Αποστολέας Θέμα: ΠΟΙΟΝ ΘΑ ΘΕΛΑΤΕ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΤΟΥ ΠΑΣ;  (Αναγνώστηκε 63995 φορές)

Αποσυνδεδεμένος pantelis1970

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 27
    • Προφίλ
Απ: ΠΟΙΟΝ ΘΑ ΘΕΛΑΤΕ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΤΟΥ ΠΑΣ;
« Απάντηση #100 στις: Δευ 07 Ιούν 2010 19:15 »
προπονητης παντως σιγουρα ειναι ο ντεμολ και τωρα ο γιαννακης στον super-fm  διαβαζει μια καταπληκτικη συνεντευξη του απο το σαιτ της παε

Αποσυνδεδεμένος mh_per_

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 620
    • Προφίλ
Απ: ΠΟΙΟΝ ΘΑ ΘΕΛΑΤΕ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΤΟΥ ΠΑΣ;
« Απάντηση #101 στις: Δευ 07 Ιούν 2010 19:44 »
Παράθεση
Τι γινετε τα εδω παιδια φερνουν σε επαφη με την δοιηκηση προπονητες? τωρα χωστε τα σον χριστοβασιλη που δεν τα ακουσε το παιδια.

Ε, δε γινεται να τα ακουει ολα τα παιδια ο ΧΒ.....Καποια (του ιερατειου....) θα ακουγονται κ θα φερνουν οποιον γουσταρουν, καποια αλλα οχι. Αυτα εχει η ζωη.
When the going gets tough, the tough get going

Αποσυνδεδεμένος HarMPas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.127
    • Προφίλ
Απ: ΠΟΙΟΝ ΘΑ ΘΕΛΑΤΕ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΤΟΥ ΠΑΣ;
« Απάντηση #102 στις: Πεμ 24 Νοέ 2011 15:33 »
δεκαπεμπτ  φορα  Πας ζν Α εθνικη [13+2+15]
κι περασαν εικοσ  ονοματα προπονται  [20]
το δεκατρια [13] ξερτε τι συμβολιζ  --- να μη ειπω
το [2] δγυο  ειν σουπιρ λι κι [13] δεκατρια παλια Α
το εικοσ  [20] απ ειν προτου το εικοσενα [21] θα ειπει  οτ  παει ο εικοστος  αιωνας απ αλωνζαν οι ντατσκαναρεοι στν Πας Γιανν’να  κι   ειμεστε στν εικοστοπρωτο

τα δεκατρια  χρονια περασαν  προπονται  απ τ   ονομα τσ αρχιναε
  Α3  Β1  Γ3  Ζ1  Κ2 Μ1  Ν1  Π4  Σ1 Τ1  Φ2    --- Λ κι Χ δε κιναε ονομα προπντη  ποτες 
[λιμονης  τακς,  λαβδαργιας  αντρε κι  χαβο μακς, χλαβο βαγγελς] κι παιν μαγαρα η δλεια

τι θα ειπουν τα ανουμρα κι τα γραμματα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

απ εδω  απκαν  κι οσ  βεβια  ξερνε μαθηματκα καλα  μαθματκα απ μαθενμαν στ αρρενω
Π4  Α3   Γ3  Κ2  Φ2 Τ1 Ζ1 Ν1 Σ1 Μ1 Β1

στ  ανωτρο ψηφιο  βγαιν’νε   χρησμα  ονομτα  τεχνκων
Π4+Β1=ΠΒ5  ΠΑΠΑΓΓΕΛΣ  ΒΑΓΓΕΛΣ
Γ3+Τ1=ΓΤ4  ΓΙΑΝΝ ΤΑΤΣ’Σ

κι δωγια στ  ανωτρο ψηφιο  βγαιν η φιρα  τν καλτεχνκων
Α3+Β1=ΑΒ4 ΑΓΓΕΛΙΣ ΒΑΓΓΕΛΣ

τνε σκαμπουλαρ ο Μοσκογλος κι  μαλλο κι ο Νιαρχακο

υγρ --- ειπα πως να τσακισω  τν  ωρα μ  οσ να πιακω τ  αεροπλανο κι εχει ανταρα κι σκιαζμε θα απομειγκω δω  [μ σκολναει  η μπανταρια μ στ κομπχιουτερμ  κι  πρεπ να χαλεψω  μπριζα απ τν καλεσια  τν κοπελα τσ αιρετζιαν  απ ειν σ τσ βαλιτσαι]
« Τελευταία τροποποίηση: Πεμ 24 Νοέ 2011 15:39 από HarMPas »

