Αποστολέας Θέμα: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2010  (Αναγνώστηκε 102784 φορές)

Αποσυνδεδεμένος Steve-ToRosLoCosS

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 343
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2010
« Απάντηση #325 στις: Πεμ 12 Αύγ 2010 23:46 »
 O BaggeΛακης και αλλο γκολ με τα τρικαλα χωρις καλα καλα να εχει παιξει 5 παιχνιδια με την ομαδα......αλλα βεβαια εμας δεν μας αρεσε........


Υ.Γ Φερε Φετφατζιδη δανεικο προεδρε να σωσεις τιπτοα!
Αναστασιάδης: «Θα κάνω μια έκκληση, κοιτάξτε να τα βρείτε στα Γιάννινα και να ενωθείτε.» .

Αποσυνδεδεμένος SirBak

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 706
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2010
« Απάντηση #326 στις: Παρ 13 Αύγ 2010 20:19 »
Παντως ο Κοιλιαρας αποτελει παρελθον απο Εργοτελη.Αν θελει ο προεδρας να αντιστρεψει το κλιμα,ξερει τι πρεπει να κανει.Αν δεν κανω λαθος τον ηθελε κ ο Φοφη.Αν τον παρουν αυτοι,με τα χιλια οικονομικα προβληματα,και δεν μπορουμε εμεις με τα μηδαμινα οικ προβληματα (οπως διατυμπανιζεται απο δημοσιογραφους),τοτε καλα να παθουμε......

Αποσυνδεδεμένος mh_per_

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 620
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2010
« Απάντηση #327 στις: Παρ 13 Αύγ 2010 20:39 »
Δεν ειναι ο "καλος" Κοιλιαρας αυτος που εμεινε ελευθερος. Ο "καλος" ειναι ο Δημητρης που ανηκει στον Πανιωνιο. Αυτος ειναι ο μικρος αδερφος του, Γιαννης.
When the going gets tough, the tough get going

Αποσυνδεδεμένος pastakis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 4.908
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2010
« Απάντηση #328 στις: Παρ 13 Αύγ 2010 20:43 »
Αυιος ο Κοιλιαρας ειναι ο Γιαννης που τον ειχε δωσει ο Εργο δανεικο στα Τρικαλα.Η ΦΟΦΗ ενδιαφερετε για τον Δημητρη που παιζει στον Νιονιο.Παντως και τα 2 αδερφια βρισκοντε σε καθοδικη πορεια.

Αποσυνδεδεμένος SirBak

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 706
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2010
« Απάντηση #329 στις: Παρ 13 Αύγ 2010 21:09 »
Παράθεση
Δεν ειναι ο "καλος" Κοιλιαρας αυτος που εμεινε ελευθερος. Ο "καλος" ειναι ο Δημητρης που ανηκει στον Πανιωνιο. Αυτος ειναι ο μικρος αδερφος του, Γιαννης.

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ........Σορυ τοτε.........Λαθος......Για να δουμε τι θα κανει ο αλλος στο φιλικο.Ειναι ζωντανο στο Σουπερ, να υπενθυμησω,στις 9.15...Συντονιστειτε  ;)

Αποσυνδεδεμένος pastakis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 4.908
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2010
« Απάντηση #330 στις: Παρ 13 Αύγ 2010 22:01 »
τον φαγατε τον Ροβα

Πολύ άτυχος στάθηκε ο Βασίλης Ρόβας, πάνω που με τη μεταγραφή του στον ΟΦΗ ήθελε να αναγεννήσει την καριέρα του. Ο 26χρονος μέσος υπέστη ολική ρήξη Αχίλλειου τένοντα στην προπόνηση των Κρητικών!

Ούτε εβδομάδα δεν είχε συμπληρώσει στον ΟΦΗ ο Βασίλης Ρόβας και η ατυχία του χτύπησε την πόρτα. Σε ανύποπτη στιγμή, κάνοντας ένα σπριντ λίγα λεπτά μετά την έναρξη της προπόνησης, ο 26χρονος μέσος έπεσε σφαδάζοντας στο έδαφος και οι πρώτες εκτιμήσεις αναφέρουν ότι υπέστη ολική ρήξη στον Αχίλλειο τένοντα. Ο Ρόβας θα υποβληθεί σε επέμβαση και θα μείνει τέσσερις με πέντε μήνες εκτός δράσης. Περαστικά...
dokari.gr

