Αποστολέας Θέμα: ΑΕΚ  (Αναγνώστηκε 88463 φορές)

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.793
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #125 στις: Σαβ 10 Νοέ 2012 20:32 »
Αυτο καταλαβες;;;;;;;;; %-| %-| %-| %-| %-| %-| %-| %-| %-| %-| %-| %-| %-| %-| %-| %-| %-| %-| %-|
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος Iron Maiden

  • OtherFans
  • Full Member
  • *
  • Μηνύματα: 158
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #126 στις: Σαβ 10 Νοέ 2012 20:51 »
μεγαλύτερο τρολ από σένα που γράφεις όλη την ημέρα σε φόρουμ του ΠΑΣ....Ποτέ....
Ότι γίνεται στην λίμνη μένει στην λίμνη...Συγνώμη που δεν είχαμε κάμερες...Άλλη φορά θα φέρουμε την νόβα....Με κάμερες,με όλα...Θα έχει ρίπλέι και μετά την βουτιά θα έχει συζήτηση επί των επίμαχων φάσεων από το πάνελ....
Μην δέρνετε τόσο πολύ....κατουρήστε και λίγο....Όσο για τις κατηγορίες μην λες μεγάλες κουβέντες....Πάει και το 99 αν έμαθες...
Βέβαια τώρα δεν είπες τίποτα για τον Χατζηχρήστο σου....Σου είπα...Μακάρι να τον κάνεις πρόεδρο στην ΠΑΕ....Να πάτε τα γραφεία στο δωματιάκι....22 είσαι που να καταλάβεις...
Γιατί είπα εγώ ότι έπαιζα μαζί σου;;;;Εγώ σου έδειξα το πάρκινγκ σου....Κοίτα μην στριμωχτείς εσύ με τον βάζελο μαζί ποια γειτονιά είναι μεγαλύτερη όπου να ναι....Α και κατούρα και λίγο...

και σε φορουμ της αρτας μπορει να γραφω αυτο δεν με κανει τρολ...εσυ ομως τρολλαρεις οταν απαντας σε πραγματα που δεν εχω πει...το ξανακανεις μιλωντας ξανα για λιμνες και καμερες...μηπως δεν εχεις τι αλλο να πεις?λεω εγω τωρα....

βεβαια αυτο που ειπα για εφημεριδες το περασες στο ντουκου πονηρουλη...η μηπως δεν βγαινανε τοτε εφημεριδες στα γιαννενα?τετοιο κατορθωμα και να μην το ειχαν πρωτοσελιδο?καπου μπαζει η ιστορια σου χουλιγκαν της λιμνης...

μηπως εχεις κανενα κρυφο θαυμασμο για τον Χατζηχρηστο?τον εχεις αναφερει 50 φορες ουτε γιος του να ησουν....παντως αφου το ξαναλες να σου πω οτι οταν φτιαξεις κι εσυ συνδεσμο 300 μετρα απο το βαζελο και τον κρατησεις 30 χρονια οπως εκανε αυτος τοτε να πεις οτι θες γιαυτον...

μου εδειξες το παρκινγκ υπονοοντας οτι τα σπας οποτε θες στην εδρα μου...και σε προκαλεσα να το επαναλαβεις με ΜΕΝΑ μεσα...μιλας σε ΑΕΚτζη για γειτονιες?που οι οπαδοι μου ειναι δυο φορες η ηπειρος ? μεγαλε προσγειωσου και στο λεω φιλικα
Και εσύ μας ζάλισες τόσες μέρες με φέρτε βίντεο και βίντεο...Εσύ τι περιμένεις να τα κάνουμε πρωτοσέλιδο;;;Δεν ξέρεις τους ρυθμούς αυτής της πόλης αλλά γράφεις γράφεις γράφεις....Άσε μας να χαρείς....Έχεις δει τα Γιάννενα από καρτ ποστάλ και θέλεις να βγάλεις και συμπέρασμα....
Αναφέρομαι σε κάποιον που θαυμάζεις...Που θα πάει θα μάθεις τι εστί οπαδοπατέρας...Θα το μάθεις από Γιαννιώτες....
Έχετε τόσο κόσμο που στο ΟΑΚΑ τα πάνω διαζώματα τα κλείσατε....Επόμενη έδρα ποια θα είναι;;;Καμιά Ριζούπολη;;;Έχουμε τους προβολείς εκεί...και το ρεκόρ σε κόσμο...
Πως τα φέρνει η πτανα η ζωή δις άλλοι πάνε από εδώ άλλοι πάνε από εκεί και η ΑΕΚ πάει β εθνική...φούτμπολ λιγκ για σένα...
Το βίντεο δεν στο έβαλα για το κάψιμο αλλά που να καταλάβεις....

ρε φιλε ποιοι ρυθμοι της πολης?οπου γινονται χοντρα σκηνικα δημοσιευονται στις εφημεριδες την αλλη φορα που ειχατε πλακωθει με τους ζελες επανω το εγραψαν ολοι οτι σε συμφερει λες?

ειπαμε ολοι εχουμε δει τα γιαννενα απο καρτ-ποσταλ...ειναι η κολαση επι της γης...οταν ημερεψετε μπορει να ερθω...

οπαδοπατερας δεν υπαρχει...εμεις δεν εχουμε καν τακτικα μελη και συνδρομες οπως ολοι σας για να τρωνε οπαδοπατερες...ακυρος

80.000 γιαννιωτη...απλα κλεισε τα ματια σου και φαντασου να ειχε τοσους ο πας...ουτε καν μπορεις...1000 εισητηρια σημερα και δεν ξερω αν ηρθαν ξανθιωτες...καλα ειναι...και αν αφαιρεσεις και τους αλλοθρησκους που απλα γουσταρουν και πας δεν ξερω τι μενει...ουτε τα κατω καθισματα του πεταλου στο ΟΑΚΑ...