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.814
    • Προφίλ
Απ: ΠΟΙΟΝ ΘΑ ΘΕΛΑΤΕ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΤΟΥ ΠΑΣ;
« Απάντηση #103 στις: Πεμ 24 Νοέ 2011 15:39 »
πρωτη επιλογη Αγγελος
δευτερη Λεμονης
και μετα το χαος

Αποσυνδεδεμένος GIWRGAKIS99

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 491
    • Προφίλ
Απ: ΠΟΙΟΝ ΘΑ ΘΕΛΑΤΕ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΤΟΥ ΠΑΣ;
« Απάντηση #104 στις: Πεμ 24 Νοέ 2011 15:39 »
Θα ήθελα να έρθει ο Άγγελος Αναστασιάδης, πιστεύω θα έβαζε τάξη στα αποδυτήρια.

Από εκεί και πέρα, με τα τωρινά δεδομένα, δεν είμαι αντίθετος για Λεμονή, αρκεί να μπορέσει να δουλέψει και να μην ψάχνει δικαιολογίες, τύπου "ακατάλληλου αγωνιστικού χώρου".

Η τελευταία σκέψη έχει να κάνει με το δίδυμο των Μιλόγεβιτς - Μουφ, αλλά οκ, πολλοί θα με πείτε γραφικό/ρομαντικό. Μήπως όμως χρειαζόμαστε τέτοιου προφίλ "προπονητές"; Αφού δεν αφήνουμε που δεν αφήνουμε τους πραγματικούς προπονητές (Όγιος, Ντεμόλ) να κάνουν δουλειά, δεν πρέπει να το δοκιμάσουμε, με αυτούς που δεδομένα ξέρουν το τι σημαίνει ΠΑΣ για την πόλη και τους φιλάθλους ;

Η χρονιά ΔΕΝ είναι ακόμη χαμένη.  :pas:
« Τελευταία τροποποίηση: Πεμ 24 Νοέ 2011 15:44 από GIWRGAKIS99 »

Αποσυνδεδεμένος HarMPas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.127
    • Προφίλ
Απ: ΠΟΙΟΝ ΘΑ ΘΕΛΑΤΕ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΤΟΥ ΠΑΣ;
« Απάντηση #105 στις: Πεμ 24 Νοέ 2011 15:41 »
Μ1 ειν ναηταν Μ2 κατ γεν'νταν :P

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: ΠΟΙΟΝ ΘΑ ΘΕΛΑΤΕ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΤΟΥ ΠΑΣ;
« Απάντηση #106 στις: Πεμ 24 Νοέ 2011 15:57 »
Aγγελος μακραν.............Λεμονη ουτε που θελω να τον βλεπω,αντιπαθεστατος μεχρι αηδιας!


ο Κορμαρης αραγε να ειναι προπονητης :P
ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS

Αποσυνδεδεμένος PASkal

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 405
    • Προφίλ
Απ: ΠΟΙΟΝ ΘΑ ΘΕΛΑΤΕ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΤΟΥ ΠΑΣ;
« Απάντηση #107 στις: Πεμ 24 Νοέ 2011 16:13 »
εννοειτε αναστασιαδη απο λεμονη..καποιοι ξεχνανε πριν απο 5 χρονια τι ελεγε ο τακης κ οτι τον εβριζαν ολα τα γιαννενα..

ο αναστασιαδης δεν ειχε πει πριν απο ντερμπυ με τον αρη νομιζω..με τη βοηθεια του θεου θα σας γα....με την παναγια...?? :joker:
our life always in blue and white...