Αποσυνδεδεμένος paslover

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 136
  • AJAX ΕΙΣΑΙ !!
    • Προφίλ
    • https://www.google.gr/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiH9-q_2bXSAhXJNhoKHe6XACwQjRwIBw&url=http%3A%2F%2Ftalentabout.gr%2F2016%2F10%2Fo-paiktis-pou-irthe-ston-pas-giannina-apo-tin-til
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2010
« Απάντηση #331 στις: Παρ 13 Αύγ 2010 22:03 »
Χοντρέ, ανάπηρε και καθυστερημένε φέρε 2 τουλάχιστον επιθετικούς, που θα βάλουν φέτος τουλάχιστον 30-35 γκολ μαζί, ένα πολύ πολύ πολύ καλό δεκάρι και έναν κόφτη για καβάτζα, αλλιώς θα φύγεις με την ΤΡΙΠΛΑΣΙΑ ταχύτητα απ ό,τι έφυγε ο καραγκιόζης ο Κούγιας.... !!!!!!! Ή ανεβαίνεις ΑΜΕΣΩΣ και δεν ξαναπέφτεις ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ ή ΒΑΓΕΡΕΙΣ και ΠΟΥΛΑΣ!!!

 
                                     ΠΟΥΛΑ ΦΥΓΕ ΠΟΥΛΑ ΦΥΓΕ ΠΟΥΛΑ ΦΥΓΕ ΠΟΥΛΑ ΦΥΓΕ ΠΟΥΛΑ ΦΥΓΕ ΠΟΥΛΑ ΦΥΓΕ ΠΟΥΛΑ ΦΥΓΕ ΠΟΥΛΑ ΦΥΓΕΠΟΥΛΑ ΦΥΓΕ ΠΟΥΛΑ ΦΥΓΕ ΠΟΥΛΑ ΦΥΓΕ ΠΟΥΛΑ ΦΥΓΕ ΠΟΥΛΑ ΦΥΓΕ ΠΟΥΛΑ ΦΥΓΕ ΠΟΥΛΑ ΦΥΓΕ ΠΟΥΛΑ ΦΥΓΕ
[/size][/b][/u][/i][/color]
ΘΑ ΒΑΡΕΘΕΙΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΜΙΣΕΙΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΦΟΒΑΣΤΕ!! ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΣ ΣΥΝΗΘΙΣΕΤΕ !!! ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΣ ΣΕΒΕΣΤΕ !!

Αποσυνδεδεμένος Kradas

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 254
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2010
« Απάντηση #332 στις: Σαβ 14 Αύγ 2010 13:54 »
Κρίμα ο Ρόβας. Πολύ συμπαθητικός και καλός παίχτης. Με το καλό να επανέλθει. Και κρίμα κι εμείς που δεν τον πήραμε... Α ρε γαμώτο, τι μυαλό έχουν μερικοί άνθρωποι;
Βάλτε στη φανέλα πιεσόμετρα για χορηγό!  :mono:

Αποσυνδεδεμένος astralon

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.817
  • Plavo srce
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2010
« Απάντηση #333 στις: Κυρ 15 Αύγ 2010 22:22 »
Παράθεση
Αποχώρησε μέχρι νεοτέρας ο Ντραγκίσεβιτς 

Για την πατρίδα του αναχώρησε ο Μάτε Ντραγκίσεβιτς μετά το φιλικό με τον Ολυμπιακό Βόλου. Ο Κροάτης επιθετικός αποχώρησε από την Ελλάδα δίχως να έχει πάρει οριστική απόφαση για το αν έπεισε ή όχι το τεχνικό τιμ. Άλλωστε οι ημέρες που δοκιμάστηκε ήταν ομολογουμένως λίγες ώστε να βγουν ασφαλή συμπεράσματα.

Οι άνθρωποι του ΠΑΣ θα αναζητήσουν στις ημέρες που απομένουν πριν εκπνεύσει η μεταγραφική περίοδος τον φορ που θα κάνει την διαφορά ωστόσο αν δεν τα καταφέρουν δεν αποκλείεται στο προσκήνιο να έρθει εκ νέου το όνομα του 30χρονου Κροάτη.
sportsioannina.gr
 
 
KE EN EUROPA KIERO VERTE KE ASI VOLVERME LOKO'

Αποσυνδεδεμένος davelis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.470
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2010
« Απάντηση #334 στις: Δευ 16 Αύγ 2010 10:33 »
Τι μαθαινει κανεις στις διακοπές του

Δυο θα κανει ακομα ο προεδρας, δυο μεταγραφές...
Καλημερεςς... ;)

Αποσυνδεδεμένος spyros_porsche

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 729
  • DjS
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2010
« Απάντηση #335 στις: Δευ 16 Αύγ 2010 13:08 »
H μια ειμαι εγω σε καλη ηλικια(37) με πολυ καλη φυσικη κατασταση(120 κιλα)και με τρομερη τεχνικη(εχω γαμηθει στο pro) :P :P :P

Χρονια πολλα μαγκες να χερεστε οσους συγγενεις και κολητους γιορταζουν...