κοιμασαι και ξυπνας με αυτο το ονειρο να με δεις β εθνικη...σε καταλαβαινω θες ολοι να περασουν απο εκει που περασες κι εσυ...αλλα πρεπει να πεσω παρα πολλες φορες για να μπορεσεις να μου τη πεις...καμμια ελπιδα δηλαδη δεν θα ζουμε ουτε εγω ουτε εσυ....

το βιντεο γιαυτο το εβαλες μην κολοτουμπιαζεις απλα δεν σου βγηκε...αστο ατυχη στιγμη :)





 
East London Maidenheads

Αποσυνδεδεμένος Iron Maiden

  • OtherFans
  • Full Member
  • *
  • Μηνύματα: 158
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #127 στις: Σαβ 10 Νοέ 2012 20:56 »
Αυτο καταλαβες;;;;;;;;; %-| %-| %-| %-| %-| %-| %-| %-| %-| %-| %-| %-| %-| %-| %-| %-| %-| %-| %-|

αυτο ειπες....αν αλλα γραφεις αλλα εννοεις ειναι δικο σου προβλημα
East London Maidenheads

Αποσυνδεδεμένος ΛΑΜΙΑ FANS

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 21.793
  • ΠΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #128 στις: Σαβ 10 Νοέ 2012 21:02 »
Η νοοτροπια σου ειναι νοοτροπια συγκεκριμενης παραταξης! Τι δεν καταλαβαινεις;

Φοβασαι να πεις την προτιμηση σου ;) ;) ;)
ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΟ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #129 στις: Σαβ 10 Νοέ 2012 21:06 »
Είσαι που είσαι χαιβάνι αλλά τόσο....Ξέρεις δεν είναι πάντα τα ίδια...Ο κόσμος αλλάζει...Α και δεν είναι το ίδιο εδώ με εκεί...Για αυτό δεν μπορείς να καταλάβεις...Ούτε θέλεις να καταλάβεις...Για αυτό μονάχα γράφεις...
Καλά για τους οπαδοπατέρες σου τι να πούμε...σχολή ολόκληρη....22 είπαμε.....
Φαντάσου και φαντάσου...Δεν ήρθαν να δουν εσένα...τον αντίπαλο ήρθαν να δουν....Για δείξε και στο πρωτάθλημα τα 80000 κάθε Κυριακή....χαιβάνι ε χαιβάνι....
Θα ζοριστείς εκεί στα χαμηλά που θα πάει....Θα μάθεις....Είχες μάθει αλλιώς μέχρι τώρα...Να σε χαϊδεύουν.....Όλα τα παραμύθια κάποτε τελειώνουν....και ζήσαμε εμείς καλά και αυτοί καλύτερα....
Όσο για το βίντεο δεν κατάλαβες και ούτε πρόκειται....

2. Χωρητικότητα
Θεατές : 69.618.
Σουίτες επισήμων 14
Θέσεις δημοσιογράφων (γραπτού – ηλεκτρονικού τύπου): 480.
Είσοδοι (στον αγωνιστικό χώρο) 2.
Πάρκινγκ 3.
Σουίτες επισήμων : 14
Σουίτες με υποδομή για τηλεοπτικές μεταδόσεις :2.
Σουίτα Ασφάλειας :1
Άρε φλογέρα....ζήτω ο πειραιάς....
« Τελευταία τροποποίηση: Σαβ 10 Νοέ 2012 21:15 από fon7 »

Αποσυνδεδεμένος Iron Maiden

  • OtherFans
  • Full Member
  • *
  • Μηνύματα: 158
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #130 στις: Σαβ 10 Νοέ 2012 21:23 »
Είσαι που είσαι χαιβάνι αλλά τόσο....Ξέρεις δεν είναι πάντα τα ίδια...Ο κόσμος αλλάζει...Α και δεν είναι το ίδιο εδώ με εκεί...Για αυτό δεν μπορείς να καταλάβεις...Ούτε θέλεις να καταλάβεις...Για αυτό μονάχα γράφεις...
Καλά για τους οπαδοπατέρες σου τι να πούμε...σχολή ολόκληρη....22 είπαμε.....
Φαντάσου και φαντάσου...Δεν ήρθαν να δουν εσένα...τον αντίπαλο ήρθαν να δουν....Για δείξε και στο πρωτάθλημα τα 80000 κάθε Κυριακή....χαιβάνι ε χαιβάνι....
Θα ζοριστείς εκεί στα χαμηλά που θα πάει....Θα μάθεις....Είχες μάθει αλλιώς μέχρι τώρα...Να σε χαϊδεύουν.....Όλα τα παραμύθια κάποτε τελειώνουν....και ζήσαμε εμείς καλά και αυτοί καλύτερα....
Όσο για το βίντεο δεν κατάλαβες και ούτε πρόκειται....

εχεις αρχισει και αποκτας special γραψιμο κι εσυ...τι να καταλαβω ρε ΙRA? ασυναρτησιες λες κατι για οπαδοπατέρες για 22 για 80.000 τελειως ασυνδετα μεταξυ τους...κατσε να αποκωδικοποιησω... %-|

κατι καταφερα παμε λοιπον...οχι εγω δεν παιζω δεν ηρθαν να με δουν...ενα το κρατουμενο...οπαδοπατερα δεν εχω και ειμαι 22...ο κοσμος αλλαζει...και η γη γυριζει θα προσθετα εγω... :)

ποιος ειπε για 80.000 καθε κυριακη?γιατι εσυ γεμιζεις καθε κυριακη τους Ζωσιμαδες?