Αποσυνδεδεμένος Geopasoles

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.057
  • ΠΟΥΛΑ ΕΦΥΓΕΣ....ΟΤΙ ΕΒΓΑΛΕΣ ΕΒΓΑΛΕΣ...
    • Προφίλ
Απ: ΠΟΙΟΝ ΘΑ ΘΕΛΑΤΕ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΤΟΥ ΠΑΣ;
« Απάντηση #108 στις: Πεμ 24 Νοέ 2011 16:14 »
Δεν θέλω έλληνα η τουλάχιστον αυτοί που είναι δεν με καλύπτουν...πάλι σε στυλ παρασχοαναστοπουλο θα καταλήξουμε και έχω ξενερωση...επαναφερτε τον τιτανοτεραστιο να γελάμε και λίγο...με τις εγκαταστάσεις που έχουμε ούτε καλό προπονητή μπορούμε να πάρουμε αλλά ούτε και αν έρθει μπορούμε να κάνει δουλειά...οπότε ας μην παιδευομαστε με κλήρο θα κοουτσαρουν οι φίλαθλοι και οικονομική λύση είναι και που ξέρεις μετά από χρόνιο manager να μας φανεί κάπου και χρήσιμο...αυτους του Βόλου ήταν ωραίος που έχει τώρα η Κέρκυρα...ο άγγελος δεν μου γεμίζει το μάτι...ο Λεμονής έχει θητείες σε μεγάλους συλλόγους αλλά δεν τον χωνευω ούτε εγώ ούτε μεγάλη μερίδα του ΠΑΣ...καλύτερα να δω τον υπηρεσιακό να κοουτσαρη...κατάντια είναι η κατάσταση μας και κρίμα στο τρίποντο που θα δώσουμε στον Τέλη...καταφέραμε να κάνουμε μπουρδελο μια σχετικά εύκολη χρόνια για εμάς...και μάλιστα πριν το διώξιμο του Ντεμολ είχαμε 2 βδομάδες κενό...ντροπή μας...οπότε...συνοψίζοντας...τον αχωνευτο θα ήθελα για προπονητή...με βαριά καρδιά το λέω....
:pas: και  :mono:   :flag:

Αποσυνδεδεμένος xaris

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 141
    • Προφίλ
Απ: ΠΟΙΟΝ ΘΑ ΘΕΛΑΤΕ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΤΟΥ ΠΑΣ;
« Απάντηση #109 στις: Πεμ 24 Νοέ 2011 17:07 »
χθες με αφορμη ενα δημοιευμα του σαιτ σουπερ-φμ εγραψα ενα μυνημα στο φορουμ το οποιο ομως  κατεβηκε..υστερα απο επικοινωνια φιλων με εναν απο τους διαχειριστες (ο οποιος απο τι με πληροφορησαν ειναι πολυ νεαρος :P) με ενημερωσαν οτι κατεβηκε γιατι ηταν στα κεφαλαια..το ξαναγραφω λοιπον...

ογιος, παρασχος ,γεωργουλης, αναστοπουλος, ντε μολ και...........?????
σε 3,5 χρονια εξι προπονητες με τον καινουργιο...μια χαρα.. :stop:

δεν θα εξετασω τις προπονητικες ικανοτητες του καθενος....δεν ειμαι σε θεση αλλωστε
το μονο που ξερω ειναι οτι ολοι ερχονται και ολοι φευγουν...ενας ομως μενει σταθερος...ο "Βαγγελης" ντε..αυτος που λεει ο κανελας "οτι εχουν ξανακανει δουλειες"

κολλαει το πραγμα με το Λεμονη όπως εγραψε (χθες) το σουπερ φμ...
"Όπως όλα δείχνουν, καθοριστικό ρόλο στην έκβαση της συζήτησης παίζει το επιτελείο που θα έχει ο κ. Λεμονής, καθώς και το ποιοι θα βρίσκονται πέριξ των αποδυτηρίων της ομάδας. Ολα αυτά θέλει να τα συμφωνήσει εκ των προτέρων για να είναι διακριτοί οι ρόλοι. Στον ΠΑΣ, πάντως, ο κ. Χριστοβασίλης δύσκολα θα δεχτεί αλλαγή των άμεσων συνεργατών του Ντεμόλ, δηλαδή Χριστόπουλου, Γιαννιτόπουλου, Μπολοβίνη, Πάτρα, Σκόρδου. .Συν τοις άλλοις, αν αλλάξει όλο το τημ θα απαιτηθούν και μερικές εκατοντάδες χιλιάδες ευρώ, που αυτή τη στιγμή... απλώς δεν υπάρχουν. Τα οικονομικά κινούνται σε οριακό σημείο και δεν μπορούν να γίνουν υπερβολές που θα ανατρέψουν πλήρως τον οικονομικό σχεδιασμό. Σε μια διαπραγμάτευση, βέβαια, δεν μπορούμε να προβλέψουμε τι και αν θα αλλάξει κάτι στους όρους που τίθενται εκατέρωθεν, αλλά η περίπτωση Λεμονή αρχίζει να δυσκολεύει υπό τέτοιες συνθήκες."

τα μπλε δικα μου.
 σοβαρα κυριε συντάκτη του αρθρου μονο τα συγκεκριμενα ατομα θελει ο λεμονης να αλλαξουν????μηπως λεω μηπως υπαρχει προβλημα με καποιον αλλο που ουτε ζωγραφιστο δεν θελει να τον βλεπει ο τακης?μηπως ξαναλεω μηπως,ειναι το προσωπο που ειχαν προβλημα και οι προηγουμενοι προπονητες...μηπως ξαναματαλεω μηπως ειναι το προσωπο που ειχε προβλημα και ο καχριμανης,ο σουκουβελος, ο χητος ,ο κολοκας....και τελος μηπως ειναι το προσωπο που καποιοι  αποδοκιμασαν την κυριακη εξω απο τα αποδυτηρια και καποιοι αλλοι εσπευσαν να τους κλεισουν το στομα γιατι τους θεωρησαν κομπλεξικους και τυχαρπαστους που μονο κινητρο ειχαν επωφελουμενοι της ηττας να βγαλουν χολη........
πω ρε πουστη το βρηκα... ο κρανας ειναι... :stop:
κυριε συντακτη γιατι δε λετε το προβλημα του λεμονη...αφου το ξερετε...αν δεν το ξερετε τοτε δεν κανετε σωστο ρεπορταζ,οποτε πηγαινε να πουλησεις παστελια καλυτερα...

γηπεδο τελος...ναι παραταω την ομαδα μου στα δυσκολα...ναι δεν ειμαι πας και ειμαι μονο για τις χαρες (που ειναι παναθεμα τες),ναι οι αλλοι ειναι πιο ΠΑΣ απο εμενα..ναι ειμαι τυχαρπαστος και κομπλεξικος που περιμενα τη στραβη για να βγαλω χολη...

οταν οι οπαδοι αγαπησουν αυτη την ομαδα ασκωντας καλοπροαιρετη κριτικη
οταν οι οπαδοι αυτης ομαδας συσπειρωθουν διεκδικωντας κατι καλυτερο γι αυτη
οταν παψουν να σιωπουν....
οταν αρχιζουν να στηλιτευουν τα κακως κειμενα του εκαστοτε προεδρου
οταν οι δημοσιογραφοι αποφασιζουν να γραψουν την ΑΛΗΘΕΙΑ και οχι τη δικια τους "αληθεια" που μας πασαρουν

οταν ολοι μας οι φιλαθλοι και οπαδοι σταματησουν να κανουν το μαλακα και μπουνε μπροστα για να απομακρυνθει απο την ομαδα το καθε λιμο που πινει το αιμα του ΑΓΙΑΞ ΤΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

τοτε και εγω θα ειμαι εδω..οπως θα ειναι εδω αυτοι που γεμισαν το γηπεδο με την καλαματα,αυτοι που εδιναν απο το υστερημα για τον ερανο να μην πεσουμε στη Δ..οπως θα ειναι εδω αυτοι που εν χορο εβριζαν απο την εφτα τον χρηστιδη παρασερνοντας ολο το γηπεδο στο "κωστα χρηστιδη εισαι μεγαλο αρχ....." και οι οποιοι μας αφησαν βαρια "οπαδικη κληρονομια" που "τη φαγαμε" , αυτοι και πολλα αλλα αυτοι....

συγνωμη μαγκες μου αλλα σε αυτη μποχα δε μπορω να συμμετεχω ,οπους δε μπορουν και πολλοι αλλοι
μην αναλωνεστε σε κουβεντες για προπονητες,αλλου ειναι το προβλημα
Φιλικους και αγωνιστικους χαιρετισμους .... :mono: :mono: :mono:

ΥΓ:ΠΑΣ ΞΕΧΝΑΣ ΟΤΙ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΟΛΕΜΑΣ :(

Αποσυνδεδεμένος Tsakali

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 65
    • Προφίλ
Απ: ΠΟΙΟΝ ΘΑ ΘΕΛΑΤΕ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΤΟΥ ΠΑΣ;
« Απάντηση #110 στις: Πεμ 24 Νοέ 2011 17:20 »
Bo Petterson
τσακάλι: (το) ους.[<τουρκ. cakal, ινδ.αρχής] είδος σαρκοφάγου ζώου|| άνθρωπος σκληροτράχηλος

