Αποστολέας Θέμα: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ  (Αναγνώστηκε 162688 φορές)

Αποσυνδεδεμένος uaglionos

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 190
    • Προφίλ
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #625 στις: Κυρ 20 Νοέ 2011 19:50 »
Σημερα ο Ντεμολ εστησε την ομαδα για να χασει....
Βαρεθηκε τα Γιαννενα.?? δεν τον σηκωνει το κλιμα ?? ειναι βαρια η ξενητια ??
Δεν ξερω τι φταιει αλλα φαινεται οτι δεν θελει να μεινει και κανει τα παντα για να τον διωξουν... ελα μου ομως που ο ΧΒ σκεφτεται και την αποζημιωση...
Και οπως φαινεται η κοντρα καλα κρατει...
Να δουμε ποιος θα αντεξει στο τελος...

Μεχρι τοτε γραψτε τους στα παπαρια σας... και περνατε καλα....
Totti senti che gioia, mentre tu gioca tua moglie fa la TROIA

Αποσυνδεδεμένος ''Alejandro''

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.116
    • Προφίλ
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #626 στις: Κυρ 20 Νοέ 2011 19:58 »
Ρε παιδια δηλαδη ελεος,το βλεπουμε ολοι οτι ο ανθρωπος ειναι τραγικος..Δεν εχει εμπειρια σαν προπονητης δεν μπορει,ας φυγει και σημερα ο ατολμος.Ο Ουζουνιδης ειπε,ΠΑΜΕ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΟ ΔΙΠΛΟ ΣΤΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ο Αψυχος ο Ντε Μολ εχει πει κατι παρομοιο?? εχει δωσει την καταληλη ψυχολογια ποτε στην ομαδα αραγε?? Μπααααααααα!!!!!!!! μονο κανεναν ΜΠΑΤΜΑΝ ξερει να φερνει στην προπονηση για να εμψυχωσει τους παιχτες...ΠΑΝΑΓΙΑ ΒΟΗΘΑ.

Αποσυνδεδεμένος davelis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.470
    • Προφίλ
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #627 στις: Κυρ 20 Νοέ 2011 20:13 »
Παράθεση
Σημερα ο Ντεμολ εστησε την ομαδα για να χασει....


Τι να πω? Οτι σημερα την εστησε οπως την θελαμε εμεις  στο Περιστερι και δικαιωθηκε για την επιλογή που ειχε κανει τοτε?

Ηρεμηστε και δειτε λιγο ποδοσφαιρο. Απλα γκαντεμηδες ημασταν...

Αποσυνδεδεμένος uaglionos

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 190
    • Προφίλ
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #628 στις: Κυρ 20 Νοέ 2011 20:24 »
Οταν εχεις ενα σημαντικο ματς... δεν αφηνεις εξω Κειτα....
Βαζεις μεσα Γεωργιου απο την αρχη,,
Ζαιρι μπορει να εχει το ονομα αλλα δεν εχει την χαρη....
Δεν ειμαι προπονητης και δεν θα γινω τωρα,,, χασαμε και ΤΕΛΟΣ...

Συμφωνα με το προγραμμα μεχρι το τελος του 1ου γυρου δεν περιμενω βαθμους...
Μονο κανα Χ με τον οφη αντε και με το αναβληθες εντος κατι...

Ηδωμεν...
Totti senti che gioia, mentre tu gioca tua moglie fa la TROIA

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #629 στις: Κυρ 20 Νοέ 2011 20:24 »
ο μόνος που έβρισκε τέρμα ήταν ο μπακαγιόκο...
χουτ χαιρέτησε και όπου ναναι και ο κουέβας....
Τα δυο βαριά χαρτιά σου (ζαιρί και μπαγκαγιόκο) ήρθαν σεπτέμβρη μήνα χωρίς προετοιμασία.
Μας ψηλοβγήκε ο γεωργίου....
αριστερά πάρτι κάνουν....
μπουζίντ μπεσέρα κουτσά στραβά αντέχονται...
κώτσιος έφτασε να είναι εγγύηση πίσω....
ο λίλα πασπαρτού....
ο βίλα για παρέα του λίλα....
ο φεγκρούς στο περίμενε....
ο ταμπάσης για τρίτος....
ο πάτσα τραυματίας...
ο κειτά και ο ντεβικέντιος να κρατήσουν το κέντρο....
από γενάρη του 11 ως σεπτέμβρη του 11....9 ολόκληρους μήνες.....

Αποσυνδεδεμένος pagourenko1966

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 7.814
    • Προφίλ
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #630 στις: Κυρ 20 Νοέ 2011 20:27 »
εκανε οτι και με τον πανιωνιο
εβγαλε τους αμυντικους και γεμισε την περιοχη
μπλοκαρε την κυκλοφορια της μπαλας λογω συνωστισμου
και αποφαισε να παιξει με καμιναδες παροτι με τον νιονιο δεν του βγηκε

ελα ομως που σημερα δεν ηρθαν ουτε οι καμιναδες
ΠΑΙΖΑΜΕ 30 ΛΕΠΤΑ ΕΝΤΕΛΩΣ ΣΤΑ ΧΑΜΕΝΑ
ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ ΑΥΤΟΣ
ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΕΘΕΛΟΝΤΗΣ ΕΔΩ
ΟΥΤΕ ΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΗΡΘΑΝ ΣΑΝ ΕΘΕΛΟΝΤΕΣ


υγ. Βαγγελη τον Κουεβας η Ναταλι στον προτεινε?


Παράθεση
κώτσιος έφτασε να είναι εγγύηση πίσω....
mvp σημερα ο νο4
και αν φτασαμε σε τετοιο σημειο
πιο κατω δεν υπαρχει
« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 20 Νοέ 2011 20:30 από pagourenko1966 »

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #631 στις: Κυρ 20 Νοέ 2011 20:29 »
jose cuervas....κάπου εκεί....

Αποσυνδεδεμένος KASABIAN

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 973
    • Προφίλ
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #632 στις: Κυρ 20 Νοέ 2011 22:17 »
τις τελευταιες μέρες ή μάλλον τον τελευταίο μήνα η ομάδα έχει γίνει ενα μπουρδέλο...
κομματόσκυλα...τσοπανόσκυλα...κοπρόσκυλα ...και η ομάδα μπάτε σκύλοι αλέστε..
για μένα σήμερα η ομάδα έπαιξε αρκετά καλά και έχασε΄..σε αντίθεση με κέρκυρα που δεν έπαιξε και κέρδισε...το παιχνίδι τέλειωσε και έγραψε ο-2 τέλος
και ρωτάω ο Ντεμόλ φταίει  που η ομάδα έχει γίνει μπουρδέλο...ασχοληθήκε κανένας με ποδόσφαιρο το τελευταίο καιρό?
ατελείωτη προπονητολογία...γηπεδολογία...και ερασιτεχνολογία
Αναρωτήθηκε κανένας γιατί τόσα πειθαρχικά παραμπτώματα?
Υπάρχει άλλη ομάδα της σούπερλιγκ χωρίς γενικό αρχηγό...και μη μου πει κανένας για το υιο χρηστοβασίλη γιατί θα μας πάρουν με τις πέτρες..
ο Βαγγέλης?τι δουλειά έχει αυτός στα αποδυτήρια και στην ομάδα?ποιος αυτός που το όνομά του ήταν μπλεγμένο στα στημένα....πήγε να μας κάψει και εμείς τον έχουμε κουμανταδόρο.
Ως πότε θα τρώμε στη μάπα και διοικητικά τον οπαδοπατέρα?
Είναι η πρώτη φορά που η πόλη έχει γυρίσει τη πλάτη στην ομάδα και η διοίκηση στα πελέ της..
Η διοίκηση σταδίου γιατί τόσο πόλεμο?..έχουν σκεφτεί οτι έχουν αυτη τη θέση χάρη στον ΠΑΣ? ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ υπάρχουν μόνο χάρη στην ομάδα..
Φταίνε πολλά στην ομάδα αλλά κρυβόμαστε πίσω απο το δάκτυλο μας...κρίμα για όλους μας 
Είμαι 100% Ντεμολικός αλλα αυτή τη στιγμή η ομάδα χρειάζεται ενα ισχυρό σοκ....και αυτο θα έρθει μονο με μια αλλαγη προπονητη..δυστηχώς τον Ντεμόλ δεν τον θέλουν και του βάζουν όλο τρικλοποδιές...
....αλλά και ποιος θα είναι ο κατάλληλος?για μένα μόνο ενας αυτη τη στιγμή μπορεί να τα αλλάξει ...ΟΓΙΟΣ!!!
ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑΣ ΚΑΙ ΜΟΔΑΤΟΣ

Μολοσσός

  • Επισκέπτης
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #633 στις: Δευ 21 Νοέ 2011 01:17 »
Ντεμολ (σα να λέμε εξφάιλς) να πούμε..

πρώτη φορά βλέπω τόσο έντονη συνομωσιολογία για την τύχη ενός προπονητή ποδοσφαιρικής ομάδας...

ποιος είσαι ρε μεγάλε και θέλουν όλοι να σε φάνε;

από τα συμφραζόμενα έχω καταλάβει πως ο ντεμολ είναι από τους καλύτερους προπονητές στην Ελλάδα τούτη την εποχή(αν όχι ο καλύτερος),αλλά δεν τον αφήνουν να κάνει την δουλειά όπως θέλει αυτός...

αν ισχύει κάτι τέτοιο,και μιας και είναι ευρωπαϊκής κουλτούρας,γιατί δεν βγαίνει να μιλήσει;
σύμφωνα με την αξία του, θα βρει εύκολα δουλειά στην Ευρώπη...

τι θες και ασχολείσαι με το πρωτάθλημα του ελλαδιστάν;

Συμβουλή:εάν ισχύουν λοιπόν όλα αυτά που λέγονται,τότε δείξε την ιδιαίτερη ευρωπαϊκή κουλτούρα,πες τα όλα χύμα και σταράτα και πήγαινε σιαπέρα...