στη β οντως εχεις μεγαλυτερη εμπειρια εγω ειμαι δικαιος :) ολα τα παραμύθια κάποτε τελειώνουν....καλα αυτο το ξερεις σου συμβαινει τακτικα...

τι εννοουσες τελικα με το βιντεο θα μας πεις? οτι σου αρεσει η Φιλαδελφεια?οτι κρυφογουσταρεις ΑΕΚ?οτι κανετε μαγκιες στους αιγαλεωτες?τι?

οταν ενα γηπεδο εχει 70.000 θεσεις ανετα τιγκαρει και με 80 και με 85.000 ατομα ειδικα το ΟΑΚΑ...αν ειχες ερθει ποτε θα το ηξερες αλλα δεν...τρομοκρατεις στα γιαννενα μονο :)

ασε τον πειραια...εχεις που εχεις κοτσαρισμενο το 7...αστο σου λεω ;)
« Τελευταία τροποποίηση: Σαβ 10 Νοέ 2012 21:27 από Iron Maiden »
East London Maidenheads

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #131 στις: Σαβ 10 Νοέ 2012 21:30 »
Το κρατική ΔΕΚΟ θα το καταλάβεις ή όχι;;;;
Δεν έχεις οπαδοπατέρες ε;;;;Όταν λέω εγώ για 22.....
Εσύ με τόσο λαό να μην το γεμίζεις κάθε Κυριακή;;;;Ντροπή.....Τόσο κόσμο που τον έχετε;;;
Εσένα δεν σε άφησαν να έχεις....αλλά όλα τα ωραία κάποτε τελειώνουν....Τρέξτε να παρακαλέσετε για ΑΦΜ....Είπαμε το 99 δεν το δέχονται....
Κόσμο μαζεύω και ας έχουν γίνει τόσα πολλά...Ούτε καν τα ξέρεις....Εγώ υπάρχω ακόμα...σε πείσμα των καιρών....Να δούμε εσένα....με τόσα χάδια τόσες δεκαετίες...
κατάλαβες IRA......
Και 80 και 85...Έλα ρε...Εγώ λέω να το κάνουμε στρογγυλό 100....Τι ψυχή έχει...Αν θες βάζουμε και παραπάνω....Στα τόσα χανούμια ζήτω ο Πειραιάς....Ντροπή....Πάλι ρεζίλι...

Αποσυνδεδεμένος Iron Maiden

  • OtherFans
  • Full Member
  • *
  • Μηνύματα: 158
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #132 στις: Σαβ 10 Νοέ 2012 21:59 »
Το κρατική ΔΕΚΟ θα το καταλάβεις ή όχι;;;;
Δεν έχεις οπαδοπατέρες ε;;;;Όταν λέω εγώ για 22.....
Εσύ με τόσο λαό να μην το γεμίζεις κάθε Κυριακή;;;;Ντροπή.....Τόσο κόσμο που τον έχετε;;;
Εσένα δεν σε άφησαν να έχεις....αλλά όλα τα ωραία κάποτε τελειώνουν....Τρέξτε να παρακαλέσετε για ΑΦΜ....Είπαμε το 99 δεν το δέχονται....
Κόσμο μαζεύω και ας έχουν γίνει τόσα πολλά...Ούτε καν τα ξέρεις....Εγώ υπάρχω ακόμα...σε πείσμα των καιρών....Να δούμε εσένα....με τόσα χάδια τόσες δεκαετίες...
κατάλαβες IRA......
Και 80 και 85...Έλα ρε...Εγώ λέω να το κάνουμε στρογγυλό 100....Τι ψυχή έχει...Αν θες βάζουμε και παραπάνω....Στα τόσα χανούμια ζήτω ο Πειραιάς....Ντροπή....Πάλι ρεζίλι...

εχω οπαδοπατέρες οσο εχεις κι εσυ...

τον κοσμο τον εχουμε κρυμμενο...οταν χρειαστει θα τον βγαλουμε εξω να ξαναγεμισει το ΟΑΚΑ και να τον χαζευουν τα γιαννενα...δεν εχει νοημα καθε Κυριακη θα καταντουσε βαρετο :)

το 99 ησουν στην α?για κατσε να το ψαξω :)

κοσμο εννοεις τους 1000 ηρωες που γεμισαν τους Ζωσιμαδες σημερα? πιστευω ο ΙRA να παιξει ποιο πολλους θα μαζεψει...

επιμενεις να λες για πραγματα που δεν ξερεις...δεκαετια 80 και 90 που τιγκαρε σε ντερμπυ και ευρωπαικα τοσους μαζευε το ΟΑΚΑ...αλλα και παλι και 69.000 ειναι πανω απο τα μισα γιαννενα...τι χτυπιεσαι?ξερεις και μονος σου οτι και τελικο ευρωπης να πηγαινες ουτε το μισο δεν γεμιζεις

οι ελαχιστοι γαυροι πηγαν κρυμμενοι εσεις που εχετε γαυροβαζελους και τους ξερετε κιολας? ποιος εχασε τη ντροπη για να την βρεις εσυ?

