι, σήμερα εδώ, αύριο εκεί κι όπου γωνία Μαγαζί. Εσύ είσαι ένας άρρωστος καταναλωτής θα ψωνίζεις απ’ τα ίδια.
  - Κατάλαβες κορόιδο πελάτη;
  Σε τέτοια Μαγαζιά λοιπόν, ποτέ δεν κάνουν εμπάργκο οι καταναλωτές. Μπαίνουν μέσα μια μέρα και τα ανοίγουν όλα κάτω χύμα στα πατώματα, έτσι για δουν τι έχουν και πως είναι από μέσα τα σακουλάκια, τα βαζάκια, τα μπουκαλάκια κι όλα τα πραματάκια. Τα κάνουν φύλλο και φτερό και τρέχουν όλοι, μπακαλόπαιδα και μπακάλης. Αυτό λέγεται κοινωνικός έλεγχος.
-   Κατάλαβες υπερμπακαλόγατε;  Τέρμα τα ληγμένα.
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.800
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Αξιολόγηση - αυτοκριτική του λαού του ΠΑΣ 2009-2010
« Απάντηση #33 στις: Σαβ 01 Μάι 2010 15:15 »
Ακουσα χθες τον κυριο Μοιρωτσο στην εκπομπη του Γιαννακη μεταξυ αλλων ειπε οτι:

1) Με αποφαση της διευθυνσης της εφημεριδας του χρονου θα ειναι αυτος που θα καλυπτει το ρεπορταζ της ομαδας μας παρα το οτι θα παιζει στην Β΄Εθνικη και αυτος καλυπτει συνηθως ρεπορταζ ομαδων της Σουπερ λιγκας. Πραγμα που λογικα σημαινει οτι η εφημεριδα υπολογιζει στην δυναμη της ομαδας μας (προσωπικα σπανια την διαβαζω).

2) Οτι δεν αναιρει την ουσια του προχθεσινου του δημοσιευματος σε καμια των περιπτωσεων, απλα οτι ενοουσε με διαφορετικο τροπο την λεξη "καθοδηγουμενοι", απο οτι τελικα ερμηνευθηκε!

Σε καμια των περιπτωσεων δεν θα θεωρουσα εχθρο της ομαδας μας εναν ανθρωπο ο οποιος μιλαει! Εχθροι ειναι αυτοι που τοσα χρονια σιωπουνε, επειδη φοβουνται, επειδη βολευονται, επειδη ειναι μερος ενος κερδοφορου για τους ιδιους παιχνιδιου!

Υ.Γ 5 Χ 8 nickname = 40!     
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Αξιολόγηση - αυτοκριτική του λαού του ΠΑΣ 2009-2010
« Απάντηση #34 στις: Σαβ 01 Μάι 2010 17:59 »
40 τα φορουμοφούμαρα διά 8 νικνέϊμ έκαστο ίσον 5  8)
Αϊντε διπλά με τ' αρχιτρίαρο να είναι 6 τα τριάρια τελικά, αλλά τιάρια δυνατά...  ::)
Γιατί... επί 111 κιλά πατσάρια που κόβει το καθένα... 666 τς βγάζει ο σατανάς  :P
Αμα βάλετε τώρα και τα 333 παραμύθια τς χαλιμάς που λέγονται γι' αυτά... γίνονται 999  :)
Και 1 ο... τσελιγκοπαραμυθάς  ;)

                                            1000 και... 1 νύχτες

                          Η καλύτερη απ τς μπλιουμσιαπεροπαραμύθες

                                             :joker: :joker: :joker:
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.800
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Αξιολόγηση - αυτοκριτική του λαού του ΠΑΣ 2009-2010
« Απάντηση #35 στις: Κυρ 02 Μάι 2010 12:21 »
40 τα φορουμοφούμαρα διά 8 νικνέϊμ έκαστο ίσον 5  8)
Αϊντε διπλά με τ' αρχιτρίαρο να είναι 6 τα τριάρια τελικά, αλλά τιάρια δυνατά...  ::)
Γιατί... επί 111 κιλά πατσάρια που κόβει το καθένα... 666 τς βγάζει ο σατανάς  :P
Αμα βάλετε τώρα και τα 333 παραμύθια τς χαλιμάς που λέγονται γι' αυτά... γίνονται 999  :)
Και 1 ο... τσελιγκοπαραμυθάς  ;)

                                            1000 και... 1 νύχτες

                          Η καλύτερη απ τς μπλιουμσιαπεροπαραμύθες

                                             :joker: :joker: :joker:


Ρε dreven επειδη σε βλεπω οτι σκαμπαζεις απο μαθηματικα και επειδη εγω ημουνα και ειμαι κομματακι σκραπας, βοηθησε με:

Καμια φορα οταν περναω εξω απο το στρουμφοχωριο, βλεπω μεσα να ειναι 4 - 5 στρουμφακια καθε φορα. Το ιδιο βραδυ ομως ο μπαμπα - στρουμφ, ειτε εκ ραδιοφωνου, ειτε εκ τηλεορασεως, μας λεει οτι στο στρουμφοχωριο του ειχε, 25 - 30 στρουμφακια!

Και ερωτω εγω: Με τι πολλαπλασιαστη υπολογιζει ο μπαμπα - στρουμφ τα ΥΠΑΚΟΥΑ και ΑΒΟΥΛΑ στρουμφακια του και τα βλεπει πολλα; Γεωμετρικη μεθοδο χρησιμοποιει; Τι ειδους μαθηματικα ειναι αυτα;

ΖΗΤΩ ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ!
ΖΗΤΩ Ο "ΗΓΕΤΗΣ¨ Ο ΜΠΑΜΠΑ - ΣΤΡΟΥΜΦ! 
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: Αξιολόγηση - αυτοκριτική του λαού του ΠΑΣ 2009-2010
« Απάντηση #36 στις: Δευ 03 Μάι 2010 17:30 »
Παράθεση
Τι ειδους μαθηματικα ειναι αυτα;

Ελα ντε...  %-|
Λοιπον... ή τς σαχλαμαρας... ή τς εμπορικης κλεψιας στη σουμα, γιατι κανονικα δεν ειναι με την καμμια...  ::)

Τεσπα και παμε παρακατω που θελω να αφιερωσω ενα τραγουδακι... μιας και που ο ΑΝΤΡΑΣ δυσκολα μπορει να εκφρασει με λογια τη συγκινησιακη φορτιση που νοιωθει...

YouTube - Broadcast Yourself.

...εκτος κι αν ειναι κανας γεροξιουρας και μυξοκλεγοντας δεν βαζει γλωσσα μεσα ολη μερα και καθε μερα  8)
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος REX

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 407
    • Προφίλ
Απ: Αξιολόγηση - αυτοκριτική του λαού του ΠΑΣ 2009-2010
« Απάντηση #37 στις: Δευ 03 Μάι 2010 18:22 »
 Στην ωρα του κοινωνικου ο Γεροντας κοινωνησε. Οταν ειπαν το, παντοτε νυν και αει, ειδαν το Γεροντα να ειναι πανω απο το πατωμα και να αιωρειται. Εντρομοι εριξαν το βλεμμα τους για να δουν την εκφραση του προσωπου του και αμεσως κατεβασαν τα ματια, γιατι το προσωπο του Γεροντα ηταν πλημμυρισμενο από τετοιο φως που δεν διεκριναν ουτε το προσωπο ουτε την εκφραση, απλα δεν αντεχαν τα γηινα ματια τους ολη αυτη τη λαμψη. Μια μερα ο Γεροντας ηταν παρα πολυ κουρασμενος. Ειχε δει εκεινη τη μερα, πάνω απο τριακοσια ατομα. Οταν τους ανηγγειλε οτι θα παει στο κελι του, πολλοι απο τους παρευρισκομενους λυπηθηκαν, γιατι πιστευαν οτι με τοσο πολυ κοσμο ο Γεροντας θα ξεχνουσε το προσωπικο προβλημα του καθενος. Χωρις να εκφρασει κανεις το φοβο του αυτο, ο Γεροντας φευγοντας τους λεει "μην ανησυχειτε, σας εχω καταγραψει ολους στο προσωπικο μου κομπιουτερ". Αφιερωμενο στον (μπαμπαστ)ρου(μ)φ και τα μικρα και απαισια (στ)ρου(μ)φιανακια του.

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.800
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Αξιολόγηση - αυτοκριτική του λαού του ΠΑΣ 2009-2010
« Απάντηση #38 στις: Δευ 03 Μάι 2010 19:11 »
Πως γινεται ο μπαμπα - στρουμφ με τον grakoumel σε αυτη την περιπτωση να ταυτιζονται;

Ειδικα οταν χαμογελαει ο drakoumel....
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος pagouras7

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 226
    • Προφίλ
Απ: Αξιολόγηση - αυτοκριτική του λαού του ΠΑΣ 2009-2010
« Απάντηση #39 στις: Δευ 03 Μάι 2010 19:39 »
παντως το φορουμ εχει καταντησει χωρος..διαφορετικος αποτι ηταν.

ειλικρινα εχω βαρεθει καθε πικραμενος να κατηγορει τον μπαρμπαστρουμφ-δρακουμελ για τα παντα
λες και αυτο φταει κατα κυριο λογο

δεν πιανει η μαλακια?ποιος φταιει μα ποιος αλλος?

αηδια και καταντια κυριοι υπαλληλοι των 10000-15000 ευρω τις παε πας γιαννενα,τον ενισχυετε ετσι.ειστε τοσο βλακες η τοσο εξυπνοι?σε καθε περιπτωση ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ και σεις και οι αλλοι

οποιος καταλαβε ας στειλει πμ,θα μπω να τα διαβασω σε 10 χρονια που θα εχουμε γινει πιερικος η και χειροτερα

γιαννεναρα champions league ρε....

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.800
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Αξιολόγηση - αυτοκριτική του λαού του ΠΑΣ 2009-2010
« Απάντηση #40 στις: Δευ 03 Μάι 2010 20:16 »
παντως το φορουμ εχει καταντησει χωρος..διαφορετικος αποτι ηταν.

ειλικρινα εχω βαρεθει καθε πικραμενος να κατηγορει τον μπαρμπαστρουμφ-δρακουμελ για τα παντα
λες και αυτο φταει κατα κυριο λογο

δεν πιανει η μαλακια?ποιος φταιει μα ποιος αλλος?

αηδια και καταντια κυριοι υπαλληλοι των 10000-15000 ευρω τις παε πας γιαννενα,τον ενισχυετε ετσι.ειστε τοσο βλακες η τοσο εξυπνοι?σε καθε περιπτωση ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ και σεις και οι αλλοι

οποιος καταλαβε ας στειλει πμ,θα μπω να τα διαβασω σε 10 χρονια που θα εχουμε γινει πιερικος η και χειροτερα

γιαννεναρα champions league ρε....

1/11!
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος REX

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 407
    • Προφίλ
Απ: Αξιολόγηση - αυτοκριτική του λαού του ΠΑΣ 2009-2010
« Απάντηση #41 στις: Δευ 03 Μάι 2010 20:46 »
Πικραμενος δεν ειμαι, αλλα το δρακουμελ δεν τον γουσταρω, ως συμπεριφορα, ως προσωπο μου ειναι αδιαφορο προτιμω τιςμελαχρινες και αφου διαφωνω με αυτα που κανει στο βαθμο που διαφωνω σε αυτο το βαθμο θα τα ακουει και θα τα διαβαζει(ς). Η μαλακια μου πιανει παντα δεν με προβληματισε ποτε. Ειμαι ιδιοκτητης επιχειρησης δεν ειμαι υπαλληλος, αλλα δεν πιανω ουτε 10000 ουτε 15000 το μηνα. Οταν φτασω εκει θα κερασω ολο το forum στρουμφοποτο. Δεν ξερω αν ειμαι εξυπνος η χαζος, ειμαι ομως σιγουρα ομορφος, οποτε φτανει και περισευει. Α, και οπως λενε στο χωριο ενος φιλου μου by the way, ο πιερικος ειναι ιστορικη ομαδα, αλλα δεν ειναι και απαραιτητο να συμφωνουμε σε ολα, εξαλου η δημοκρατια ειναι βαθμιδα πολιτισμου, λενε κατι παλιοκουμουνιστες...

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.800
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Αξιολόγηση - αυτοκριτική του λαού του ΠΑΣ 2009-2010
« Απάντηση #42 στις: Δευ 03 Μάι 2010 20:56 »
REX μην του δινεις σημασια ιδιαιτερη, ετσι του ειπανε, να γραψει...ετσι γραφει!
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.800
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Αξιολόγηση - αυτοκριτική του λαού του ΠΑΣ 2009-2010
« Απάντηση #43 στις: Τρι 04 Μάι 2010 14:15 »
Τωρα που ξεφορτοθηκαμε τον pagoura 7 ο οποιος θα ξαναμπει στο φορουμ μας, οπως μας δηλωσε στις 3 Μαρτιου 2020, στις 06.39.38 μ.μ., παμε να διευκρινισουμε κατι εν ταχει:

Αν αυτος ο "τυπος" που ολοι αναφερομαστε δεν ξεκουμπειστει απο τον ΠΑΣ, η ομαδα μας δεν προκειται να δει ασπρη ημερα εις τον αιωνα τον απαντα! Αυτος ειναι ο δημιουργος - υπευθυνος ολων των δεινων! Αυτος βαζει το προσωπικο του συμφερον τοσα χρονια και κανει κακο στην ομαδα! Αυτος κατεστρεψε τον Κολεμπα, σε αυτον αναφερονταν ο Κουγιας οταν λεγε για καποιον "βρικολακα" και για "επαγγελματια - οπαδο" που στρωνει κοκκινα χαλια σε οποιον επενδυτη ερχεται στην ομαδα και μολις του χαλασουνε το χατιρι τους αρχιζει πολεμο με μεσα που ξερει να χρησιμοποιει πολυ καλα, αυτος που ειναι που συναποφασιζει - συνδιοικει με τιν σημερινο μεγαλομετοχο και περνανε την ωρα τους πινοντας καφε κλπ.

Για να παριθμησουνε οσα εχουνε γινει θελουμε πολυ χρονο και κουραζει κατι τετοιο! Εν κατακλειδι: Μιλαμε για ενα κακεκτυπο του Γκεμπελς που τοσα χρονια εχει "αρρωστησει" τον ΠΑΣ.

Α και αυτος θα ειναι υπευθυνος αν καποια στιγμη γινουμε πιερικος ή κατι τετοιο! Αλλωστε ξερουνε ολοι ποσοι πρωην πασολεδες στην γενια απηυδησανε με αυτα που εβλεπαν, σταδιακα απομακρυνθηκαν απο τον ΠΑΣ και εγιναν αλλες ομαδες!

Υ.Γ Τον παλαιμαχο πασαμ δεν τον γνωρισες οταν τον ειδες μετα απο πολλα χρονια, οχι γιατι ειχε γερασει και ειχε αλλαξει απο το χρονο αλλα επειδη επαιζε πριν το ΄99 και εσυ πριν το ΄99 δεν ησουνα γηπεδο, μια χαρα σου πηγαινε  και η 13 που πηγαινες τοτε! 
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος ΠΑΣΟΛΕΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.095
  • Η αρχή του τέλους ... ή ... το τέλος της αρχής;
    • Προφίλ
Απ: Αξιολόγηση - αυτοκριτική του λαού του ΠΑΣ 2009-2010
« Απάντηση #44 στις: Τρι 04 Μάι 2010 14:28 »
Ενταξει αλλα και με αυτα που συμβαινουν παλι ΠΑΣ επρεπε να ηταν! Δεν καταλαβα? Πρεπει δλδ να γινουν παοκ,αρης,οσφπ,παο η αεκ επειδη απηυδυσανε? Προσωπικα δεν τους δικαιολογω. Αν ειναι να απεχουν απο το γηπεδο εχει καλως και να ειναι ΠΑΣ... αλλα οχι να ακολουθησουν και ομαδες οι οποιες ειναι η βρωμια της βρωμιας... Ας υποστηριξουν λιβερπουλ αν ειναι. ΠΑΣ και στα δυσκολα.

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.800
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Αξιολόγηση - αυτοκριτική του λαού του ΠΑΣ 2009-2010
« Απάντηση #45 στις: Πεμ 06 Μάι 2010 12:28 »
Σας παραθετω χθεσινο δημοσιευμα της εφημεριδας Srortday:

Facebook

Μερικοι στα Γιαννενα ξεμειναν
απο επιχειρηματα και επικαλου-
νται το facebook για να βουν το
δικιο τους, το οποιο ομως το
εχουνε χασει προ πολλου. Τουλαχι-
στον ο "ηγετης" τους ξερει και
δυο πραγματα παραπανω και
καλο θα ειναι να τους βαλει σε
ταξη, γιατι εχουνε αρχισει να
ξεφευγουν εντελως. Σε ποιους
αναφερομαστε; Στα Γιαννενα
καταλαβαινουν ποιους και τι εννο-
ουμε.

                         Μοιρ.  

Για ποιον λεει μωρε; Για ποιο λεει;

Ο ευρων αμοιβεται με ανα DVD του νροκιμαντερ:

Is it real; Βρικολακες!
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!