και TOROS και LOCOS

Μολοσσός

  • Επισκέπτης
Απ: ΠΟΙΟΝ ΘΑ ΘΕΛΑΤΕ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΤΟΥ ΠΑΣ;
« Απάντηση #111 στις: Πεμ 24 Νοέ 2011 17:28 »


οταν ολοι μας οι φιλαθλοι και οπαδοι σταματησουν να κανουν το μαλακα και μπουνε μπροστα για να απομακρυνθει απο την ομαδα το καθε λιμο που πινει το αιμα του ΑΓΙΑΞ ΤΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

τοτε και εγω θα ειμαι εδω..οπως θα ειναι εδω αυτοι που γεμισαν το γηπεδο με την καλαματα,αυτοι που εδιναν απο το υστερημα για τον ερανο να μην πεσουμε στη Δ..οπως θα ειναι εδω αυτοι που εν χορο εβριζαν απο την εφτα τον χρηστιδη παρασερνοντας ολο το γηπεδο στο "κωστα χρηστιδη εισαι μεγαλο αρχ....." και οι οποιοι μας αφησαν βαρια "οπαδικη κληρονομια" που "τη φαγαμε" , αυτοι και πολλα αλλα αυτοι....

συγνωμη μαγκες μου αλλα σε αυτη μποχα δε μπορω να συμμετεχω ,οπους δε μπορουν και πολλοι αλλοι
μην αναλωνεστε σε κουβεντες για προπονητες,αλλου ειναι το προβλημα
Φιλικους και αγωνιστικους χαιρετισμους .... :mono: :mono: :mono:

ΥΓ:ΠΑΣ ΞΕΧΝΑΣ ΟΤΙ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΟΛΕΜΑΣ :(

πολύ ωραία τα λες και συμφωνώ μαζί σου...αλλά να σου πω κάτι χωρίς παρεξήγηση...όλοι εδώ μέσα(όπως εσύ τώρα) κάνουμε τον μαλάκα...διαβάζω εδώ και δύο μέρες στο φόρουμ κείμενα και κείμενα...το γενικό συμπέρασμα από όλα αυτά είναι το εξής:υπάρχει ένα πρόσωπο εν ονόματι Βαγγέλης που κάνει ουσιαστικό κουμάντο στην ομάδα...ράβει, ξηλώνει,σκάβει,θάβει κλπ...όλοι τον ξέρουν και όλοι αναφέρονται σε αυτόν με παρατσούκλια... ας πούμε ότι εγώ είμαι ανίδεος γιατί ασχολούμαι μόνο με τα αγωνιστικά της ομάδος...εσύ και όποιος άλλος αναφέρεται σε αυτόν,δεν θέλετε να μας ανοίξετε τα μάτια κι εμάς;γιατί αν δεν το κάνει κανείς από εσάς που αναφέρεστε σε αυτόν,τότε αναγκαστικά όλα τοποθετούνται στην σφαίρα της συνομωσιολογίας και χάνουν την αξία που τυχόν να έχουν....οπότε να μην περιμένεις οπαδική συσπείρωση και μαζικές πλάτες...συγγνώμη για το επιθετικό μου ύφος,αλλά βαρέθηκα να διαβάζω τόσα πολλά για έναν άνθρωπο και να μην γίνετε τίποτα...να μην μπορεί κανείς να τον ακουμπήσει...

Ποιος είναι ο Κύριος τέλος πάντων και τι κέρδος έχει από τις πράξεις του;

Αποσυνδεδεμένος jimakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.675
  • Ορφέας Αιγάλεω-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1972
    • Προφίλ
Απ: ΠΟΙΟΝ ΘΑ ΘΕΛΑΤΕ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΤΟΥ ΠΑΣ;
« Απάντηση #112 στις: Πεμ 24 Νοέ 2011 17:37 »
Καλή πτήσ' ωρέ χαμένε...
Blue to the hair...

Αποσυνδεδεμένος tauri_7

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 531
    • Προφίλ
Απ: ΠΟΙΟΝ ΘΑ ΘΕΛΑΤΕ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΤΟΥ ΠΑΣ;
« Απάντηση #113 στις: Πεμ 24 Νοέ 2011 17:41 »
....το μονο που ξερω ειναι οτι ολοι ερχονται και ολοι φευγουν...ενας ομως μενει σταθερος...ο "Βαγγελης" ντε..αυτος που λεει ο κανελας "οτι εχουν ξανακανει δουλειες"

Υπάρχει κι άλλος ένας που είναι ακόμη πιο σταθερός κι απο τον Βαγγέλα!!!! Που πρόεδροι έρχονται, πρόεδροι φεύγουν, Βαγγέληδες έρχονται, Βαγγέληδες φεύγουν, όμως αυτός μένει εκεί σταθερός.....    ;)

Αποσυνδεδεμένος dreven

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.727
  • TENK TEG! TENK TEG UTI DET!! TENK!!!
    • Προφίλ
Απ: ΠΟΙΟΝ ΘΑ ΘΕΛΑΤΕ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΤΟΥ ΠΑΣ;
« Απάντηση #114 στις: Πεμ 24 Νοέ 2011 17:53 »
Σταθερος και... τραγιος   ::)





Γεροτραγιος... βεβαια πια  8)

                       
50 χρόνια ΠΑΣ - 50 μύρια ΑΜΠης

Αποσυνδεδεμένος fadomas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.076
    • Προφίλ
Απ: ΠΟΙΟΝ ΘΑ ΘΕΛΑΤΕ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΤΟΥ ΠΑΣ;
« Απάντηση #115 στις: Πεμ 24 Νοέ 2011 17:56 »
Χαρη Ρεντναπ

Αποσυνδεδεμένος Anton

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 401
    • Προφίλ
Απ: ΠΟΙΟΝ ΘΑ ΘΕΛΑΤΕ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΤΟΥ ΠΑΣ;
« Απάντηση #116 στις: Πεμ 24 Νοέ 2011 18:08 »
Παράθεση
Υπάρχει κι άλλος ένας που είναι ακόμη πιο σταθερός κι απο τον Βαγγέλα!!!! Που πρόεδροι έρχονται, πρόεδροι φεύγουν, Βαγγέληδες έρχονται, Βαγγέληδες φεύγουν, όμως αυτός μένει εκεί σταθερός.....   


Παράθεση
σοβαρα κυριε συντάκτη του αρθρου μονο τα συγκεκριμενα ατομα θελει ο λεμονης να αλλαξουν????μηπως λεω μηπως υπαρχει προβλημα με καποιον αλλο που ουτε ζωγραφιστο δεν θελει να τον βλεπει ο τακης?μηπως ξαναλεω μηπως,ειναι το προσωπο που ειχαν προβλημα και οι προηγουμενοι προπονητες...μηπως ξαναματαλεω μηπως ειναι το προσωπο που ειχε προβλημα και ο καχριμανης,ο σουκουβελος, ο χητος ,ο κολοκας....και τελος μηπως ειναι το προσωπο που καποιοι  αποδοκιμασαν την κυριακη εξω απο τα αποδυτηρια και καποιοι αλλοι εσπευσαν να τους κλεισουν το στομα γιατι τους θεωρησαν κομπλεξικους και τυχαρπαστους που μονο κινητρο ειχαν επωφελουμενοι της ηττας να βγαλουν χολη........
πω ρε πουστη το βρηκα... ο κρανας ειναι...
κυριε συντακτη γιατι δε λετε το προβλημα του λεμονη...αφου το ξερετε...αν δεν το ξερετε τοτε δεν κανετε σωστο ρεπορταζ,οποτε πηγαινε να πουλησεις παστελια καλυτερα...

γηπεδο τελος...ναι παραταω την ομαδα μου στα δυσκολα...ναι δεν ειμαι πας και ειμαι μονο για τις χαρες (που ειναι παναθεμα τες),ναι οι αλλοι ειναι πιο ΠΑΣ απο εμενα..ναι ειμαι τυχαρπαστος και κομπλεξικος που περιμενα τη στραβη για να βγαλω χολη...

οταν οι οπαδοι αγαπησουν αυτη την ομαδα ασκωντας καλοπροαιρετη κριτικη
οταν οι οπαδοι αυτης ομαδας συσπειρωθουν διεκδικωντας κατι καλυτερο γι αυτη
οταν παψουν να σιωπουν....
οταν αρχιζουν να στηλιτευουν τα κακως κειμενα του εκαστοτε προεδρου
οταν οι δημοσιογραφοι αποφασιζουν να γραψουν την ΑΛΗΘΕΙΑ και οχι τη δικια τους "αληθεια" που μας πασαρουν

οταν ολοι μας οι φιλαθλοι και οπαδοι σταματησουν να κανουν το μαλακα και μπουνε μπροστα για να απομακρυνθει απο την ομαδα το καθε λιμο που πινει το αιμα του ΑΓΙΑΞ ΤΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

τοτε και εγω θα ειμαι εδω..οπως θα ειναι εδω αυτοι που γεμισαν το γηπεδο με την καλαματα,αυτοι που εδιναν απο το υστερημα για τον ερανο να μην πεσουμε στη Δ..οπως θα ειναι εδω αυτοι που εν χορο εβριζαν απο την εφτα τον χρηστιδη παρασερνοντας ολο το γηπεδο στο "κωστα χρηστιδη εισαι μεγαλο αρχ....." και οι οποιοι μας αφησαν βαρια "οπαδικη κληρονομια" που "τη φαγαμε" , αυτοι και πολλα αλλα αυτοι....

συγνωμη μαγκες μου αλλα σε αυτη μποχα δε μπορω να συμμετεχω ,οπους δε μπορουν και πολλοι αλλοι
μην αναλωνεστε σε κουβεντες για προπονητες,αλλου ειναι το προβλημα
Φιλικους και αγωνιστικους χαιρετισμους ....   

ΥΓ:ΠΑΣ ΞΕΧΝΑΣ ΟΤΙ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΟΛΕΜΑΣ


Και λέω εγώ ουδείς αχαριστότερος του ευεργετιθέντος. Είναι πάρα πάρα πολύ εύκολα να κάνει κανείς το κοπρόσκυλο-τσουτσέ-κουτσαβάκι-μπράβο-λεκέ του εκάστοτε κεφαλιού της εξουσίας, είτε λέγεται Ήπιος, Dj Evans, Αρχιεπίσκοπος, Αλέξης, Βασιλιάς, Τυρόπιτας κ.ο.κ και δυστυχώς τις περισσότερες φορές το κάνει μπέχο. Το θέμα είναι   πως ανέκαθεν υπήρχαν και θα υπάρχουν ηλίθιοι λακέδες που θα καμαρώνουν για το ρόλο τους, εξ άλλου η ηλιθιότητα είναι και ανίκητη και ατελείωτη. Αλλά και πάλι πως μπορείς να αναγκάσεις τον υπόλοιπο κόσμο που σκέφτεται ή γράφει σαν εσένα να έρθει, αν το έχει κόψει, στο γήπεδο ή εκτός αυτού και να απαιτήσει να διωχτούν αυτοί που κάνουν κακό στον Π.Α.Σ. ?



Υ.Γ.Δυστυχώς κάποιοι από αυτούς που ανέφερα μόνο αν αποχωριστούν τα εγκώσμια θα απαλλάξουν την ομάδα από το βάρος τους.

Ίδωμεν.....

Αποσυνδεδεμένος nakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.141
    • Προφίλ
Απ: ΠΟΙΟΝ ΘΑ ΘΕΛΑΤΕ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΤΟΥ ΠΑΣ;
« Απάντηση #117 στις: Πεμ 24 Νοέ 2011 18:26 »
φιλοι ολοι τα ιδια λεμε πανω-κατω! οσο καποιος καποιοι κοντοι και κοντοι βρισκονται διπλα,μεσα,πισω,απεναντι απο τα αποδυτηρια του ΠΑΣ , οποιος και αν ειναι προπονητης η παιχτης ,εμεις την ιδια παπαρα θα τρωμε!
Η τον διωχνει Η νοβα,καναπε και καφε!αιντε πια! >:( >:( >:(

Αποσυνδεδεμένος pastakis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 4.908
    • Προφίλ
Απ: ΠΟΙΟΝ ΘΑ ΘΕΛΑΤΕ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΤΟΥ ΠΑΣ;
« Απάντηση #118 στις: Πεμ 24 Νοέ 2011 18:48 »
Dennis Van Wijk








Αποσυνδεδεμένος davelis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.470
    • Προφίλ
Απ: ΠΟΙΟΝ ΘΑ ΘΕΛΑΤΕ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΤΟΥ ΠΑΣ;
« Απάντηση #119 στις: Πεμ 24 Νοέ 2011 19:24 »
Θα ηθελα τομ Μουρινιο, για να αναδειξει τους ροναλντο των φτωχων και να μας παει C.L., αλλά παιρνει οσο ο ετησιος τζιρος της εταιρειας του προεδρα, οποτε μαλλον δεν γινεται.
Καλη περιπτωση θα ηταν ο Λινεν, η ο ΒΟ Πητερσον αλλά δεν ξερω αν ζουν ή πεθαναν ή αν ειναι διατεθειμενοι να μας ερθουν.
Επισης θα θελα τον Ογιος αλλα μαλλον αυτο καπου κολλάει...

Ετσι θα ξεμεινουμε με Χαβο, αφου ειμαστε και κολλητάρια. :( :( :(

Ατοπο ποστ, υπο τις παρουσες συνθήκες....

Αποσυνδεδεμένος VAMOS PAS

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 994
    • Προφίλ
Απ: ΠΟΙΟΝ ΘΑ ΘΕΛΑΤΕ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΤΟΥ ΠΑΣ;
« Απάντηση #120 στις: Πεμ 24 Νοέ 2011 19:28 »
Ωρε, πως εγινε ετσι ο Ντενις? ουι!!! θα μου πεις 20 χρονια περασαν ακριβως

Αποσυνδεδεμένος Nikolaos

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 162
    • Προφίλ
Απ: ΠΟΙΟΝ ΘΑ ΘΕΛΑΤΕ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΤΟΥ ΠΑΣ;
« Απάντηση #121 στις: Πεμ 24 Νοέ 2011 19:47 »
Ετυμολογία

χάβω < μεσαιωνική ελληνική χάπτω < αρχαία ελληνική κάπτω (αρπάζω και καταπίνω πεινασμένα)

Ρήμα

χάβω και χάφτω, , παρατ.: έχαβα, στιγμ. μέλλ.: θα χάψω, αόρ.: έχαψα

καταπίνω κάτι αμάσητο, λαίμαργα, πεινασμένα
(συνεκδοχικά) αποδέχομαι μια λανθασμένη ή παραπλανητική άποψη χωρίς να την επεξεργαστώ, δηλαδή με αφέλεια

το είπα πειστικά, αλλά αυτός δεν το έχαψε

Ουσιαστικό

χάβος

ο καταπίνων κάτι αμάσητο, λαίμαργα, πεινασμένα
(συνεκδοχικά) ο αποδεχόμενος μια λανθασμένη ή παραπλανητική άποψη χωρίς να την επεξεργαστεί, δηλαδή με αφέλεια
(κατ' ευφημισμόν) προπονητής


Μολοσσός

  • Επισκέπτης
Απ: ΠΟΙΟΝ ΘΑ ΘΕΛΑΤΕ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΤΟΥ ΠΑΣ;
« Απάντηση #122 στις: Πεμ 24 Νοέ 2011 19:50 »
Ουσιαστικό
χάβος
ο καταπίνων κάτι αμάσητο, λαίμαργα, πεινασμένα
(συνεκδοχικά) ο αποδεχόμενος μια λανθασμένη ή παραπλανητική άποψη χωρίς να την επεξεργαστεί, δηλαδή με αφέλεια
(κατ' ευφημισμόν) προπονητής


με λίγα λόγια...τι Ντεμολ τι Χάβος ένα και το αυτό...

Αποσυνδεδεμένος Nikolaos

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 162
    • Προφίλ
Απ: ΠΟΙΟΝ ΘΑ ΘΕΛΑΤΕ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΤΟΥ ΠΑΣ;
« Απάντηση #123 στις: Πεμ 24 Νοέ 2011 19:55 »
Ουσιαστικό
χάβος
ο καταπίνων κάτι αμάσητο, λαίμαργα, πεινασμένα
(συνεκδοχικά) ο αποδεχόμενος μια λανθασμένη ή παραπλανητική άποψη χωρίς να την επεξεργαστεί, δηλαδή με αφέλεια
(κατ' ευφημισμόν) προπονητής


με λίγα λόγια...τι Ντεμολ τι Χάβος ένα και το αυτό...

Σίγουρα δεν είναι το ίδιο... αλλά σεβαστή η άποψή σου

Αποσυνδεδεμένος tauri_7

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 531
    • Προφίλ
Απ: ΠΟΙΟΝ ΘΑ ΘΕΛΑΤΕ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΤΟΥ ΠΑΣ;
« Απάντηση #124 στις: Πεμ 24 Νοέ 2011 20:00 »
Dennis Van Wijk






Ουι ο τζες!!! Απο ξανθό μαλλί χαίτη, έμεινε άτριχος....