εκει ρε μπαγασα να υπερασπιστεις το 7αρι σου :)
East London Maidenheads

Αποσυνδεδεμένος deceiver

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.224
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #133 στις: Σαβ 10 Νοέ 2012 22:04 »
Θα σταματήσετε σιγά σιγά? :stop:
ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑ ΜΗ ΜΑΣ ΛΥΠΑΣΑΙ

Αποσυνδεδεμένος fon7

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 26.038
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #134 στις: Σαβ 10 Νοέ 2012 22:10 »
Το ορίτζιναλ πράγμα μετράει πάντα.... :P :P :P Σχολή μεγάλη....
Έτσι το λέμε τώρα...Και εγώ κρυμμένο τον έχω γιατί αν τον βγάλω έξω θα κομπλάρετε....
Τόσα πολλά κατάλαβες για το 99....Είπαμε είσαι που είσαι χαιβάνι....
Είπαμε τους έχουμε κρυμμένους....
Ευτυχώς εσύ τα ξέρεις καλά....όλα....Ρίχνεις τα στάνταρ τώρα...από 80 στο 69...Βέβαια αυτό είναι πιο ωραίο...Τα μισά Γιάννενα...Αν ήξερες έστω και λίγο ιστορία δεν θα τα έλεγες αυτά...και δεν μιλάω για ποδόσφαιρο...Αλήθεια χαιβανάκο εσύ από που είσαι;;;
Ελάχιστοι;;Τους μέτρησες;;;Για φέρε ντοκουμέντα της καταμέτρησης...Μεγαλύτερη ντροπή από το ΠΟΚ διαχρονικά υπάρχει άραγε;;;;Τόσα δώρα από το κράτος κανείς....αλλά αν είσαι χαιβανάκος...τουλάχιστον θα σκεφτόσουν πριν γράψεις...
Δεν ξέρεις καν τι είναι το 7αρι....ούτε φροντίζεις ποτέ να μάθεις....δείχνουμε κατανόηση σε τέτοιες περιπτώσεις....

ντεσιβερά άσε όλο κάτι μπορεί να μάθει....ποτέ δεν ξέρεις....

Αποσυνδεδεμένος Iron Maiden

  • OtherFans
  • Full Member
  • *
  • Μηνύματα: 158
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #135 στις: Σαβ 10 Νοέ 2012 22:19 »
Το ορίτζιναλ πράγμα μετράει πάντα.... :P :P :P Σχολή μεγάλη....
Έτσι το λέμε τώρα...Και εγώ κρυμμένο τον έχω γιατί αν τον βγάλω έξω θα κομπλάρετε....
Τόσα πολλά κατάλαβες για το 99....Είπαμε είσαι που είσαι χαιβάνι....
Είπαμε τους έχουμε κρυμμένους....
Ευτυχώς εσύ τα ξέρεις καλά....όλα....Ρίχνεις τα στάνταρ τώρα...από 80 στο 69...Βέβαια αυτό είναι πιο ωραίο...Τα μισά Γιάννενα...Αν ήξερες έστω και λίγο ιστορία δεν θα τα έλεγες αυτά...και δεν μιλάω για ποδόσφαιρο...Αλήθεια χαιβανάκο εσύ από που είσαι;;;
Ελάχιστοι;;Τους μέτρησες;;;Για φέρε ντοκουμέντα της καταμέτρησης...Μεγαλύτερη ντροπή από το ΠΟΚ διαχρονικά υπάρχει άραγε;;;;Τόσα δώρα από το κράτος κανείς....αλλά αν είσαι χαιβανάκος...τουλάχιστον θα σκεφτόσουν πριν γράψεις...
Δεν ξέρεις καν τι είναι το 7αρι....ούτε φροντίζεις ποτέ να μάθεις....δείχνουμε κατανόηση σε τέτοιες περιπτώσεις....

ντεσιβερά άσε όλο κάτι μπορεί να μάθει....ποτέ δεν ξέρεις....

καταγγελω οτι μου σβηστηκαν ποστ και μαλιστα απροειδοποιητα απο καποιο moderator του φορουμ χωρις να βρισω κανεναν

edit by deceiver
« Τελευταία τροποποίηση: Σαβ 10 Νοέ 2012 22:28 από deceiver »
East London Maidenheads

Αποσυνδεδεμένος deceiver

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.224
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #136 στις: Σαβ 10 Νοέ 2012 22:23 »
Εγώ έσβησα ποστ δικά σου και άλλων μελών του φόρουμ, σε διάφορα τόπικ, καθώς ήταν οφτόπικ ή/και δεν ταίριαζαν με τη φιλοσοφία και την αισθητική του καφενέ. Σε όποιον δεν αρέσει, το ίντερνετ έχει κι άλλες παραλίες.

Δεν περιμένω από 'σένα να μου εκδόσεις πιστοποιητικό για τα δημοκρατικά μου φρονήματα.

ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑ ΜΗ ΜΑΣ ΛΥΠΑΣΑΙ

Αποσυνδεδεμένος Iron Maiden

  • OtherFans
  • Full Member
  • *
  • Μηνύματα: 158
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #137 στις: Σαβ 10 Νοέ 2012 22:29 »
αφησες το τελευταιο μυνημα του fon 7 αρα σημαινει οτι ειναι on topic? και αν ναι πρεπει η δεν πρεπει να του απαντησω εγω?

edit by deceiver: Στο ξανα-έγραψα. Κάνε ό,τι καταλαβαίνεις κι εγώ θα πράττω ανάλογα.
« Τελευταία τροποποίηση: Σαβ 10 Νοέ 2012 22:31 από deceiver »
East London Maidenheads

Αποσυνδεδεμένος ΑΠΕΙΡΟΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.435
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #138 στις: Σαβ 10 Νοέ 2012 22:35 »
Εγώ έσβησα ποστ δικά σου και άλλων μελών του φόρουμ, σε διάφορα τόπικ, καθώς ήταν οφτόπικ ή/και δεν ταίριαζαν με τη φιλοσοφία και την αισθητική του καφενέ. Σε όποιον δεν αρέσει, το ίντερνετ έχει κι άλλες παραλίες.