Αποσυνδεδεμένος Kradas

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 254
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2010
« Απάντηση #336 στις: Δευ 16 Αύγ 2010 13:40 »
120 κιλά; Μήπως είσαι οι 2 μεταγραφές σε συσκευασία μιας;  :pashat:
Βάλτε στη φανέλα πιεσόμετρα για χορηγό!  :mono:

Αποσυνδεδεμένος pasopoulo

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 220
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2010
« Απάντηση #337 στις: Δευ 16 Αύγ 2010 13:54 »
Θα είχαμε το καλύτερο επιθετικό δίδυμο με Σαιτα-Κοντογουλίδη στη Β' και τώρα ψάχνουμε ακομα να βρούμε κανά περισσευούμενο... ε, ρε ξύγκι στον εγκέφαλο. Τα ίδια με Κούσα... Δεν είναι μόνο ότι ειμαι κολλημένος με Κούσα-Κοντογουλίδη, αλλά δεν έχουμε βρει και αντικαταστάτες τόσο καιρό και έχω σκάσει... Κατά τα άλλα, ο προπονητής καλά φαίνεται την κουμαντάρει την ομάδα αρκεί να του πάρουν τους παίχτες που ζητάει ωστε να κλείσει το ροστερ.

Αποσυνδεδεμένος BILLY_STAM

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.417
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2010
« Απάντηση #338 στις: Δευ 16 Αύγ 2010 14:45 »
Για Σαϊτα και Βαγγέλη που έγραψες, δυστυχώς η περυσινή χρονιά μας απέδειξε ότι για Α' δεν κάνουν. Θα μου πείτε κάνανε ο Μπάκα και ο Ντιμπαλά;;;; Ο 2ος σίγουρα όχι και ευτυχώς μας άδειασε τη γωνιά. Για τον Μπάκα έχω μέσα μου κάποιους ενδοιασμούς. Από τη στιγμή που έχει μεγάλο συμβόλαιο, το οποίο δεν έλυνε, καλώς τον κρατήσανε, έκανε και προετοιμασία και ας ελπίσουμε ότι στη Β' θα βοηθήσει για την άνοδο. Το αν -σε περίπτωση που ανεβούμε- πρέπει να παραμείνει (και λόγω μεγάλης ηλικίας) ας το δούμε εκείνη τη στιγμή.
Εγώ πιστεύω ότι -έστω και την ύστατη ώρα- ο πρόεδρος να σπρώξει χρήμα για επιθετικό που αποδεδειγμένα να κάνει και για την Α'. ΟΧΙ σε δοκιμές τύπου Ντραγκίσεβιτς κλπ. Αν ήταν να έχουμε παίκτη μόνο για φέτος και μετά άμα ανεβούμε βουρ κι απο την αρχή, τότε ΝΑΙ καλύτερα να έμενε ο Σαϊτας!!!
Τη γνώμη μου λέω, δεν είμαι στη τσέπη του ΧΒ, από ότι ακούγεται ο ΝτεΜολ ζητάει επίμονα κι άλλον επιθετικό (πιθανώς και αριστερό ακραίο), ας τους φωτίσει ο θεός για το καλύτερο!!!

Αποσυνδεδεμένος ΑΛΕΞ

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 34
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2010
« Απάντηση #339 στις: Δευ 16 Αύγ 2010 16:22 »
Το κακο ειναι οτι οι μερες φευγουν γρηγορα,και ακομα ψαχνουμε να βρουμε τον KILLER στην επιθεση.
Παντως κακα τα ψεματα ο Μπακαγιοκος ειναι ισως ο μοναδικος παιχτης που εχουμε,που μπορει
πραγματικα να κανει ενα ΚΟΝΤΡΟΛ!! και να κρατησει τη μπαλα στα ποδια του,και ας εχει πιεση
πανω του..Στο σκοραρισμα καπου τα χαλαει αλλα ειναι και θεμα ψυχολογιας.Κουβαλαει πανω του
τρελο βιογραφικο Μαρσειγ,Εβερτον,Οσασουνα,Λιβορνο,Μονπελιε κτλ.Και ας μην ξεχναμε οτι ιδρωσε
τη φανελα ποιο πολυ απο καποιους που και καλα κανανε τα παντα για τον ΠΑΣ. :pas:

Αποσυνδεδεμένος astralon

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.817
  • Plavo srce
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2010
« Απάντηση #340 στις: Δευ 16 Αύγ 2010 22:43 »
Παράθεση
Προτάθηκε ο Ματσούκας

Σύμφωνα με πληροφορίες, ο 20χρονος (άλλοτε σέντερ φόρ του Ολυμπιακού και του Εθνικού Αστέρα) Λευτέρης Ματσούκας, που την περασμένη σεζόν είχε 4 συμμετοχές με την δεύτερη ομάδα της Βέρντερ Βρέμης, έχει προταθεί στον ΠΑΣ Γιάννινα αλλα και στους Οφη-Κέρκυρα.
Αυτη την στιγμή ο νεαρός φόρ είναι ελεύθερος και όποια ομάδα θελήσει να τον αποκτήσει δεν θα χρειαστεί να καταβάλει χρήματα, παρα μόνο όσα απαιτούνται, για το συμβόλαιό του.
Εφημερίδα ''Εξέδρα των Σπόρ''
 
KE EN EUROPA KIERO VERTE KE ASI VOLVERME LOKO'

Αποσυνδεδεμένος paslover

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 136
  • AJAX ΕΙΣΑΙ !!
    • Προφίλ
    • https://www.google.gr/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiH9-q_2bXSAhXJNhoKHe6XACwQjRwIBw&url=http%3A%2F%2Ftalentabout.gr%2F2016%2F10%2Fo-paiktis-pou-irthe-ston-pas-giannina-apo-tin-til
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2010
« Απάντηση #341 στις: Δευ 16 Αύγ 2010 23:10 »
Για τον πούτσο...!!! τι 20χρονος, 18 χρονος 15χρονος 8χρονος και 5χρονος....!!! Για άνοδο και παραμονή στην πρώτη λίγκα πάμε ή για τσουλίθρα και τραμπάλα στην παιδική χαρά!!!!! ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΥΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
                                                              ΞΥΠΝΑ ΠΡΟΕΔΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
ΞΥΠΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
[/b]
ΘΑ ΒΑΡΕΘΕΙΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΜΙΣΕΙΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΦΟΒΑΣΤΕ!! ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΣ ΣΥΝΗΘΙΣΕΤΕ !!! ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΣ ΣΕΒΕΣΤΕ !!

Αποσυνδεδεμένος pastakis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 4.908
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2010
« Απάντηση #342 στις: Δευ 16 Αύγ 2010 23:16 »
Αμεση προτεραιότητα στον ΠΑΣ Γιάννινα είναι η απόκτηση ενός επιθετικού, ωστόσο οι Ηπειρώτες φαίνεται πως ψάχνονται για την έκπληξη για το κέντρο της άμυνάς τους.

Σύμφωνα με πληροφορίες που έχει το dokari, οι Κυανόλευκοι βρίσκονται σε συνεχείς επαφές με Ελληνα αμυντικό, ο οποίος πέρυσι αγωνιζόταν σε σύλλογο της Σούπερ Λίγκας. Στον ΠΑΣ θέλουν να πάρουν τον ποδοσφαιριστή, ώστε να χρησιμοποιήσουν τον Τάσο Πάντο σε κάποια άλλη θέση. Οι επαφές της διοίκησης με τον εν λόγω ποδοσφαιριστή είναι σε καλό σημείο και μέσα στην εβδομάδα θα υπάρχουν εξελίξεις.

Για την γραμμή κρούσης τα δεδομένα παραμένουν αμετάβλητα. Στον ΠΑΣ δεν έχουν κάποιο νέο όνομα στη λίστα τους, αλλά δεν μένουν με σταυρωμένα χέρια. Ο τεχνικός Στεφάν Ντεμόλ παρακολουθεί τις προτάσεις που έχει στα χέρια του και σύντομα θα αποφασίσει.
dokari.gr

Αποσυνδεδεμένος dk

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.978
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2010
« Απάντηση #343 στις: Τρι 17 Αύγ 2010 04:28 »
ώστε να χρησιμοποιήσουν τον Τάσο Πάντο σε κάποια άλλη θέση. ...

Για την γραμμή κρούσης Στον ΠΑΣ δεν έχουν κάποιο νέο όνομα στη λίστα τους...

