Αποστολέας Θέμα: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ  (Αναγνώστηκε 162780 φορές)

Αποσυνδεδεμένος astralon

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.817
  • Plavo srce
    • Προφίλ
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #450 στις: Τετ 19 Οκτ 2011 13:22 »
-Έχει αρχίσει μια ακατάσχετη Ντεμολογία
εδώ και κάποιες ημέρες....

-Το μόνο σίγουρο είναι οτι
είναι πολύ δύσκολο για κάποιον που εργάζεται
να ακούει στον ''αέρα'', φωνές αμφισβήτησης
και κακόβουλων σχολίων προς το πρόσωπό του...

-Πχ μέχρι και προπονητή Β' Εθνικής διάβασα απο δημοσιεύματα, οτι χαρακτηρίστηκε... :-?

-Δεν ξέρω αν οι επιθυμίες αντικατάστασης Ντεμόλ προορίζονται για το καλό του ΠΑΣ...
-Δεν ξέρω αν αποσκοπείται μια καλύτερη αγωνιστική παρουσία του ΠΑΣ...
-Δεν ξέρω αν στοχεύεται μια αλλαγή, όσον αφορά τις συμμετοχές των παικτών...
-Δεν ξέρω αν γίνεται προσπάθεια συγκομιδής ακόμα περισσότερων βαθμών....

-Οι παραπάνω είναι κάποιοι ''προφανείς'' και ''συνηθισμένοι'' λόγοι,
που μόνο ο χρόνος μπορεί να δείξει αν θα φέρουν
καλύτερα ''αποτελέσματα''
για την ομάδα μας τον ΠΑΣ ...

-Αν όμως
υπάρξουν άλλοι λόγοι,
οι οποίοι θα εξυπηρετήσουν άλλου είδους επιθυμίες (δεν μπορώ βέβαια να ξέρω ποιές είναι αυτές)
τότε ο λάκκος του ΠΑΣ έχει αρχίσει ήδη να σκάπτεται
και δεν ξέρω πόσο βαθύς θα είναι... :-?
 
KE EN EUROPA KIERO VERTE KE ASI VOLVERME LOKO'

Αποσυνδεδεμένος tauri_7

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 531
    • Προφίλ
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #451 στις: Τετ 19 Οκτ 2011 20:01 »
Ο ΠΑΣ έχει προπονητή και να αφήσουν τις μακακίες περί αλλαγών μεσούσης της περιοδου, δηλαδή τί μεσούσης, αρχούσης ταιριάζει καλύτερα. Κι επειδή δεν μου φαίνεται οτι έτσι τυχαία αρχίσαμε και συζητάμε εμείς εδώ μέσα για το θέμα προπονητή, αλλά απο κάπου υποδαυλίζετε το ζήτημα, να βγεί η διοίκηση, η οποία αποκλείεται να μην έχει γνώση του τι αιωρείται στον ουρανό της πόλης μας, να στηρίξει δημόσια τον προπονητή και να κλείσει το θέμα. Όχι, γιατί εμένα μου δίνετε η εντύπωση οτι ο ΧΒ το πάει λίγο σαν ο συνονόματός του ΓΑΠ. Πετάμε μια μαλακία για ένα μέτρο, το δίνουμε τροφή στα εγκάθετα ΜΜΕ να το κυκλοφορήσουν για να δει τι είδους αντιδράσεις θα υπάρξουν και εν συνεχεία αν το έδαφος είναι ευνοϊκό το εφαρμόζουμε. Ειδάλλως κάνουμε την πάπια...

Αποσυνδεδεμένος ''Alejandro''

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.116
    • Προφίλ
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #452 στις: Παρ 21 Οκτ 2011 15:05 »
onsports.gr

Παράθεση
Στεφάν Ντεμόλ

Και να θέλαμε, δεν μας αφήνετε να… αγιάσουμε! Να μας συμπαθάτε, αλλά μάτσο οι παίκτες στο ρόστερ του ΠΑΣ Γιάννινα. Τον Ζαϊρί(!) και τον Κουέβας(!) βρήκατε να στείλετε «συστημένους» στον καναπέ του σπιτιού τους για πίτσα μπύρα και καλή τηλεθέαση! Α, παραλίγο να το ξεχάσουμε. Ο αποκλεισμός από την αποστολή του αγώνα με τον Ατρόμητο, έκανε τους δύο παίκτες να ξεκαρδιστούν στα γέλια! Διότι στα Γιάννενα, δεν ξέρω εάν το΄χετε πάει χαμπάρι, αλλά είσαστε μια ωραία ατμόσφαιρα, είσαστε. Χα, χα, χα, χα,…!!!

Ρε μανια αυτο το onsports με τον Ντε Μολ??.Ουτε εγω ετσι :P
« Τελευταία τροποποίηση: Παρ 21 Οκτ 2011 15:41 από ΛΟΚΟ »

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #453 στις: Παρ 21 Οκτ 2011 15:33 »
Παράθεση
Διότι στα Γιάννενα, δεν ξέρω εάν το΄χετε πάει χαμπάρι, αλλά είσαστε μια ωραία ατμόσφαιρα, είσαστε. Χα, χα, χα, χα,…!!!

Δεν έχεις άδικο, Διάβολε με το Αγγελικό πρόσωπο.
Όχι ρε Ρουφιάνε (ως ανώνυμος συγγραφέας), ο Ζαϊρί δεν πρόκειται να παίξει, θα μείνει στο ράφι ως αποικιακό  προϊόν και με τα ποσοστά στην τσέπη σου.
« Τελευταία τροποποίηση: Παρ 21 Οκτ 2011 16:03 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος Geopasoles

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.057
  • ΠΟΥΛΑ ΕΦΥΓΕΣ....ΟΤΙ ΕΒΓΑΛΕΣ ΕΒΓΑΛΕΣ...
    • Προφίλ
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #454 στις: Παρ 21 Οκτ 2011 16:02 »
Οντως τι μανια ειναι αυτη?Τον γουσταρουνε πολυ τον Βελγο μας.... φαινεται οτι ειναι μια αμεροληπτη αθλητικη ιντερνευτικη εφημεριδα η συκεκριμενη...αντε και εις ανωτερα...ΚΑΤΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΝΤΕΜΟΛ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Παρ 21 Οκτ 2011 16:10 από Geopasoles »
:pas: και  :mono:   :flag:

Αποσυνδεδεμένος paspaliars

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.483
    • Προφίλ
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #455 στις: Παρ 21 Οκτ 2011 16:06 »
onsports.gr

Παράθεση
Στεφάν Ντεμόλ

Και να θέλαμε, δεν μας αφήνετε να… αγιάσουμε! Να μας συμπαθάτε, αλλά μάτσο οι παίκτες στο ρόστερ του ΠΑΣ Γιάννινα. Τον Ζαϊρί(!) και τον Κουέβας(!) βρήκατε να στείλετε «συστημένους» στον καναπέ του σπιτιού τους για πίτσα μπύρα και καλή τηλεθέαση! Α, παραλίγο να το ξεχάσουμε. Ο αποκλεισμός από την αποστολή του αγώνα με τον Ατρόμητο, έκανε τους δύο παίκτες να ξεκαρδιστούν στα γέλια! Διότι στα Γιάννενα, δεν ξέρω εάν το΄χετε πάει χαμπάρι, αλλά είσαστε μια ωραία ατμόσφαιρα, είσαστε. Χα, χα, χα, χα,…!!!


ΒΑΛΕ ΟΛΟ ΤΟ PC ς ΣΤΟΝ ΚΩΛΟΟΟ...
ΒΑΛΤΟ ΟΛΟΟΟ,ΒΑΛΤΟ ΟΟΟΛΟ... :P :P :P :mono:
....ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ AJAX ΤΗς ΗΠΕΙΡΟΥ...

Αποσυνδεδεμένος Geopasoles

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.057
  • ΠΟΥΛΑ ΕΦΥΓΕΣ....ΟΤΙ ΕΒΓΑΛΕΣ ΕΒΓΑΛΕΣ...
    • Προφίλ
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #456 στις: Παρ 21 Οκτ 2011 16:11 »
onsports.gr

Παράθεση
Στεφάν Ντεμόλ

Και να θέλαμε, δεν μας αφήνετε να… αγιάσουμε! Να μας συμπαθάτε, αλλά μάτσο οι παίκτες στο ρόστερ του ΠΑΣ Γιάννινα. Τον Ζαϊρί(!) και τον Κουέβας(!) βρήκατε να στείλετε «συστημένους» στον καναπέ του σπιτιού τους για πίτσα μπύρα και καλή τηλεθέαση! Α, παραλίγο να το ξεχάσουμε. Ο αποκλεισμός από την αποστολή του αγώνα με τον Ατρόμητο, έκανε τους δύο παίκτες να ξεκαρδιστούν στα γέλια! Διότι στα Γιάννενα, δεν ξέρω εάν το΄χετε πάει χαμπάρι, αλλά είσαστε μια ωραία ατμόσφαιρα, είσαστε. Χα, χα, χα, χα,…!!!


ΒΑΛΕ ΟΛΟ ΤΟ PC ς ΣΤΟΝ ΚΩΛΟΟΟ...
ΒΑΛΤΟ ΟΛΟΟΟ,ΒΑΛΤΟ ΟΟΟΛΟ... :P :P :P :mono:
Ωραιο συνθηματακι αυτο...πρεπει να το τελειωποιησουμε και να το πουμε και οταν αγωνιζομαστε....με τα νουμερα μας ανεβαζουν την πιεση καθημερινα
:pas: και  :mono:   :flag:

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #457 στις: Παρ 21 Οκτ 2011 16:27 »
Αυτά τα γκεμπελικά κειμενάκια που συνήθως έχουν ως αντικείμενο τον Ντεμόλ, τα  υπογράφουν ως  Team Onsports.gr 

Το site της Onsports.gr διέπεται από "ΔΕΟΝΤΟΛΟΓΙΑ ΧΡΗΣΤΩΝ" ...

 
Παράθεση
Σε καμία περίπτωση δε μπορεί να θεωρηθεί υπεύθυνο το onsports.gr, για οποιοδήποτε λάθος ή παραλείψεις σε οποιοδήποτε περιεχόμενο ή για οποιαδήποτε βλάβη ή ζημία που τυχόν προκύψουν από τη χρήση οποιουδήποτε περιεχομένου που αναρτάται, αποστέλλεται, μεταφέρεται ή άλλως καθίσταται διαθέσιμο από τους χρήστες/μέλη στις υπηρεσίες του onsports.gr.

... όχι όμως από "ΔΕΟΝΤΟΛΟΓΙΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΩΝ - ΣΥΝΕΡΓΑΤΩΝ"
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #458 στις: Παρ 21 Οκτ 2011 17:04 »
Μπας και είναι πικραμένοι αιγαλεώτες;Βέβαια δεν ξέρω αν υπάρχει αυτό το είδος αλλά λέω μήπως...
Επίσης μπας και τα γράφει καμιά θαυμάστρια του ζαιρί;

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #459 στις: Παρ 21 Οκτ 2011 17:17 »
Μπας και είναι πικραμένοι αιγαλεώτες;Βέβαια δεν ξέρω αν υπάρχει αυτό το είδος αλλά λέω μήπως...
Επίσης μπας και τα γράφει καμιά θαυμάστρια του ζαιρί;

Γατοπληροφορίες μου κάνουν λόγο για πικραμένη "Τζέσικα"
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Συνδεδεμένος christos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.726
  • ΠΑΣ...γιατί κάποια πράγματα μένουν πάντα ίδια...
    • Προφίλ
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #460 στις: Παρ 21 Οκτ 2011 17:29 »
Σύντροφοι,καλά είναι τα αναθέματα προς τους ανύπαρκτους δημοσιογράφους/χομπίστες/καιροσκόπους/ασχέτους/κακόβουλους κλπ της πόλης μας αλλά και των Αθηνών,αλλά δεν μας κάνουν σοφότερους και κυρίως δεν μας βοηθούν να καταλάβουμε τι στην ευχή γίνεται με την ουσία του πράγματος η οποία δεν είναι άλλη -τουλάχιστον σήμερα - από τον Ζαιρί.
Το ότι κρίθηκε ξαφνικά ανέτοιμος ακόμη και για το γνωστό 20λεπτο-30λεπτο , κόντρα στην ροή των πραγμάτων ( σταδιακή άνοδος,αναλογική συμμετοχή,προσπαθεια εκ μέρους του κλπ )αλλά και στα λεγόμενα του Ντεμόλ προχθές είναι περίεργο...
Δεν μπορώ να γνωρίζω τα των προπονήσεων,δεν ζω καν στα Γιάννενα,οπότε εάν κάποιος έχει μάθει κάτι παραπάνω ας μας διαφωτίσει .

Υ.Γ.Το δε θέμα του Σκούφαλη έχει ξεπεράσει πια και τα όρια της ιλαροτραγωδίας !Βοηθάμε έναν άνθρωπο να είναι fit ( προπονήσεις)και να ζει έναν υγιεινό τρόπο ζωής,( χαλαρή ζωή,αθλητική,ελεύθερα Σαββατοκύριακα)τον χρυσοπληρώνουμε γι'αυτό (!!!) και δεν προσπαθούμε καν να πάρουμε από αυτόν το παραμικρό !!! Τι παράνοια είναι αυτή επιτέλους ??????????????

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #461 στις: Παρ 21 Οκτ 2011 17:37 »
Μπας και είναι πικραμένοι αιγαλεώτες;Βέβαια δεν ξέρω αν υπάρχει αυτό το είδος αλλά λέω μήπως...
Επίσης μπας και τα γράφει καμιά θαυμάστρια του ζαιρί;

Γατοπληροφορίες μου κάνουν λόγο για πικραμένη "Τζέσικα"

ωραίο όνομα  :P

Αποσυνδεδεμένος sellos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.059
  • toros-tsiprofans
    • Προφίλ
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #462 στις: Παρ 21 Οκτ 2011 17:54 »
Ο ΦακΔεμολ είναι προπονητής και είναι ο μονος που έχει δικαίωμα και υποχρεωση
να ξερει το πως και το γιατι.-

Υ.Γ.
Απο τοτες που βγηκαν τα ιντερνετια και δεν ξοδευουν μελανι γραφουν οτι μλκια θελνε..
το κακό ειναι πως η μη εντυπη εκδοση των "αριστουργηματων" αυτων
μας στερει την δυνατοτητα να ειναι χρησιμα στους χαλεδες..

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #463 στις: Παρ 21 Οκτ 2011 23:06 »
δημοσιογράφους/χομπίστες/καιροσκόπους/ασχέτους/κακόβουλους κλπ της πόλης μας αλλά και των Αθηνών,αλλά δεν μας κάνουν σοφότερους και κυρίως δεν μας βοηθούν να καταλάβουμε τι στην ευχή γίνεται με την ουσία του πράγματος η οποία δεν είναι άλλη -τουλάχιστον σήμερα - από τον Ζαιρί.

Δίκιο έχεις christos, σιγά τώρα μη και ανταγωνιζόμαστε τους χαβαλέδες που αυτοαποκαλούνται αθλητικογράφοι με τη μαλακία να γλείφει κάγκελο.
Δε λέω για Τζέσικα ...

Σχετικά με το Ζαϊρί, δε μου  πέφτει λόγος, προσωπικά λέω διάφορες ρουτίνες γύρω από το θέμα για ευνόητους λόγους και δε θα μπω στην ουσία του θέματος, ούτε θα μπω στον κόπο να ρωτήσω το ΒΑΓΓΕΛΗ.

Όμως κάποιοι  άθλιοι των Αθηνών και των Ιωαννίνων, δεν έχουν ίχνος ευαισθησίας όταν πρόκειται για τον άνρθωπο.

Σημασία έχει ο Ζουάντ, να είναι καλά.
« Τελευταία τροποποίηση: Παρ 21 Οκτ 2011 23:38 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος ''Alejandro''

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.116
    • Προφίλ
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #464 στις: Σαβ 22 Οκτ 2011 20:11 »
Θα το λεω συνεχεια παει και τελος....ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΣΤΟΝ 'ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ'..Οχι ρε φιλε Ντε Μολ δεν αρεσεις και δεν μπορεις να κουμανταρεις αυτην την ομαδα.ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ. :mono:

Αποσυνδεδεμένος chilly

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.780
    • Προφίλ
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #465 στις: Σαβ 22 Οκτ 2011 20:21 »
Ερώτηση: Γιατί ο Ντεμόλ δεν έχει κάτσει ποτέ σε παγκο ομάδας και 2η χρονιά?
Δεν σημαίνει όμως οτι πρέπει να φύγει επειδή θέλουμε να βολέψουμε άλλους κολλητούς...να φύγει για τις παπαριές που κάνει και τα όποια ανεπιτυχή αποτελέσματα...
φορεβερ

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #466 στις: Σαβ 22 Οκτ 2011 20:22 »
και ο όγιος αλλού έφυγε νύχτα αλλά εδώ μας άρεσε...Αλλού κολλάς αλλού όχι...

Επίσης ας σκεφτεί ο καθένας κάτι απλό.Αν φύγει ο ντεμόλ ποιος θα έρθει;Θα έρθει κανένα όνομα ή κανάς γνώστης της ελληνικής πραγματικότητας και τι θα αλλάξει δραματικά στην ομάδα;Θα γίνουμε μπαρτσελόνα;Άντε να αλλάξει λίγο η ψυχολογία για 2-3 αγώνες...Μετά;Άντε θα παίζει και ο Ζαιρί και τα μεγάλα συμβόλαια.Και;
« Τελευταία τροποποίηση: Σαβ 22 Οκτ 2011 20:29 από fon7 »

Αποσυνδεδεμένος chilly

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.780
    • Προφίλ
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #467 στις: Σαβ 22 Οκτ 2011 20:29 »
Kαι δηλαδή εδώ κόλλησε?
φορεβερ

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #468 στις: Σαβ 22 Οκτ 2011 20:29 »
έχει αρκετούς φαν πάντως που δεν θα είχαν πρόβλημα να τον ξαναδούν...Δεν έφυγε λόγω κακών αποτελεσμάτων.Επίσης αλλού πήρε πρωτάθλημα.

Αποσυνδεδεμένος chilly

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.780
    • Προφίλ
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #469 στις: Σαβ 22 Οκτ 2011 20:38 »
Aκριβώς...ο Ντεμολ έτρεχε μόνος του πέρυσι και βγήκε 2ος και έγινε Θεός...
φορεβερ

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #470 στις: Σαβ 22 Οκτ 2011 20:41 »
Μόνος του πως;Και ο παναιτωλικός έκανε ότι κάναμε εμείς στον πρώτο γύρο.Για δες το ρεκόρ του στο δεύτερο γύρο.Έκανες πέρυσι ρεκόρ βαθμών και δεν βγήκες πρώτος.Το χειμώνα δεν έκανες μεταγραφές και έβγαλαν οι ίδιοι παίχτες όλο το πρωτάθλημα.

Αποσυνδεδεμένος chilly

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.780
    • Προφίλ
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #471 στις: Σαβ 22 Οκτ 2011 20:47 »
Σε όλο τον 2ο γύρο ρε φίλε η ομάδα σερνότανε. Δεν το είδες? Φέτος δεν έχουμε αριστερό μπακ και στόπερ και ο Ντεμόλ λέει οτι δεν έχει πρόβλημα και οτι έχει ήδη πολλούς παίχτες? Δουλευόμαστε?
φορεβερ

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #472 στις: Σαβ 22 Οκτ 2011 20:51 »
Σου είπα και κάτι.Μεταγραφές δεν κάναμε.Επίσης οι άλλοι κέρδιζαν μέσα έξω.Υπο φυσιολογικές συνθήκες θα έβγαινες πρώτος χαλαρά.Κατέβασες ταχύτητα και οι άλλοι κέρδιζαν μέσα έξω.Στο πρώτο γύρο γιατί δεν το έκαναν δηλαδή που είναι πιο χαλαρά τα πράγματα;Ο Ντεμόλ και ο κάθε Ντεμόλ τι περιμένεις να σου πει;Ξέρεις πολλούς προπονητές να βγαίνουν και να τα χώνουν στην διοίκηση;Και ο αναστόπουλος έλεγε ότι ο κολέμπας είναι τράπεζα.Ίσχυε;Δεν βγαίνουν όλα προς τα έξω και καλώς φυσικά.Δεν είναι η ομάδα μεσημεριανή ζώνη και όποιος προσπαθεί να την κάνει καλύτερα να πάρει πόδι.

Αποσυνδεδεμένος chilly

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.780
    • Προφίλ
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #473 στις: Σαβ 22 Οκτ 2011 21:00 »
Ναι ρε φίλε, βγαίνεις και το λες οτι θέλω μεταγραφές να στις κάνει. Αφού έχει το λαικο έρεισμα (είχε μάλλον) κάτι θα γινότανε. Και το γεγονός οτι η ομάδα σερνότανε (δεν με ενδιαφέρουν οι αντίπαλοι τι κάνουν, κοιτάω την ομάδα μου) δεν είναι δικό του έργο?Και εντάξει πες οτι φταίνε οι παίχτες που σέρνονται, ο Ντεμολ γιατί δεν έκανε τίποτα να αλλάξει πρόσωπα?
Και για να έχουμε καλό ερώτημα ποιούς παίχτες πήρε ο Παναιτωλικός τον Δεκέμβρη που άλλαξαν τον ρου της ιστορίας?
Υ.Γ. Τελικά αριστερό μπακ και στόπερ χρειαζόμαστε?
φορεβερ

Αποσυνδεδεμένος ''Alejandro''

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.116
    • Προφίλ
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #474 στις: Σαβ 22 Οκτ 2011 21:14 »
Παρασχοι δεν υπαρχουν μονο στην Ελλαδα!! αλλα και στο Βελγιο τελικα..Σιγα τον προπονητη ρε, ηρεμηστε
και λιγο.Δεν βλεπετε δεν ξερει που του πανε τα τεσσερα ασε που σε καθε παιχνιδι αλλαζει πανες απο τον φοβο του...Τελος ρε αν δεν εχεις ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ και ΤΟΛΜΗ δεν πας πουθενα,παιξε ρε πουστη επιθετικα και ας φας 5 γκολ τουλαχιστον θα κανεις φασεις θα πατησεις περιοχη τους και θα κανεις και καποιο τερμα,αλλα που... αντε σιγα σιγα φτιαξε βαλιτσες κατα Βελγιο περιοχη,αντε αγορι μου..

Υ.Γ. να θυμισω οτι και καποιοι τον Παρασχο τον θελανε στην ομαδα....Αλλα μετα μαλλον αλλαξαν γνωμη.