Αποσυνδεδεμένος ''Alejandro''

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.116
    • Προφίλ
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #634 στις: Δευ 21 Νοέ 2011 09:14 »
Καλα ρε μαλλον οι περισσοτεροι βλεπετε καποιον αλλον ΠΑΣ που να πεταει 5αρες σε καθε αγωνα.Ελεος δηλαδη τη πρεπει να γινει? να χασουμε απο κανεναν Οφη με 5αρα μεσα στα Γιαννενα? για να φυγει ο Ντε Μολ?και με τον Παρασχο μερικοι τα ιδια γραφατε,αλλα μετα τον ξεχασατε τον κυριο και μετα ολοι μαζι λεγατε ''ΝΑΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ''.Δεν βλεπετε οτι η ομαδα δεν εχει ουτε ψυχολογια να παιξει,δεν εχει παρει ενα διπλο απο το τελευταιο στον Πανθρακικο?δεν νομιζετε οτι ακομα ο Ντε Μολ πειραματιζετε με την ενδεκαδα?εχετε ακουσει ποτε απο αυτον οτι σημερα παμε με τσαμπουκα να παρουμε το παιχνιδι? παρα μονο πριν φτασει στο Ηρακλειο ειπε οτι χασαμε το πρωταθλημα.Και γιατι αραγε σας αρεσει ο Ντε Μολ? μηπως εκανε κατι τρομερο με τον ΠΑΣ? η επειδη ανεβηκε ξανα στην Α'? ετσι και αλλιως δεν μπορουσε με αυτο το υλικο η ομαδα να εχανε την ανοδο και ομως αν ειχε αλλες 3-4 αγωνιστικες θα σου ελεγα εγω αν ανεβεναμε απευθειας η μεσω μπαραζ..Το μονο που εκανε αυτος ο προπονητης ειναι η προσθηκη του Κειτα.Τιποτα αλλο,αλλα κοιταχτε και λιγο το παρελθον του να δειτε τη εχει κανει σαν προπονητης??

ΥΓ.Αφηστε τα συναισθηματα στην ακρη γιατι ο ΠΑΣ δεν θελει Ντεμοληδες για να παει μπροστα θελει προπονητη με εμπειριες στο χωρο του ποδοσφαιρου και ο Λεμονης ειναι ενας απο αυτους!!.Οχι ομως Χαβος-Βλαχος και κατι τετοια.

Αποσυνδεδεμένος spyros_porsche

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 729
  • DjS
    • Προφίλ
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #635 στις: Δευ 21 Νοέ 2011 10:50 »
Ητοπαθεια και συνεχεια υποβαθμιση της ομαδας.Δυστηχως ο συμπαθης κατα τα αλλα Ντεμολ εχει μηνες τωρα που λεει οτι η ομαδα δεν εχει ποιοτητα καλυτερη απο πανιωνιο-παναιτωλικο-ξανθη.
Πως ρε συ ντεμολ οι παικτες σου μετα να παιξουν μπαλα?ε?οταν σε ακουνε συνεχεια(ακομα και χτες)να τους υποβαθμιζεις και ολοι μα ολοι οι αντιπαλοι παικτες να ειναι ποιοτικοτεροι απο τους δικους σου.Ποιος ο σοανης?Αντε και παρατα μας αρκετη μιζερια εχουμε απο την φυση μας σαν ομαδα θελουμε εναν προπονητη τσαμπουκα να ενθαρυνει τους παικτες του και να χτυπανε ολα τα παιχνιδια.να τους κανει να πιστεψουν οτι ειναι παιχταραδες και να δινουν το 110 τις εκατο μεσα στο γηπεδο.
Τακης Λεμονης.
Μεχρι αυριο προεδρε να ειναι στα Γιαννενα.
Παιχτες εχουμε ικανους να κρατησουν την ομαδα κατηγορια και με 2-3 ξεσκαρταρισματα τον γεναρη το ροστερ ειναι πολυ καλο..Προεδρο εχουμε?Προπονητη εχουμε?
Ξυπνηστε πριν ειναι αργα

Αποσυνδεδεμένος sellos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.059
  • toros-tsiprofans
    • Προφίλ
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #636 στις: Δευ 21 Νοέ 2011 11:18 »
Θα γράψω εδώ όχι γιατι θελω να δηλώσω την στηριξη μου στον Ντεμολ
αδιάφορο μου ειναι, αν και πιστευω πως είναι αυτός που φταίει λιγότερο
για την κατάντια ή μαλλον φταίει γιατι δεν τους φτυνει στα μουτρα να
σηκωθει να φυγει, να γλιτωσει.
Αλλα επαγγελματίας ειναι, δεν μπορω να τον κατηγορησω γι'αυτο..

Γραφω σε τούτο το τόπικ γιατι φοβαμαι πως ξανα, για ακομη μια φορα
θα κοιταξουμε το δέντρο χάνωντας το δάσος..

Δεν βλέπουμε, δεν βλεπετε..??

- Ενας μανατζερ που έχει βρει το φυτοριο του, με λιγο ως πολυ απο στοίχημα
- ένας Αρχι-οπαδος που προσπαθει να ελεγξει το μαγαζί του
- πολλα κομματόσκυλα, εντος - εκτος και γυρω απο την ομαδα
- κοσμος μοιρασμενος στην μεση, στα δυο, στα τρια..γενικα ενότητα μηδεν..
- κι ένας πρόεδρος που επιτρεπει να διαιωνιζεται όλη αυτη η κατασταση, που προυπήρχε
γιατι πολύ απλα οι αυλοκόλακες του κανουν την δουλεια, την δικη του δουλεια..την δική
τους δουλεια, όχι παντως της ομαδας..

Ολα για την κονομα γίνονται...!!!

άνθρωποι που θρεφονται από τις σάρκες του ΠΑΣ
και η πλατεία μαζα αδυνατει να τους παρει με τις πετρες
και αντ'αυτου τους αφηνέι το πεδίο ελευθερο αποχωρώντας..

Υ.Γ. Αν μεσα σε όλα αυτα, το μεγαλυτερο πρόβλημα είναι ο προπονητής
της ομαδας και όλα θα λυθουν να φύγει..χθες..., αλλα πιστευω πως θα συμφωνισουμε
ότι αλλοι θα έπρεπε να φύγουν...προχθες..!!!

Υ.Γ.1 Γενικα ειμαι απαισίοδοξος.
σε σημειο που νομιζω ότι αυτή η ομάδα, αν δεν αλλαξει κατι ριζικα,
τελειωσε...

Αποσυνδεδεμένος ΘΟΔΩΡΗΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.091
    • Προφίλ
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #637 στις: Δευ 21 Νοέ 2011 11:34 »
Το σίγουρο είναι οτι δεν φταίει μόνο ο Ντε Μολ γιατί το ψάρι βρωμάει απο το κεφάλι κ εμείς είμαστε ένα ψάρι με πολλά κεφάλια που βρωμάνε.Άτολμη διοίκηση κ άτολομος προπονητής που έχασε σαν τον Παράσχο τα αποδυτήρια κ δεν προστάτεψε τον εαυτό του.Στον Ντε Μολ δόθηκαν οι ευκαιρείες κ αρκετές:είναι ο πρωτος προπονητής που μένει δεύτερη σερί χρονιά-μπορούσε να πάρει κάτι απο Ατρόμητο-Πανιώνιο-Ξάνθη κ να παραμείνει στην ομάδα(όταν ο ασθενής πάει για έμφραγμα του κάνεις κάτι δεν τον αφήνεις να το πάθει).
Τώρα οτι τα τελευταία χρόνια οι προπονητές έχουν πρόβλημα στα αποδυτήρια δεν είναι τυχαίο.
Οι παίκτες βρίσκουν ελαστική διοίκηση κ τα κάνουν κ μετα αυτό έχει ως συνεπεια να έχει θέμα κ ο προπονητής της ομάδας
Όσους προπονητές κ να αλλάξουμε αν η διοίκηση δεν αλλάξει τακτική να να βάλει μυαλό τα ίδια πάντα θα έχουμε όποιος προπονητής κ να έρθει
''Κ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΣΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΩ''

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #638 στις: Δευ 21 Νοέ 2011 12:14 »
Να φέρουμε αναστόπουλο...αυτός είναι της τακτικής εμπρός παλικάρια να τους φάμε...άξιο τέκνο της σχολής αλέφαντου...Τόσα χρόνια στην μάπα φάγαμε τους δήθεν έλληνες προπονητές γνώστες της κατηγορίας αλλά πάλι αυτούς ζητάμε....Γιούργια να τους φάμε...Όσο για την ποιότητα που λέει ο ντεμόλ μήπως ήθελε τίποτα άλλο από μεταγραφές και το λέει ο άνθρωπος πλαγίως και ευγενικά;;;
Ο ντεμόλ είναι ο τελευταίος που φταίει...

Αποσυνδεδεμένος tauri_7

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 531
    • Προφίλ
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #639 στις: Δευ 21 Νοέ 2011 13:32 »
Kι εγώ συμφωνώ με fon, θέλω Αναστόπουλο. Αμ το άλλο το ωραίο που έγραψε ο porsche;;; Τάκης Λεμονής λέει...  %-|  %-|  %-|
Δεν θέλω να φανταστώ τι θα γινόταν αν έλυνε τη συνεργασία το καλοκαίρι με τον Βέλγο και προσλάμβανε τον Λεμονή. Το τι θα γράφατε εδώ όλοι οι προφέσορες δε λέγεται!!! Έχει πολύ πλάκα η ιστορία με εμάς τους ΠΑΣολέδες. Θέλουμε αυτό που δεν έχουμε, κι όταν παίρνουμε αυτό που δεν είχαμε, θέλουμε αυτό που είχαμε στην αρχή. Με τέτοιο κυκλοθυμισμό τι περιμένεις  απο τους άλλους της διοίκησης. Μας έχουν πάρει στο μεζέ και κάνουν την δουλειά τους ανενόχλητοι. Το άδειο γήπεδο σε εσάς τους οπαδούς μάλλον δεν σας έχει κάνει πολύ εντύπωση ακόμη!!!!

Υ.Γ Φτιάξτε μια λίστα με τους προπονητές που επιθυμείτε και διαβιβάστε το στην ΠΑΕ, ενταύθα.....

Αποσυνδεδεμένος ''Alejandro''

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.116
    • Προφίλ
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #640 στις: Δευ 21 Νοέ 2011 13:49 »
Αμ το άλλο το ωραίο που έγραψε ο porsche;;; Τάκης Λεμονής λέει...  %-|  %-|  %-|

Για κοιτα τη εχει κανει ο Λεμονης και τη ο Ντε Μολ! για κοιτα ποιος εχει την εμπειρια σαν προπονητης και ποιος οχι! και μετα λεγε για τον Λεμονη οτι θες.

Αποσυνδεδεμένος spyros_porsche

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 729
  • DjS
    • Προφίλ
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #641 στις: Δευ 21 Νοέ 2011 15:49 »
Kι εγώ συμφωνώ με fon, θέλω Αναστόπουλο. Αμ το άλλο το ωραίο που έγραψε ο porsche;;; Τάκης Λεμονής λέει...  %-|  %-|  %-|
Δεν θέλω να φανταστώ τι θα γινόταν αν έλυνε τη συνεργασία το καλοκαίρι με τον Βέλγο και προσλάμβανε τον Λεμονή. Το τι θα γράφατε εδώ όλοι οι προφέσορες δε λέγεται!!! Έχει πολύ πλάκα η ιστορία με εμάς τους ΠΑΣολέδες. Θέλουμε αυτό που δεν έχουμε, κι όταν παίρνουμε αυτό που δεν είχαμε, θέλουμε αυτό που είχαμε στην αρχή. Με τέτοιο κυκλοθυμισμό τι περιμένεις  απο τους άλλους της διοίκησης. Μας έχουν πάρει στο μεζέ και κάνουν την δουλειά τους ανενόχλητοι. Το άδειο γήπεδο σε εσάς τους οπαδούς μάλλον δεν σας έχει κάνει πολύ εντύπωση ακόμη!!!!

Υ.Γ Φτιάξτε μια λίστα με τους προπονητές που επιθυμείτε και διαβιβάστε το στην ΠΑΕ, ενταύθα.....

Λοιπον  αδερφε μαλλον αλλου ζεις.
Βασικα ο Λεμονης εχει  μεγαλυτερο κασε απο τον ντεμολ εχει παρει πρωταθληματα και εχει δειξει η πορεια του οτι ειναι πολυ καλυτερος του ντεμολ και του καθε ντεμολ.
Ενω ο Ογιος και ο Ντεμολ ειναι προφεσορες.Πλακα ρε μαγκες κανετε?Λεμονης ,Τσιωλης και ισως ο Τεννες ειναι εγγυηση για καθε ομαδα που κοιταει να σωθει παρτε το χαμπαρι.
πσ.Για να παρεις Λεμονη η Τσιωλη πρεπει να τα σκασεις.Και μη μου συγκρινετε Αναστοπουλους Χαβους και αλλους πουθεναδες με τους δυο πρωτους.
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 21 Νοέ 2011 16:00 από spyros_porsche »

Αποσυνδεδεμένος Geopasoles

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.057
  • ΠΟΥΛΑ ΕΦΥΓΕΣ....ΟΤΙ ΕΒΓΑΛΕΣ ΕΒΓΑΛΕΣ...
    • Προφίλ
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #642 στις: Δευ 21 Νοέ 2011 16:15 »
Δεν νομίζω ότι ο Λεμονής και κάθε Λεμονής θα σου επερνε το ματς...ας θυμηθούμε λίγο πέρυσι πως σώθηκε ο Πανιώνιος...με την βοήθεια του καταστήματος και του αρματος του και μην μου πείτε ότι πιστεύετε ότι για το ότι σώθηκε ο Πανιώνιος υπαίτιος ήταν ο Λεμονής...λίγο έλεος...τα αποδυτήρια έγιναν λένε σαν πρόπερσι...λοιπόν σαν ένας απλός οπαδός του ΠΑΣ θα πω κάτι σε όσους παίχτες διαβάζουν το φόρουμ...κοιτάξτε να συγκεντρωθειτε και να αφήσετε τους βεντετισμους στην άκρη και δουλέψτε σαν οικογένεια...είναι ντροπή να δημιουργείτε κλίμα μόνη σας στην ομάδα...δεν περνούμε εμείς συμβόλαια εσείς περνετε και πρέπει να τιμήσετε και τα συμβόλαια και την φανέλα...τον Ντεμολ πρέπει να τον στηρίξει η διοίκηση άμεσα η αν δεν τον θέλει να τον διώξει άμεσα(όσο και να τον πάω πιο πολύ πάω τον ΠΑΣ)...αν και πιστεύω ότι δεν φέρνει την ευθύνη που του καταλογίζουν για το χθεσινό παιχνίδι,αυτές οι γιομες τίνος έμπνευση είναι τον παιχτών οι του Ντεμολ?που πάει εκείνο το ωραίο παιχμιδΙ με τις πασουλες...μακάρι να σταματήσουν αυτές οι τρικυμίες στην ομάδα μας...οπότε συνοψίζοντας η δίνεται ψήφο εμπιστοσύνης γρήγορα η τον διωχνεται γρήγορα...
:pas: και  :mono:   :flag:

Αποσυνδεδεμένος ikis

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 56
    • Προφίλ
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #643 στις: Δευ 21 Νοέ 2011 16:26 »
Ωραία, να πάρουμε τον Λεμονή. Θα μπει να παίξει? γιατί η ομάδα δεν έχει χαφ. Δεν έχει χαφ, δεν έχει χαφ, δεν έχει χαφ, δεν έχει χαφ.- Γιατί όλα τα χαφ που έχει, παίζουν με πλάτη και κοιτάνε την άμυνά μας. Το πρόβλημα είναι αγωνιστικό και φαίνεται από την αρχή της χρονιάς. Μήπως ο Ντεμόλ έφερε τον Λίλα? μήπως ο Ντεμόλ έφερε τον Βίλα? με χαφ Αλβανίας που δε μπορούν να δώσουν στα 2 μέτρα τη μπάλα και τους έφεραν για Α εθνική υστερείς... ο Μπακαγιόκο δεν τροφοδοτείται, πρέπει να γυρίσει να πάρει την μπάλα. Ο Μπεσέρα δεν τροφοδοτείται, πρέπει να γυρίσει να πάρει τη μπάλα. Ο Ζαϊρί δεν τροφοδοτείται πρέπει να γυρίσει να πάρει την μπάλα. Θέλουμε έναν κεντρώο με ωά για να ελέγχουμε το κέντρο. Χωρίς έναν παιχταρά στο κέντρο, είμαστε γερά στους υποψήφιους πάλι για Β.
Καλησπέρα σε όλους.

Αποσυνδεδεμένος paspaliars

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.483
    • Προφίλ
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #644 στις: Δευ 21 Νοέ 2011 19:17 »
Kι εγώ συμφωνώ με fon, θέλω Αναστόπουλο. Αμ το άλλο το ωραίο που έγραψε ο porsche;;; Τάκης Λεμονής λέει...  %-| %-| %-|
Δεν θέλω να φανταστώ τι θα γινόταν αν έλυνε τη συνεργασία το καλοκαίρι με τον Βέλγο και προσλάμβανε τον Λεμονή. Το τι θα γράφατε εδώ όλοι οι προφέσορες δε λέγεται!!! Έχει πολύ πλάκα η ιστορία με εμάς τους ΠΑΣολέδες. Θέλουμε αυτό που δεν έχουμε, κι όταν παίρνουμε αυτό που δεν είχαμε, θέλουμε αυτό που είχαμε στην αρχή. Με τέτοιο κυκλοθυμισμό τι περιμένεις  απο τους άλλους της διοίκησης. Μας έχουν πάρει στο μεζέ και κάνουν την δουλειά τους ανενόχλητοι. Το άδειο γήπεδο σε εσάς τους οπαδούς μάλλον δεν σας έχει κάνει πολύ εντύπωση ακόμη!!!!

Υ.Γ Φτιάξτε μια λίστα με τους προπονητές που επιθυμείτε και διαβιβάστε το στην ΠΑΕ, ενταύθα.....

Λοιπον  αδερφε μαλλον αλλου ζεις.
Βασικα ο Λεμονης εχει  μεγαλυτερο κασε απο τον ντεμολ εχει παρει πρωταθληματα και εχει δειξει η πορεια του οτι ειναι πολυ καλυτερος του ντεμολ και του καθε ντεμολ.
Ενω ο Ογιος και ο Ντεμολ ειναι προφεσορες.Πλακα ρε μαγκες κανετε?Λεμονης ,Τσιωλης και ισως ο Τεννες ειναι εγγυηση για καθε ομαδα που κοιταει να σωθει παρτε το χαμπαρι.
πσ.Για να παρεις Λεμονη η Τσιωλη πρεπει να τα σκασεις.Και μη μου συγκρινετε Αναστοπουλους Χαβους και αλλους πουθεναδες με τους δυο πρωτους.
κ εγω συμφωνω για Λεμονη αλλα υπαρχει ενα τεχνικο προβλημα...ΤΟ ΧΟΡΤΟ των Ζωσιμαδων.... :P :P :P  δεν τον σηκωνει το χορτο,εχει τραυματικες εμπειριες ,που ισως να τον συνοδευουν ακομη :P ...αν τον παρουμε βεβαια ισως να τον φταιν τα χορτα κ αλλων γηπεδων,ισως παλι ναχει μεγαλωσει τη γκαμα των δικιολογιων και ν αποδειχτει πιο ευρηματικος....
τι λεμε τωρα ρε παιδες ?τον προπονητη που χει συνδεσει τ ονομα του με το περιβαλλον και την κουλτουρα τ γαυρου?θα νοιωθει κ ο ιδιος στα Γιαννενα σαν ψαρι εξω απ το νερο :P ....πως να το πουμ αλλιως...ο γαυρος ειν θαλασσινος κ δεν ευδοκιμει σε λιμνη...
  οσες τεχνικες αρετες και να χει σα κοουτς δεν μπορει να σταθει και να δεσει με την κουλτουρα και τη νοοτροπια μας...για φανταστειτε να το λεγε αυτο οντας κοουτς του ΠΑΣ...θα ντρεπομασταν να βγουμε απ τη γειτονια μας μη μας παρουν στο μεζε.... η γνωμη μου ειναι να επιμεινουμε στο Βελγο αλλα η διοικηση να παιξει το ρολο της σωστα να σταματησει να συμμετεχει στο γαιτανακι τς παραφιλολογιας κ να τον στηριξει ΑΜΕΣΑ...
  Υ.Γ.Ρ.Φ.κι αφου ποναει οικονομικα καλο θα ναι τα πειθαρχικα παραπτωματα να τα τιμωρουν σε χρημα κ οχι σε αγωνιστικο παραγκωνισμο ,π αδυνατιζει το συνολο
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 21 Νοέ 2011 19:37 από paspaliars »
....ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ AJAX ΤΗς ΗΠΕΙΡΟΥ...

Αποσυνδεδεμένος nakos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.141
    • Προφίλ
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #645 στις: Δευ 21 Νοέ 2011 19:29 »
θα διαφωνισω με το φιλο iki πως η ομαδα δεν εχει χαφ. Εχει χαφ και μαλιστα αρκετα καλα!!Το προβλημα ειναι πως ολα ειναι αμυντικογενη!
Μπορουν να παιξουν αρκετα καλα αμυνομενα και να βγαλουν καποιες κοντρες.Εκει βρισκεται το προβλημα.Αν στο ματς πρεπει να δημιουργησεις για να παρεις τη νικη και μπεις πισω στο σκορ,τελειωσες.Η ομαδα αμυνομενη μπορει να σταθει καλυτερα,υστερει ομως στο κομματι της δημιουργιας.
Δεν το γνωριζαμε το καλοκαιρι αυτο; το γνωριζαμε!πηραμε λοιπον μπεσερα και ζαιρι,ομως μεχρι στιγμης αμφοτεροι δεν κανουν τη διαφορα!δεν ξερω στη συνεχεια η με αλλον προπονητη παντως μεχρρι στιγμης ο χβ. τα κλαιει τα λεφτα του!
Μια επισημανση: στο χτεσινο ματς αρκετοι πρωτοκλασατοι μας χορευαν τσαμκο επιτηδες!!!με; η χωρις εντολες;ο ντεμολς ομως τα φραγκα θα τα παρει!

Αποσυνδεδεμένος tauri_7

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 531
    • Προφίλ
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #646 στις: Δευ 21 Νοέ 2011 19:41 »
Αμ το άλλο το ωραίο που έγραψε ο porsche;;; Τάκης Λεμονής λέει...  %-|  %-|  %-|

Για κοιτα τη εχει κανει ο Λεμονης και τη ο Ντε Μολ! για κοιτα ποιος εχει την εμπειρια σαν προπονητης και ποιος οχι! και μετα λεγε για τον Λεμονη οτι θες.

Όχι δεν κοιτάω τι έκανε ο Λεμονής!!!Στα παπάρια μου τι έκανε ο Λεμονής!!! Εσύ κοίτα τι θα έλεγες αν τον παίρναμε το καλοκαίρι κι άσε τις παπάντζες τώρα!!!! Αν βρεθεί ΕΝΑΣ εδώ μέσα -ΕΣΤΩ ΕΝΑΣ- που δεν θα πέρναγε γενεές δεκατέσσερις τον ΧΒ αν έφερνε Λεμονή εγώ θα κάτσω να με γαμ...   

Λοιπον  αδερφε μαλλον αλλου ζεις.
Βασικα ο Λεμονης εχει  μεγαλυτερο κασε απο τον ντεμολ εχει παρει πρωταθληματα και εχει δειξει η πορεια του οτι ειναι πολυ καλυτερος του ντεμολ και του καθε ντεμολ.
Ενω ο Ογιος και ο Ντεμολ ειναι προφεσορες.Πλακα ρε μαγκες κανετε?Λεμονης ,Τσιωλης και ισως ο Τεννες ειναι εγγυηση για καθε ομαδα που κοιταει να σωθει παρτε το χαμπαρι.
πσ.Για να παρεις Λεμονη η Τσιωλη πρεπει να τα σκασεις.Και μη μου συγκρινετε Αναστοπουλους Χαβους και αλλους πουθεναδες με τους δυο πρωτους.


Εγώ αδερφέ εδώ ζω, εσύ δεν ξέρω αν ζεις εδώ.  Λεμονής, Τεννές!!!!! Τον Τσιώλη τον παραβλέπω γιατί κάποιοι ίσως τον ήθελαν. Ξαναδιάβασε τι έγραψες!!! ΛΕΜΟΝΗΣ, ΤΕΝΝΕΣ!!!! Σου απευθύνω λοιπόν κι εσένα την εξής ερώτηση και θέλω μπεσαλίδικη απάντηση. Θα γκρίνιαζες ή όχι αν σου έφερναν έναν απο τους δύο το καλοκαίρι;;;;; Πρόσεξε τι θα απαντήσεις....

Η ομάδα έχει στόχο την παραμονή φέτος, κάτι το οποίο έχει διευκρινιστεί οριζοντίως και καθέτως προς πάσα κατεύθυνση. Άρα ως εκ τούτου είμαστε εντός στόχων. Σε όποιον δεν αρέσει ο στόχος ή τον θεωρεί χαμηλό για τον ΠΑΣ μπορεί να επιλέξει απο μία τεράστια γκάμα ομάδων στην ευρώπη αλλά και στον κόσμο όλο να υποστηρίξει. Οι υπόλοιποι αφήστε ΜΙΑ ΦΟΡΑ ένα άνθρωπο να ολοκληρώσει το έργο του, έστω κι αν αυτό στο τέλος κριθεί ανεπιτυχές. Στο τέλος όμως, δεν μπορείτε απο την 8η αγωνιστική να μιλάτε για υποβιβασμούς και για αλλαγές προπονητή. Και αφού πολλοί εδώ μέσα πιστεύουν οτι του Ντεμόλ του βάζουν τρικλοποδιές γιατί πιστεύουν πως δεν θα κάνουν το ίδιο με τον νέο προπονητή εάν και εφόσον δεν είναι της αρεσκείας τους;;;;; Θα μου πεις αν αλλάξει ο Ντεμόλ προφανώς και θα φέρουν τσιράκι τους!!! Ε, να ξέρετε τότε εσείς που φωνάζετε για αποκεφαλισμό Ντεμόλ, οτι υπάρχει μεγάλος αριθμός φιλάθλων -ξέρετε , αυτοί που δεν πατάνε πλέον στο γήπεδο και είναι πιο πολλοί απο αυτούς που συνεχίζουν να πηγαίνουν - που δεν γουστάρουν στην ομάδα  να έρχονται τσιράκια κανενός. Είτε αυτά είναι προπονητές, είτε ποδοσφαιριστές, είτε διοικούντες, είτε είτε είτε......

υ.γ

Βασικα ο Λεμονης εχει  μεγαλυτερο κασε απο τον ντεμολ εχει παρει πρωταθληματα και εχει δειξει η πορεια του οτι ειναι πολυ καλυτερος του ντεμολ και του καθε ντεμολ.
Έχει μεγαλύτερο κασέ το οποίο δημιουργήθηκε επειδή δούλεψε στον Ολυμπιακό και έχει πάρει πρωταθλήματα με τον Ολυμπιακό που είχε πρόεδρο τον Σωκράτη Κόκκαλη που εκείνη την εποχή γαμ... κι έδερνε στην ποδοσφαιρική πιάτσα. Σε οποιαδήποτε άλλη ομάδα δεν έχει να επιδείξει απολύτως τίποτα και επιπλέον με την πρώτη καθυστέρηση καταβολής των δεδουλευμένων τους κούναγε μαντήλι. Για να μην ξεχάσω την χρονιά που άφησε την Ξάνθη στα κρύα του λουτρού για να γυρίσει έρπειν και γλείφειν στον γαύρο. Άσε μας λοιπόν με τον Λεμονή.....
« Τελευταία τροποποίηση: Δευ 21 Νοέ 2011 19:46 από tauri_7 »

Μολοσσός

  • Επισκέπτης
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #647 στις: Δευ 21 Νοέ 2011 19:48 »
Η ομάδα έχει στόχο την παραμονή φέτος, κάτι το οποίο έχει διευκρινιστεί οριζοντίως και καθέτως προς πάσα κατεύθυνση. Άρα ως εκ τούτου είμαστε εντός στόχων. Σε όποιον δεν αρέσει ο στόχος ή τον θεωρεί χαμηλό για τον ΠΑΣ μπορεί να επιλέξει απο μία τεράστια γκάμα ομάδων στην ευρώπη αλλά και στον κόσμο όλο να υποστηρίξει. Οι υπόλοιποι αφήστε ΜΙΑ ΦΟΡΑ ένα άνθρωπο να ολοκληρώσει το έργο του, έστω κι αν αυτό στο τέλος κριθεί ανεπιτυχές. Στο τέλος όμως, δεν μπορείτε απο την 8η αγωνιστική να μιλάτε για υποβιβασμούς και για αλλαγές προπονητή. Και αφού πολλοί εδώ μέσα πιστεύουν οτι του Ντεμόλ του βάζουν τρικλοποδιές γιατί πιστεύουν πως δεν θα κάνουν το ίδιο με τον νέο προπονητή εάν και εφόσον δεν είναι της αρεσκείας τους;;;;; Θα μου πεις αν αλλάξει ο Ντεμόλ προφανώς και θα φέρουν τσιράκι τους!!! Ε, να ξέρετε τότε εσείς που φωνάζετε για αποκεφαλισμό Ντεμόλ, οτι υπάρχει μεγάλος αριθμός φιλάθλων -ξέρετε , αυτοί που δεν πατάνε πλέον στο γήπεδο και είναι πιο πολλοί απο αυτούς που συνεχίζουν να πηγαίνουν - που δεν γουστάρουν στην ομάδα  να έρχονται τσιράκια κανενός. Είτε αυτά είναι προπονητές, είτε ποδοσφαιριστές, είτε διοικούντες, είτε είτε είτε......

ορέ ταυρί πασιά μ...από την στιγμή που δεν έχει πει τίποτα ο ντεμολ για τρικλοποδιές κλπ συνομωσιολογίες,σημαίνει πως τον αφήνουν να κάνει το έργο του ανενόχλητος...

Αποσυνδεδεμένος spyros_porsche

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 729
  • DjS
    • Προφίλ
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #648 στις: Δευ 21 Νοέ 2011 21:06 »
Μαλιστα......
Δεν θα μπω σε αυτη την διαδικασια να σε σιγουρος αδερφε.Δεν μου το επιτρεπει η ηλικια μου πανω απο ολα.

Αποσυνδεδεμένος tauri_7

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 531
    • Προφίλ
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #649 στις: Δευ 21 Νοέ 2011 21:17 »
.....Δεν μου το επιτρεπει η ηλικια μου πανω απο ολα.

Δεν σου είπα ν' ανέβεις στο Μιτσικέλι!!! Μια απάντηση σου ζήτησα. Η μη απάντησή σου παρ' όλα αυτά με καλύπτει....

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