πραγματικά χαίρεσαι όταν η ομάδα σου λειτουργεί με βάση τέτοιο σαφή σχεδιασμό προγραμματισμένα

Τελικά το μόνο κριτήριο για τις μεταγραφές είναι το ποιός manager θα κονομήσει

Αποσυνδεδεμένος REX

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 407
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2010
« Απάντηση #344 στις: Τρι 17 Αύγ 2010 10:02 »
Συμφωνα με εγκυρες δημοσιογραφικες πληροφοριες (www.psolistontaxamas.gr),
o ΠΑΣ, βρισκεται πολυ κοντα στην αποκτηση τριων (3) ποδοσφαιριστων,
που θα κανουν τη διαφορα στον προγραμματισμο της ερχομενης-φετεινης περιοδου.
Πιο συγκεκριμενα, στο μικροσκοπιο της ομαδας βρισκονται,

α) Ενας Κινεζος επιθετικος ολκης
β) Ενας Εσκιμωος επιτελικος μεσος
γ) Ενας Πυγμαιος στοπερ (μουντιαλικος)

Σημειωνεται, δε, οτι παραλληλα με τις λοιπες εξετασεις υγειονομικου ενδιαφεροντος
διενεργηθη ελεγχος εκτελεσεως, χορευτικων πιρουετων απο το παραδοσιακο
musical "ο τζιντζιρας" και οι παιχτες ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΣΑΝ.

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.814
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2010
« Απάντηση #345 στις: Τρι 17 Αύγ 2010 11:12 »
Παράθεση
Για Σαϊτα και Βαγγέλη που έγραψες, δυστυχώς η περυσινή χρονιά μας απέδειξε ότι για Α' δεν κάνουν. Θα μου πείτε κάνανε ο Μπάκα και ο Ντιμπαλά;;;; Ο 2ος σίγουρα όχι και ευτυχώς μας άδειασε τη γωνιά. Για τον Μπάκα έχω μέσα μου κάποιους ενδοιασμούς. Από τη στιγμή που έχει μεγάλο συμβόλαιο, το οποίο δεν έλυνε, καλώς τον κρατήσανε, έκανε και προετοιμασία και ας ελπίσουμε ότι στη Β' θα βοηθήσει για την άνοδο. Το αν -σε περίπτωση που ανεβούμε- πρέπει να παραμείνει (και λόγω μεγάλης ηλικίας) ας το δούμε εκείνη τη στιγμή.
Εγώ πιστεύω ότι -έστω και την ύστατη ώρα- ο πρόεδρος να σπρώξει χρήμα για επιθετικό που αποδεδειγμένα να κάνει και για την Α'. ΟΧΙ σε δοκιμές τύπου Ντραγκίσεβιτς κλπ. Αν ήταν να έχουμε παίκτη μόνο για φέτος και μετά άμα ανεβούμε βουρ κι απο την αρχή, τότε ΝΑΙ καλύτερα να έμενε ο Σαϊτας!!!
Τη γνώμη μου λέω, δεν είμαι στη τσέπη του ΧΒ, από ότι ακούγεται ο ΝτεΜολ ζητάει επίμονα κι άλλον επιθετικό (πιθανώς και αριστερό ακραίο), ας τους φωτίσει ο θεός για το καλύτερο!!!

Συμφωνω σε ολα και θελω να πω και κατι...

καθομαστε(και εγω πρωτος απ ολους) και γρινιαζουμε για το ροστερ που θα εχει φετος η ομαδα για το που θα παιζει ο καθενας κτλ κτλ και αθελα μας(?) κανουμε αυτο που κατηγορουμε αλλους οτι κανουν. Η κριτικη φυσικα πρεπει να γινεται ΑΛΛΑ ΜΕ ΒΑΣΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.
Δηλαδη τωρα μπορουμε ολοι μας να κρινουμε την διοικηση για τις επιλογες που εκανε περισυ αλλα οχι για τις φετινες. Αυτες θα τις κρινουμε το Μαιο. Αυτη ειναι η γνωμη μου ισως κανω και λαθος.

*Το οτι υπαρχουν πολλα στραβα μεσα σε αυτη την ομαδα ειναι δεδομενο
Το οτι και αυτη η διοικηση θα φυγει νυχτα ειναι επισης δεδομενο
αλλα εμμενω στο οτι η θεση των οπαδων (οργανωμενων και μη) ειναι στην εξεδρα και η κριτικη γινεται απο εκει. Το χειροκροτημα και η γιουχα ειναι ο καθρεφτης ολων.

Αποσυνδεδεμένος jesPAS

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 645
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2010
« Απάντηση #346 στις: Τρι 17 Αύγ 2010 12:52 »
Σύμφωνα με πληροφορίες που έχει το dokari, οι Κυανόλευκοι βρίσκονται σε συνεχείς επαφές με Ελληνα αμυντικό, ο οποίος πέρυσι αγωνιζόταν σε σύλλογο της Σούπερ Λίγκας. Στον ΠΑΣ θέλουν να πάρουν τον ποδοσφαιριστή, ώστε να χρησιμοποιήσουν τον Τάσο Πάντο σε κάποια άλλη θέση. Οι επαφές της διοίκησης με τον εν λόγω ποδοσφαιριστή είναι σε καλό σημείο και μέσα στην εβδομάδα θα υπάρχουν εξελίξεις.

Για την γραμμή κρούσης τα δεδομένα παραμένουν αμετάβλητα. Στον ΠΑΣ δεν έχουν κάποιο νέο όνομα στη λίστα τους, αλλά δεν μένουν με σταυρωμένα χέρια. Ο τεχνικός Στεφάν Ντεμόλ παρακολουθεί τις προτάσεις που έχει στα χέρια του και σύντομα θα αποφασίσει.
dokari.gr


Δηλαδή, αν κατάλαβα καλά, θα πάρουμε έμπειρο σεντερ-μπακ Α' Εθνικής και θα προωθήσουμε τον Πάντο για σέντερ-φορ, λόγω της ευχέρειας που έχει στο σκοράρισμα;;;  :P :P :P :P
« Τελευταία τροποποίηση: Τρι 17 Αύγ 2010 13:15 από jesPAS »
Χαμογελάτε!!!  Κάνετε τους άλλους ν' ανησυχούν....

Αποσυνδεδεμένος xman3

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 71
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2010
« Απάντηση #347 στις: Τρι 17 Αύγ 2010 15:19 »
είναι εγκλημα να μην παιξει ο  Μιχαήλ σεντερ μπακ μαζι με κώτσιο.Αν δεν τον θελεις..τον αφηνεις δανεικο στις σερρες που ειναι και στην Α και τον θέλαν σαν τρελοι...`
πλαι τον βλεπω τον μιχαηλ στις κερκιδες των ζωσιμαδων για να παιζουν τα μπαρμπαδια...

κι αν μου πει καποιος δεν κανει....σαν παικτης που διαφωνω..
τι τον γυρνας πισω;.....αστον σερρες...

εγω παντως να ημουν μιχαηλ θα ηθελα να φυγω απο τον πας

Αποσυνδεδεμένος pastakis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 4.908
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2010
« Απάντηση #348 στις: Τρι 17 Αύγ 2010 15:32 »
είναι εγκλημα να μην παιξει ο  Μιχαήλ σεντερ μπακ μαζι με κώτσιο.Αν δεν τον θελεις..τον αφηνεις δανεικο στις σερρες που ειναι και στην Α και τον θέλαν σαν τρελοι...`
πλαι τον βλεπω τον μιχαηλ στις κερκιδες των ζωσιμαδων για να παιζουν τα μπαρμπαδια...

κι αν μου πει καποιος δεν κανει....σαν παικτης που διαφωνω..
τι τον γυρνας πισω;.....αστον σερρες...

εγω παντως να ημουν μιχαηλ θα ηθελα να φυγω απο τον πας

Με Κωτσιο Μιχαηλ(αριστεροποδαροι και οι δυο)στο κεντρο της αμυνας παρτυ θα κανανε οι αντιπαλοι.Ασε που ο Αλεξης δεν θελει να παιζει στο κεντρο της αμυνας

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: Μεταγραφολογία καλοκαιριού 2010
« Απάντηση #349 στις: Τρι 17 Αύγ 2010 17:21 »
είχαμε μια κουβεντούλα με Ηλία

δυο προσθηκούλες θεωρούνται απαραίτητες
για κάθε περισταση αγωνιστική ως προς την κάλυψη
καίριων θέσεων
επίσης, κακά τα ψέματα, οι διαιτησίες παίζουν ρόλο πάντα στην κατηγορία
βασικό προαπαιτούμενο είναι και το προφίλ της ΠΑΕ ως προς τις υποδημόσιες σχέσεις
και η μπάλα, μπάλα
το αναβαίνω και μένω είναι άλλη ιστορία
μεγάλα πακέτα
 :mono:
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς