Αποστολέας Θέμα: ΑΕΚ  (Αναγνώστηκε 88460 φορές)

Αποσυνδεδεμένος Iron Maiden

  • OtherFans
  • Full Member
  • *
  • Μηνύματα: 158
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #100 στις: Σαβ 10 Νοέ 2012 14:20 »
Φίλε για να λύσω την απορία σου μιας και φαίνετε να την έχεις πολυ έντονα. Οι βαζελογαυροι πλέον αυτούς τους χαρακτηρισμούς τους λένε αναμεταξυ τους και ειναι άθλια και έντονα υποτιμητικα. Το "παγουρας" μας φαίνεται σε μερικούς(όχι σε όλους) πιο ευηχο, όμορφο και με χαριτωμενo background story. Οκ;;

το background story βεβαια εγω το θεωρω λιγο υποτιμητικο αλλα αν εσας σας αρεσει εμενα μου περισσευει...ευχαριστω για την απαντηση
Συγνώμη όταν κάνατε πλάτσα πλούτσα δεν τραβάγαμε βίντεο...ξέρεις το να τραβάς
βίντεο από ραντεβού είναι νεότερη μόδα....Άσε που σαν αφήγηση από μεγαλύτερο σε μικρότερο είναι καλύτερα...να βλέπεις βίντεο στα τσίπρα;;;Ε  ΟΧΙ....

αρα δεν θα μας κατηγορησεις κι εμας που δεν τραβαγαμε βιντεο οταν σπρινταρατε στο αλσος...

Ρε Iron Μaidane αυτοί που βγάζαν φωτογράφιες στην κατάρα μετα από κανα 3ωρο κάναν μπάνιο στην λίμνη.Ευχαριστώ που τσίμπησες και άρχισες να εξιστόρεις πότε νίκησες και τέτοια.Είχαμε βάλει στοίχημα εδώ στο φόρουμ ότι θ αρχίσεις να εξιστορείς σαν μαλάκας :P
Επίσεις απ την τσάντιλα σου άρχισες να βρίζεις ολούς και όλα.Γι αυτό σου λέω πάρε τον πούλο να τελειώνουμε!!!
Α ξέχασα να σου πώ όταν ο Κυρίακος σας κάρφωσε στο 93 δεν φτάνει η πίκρα σας έπιασε και βροχή εκείνους τους κακομήρηδες στο πέταλο.Είχες ερθεί και συ να δείς το καφενείο σου;
Εκεί να δείς χύσιμο!!!!

Κλαρινογαμπρε ειδικα αυτοί που βγάζαν φωτογράφιες στην κατάρα σε εχουν για πρωινο...μια οποιαδηποτε επισκεψη στα τρικαλα θα σε πεισει...

εγω η εσυ εξιστορείς?ποιος αρχισε για λιμνες?καλα εσυ ειπαμε εχεις το παιδικο τραυμα απο την ΑΕΚ και χυνεις μονο στη σκεψη οτι 1-2 φορες δεν εφυγες με σκυμμενο το κεφαλι...απαξιω και να σου θυμισω ποσες φορες εγινε το αντιθετο

εσυ αρχισες να βρίζεις απο τη πρωτη απαντηση που μου εδωσες...τοσο γρηγορα ξεχνας τι γραφεις η κανεις το κινεζο?

για πουλο στο ξαναειπα....μονο δινω αν ενδιαφερεσαι....θα ηθελες να φυγω ε?για να λες οτι σου κατεβει αναπαντητα?μαλλον εσυ θα φυγεις απο μονος σου μετα το ταπωμα που τρως για δευτερη φορα...

και τι ειμαστε εμεις να λιωσουμε με τη βροχη?κλαρινογαμπροι? σου ειπα κρατα σφιχτα μεσα σου αυτες τις αναμνησεις ειναι μια οαση στους εφιαλτες που σου ξυπνα ο Αετος


East London Maidenheads

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #101 στις: Σαβ 10 Νοέ 2012 14:29 »
αρα δεν θα μας κατηγορησεις κι εμας που δεν τραβαγαμε βιντεο οταν σπρινταρατε στο αλσος...

Καταλάβαμε ότι μυαλό δεν....άι τράβα να κλάψεις την δικέφαλη την κότα σου...Έχει και η υπομονή τα όρια της....Θα σε ρωτήσουμε πότε τραβάμε βίντεο και πότε όχι....τράβα στο καλό και κοίτα να πήξει λίγο το μυαλό....

Μια χαρά πάμε παντού...Είτε Τρίκαλα,είτε Φιλαδέλφεια...
Μας έχουν και για πρωινό...Δεν είχε γεννηθεί ακόμα....
Τράβα να κάνεις μετάνοιες στον Χατζηχρήστο.....

Όσο για το παγουράδες....όταν μας τα πρήζουν γίνονται μεγάλα σαν παγούρια....

Αποσυνδεδεμένος Iron Maiden

  • OtherFans
  • Full Member
  • *
  • Μηνύματα: 158
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #102 στις: Σαβ 10 Νοέ 2012 14:43 »
τι εγινε στριμωχτηκες κι εσυ και αρχισες τις βρισιες?απαντω στο στυλ που μου απαντανε οπως εχεις καταλαβει...

σου ειπα γιατι δεν τραβηξες βιντεο?ελληνικα δεν τα γραφω?ειπα οτι ουτε εγω τραβηξα σε αντιστοιχη περιπτωση...τι δεν καταλαβαινεις?

αλλο παω καπου αλλο δερνω...ουτε τους τρικαλινους ειδικα ουτε τους ΑΕΚτζηδες γενικα δεν τους δερνετε και σε αυτο απαντησα...να διαβαζεις τι γραφω οχι αυτα που φανταζεσαι οτι γραφω...

οταν ομως εφτιαχνε τη θ21 ο χατζηχρηστος και φωτογραφιζοταν με το πανο στα γιαννενα εσυ ησουν αγεννητος...και μην τρελλαινεσαι εγω ειμαι ΑΕΚτζης δεν κανω μετανοιες σε κανεναν τωρα αν εσυ κρινεις εξ ιδιων τα αλλοτρια δικο σου θεμα
East London Maidenheads

Αποσυνδεδεμένος Iron Maiden

  • OtherFans
  • Full Member
  • *
  • Μηνύματα: 158
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #103 στις: Σαβ 10 Νοέ 2012 14:48 »
Ρε χάνουμε πραγματικά για ποιόν λόγο γράφτηκες; Τί μπορεί να κερδίσεις με το να γραφτείς στο φόρουμ του Π.Α.Σ.; Κοίτα την ομάδα σου κοιτάμε και εμείς την δικιά μας και τέλος.

το εχω ηδη απαντησει παγουρα

Ρε χάνουμε πραγματικά για ποιόν λόγο γράφτηκες; Τί μπορεί να κερδίσεις με το να γραφτείς στο φόρουμ του Π.Α.Σ.; Κοίτα την ομάδα σου κοιτάμε και εμείς την δικιά μας και τέλος.


Μπορεί να τον φτιάχνει να ακούει μπινελίκια!!!!! :P
Απο παλιά τα χανουμάκια εκτός απο κουνήματα γούσταραν κ το μπινελίκι τους που κ που!!
Υπάρχει ακόμα αεκ????
Απλά εκεί εκεί στην β΄εθνική

μιλας για τα χανουμακια του αλη?οκ ξερεις καλυτερα...

οταν δεν θα υπαρχει ΑΕΚ δεν θα υπαρχει ουτε η αναμνηση του πας...

ξερεις εσυ απο β εισαι βετερανος
East London Maidenheads

Αποσυνδεδεμένος Iron Maiden

  • OtherFans
  • Full Member
  • *
  • Μηνύματα: 158
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #104 στις: Σαβ 10 Νοέ 2012 14:52 »
Μην ασχολειστε με το χανουμι, μη του απαντατε και καποια στιγμη θα βαρεθει και θα βαγερει. Εχουμε αυριο κρισιμο ματσ για την ομαδα μας και εμεις να συζηταμε για αυτο ασχολουμαστε με σαχλαμαρες για την αεκ, για τη γουεστ χαμ, την εβερτον και τη Δοξα Περα Μαγουλας!

πρωτος βεβαια που απαντας εισαι εσυ...δεν σου ειπε κανεις να ασχοληθεις με ΑΕΚ Η WHU υπαρχουν πολλα αλλα θεματα στο φορουμ ασχολησου αποκλειστικα με πας...ποιος σε εμποδιζει?η λες για να λες?
East London Maidenheads

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.793
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #105 στις: Σαβ 10 Νοέ 2012 15:02 »
Αυτο το φορουμ ειναι των οπαδων του ΠΑΣ και οχι της αεκ και θα γραφουμε για οτι θελουμε, υποδειξεις αλλου...που θα μας πεις και τι θα κανουμε!

Υ.Γ. ΠΑΣ (με κεφαλαια) και αεκ (με μικρα) και δεν ειναι θεμα τιτλων (να τους βρασω) αλλα αξιοπρεπειας!

Υ.Γ. 2 Δεν βαριεσαι να γραφεις καθε δυο λεπτα; Κοντευεις τα 100 μηνυματα σε 4 ημερες! Δεν σου κανει περιεργεια καθολου οτι εισαι μονος απο τα 785 μελη του φορουμ που το εχεις καταφερει; Δεν σου κανει εντυπωση που δεν υπαρχει οπαδος αλλης αντιπαλης ομαδας που να εχει επαναλαβει τα "κατορθωματα" τα δικα σου;

Υ.Γ. 3 Δεν λεω να μην εχεις αποψη και να μην την εκφραζεις, αλλα οχι επι παντος επιστητου και για καθε θεμα!
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #106 στις: Σαβ 10 Νοέ 2012 15:05 »
τι εγινε στριμωχτηκες κι εσυ και αρχισες τις βρισιες?απαντω στο στυλ που μου απαντανε οπως εχεις καταλαβει...

σου ειπα γιατι δεν τραβηξες βιντεο?ελληνικα δεν τα γραφω?ειπα οτι ουτε εγω τραβηξα σε αντιστοιχη περιπτωση...τι δεν καταλαβαινεις?

αλλο παω καπου αλλο δερνω...ουτε τους τρικαλινους ειδικα ουτε τους ΑΕΚτζηδες γενικα δεν τους δερνετε και σε αυτο απαντησα...να διαβαζεις τι γραφω οχι αυτα που φανταζεσαι οτι γραφω...

οταν ομως εφτιαχνε τη θ21 ο χατζηχρηστος και φωτογραφιζοταν με το πανο στα γιαννενα εσυ ησουν αγεννητος...και μην τρελλαινεσαι εγω ειμαι ΑΕΚτζης δεν κανω μετανοιες σε κανεναν τωρα αν εσυ κρινεις εξ ιδιων τα αλλοτρια δικο σου θεμα

είσαι χαζό παιδάκι μου;;;Μιλάμε για 80 και εσύ λες να τραβάνε βίντεο;;;Μήπως θέλεις να το ανεβάσουν και στο youtube;;;;Σύνελθε λίγο....Μας τα έπρηξες...
Και εσύ ρε χανούμι τι είσαι;;Τους δέρνεις εσύ όλους μήπως;;;;Αυτό είσαι;;;;Των ραντεβού;;;;Τράβα στα ραντεβού σου με τον βάζελο να δείτε ποιος την έχει μεγαλύτερη...Σύντομα θα παίζεται τοπικά ντέρμπι σε άλλες κατηγορίες....
Εσύ εκθειάζεις κάποιον....Τράβα να του ξανακάνεις μετάνοιες τώρα και να του πεις ότι τα έγραψες καλά....Πες του είσαι ορίτζιναλ παπαγαλάκι....

δες και το πάργκινγκ σου...
PAS Giannina Ultras burn Filadelfia, PAS-Aigaleo 2000
« Τελευταία τροποποίηση: Σαβ 10 Νοέ 2012 15:11 από fon7 »

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #107 στις: Σαβ 10 Νοέ 2012 15:16 »
Παράθεση
Για πια  φανέλα μου λέτε να παίξω ρε;



Σαν  να μην έφτανε  που ήταν στραβό το κλήμα,  σκέφτονται να  πάρουν και γάιδαρο πεινασμένο. 
Είναι φανερό ότι, η κατάσταση στην Αεκ έχει  εκτραχυνθεί ανωμάλως και με τις αντιδράσεις  να κλιμακώνονται
νευρικά  στην  κερκίδα, ιδιαιτερα  σε αυτή των ορίτζιναλ που ιστορικά θεωρούνται αφελείς οπαδοί της.
Η ίδια κατάσταση φαίνεται να επικρατεί και στο ρόστερ της, με την  αγανάκτηση να έχει  πιάσει επικίνδυνα στο κόκκινο.
Χαρακτηριστική είναι  η εικόνα  όπου αγανακτησμένος   ποδοσφαιριστής της  βγάζει τη φανέλα με το δικέφαλο  εντελώς
άθιχτη  και όπως ήταν πριν φορεθεί στη ζελατίνη για να την …   Διαβάστε ολόκληρο το άρθρο >>

 
« Τελευταία τροποποίηση: Σαβ 10 Νοέ 2012 15:19 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος Iron Maiden

  • OtherFans
  • Full Member
  • *
  • Μηνύματα: 158
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #108 στις: Σαβ 10 Νοέ 2012 15:21 »
βετερανε μαχητη δεν σε προλαβαινω...ασχολεισαι καργα με ΑΕΚ βλεπω ξερεις ολα τα νεα...μηπως βρηκες την πραγματικη σου ταυτοτητα? :)

κανενα φιλικο με τους βετερανους του ΙRA θα κανονισουμε?η καλυτερα σειρα φιλικων σε γιαννενα και αθηνα...ειχαν διαπρεψει στο πρωταθλημα της Β.Ιρλανδιας  θα μαζεψουμε λαο :)
East London Maidenheads

Αποσυνδεδεμένος Iron Maiden

  • OtherFans
  • Full Member
  • *
  • Μηνύματα: 158
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #109 στις: Σαβ 10 Νοέ 2012 15:34 »
Αυτο το φορουμ ειναι των οπαδων του ΠΑΣ και οχι της αεκ και θα γραφουμε για οτι θελουμε, υποδειξεις αλλου...που θα μας πεις και τι θα κανουμε!

Υ.Γ. ΠΑΣ (με κεφαλαια) και αεκ (με μικρα) και δεν ειναι θεμα τιτλων (να τους βρασω) αλλα αξιοπρεπειας!

Υ.Γ. 2 Δεν βαριεσαι να γραφεις καθε δυο λεπτα; Κοντευεις τα 100 μηνυματα σε 4 ημερες! Δεν σου κανει περιεργεια καθολου οτι εισαι μονος απο τα 785 μελη του φορουμ που το εχεις καταφερει; Δεν σου κανει εντυπωση που δεν υπαρχει οπαδος αλλης αντιπαλης ομαδας που να εχει επαναλαβει τα "κατορθωματα" τα δικα σου;

Υ.Γ. 3 Δεν λεω να μην εχεις αποψη και να μην την εκφραζεις, αλλα οχι επι παντος επιστητου και για καθε θεμα!

εχετε μια ταση να αλλοιωνετε τα γραφομενα μου...ειπα εγω πουθενα τι να γραφετε και τι οχι?γραφτε τα δικα σας γραφω τα δικα μου ποιο το προβλημα?

Υ.Γ. οταν αναφερεσαι σε ομαδα με αρχικα πχ ΑΕΚ ΠΑΟΚ και ΠΑΣ το σωστο ειναι κεφαλαια...θες να γραψεις το ΑΕΚ με μικρα καντο αλλα δεν εχει σχεση με αξιοπρεπεια...αυτο δειχνει κομπλεξ και μονο και αν παρατηρησεις το εκανα κι εγω αλλα μονο οταν αρχισατε να γραφετε την ΑΕΚ με μικρα...

Υ.Γ. 2 μια αλλη ταση που εχετε επισης ειναι να ρωτατε χιλιοαπαντημενα πραγματα...100 φορες εχω ρωτησει αν υπαρχει οριο ποσταρισματος απαντησατε οχι ποσες φορες πρεπει να το ξαναπουμε?οταν μου απευθυνουν ερωτηματα 100 διαφορετικα ατομα 100 θα ειναι και οι απαντησεις τι το παραξενο βλεπεις? και δεν κοιταω τι κανουν οι αλλοι κοιταω τι κανω εγω

Υ.Γ. 3 το τι θελει ο καθενας μεμονωμενα δεν εχει τοση σημασια κι εμενα μπορει να μην μου αρεσουν καποια θεματα η καποιες απαντησεις αλλα σεβομαι το χωρο και δεν προσπαθω να επιβαλλω στους αλλους τι και πως θα απαντανε...

απορω πως μερικοι δεν καταλαβαινετε τα αυτονοητα...





East London Maidenheads

Αποσυνδεδεμένος New

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 13.652
  • 0
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #110 στις: Σαβ 10 Νοέ 2012 15:42 »
...μηπως βρηκες την πραγματικη σου ταυτοτητα? :)

Όχι, την έχασα στη Λούτσα καθώς έβγαζα την ... (μπιπ) τIRA!
 
Υ.Γ.: Φτάνει, μη γράφεις άλλα σήμερα γιατί έχουμε ματς ...  λογικά θα σε βαγήρουν.
« Τελευταία τροποποίηση: Σαβ 10 Νοέ 2012 15:46 από New Pas. Pas »
* ο ΜΟ τριών δεξιών μπακ είναι 27 έτη, των τριών αριστερών μπακ(αγιόκων) 32,5 έτη και 2 κεντρικοί 20 και 24 ετών για τις “χρεώσεις” των γιόκων ... Χόρχε ο 1ος, Okan o 2oς

Αποσυνδεδεμένος Iron Maiden

  • OtherFans
  • Full Member
  • *
  • Μηνύματα: 158
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #111 στις: Σαβ 10 Νοέ 2012 15:52 »
τι εγινε στριμωχτηκες κι εσυ και αρχισες τις βρισιες?απαντω στο στυλ που μου απαντανε οπως εχεις καταλαβει...

σου ειπα γιατι δεν τραβηξες βιντεο?ελληνικα δεν τα γραφω?ειπα οτι ουτε εγω τραβηξα σε αντιστοιχη περιπτωση...τι δεν καταλαβαινεις?

αλλο παω καπου αλλο δερνω...ουτε τους τρικαλινους ειδικα ουτε τους ΑΕΚτζηδες γενικα δεν τους δερνετε και σε αυτο απαντησα...να διαβαζεις τι γραφω οχι αυτα που φανταζεσαι οτι γραφω...

οταν ομως εφτιαχνε τη θ21 ο χατζηχρηστος και φωτογραφιζοταν με το πανο στα γιαννενα εσυ ησουν αγεννητος...και μην τρελλαινεσαι εγω ειμαι ΑΕΚτζης δεν κανω μετανοιες σε κανεναν τωρα αν εσυ κρινεις εξ ιδιων τα αλλοτρια δικο σου θεμα

είσαι χαζό παιδάκι μου;;;Μιλάμε για 80 και εσύ λες να τραβάνε βίντεο;;;Μήπως θέλεις να το ανεβάσουν και στο youtube;;;;Σύνελθε λίγο....Μας τα έπρηξες...
Και εσύ ρε χανούμι τι είσαι;;Τους δέρνεις εσύ όλους μήπως;;;;Αυτό είσαι;;;;Των ραντεβού;;;;Τράβα στα ραντεβού σου με τον βάζελο να δείτε ποιος την έχει μεγαλύτερη...Σύντομα θα παίζεται τοπικά ντέρμπι σε άλλες κατηγορίες....
Εσύ εκθειάζεις κάποιον....Τράβα να του ξανακάνεις μετάνοιες τώρα και να του πεις ότι τα έγραψες καλά....Πες του είσαι ορίτζιναλ παπαγαλάκι....

δες και το πάργκινγκ σου...
PAS Giannina Ultras burn Filadelfia, PAS-Aigaleo 2000

φιλαρακο δεν ξερω αν τρολλαρεις αλλα γυρνας συνεχεια στο ιδιο σημειο....οκ δεν υπαρχει βιντεο και λετε οτι μας ριξατε στη λιμνη ουτε αποκομμα εφημεριδας που να αναφερετε υπαρχει φανταζομαι οποτε πιστευε εσυ αυτο και εγω πιστευω οτι σας τρεξαμε στο αλσος...ενταξει η να το ξαναπουμε και τριτη φορα?

δερνουμε μονο αν μας επιτεθουν ρωτα σε αλλες επαρχιακες πολεις πχ λαρισα πατρα τι εγινε οταν πηγαν να το παιξουν χουλιγκανια οσο για ραντεβου τι σε κοφτει εσενα?θες να συμμετεχεις?δεν σε εχουμε και συνεχεια στη κατηγορια να το κανονισουμε...

εγω εκθειασα ποιον?τον χατζηχρηστο? μου φαινεται αλλα γραφω αλλα καταλαβαινετε ορισμενοι...οταν λες για καποιον που εχει φαει τη ζωη του στα γηπεδα οτι αξιζει σεβασμο σημαινει οτι του κανεις μετανοια?και για τον εθνικαρα το λεω που δεν ειναι ΑΕΚ...εκτος αν δεν ξερετε την εννοια των λεξεων...

μου δειχνεις αγωνα που ΔΕΝ επαιζα εγω και χαιρεσαι?ποσο εισαι?την επομενη φορα που θα παιξουμε μαζι σε περιμενουμε να τα επαναλαβεις...χλωμο παντως γιατι απο οτι θυμαμαι οι ζελες (που τους εχουμε για πλακα εδω) σας ειχαν ψιλoστριμωξει στο ΟΑΚΑ...
East London Maidenheads

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #112 στις: Σαβ 10 Νοέ 2012 16:00 »
μεγαλύτερο τρολ από σένα που γράφεις όλη την ημέρα σε φόρουμ του ΠΑΣ....Ποτέ....
Ότι γίνεται στην λίμνη μένει στην λίμνη...Συγνώμη που δεν είχαμε κάμερες...Άλλη φορά θα φέρουμε την νόβα....Με κάμερες,με όλα...Θα έχει ρίπλέι και μετά την βουτιά θα έχει συζήτηση επί των επίμαχων φάσεων από το πάνελ....
Μην δέρνετε τόσο πολύ....κατουρήστε και λίγο....Όσο για τις κατηγορίες μην λες μεγάλες κουβέντες....Πάει και το 99 αν έμαθες...
Βέβαια τώρα δεν είπες τίποτα για τον Χατζηχρήστο σου....Σου είπα...Μακάρι να τον κάνεις πρόεδρο στην ΠΑΕ....Να πάτε τα γραφεία στο δωματιάκι....22 είσαι που να καταλάβεις...
Γιατί είπα εγώ ότι έπαιζα μαζί σου;;;;Εγώ σου έδειξα το πάρκινγκ σου....Κοίτα μην στριμωχτείς εσύ με τον βάζελο μαζί ποια γειτονιά είναι μεγαλύτερη όπου να ναι....Α και κατούρα και λίγο...

Αποσυνδεδεμένος Iron Maiden

  • OtherFans
  • Full Member
  • *
  • Μηνύματα: 158
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #113 στις: Σαβ 10 Νοέ 2012 16:03 »
...μηπως βρηκες την πραγματικη σου ταυτοτητα? :)

Όχι, την έχασα στη Λούτσα καθώς έβγαζα την ... (μπιπ) τIRA!
 
Υ.Γ.: Φτάνει, μη γράφεις άλλα σήμερα γιατί έχουμε ματς ...  λογικά θα σε βαγήρουν.

καταλαβα θες να σου προξενεψουμε ΑΕΚτζου...το οτι ασχολεισαι τοσο με την ομαδα και εχεις γινει σχεδον ΑΕΚτζης ειναι πολυ θετικο και θα μεσολαβησω...αλλα πρωτα πρεπει να αποκυρηξεις το παρελθον σου...το πολυ να σου επιτραπει να εχεις μια συμπαθεια στον πας λογω εντοπιοτητας(στο λεω γιατι ξερω τις δικες μας) :)

με τους δικους σου τι θα γινει?θα κανονισουμε το φιλικο?εγω τους βετερανους μας τους επεισα
East London Maidenheads

Αποσυνδεδεμένος Iron Maiden

  • OtherFans
  • Full Member
  • *
  • Μηνύματα: 158
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #114 στις: Σαβ 10 Νοέ 2012 16:21 »
μεγαλύτερο τρολ από σένα που γράφεις όλη την ημέρα σε φόρουμ του ΠΑΣ....Ποτέ....
Ότι γίνεται στην λίμνη μένει στην λίμνη...Συγνώμη που δεν είχαμε κάμερες...Άλλη φορά θα φέρουμε την νόβα....Με κάμερες,με όλα...Θα έχει ρίπλέι και μετά την βουτιά θα έχει συζήτηση επί των επίμαχων φάσεων από το πάνελ....
Μην δέρνετε τόσο πολύ....κατουρήστε και λίγο....Όσο για τις κατηγορίες μην λες μεγάλες κουβέντες....Πάει και το 99 αν έμαθες...
Βέβαια τώρα δεν είπες τίποτα για τον Χατζηχρήστο σου....Σου είπα...Μακάρι να τον κάνεις πρόεδρο στην ΠΑΕ....Να πάτε τα γραφεία στο δωματιάκι....22 είσαι που να καταλάβεις...
Γιατί είπα εγώ ότι έπαιζα μαζί σου;;;;Εγώ σου έδειξα το πάρκινγκ σου....Κοίτα μην στριμωχτείς εσύ με τον βάζελο μαζί ποια γειτονιά είναι μεγαλύτερη όπου να ναι....Α και κατούρα και λίγο...

και σε φορουμ της αρτας μπορει να γραφω αυτο δεν με κανει τρολ...εσυ ομως τρολλαρεις οταν απαντας σε πραγματα που δεν εχω πει...το ξανακανεις μιλωντας ξανα για λιμνες και καμερες...μηπως δεν εχεις τι αλλο να πεις?λεω εγω τωρα....

βεβαια αυτο που ειπα για εφημεριδες το περασες στο ντουκου πονηρουλη...η μηπως δεν βγαινανε τοτε εφημεριδες στα γιαννενα?τετοιο κατορθωμα και να μην το ειχαν πρωτοσελιδο?καπου μπαζει η ιστορια σου χουλιγκαν της λιμνης...

μηπως εχεις κανενα κρυφο θαυμασμο για τον Χατζηχρηστο?τον εχεις αναφερει 50 φορες ουτε γιος του να ησουν....παντως αφου το ξαναλες να σου πω οτι οταν φτιαξεις κι εσυ συνδεσμο 300 μετρα απο το βαζελο και τον κρατησεις 30 χρονια οπως εκανε αυτος τοτε να πεις οτι θες γιαυτον...

μου εδειξες το παρκινγκ υπονοοντας οτι τα σπας οποτε θες στην εδρα μου...και σε προκαλεσα να το επαναλαβεις με ΜΕΝΑ μεσα...μιλας σε ΑΕΚτζη για γειτονιες?που οι οπαδοι μου ειναι δυο φορες η ηπειρος ? μεγαλε προσγειωσου και στο λεω φιλικα



East London Maidenheads

Αποσυνδεδεμένος ΑΠΕΙΡΟΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.435
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #115 στις: Σαβ 10 Νοέ 2012 16:49 »
ναι αλλα αμα θες να ξερεις εμεις μπορει να μη δερνουμε αλλα εγω αμα θες να ξερεις εχω εναν ξαδερφο που δε του κολλαει κανενας μαγκια και τους δερνει ολους.
και μια φορα ξερεις τι ειχε κανει???ειχε δειρει 4 μαζι αμα θες να ξερεις.

και μια αλλη φορα ειχε φαει τεσσερις πιτες με γυρο διπλες κιολας.
ΑΝ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ...ΣΕΙΡΑ ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ Η ΝΤΡΟΠΗ  !

Αποσυνδεδεμένος Iron Maiden

  • OtherFans
  • Full Member
  • *
  • Μηνύματα: 158
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #116 στις: Σαβ 10 Νοέ 2012 18:02 »
μηπως επεσε και στη λιμνη μετα για να καθαριστει απο τα αιματα?

αν και δεν πρεπει να κολυμπαμε με γεματο στομαχι να του το πεις
East London Maidenheads

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.793
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #117 στις: Σαβ 10 Νοέ 2012 18:06 »


πρωτος βεβαια που απαντας εισαι εσυ...δεν σου ειπε κανεις να ασχοληθεις με ΑΕΚ Η WHU υπαρχουν πολλα αλλα θεματα στο φορουμ ασχολησου αποκλειστικα με πας...ποιος σε εμποδιζει?η λες για να λες?
[/quote]

Εσυ εργαψες τον ΠΑΣ με μικρα και μετα μιλας για κομπλεξισμους! Ουτε τι θυμασαι δεν γραφεις;

Υ.Γ. Το "Συμφωνω" μπηκε καταλαθος εννοειται!

Υ.Γ. 2 Αληθεια τι ψηφιζεις;
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος vagge-lakis-buffon

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.090
    • Προφίλ
    • http://oi42.tinypic.com/x0scud.jpg
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #118 στις: Σαβ 10 Νοέ 2012 18:14 »
Ρε παλικαρι αεκτζη maiden σαν πολυ δν μας τα εχεις ζαλισει τα μπρικια ?

Μονος σου γραφεις μονος σου απαντας 110 ποστ εχεις κανει σε 5 μερες τι νομιζεις οτι οι moderators θα σου δωσουν κανα μπεχο εισητηριο για να δεις την ομαδα σου.

Κοιτα τα βιντεακια στο youtube της ομαδουλα σου, και μας τα κανεις @ρχιδι@ φυκια.

Εκτος αμα εισαι απο τα παιδακια που δουλεια δν εχουν να κανουν και γραφουν και απαντανε μονα τους.

Τοτε σου συνιστω να πας στων Γαυρων και των Βαζελων μια επισκεψη θα χαρουν πολυ τα παιδια ή καλυτερα μιας και λογω συγγενειας στους ΠΑΟΚτζιδες, θα σε κερασουν και μπουγατσα στο τελος
Απογονοι των Σουλιωτων Γιαννιωτες λεονταρια, δειξτε και στο ποδοσφαιρο πως ειστε παλικαρια

Αποσυνδεδεμένος Iron Maiden

  • OtherFans
  • Full Member
  • *
  • Μηνύματα: 158
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #119 στις: Σαβ 10 Νοέ 2012 18:40 »


πρωτος βεβαια που απαντας εισαι εσυ...δεν σου ειπε κανεις να ασχοληθεις με ΑΕΚ Η WHU υπαρχουν πολλα αλλα θεματα στο φορουμ ασχολησου αποκλειστικα με πας...ποιος σε εμποδιζει?η λες για να λες?

Εσυ εργαψες τον ΠΑΣ με μικρα και μετα μιλας για κομπλεξισμους! Ουτε τι θυμασαι δεν γραφεις;

Υ.Γ. Το "Συμφωνω" μπηκε καταλαθος εννοειται!

Υ.Γ. 2 Αληθεια τι ψηφιζεις;
[/quote]

εΓραψα με μικρα τον πας οταν ειδα το ΑΕΚ με μικρα...μια χαρα θυμαμαι αν διαφωνεις ψαξτο

Υ.Γ. 2 εχει καποια σημασια?

East London Maidenheads

Αποσυνδεδεμένος Iron Maiden

  • OtherFans
  • Full Member
  • *
  • Μηνύματα: 158
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #120 στις: Σαβ 10 Νοέ 2012 18:53 »
Ρε παλικαρι αεκτζη maiden σαν πολυ δν μας τα εχεις ζαλισει τα μπρικια ?

Μονος σου γραφεις μονος σου απαντας 110 ποστ εχεις κανει σε 5 μερες τι νομιζεις οτι οι moderators θα σου δωσουν κανα μπεχο εισητηριο για να δεις την ομαδα σου.

Κοιτα τα βιντεακια στο youtube της ομαδουλα σου, και μας τα κανεις @ρχιδι@ φυκια.

Εκτος αμα εισαι απο τα παιδακια που δουλεια δν εχουν να κανουν και γραφουν και απαντανε μονα τους.

Τοτε σου συνιστω να πας στων Γαυρων και των Βαζελων μια επισκεψη θα χαρουν πολυ τα παιδια ή καλυτερα μιας και λογω συγγενειας στους ΠΑΟΚτζιδες, θα σε κερασουν και μπουγατσα στο τελος

αν εγραφα και απαντουσα μονος μου δεν θα καναμε διαλογο τωρα....λεγεται κοινη λογικη...

οποιος ζαλιζεται...απεχει

το ''ομαδουλα σου'' που το στηριζεις? γιατι ετσι αυθαιρετα  και η καρδιτσομαγουλα μπορει να πει τον πας ομαδουλα....

με γαυροβαζελους περισσοτερη σχεση εχεις εσυ παρα εγω και γιατι εχεις πολλους γιαννιωτες που τους υποστηριζουν και γιατι το ξυλικι που παιζω εγω με αυτους δεν το εχεις φανταστει εσυ...ειναι και θεμα αποστασης σιγουρα

για τον ΠΑΟΚ απλα τσεκαρε τα βιντεακια της λαμιας....τετοια αγαπη ουτε εσεις με τα σνεκια
 
East London Maidenheads

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.793
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #121 στις: Σαβ 10 Νοέ 2012 18:57 »


πρωτος βεβαια που απαντας εισαι εσυ...δεν σου ειπε κανεις να ασχοληθεις με ΑΕΚ Η WHU υπαρχουν πολλα αλλα θεματα στο φορουμ ασχολησου αποκλειστικα με πας...ποιος σε εμποδιζει?η λες για να λες?

Εσυ εργαψες τον ΠΑΣ με μικρα και μετα μιλας για κομπλεξισμους! Ουτε τι θυμασαι δεν γραφεις;

Υ.Γ. Το "Συμφωνω" μπηκε καταλαθος εννοειται!

Υ.Γ. 2 Αληθεια τι ψηφιζεις;

εΓραψα με μικρα τον πας οταν ειδα το ΑΕΚ με μικρα...μια χαρα θυμαμαι αν διαφωνεις ψαξτο

Υ.Γ. 2 εχει καποια σημασια?
[/quote]

ΟΧΙ! Αλλα ισως εκει κρυβεται η εξηγηση οτι δεν εχει λογικη αυτο που κανεις τις τελευταιες ημερες και δεν καταλαβαινεις οτι εισαι λαθος!
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος messi

  • Newbie
  • *
  • Μηνύματα: 7
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #122 στις: Σαβ 10 Νοέ 2012 20:13 »
Ακομη γραφει το χανουμι;;;μπαλονια μας τα κανες...αεκαρα ολε ..ενταξει;αντε πουλο τωρα

Αποσυνδεδεμένος Iron Maiden

  • OtherFans
  • Full Member
  • *
  • Μηνύματα: 158
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #123 στις: Σαβ 10 Νοέ 2012 20:25 »
ΑΕΚαρα λοιπον συμφωνουμε....

το εχω πει αλλα για παρτη σου το ξαναλεω...πουλο μονο δινω...ειδοποιησε με




πρωτος βεβαια που απαντας εισαι εσυ...δεν σου ειπε κανεις να ασχοληθεις με ΑΕΚ Η WHU υπαρχουν πολλα αλλα θεματα στο φορουμ ασχολησου αποκλειστικα με πας...ποιος σε εμποδιζει?η λες για να λες?

Εσυ εργαψες τον ΠΑΣ με μικρα και μετα μιλας για κομπλεξισμους! Ουτε τι θυμασαι δεν γραφεις;

Υ.Γ. Το "Συμφωνω" μπηκε καταλαθος εννοειται!

Υ.Γ. 2 Αληθεια τι ψηφιζεις;

εΓραψα με μικρα τον πας οταν ειδα το ΑΕΚ με μικρα...μια χαρα θυμαμαι αν διαφωνεις ψαξτο

Υ.Γ. 2 εχει καποια σημασια?

ΟΧΙ! Αλλα ισως εκει κρυβεται η εξηγηση οτι δεν εχει λογικη αυτο που κανεις τις τελευταιες ημερες και δεν καταλαβαινεις οτι εισαι λαθος!
[/quote]

δηλαδη οποιος ψηφιζει οποιοδηποτε κομμα χαρακτηριζεται αυτοματα λογικος η παραλογος? %-|

East London Maidenheads

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #124 στις: Σαβ 10 Νοέ 2012 20:27 »
μεγαλύτερο τρολ από σένα που γράφεις όλη την ημέρα σε φόρουμ του ΠΑΣ....Ποτέ....
Ότι γίνεται στην λίμνη μένει στην λίμνη...Συγνώμη που δεν είχαμε κάμερες...Άλλη φορά θα φέρουμε την νόβα....Με κάμερες,με όλα...Θα έχει ρίπλέι και μετά την βουτιά θα έχει συζήτηση επί των επίμαχων φάσεων από το πάνελ....
Μην δέρνετε τόσο πολύ....κατουρήστε και λίγο....Όσο για τις κατηγορίες μην λες μεγάλες κουβέντες....Πάει και το 99 αν έμαθες...
Βέβαια τώρα δεν είπες τίποτα για τον Χατζηχρήστο σου....Σου είπα...Μακάρι να τον κάνεις πρόεδρο στην ΠΑΕ....Να πάτε τα γραφεία στο δωματιάκι....22 είσαι που να καταλάβεις...
Γιατί είπα εγώ ότι έπαιζα μαζί σου;;;;Εγώ σου έδειξα το πάρκινγκ σου....Κοίτα μην στριμωχτείς εσύ με τον βάζελο μαζί ποια γειτονιά είναι μεγαλύτερη όπου να ναι....Α και κατούρα και λίγο...

και σε φορουμ της αρτας μπορει να γραφω αυτο δεν με κανει τρολ...εσυ ομως τρολλαρεις οταν απαντας σε πραγματα που δεν εχω πει...το ξανακανεις μιλωντας ξανα για λιμνες και καμερες...μηπως δεν εχεις τι αλλο να πεις?λεω εγω τωρα....

βεβαια αυτο που ειπα για εφημεριδες το περασες στο ντουκου πονηρουλη...η μηπως δεν βγαινανε τοτε εφημεριδες στα γιαννενα?τετοιο κατορθωμα και να μην το ειχαν πρωτοσελιδο?καπου μπαζει η ιστορια σου χουλιγκαν της λιμνης...

μηπως εχεις κανενα κρυφο θαυμασμο για τον Χατζηχρηστο?τον εχεις αναφερει 50 φορες ουτε γιος του να ησουν....παντως αφου το ξαναλες να σου πω οτι οταν φτιαξεις κι εσυ συνδεσμο 300 μετρα απο το βαζελο και τον κρατησεις 30 χρονια οπως εκανε αυτος τοτε να πεις οτι θες γιαυτον...

μου εδειξες το παρκινγκ υπονοοντας οτι τα σπας οποτε θες στην εδρα μου...και σε προκαλεσα να το επαναλαβεις με ΜΕΝΑ μεσα...μιλας σε ΑΕΚτζη για γειτονιες?που οι οπαδοι μου ειναι δυο φορες η ηπειρος ? μεγαλε προσγειωσου και στο λεω φιλικα
Και εσύ μας ζάλισες τόσες μέρες με φέρτε βίντεο και βίντεο...Εσύ τι περιμένεις να τα κάνουμε πρωτοσέλιδο;;;Δεν ξέρεις τους ρυθμούς αυτής της πόλης αλλά γράφεις γράφεις γράφεις....Άσε μας να χαρείς....Έχεις δει τα Γιάννενα από καρτ ποστάλ και θέλεις να βγάλεις και συμπέρασμα....
Αναφέρομαι σε κάποιον που θαυμάζεις...Που θα πάει θα μάθεις τι εστί οπαδοπατέρας...Θα το μάθεις από Γιαννιώτες....
Έχετε τόσο κόσμο που στο ΟΑΚΑ τα πάνω διαζώματα τα κλείσατε....Επόμενη έδρα ποια θα είναι;;;Καμιά Ριζούπολη;;;Έχουμε τους προβολείς εκεί...και το ρεκόρ σε κόσμο...
Πως τα φέρνει η πτανα η ζωή δις άλλοι πάνε από εδώ άλλοι πάνε από εκεί και η ΑΕΚ πάει β εθνική...φούτμπολ λιγκ για σένα...
Το βίντεο δεν στο έβαλα για το κάψιμο αλλά που να καταλάβεις....