Αποστολέας Θέμα: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ  (Αναγνώστηκε 162682 φορές)

Αποσυνδεδεμένος torosblasphemy

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 279
    • Προφίλ
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #675 στις: Τετ 23 Νοέ 2011 00:25 »
αυριο το πολυ μεθαυριο φευγει ντε μολ κ ερχεται τακς..
...Μέχρι Την Άκρη Του Κόσμου Ταξίδεψα...

Αποσυνδεδεμένος TakisBloemfontein

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 80
  • ΠΑΣ...παντού και πάντα!
    • Προφίλ
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #676 στις: Τετ 23 Νοέ 2011 00:54 »
Για εμενα εχουμε μαζι με την Τριπολη και την Κερκυρα (δεν ξερω για κομποτη και δραμα), το χειροτερο ροστερ της κατηγοριας.
Φίλε μου, δεν ξέρεις πόσο μεγάλη αλήθεια είπες, και που κανείς μας δεν θέλει ακόμη να την κοιτάξει. Πραγματικά, με τέτοια αστεία άμυνα, κέντρο που δεν κρατάει μπάλα και προβλέψιμη επίθεση, πώς έχουμε απαίτηση να μείνουμε στην κατηγορία;
Και πέρυσι, όσο περισσότερο το σκέφτομαι καταλήγω ότι την άνοδο την κέρδισαν οι παίχτες και όχι ο Ντεμόλ, όσο ακόμη οι άλλες ομάδες ψάχνονταν, από Σεπτέμβρη μέχρι Γενάρη. Όταν οι άλλοι σύλλογοι έδεσαν κάπως και εμείς συνεχίσαμε στο ίδιο τέμπο, ασύνδετοι και χωρίς ενδιαφέρον, όντως τερματίσαμε εκεί που μας άξιζε. Δεύτεροι με το ζόρι!!! Οϋτε ένα διπλό σε ολόκληρο το δεύτερο γύρο.
Και φέτος βλέπουμε μια απ'τα ίδια, ίσως και χειρότερα. Αμφιβάλλω αν συνεχίσουμε έτσι, ανα θα κάνουμε 1-2 νίκες ακόμη ως το τέλος. Όλες οι υπόλοιπες ομάδες βελτιώνονται συνεχώς, όσο μπορούν τέλος πάντων. Ακόμη και η Κέρκυρα και ο Αστέρας, κάνουνε νίκες, το παλεύουνε. Μ¨ηπως σπάσουμε τα κοντέρ δεν ξέρω και τερματίσουμε τελευταίοι.
Life is a bitch,
you've got to take her down
before she starts whining!

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #677 στις: Τετ 23 Νοέ 2011 01:07 »
Φαντάζομαι όλοι βγαίνετε και συζητάτε τα οικογενειακά σας με όλη την γειτονιά και βγάζετε τελάλη για να θέλετε το ίδιο από τον ντεμόλ.Φαντάζομαι το αφεντικό στην δουλειά σας το κράζετε άνετα δημόσια...Επίσης δεν ξέρω τι ποινικές ρήτρες υπάρχουν στο συμβόλαιο για τέτοια θέματα έστω και αν μας ακούγονται μακρινά για γιάννενα τέτοια πράγματα...Για πέστε μου πόσοι προπονητές έκραξαν δημόσια τον εκάστοτε αφεντικό τους και έμειναν στην θέση τους...

Αποσυνδεδεμένος astralon

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.817
  • Plavo srce
    • Προφίλ
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #678 στις: Τετ 23 Νοέ 2011 02:19 »
-Βλέπουμε τον καπνό....
...λογικά -στην παροιμία-υπάρχει φωτιά
..όμως θέλει να υπάρξει λιγο περσότερο ...οξυγόνο για να ..αρπάξει...!!

-Όλα δείχνουν ότι η καρέκλα του Ντεμόλ τρίζει άσχημα
βούιξε ο τόπος
και μια ενδεχόμενη αντικατάστασή του
μόνο ο χρόνος θα δείξει
τι καλό θα φέρει στην ομάδα...

-Η δήλωση Κώτσιου νωπή , πως δεν είμαστε οικογένεια (δεν ξέρω αν εννοούσε αποκλειστικά τον Ντεμόλ)
αλλα παρατηρούμε οτι
τα πειθαρχικά παραπτώματα, τα προστίματα, οι αποκλεισμοί και οι λογομαχίες στις προπονήσεις
δεν έχουν λείψει απο την ομάδα μας....

-Αν μη τι άλλο, βάζουν τον καθε φίλαθλο κ οπαδό σε πολλές-πολλές σκέψεις...

-Υπάρχει και ένα συμβόλαιο στην μέση
και ο όρος ''απόλυση'' ή ''παραίτηση'' παίζει μεγάλο ρόλο....

-Ο καθένας έχει τις πεποιθήσεις του και τα πιστεύω του
αλλα ο χρόνος είναι ο καλύτερος κριτής...

-Αν προκύπτει θέμα αντικατάστασης Ντεμόλ,
η διοίκηση
υπέυθυνα, ξεκάθαρα, αποφασιστικά και δυναμικά
ας βάλει τα πράγματα σε μια σειρά
μια ώρα αρχίτερα
δεν είναι δυνατόν να διαιωνίζεται μια τέτοια (άρρωστη η μή) κατάσταση
που έχει αντίκτυπο σε πάικτες (το κυριότερο)
και σε φιλάθλους κ οπαδούς...


-ΑΝ επέλθει η αλλαγή
τότε όλοι μας ξέρουμε πως η αλλαγή αυτή πρέπει να στοχεύσει στο ΚΑΛΥΤΕΡΟ...

-Πάλι deja-vu...?????

-Πέραν όλων αυτών όμως
τα προβλήματα (ευρώ-ηλεκτρολογικά τα τελευταία που ανέκυψαν)
φαίνονται να είναι ασφυκτικώς συσσωρευμένα...

-Μέχρι και θέμα ΔΕΗ ακούσαμε λιγο πριν το ματς....
-Βρίζαμε την ΕΠΑΕ το 2001 για τους προβολείς...και τώρα τους πετροβολάμε μόνοι μας, να τους σπάσουμε.......
-Αμ, εκείνο το ρολόι, .....γιατί άραγε δεν τίθεται σε λειτουργία.... α???
-Αχχχχ.....ρε ΠΑΣ ....


-Μια χρονιά ρε π$#%&η μου
να κυλήσει ήρεμα δεν υπάρχει....???
 
KE EN EUROPA KIERO VERTE KE ASI VOLVERME LOKO'

Αποσυνδεδεμένος pagouras7

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 226
    • Προφίλ
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #679 στις: Τετ 23 Νοέ 2011 10:43 »

Αποσυνδεδεμένος Rakeesh

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 14
    • Προφίλ
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #680 στις: Τετ 23 Νοέ 2011 10:48 »

Αποσυνδεδεμένος yazid

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.172
    • Προφίλ
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #681 στις: Τετ 23 Νοέ 2011 10:53 »
Ποιο είναι το συγκεκριμένο άτομο που δε θέλει να βλέπει ο Λεμονής?
(σχετικά με το άρθρο του spor fm)

Αποσυνδεδεμένος tauri_7

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 531
    • Προφίλ
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #682 στις: Τετ 23 Νοέ 2011 11:18 »
Μπεσα απαντηση θα παρεις απο εμενα..Λοιπον ο Ντε Μολ για εμενα εχει τελειωσει απο τον αισχρο Β'γυρο του ΠΑΣ μεχρι πριν λιγους μηνες,επισης τελειωσε απο αυτα που ειπε πριν τον αγωνα με τον Οφη..Πηρε μια ευκαιρια το καλοκαιρι λοιπον αλλα την πεταει και αυτη στα σκουπιδια..ΝΑΙ ο Τακης ειναι πολυ καλυτερος σαν προπονητης απο τον Ντε Μολ ο ανθρωπος εχτος απο πρωταθλητισμο στην Ελλαδα εστω και με τον Κοκκαλη,εχει παρει και μια εμπειρια champions league,οσο ο Ντε Μολ μαζευε μινιατουρες του batman και του superman!..Οποτε κοιτα ποιο καλα γυρω σου,ψαξου,και ασε τα Παπαρια σου στην ακρη.

OK, με έπεισες με την "μπεσαλίδικη" απάντησή σου. Απο σήμερα αφήνω τα παπάρια μου στην άκρη και θα αρχίσω να κοιτάω πιο καλά γύρω μου. Με έκανες καλύτερο άνθρωπο με την αποστομωτική απάντησή σου!!! Και για το τέλος εύχομαι ο επόμενος προπονητής του ΠΑΣ να είναι ο Λεμονής...

Δεν έπαιζα κανά τζόκερ...!!!  :P

Αποσυνδεδεμένος SAS

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 340
    • Προφίλ
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #683 στις: Τετ 23 Νοέ 2011 11:21 »
τελος ο ΝΤΕΜΟΛ,
αν και τον εχω σε εκτιμηση απο οτι φαινεται εκανε αρκετα λαθη και εχασε τα αποδυτηρια με αποκορυφωμα το επεισοδιο με το δικο του παιδι,
καλη συνεχεια στην ομαδα μας και με την ευχη απο εδω και εμπρος να πανε ολα καλα.
Ο σερ Τακης εχει την πειρα να τα καταφερει και θα τα καταφερει.....
κατι μου λεει πως θα μας γινει πολυ αγαπητος στο τελος....
αντε να δουμε.....
 :mono: :pas: :mono:
ONLY PAS GIANNINA

«Κοιτάξτε να τα βρείτε εδώ. Να ενωθείτε, παράγοντες, γήπεδα, ερασιτέχνης, ΠΑΕ, γίνεται όλοι σας ένα και θα διεκδικεί η ομάδα ΟΥΕΦΑ σε λίγα χρόνια.»

Αποσυνδεδεμένος PizzAS

  • Sr. Member
  • ****
  • Μηνύματα: 483
    • Προφίλ
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #684 στις: Τετ 23 Νοέ 2011 11:33 »
Μακαρι οποιος και να ερθει να καταφερει με την δουλεια του να μας γινει αγαπητος

Αποσυνδεδεμένος fadomas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.076
    • Προφίλ
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #685 στις: Τετ 23 Νοέ 2011 11:35 »

Τέλος ο Ντεμόλ

 
Παρελθόν αποτελεί ο Στέφαν Ντεμόλ από την τεχνική ηγεσία του ΠΑΣ. Ο Βέλγος τεχνικός ενημερώθηκε πριν από λίγο από τον γενικό διευθυντή της ΠΑΕ, Πασχάλη Μόσχογλου πως η συνεργασία τους δεν θα συνεχιστεί και τις επόμενες ώρες θα ανακοινωθεί και επίσημα το διαζύγιο. Νέα επαφή με Λεμονή.

Ο Στεφάν Ντεμόλ θα συναντηθεί τις επόμενες ώρες με μέλη της ΠΑΕ έτσι ώστε να λάβει την αποζημίωση του αφού ο πρόεδρος του ΠΑΣ, Γιώργος Χριστοβασίλης δεν βρίσκεται στα Γιάννενα.

Σήμερα το απόγευμα αναμένεται να γίνει νέα επαφή των ανθρώπων της ομάδας με τον Τάκη Λεμονή έτσι ώστε να καθοριστεί αν τελικά οι δύο πλευρές συνεργαστούν ή όχι. Πάντως όλοι στην πόλη λένε πως ο Λεμονής θα είναι ο νέος τεχνικός του ΠΑΣ και θα αναλάβει τις τύχες της από την ερχόμενη Δευτέρα.


novaspor

Αποσυνδεδεμένος ΛΟΚΟ

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.846
    • Προφίλ
    • Γιαννενάρα
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #686 στις: Τετ 23 Νοέ 2011 11:40 »
Καλή συνέχεια στον Στέφανο.
Τουλάχιστον ο πρόεδρος αυτή τη φορά δεν άφησε το θέμα να διαιωνίζεται, κάνοντας ζημιά σε όλους.
Αν ήταν σωστή ή λάθος απόφαση... Θα δείξει

Εμείς παραδοσιακά κι από παλιά στηρίζουμε τς απαχπκάτ:



Αποσυνδεδεμένος ΘΟΔΩΡΗΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.091
    • Προφίλ
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #687 στις: Τετ 23 Νοέ 2011 11:53 »
Αν αυτά που ζητάει ο Λεμονής δηλαδή να μην υπάρχουν ενδιάμεσοι σε αυτόν κ τον πρόεδρο καθώς κ στο να φύγει ένα συγκεκριμένο πρόσωπο που δεν θέλει να βλέπει(δεν είναι κ μόνος!!!) έιναι αλήθεια κ καταφέρει να τα περάσει στην συμφωνία του νε τον Χριστοβασίλη τότε θα είναι ένα μεγάλο βήμα στο να μπεί έστω μια μικρή τάξη στο μπου....λο που έίχαμε κ έχουμε τώρα.
Μακάρι να βάλει συγκεκριμένους όρους μήπως δούμε άσπρη μέρα επιτέλους.
''Κ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΣΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΩ''

Αποσυνδεδεμένος deceiver

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.224
    • Προφίλ
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #688 στις: Τετ 23 Νοέ 2011 11:54 »
Καλή συνέχεια στον Στέφανο.
Τουλάχιστον ο πρόεδρος αυτή τη φορά δεν άφησε το θέμα να διαιωνίζεται, κάνοντας ζημιά σε όλους.
Αν ήταν σωστή ή λάθος απόφαση... Θα δείξει


Άσε μας ρε ΛΟΚΟ.

Είχαμε ένα μήνα διακοπή και περιμέναμε να παίξουμε και να χάσουμε, για να αλλάξουμε μετά.
Κατά τα άλλα, μάθαμε από τα λάθη μας.....
ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑ ΜΗ ΜΑΣ ΛΥΠΑΣΑΙ

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.790
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #689 στις: Τετ 23 Νοέ 2011 12:02 »
το σκαλιζουμε και το σκαλιζουμε.το θεμα ντε μωλ ειναι απλο.περσυ με το καλυτερο ροστερ της κατηγοριας μας ανεβασε δευτερους με μια καλη 4αρα απ τον οφη και εναν χαλια Β γυρο.καλως του δοθηκε η ευκαιρια να κοουτσαρει και στην Α και να κανει ομαδα.του πηραν καποιους παιχτες,καποιους τους ηθελε και ηρθαν,καποιους οχι(μανουσακης και χρηστου απο τρικαλα πουταν και στο Αιγαλεω).εφερε και η διοικηση παιχτες και εληξε εκει.η ομαδα ξεκινησε καλα και εχει κανει μια καμπη.και λεω εγω,ποιος φταει που υπαρχει καμπη??η απαντηση ειναι μονο ο Ντε Μωλ.οι αλχημειες του,τα τραγικοτατα λαθη στον καταρτισμο της 11αδας,ο υπνος στον παγκο κατα την διαρκεια των ματς,η κακη διαχειρηση του υλικου εφεραν τα στραβα και την γρινια.

μετα τον ατρομητο ουσιαστικη ή οχι στηριξη ειδε απο τον προεδρο,τον κοσμο και τους ιδιους τους παιχτες.αν ειχε προβλημα που λενε αριστερα και δεξια με αγγελη πχ γιατι στο φιλικο με την ανατολη ηταν ολο αγκαλιες??ετσι κανουν οι ανθρωποι με ''ψυχρες'' σχεσεις??αν καποιος εκανε παρεμβασεις στην δουλεια του γιατι δεν βγηκε να το πει??αν του χρωστανε λεφτα γιατι δεν βγηκε να το πει?? αρα τα εκανε ολα γαργαρα(αν ισχυουν δηλαδη).
και αποκορυφωνα η συνεντευξη που ειπε πως ολα ειναι τελεια στην ομαδα,στα αποδυτηρια και οτι η σχεση με αγγελη-χβ ειναι καλη οπως ηταν παντα.

και ερχετε η παπαρα την κυριακη και αμφισβητηται ο τζες παλι.
η ουσια λοιπον ειναι πως ο ιδιος φταει που δεν κατονομαζει το προβλημα αν υπαρχει.για να λεει ο προπονητης οτι ολα ειναι τελεια και να σερνεται η ομαδα σημαινει οτι ο προπονητης Η ΕΙΝΑΙ ΗΛΙΘΙΟΣ Η ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΗΛΙΘΙΟΣ... δεν υπαρχει αλλη εξηγηση.αρα μονος του τρωει το κεφαλι του και ειναι μαλακας. εγω τον πηγαινα με χιλια και φωναζα παντου να μεινει,ομως ο ανθρωπος εχει τασεις αυτοκαταστροφικες και εφοσον τον πιστεψουμε πως ολα ειναι καλα στην ομαδα τοτε ειναι αποκλειστικος υπευθυνος.

Εγω νομιζω οτι ειναι καλυτερο για καποιους (και ειναι πολυ περισσοτεροι απο οσοι νομιζετε αυτοι), να μην ανοιξει στο στομα του ο Ντε Μολ. Γιατι τοτε αλλοι θα κλαινε και αλλοι θα γελανε....

Υ.Γ. Εγω παντως ειμαι στους δευτερους!
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος sellos

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.059
  • toros-tsiprofans
    • Προφίλ
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #690 στις: Τετ 23 Νοέ 2011 12:18 »
Καλή συνεχεια στον Ντεμολ, ειναι απο τους προπονητες που δεν αφαίρεσαν στον ΠΑΣ
αλλα έδωσαν..

Ακόμη δεν ειμαι σιγουρος αν είναι σωστή η επιλογή απομακρυνσής του
(τα εχουμε συζητησει ενα μηνα, δεν θα ξανα επανέρθω)

Για την επομενη μερα, τον επομενο προπονητη δεν ειμαι σιγουρος
θα κρατησω μικρό καλάθι, ελπιζοντας πως τουλάχιστον θα είναι προπονητης.

Υ.Γ.
Παράθεση
Μακάρι να βάλει συγκεκριμένους όρους μήπως δούμε άσπρη μέρα επιτέλους.
μακάρι, αλλα δεν το βλεπω..έχω την  πεπειθηση πως η αλλαγή προπονητη δεν
θα αλλαξει τιποτα απο την κατάντια.

Υ.Γ.1
Παράθεση
Υ.Γ. Εγω παντως ειμαι στους δευτερους!
κι εγώ..

Υ.Γ.2
Μαλλον αλλες ευχες ταιριάζουν σε αυτες τις περιπτωσεις
αλλα λεω να ευχηθώ "ζωη σε λογου μας"

Αποσυνδεδεμένος Danton@

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 11
    • Προφίλ
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #691 στις: Τετ 23 Νοέ 2011 12:25 »
Δεν ξέρω αν σωστά έφυγε ο Ντεμολ και κατα πόσο ταιριάζει στο ροστερ που έχει η ομάδα η φιλοσοφία του Λεμονή.Το σίγουρο είναι πως χρειαζόμασταν ενα σοκ μιας και η ομάδα δεν κερδίζει και πέρα απο αυτό παίζει και χάλια.Τουλαχιστόν τώρα ίσως δοθεί μια καινούργια πνοή.Παρεπιπτόντως σαν φρέσκος στο φόρουμ σας χαιρετώ όλους.Συνταυρικούς χαιρετισμούς απο Κέρκυρα.
ΣΤΙΣ ΚΕΡΚΙΔΕΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ, ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΜΑΖΙ!

Αποσυνδεδεμένος paspaliars

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.483
    • Προφίλ
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #692 στις: Τετ 23 Νοέ 2011 12:33 »
  ευχομαι κ εγω ,οπως και πολλοι αλλοι εδω μεσα, να βγουμε ψευτες στις εκτιμησεις μας και να δουμε κατι καλυτερο απ το σερ Τακις (που δεν το πιστευω)....
  αυτο που κανει κατ αρχην ενας προπονητης που αναλαμβανει μεσουσης της ςεζον ειναι να ετοιμαζει μια σειρα απο δικαιολογιες σ εναν καταλογο για τις πρωτες ,τις δευτερες κ τς τελευταιες στραβες τς ομαδας...
  αυτο που θα θελα να μαθω πρωτα-πρωτα απ το νεο προπονητη ειναι σε ποιο υψος θελει το χορτο των Ζωσιμαδων ,ωστε να εκλειψει μια απ αυτες τς δικιολογιες...παρακαλω θερμα ,αν καποιος απ τους δημοσιογραφους της πολης μας εχ την ιδια απορια με μενα ας τον ρωτησει τωρα στην αρχη ,ωστε να το φροντισουν οι υπευθυνοι νωρις,για να μην εχει να λεει αργοτερα...
Υ.Γ.σοβαρα μιλαω,δεν κανω πλακα....  :(
« Τελευταία τροποποίηση: Τετ 23 Νοέ 2011 12:37 από paspaliars »
....ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ AJAX ΤΗς ΗΠΕΙΡΟΥ...

Αποσυνδεδεμένος thodoris

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.724
    • Προφίλ
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #693 στις: Τετ 23 Νοέ 2011 12:36 »
δεν τραβαγε η δλεια απο....τον περσινο β γυρο
καλως που τον κρατησε φετος γιατι αυτο θελαμε ολοι.......μηπως και.....αλλα οπως φαινεται δεν τα καταφερε

η μετρια στελεχωση της ομαδας δεν του εδωσε και πολλα περιθωρια να τη "σκαπουλαρει" θαβοντας τα τυχον δικα του μεγαλα η μικρα λαθη

το θεμα παραμενει παντα επικαιρο για την ομαδα μας........δεν εχει σημασια ποιος φευγει.....αλλα ποιος ερχεται.....εκει παντου και παντα την πατουσαμε

Αποσυνδεδεμένος yazid

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.172
    • Προφίλ
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #694 στις: Τετ 23 Νοέ 2011 12:50 »
Φαινόταν ότι ο Ντεμόλ θα πλήρωνε το μάρμαρο αργά ή γρήγορα.
Θεωρώ ότι (σε σχέση με ό,τι όνομα έχει ακουστεί/γραφτεί μέχρι τώρα) ο Λεμονής είναι μακράν η καλύτερη επιλογή.Δεν το βλέπω εύκολο όμως.Όσο ήταν ακόμα ο Ντεμόλ,τα ρεπορτάζ ήταν ''φεύγει ο Ντεμόλ,έρχεται ο Λεμονής''.Τώρα που επιτέλους ''απαλλαγήκαμε'' από τον ''κακό'' Βέλγο τα ρεπορτάζ είναι ''δύσκολη η περίπτωση Λεμονή,εξετάζονται εναλλακτικές λύσεις''.Αυτές οι αναλλακτικές λύσεις είναι που προκαλούν θλίψη.

Αποσυνδεδεμένος john-PAS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.487
  • Ενας οχτρός...
    • Προφίλ
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #695 στις: Τετ 23 Νοέ 2011 12:57 »
Ντε Μολ τελος....

Μεγαλη χαρα θα εχουν σημερα ολοι αυτοι που εσκαβαν εδω και καιρο.
Δικαιωθηκαν οι κοποι τους. 
Keep Walking...

Αποσυνδεδεμένος ΛΟΚΟ

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 3.846
    • Προφίλ
    • Γιαννενάρα
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #696 στις: Τετ 23 Νοέ 2011 13:19 »
Καλή συνέχεια στον Στέφανο.
Τουλάχιστον ο πρόεδρος αυτή τη φορά δεν άφησε το θέμα να διαιωνίζεται, κάνοντας ζημιά σε όλους.
Αν ήταν σωστή ή λάθος απόφαση... Θα δείξει


Άσε μας ρε ΛΟΚΟ.

Είχαμε ένα μήνα διακοπή και περιμέναμε να παίξουμε και να χάσουμε, για να αλλάξουμε μετά.
Κατά τα άλλα, μάθαμε από τα λάθη μας.....
Αστόισες να βάλς τα γυαλιά; ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ λέω. Προφανώς και αν η απόφαση ήταν ειλημμένη, θα ήταν καλύτερα τότε, αλλά βλέπεις υπήρξε στήριξη. Αν δεχτούμε ότι προέκυψε εκ νέου θέμα, η δράση ήταν άμεση.

Η μαλακία του Βέλγου, ήταν που δεν βγήκε να μιλήσει, όταν ΤΟΤΕ πήρε τη στήριξη, για τα στραβά της ομάδας, ώστε να πάρει απόλυτα και χωρίς αμφισβητήσεις τη κατάσταση στα χέρια του και ίσως να ήταν αλλιώς τα πράγματα τώρα ...δουλεύεις καλύτερα όταν νοιώθεις να πατάς γερά στα πόδια σου.

Παράθεση
Αν ήξερα τι προβλήματα αντιμετώπιζα δε θα ερχόμουν στον ΠΑΣ Γιάννινα
Αυτή την εντυπωσιακή δήλωση έκανε ο προπονητής του ΠΑΣ Γιάννινα, απαντώντας έτσι σε σχετική ερώτηση που του έγινε.
Kαταλαβαίνεις ότι δεν έχει παράπονα τόσο από την πορεία της ομάδας όσο από διάφορους άλλους παράγοντες που δεν τον αφήνουν να δουλέψει όπως θέλει

Μιλώντας για τις σχέσεις του με τη διοίκηση της ΠΑΕ τόνισε
Οι σχέσεις μου είναι αρκετά καλές με τους διοικούντες. Μόνο που θάθελα να συνεργάζονται μαζί μου και όχι μόνοι τους πίσω από την πλάτη μου.
Αναφερόμενος στο βέμα των σχέσεων του με τους παίκτες και τους φιλάθλους της ηπειρωτικής ομάδας είπε
Είναι λάθος αυτό που λένε ότι είμαι υπερβολικά ψυχρός και πολύ σκληρός με τους παίκτες μον Συμβαίνει ακριβώς το αντίθετο
Είμαι πάρα πολύ φιλικός άνθρωπος αλλά δουλεύω πολύ σκληρά
Κι αυτό φαίνεται να ενοχλεί ορισμένους ποδοσφαιριστές Το ποδόσφαιρο δεν είναι άθλημα για γυναίκες αλλά άθλημα γι άνδρες γι αυτό και χρειάζεται σκληρή δουλειά
Εγώ μόνο ακούω Όταν έχω πολλούς εναντίον μου τότε κοιτάζω μονάχα τη δουλειά μον Πολλοί φίλαθλοι όμως μερικές φορές λένε μεγάλες κουβέντες χωρίς όμως να μπορούν να βοηθήσουν την ομάδα
Είμαι σίγουρος ότι δεν γνωρίζουν εμένα και τη δουλειά μου
Έχω κάνει τον ΠΑΣ Γιάννινα μια πολύ δυνατή ομάδα πον βρίσκεται στο σωστό δρόμο
Σίγουρα όμως δεν μπορώ να υλοποιώ τις απαιτήσεις τον φιλάθλων γιατί εγώ βλέπω με άλλο πρίσμα το ποδόσφαιρο Αν άκουγα τους φιλάθλους σίγουρα θάκανα πολλά λάθη

Καταλήγοντας είπε
Οι φήμες που κατά καιρούς κυκλοφόρησαν για ενδεχόμενη απόλυση μου έχουν κάνει μεγάλη ζημιά στη δουλειά μου
Οι φίλαθλοι ψάχνουν να βρουν λάθη μόνο σε μένα
Αλλά η τωρινή απόδοση της ομάδας δείχνει ότι δουλεύω πάρα πολύ σωστά
Πάντως θάταν καλύτερα αντί οι διαδόσεις και τα ψέματα για το άτομο μου και τη δουλειά μου, να μεγαλοποιούνται, να σχημάτιζαν όλοι οι αρμόδιοι φορείς ένα προστατευτικό κλοιό γύρω από την ομάδα

Αποσυνδεδεμένος stefpas

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 783
    • Προφίλ
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #697 στις: Τετ 23 Νοέ 2011 13:21 »
Καλή συνέχεια στον συνονόματο όπου και να πάει.....

πλήρωσε αυτός δυστυχώς τις πολλές τρύπες που υπάρχουν στο φετινό ρόστερ....

η εύκολη λύση είναι πάντα ο προπονητής το έχουμε πει ξανά, τη δεδομένη όμως στιγμή
ίσως και η μοναδική..... 

καλή τύχη στον νέο προπονητή της ομάδας...όποιος και να είναι αυτός..... 
:mono: :mono: :mono: :mono: :mono: :mono: :mono: :mono:

Αποσυνδεδεμένος pagourix37

  • Jr. Member
  • **
  • Μηνύματα: 79
  • hasta la victoria..
    • Προφίλ
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #698 στις: Τετ 23 Νοέ 2011 13:21 »
good luck mister stefan demoll..thank you for everything!

Αποσυνδεδεμένος ''Alejandro''

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.116
    • Προφίλ
Απ: ΣΤΕΦΑΝ ΝΤΕ ΜΟΛ
« Απάντηση #699 στις: Τετ 23 Νοέ 2011 13:38 »
Επιτελους εφυγες!! :)