Δεν περιμένω από 'σένα να μου εκδόσεις πιστοποιητικό για τα δημοκρατικά μου φρονήματα.

και πολυ αργησες
ΑΝ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ...ΣΕΙΡΑ ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ Η ΝΤΡΟΠΗ  !

Αποσυνδεδεμένος born_in_drakolimni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.222
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #139 στις: Σαβ 10 Νοέ 2012 22:56 »
Ρε φιλε αεκτζη σε λαθος μερος βρισκεσαι
Δεν ειναι ο ΠΑΣ ο αντιπαλος σου
Εκμεταλλευεσαι την φιλοξενια γιατι οπουδηποτε αλλου μονο κλωτσιες θα ετρωγες και νομιζεις οτι με το να γραφεις 1739 ποστ την ημερα θα κανεις εντυπωση
Σε δικαιολογω γιατι εισαι μονο 22
Αλλα μαθε πρωτα καλα την ιστορια της ομαδας σου και μην τρελαινεσαι γιατι ειναι πολυ πιθανο καποιοι ανω των 40 εδω μεσα να ξερουνε περισσοτερα απο σενα για την αεκ
Να ξερεις οτι εισαι μερος του συστηματος και η τριτη πιο βρωμικη ομαδα στην ελλαδα μετα τον οσφπ και τον παο και με αυτους πηγαινε να λετε τις ιδιες μαλακιες μαζι
Εισαι ποκ καραμπινατο και μαζι με τον πουσταρα του βορρα που ολοι οι βουλευτες εκει πανω ανοιγουνε ποδια ειστε η αγια τετραδα της καταστροφης στην ελλαδα
Αλλα επειδη δεν εχεις τα πρωταθληματα των αλλων 2 νομιζεις οτι εισαι αδικημενος
Βρηκες εναν κοσμο συμπαθη εδω περα που καθεται και ακουει την καθε παπαρια σου
Τι εχεις καταλαβει που γινεσαι τοσο κουραστικος?
Μοιαζεις με καμμενο ναρκομανη τυπο της δεκαετιας του 80 που σου αρεσει να την αναφερεις κιολας
Αλλα η δεκαετια του 80 ηθελε μαγκες κανονικους οχι των πληκτρολογιων οποτε καλυτερα για σενα να μην ξαναερθει εκεινη η εποχη
Συμπεριφερεσαι σαν αρρωστακι που του κατηγορουνε την αεκ και τρεχει να την υπερασπιστει καθε στιγμη
Καντο αλλου βρε αδερφε τουλαχιστον μαζι με αλλους αεκτζηδες
Εδω δεν εχει νοημα αφου δεν θα συμφωνησουμε ποτε
Και στο ξαναλεω πηγαινε με οσφπ παο να μιλησεις αν σε αφησουνε ποτε γιατι με αυτους ειστε στην ιδια κατηγορια ειτε το θες ειτε οχι
Χανω πραγματικα τον καιρο μου με αυτα που γραφω γιατι δεν παιρνεις απο λογια γιαυτο και θα διαγραφεις με τον καιρο σιγα σιγα
Πες μου που αλλου θα το εκανες αυτο που κανεις εδω και δεν θα σε βριζανε ολη την ωρα χυδαια και μετα θα ετρωγες και διαγραφη στο καπακι χωρις προειδοποιηση?



 :mono: :pas: :joker: :pashat:
 

Αποσυνδεδεμένος Iron Maiden

  • OtherFans
  • Full Member
  • *
  • Μηνύματα: 158
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #140 στις: Σαβ 10 Νοέ 2012 23:15 »
Ρε φιλε αεκτζη σε λαθος μερος βρισκεσαι
Δεν ειναι ο ΠΑΣ ο αντιπαλος σου
Εκμεταλλευεσαι την φιλοξενια γιατι οπουδηποτε αλλου μονο κλωτσιες θα ετρωγες και νομιζεις οτι με το να γραφεις 1739 ποστ την ημερα θα κανεις εντυπωση
Σε δικαιολογω γιατι εισαι μονο 22
Αλλα μαθε πρωτα καλα την ιστορια της ομαδας σου και μην τρελαινεσαι γιατι ειναι πολυ πιθανο καποιοι ανω των 40 εδω μεσα να ξερουνε περισσοτερα απο σενα για την αεκ
Να ξερεις οτι εισαι μερος του συστηματος και η τριτη πιο βρωμικη ομαδα στην ελλαδα μετα τον οσφπ και τον παο και με αυτους πηγαινε να λετε τις ιδιες μαλακιες μαζι
Εισαι ποκ καραμπινατο και μαζι με τον πουσταρα του βορρα που ολοι οι βουλευτες εκει πανω ανοιγουνε ποδια ειστε η αγια τετραδα της καταστροφης στην ελλαδα
Αλλα επειδη δεν εχεις τα πρωταθληματα των αλλων 2 νομιζεις οτι εισαι αδικημενος
Βρηκες εναν κοσμο συμπαθη εδω περα που καθεται και ακουει την καθε παπαρια σου
Τι εχεις καταλαβει που γινεσαι τοσο κουραστικος?
Μοιαζεις με καμμενο ναρκομανη τυπο της δεκαετιας του 80 που σου αρεσει να την αναφερεις κιολας
Αλλα η δεκαετια του 80 ηθελε μαγκες κανονικους οχι των πληκτρολογιων οποτε καλυτερα για σενα να μην ξαναερθει εκεινη η εποχη
Συμπεριφερεσαι σαν αρρωστακι που του κατηγορουνε την αεκ και τρεχει να την υπερασπιστει καθε στιγμη
Καντο αλλου βρε αδερφε τουλαχιστον μαζι με αλλους αεκτζηδες
Εδω δεν εχει νοημα αφου δεν θα συμφωνησουμε ποτε
Και στο ξαναλεω πηγαινε με οσφπ παο να μιλησεις αν σε αφησουνε ποτε γιατι με αυτους ειστε στην ιδια κατηγορια ειτε το θες ειτε οχι
Χανω πραγματικα τον καιρο μου με αυτα που γραφω γιατι δεν παιρνεις απο λογια γιαυτο και θα διαγραφεις με τον καιρο σιγα σιγα
Πες μου που αλλου θα το εκανες αυτο που κανεις εδω και δεν θα σε βριζανε ολη την ωρα χυδαια και μετα θα ετρωγες και διαγραφη στο καπακι χωρις προειδοποιηση?



 :mono: :pas: :joker: :pashat:

σιγουρα δεν ειναι ο πας αντιπαλος μου αλλιως δεν θα ημουν εδω....κλωτσιες δεν τρωω απο κανεναν αν καποιος ξεπερνουσε τα ορια θα τα ξεπερνουσα κι εγω....απο αυτα τα ποστ που λες τα 9 στα 10 ειναι απαντησεις σε δικα σας ποστ προς εμενα...λες να ειμαι τρελλος να ποσταρω μονος μου σε ατομα που δεν μου μιλανε?

οι 40αρηδες να ξερουν περισσοτερα για την ΑΕΚ αποκλειεται για τον πας ναι

για το ΠΟΚ τα εχω ξαναπει οταν μου βρεις αλλη ομαδα να εχει χασει 2 τιτλους στη ψυχρα και μαλιστα τον εναν με αλλαγη νομου να το συζητησουμε...αλλιως αντιπαθεις απλα την ΑΕΚ για ευνοητους λογους

αυτα για δεκαετια 80 και πληκτρολογια μηπως να τα πεις σε καποιους εδω μεσα που μιλανε για λιμνες χωρις να ειναι καν στο γηπεδο εκεινη την εποχη?λεω εγω τωρα...

ολη την ωρα με βριζουν καποιοι δεν λεω ολοι αλλα επειδη δεν πεφτω στη παγιδα να βρισω κι εγω δεν μπορουν να το κανουν πιο χυδαια...

διαγραφη χωρις προειδοποιηση δεν νομιζω και ουτε με πειραζει αρκει να ειναι αιτιολογημενη...''φιλε κοιτα προκαλεσες εδω κι εδω κι εδω εβρισες χωρις να σε προκαλεσουν γεια σου''...οχι δεν γουσταρουμε τις...πολλες απαντησεις σου στις πολλες ερωτησεις μας και σε διαγραφουμε...αυτο δεν ειναι δημοκρατικο με τη καμμια και χαρακτηριζει οσους το κανουν

πιστευω να εγινα κατανοητος

East London Maidenheads

Αποσυνδεδεμένος born_in_drakolimni

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2.222
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #141 στις: Σαβ 10 Νοέ 2012 23:43 »
Ρε φιλε δεν το βλεπεις πως παει το πραμα?
Δεν το βλεπεις πως μιλας?
Κλωτσιες θα τρως οταν δεν θα το περιμενεις στη ζωη σου να το ξερεις και θα τις τρως απο εκει που δεν θα μπορεις να ανταποδωσεις κιολας
Δεν εισαι τοσο μαγκας οσο νομιζεις φιλικα στο λεω
Ο διαλογος ειναι καλος αλλα οταν εκ των προτερων νομιζεις οτι εχεις δικο σε ολα δεν γινεται τιποτα
Εσυ δεν ακους κανενα εντελως
Θα λες το δικο σου με απολυτο και εγωιστικο τροπο
Ναι αυτα που εσυ βλεπεις στο διαδικτυο αλλοι τα ζησανε και ξερουνε το κλιμα της εποχης καλυτερα απο σενα και ας μην ειναι αεκτζηδες οσο και να σε ενοχλει αυτο
Να αντιπαθω την αεκ για ποιους ευνοητους λογους?μου ειναι αδιαφορη η ομαδα σου
Πολυ αξια δινεις στην ομαδα σου και  γιαυτο τρελαινεσαι τοσο
Θυμησου με σε 10 χρονια οταν θα λες τι καθομουνα και εκανα πριν 10 χρονια και πως με εξαπατουσανε καποιοι για να κονομανε
Η δημοκρατια σε μαρανε λες και εσυ την εφαρμοζεις στη ζωη σου
Τοσο σου αρεσει δηλαδη εδω περα?
Πουθενα αλλου δεν σε αφηνουνε να μιλησεις και βρηκες εδω να γουσταρεις ε?
Καλυνηχτα για σημερα
Αυριο με επιπελεον 1 ημερα εμπειριας και σοφιας στη ζωη σου

Εγω περιμενω πως και πως να ξαναπαρει πρωταθλημα η αεκ και ο παοκ
Να δουμε ποτε και ποσο καθαρα θα ειναι αυτα οταν θα ερθουν





 :mono: :pas: :joker: :pashat:

Αποσυνδεδεμένος Iron Maiden

  • OtherFans
  • Full Member
  • *
  • Μηνύματα: 158
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #142 στις: Κυρ 11 Νοέ 2012 00:21 »
μιλαω παρα πολυ καλα...αν μου αποδειξεις το αντιθετο θα το παραδεχτω....

κλωτσιες δεν τρωω ουτε θα φαω απο κανεναν...νομιζω στο ξαναειπα δεν ξερω γιατι επιμενεις...

επειδη στα συγκεκριμενα εχω δικιο τι πρεπει να μην τα πω για να μην σε δυσαρεστησω?οχι βεβαια...

ζησατε τι?τον χατζηχρηστο να κολυμπαει στη λιμνη? να μην τολμαμε να ερθουμε στα γιαννενα?γιατι αυτο λετε συνεχεια...ε κι εγω που δεν τα εζησα εφοσον δεν τα αποδεικνυετε δεν τα πιστευω...που ζοριζεστε?

αυτο για τη κονομα ισχυει για ολες τις επαγγελματικες ομαδες...και απο σενα κονομανε καποιοι...

εδω μου λεει ο αλλος για ''φαινομενο πας'' εγω τρελλαινομαι με την ομαδα μου?

αν σου ηταν αδιαφορη η ομαδα μου δεν θα απαντουσες καν...

το αν εφαρμοζω τη δημοκρατια δεν το ξερεις κουλαρετε και μην το παιζετε γεροσοφοι επειδη εχετε καποια χρονια παραπανω....

ναι εχω φαει ban απο παντου και ηρθα εδω σαν τελευταια επιλογη...ηθελα να ξερω τα πιστευεις αυτα που γραφεις η τα πετας ετσι για τις εντυπωσεις?

τουλαχιστον εγω δεν θα κλεψω τον τιτλο απο κανεναν ...

ΚαλΗνΥχτα και σε σενα



East London Maidenheads

Αποσυνδεδεμένος paslooza

  • Full Member
  • ***
  • Μηνύματα: 235
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #143 στις: Κυρ 11 Νοέ 2012 00:44 »
Ρε φιλαράκο οφείλω να σου καταλογίσω οτι είσαι και πολύ καϊλας ρε μπαγάσα..
Τέρμα αρρωστάκι με την άεκ σου.
Και μπράβο σου οφείλω να το παραδεχτώ.

Έχουν περάσει κ άλλα φιντάνια αλλόθρησκα, έριχναν τη μαλακία τους και την έκαναν.. Αλλά εσύ ρε πουλάκι είσαι άλλο πράμα.
Μέχρι και γήπεδο θα  :pas:  κάποια στιγμή  ;)

Κατά τα άλλα " αεκ χαίτη αλητεία σκέτη "

ΥΓ Πάρτο αλλιώς όμως μη γίνεσαι μισητός. 30 άτομα με τη πάρτη σου ασχολούνται. Άλλαξε κουβέντα και τροπάρι να χουμε να λέμε.. Αλλιώς yοutube και σχόλια στα βίντεα  ;)
« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 11 Νοέ 2012 00:49 από paslooza »

Αποσυνδεδεμένος davelis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.470
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #144 στις: Κυρ 11 Νοέ 2012 10:49 »
Φιλε Iron Maiden στο λεμε ολοι εδω απο το site.
Δεν υπαρχει μεγαλυτερη ομάδα στον Γαλαξια απο την αεκ, εκτος ισως απο την αεκ.

Μονο παρακαλω ρε φιλαράκι, περιορισε τα ποστ γιατι καθε φορα που μπαινω εχω να διαβασω πενηντα και δεν εχω χρονο ρε φιλε.

Και επισης να σου επισημάνω οτι εδω μας ενδιαφερει μια απειρως μικροτερη ομαδα ο ΠΑΣ.
Για την αεκ σιγουρα θαχετε καποιο αλλο σαιτ να γραφετε τα εσωψυχα σας, οπως εμεις εδω.
Κανε και εκει καμμια βολτα και γραψε τα.
Please που λενε και στο West Ham...

Αποσυνδεδεμένος ΑΠΕΙΡΟΣ

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.435
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #145 στις: Κυρ 11 Νοέ 2012 12:42 »
ειχαμε συνηθισει να μπαινουμε στο φορουμ να πηγαινουμε κατω κατω εκει που λεει ''τελευταια μηνυματα'' και να διαβαζουμε ενα ενα οσα γραφτηκαν.
ηταν ολα εκει τα αδιαβαστα.
εξαλλου ποσα να ειχανε γραφτει σε διαφορετικα τοπικ απο την τελευταια φορα που ημασταν μεσα?

τις τελαυταιες μερες εφριξε το σκυλι και γαμηθηκε ο διας.
μπαινουμε να μαθουμε και να διαβασουμε τπτ για την ομαδα που αναφερεται το συγκεκριμενο φορουμ και τρωμε ενα μεροκαματο σε ασχετα πραγματα και σε ασχετες ομαδες και πρεπει να περασουμε μεσα απο αεκ ξυλα τρικαλα χατζημουσια 21 λιμνες αλσος west ham κτλ....

απλα θα κανω μια παρακληση και στους συνταυρους........ΜΗ ΤΟΥ ΜΙΛΑΤΕ ΜΗ ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΑΤΕ ΜΗ ΤΟΥ ΔΙΝΕΤΕ ΛΟΓΟ ΥΠΑΡΞΗΣ.ΘΑ ΒΑΡΕΘΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΕΙ στις  αελ ή στου φιδιου  ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ........(αν δεν εχει παει ηδη)  :P
ΑΝ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ...ΣΕΙΡΑ ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ Η ΝΤΡΟΠΗ  !

Αποσυνδεδεμένος astralon

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1.817
  • Plavo srce
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #146 στις: Κυρ 11 Νοέ 2012 13:37 »
ΜΗ ΤΟΥ ΜΙΛΑΤΕ ΜΗ ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΑΤΕ ΜΗ ΤΟΥ ΔΙΝΕΤΕ ΛΟΓΟ ΥΠΑΡΞΗΣ.ΘΑ ΒΑΡΕΘΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΕΙ στις  αελ ή στου φιδιου  ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ........(αν δεν εχει παει ηδη)  :P

-Αν δεν μπορούμε να το κάνουμε
τότε δεν μας φταίει κανένας άλλος....

-Αντί για λάδι στη φωτιά..
..λίγη ώριμη σκέψη Σύνταυροι...
 
KE EN EUROPA KIERO VERTE KE ASI VOLVERME LOKO'

Αποσυνδεδεμένος Iron Maiden

  • OtherFans
  • Full Member
  • *
  • Μηνύματα: 158
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #147 στις: Κυρ 11 Νοέ 2012 17:27 »
paslooza

αν δεν εισαι αρρωστος με την ΑΕΚ δεν αξιζεις να εισαι οπαδος της...αυτη ειναι η γνωμη μου :)

εννοειται οτι διαφερω απο τους αλλους ουτε μαλακιες πεταω ουτε την εκανα...

τωρα γηπεδο?απο τα 15 τραβιεμαι δεν εισαι καλος στις μαντεψιες...

" ΑΕΚ χαίτη αλητεία σκέτη " ''ΑΕΚ ουισκυ και Iron Maiden δισκοι'' διαχρονικα ολα :)

ΥΓ δεν φταιω εγω αν γινομαι μισητος η αν ασχολουνται 30 άτομα με τη πάρτη μου ετσι κι αλλιως καποιοι δεν θα με γουσταραν και τιποτα να μην ελεγα επειδη ειμαι ΑΕΚ... παντως να ξερεις οτι αν καποιος ασχολειται μαζι σου εστω και αρνητικα αξιζεις...αλλιως θα σε αγνοουσε... να αλλαξω κουβέντα και να πουμε τι?για μαγειρικη?στα θεματα που συμμετεχετε εσεις συμμετεχω κι εγω...οταν θελω να κανω σχολια στο yοutube θα τα κανω μην ανχωνεσαι

davelis

Δεν υπαρχει μεγαλυτερη ομάδα στον Γαλαξια απο την ΑΕΚ, εκτος ισως απο την ΑΕΚ...δεν φανταζομουν οτι θα το ακουγα αυτο σε αλλοθρησκο φορουμ...ευχαριστω εκ μερους ολων των ΑΕΚτζηδων

τα ποστ μου ειναι απαντησεις στα δικα σας ποστ αρα το μινιμουμ...εκτος αν απαντω στα μισα απο αυτα αλλα τοτε δεν ειναι διαλογος...

καλα κανετε και σας ενδιαφερει ο πας ολες οι ομαδες μικρες και μεγαλες χρειαζονται στο ποδοσφαιρο...

και σε σαιτ μας γραφω το ενα δεν αναιρει το αλλο...

ΑΠΕΙΡΟΣ

εχετε θεματα για Rangers κτλ αρα εβαλα κι εγω για West Ham...στο ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ ΤΟΠΙΚ οχι σε θεμα για πας...τωρα αν εσυ βλεπεις τελευταιο θεμα West Ham και δεν σε ενδιαφερει ΜΗΝ ΤΟ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ...δεν θα μεινεις μετεξεταστεος...καποιοι αλλοι μπορει να ενδιαφερονται...αντιστοιχα εγραψα για ΑΕΚ στο θεμα ΑΕΚ που κι αυτο ειναι δικο σας...τα λιμνες χατζημουσια 21 κτλ ειναι δικες σας αναφορες αρα πεστο σε αυτους που τα ξεκινανε...

αυτο που συμβουλευεις τους αλλους καντο πρωτος εσυ...οσο για το που θα παω και το που οχι δεν σε αφορα

 
 











 
East London Maidenheads

Αποσυνδεδεμένος Iron Maiden

  • OtherFans
  • Full Member
  • *
  • Μηνύματα: 158
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #148 στις: Κυρ 18 Νοέ 2012 20:32 »
CUT

Είχαμε εν ισχύ ένα κανονισμό που έλεγε κεφαλαία και μεγάλα και έντονα γράμματα για νίκες άλλων ομάδων και δη  άρθρου 44, δεν επιτρέπονται. Επανήλθε σήμερα.
« Τελευταία τροποποίηση: Κυρ 18 Νοέ 2012 22:55 από ΛΟΚΟ »
East London Maidenheads

Αποσυνδεδεμένος davelis

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 5.470
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #149 στις: Δευ 19 Νοέ 2012 09:13 »
Ευτυχως ξεθυμανε το αεκακι, για να επανελθει με την μεγαλη ανωτερότητα   :P  που εχει ως ομάδα στα συνηθισμένα.  ;)
Ετσι το διπλο μας ειναι κατι παραπάνω απο σιγουρο στις 3 Δεκεμβρη. :pashat: