Αποστολέας Θέμα: Ένας "προεδρικός"...  (Αναγνώστηκε 6683 φορές)

Αποσυνδεδεμένος OV1950

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.467
    • Προφίλ
Απ: Ένας "προεδρικός"...
« Απάντηση #25 στις: Δευ 12 Φεβ 2018 12:24 »
Όταν θέλουμε να βάλουμε ερωτηματικό σε παρένθεση αφήνουμε κενά μεταξύ παρένθεσης κι ερωτηματικού αλλιώς προκύπτει ένας τυπάκος που μας κλείνει το μάτι ;)  αντί ( ; )



Στη συνέχεια

εμάς πρέπει να μας ενδιαφέρει δέκα φορές γι' αυτό και η πίσεσή μας πρέπει να είναι προς την κατεύθυνση της εξυγίανσης και όχι πίεση για μεταγραφάρες και συμβολαιάρες

Αυτό που το είδες; Έχουμε χρόνια που όλοι ακόμη και οι πιο απαιτητικοί, ζητάν απλώς να κλείνουν οι τρύπες που προκύπτουν και δεν είναι και λίγες. Μεταγραφάρες και συμβολαιάρες έχει να ζητήσει ο οπαδός του ΠΑΣ κάτι αιώνες, αν έχει και ποτέ ζητήσει δηλαδή.
Πίεση προς οικονομική εξυγίανση. Τινι τρόπω κατά τη γνώμη σου;


Επίσης, μπαράζ στο Βόλο μπορεί να έδωσε ο σκατόγαυρος, ο κωλοβάζελος, ή τα σκουλήκια, ο ΠΑΣ ποτέ.

α) Θα το προσπαθήσω καλύτερα την επόμενη φορά για το ( ; ). Ευχαριστώ
β) Θα αναφέρω δυο παραδείγματα. Υπήρξαν για παράδειγμα σχόλια να κάνουμε πρόταση στο Ντε Βινσέντι; (δεν αμφισβητώ τις προσθέσεις αυτού που το έγραψε). Φωνάζουν κάποιοι κάθε τρεις και λίγο για τον Τσουκαλά λες και είναι ο μοναδικός παίκτης στον κόσμο και λένε για τον Απόλλωνα Αθηνών που τα έσκασε να πάρει αυτόν και το Ναδάλες; Αν εκβιάζουν οι μανατζερ, εμείς δε πρέπει να υποκύπτουμε στα παιχνίδια τους
γ) Δεν ανέφερα κάτι για Βόλο εγώ. 

Αποσυνδεδεμένος Tsimendos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.514
    • Προφίλ
Απ: Ένας "προεδρικός"...
« Απάντηση #26 στις: Δευ 12 Φεβ 2018 12:25 »
Να επαναλάβω γι'αυτούς που δεν το θυμούνται. Από που προκύπτει οτι ο Τσαμπερλειν άφησε την ομάδα χωρίς χρέη; επειδή το λέει ο ίδιος; ο ίδιος λέει οτι άφησε υπερσύγχρονο προπονητικό κέντρο. Ας μου δείξει ένας στο χάρτη που είναι αυτό. Εκτός και αν είναι το ΠΕΑΚΙ που απέχει χιλιόμετρα από το να χαρακτηριστεί υπερσύγχρονο, και δεν είναι και της ομάδας. Αλλά ξαφνικά κάποιοι γίναν τιμητές του πρώην για να θάψουν τον νυν. Μαζί σας στο να τον θάψουμε γι'αυτά που ευθύνεται ο ίδιος. Μη του φορτώνουμε και τα χρέη του Γουιλτ. Και μάλλον το προβληματάκι απ'οτι φαίνεται είναι το δικαστήριο που βγαίνει και έχει σκυλιάσει ο πρώην. Μόλις βγει η απόφαση, να έχει προετοιμάσει το έδαφος για επίθεση στον ΧΒ με ευθύνες γαυρων του βορρά και κυβέρνησης, και καλά οτι τον κυνηγάνε. Λες και είναι η πρώτη φορά που τα κάνει αυτά.

Αποσυνδεδεμένος Tsimendos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.514
    • Προφίλ
Απ: Ένας "προεδρικός"...
« Απάντηση #27 στις: Δευ 12 Φεβ 2018 12:52 »
Και κάτι ακόμα. Ποιός είναι ο μόνος πρόεδρος στην Ελλάδα που έχει τιμωρηθεί για τα στημένα;

Αποσυνδεδεμένος vourbiani

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.277
    • Προφίλ
Απ: Ένας "προεδρικός"...
« Απάντηση #28 στις: Δευ 12 Φεβ 2018 13:04 »
o 2.21 μας αφησε ελεγε και με μια ομαδα στρωμενη με 5ετη συμβολαια...
Για καμποσα χρονια αφου ειχε φυγει απο τον ΠΑΣ και βολοδερνε στην  Β εθνικη ο 2.22,ελεγε οτι η καλη ομαδα του ΠΑΣ ειναι δικο του δημιουργημα.
Επισης οι χρησεις του οσο ηταν στον ΠΑΣ  ηταν χωρις το παραμικρο προστιμο, αλλα ακουγεται οτι εχουμε φαει προστιμα και προσαυξησεις για χρησεις που ο 2.23 ηταν προεδρος.
Τελος να θυμησω οτι ο 2.24 ειχε δηλωσει οτι σε ομαδα του δε θα υπαρξει ποτε προσφυγη και αν γινει αυτο θα θεωρειται αποτυχημενος και θα φύγει.

Υ.Γ Καθε ποντος στο υψος του και ενα ψεμα...
Με τοσα ψεματα θα φτιαξουμε αερογεφυρα να συνδεει τα ναυτακια με το νησακι και θα την ονομασουμε
"ποιος είν’ αυτός ο αψηλός
ποιος είν’ αυτός ο τύπος
φίλος σου είναι ή γνωστός
η το παιδί σου μήπως"....

Απο ενα ρομαντικο ΠΑΣΟΛΕ προεδρικο

Αποσυνδεδεμένος my8os

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.408
  • live long and prosper ΠΑΣ
    • Προφίλ
Απ: Ένας "προεδρικός"...
« Απάντηση #29 στις: Δευ 12 Φεβ 2018 13:14 »
o 2.21 μας αφησε ελεγε και με μια ομαδα στρωμενη με 5ετη συμβολαια...
Για καμποσα χρονια αφου ειχε φυγει απο τον ΠΑΣ και βολοδερνε στην  Β εθνικη ο 2.22,ελεγε οτι η καλη ομαδα του ΠΑΣ ειναι δικο του δημιουργημα.
Επισης οι χρησεις του οσο ηταν στον ΠΑΣ  ηταν χωρις το παραμικρο προστιμο, αλλα ακουγεται οτι εχουμε φαει προστιμα και προσαυξησεις για χρησεις που ο 2.23 ηταν προεδρος.
Τελος να θυμησω οτι ο 2.24 ειχε δηλωσει οτι σε ομαδα του δε θα υπαρξει ποτε προσφυγη και αν γινει αυτο θα θεωρειται αποτυχημενος και θα φύγει.

Υ.Γ Καθε ποντος στο υψος του και ενα ψεμα...
Με τοσα ψεματα θα φτιαξουμε αερογεφυρα να συνδεει τα ναυτακια με το νησακι και θα την ονομασουμε
"ποιος είν’ αυτός ο αψηλός
ποιος είν’ αυτός ο τύπος
φίλος σου είναι ή γνωστός
η το παιδί σου μήπως"....

Απο ενα ρομαντικο ΠΑΣΟΛΕ προεδρικο

Έχω πέσει κάτω από τα γέλια!

 :)) :)) :)) :)) :))

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.790
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Ένας "προεδρικός"...
« Απάντηση #30 στις: Δευ 12 Φεβ 2018 13:27 »
Δεν αμφιβάλλω ότι ο 2.34 (ψήλωσε όσο μιλάμε) είναι χειρότερος από τον ΧΒ.

Δεν αμφιβάλλω ότι άφησε χρεη.

Η ευθύνη του ΧΒ είναι λοιπόν:

1. Ότι μεγάλωσε το χρεος μας.
2. Ότι δεν μας ενημερωσε τότε για το χρεος (δεν θυμαμαι κάτι)
3. Δεν υποχρέωσε τον 2.37 να το αποπλήρωσει, γιατί τώρα βαρύνει τον ίδιο.
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος RASTA

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.384
    • Προφίλ
Απ: Ένας "προεδρικός"...
« Απάντηση #31 στις: Δευ 12 Φεβ 2018 13:52 »
ντιπ στα χαμένα ειμαστε εδώ μέσα.....
" Ανυποχώρητος: σημαίνει να είναι το κεφάλι σου μέσα στο στόμα του λύκου κι εσύ να του λες άντε γαμήσου... "

Fidel Castro

Αποσυνδεδεμένος drakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 908
    • Προφίλ
Απ: Ένας "προεδρικός"...
« Απάντηση #32 στις: Δευ 12 Φεβ 2018 14:02 »
Επίσης, μπαράζ στο Βόλο μπορεί να έδωσε ο σκατόγαυρος, ο κωλοβάζελος, ή τα σκουλήκια, ο ΠΑΣ ποτέ.
Μετὰ ἀπό κατανάλωση ἰκανῆς ποσότητας τσίπουρου μπέρδεψα τὴν Λάρισα μέ τὸν Βόλο.
Τὰ πιστοποιητικὰ ΠΑΣοφροσύνης ἀλλοῦ.

Αποσυνδεδεμένος ΛΟΚΟ

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.846
    • Προφίλ
    • Γιαννενάρα
Απ: Ένας "προεδρικός"...
« Απάντηση #33 στις: Δευ 12 Φεβ 2018 14:14 »
Πιστοποιητικά να απευθυνθείτε σε όποιον νομιζετε να σας απονείμει.

Εγώ είδα για Βόλο και το επεσήμανα.
Είναι προφανές ότι ένας παλιός ΠΑΣολές άλλωστε, μετά από 2-3 ίσως και 1984 τσίπουρα μπορεί να μπερδευθεί και να πει αντι το μπαράζ της Λάρισας το μπαράζ του Βόλου,
εξ άλλου δεν ήταν και τίποτε σημαντίκό στη ιστορία το μπαράζ της Λάρισας ώστε να το θυμάται κάποιος και να μην μπερδεύεται.

Αποσυνδεδεμένος Pablo Pascobar

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 760
    • Προφίλ
Απ: Ένας "προεδρικός"...
« Απάντηση #34 στις: Τρι 13 Φεβ 2018 10:08 »
Όταν έχω έναν πρόεδρο που με έχει στις θέσεις 4-6 κάθε χρόνο (με τις θέσεις 1-3 να είναι καπαρωμένες από οικονομικά μεγαθήρια ), τότε είμαι κι εγώ "προεδρικός".
Όταν με έχει στις θέσεις του υποβιβασμού, και ενίοτε με ρίχνει κιόλας, είμαι "αντιπροεδρικός".

Να σημειωθεί ότι στις θέσεις υποβιβασμού βρίσκονται ομάδες μεγαλύτερου μπάτζετ και στη Β' εθνική ομάδες ιστορικές με δεκαπλάσιους οπαδούς ( Άρης ).
Για να χουμε και μια αίσθηση του μέτρου ( που έχει χαθεί προ πολλού )

Αποσυνδεδεμένος PAS Giannis

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.398
    • Προφίλ
Απ: Ένας "προεδρικός"...
« Απάντηση #35 στις: Τρι 13 Φεβ 2018 18:23 »
...Στο 2.37 τον ειχαμαν αφήκει τον  τζαμπάρ...
 Πόσο είναι Τώρα?...
Πόσο πιστεύετε ότι θα πάει...

Υγ. Ένας αντιπροεδρικός προεδρικός...
"Είναι θυρεός φέρον εντός αυτού όψιν αρχαίου Ηπειρωτικού νομίσματος και συμβόλου ενώσεως και αλληλεγγύης των απανταχού Ηπειρωτών, με απεικόνισιν του ταύρου και τας λέξεις "ΑΠΕΙ ΡΩΤΑΝ". Επικεφαλής της απεικονίσεως είναι η φράσις "ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ" περιβάλλεται δε το σύνολον υπό φύλλων Ηπειρωτικής δρυός"

Αποσυνδεδεμένος papakostas

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 86
    • Προφίλ
Απ: Ένας "προεδρικός"...
« Απάντηση #36 στις: Τρι 13 Φεβ 2018 22:02 »
Πιάνοντας το νήμα από μια άλλη παράγραφο,περί  της τιμωρίας λόγω καπνογόνου,έχω να απευθύνω τα εξής ερωτήματα προς τη μερίδα οπαδών που το άναψε,αλλά και έβριζε συνεχώς τον πρόεδρο.Ρε μάγκες με ποιο δικαίωμα μια ισχνή μειοψηφία-λιγότερο του πέντε τοις εκατό απ'όσους ήτανε στο γήπεδο-τιμωρεί τους υπόλοιπους.Δικαίωμά σας με τον πρόεδρο να κάνετε ότι θέλετε, αλλά για ποιο λόγο γίνεστε η αιτία να τιμωρηθεί η ομάδα? Τι φταίει το υπόλοιπο 95% να ανέχεται την φασιστική συμπεριφορά σας? Γιατί δεν μας αφήνετε να δούμε τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ? Πήγα στο γήπεδο πρώτη φορά πριν τριάντα πέντε χρόνια. Εδώ και είκοσι πέντε πηγαίνω αδιάλειπτα.Έχω δει τον Μήτση,τον Γκλίναβο,τον Χρηστίδη,τον συγχωρεμένο τον Παπαδόπουλο,τον Κολέμπα,την μητέρα του Κούγια,τον Χριστόγλου και δεν ξέρω αν ξέχασα κάποιον,αλλά ειλικρινά δεν με νοιάζει γιατί εγώ κύριοι πήγαινα για να δω τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ.Θέλετε μια να φύγει ο Χριστοβασίλης?Εγώ θέλω εκατό.Ποιος θα είναι ο επόμενος?Δεν βλέπεται στον κήπο του ελληνικού ποδοσφαίρου τι μπουμπούκια ανθίζουν?Που είναι οι γιαννιώτες λεφτάδες να ενδιαφερθούν?Ακούσατε κάτι,γιατί εγώ όχι.Θέλετε να βρείτε εκατό στραβά στον πρόεδρο?Εγώ θα βρω διακόσια,δυστηχώς όμως δεν βλέπω σοβαρή διάδοχη κατάσταση.
Μου θυμίζετε πολλοί τον νεοέλληνα που για όλα του φταίνε οι πολιτικοί,οι ξένοι αλλά ποτέ ο ίδιος.Σε 'μας φταίει ο πρόεδρος αλλά εμείς που δεν πατάμε στο γήπεδο όχι,Εμείς που στην ευρωπαική χρονιά μας για να πούμε μπράβο στην ομάδα είχαμε γύρω στα χίλια διαρκείας.Ας μη γελιόμαστε κύριοι, ο κόσμος μας συρικνώθηκε για δύο λόγους.Ο πρώτος για οικονομικούς και είναι απόλυτα σεβαστό.Ο δεύτερος είναι ευθύνη Χριστοβασίλη.Ο πρόεδρος έκανε την ομάδα ανταγωνιστική και αυτοί που το 'χαν δίπορτο διάλεξαν μεριά.Δεν γίνεται κύριοι λίγο ΠΑΣ και λίγο βάζελος ή χανούμι ή γαύρος.Σε μικρή κοινωνία ζούμε και έχουμε όλοι ακούσει κριτική εναντίον του Χριστοβασίλη και της ομάδας,ότι το ένα ματς το χτύπησε ,στο άλλο στήθηκε,στο παράλλο πέταγε χαρταετό και πάντα από δήθεν'' πασολέδες'' που θιγόταν η πρώτη ομάδα τους.Κλείνοντας και επειδή πολλά έγραψα ένα θέλω να πω.Είμαστε λίγοι πια για να έχουμε διχόνοια μεταξύ μας.

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.790
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Ένας "προεδρικός"...
« Απάντηση #37 στις: Τρι 13 Φεβ 2018 22:19 »
Φιλέ μου δεν φταίει κανείς για εναν ηλίθιο νομο. Μονο οι εμπνευστές τους. Ξεχασες μια αλλη αιτία που έφυγε ο κόσμος απο το γηπεδο. Βρυκολακα και λέσχη. Αυτή είναι η μονη αιτία του διχασμού.
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος papakostas

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 86
    • Προφίλ
Απ: Ένας "προεδρικός"...
« Απάντηση #38 στις: Τρι 13 Φεβ 2018 22:36 »
Φίλε ΛΑΜΙΑ αν και δεν μου αρέσει να απαντώ σε απόψεις άλλων,γράφω μόνο αυτό και το κλείνω εδώ.Συμπάθα με, αλλά πιο γελοίος λόγος για να κόψει κάποιος το γήπεδο δεν υπάρχει.Μου θυμίζει το ανέκδοτο που ο άλλος έκοψε τα απ'αυτά του γιατί τον κεράτωνε η γυναίκα του.Σιγά φίλε μου ΛΑΜΙΑ μη σταματήσω να βλέπω τον ΠΑΣ για τον βρυκόλακα,τον πρόεδρο,τον υπάλληλο της ΠΑΕ,τον χ δημοσιογράφο κ.ο.κ.Ο ΠΑΣ είναι πάνω απ'όλους και όλα αυτά.

Αποσυνδεδεμένος sothrios

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 126
    • Προφίλ
Απ: Ένας "προεδρικός"...
« Απάντηση #39 στις: Τρι 13 Φεβ 2018 22:41 »
Πιάνοντας το νήμα από μια άλλη παράγραφο,περί  της τιμωρίας λόγω καπνογόνου,έχω να απευθύνω τα εξής ερωτήματα προς τη μερίδα οπαδών που το άναψε,αλλά και έβριζε συνεχώς τον πρόεδρο.Ρε μάγκες με ποιο δικαίωμα μια ισχνή μειοψηφία-λιγότερο του πέντε τοις εκατό απ'όσους ήτανε στο γήπεδο-τιμωρεί τους υπόλοιπους.Δικαίωμά σας με τον πρόεδρο να κάνετε ότι θέλετε, αλλά για ποιο λόγο γίνεστε η αιτία να τιμωρηθεί η ομάδα? Τι φταίει το υπόλοιπο 95% να ανέχεται την φασιστική συμπεριφορά σας? Γιατί δεν μας αφήνετε να δούμε τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ? Πήγα στο γήπεδο πρώτη φορά πριν τριάντα πέντε χρόνια. Εδώ και είκοσι πέντε πηγαίνω αδιάλειπτα.Έχω δει τον Μήτση,τον Γκλίναβο,τον Χρηστίδη,τον συγχωρεμένο τον Παπαδόπουλο,τον Κολέμπα,την μητέρα του Κούγια,τον Χριστόγλου και δεν ξέρω αν ξέχασα κάποιον,αλλά ειλικρινά δεν με νοιάζει γιατί εγώ κύριοι πήγαινα για να δω τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ.Θέλετε μια να φύγει ο Χριστοβασίλης?Εγώ θέλω εκατό.Ποιος θα είναι ο επόμενος?Δεν βλέπεται στον κήπο του ελληνικού ποδοσφαίρου τι μπουμπούκια ανθίζουν?Που είναι οι γιαννιώτες λεφτάδες να ενδιαφερθούν?Ακούσατε κάτι,γιατί εγώ όχι.Θέλετε να βρείτε εκατό στραβά στον πρόεδρο?Εγώ θα βρω διακόσια,δυστηχώς όμως δεν βλέπω σοβαρή διάδοχη κατάσταση.
Μου θυμίζετε πολλοί τον νεοέλληνα που για όλα του φταίνε οι πολιτικοί,οι ξένοι αλλά ποτέ ο ίδιος.Σε 'μας φταίει ο πρόεδρος αλλά εμείς που δεν πατάμε στο γήπεδο όχι,Εμείς που στην ευρωπαική χρονιά μας για να πούμε μπράβο στην ομάδα είχαμε γύρω στα χίλια διαρκείας.Ας μη γελιόμαστε κύριοι, ο κόσμος μας συρικνώθηκε για δύο λόγους.Ο πρώτος για οικονομικούς και είναι απόλυτα σεβαστό.Ο δεύτερος είναι ευθύνη Χριστοβασίλη.Ο πρόεδρος έκανε την ομάδα ανταγωνιστική και αυτοί που το 'χαν δίπορτο διάλεξαν μεριά.Δεν γίνεται κύριοι λίγο ΠΑΣ και λίγο βάζελος ή χανούμι ή γαύρος.Σε μικρή κοινωνία ζούμε και έχουμε όλοι ακούσει κριτική εναντίον του Χριστοβασίλη και της ομάδας,ότι το ένα ματς το χτύπησε ,στο άλλο στήθηκε,στο παράλλο πέταγε χαρταετό και πάντα από δήθεν'' πασολέδες'' που θιγόταν η πρώτη ομάδα τους.Κλείνοντας και επειδή πολλά έγραψα ένα θέλω να πω.Είμαστε λίγοι πια για να έχουμε διχόνοια μεταξύ μας.
Μιλας για νεοελληνα αλλα μαλλον εσυ τοχεις το σαρακι αυτο κ μαλιστα το κακο αυτο του παλιου πασοκου...Λες για μειοψηφια, αλλα ( θ το γενικευσω) παντα τις αλλαγες στον κοσμο μας οι μειοψηφιες τις εφερναν, αυτες οι μειοψηφιες ιστορικα παγκοσμιως και εν Ελλαδι ξεκιναγαν και μετα απο καιρο εσεις οι πλειοψηφιες ακολουθουσατε ξεβολευοντας σας απο την μιζερια της ζωη σας και απο τις συνηθειες σας. Σας φταιει (ξαφνικα σημερα τυχαια να φανταστω , 2 εμφανιζεστε αγανκτισμενοι), ενας πυρσος και προσπαθειτε να παρουσιασετε αυτους που φωναζουν κατα του χβ( γιατι κακα τα ψεματα αυτους λετε μειοψηφια) σαν κακους που θελουν το κακο του ΠΑΣ κ διωχνουν τους δυσμοιρους καλους ( εσας) φιλαθλους απο το γηπεδο. Να ρωτησω εκει που καθεσαι εκανες γκαλοπ και ξερεις οτι ειστε το 95% που λες; Εκει που καθεσαι μηπως ειναι αυτοι που λες οι διπορτοι και κανετε παρεα; Το οτι μετα απο ολα αυτα που εγιναν αυτες τις ημερες βγαινουν καποιοι κριτες ν αποδοκιμασουν το ατομο με το πυρσο και οχι τον χβ μου θυμιζει ινδια που καμαρωνουν τους βιαστες και κατηγορουν τα θυματα...

Αποσυνδεδεμένος papakostas

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 86
    • Προφίλ
Απ: Ένας "προεδρικός"...
« Απάντηση #40 στις: Τρι 13 Φεβ 2018 22:45 »
Καληνύχτα Κεμάλ(ΣΩΤΉΡΙΕ) αυτός ο κόσμος δε θα αλλάξει ποτέ.

Αποσυνδεδεμένος sothrios

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 126
    • Προφίλ
Απ: Ένας "προεδρικός"...
« Απάντηση #41 στις: Τρι 13 Φεβ 2018 22:52 »
Καληνύχτα Κεμάλ(ΣΩΤΉΡΙΕ) αυτός ο κόσμος δε θα αλλάξει ποτέ.
    Αυτός ο κόσμος μπορεί να αλλάξει Κεμάλ θέλει σωστοί χιλιάδες να ναι στους τροχούς να ‘ναι ψυχή η νύφη και γαμπρός ο νους»....
Αυτη η διορθωση του
 Ρασουλη ειναι το ζουμι papakostas

Αποσυνδεδεμένος ayuto1966

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 6.088
  • Τα χιλιομετρα ειναι λιγα
    • Προφίλ
Απ: Ένας "προεδρικός"...
« Απάντηση #42 στις: Τρι 13 Φεβ 2018 23:46 »
Σιγα το πραγμα εδω ο ΧΒ δεν κρατουσε καπνογονο και εκοψε το γηπεδο σε εκατονταδες Πασολεδες...........


Παντως το πιστευω μπορουμε και αλλο χειροτερα και να πιασουμε πατο στην υποτακτικοτητα

ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΟΧΙ ΓΙΑ NAZIS