Αποστολέας Θέμα: ΠΑΣ Ευρώπη, ΠΑΣ  (Αναγνώστηκε 74663 φορές)

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ Ευρώπη, ΠΑΣ
« Απάντηση #300 στις: Παρ 17 Ιούν 2016 22:30 »
E ωρε πως κανετε ετσι ,που να μπαινανε και 200χιλιαρικα στην τσεπη μας :P



Η αληθεια ειναι οτι απο την ωρα που πηγα στο μαγαζι πλακωθηκα με την παρεα στα τσιπουρα τι το θελα(με αιρκοντισιον στα τερματα),το μετανοιωσα τωρα βγαζω την μπεμπελη με τοσο ζεστη!!!!!!Στο μεταξυ εχουμε τρελαθει ντιπ η παρεα των Πασολεδων,οπου παμε τους τα κανουμε ζεπελιν για τον ΠΑΣ


Για αυτο λεω μεσα Ιουλιου στα Βορεια μερη με τσιπουρα,οσο για  τα κοντοσουβλια και τις γουρνοπουλες ειναι ευθυνη του Λοκου μην μας κανει την παπια μετα,βασικα τωρα που το σκεφτομαι ο fοn επειδη φαινετε ο πιο νηφαλιος του φορουμ  θα τον εχουμε ως καμεραμεν για να δειξουμε τα χαλια μας στα Γιαννινα,ο crimson θα  εχει τον ρολο να μας θυμιζει ''οτι παιζει ο ΠΑΣ ρε ταγαρια'' ,και οτι πρεπει να παμε στον τελικο του ουεφα  !!!!Oσο για τον michael θα μας γινει ταξιδιωτικος οδηγος και θα μας οδηγει απο χωματοδρομους για να γλιτωσουμε τα διοδια και οπου θα μας λεει ε ωρε πως κανετε ετσι σιγα μην τα δωσουμε στον Μπομπολα του Αζερμπαιτσαν  :)

p.s Ο Pαgourenko θα ειναι κυριος....Αλλιως παντοφλα :P
« Τελευταία τροποποίηση: Παρ 17 Ιούν 2016 22:37 από ayuto1966 »
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.051
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ Ευρώπη, ΠΑΣ
« Απάντηση #301 στις: Παρ 17 Ιούν 2016 22:37 »
Άμα η κάμερα παίζει λίγο μετά τα τσίπουρα δεν πειράζει ε;;;;;;; :P :P :P :P :P

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ Ευρώπη, ΠΑΣ
« Απάντηση #302 στις: Παρ 17 Ιούν 2016 22:41 »
Αρκει να μην δειχνεις τον Λοκο να φλερταρει καμια εικοσαχρονη Ιρλανδεζα :)
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.051
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ Ευρώπη, ΠΑΣ
« Απάντηση #303 στις: Παρ 17 Ιούν 2016 22:44 »
Ε ωρέ ducks θα πει στον Κούγια να στήσουμε μια δίκη ότι ήταν προϊόν φωτομοντάζ. :P :P :P :P :P

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.816
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ Ευρώπη, ΠΑΣ
« Απάντηση #304 στις: Παρ 17 Ιούν 2016 22:55 »
Μας βλεπω καμια σκωτια να πινουμε για πρωτη φορα στη ζωη μας μη νοθευμενα ουισκια..


Αποσυνδεδεμένος Mikkael_Sin

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 4.158
  • ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΥΡΝΑΒΟΣ;
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ Ευρώπη, ΠΑΣ
« Απάντηση #305 στις: Παρ 17 Ιούν 2016 23:24 »
Ποια ευρώπη;

Με τον ΠΑΣ στο Μουντιάλ.
"I'VE CROSSED AN OCEAN OF WINE TO FIND YOU..."
     - Απέραντος ο θάνατος δίχως μήνες κι αιώνες -
             Η ΖΩΗ ΜΕ ΤΟ ΦΟΒΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΖΩΗ

Αποσυνδεδεμένος Mikkael_Sin

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 4.158
  • ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΥΡΝΑΒΟΣ;
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ Ευρώπη, ΠΑΣ
« Απάντηση #306 στις: Παρ 17 Ιούν 2016 23:51 »
Παράθεση
Το ευρωπαϊκό ταξίδι του Πανιωνίου για την επόμενη σεζόν ξεκινά από το 2ο προκριματικό γύρο του Europa League, όπου θα είναι ισχυρός.

...την άλλη μέρα αλλαγή ο Στελάκης

Παράθεση
Πρώτοι μπαίνουν στη μάχη οι Ηπειρώτες, που ξεκινούν στις 14 Ιουλίου ως ισχυροί στο 2ο προκριματικό γύρο, αλλά αν προκριθούν, θα συνεχίσουν ως αδύναμοι στους επόμενους γύρους της διοργάνωσης.


Και μήπως ο νιόνιος θα ξεκινούσε απ' τους ισχυρούς αν προκρίνονταν; Έ; Εκεί δεν το λέμε, εδώ το τονίζουμε. Έτσουξε έ; 

Έλα, ένα τανκερ ΞΥΔΙ στα παιδιά από μας.
"I'VE CROSSED AN OCEAN OF WINE TO FIND YOU..."
     - Απέραντος ο θάνατος δίχως μήνες κι αιώνες -
             Η ΖΩΗ ΜΕ ΤΟ ΦΟΒΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΖΩΗ

Αποσυνδεδεμένος deceiver

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.224
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ Ευρώπη, ΠΑΣ
« Απάντηση #307 στις: Σαβ 18 Ιούν 2016 00:27 »


UEFA πονάς και φταίει ο Τσουκαλάς.
 >:(

ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑ ΜΗ ΜΑΣ ΛΥΠΑΣΑΙ

Αποσυνδεδεμένος Crimson Glory

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.559
  • Remember, remember, the Fifth of November...
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ Ευρώπη, ΠΑΣ
« Απάντηση #308 στις: Σαβ 18 Ιούν 2016 09:14 »


ΠΑΣ ΕΥΡΩΠΗ. ΑΡΧΙΖΟΥΜΕ!

Αποσυνδεδεμένος pastakis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 4.908
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ Ευρώπη, ΠΑΣ
« Απάντηση #309 στις: Σαβ 18 Ιούν 2016 12:05 »

Αποσυνδεδεμένος Mpakoulieros

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.599
    • Προφίλ
    • http://i.imgur.com/Eg6L7Ne.png
Απ: ΠΑΣ Ευρώπη, ΠΑΣ
« Απάντηση #310 στις: Σαβ 18 Ιούν 2016 13:01 »
Λοιπόν οφείλω ως απλός φίλαθλος και κυρίως οπαδός του μεγάλου Π.Α.Σ. Γιάννινα, που τόσα χρόνια έχω ταξιδέψει με τον Π.Α.Σ. σε όλες τις άκρες της Ελλάδος: Από την Κέρκυρα ως τη Ρόδο και από την Ξάνθη ως την Καλαμάτα, ενώ ετοιμάζομαι και για Καζακσταν :P :P :P, να ευχαριστήσω κάποιους κυρίους δημόσια:

- Το Χονδρό Πρόεδρο Χρηστοβασίλη για την προσπάθεια που έκανε φέτος και την ταυτόχρονη άδεια-Ευρώπη που εξασφάλισε με μεγάλη προσπάθεια. Συνέχισε έτσι, με άδεια, με νοικοκύρεμα στα οικονομικά, με αγάπη και όραμα για αυτή την ομάδα και εμείς θα είμαστε πάντα εδώ. Προσπάθησε να μεγαλώσεις και άλλο αυτό το αφήγημα και σχεδίασε ένα προπονητικό κέντρο γι' αυτή την ομάδα. Αυτό είναι που επίγει.

- Τον κόουτς Πετράκη, που στην αρχή δεν τον πίστεψα, το υπόλοιπο τημ και τους παίχτες μας.

- Εμάς τους 2.000 φανατισμένους οπαδούς που σε αυτή τη δύσκολη τριετία τετραετία πηγαίναμε γήπεδο συνέχεια και κρατήσαμε ψηλά, όσο μπορούσαμε την τιμή αυτής της ομάδος.

- Τέλος πρέπει να αναγνωρίσουμε σε ένα μέλος του φόρουμ την επιμονή του και κυρίως τη πίστη του στην ευρωπαϊκή έξοδο. Κρίμσον συγχαρητήρια. Δεν ξέρω αν το πίστευες τόσο πολύ όσο το έλεγες, γιατί εγώ δεν το πίστευα καθόλου αλλά αν υπήρχε κάποιο βραβείο στο πας.γρ θα έπρεπε να το πάρεις.

Άντε τα λέμε Καζακσταν αδέρφια!
Ο Π.Α.Σ. ανήκει στα μεγάλα ποδοσφαιρικά αφηγήματα!

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ Ευρώπη, ΠΑΣ
« Απάντηση #311 στις: Σαβ 18 Ιούν 2016 13:11 »
Restart... PAS & BMC?  %-|
Νο! Europa L., is the result... progress results... clean! ... and  :mono:
« Τελευταία τροποποίηση: Σαβ 18 Ιούν 2016 13:16 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος fadomas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.076
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ Ευρώπη, ΠΑΣ
« Απάντηση #312 στις: Σαβ 18 Ιούν 2016 13:57 »
Λοκο για κάνε ξανά το τηλεφωνάκι στους VIC να αρχίζουν να γρατζουνάνε τον Ύμνο...

Αποσυνδεδεμένος Crimson Glory

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.559
  • Remember, remember, the Fifth of November...
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ Ευρώπη, ΠΑΣ
« Απάντηση #313 στις: Σαβ 18 Ιούν 2016 14:16 »
(...)
- Τέλος πρέπει να αναγνωρίσουμε σε ένα μέλος του φόρουμ την επιμονή του και κυρίως τη πίστη του στην ευρωπαϊκή έξοδο. Κρίμσον συγχαρητήρια. Δεν ξέρω αν το πίστευες τόσο πολύ όσο το έλεγες, γιατί εγώ δεν το πίστευα καθόλου αλλά αν υπήρχε κάποιο βραβείο στο πας.γρ θα έπρεπε να το πάρεις.
(...)
Σ' ευχαριστώ Mpakoulieros!

Οφείλω να πω κι εγώ κάτι:
Δεν ήμουν ο μοναδικός, κι άλλα παιδιά από εδώ μέσα το πίστεψαν και το κουβεντιάζαμε είτε με πμ είτε σε κουβέντες τετ α τετ.
Όντως λίγοι ήμασταν αλλά τη φλόγα της Ευρωπαϊκής εξόδου μας την άναψε ο ίδιος ο ΠΑΣ την τελευταία 4ετία.
Μας την έσβησε ο πρόεδρας το '13 και μας έστειλε στον Παράδεισο φέτος. Θεωρώ ότι ήταν θέμα χρόνου βάσει σωστού σχεδιασμού της Ομάδας.

Το άξιζε ο πρόεδρας το φετινό, όπως άξιζε και την κριτική τις προηγούμενες σεζόν. Μόνη μου ένσταση τα ακραία βρισίδια που άκουσε.
Το άξιζαν οι ποδοσφαιριστές, που ουκ ολίγα ακραία άκουσαν κι αυτοί.
Το άξιζε ο Αρχηγός Γιώργος Ντάσιος.
Το αξίζαμε εμείς οι 2000 που στηρίζαμε.
Το άξιζαν οι 15000 που πήγαν στο Αλκαζάρ και είδαν το κάστρο να γκρεμίζεται εκ των έσω.
Το άξιζαν οι δημιουργοί του ΜΕΓΑΛΟΥ ΑΓΙΑΞ ΤΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ, από τους εκάστοτε προέδρους εκείνης της εποχής μέχρι και τους φροντιστές.
Το άξιζαν οι Καραμανωλάκης, Αλβαρέζ, Πρίσκας, Παπαγεωργίου, Ράντισιτς...
Ζήτω συγνώμη εάν ξεχνώ κάποιους πάνω στη συγκίνησή μου.
Το άξιζαν οι ήρωες της εξέδρας που πέταξαν για τον ουρανό έχοντας στη σκέψη τους τον ΠΑΣ.
Το άξιζε ο Θεόδωρος Γκόλας, ένα από τα ιερά τοτέμ της Μεγάλης αυτής Ομάδας, του οποίου η εικόνα του, ακόμη και τώρα που σβήστηκαν τα πάντα και αυτοδίκαια χάθηκαν στη λήθη και στην περιφρόνηση, συγκλονίζει ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ.

ΠΑΣ ΣΕ ΑΓΑΠΩ!!

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ Ευρώπη, ΠΑΣ
« Απάντηση #314 στις: Σαβ 18 Ιούν 2016 14:56 »
(...)
Δεν ήμουν ο μοναδικός
(...)

Μεγάλε συγχαρητήρια που το έσωσες...
 :mono:

Υ.Γ.: Από το "Μπούλο Πούλα και φύγε", μέχρι "Ευρώπη να σε δούμε", είναι 3 σύμπαντα δρόμος.
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος Crimson Glory

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.559
  • Remember, remember, the Fifth of November...
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ Ευρώπη με τον Γιάννη Πετράκη, ΠΑΣ!
« Απάντηση #315 στις: Σαβ 18 Ιούν 2016 15:45 »
Εσύ, μεγάλε Κρητικέ, κι αν άκουσες τέρατα!

"Τιμή μου που δουλεύω στον ΠΑΣ",
"Βρίσκομαι σε μεγάλη Ομάδα"...
Μερικές μόνο από τις κουβέντες που έλεγες,
είτε επίσημα είτε όχι!
Ο πρώτος, ίσως, που πίστεψες στο όνειρο και το μπόλιασες στην Ομάδα!

Έβαλες το κεφάλι κάτω για δουλειά αλλά δεν το έσκυψες ΠΟΤΕ!
Τους νίκησες και τους κέρδισες όλους κόουτς,
και αγωνιστικά και συναισθηματικά!
Με τα θηρία πάλεψες και βγήκες νικητής, με το κεφάλι πάντα ψηλά!

Δουλευταράς και Πατέρας για τα παιδιά σου στο γήπεδο!

Η δουλειά σου, η συγκίνησή σου, τα δάκρυά σου, η υψωμένη σου γροθιά στον ουρανό της Ξάνθης, αποτελούν οδηγό για όλους μας!

ΤΙΜΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ, ΚΟΟΥΤΣ, ΠΟΥ ΘΑ ΠΟΡΕΥΤΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ!

Αποσυνδεδεμένος Serpents on paradise

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 613
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ Ευρώπη, ΠΑΣ
« Απάντηση #316 στις: Σαβ 18 Ιούν 2016 16:06 »
Το τι λέγαμε και ποίοι τα λέγαμε δεν εχει κάνενα νόημα αυτήν την στιγμή.
Ειμαστε ολοι ενωμένοι και χαιρόμαστε την προόδο του ΠΑΣ μας.

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ Ευρώπη, ΠΑΣ
« Απάντηση #317 στις: Σαβ 18 Ιούν 2016 16:23 »
Το τι λέγαμε και ποίοι τα λέγαμε δεν εχει κάνενα νόημα αυτήν την στιγμή.
Ειμαστε ολοι ενωμένοι και χαιρόμαστε την προόδο του ΠΑΣ μας.


Από μια φάση και μετά έγιναν τόσο ξανθικά... πράγματι δεν έχει νόημα, γιατί ποτέ δεν υπήρξε.
Ποτέ δεν διασΠΑΣτηκε το "Οι Ζωσιμάδες".
Πάντα ενωμένο ήταν, το όσο είχε απομείνει που δεν υπάκουε στις διάφορες προτροπές.
Αν Σιλωάμ ήταν μια πισίνα στην Ιερουσαλήμ... πράγματι δεν έχει νόημα.




   
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος chilly

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.780
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ Ευρώπη, ΠΑΣ
« Απάντηση #318 στις: Σαβ 18 Ιούν 2016 17:07 »
Ήμουν λοιπόν ένας από αυτούς που κρέμαγαν πανό και λινάτσες εναντίον του ΧΒ. Ήμουν ένας από αυτούς έξω από τους Ζωσιμάδες που φώναζαν ''Πούλα-Φύγε". Ήμουν ένας από αυτούς που την έπεφταν με ανακοινώσεις ή με αντιπαραθέσεις λεκτικές με τον ΧΒ τετ-α-τετ. Ποτέ δεν κρύφτηκα, ούτε και τώρα. Ακόμα και τώρα δεν μετανιώνω για τίποτα. Χαίρομαι που με διέψευσε φέτος. Αυτό. Τέλος. Μπράβο του. Ούτε Σιλωαμ θέλω, ούτε τίποτα. Παραμένω εχθρικός απεναντί του. Δεν είμαι σαλιγκάρι και ούτε θα τον γλείψω. Τυπικά είναι ο πιο επιτυχημένος πρόεδρος της ομάδας. Αν καταφέρει και γεμίσει και το γήπεδο (που άδειασε εξαιτίας του) κάθε Κυριακή ανεξαρτήτως αντιπάλου, θα είναι και τυπικά και ουσιαστικά ο πιο επιτυχημένος. Ως τότε, στα αρνητικά του θα τον κράζω και τα θετικά του θα του τα αναγνωρίζω.
Υ.Γ. Ακόμα πιστεύω οτι τεχνικά και ατομικά καθαρά, οι παίχτες υπολείπονται κατά πολύ του μέσου όρου. Ας όψεται το φιλότιμο τους, η δουλειά τους και οι προπονητές μας που μας κάναν περήφανους.
Υ.Γ.2. Η φετινη χρονιά θα είναι πολύ δύσκολη. Μια παρόμοια χρονιά η Λάρισα έπεσε β εθνική και παραλίγο να πέσει ο Αστέρας τρίπολης (ας είναι καλά ο πιλάβιος που έριξε τον ΗΡΑ). Στα μέσα της χρονιάς οι παίχτες μας θα είναι σκασμένοι. Θέλουμε οπωσδήποτε μεγάλο και καλό ροστερ, ο coach να δώσει σημασία στο κύπελλο για διάκριση, να σωθούμε στο πρωτάθλημα και μια αξιοπρεπή πορεία στην Ευρώπη. Γι αυτά πρέπει να πάμε και να επιδιώξουμε.
« Τελευταία τροποποίηση: Σαβ 18 Ιούν 2016 17:15 από chilly »
φορεβερ

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ Ευρώπη, ΠΑΣ
« Απάντηση #319 στις: Σαβ 18 Ιούν 2016 20:27 »
Προσυπογραφω απολυτα σε οσα λεει ο chilly περι ΧΒ!!!!


Οπως δικαια δεχονταν σκληρη κριτικη για τις τεσσερις χρονιες χωρις αδεια ετσι και τωρα πρεπει να παρει τα ενσημα!!!!!Τα κακα κειμενα δεν πρεπει να ξεγραφονται και τα καλα λογια πρεπει να λεγονται τελος


Μονο στο υγ διαφωνω κλασικα ::)....Βασικα τα εχουμε ξαναπει!!!!!Βρε chilly και η εθνικη Αργεντινης εχει τρελη ποιοτητα σαν ομαδα και ενα αναθεματισμενο κυπελλο Μουντιαλ εχει να σηκωσει απο την δεκαετια του 80,και ανταυτου βλεπεις την Ιταλια που τα εχει σαρωσει ολα να μην διαθετει ποδοσφαιριστες ποιοτικους πλην εξαιρεσεων τα τελευταια 30 χρονια...Και ομως παντα ενω την θεωρουν ξεγρεαμμενη τσουκου τσουκου να σου τελικο

Οσο και να το θελουμε τις επιτυχιες και τις κουπες τις χαριζει η αμυνα και αυτο ειναι δεδομενο.....Οσο για την ομαδα μας π.χ ειδαμε ο Τσαβεζ,πραγματικα τον θεωρω πολυ καλο ποδοσφαιριστη και με πολυ ποιοτητα,αλλα τι να το κανω αμα δεν ειναι ομαδικος και την μονη πασα που δινει ειναι απο το αριστερο στο δεξι του ποδι και αμυντικα παει σε σλοου μοσιον

Την τελευταια πενταετια ο ΠΑΣ εχε ιδειξει πως ειναι πιο χρσιμοι ποδοσφαιριστες οι μαχητες παρα οι τεχνικοι ποδοσφαιριστες
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ Ευρώπη, ΠΑΣ
« Απάντηση #320 στις: Σαβ 18 Ιούν 2016 20:40 »
Ήμουν λοιπόν ένας από αυτούς που κρέμαγαν πανό και λινάτσες εναντίον του ΧΒ. Ήμουν ένας από αυτούς έξω από τους Ζωσιμάδες που φώναζαν ''Πούλα-Φύγε". Ήμουν ένας από αυτούς που την έπεφταν με ανακοινώσεις ή με αντιπαραθέσεις λεκτικές με τον ΧΒ τετ-α-τετ. Ποτέ δεν κρύφτηκα, ούτε και τώρα. Ακόμα και τώρα δεν μετανιώνω για τίποτα. Χαίρομαι που με διέψευσε φέτος. Αυτό. Τέλος. Μπράβο του. Ούτε Σιλωαμ θέλω, ούτε τίποτα.

Αγαπητέ chilly, ο αγώνας τώρα δικαιώνεται και δεν νομίζω να στεκόμουν μακριά... 2 -3 σκαλιά.
Όπως σου είχα πει (άλλος είχε την ιδέα), μια πρωτοβουλία συλλογής των πανιών σου σε 1 topic και όχι απαραίτητα από σένα, θα ήταν σωστή κίνηση.

Παράθεση
δεν είδα ποτέ κάποιο πανί ή φωνή… μόνο το VITSA GROUP.
... ουκ ολίγες οι επικροτήσεις.

Συμφωνώ… μια αποδεδειγμένα νοικοκυρεμένη ΠΑΕ, μπορεί να επαναφέρει μόνιμα στο “Οι Ζωσιμάδες”, μια μεγάλη μερίδα κόσμου που έρχεται περιστασιακά στο γήπεδο, που αγαπάει το καλό/σταθερό ποδόσφαιρο (λόγος που έλκεται  από την αγωνιστική δυναμική  και ανάλογη  βαθμολογική υπεροχή του ΠΟΚ)  και μάλιστα κόσμο του ΑΓΙΑΞ που δεν εμπίπτει ακόμη σε χάσμα γενεών και κοντά σε αυτόν οι νεότερες/οι…
Βλέπεις τώρα...  πώς η έξοδος στην Ευρώπη, μεγεθύνει τη γύμνια του γηπέδου?
Θέλω να πιστεύω ότι θα πολλαπλασιάσει και τον κόσμο.
Ανεξάρτητα το πώς και μέχρι που θα πάει στην Ευρώπη, ο ΠΑΣ χρειάζεται πιστώσεις ηθικές και υλικές.
Προσωπικά, δεν έχω παράπονο.

ΟΛΟΙ ΤΣΑΜΠΙΟΥΝΣ  ΟΛΟΙ ΠΑΣ


 :mono: 
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος Mikkael_Sin

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 4.158
  • ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΥΡΝΑΒΟΣ;
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ Ευρώπη, ΠΑΣ
« Απάντηση #321 στις: Σαβ 18 Ιούν 2016 22:30 »
Η Ομάδα πρέπει να πάει για το τρεμπλ. Όποιος δεν μπορεί να πάει σπίτι.

Παράθεση
τωρα πρεπει να παρει τα ενσημα

 :P

Κάτω τα χέρια απ' τα... ένσημα μη στα κόψω.
"I'VE CROSSED AN OCEAN OF WINE TO FIND YOU..."
     - Απέραντος ο θάνατος δίχως μήνες κι αιώνες -
             Η ΖΩΗ ΜΕ ΤΟ ΦΟΒΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΖΩΗ

Αποσυνδεδεμένος chilly

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.780
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ Ευρώπη, ΠΑΣ
« Απάντηση #322 στις: Σαβ 18 Ιούν 2016 22:50 »
Ήμουν λοιπόν ένας από αυτούς που κρέμαγαν πανό και λινάτσες εναντίον του ΧΒ. Ήμουν ένας από αυτούς έξω από τους Ζωσιμάδες που φώναζαν ''Πούλα-Φύγε". Ήμουν ένας από αυτούς που την έπεφταν με ανακοινώσεις ή με αντιπαραθέσεις λεκτικές με τον ΧΒ τετ-α-τετ. Ποτέ δεν κρύφτηκα, ούτε και τώρα. Ακόμα και τώρα δεν μετανιώνω για τίποτα. Χαίρομαι που με διέψευσε φέτος. Αυτό. Τέλος. Μπράβο του. Ούτε Σιλωαμ θέλω, ούτε τίποτα.

Αγαπητέ chilly, ο αγώνας τώρα δικαιώνεται και δεν νομίζω να στεκόμουν μακριά... 2 -3 σκαλιά.
Όπως σου είχα πει (άλλος είχε την ιδέα), μια πρωτοβουλία συλλογής των πανιών σου σε 1 topic και όχι απαραίτητα από σένα, θα ήταν σωστή κίνηση.

Παράθεση
δεν είδα ποτέ κάποιο πανί ή φωνή… μόνο το VITSA GROUP.
... ουκ ολίγες οι επικροτήσεις.

Συμφωνώ… μια αποδεδειγμένα νοικοκυρεμένη ΠΑΕ, μπορεί να επαναφέρει μόνιμα στο “Οι Ζωσιμάδες”, μια μεγάλη μερίδα κόσμου που έρχεται περιστασιακά στο γήπεδο, που αγαπάει το καλό/σταθερό ποδόσφαιρο (λόγος που έλκεται  από την αγωνιστική δυναμική  και ανάλογη  βαθμολογική υπεροχή του ΠΟΚ)  και μάλιστα κόσμο του ΑΓΙΑΞ που δεν εμπίπτει ακόμη σε χάσμα γενεών και κοντά σε αυτόν οι νεότερες/οι…
Βλέπεις τώρα...  πώς η έξοδος στην Ευρώπη, μεγεθύνει τη γύμνια του γηπέδου?
Θέλω να πιστεύω ότι θα πολλαπλασιάσει και τον κόσμο.
Ανεξάρτητα το πώς και μέχρι που θα πάει στην Ευρώπη, ο ΠΑΣ χρειάζεται πιστώσεις ηθικές και υλικές.
Προσωπικά, δεν έχω παράπονο.

ΟΛΟΙ ΤΣΑΜΠΙΟΥΝΣ  ΟΛΟΙ ΠΑΣ


 :mono:
Αγαπητέ New δεν αναφέρομαι σε καμιά περίπτωση για κάτι που έγραψες. Μου έδωσε αφορμή το Σιλωάμ που έγραψες και είπα να βγάλω τα σωψυχά μου. Αγωνιστικούς χαιρετισμούς.
φορεβερ

Αποσυνδεδεμένος PAS Giannis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.398
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ Ευρώπη, ΠΑΣ
« Απάντηση #323 στις: Κυρ 19 Ιούν 2016 02:08 »
Τα σωψυχα....

Αχ αυτά τα ρημάδια ...

Άμα βλέπεις ανθρώπους σαν και του λόγου μου να βγαίνουν από τα ρούχα τους και να διαδηλώνουν φύγε πούλα. ..

Ας είναι ...υγεία. ..

Τώρα το πρώτο μας μέλημα είναι να τα αφήσουμε πίσω όλα αυτά και να κοιτάξουμε να γεμίσουμε το γήπεδο με νέους πασολέδες...

Μόνο πασολέδες. ..

Ήρθε η ώρα να αγαπήσουμε την ομάδα μας. ..

Αιντε ωρε παλικάρια... μόνο μπροστά και τα άλλα. ..νερό κι αλάτι. ..
"Είναι θυρεός φέρον εντός αυτού όψιν αρχαίου Ηπειρωτικού νομίσματος και συμβόλου ενώσεως και αλληλεγγύης των απανταχού Ηπειρωτών, με απεικόνισιν του ταύρου και τας λέξεις "ΑΠΕΙ ΡΩΤΑΝ". Επικεφαλής της απεικονίσεως είναι η φράσις "ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ" περιβάλλεται δε το σύνολον υπό φύλλων Ηπειρωτικής δρυός"

Αποσυνδεδεμένος Mikkael_Sin

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 4.158
  • ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΥΡΝΑΒΟΣ;
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΣ Ευρώπη, ΠΑΣ
« Απάντηση #324 στις: Κυρ 19 Ιούν 2016 13:54 »
Τι έγινε με εκείνο το γκαλοπ σχετικά με το πού θέλουμε ή πιστεύουμε οτι θα κληρωθούμε;

Αν η κλήρωση μας φέρνει αντιμέτωπους με τις ομάδες Α ή Β (το νικητή ζευγαριού του α' προκριματικού) από αύριο βράδυ τελειώνουν οι αγάπες και ξαναπλακωνόμαστε (- Εδώ να πάμε - Όχι, εκεί - Και γιατί εκεί; - Και γιατί όχι).

 :P

Υ.Γ. Κλήρωση 3.30 σωστά; Πού μπορούμε να το δούμε live?
"I'VE CROSSED AN OCEAN OF WINE TO FIND YOU..."
     - Απέραντος ο θάνατος δίχως μήνες κι αιώνες -
             Η ΖΩΗ ΜΕ ΤΟ ΦΟΒΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΖΩΗ